fanclub seriálu ulice


Máme výsledky adventního kalendáře Fanclubu Ulice

Velká prosincová soutěž Fanclubu Ulice je definitivně u konce. Druhý ročník Adventního kalendáře skončil už ve středu 24. prosince, nyní už nám zbývá jediné, vyhlásit vítěze této soutěže. Na začátek ovšem trochu chlubení. Před rokem se do této soutěže zapojilo 93 soutěžících, což nám přišlo jako velké číslo. Ovšem letos se zapojilo daleko více, a to neuvěřitelných 342 soutěžících, což je opravdu neuvěřitelné číslo. Společně jste pak všichni dohromady nasbírali 10 252 bodů. Moc děkujeme všem.

Hlavním vítězem se mohl stát jen jeden z vás, kdyby to šlo, tak vítězem se u nás stane více lidí, protože řada z vás se zapojolovalo každý den a bojovali jste o každý bod, nicméně jen jeden z vás nasbíral bodů nejvíce. A kdo se tedy stává našim hlavním vítězem a odnese si novou kuchařku "Ulice vaří s vámi"?

Vítězem se stává...

1. místo - Chris - nasbíral neuvěřitelných 141 bodů

Další čtyři vítězové, kteří si odnášejí "cenu útěchy" (přístup do rubriky, kde si můžou stáhnout upomínkové předměty)

2. místo - Marcela - nasbírala 139 bodů
3. místo - Móňa - nasbírala 137 bodů
4. místo - Vojtii - nasbíral 136 bodů
5. místo - Lenka Hudlíková - nasbírala 133 bodů

Důležitý tedy byl každý bod, ale jak vítě, v naší soutěži nešlo jen o znalosti, ale také o štěsti, protože právě i trochu toho štěstí vám mohla přinýst další body. Všem našim vítězům gratuluji, především pak hlavnímu vítězi a vy ostatní, nezoufejte, "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" a já věřím, že vás všechny naše hra bavila. A kdo ví, třeba se u této hry setkáme opět za rok. Kdo vyhrál, tak v brzké době od nás očekávejte email.

Na závěr jedna informace. Kdo z vás by měl zájem o podrobný výpis svých bodů za každý den, tak mi prosím napište na náš email (fanclub-ulice@wbs.cz), zašlu vám přímo váš stav bodů.

 

 


Pravidla:

Adventní kalendář je vánoční soutěž Fanclubu Ulice, kde každý den budete moc soutěžit v různých hrách a přitom získávát body. Začínáme 1. prosince a končíme na Štědrý den, tedy 24. prosince. Na kažý den je připravena jedna hra, celkem tedy bude 24 her ve 24 okénkách. Nové okénko se otevře zpravidla vždy mezi 19 a 20 hodinou, ve výjimečných případech to bude dříve či naopak později. Sledujte náš Facebook, tam se vždy vše dozvíte.

Každé okénko bude obsahovat hru, pokud hru splníte, získáte za ní body a každý den bude jiný. Hry budou různé, budou to známé hry z našeho fanclubu (např. Kdo jsem, Hledej rozdíly, Poskládej si mě,...) či zákeřné otázky, na které budete muset hledat odpovědi. Vždy se bude také hrát o určitý počet bodů a někdy budete moc vyhrát více, někdy méně. Na konci budou vítězové, tedy ti, kteří získají nejvíce bodů. Každý den se můžete zapojit pouze jednou.

Celý adventní kalendář bude pro zábavu a aby jste si zkrátili čekání na Ježíška, ale také budete moc něco vyhrát. Adventní kalendář bude pro všechny, ale registrovaným členům fanclubu se budou body přičítat k bodům do Hvězdy měsíce. Pět nejlepších ze všech a bude jedno, jestli jste z fanclubu nebo nejste, získáte dárky, vyhrají ti, co budou mít nejvíce bodů. Ze zkušeností z minulého roku se nemusíte bát ani tehdy, pokud nějaký den nebudete soutěžit. Počet bodů můžete dohnat v dalších dnech.

O co hrajeme?

1. místo - nová kuchařka "Ulice vaří s vámi" a přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout malé upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

2. až 5. místo - přístup do rubriky, kde si budete moc stáhnout upomínkové předměty (kalendáře, rozvrhy hodin, obrázky na plochu,...)

Kuchařku "Ulice vaří s vámi" do naší soutěže věnovala produkce seriálu Ulice, moc tedy děkujeme. Jmenovitě pak děkujeme především kreativní producentce seriálu Ulice, Silvií Klasové.

 

 

 

 

Začínáme opravdu jednoduchou lahůdkou, naše jednoduchá otázka určitě nebude nikomu dělat problém.

Kolik let od svého vzniku slaví v této sezóně Ulice?

- 10 let

Kdo napsal tuto odpověď, tak gratulujeme, získali jste pět bodů. Kdo ne, tak nezoufejte, jsme teprve na začátku. Už teď si můžete zahrát hru z 2.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte pět bodů.

 

Jak zdraví Lumír svou mámu?

"nazdar máti"

Kdo napsal tuto odpověď, tak gratulujeme, získali jste tři body. Kdo ne, tak nezoufejte, jsme teprve na začátku. Už teď si můžete zahrát hru z 3.12.

Z této hry jsme uznali i další možné varianty, např. "čau máti", "zdar máti" atd. Šlo nám především o to, aby jste správně k sobě spojili pozdrav a oslovení "máti". Lumír totiž používá různé pozdravy.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte tři body.

 

Znáte dobře tyto postavy? A znáte jejich herecké představitele?

- Klára Miklasová
 
Jak se jmenuje herec, který hraje Petera Kadlece?
- Emil Horváth
 
Jak se jmenuje herečka, která hraje Adrianu Peškovou?
- Šárka Vaculíková
 
Jak se jmenuje herec, který hraje Vlastimila Peška?
- Rudolf Hrušinský
 
Jak se jmenuje herečka, která hraje Terezu Jordánovou?
- Patricie Solaříková
 
 

Kdo napsal tyto odpovědi, tak gratulujeme, získali jste celých pět bodů. Kdo napsal některé jméno špatně nebo ho vynechal, tak získal o bod méně. Získat jste mohli od jednoho do pěti bodů. Už teď si můžete zahrát hru ze 4.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy pět bodů.

 

Která postava se schovávala na fotce?

Tereza Jordánová - Patricie Solaříková

Toto je fotka, ze které byl "ustříhnut" jen část obličeje. Některé z vás hodně zmátla paruka, kterou na této fotce Tereza má. Ale i řpesto spoustu z vás vědělo a získali jste tak pět bodů. Už teď si můžete zahrát speciální mikulášskou hru z 5.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte pět bodů.

 

Tak přesně takhle měly vypadat vaše odpovědi. Ale samozřejmě to nebylo jednoduché, proto není divu, že spousta z vás některé Mikuláše či čerty nevěděla. Takový čert Eddie byl hodně těžký. Kdo uhádl vše, získal osm bodů. Už teď si můžete zahrát oddechovou hru ze 6.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy osm bodů.

 

VÝSLEDKY:

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

Pokud jste našli všechny rozdíly z této fotky, tak jste mohli získat deset bodů, na fotce totiž bylo deset rozdílů. Kdo samozřejmě našel méně rozdílů, tak o to získal méně bodů. Už teď si můžete zahrát hru z 8.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každý uhádnutý rozdíl získáte jeden bod, celkem tedy deset bodů.

 

Jaké jsou odpovědi z našeho testíku?

1. Ze kterého státu přijela na výměnný pobyt Skyler?
- Holandsko
 
2. Kdo nikdy nepracoval v pekařství?
- Bára Jordánová
 
3. Jakou drogerii můžete najít v Ulici?
- drogerie Teta
 
4. Kde ještě pracovala Lenka při svém nástupu do škole?
- v hospodě u Henryho
 
5. Kdo v Ulici naletěl "šmejdům"?
- Simona
 
6. Jakub Valchář je v Ulici jako...
- herec

Pokud jste napsali tyto odpovědi, tak jste mohli získat až šest bodů, gratulujeme. Kdo získal méně bodů, tak nezoufejte, před sebou máme ještě spoustu her. Už teď si můžete zahrát hru z 9.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy šest bodů.

 

Kterou postavu jste skládali v puzzlých?

Max Nekonečný

Kdo napsal toto jméno, tak gratulujeme, získali jste pět bodů, kdo napsal chybné jméno, tak nezoufejte, ještě je před námi spoustu her. Už teď si můžete zahrát hru z 10.12.

 


Kolik můžete získat bodů?

Za uhádnuté jméno postavy, která se nachází v našich puzzlých, získáte pět bodů.

 

V bublině byla...

Veronika Maléřová

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Sep2014/1685724.jpg?e3c5

 

Kolik můžete získat bodů?

Za uhádnuté jméno postavy, která se nachází v naší bublině, získáte pět bodů.

 

Správě jste k sobě měli spojit tyto dvojice:

Henry Rettig - Pivo

Eva Knoblochová - Dítě

Otík Puklický - Štětec/škola

Tereza Jordánová - Škola/štětec

Kryštof Mareček (Mára) - Coolna

Jitka Farská - Kadeřnictví

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správně seřazenou dvojici získáte jeden bod, celkem tedy můžete získat šest bodů.

 

Co nejčastěji říká Hložánek starší?

"Ať se dílo daří"

Kdo napsal tuto odpověď, tak gratulujeme, získali jste tři body. Kdo ne, tak nezoufejte, stále máme před sebou spoustu her. Už teď si můžete zahrát hru ze 13.12.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte tři body.

 

VÝSLEDKY:

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

Dnešní hra žádné výsledky nemá. Protože stačiilo vyjádřit svůj názor a podpořit Simonu nebo Libušku v soutěži Nej postava 6. Každý kdo hlasoval, tak získal pět bodů a nezáleželo na tom, pro koho jste hlasovali. Všechny hlasy byly připočteny k jednotlivým soutěžícím a v sobotu se dozvíme, kdo vyhrál. Kdo chce stále hlasovat, tak nezapomeňte, že každý den můžete poslat jeden hlas, a to zde.

 

 

Kolik můžete získat bodů?

Každý, kdo vyjádří svůj názor, tak získá pět bodů bez ohledu na to, pro koho budete hlasovat.

POZOR! Všechny vaše hlasy budou připočteny k hlasování v naší soutěži, ve které můžete hlasovat každý den zde. A to i přesto, že jste hlasovali v tété hře, ta je jen jako bonus navíc.

 

Jaké jsou odpovědi z naší doplňovačky?

1. Znáte některého režiséra Ulice? Napište nám jedno jméno kteréhokoliv režiséra...
- např. Dušan Klein, Kryštof Hanzlík, Stano Sládeček a spousta dalších
 
2. Jak se celým názvem jmenuje pekařství v Ulici?
- Stárek a syn
 
3. Pamatujete si název vesnice, ze které pocházejí Maléřovi?
- Loučka
 
4. Jak se jmenuje bratr Emy Toužímské?
- Mirek Toužímský a Milošek Knobloch (uznali jsme obě jména)
 
5. Kolikátý ročník má náš Adventní kalendář?
- druhý

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každou správnou odpověď získáte jeden bod, celkem tedy pět bodů.

 

V naší osmisměrce jste mohli najít tato slova:

- DÁREK

- SVÍČKA

- KOLEDA

- VÁNOCE

- ADVENT

- OLOVO

- JMELÍ

 

Kolik můžete získat bodů?

Za každé uhádnuté slovo získáte jeden bod, celkem tedy sedm bodů.

 

Růženka se domluvila se svým synem Milánkem, že jí pošle fotky. Víte jak se domluvili a kam jí slíbené fotky poslal?

správná odpověď:

- Růženka se domluvila se svým synem, že jí fotky pošle na email Aničky Liškové.

 

Kolik můžete získat bodů?

Za správnou odpověď získáte pět bodů.

 

Správná odpověď:

dům pana Peška má 23 oken

Ze všech her vám tato hra zatím dělala největší problémy. Ano, opravdu to nebylo jednoduché uvědomit si a správně spočítat kolik oken dům pana Peška má. Nicméně správnou odpověď jste vědět nemuseli, museli jste ovšem vědět, kde hledat. Zde měli větší výhodu fanclubáci, někteří si uvědomili, že ve fanclubu máme hru Peškův dům, kde celý dům vidět a stačilo tedy jen spočítat okna. Kdo ve fanclubu není, měl hledání složitější, ale ne o tolik, fotek jenom na našem webu najdete hodně. A nakonc stačí se podívat trošku výš na náš samotný Adventní kalendář, na něm najdete část domu Peška, kde jde vidět 14 oken. Což už je více jak půlka.

 

Kolik můžete získat bodů?

Kdo se trefí přesně nebo +- 1 okno, získá 8 bodů. Kdo trefí číslo +-2 okna, získá 7 bodů, kdo tefí číslo +-3 okna, získá 6 bodů, atd. až do 0 bodů.

 

TATO HRA BYLA ZRUŠENA BEZ NÁHRADY

Z technických důvodů, které nebyly na naší straně, ale na straně provozovatele našeho webu, jsme nemohli spustit tuto hru ve svém obvyklém čase. Nyní (v sobotu) už by bylo nefér tuto hru spouštět, protože byste na ní měli málo času.

Všem se tedy omlouváme, i nadále můžete hrát hru z datem 18.12. a každý kdo se této hry už zúčastnil, případně teprve zúčastní, získá 3 body jako bonus, místo dnešní hry.

 

 

VÝSLEDKY:

 

Tato hra byla taková oddechová, nemuseli jste vůbec přemýšlet, stačilo si vybrat jeden dáreček a mít trochu štěstí. Každý dárek totiž obsahoval nějaké číslo (od 1 do 7) a právě toto číslo pak znamenalo i počet bodů, který jste získali. Kdo měl štěstí, tak mohl získat sedm bodů, bohužel, kdo měl smůlu, tak získal jen jeden bod, ale to uričtě nevadí, ještě bude spousta příležitostí na získání dalších bodů.

 

Kolik můžete získat bodů?

Získat můžete 1 až 7 bodů, v každém dárku se totiž nachází jiný počet bodů, takže jde pouze o štěstí.

 

Kterou postavu jste skládali v puzzlých?

Pepan Pavlica


 

Kolik můžete získat bodů?

Za uhádnuté jméno postavy, která se nachází v našich puzzlých, získáte pět bodů.

 

VÝSLEDKY:

1. 4. sezóna (rok 2008)

2. 6. sezóna (rok 2010)

3. 1. sezóna (rok 2005)

4. 2. sezóna (rok 2006)

5. 3. sezóna (rok 2007)

6. 9. sezóna (rok 2013)

7. 5. sezóna (rok 2009)

8. 7. sezóna (rok 2011)

9. 8. sezóna (rok 2012)

 

Kolik můžete získat bodů?

Před sebou máte devět obrázků, které musíte rozdělit do jednotlivých sezón. Za každý správně seřazený obrázek získáte jeden bod, celkem tedy devět bodů.

 

Vaše přání:

Všem bych chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků a také šťastný nový rok!

Vážení Uličníci,přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně dárků pod stromečkem a do nového roku hodně štěstí a zdraví ať se tu příští rok zase sejdeme ve zdraví.

Ulici přeji jen to nejlepší a mnoho dalších dílů :-)

Přeji všem krasně svatky vanocni a bohateho jezuru a v přistim roce jestě věči sledovanost Ulice,
Hodně štwstí zdravi lasky vsede kcetou sedmikrasky,Nikde není žadny snich,sob nejede nasanich,i tak krasne darky všem a silvestra?ve zdravi prezijem,

šťastné a veselé!
Hodně štěstí, zdraví a Ulice, ať vás baví, dobrých přátel vždycky dost, i důvodů pro radost, prostě jenom to nejlepší, ať na Vánoce, stejně jako v novém roce, si každý z vás polepší.

Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2015 celému týmu seriálu Ulice a všem věrným fanouškům.

Ulici přeji hodně dalších dílů a divákům mnoho nerušných chvil u televizních obrazovek :-)

Ať se v Ulici pořád něco děje, ať jsou všichni v Ulici zdraví, šťastní a spokojení a pořád je baví pro nás natáčet nové díly. Nám divákům přeji pohodu a radost o Vánočních svátcích. A do Nového roku nejen Ulici ale i divákům přeji hlavně hodně zdraví, to ostatní přijde tak nějak samo.

Ulici, aby nikdy neskončila a aby se do ní vrátili Hejlovi, aby nepřišla o smysl pro humor. Víc scének od Liškových, vyřešení kauzy Ema, odjezd Libora. Lásku Lumirovi, Skype Růže, Filipovi aby byl vtipný i v Praze a divákům, aby Veruna furt nepindala a Libor se moc neukazoval. A samozřejmě všem krásné svátky a hodně dárků 🎁🎁🎁
Také adminovi bych chtěla popřát - hodně inspirace a pevné nervy.

Všem divákům Ulice přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok 2015. Zároveň bych rád popřál také samotné Ulici a především tvůrcům seriálu - hodně štěstí a nápadů při tvorbě nových dalších dílů a témat, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2015.
Vše nej nejen do nového roku 2015 Fanclubu Ulice, tvůrcům Ulice, fanouškům Ulice, samotné seriálové Ulici, hercům a všem ostatním "uličníkům" přeje fanclubák Vojtii :))

Já bych osobně Ulici popřála krásně vánoce a štastny novy rok a at je prijemny jako rok 2014 a divíkum bych popřála at si užijí krásný stedry den a at mají radost z dárku:-)

krasne vanoce a hodne krasnych dilu Ulice

Přeji všem hercům ulice a také věrným diváků do nového roku 2015 hlavně zdraví a štěstí. Ať je máme ulici stále rádi a nikdy nás neomrzí.

Přeji Ulici aby ještě dlouho existovala a bavila nás.
Divákům přeji totéž, tedy aby Ulice stále byla, a v Novém roce 2015 pohodu a pevné zdraví.

Přeji Ulici stále víc a víc spokojených diváků a všem divákům Ulice krásné a pohodové vánoční svátky a jen to nejlepší v novém roce. A hlavně-ať nás Ulice stále baví!

Ulici přeji hodně diváků a divákům hlavě zdraví a štěstí v novém roce.

Seriálu Ulice přeji aby bylo ještě spoustuuuuuu dílů tohoto bezvadného seriálu. A divákům přeji krásné svátky a Šťastný nový rok a aby se pořád dívaly a nevynechaly ani jeden díl Ulice.

přeju krásné Vánoce a štastnej novej rok

Přeji Ulici a divákům, příjemné prožití svátků Vánočních.
Do nového roku 2015 hodně štěstí, zdraví,
Božího požehnání v rodinném kruhu.
Mnoho úspěchů v práci
Vám všem upřimně přeje divačka Libuše.

všem hercům hodně štěstí a zdraví a seriálu Ulice aby ještě dlouho pokračoval na našich obrazovkách

krásné prožití vánočních svátku
šťastný noví rok 2015 :)

Pohodové vánoční svátky plné překvapení a splněných přání.Ulici stálé přinášející nová a zajímavá témata, spoustu spokojench fanoušku a samozřejme zdravičko a osobni pohodu.KOUZELNÝ NOVÝ ROK 2015

všem hercum přeju krasne prožite svatky a štastny novy rok a v přistim roce naschle 2015

Preji celemu tymu Ulice spokojeny zivot a aby byly pribehy nadale tak poutave jak byly do ted. Krasne Vanoce a stastby novy rok.

Přeji divákům a serialu Ulice veselé Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2015,ať se splní každému je sny a přání.

Přeju divákům co nejvíc příběhů se šťastným koncem. Ulici přeju co největší počet diváků.

Chtěla bych popřát všem divákům Ulice krásné a veselé prožití Vánočních svátků bez hádek a starostí,jenom spoustu radostí.Ať se Vám splní všechna přání.A Ulici ,aby se jí pořád tak dařilo a byla s námi co nejdéle :)) Také přeji Šťastný Nový rok 2015 :))

Ulici bych chtěl popřát ještě spoustu kvalitních dílů, Lumírovi šikovnou, mladou ženu a divákům si dovoluji popřát radostné, spokojené, klidné prožití vánočních svátků v kruhu svých blízkých, milovaných lidí a současně i hodně lásky, zdraví, štěstí a osobní pohody v průběhu celého nového roku 2015

Celému štábu, hercům, všem divákům, fanouškům úsměv na srdci a na tváři během svátků a celého následujícího roku přeje Jindra

já jim přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a hodně štěstí v tom novém roce a hodně sil při natáčení dalších pořadu jsou moc pěkné

Hodně úspěchů v práci i v životě a samý úsměv na tváři co každé srdce rozzáří

Přeji Ulici a divákům skvělé Vánoce hodě dárku pod stromečkem a Šťastný Nový rok 2015 :)

Všechno nejlepší,hodně štěstí,zdraví a lásky k Vánocům a do Nového roku 2015.

Nastal čas vánoční radosti,zahoďme stranou veškeré starosti.
Od svítání do pozdní čarovné noci, rozdávat radost budeme moci.
Pojďme se podělit, svou lásku znát,
každému v Ulici dáreček dát.
Dáreček z lásky, který dám rád,
bude mé přátele u srdce hřát..............
Celé Ulici přeji mnoho a mnoho přátel a příznivců aspoň po dalších 10 let

Ulici bych přála,aby se osudy všech jejich obyvatel posouvaly jen správným směrem,aby byli šťastní a v pohodě.A divákům,aby je seriál stále bavil a klid a zdraví v osobním životě.

Přeji všem divákům Ulice krásné a štědré Vánoce,plné pohody,štěstí v kruhu své rodiny či přátel,do Nového roku hlavně zdraví,které je nejdůležitější,lásky a samé radosti žádné starosti.A Ulici přeji, aby měla spoustu nových příběhů a hodně spokojených diváků.

Všem Uličníkům a uličním divákům bych přál, aby se jim splnila všechna jejich přání, a to včetně těch nejtajnějších. Spoustu zdraví, štěstí, a aby kolem sebe měli jen ty správné lidi, na které se můžou vždy spolehnout. A také, aby zároveň byli těmi, na koho se rádi spolehnou a obrátí druzí.
Ulici bych pak rád popřál spoustu zajímavých osudů, které by mohla vyprávět, a které byly přesně takové, jaké je máme my diváci rádi. Napínavé, veselé, vtipné, laskavé a přestože někdy i smutné, vždy ze života.

Ulici přeji ať je stále tak skvělá jako doteď, ať má stále hodně diváků a všem přeji krásné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně úspěchů, zdraví, štěstí a lásky.

Milé Ulici a všem jejím divákům přeji ty nejkrasnější Vánoce v kruhu svých blízkých, klid a pohodu a do nového roku hlavně zdraví, protože je nejdůležitější, mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a ty správné lidi kolem sebe na které se můžete spolehnout a když je Vám ouvej,tak vás podrží a když je Vám hej ,tak se s Vámi umí radovat. Vánoční pozdrav y podhůří Jeseníků přeje Lenka Hudlíková

Ulici přeji hodně spokojených diváků a divákům, aby se rádi vraceli k obrazovkám a sledovali Ulici

Naše drahá Ulice, přeji, ať jsi stále oblíbená, máš spoustu zajímavých témat a pořád nás bavíš :)
Tvým diváků přeji spoustu zdraví, štěstí a času, ať má den 48 hodin.

Já bych Ulici popřála, aby zažila mnoho šťastných věcí a aby se jí dařilo. A divákům bych chtěla popřát krásné a ničím nerušené sledování Ulice.

Přeji vám hodně úspěchů v Novém roce hodně zdravý hodně lásky a spoustu nových dílů ulice :-)

Přeji všem lidičkám a ulici krásné vánoce plné pohody,klidu a lásky,do Nového roku hodně zdraví a spokojenosti,at se všichni zase příští rok tady v lásce a štěstí všichni shledáme

Ulici bych popřála hodně úspěchu a v novém roce opět plno spokojených diváku a fanoušku kteří mají rádi ulici tak jako já

Ulici a divákum přejeme k Vánocům a do Nového roku hodně štěstí a zdraví.

všechno nejlepší hlavně hodně zdraví a štěstí hezké vánoce a nový rok.

Přeji všechno nejlepší a mnoho zdraví do nového roku.Hlavně ať jsou všichni v pořádku a ať seriál ulice dále pokračuje.

Přeji Vám všem veselé vánoce a šťastný Nový rok 2015

Přeji krásné vánoce a šťastný nový rok.

Hajdom hajdom tydli dom, hajdom hajdom tydli dom.. :@))

 

Kolik můžete získat bodů?

Každý, kdo napíše vánoční přání pro Ulici, získá deset bodů.

 

Krásný Štědrý den

Nastal nejkrásnější den v roce, je tady Štědrý den. Otevřeli jste poslední okénko z našeho adventního kalendáře, a to znamená jediné. Vánoce jsou tady. Děkujeme všem, kteří jste se do našich her zapojili, už brzy zjistíme vítěze, jen mějte prosím trpělivost, protože se vás zapojilo tolik, tak musíme nejdříve prokontrolovat všechny body, abychom někoho neošidili. Jako bonus, získává každý pět bodů, stačilo se minimálně jednou zapojit.

Přejeme všem nádherný Štědrý den, buďte šťastní, mějte se rádi a přejeme vám, aby jste pod stromečkem každý našli to, co si nejvíce přejete. Takže bohatého Ježíška a zústaňte s námi, aby jste zjistili, kdo se stal vítězem.

 

 

 

TOPlist
TOPlist