fanclub seriálu uliceObsahy epizod Ulice - 42. týden 2017

pondělí 16.10. 2017

Co všechno se může skrývat za nevinnou nabídkou pomoci a půjčky na rozjezd podnikání? Jakmile o něčem takovém začne uvažovat podnikatelka Květa Vavrušková, je celkem jisté, že je za tím malý háček. Květa nikdy nic nedělá jen tak a o nezištné pomoci u ní nemůže být ani řeč. Ve chvíli, kdy svému partneru Radkovi Mastnému navrhne, aby společnými silami pomohli jeho dceři z prvního manželství Gábině, která by si ráda pořídila vlastní salon, má už všechno dopředu spočítané a promyšlené tak, aby z toho ona sama vytěžila co nejvíc. Jaký podraz Květa chystá na Gábinu? A jak se k tomu postaví Radek Mastný?


úterý 17.10. 2017

Domov považujeme za své útočiště, místo, kde se cítíme v bezpečí. Jenže stačí málo, abychom o tento pocit přišli a naopak se začali bát vlastního stínu. O tom by mohl vyprávět každý, koho v noci přepadli doma zloději. Jejich drzost je čím dál větší, mnohdy se nezastaví opravdu před ničím. Od loupeže je neodradí dokonce ani majitel spící ve své posteli. Přesně takový zločin se stane i v Ulici už dnes večer. Ke komu se v noci vloupou zloději? A jaké to bude mít následky? Ulice tímto příběhem opět otevírá další velké téma, které se dotýká každého z nás - téma vykrádaček bytů a bezpečí ve vlastních domovech.


středa 18.10. 2017

Téměř každý rodič dospívajícího dítěte tohle moc dobře zná. Potomek má najednou na všechno vlastní názor a rád by vše řešil po svém. A když ne úplně všechno, tak alespoň věci, jež se ho bezprostředně týkají. Nejinak je tomu také u Maléřových, kteří zjišťují, že puberta jejich syna bude mít zřejmě mnohem bouřlivější průběh, než čekali. Dnes dojde dokonce i na hodně silná slova a práskání dveří - z Filipova pohledu samozřejmě oprávněně, protože jsou věci, do kterých by se mu rodiče montovat neměli. Co ho tak namíchne? A jak to Maléřovi vyřeší? Možná je to vaše ulice.


čtvrtek 19.10. 2017

Čím je člověk starší, tím více se obává změn ve svém životě, které jsou obvykle k horšímu. U Simony a Rudolfa Hložánkových se nyní dějí velké změny, jež pro ně přinášejí nový začátek. A dokonce se zdá, že bude přesně podle jejich představ, o čemž by si teď mohl nechat jen zdát Simonin exmanžel Pepan, kdyby se mohl alespoň vyspat. Kvůli nedávno narozenému synovi totiž doma nezamhouří oko. A tak opět přepadne svou báječnou ex se zoufalým výrazem ve tváři a naléhavou prosbou o pomoc... Co udělá Simona? Jak se jí Pepan následujícího ne odvděčí? A čím Simona a Rudolf potěší Pepanovu šestiletou dceru Jiřinku?


pátek 20.10. 2017

Některé dobré skutky se občas mohou šeredně vymstít. Člověk se nechtěně dostane do vleku událostí a do maléru, ani vlastně neví jak. Přesně tohle se stane seniorovi Luboši Marečkovi, jenž se snažil pomoci svým známým, aby se měli o trochu lépe. Místo toho se teď obává budoucnosti a čelí výhružkám, jež rozhodně nejsou jen do větru... Kdo a proč přitlačí Luboše Marečka ke zdi? V jakém přůšvihu lítá a co mu hrozí?

 

 

 

Obsahy epizod Ulice - 43. týden 2017

pondělí 23.10. 2017

Vidět úplně naměkko Miloše Knoblocha se hned tak každému nepoštěstí. Bedřich Liška a Jindra Pražáková, pyšné rodiče před šesti týdny narozené Lady, ho takhle zažijí a budou jen koukat. Milošovi samým dojetím téměř ukápne slza, když jejich malou princeznu spatří. Při pohledu na ni hořce zalituje, že s manželkou mají jen syna. A pak Bedřichovi doporučí něco, co by na jeho místě udělal asi každý druhý chlap. Něco, co ženatý Bedřich, který svou ženu Anču pořád miluje, okamžitě zamítne. Nedělá ale chybu? Jak jeho vztahy vnímá svým selským rozumem Miloš? 


úterý 24.10. 2017

Každý druhý manželský pár tohle moc dobře zná. Přes den jsou oba dva v jednom kole, takže večer už jen padnou do postele rádi, že si konečně můžou trochu odpočinout po náročném dni. Intimní život se jim ze života pomalu vytrácí, ani vlastně nevědí jak. A právě tomu chce Lumír Nykl zabránit. Svou ženu Světlanu miluje, takže si s ní chce zákonitě užít i trochu manželských něžností a urvat si ji jen pro sebe. Jak na to půjde? Co vymyslí, aby nepřišel o intimní chvilky s ženou svého života? 


středa 25.10. 2017

Co všechno nám může takřka den ze dne změnit od základů život? V případě Simony a Rudolfa Hložánkových to je pracovní nabídka, která se prostě neodmítá. Rudolf Hložánek sice zaměstnání má, navíc ho jeho práce i hodně baví. Přesto začne uvažovat o velké změně, díky které by se mohl živit svým koníčkem. Jeho známý se totiž chystá rozšířit svou sbírku válečných veteránů, a tak potřebuje někoho, kdo se mu bude o tyto skvosty starat. Jak na to zareaguje Simona? Už tento týden si Rudolf a Simona splní své sny a začnou nový život se vším všudy. V roli Seržanta, Rudolfova známého, se objeví Janek Ledecký. Příběh Simony a Rudolfa se tentokrát natáčel také v exteriéru a vezme za srdce všechny, kteří nepřestávají doufat, že jednou bude líp. 


čtvrtek 26.10. 2017

Měsíční stáž v zahraničí Davidovi pomohla nejen s dokončením učebnice, ale i uvědoměním si, co vlastně chce a koho doopravdy miluje. Díky tomu ho čeká nejen hodně nepříjemný krok, jenž by rád učinil co nejdříve, ale i velice příjemné chvilky s tou, která je pro něj ta pravá - s Terezou Jordánovou. Má to však jeden háček. Před ostatními chtějí tuhle novinku zatím tajit, což ovšem přináší i spoustu humorných situací... Jak Davidovo rozhodnutí přijme Alena, která si s ním plánuje společnou budoucnost? A jaké prekérní okamžiky zažije zamilovaný páreček David a Tereza?


pátek 27.10. 2017

Od chvíle, kdy se Radkovi Mastnému narodilo vnouče, snaží se mít co nejlepší vztahy se svou dcerou Gábinou, aby se mohl s malým Šimonem vídat co nejvíce. Gábina bere svého tátu s rezervou, ale Šímu o milujícího dědečka rozhodně připravit nehodlá. Už dnes se však stane něco, co jejich vzájemné vztahy zmrazí na bod nula, něco, kvůlil čemu Gábina i se synem odejdou uprostřed Mastného narozeninové oslavy. Něco, v čem bude mít prsty Mastného nová partnerka Květa Vavrušková, která chce za každou cenu dosáhnout svého.. Co Květa udělá?

 

 

 

Obsahy epizod Ulice - 44. týden 2017

pondělí 30.10. 2017

Podnikatelka Květa Vavrušková už několikrát předvedla, že umí mít pořádně ostré lokty, když jí o něco jde. A tentokrát jí jde opravdu o hodně – o lukrativní místo v Ulici v prostorách salonu. Jenže právě kvůli tomu se to nečekaně vyostří mezi ní a Radkem Mastným, kterému svou tvrdohlavostí hodně zavaří… Co Květa svému partnerovi provede? A jaká bude jeho reakce?


úterý 31.10. 2017

Robert Bláha chodí už nějakou dobu s Adrianou, ale o věrnosti u něj nemůže být řeč. Přestože se před Adrianou tváří jako milující partner, užívá si i s jinými, například s hezkou rusovláskou Ájou. A rozhodně se tím nijak zvlášť netají. Tentokrát ale nečekaně narazí. Přímo při záletech ho totiž nachytá někdo, kdo si to s ním hned pěkně zostra vyřídí… Kdo odhalí jeho románek? A co všechno to odstartuje?


středa 1.11. 2017

Když si Matěj Jordán začínal s Luckou Weberovou, jeho sestra Tereza ho varovala před Lucčiným tátou, který je pořádný rapl. Vzteklé výbuchy a agresivní jednání u něj není nic neobvyklého, což Tereza zažila na vlastní kůži.  Sama s ním má totiž nejednu nepříjemnou zkušenost ze školy, protože Lucku učí a byla i třídní učitelkou jejího bráchy Richarda. Matěj na varování moc nedbal, teď ale zjistí, že Tereza opravdu nemluvila do větru… Co se stane? Proč dojde i na facky?


čtvrtek 2.11. 2017

Alena Koukalová se nemíní smířit s tím, jak se věci mají. Najednou se jí všechny střípky poskládají dohromady. To, co dřív jen tušila, uvidí v naprosto jasných obrysech. Není včerejší, její ženská intuice jí neomylně napoví, jak to s Davidem doopravdy je. A nebyla by to Alena, aby si to s ním nezašla hned vyřídit tam, kde určitě nebude sám… Co Alena udělá? Jak na to David zareaguje?


pátek 3.11. 2017

Vilma Nyklová by se pro rodinu a občas i pro druhé rozkrájela. I ona má ale své mouchy a někdy šlápne pořádně vedle, zvláště když si vezme do hlavy, že za každou cenu udělá dobrý skutek. Ve snaze pomoci pak napáchá škody, jež mají dalekosáhlé následky. Také tentokrát hodně přestřelí a znepříjemní život někomu, s kým celou dobu skvěle vycházela a koho považovala tak trochu za vlastního. Není to nikdo z práce, nýbrž Gábina, kterou naprosto šokuje svým požadavkem… Co Gábině hrozí? A jak se k tomu postaví ostatní?

 

 

 

 

Obsahy epizod Ulice - 41. týden 2017

pondělí 9.10. 2017

Není nad to mít starostlivou babičku, která občas bere život vnoučat do vlastních rukou. Své by o tom mohla vyprávět také Vendula Maříková. Její babička Vilma Nyklová si už před několika měsíci vzala do hlavy, že by se
Vendulka měla dát dohromady se sympatickým řezníkem Pavlem Pelcem. Co na tom, že Pavel nyní chodí s jinou? Něco takového není pro Vilmu Nyklovou žádnou překážkou. Naopak je to jen další výzvou, aby mu otevřela oči. Přeci není možné, aby byl tak slepý a neviděl, kdo je pro něj tou pravou, a neocenil její kvality. Dosáhne Vilma Nyklová konečně svého?


úterý 10.10. 2017

Co se děje za zavřenými dveřmi domácností? Někdy to netuší ani rodina těch, kteří si právě procházejí peklem. Jsou věci, kterými se člověk prostě nechlubí. A život s alkoholikem je jednou z nich. Marcela Kořínková by otce nejraději úplně vymazala ze svého života. Jenže to není tak jednoduché, jak se zdá, byť ho její matka před časem z domova vyhodila. Marcele se táta znovu vrátí do života, opět se jí otevřou bolestivé rány, které ani čas zatím nedokázal zacelit. Jakými hrůzami si Marcela, její máma a malý bráška prošli? Co nešťastné Marcele oživí právě tyto vzpomínky?


středa 11.10. 2017

Může být něco horšího, než se dozvědět, že váš blízký najednou bojuje o život? Přesně to se stane i Aleně Koukalové, jež na všechny působí jako suverénka, která si umí poradit v každé situaci. Jakmile jí ale zavolá máma, že táta měl infarkt, je i z Aleny uzlík nervů, jenž potřebuje oporu. V takové chvíli ji její partner David Kučera prostě nemůže nechat na holičkách, byť si svůj návrat z Rakouska představoval trochu jinak. Jak vážné to s Aleniným tátou je? A jak se právě tohle podepíše na vzájemných vztazích mezi Alenou, Davidem a Terezou, do které je David zamilovaný?


čtvrtek 12.10. 2017

Jsou  novinky, které někomu udělají obrovskou radost, a někoho naopak pořádně namíchnou. Takovou je i Frantova informace, že jeho partnerka Skyler odlétá kvůli skvělé pracovní příležitosti na tři měsíce do Ameriky. Tahle báječná zpráva má ale malý háček. Skyler je mámou ročního dítěte, které ji pode Frantovy mámy nyní potřebuje více než kdy jindy. Franta si myslí, že právě tohle má jednoduché řešení. Jenže jeho rodiče jsou tentokrát jiného mínění... Co Franta plánuje? A jak to vidí jeho blízcí?


pátek 13.10. 2017

Čeho všeho je schopný šikovný manipulátor aby dosáhl svého? Adriana Pešková a její blízcí by asi byli hodně překvapení, kdyby věděli, co je Adrianin vysněný princ na bílém koni doopravy zač. Robert Bláha ví, jak si získat ty, které potřebuje. Přesvědčivě lže do očí, téměř každou situaci dokáže mistrně obrátit ve svůj prospěch. Podaří se mu to i tentokrát, kdy ho Adrianin otec Evžen Šmýd náhodou zaslechne, jak s někým flirtuje po telefonu? Otevře právě tahle příhoda Adrianě a jejím blízkým oči?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 40. týden 2017

pondělí 2.10. 2017

Ani ten nejzkušenější znalec povah občas neodhadne, koho má před sebou. Jak to má potom poznat člověk, jenž druhé automaticky posuzuje podle sebe a svých morálních hodnot? Luboš Mareček doteď netuší, co je Klingon vlastně zač. Ve snu by ho nenapadlo, že tenhle dobrý známý Tonyho má na svém kontě hodně pestrý kriminální rejstřík. Lubošovi stačí, že mu Klingon už párkrát pomohl, že se vyzná a že by si teď díky němu mohl i nečekaně přilepšit k důchodu. Bez jakéhokoliv stínu pochybnosti ho doporučí svému známému, jenž zajde ve své důvěřivosti ještě mnohem dál. Co se stane? Jakou hru Klingon tento týden rozehraje?


úterý 3.10. 2017

Začínající podnikatelka a svobodná máma Gábina Pumrová je stále v jednom kole. Na randění jí zatím moc času nezbývá, i když se nedávno seznámila se sympatickým hasičem Alešem Vašečkou, který o ni má velký zájem a který si i báječně rozumí s jejím sedmiletým synem Šimonem. Gábina zatím vztah s Alešem moc neřešila, ale dnes se stane něco, co ji donutí o něm začít přemýšlet jinak než doposud. Co Aleš udělá? A jak dopadne Alešovo nečekané seznámení s Gábininým expartnerem Hynkem?


středa 4.10. 2017

Neteř Veroniky a Martina Maléřových na sobě od malička tvrdě maká, aby se stala baletkou. Je zvyklá zatnout zuby a překonávat bolest, ale tentokrát to už bude nad její síly. To, co se zpočátku zdá jako banalita, jí způsobí nejen bezesnou noc, ale i další nečekané zdravotní komplikace. Proč Marcela nakonec skončí na pohotovosti? Co s ní je?


čtvrtek 5.10. 2017

Ota Puklický se už čtvrt roku trápí kvůli rozchodu s Hedvikou. O prázdninách se pokoušel o usmíření, pak truchlil, teď pro změnu všechny emoce přenáší na plátno. Celé noci kvůli tomu nespí, navíc se při malování vyddatně posiluje alkoholem jako každý druhý umělec s rozjistřeným nitrem. Jenže Ota je zároveň i profesorem na gymnáziu, který si tímhle ponocováním koleduje o pořádný průšvih... Co Otovi vyvedou jeho studenti? A co bude poslední kapkou pro jeho spolubydlící?


pátek 6.10. 2017

Matěj Jordán se před pár dny seznámil s hezkou blondýnkou Luckou, která ho hned zaujala. Tajně jí podstrčil své telefonní číslo, teď spolu konečně vyrazí  na první rande. To se ale nebude odvíjet podle klasického scénáře, protože začínající byznysmen Matěj není pánem svého času. A aby toho nebylo málo, narazí na někoho, kdo bude Matěje hned varovat, že si začíná zahrávat s ohněm... Jak Matěj Lucku bere? Kdo a před čím ho bude varovat?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 39. týden 2017

pondělí 25.9. 2017

Alena Koukalová bude ráno jen koukat, až vpadne bez předchozího ohlášení do bytu, kde bydlí její partner David spolu s dvojčaty Matějem a Terezou. Právě Tereza se jí nechtěně postará o pořádné překvapení, kterým jí ovšem potvrdí jen to, co Alena už dávno tušila – že Tereza není tak svatá, jak se tváří. Ale opravdu je všechno tak, jak na první pohled vypadá? A co udělá tahle událost se vzájemnými vztahy mezi Terezou, Davidem a Alenou?


úterý 26.9. 2017

Adriana Pešková věří, že Robert Bláha je pro ni ten pravý a že lepšího partnera si snad ani nemohla přát. Samotný Robert jí v tom neustále šikovně utvrzuje, protože nedávno zjistil, že Adriana je pro něj velmi výhodná partie. To ale neznamená, že by byl imunní vůči jiným kráskám a že by nějak změnil svůj dosavadní styl života. Už dnes například udělá  něco, co by se zamilované Adrianě ani trochu nelíbilo, něco, kvůli čemu vlastně ztroskotal její předchozí vážný vztah s Eddiem… Co by se Adriana (ne)měla dozvědět? Jakou hru to s ní Robert vlastně hraje?


středa 27.9. 2017

Jindra Pražáková je spolu se svou dcerou konečně doma z porodnice. Stejně jako před rokem Skyler i Jindra teď zjišťuje, jak náročné je být mámou ve chvíli, kdy miminko v jednom kuse pláče téměř čtyřiadvacet hodin denně. Na rozdíl od Skyler, jíž pomáhali Liškovi a rodiče, ale Jindra žije sama, takže se s tím pere, jak se dá. Naštěstí má oporu v Bedřichovi, tátovi malé, kterému se narozením dcery převrátil život vzhůru nohama… Jak Bedřich zvládá otcovské povinnosti? A jak mateřství proměnilo živelnou Jindru?


čtvrtek 28.9. 2017

Simona Hložánková dlouho věřila, že se jí podaří zachránit kadeřnictví v Ulici. Obětovala tomu opravdu hodně – spoustu peněz i vlastní zdraví. Po svém zhroucení se ale na některé věci už dívá jinak a je ochotna si připustit i to, o čem nechtěla před pár měsíci ani slyšet. Problémy, které má, samozřejmě neunikly Květě Vavruškové, jež si na prostory kadeřnictví brousila zuby už v zimě. Tenkrát jí to nevyšlo právě kvůli Simoně. To ovšem neznamená, že by se svých plánů vzdala. Naopak. Nyní chce salon získat za každou cenu… Jaký podraz udělá Květa na Simonu? Dosáhne konečně svého?


pátek 29.9. 2017

Karla Taubrová je vynikající kriminalistka, ale když přijde na vztahy, tápe v tom stejně jako naprostý začátečník. Tím ostatně tak trochu i je, protože Mára je první kluk, na kterém jí opravdu záleží a se kterým chodí. Jenže zrovna tímhle si teď není tak jistá. Nechápe, co se mezi nimi stalo, proč se Mára najednou odstřihl a nekomunikuje s ní. Jak je jejím dobrým zvykem, postaví se tomu čelem a pokusí se s Márou si vše otevřeně vyříkat… S jakým výsledkem? Co se děje mezi Karlou a Márou? Proč oběma rupnou nervy?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 38. týden 2017

pondělí 18.9. 2017

Některé přepadovky bývají více než příjemné, jiné nám přidělají spíše vrásky na čele. Do druhé kategorie patří i Alenin nečekaný příchod do bytu, ve kterém žije její partner David Kučera spolu s Terezou Jordánovou, jejím bráchou Matějem a Otou Puklickým. Právě Terezu Alenin neohlášený příchod nemile překvapí, protože se v noci stane něco, co by před druhými ráda zatajila, něco, co bude mít ráno ještě dohru... Při čem a s kým Alena nachytá Terezu? A jak na to zareaguje?


úterý 19.9. 2017

Adriana Pešková je do Roberta Bláhy zamilovaná až po uši. Stejně jako ostatní zamilovaní i ona dělá bláznivé věci, jež by si za jiných okolností nejspíš pořádně rozmyslela. Dokonce nedá ani na tátu, podle něhož je to, k čemu se nyní chystá, už přeci jen trochu přes čáru. Adriana si to nemyslí, naopak se těší, jakou radost tím Robertovi udělá. Přitom netuší, že ten si zatím užívá někde jinde s někým jiným... S kým? Co všechno Robert Adrianě tají? A co pro něj Adriana chystá?


středa 20.9. 2017

Pro Annu Liškovou je dnešek hodně významný dnem. Právě dnes vykročí z křižovatky, na níž přešlapovala už hodně dlouho, směrem, jenž znamená jediné - udělání tlusté čáry za manželství s Bedřichem. Anča věří, že je to správné východisko ze situace, v níž se ocitli poté, co se před devíti měsíci dozvěděla, že Bedřich čeká dítě s jinou. Samotný Bedřich si to ale nemyslí, byť má nyní plnou hlavu starostí kvůli své dceři, jež se nedávno narodila... Co je pro Anču tím významným předělem? A jak dnešek zvládne?


čtvrtek 21.9. 2017

Květa Vavrušková, děčínská podnikatelka a majitelka penzionu a hospody v Ulici, už několikrát předvedla, že dovede mít hodně ostré lokty, zejména pokud jí jde o byznys. Když na to přijde, neštítí se ani podrazu, jen když dosáhne svého. Také tentokrát se k jedné levárně uchýlí, protože jí je jasné, že jinak nemá  nejmenší šanci uspět. Začne si totiž opět dělat zálusk na kadeřnictví v Ulici, jež nyní vlastní Simona Hložánková. Ta má Květu už prokouknutou, ovšem zdaleka ne natolik, jak si myslí... Jakou boudu na ní Květa ušije? Vyjdou této známé děčínské podnikatelce její intriky?


pátek 22.9. 2017

Komu důvěřovat, a na koho si dát noapak pozor? Někdo odhadne druhého člověka na první pohled. Jiného by ve snu nenapadlo, že ten, kdo se na něj usmívá a snaží se mu pomoci, je jen had, kterého si hřeje na prsou a který jen čeká na svou příležitost. Přesně v takové situace se nyní ocitl i Luboše Mareček, Márův táta, jenž zoufale potřebuje sehnat peníze na splacení svého dluhu. Z penze tolik nenašetří, příjmy, jež měl bokem, ustaly, a tak hledá nové možnosti. Jedna z nich se mu nečekaně naskytne díky známému synova kámoše, který se velmi dobře vyzná. Pro někoho až podezřele dobře... Z čeho kouká velký malér? Co by mělo Márova tátu varovat?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 37. týden 2017

pondělí 11.9. 2017

Těhotná Jindra Pražáková si stále myslí, že má do porodu ještě času dost. Nic nenasvědčuje tomu, že by rodila v předtermínu, takže je stále v klidu, i když ještě nemá pro svou dceru vymyšlené jméno. O to více již už dnes překvapí nečekaně silné kontrakce. A pak to již půjde ráz na ráz... Jak Jindra zvládne porod? Bude u příchodu dcery na svět také její otec Bedřich Liška, jenž se snaží být Jindře oporou, byť nejsou klasickými partnery? A jak se bude malá nakonec jmenovat?


úterý 12.9. 2017

Pepan Pavlica je už přes dva týdny v jednom kole. Od momentu, kdy mu manželka odjela do porodnice, se stará o domácnost i šestiletou dceru Jiřinku, k tomu se snaží co nejvíce jezdit pronajatým veteránem, aby svoji rodinu zabezpečil. Teď se mu tohle šílené tempo, kdy nemá čas na odpočinek, pořádně vymstí. Stačí chvilka mikrospánku za volantem aby Pepan lítal v dalším obrovském maléru... Co se stane? A kdo Pepanovi překvapivě pomůže?


středa 13.9. 2017

Starostka Světlana Nyklová, její pravá ruka Denisa Mastná a tiskový mluvčí radnice Robert Bláha tvořili až dosud skvěle fungující tým. Teď jim to ale začne na radnici nečekaně skřípat. Denisa se totiž dozví něco, co ji pořádně namíchne, něco, co se týká právě jejího mladšího kolegy, jenž je zároveň už několik měsíců jejím milencem. Co odstartuje krizi mezi nimi? A jakou roli v ní sehraje druhá Robertova milenka, která je o dost mladší než Denisa?


čtvrtek 14.9. 2017

Novopočený tatínek Bedřich Liška je štěstím bez sebe, že má dceru. Její příchod na svět ale nezůstane bez následků, protože je nemanželská. Pro Bedřichovu ženu Anču je právě narození malé poslední kapkou. Když se radostnou novinku dozví, znovu se sype, ovšem ne na dlouho. Jen co se dá dohromady, rozhodne se konečně pohnout z místa, na kterém přešlapovala několik měsíců. Jakým směrem vykročí? Vrátí se k Bedřichovi, nebo udělá pravý opak?


pátek 15.9. 2017

Věrka Marečková měla v minulých dnech o čem přemýšlet. Po operaci srdce si rekapitulovala celý svůj život a zvažovala, jak dál. Chce žít jako doposud, nebo všechno změnit? Věrka se rozhodne pro to druhé. A hned s tím i začne, byť ji teprve včera pustili z nemocnice. Opět se sejde se svou láskou z mládí, navíc tajně, aby o tom nevěděl její manžel. Proč? Co všechno nastane, až to Věrčin muž zjistí?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 36. týden 2017

pondělí 4.9. 2017

Před prázdninami se Adrianě zdálo, že konečně našla toho pravého. Po dvouměsíčním odloučení ale přijde nečekané prozření. Adriana si od opětovného shledání s Robertem hodně slibovala. Doufala, že navážou tam, kde skončili před jejím odletem do Afriky. Realita je však trochu jiná, než co si Adriana vysnila. Už to je pro ni dost velkým zklamáním. Navrch se dozví na Roberta něco, co ji hodně zasáhne… Jaká novinka Adrianu raní? Co jí prozradí barmanka z jejího oblíbeného podniku?


úterý 5.9. 2017

Školní rok začne tentokrát pořádným popraskem, a to nejen u Gábiny a Šímy, jenž jde letos do druhé třídy. Právě kvůli němu bude na nohou celá škola i hasiči, kteří budou zasahovat přímo ve škole, aby ho zachránili. Takové nervy, jaké zažije Gábina, by nikdo nepřál žádnému rodiči. Všichni se budou strachovat o Šímův život, protože stačí málo, aby došlo k velkému neštěstí. O to více pak každý ocení naprosto profesionální přístup sympatického velitele zásahu Aleše Vašečky… Co Šíma vyvede? A co všechno to odstartuje?


středa 6.9. 2017

Den, kterého se Věrka Marečková tolik obává, se nezadržitelně blíží. Na začátku září podstoupí operaci srdce, z níž má pořádně nahnáno. Nervózní jsou ale i její blízcí, kteří se snaží být jí oporou od chvíle, kdy jim o lékařském zákroku řekla. Nejsou však sami. O Věrčino zdraví a výsledek operace se nečekaně zajímá také její láska z mládí, s níž se přes čtyřicet let neviděla a která se jí nečekaně vrátila do života na konci prázdnin... Co Michala Štrunce přiměje, aby za Věrkou přijel? Jak Věrčina operace dopadne?


čtvrtek 7.9. 2017

Lumírovi jde opravdu o hodně. Od června řeší velké dilema, zda zůstat na mateřské se synem, nebo se vrátit do vysoké komunální politiky. Zatímco jeho matka by ho nejraději viděla opět v křesle starosty, Světlana, jež nyní radnici šéfuje, o něčem takovém nechce ani slyšet kvůli střetu zájmů. Samotný Lumír s konečným rozhodnutím stále váhá. Ve hře je toho vážně hodně, mimo jiné i jeho rodinné štěstí… Jak se Lumír nakonec rozhodne a jaké to bude mít důsledky?


pátek 8.9. 2017

Tereza a David kolem sebe krouží už pěkně dlouho. Před prázdninami to mezi nimi hodně zajiskřilo, i když David chodí již rok s Alenou. Přestože se David i Tereza snaží udržet své city na uzdě, už brzy jim opět podlehnou. Stane se totiž něco, co vyvolá nečekaný sled událostí, něco, na co není ani jeden z nich připraven. A prsty v tom má právě Alena, která si moc dobře uvědomuje, jakou hrozbou pro její vztah s Davidem Tereza je... Co Alena udělá? Co Davida, Terezu i samotnou Alenu nyní čeká?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 35. týden 2017

pondělí 28.8. 2017

Prázdniny ještě neskončily, ale Ulice už je po prázdninové pauze ve vysílání zpět s novými příběhy. Tento týden uvidíte již druhou pětici dílů ze třinácté sezony seriálu, která přinese spoustu novinek i překvapivých zvratů. S jednou velkou novinou se dnes přižene k Simoně a Rudolfovi Hložánkovým rozjařený Pepan Pavlica, Simonin exmanžel. Spolu s dcerou Jiřinkou jim oznámí další přírůstek do rodiny, který začne hrdý otec Pepan hned důkladně zapíjet. To se samozřejmě neobejde bez pořádného průšvihu… Co Pepan vyvede? A jak to souvisí právě s dcerou Jiřinkou, jež mu dá občas pořádné kapky, i když jí je teprve šest let?


úterý 29.8. 2017

Jakmile se Miloš objeví u Liškových, je celkem jasné, že Bedřich z toho střízlivý nevyjde. Také tentokrát se Miloš postará o to, aby měl Bedřich ráno pořádnou kocovinu. Zároveň mu ale nasadí hned několik brouků do hlavy. A to nejen kvůli Anče. Miloš otevře i velké téma porodu. Bude Bedřich při příchodu svého dítěte na svět? Přestože se tento okamžik blíží, Bedřich přizná, že to s Jindrou zatím neřešili, a jeho samotného to ani nenapadlo. Ale co když ho Jindra bude u porodu chtít? Jak se k tomu Bedřich postaví? A co si o tom myslí ostatní?


středa 30.8. 2017

Před pár měsíci to byla láska na první pohled. Jak rychle začala, tak rychle ale také skončila. Trvala jen pár týdnů, po dobu, co byl Lorenzo pracovně v Čechách. Jeho návrat do Itálie znamenal pro Terezu i konec lásky, protože po zkušenostech s Vojtou na vztahy na dálku prostě nevěří. Teď je ale Lorenzo zpět a jeho zájem o Terezu je stejně velký jako kdysi. Hned po jeho návratu se ti dva opět setkají, v místě, kde kdysi přeskočila jiskra. Jaké to bude shledání? Bude se historie opakovat? Lorenzo udělá opravdu všechno pro to, aby pokračovali tam, kde na jaře skončili…


čtvrtek 31.8. 2017

Studentům pomalu končí prázdniny, příští týden jim už zase začíná škola. Už jsou ale všichni doma, a tak se sejdou v Coolně, aby probrali, co je nového. A je toho opravdu požehnaně! Asi největšími novinkami se blýsknou Viki a Tobiáš, i když právě ta Tobiášova moc radostná nebude. Viki navíc padne do oka jednomu z hostů, jenž využije příležitosti a zeptá se v baru rovnou i na práci… Co na sebe právě tento host prozradí? Proč by rád dělal barmana zrovna v Coolně?


pátek 1.9. 2017

Tony udělal před dvěma lety tlustou čáru za svou kriminální minulostí a začal znovu. Teď se však nečekaně objeví někdo, kdo kdysi do jeho života patřil, někdo, kdo stejně jako on seděl za mřížemi a nyní se rozkoukává na svobodě. Tonymu před lety, po propuštění z vězení, hodně pomohl Mára, jenž mu byl oporou, zatímco ostatní na něj koukali skrz prsty. Nyní je to Tony, na koho se obrátí dávný parťák s prosbou o pomoc. Jak Tony zareaguje? A proč ho bude před jeho kámošem z mokré čtvrti varovat právě Mára?

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 34. týden 2017

pondělí 21.8. 2017

Dnes startuje už třináctá sezóna Ulice, která bude opět plná emocí, překvapivých zvratů, velkých lásek i událostí, jež navžd ovlivní životy těch, kteří v Ulici žijí. Momentálně si v ní všichni užívají prázdniny, ale některým již volno končí. Učitelé Ota Puklický a David Kučera se dnes chystají po delším volnu opět do školy, z čehož má pořádné nervy hlavně Ota. Po zrušené svatbě, kdy koncem června utekl své nastávající Hedvice Gregorové od oltáře, se opět setká nejen se svou matkou, ředitelkou školy, ale také s Hedvikou. Jak tohle shledání dopadne? Kromě příběhu Oty a jeho přátel, Davida, Aleny, Terezy a Matěje, se tento týden můžete těšit i na nové osudy Marečkových, Gábiny, Nyklových či Liškových.


úterý 22.8. 2017

Je to Věrčino poslední přání před operací. Chce si ještě užít rodinnou dovolenou se synem a manželem, být se svými blízkými. Program má samozřejmě pevně ve svých rukách a je naprosto podle jejích představ, což znamená utrpení pro Luboše a občas velké přemáhání i pro Máru. Jenže už brzy se stane něco, co Věrku dost vykolejí, něco, po čem bude všechno jinak. Věrka se totiž po více než čtyřiceti letech nečekaně setká s mužem, jenž pro ni kdysi hodně znamenal, se svou láskou z mládí. Navíc se to stane v místním pivovaru, kde jí manžel udělá obrovskou ostudu … Co všechno se v pivovaru odehraje? A co je pro Věrku nejhorší?


středa 23.8. 2017

Gábině se na jaře zakázky na její modely jen hrnuly. To ale s příchodem prázdnin skončilo. Přes léto nemá Gábina pořádně do čeho píchnout, což se samozřejmě podepisuje i na jejím domácím rozpočtu. To neunikne jejímu otci, jenž se na dceřinu profesi stále dívá skrz prsty, a tak ji začne tlačit do toho, aby si našla normální práci. Gábinina složitá situace naopak přihraje na smeč Květě. Gábině okamžitě nabídne něco, co by pro ni bylo za normálních okolností nemyslitelné… Co jí Květa navrhne? A jak na to Gábina zareaguje?


čtvrtek 24.8. 2017

Ani dva měsíce prázdnin Tereze nestačily na vyřešení velkého dilema, s jakým odlétala do Francie. Měla by si něco začít s Davidem? Sice je to k sobě hodně táhne, dokonce to mezi nimi začalo i pořádně jiskřit, rozumí si, jsou spolu rádi, ale má to jeden háček. David je už téměř rok zadaný. A Alena udělá všechno pro to, aby to tak zůstalo i nadále, aby o něj nepřišla… Čím Alena zaskočí i samotného Davida? A jak to spolu Tereza a David mají poté, co v červnu podlehli vzájemné přitažlivosti?


pátek 25.8. 2017

Anča od Bedřicha těsně před prázdninami odešla, protože se nedokázala vyrovnat s tím, že čeká dítě s jinou. Jak jsou na tom nyní, po dvou měsících odloučení? Bedřich Anču stále miluje, na druhou stranu se ale nedokáže vykašlat na těhotnou Jindru, která nyní jeho oporu potřebuje. A právě s jednou z nich ho nachytá Miloš, když bez předchozího ohlášení přijde na návštěvu. Se kterou? Jak je na tom Anča, která se na jaře psychicky zhroutila? A jak těhotná Jindra?

 

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 24. týden 2017

pondělí 12.6. 2017

Do vyvrcholení dvanácté sezony Ulice zbývají už jen dva týdny. A budou pořádně nabité i plné překvapení. Jedno takové dnes čeká Máru. Po delší době o sobě dá vědět jeho expřítelkyně Monika Farská, která před časem odletěla do Afriky pomáhat potřebným. Nyní je zpět, plná zážitků, dojmů, nabitá energií, s novou vizáží a hlavně s touhou vidět se opět s Márou, který jí chybí víc, než by čekala. Jak dopadne jejich shledání? A co na to Márova současná přítelkyně Karla?


úterý 13.6. 2017

Starostka Světlana Nyklová si nemůže vynachválit kolegu z úřadu Roberta Bláhu, jenž se stará o radniční komunikaci s veřejností. Po profesionální stránce mu Světlana nemůže nic vytknout, Robert je podle ní skvělý kolega. Teď ale zjistí, že je možná až moc snaživý a že zkouší překročit meze, které by pro něj měly být tabu. Po Světlaně totiž vystartuje. Jak Světlana zareaguje? A co to udělá se vzájemnými vztahy na radnici?


středa 14.6. 2017

David Kučera a Tereza Jordánová jsou nejen spolubydlící a kamarádi, ale také kolegové v práci. A právě tam se stane malér, který ti dva pomohou ředitelce gymnázia vyřešit. Kvůli tomu však zůstanou ve škole dlouho do noci, navíc při tom padne i jedna láhev, což samozřejmě nezůstane bez následků. Tereza a David ztratí zábrany, takže se stane něco, co by jinak neudělali, protože David chodí už téměř rok s Alenou Koukalovou, která si již maluje společnou budoucnost ve vysněném bytě. Co se stane mezi Terezou a Davidem? A jaký podraz udělá
Alena?


čtvrtek 15.6. 2017

Dvojčatům Digi Stránské, Patricii a Julii, bude za deset dní osm let. Stávají se z nich malé slečny, které dospělým občas pořádně zabrnkají na nervy, a které se dnes postarají o velký šok seniorce Věrce Marečkové, jež je občas hlídá. Holky totiž sebevědomě nahlásí: „Včera jsme měly sex se Šímou." Věrka v tu chvíli málem odpadne, ovšem pak to začne řešit s razancí jí vlastní. Jaké perné chvilky si zažijí Digi a její nový přítel Jiří Herman? A jak to je s tím sexem holek a Šímy?


pátek 16.6. 2017

Franta Hrubý dnes slaví osmnáctiny, což je pro všechny jeho blízké velká událost. O to víc je mrzí, že mu nemohou popřát osobně, protože Franta je momentálně opět v Amsterodamu se svou rodinou. Pro Liškovy, kteří ho vychovali, i jeho mámu Zuzanu má ale novinku, která jim udělá obrovskou radost... Co jim Franta prozradí? A co všechno jeho zpráva odstartuje?

 

 

 

 

Obsahy epizod Ulice - 23. týden 2017

pondělí 5.6. 2017

Zpočátku tomu Alena Koukalová nevěnovala moc velkou pozornost. Terezu Jordánovou, spolubydlící a kolegyni svého kluka Davida Kučery, za konkurentku rozhodně nepovažovala. Jenže čím déle ty dva pozoruje, tím více si
všímá, že se tu něco děje, něco, co by měla co nejdříve zastavit, aby se nakonec nedivila. Dnes dopadne pověstná poslední kapka. Jen co se Alena dozví, co ti dva chystají, opět vystrčí své drápky. Co udělá? Nechá si od ní Tereza všechno líbit? Možná je to vaše ulice.


úterý 6.6. 2017

Rudolf Hložánek pořád nemá nejmenší tušení, co se děje doma, zatímco on si plní svůj sen a podniká dvouměsíční výpravu do Normandie s klubem veteránů. Jeho žena Simona všechny zapřísahala, aby mu o jejím kolapsu nic neříkali, protože mu nechce zkazit cestu. Jenže nebyla by to Simona, aby si to zase všechno nezkomplikovala. Tentokrát však půjde opravdu do tuhého. Simona znovu zkolabuje, navíc takovým způsobem, že pro ni musí přijet záchranka a urychleně ji odvézt do nemocnice. Jak vážné to se Simonou je? A co všechno její kolaps rozpoutá?


středa 7.6. 2017

Robert Bláha a Denisa Mastná jsou nejen kolegové na radnici, ale také milenci, i když Denisa je o pár let starší než Robert. Přestože jim to spolu klape, Robert loví i v jiných vodách. Na udičku se mu chytne jedna mladá blondýnka, která na to jde na Denisin vkus až moc hopem. A tak jí dá Denisa jednu malou lekci. Jak Denisa bere případné konkurentky a vztah s Robertem? Nejen jeho to překvapí.


čtvrtek 8.6. 2017

Anna Lišková se před třemi týdny zhroutila následkem psychické poruchy, kterou u ní vyvolalo obrovské trauma způsobené přiznáním manžela, že čeká dítě s jinou. Bedřich Annu neustále ujišťuje, že ji miluje a chce zůstat s ní, snaží se jí být oporou. Anča se díky odborné pomoci dostává z nejhoršího, pokouší se znovu normálně žít a stavět se čelem situacím, které ji dříve hodně stresovaly. Malé zkoušky zvládá, ale ustojí stejně dobře i návštěvu Jindry Pražákové, jež čeká s jejím mužem dítě? Jaké bude mít toto setkání následky


pátek 9.6. 2017

Poslední schůzka Karly Taubrové a Máry skončila pořádným trapasem. Od té doby se ti dva neviděli. Oba jsou dost vytížení, navíc Mára i stále vydýchává to, co se stalo. Tentokrát to je Karla, kdo udělá první krok a zařídí si to tak, aby se mohli setkat. Jenže jim zase není přáno, ,i když to vypadá tak slibně... Proč jim překazí rande Márova matka? Je to jen další z jejich triků, nebo je opravdu zle?

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 22. týden 2017

pondělí 29.5. 2017

Vendula Maříková přišla do Ulice před tři čtvrtě rokem, aby poznala svého biologického tátu, o kterém dlouho neměla ani tušení. Spolu s ním našla i novou rodinu, myslela si, že spolu s nimi jí začne také nový život. Jenže před třemi měsíci se zamilovala do toho nepravého, a rázem bylo všechno špatně. Vendula si to zavařila u tátovy manželky i babičky Nyklové natolik, že nyní zvažuje, jak dál, zda vůbec zůstávat tam, kde jí jen nadávají nebo ji úplně ignorují. K čemu dospěje? A jak na její rozhodnutí zareaguje její nová rodina?


úterý 30.5. 2017

Čeho všeho je člověk schopný, aby si splnil svůj sen? A čeho všeho je schopné dítě, aby získalo to, po čem touží? Digi Stránská své sedmileté dcery nikterak nerozmazluje a rozhodně jim nesplní každé přání, se kterým za ní přijdou. Což ovšem neznamená, že by to holky na ni nebo jejího nového partnera různě nezkoušely. Tentokrát to ale bude přeci jen trochu jiné. Když holky nedostanou, co chtějí, udělají něco, co je hodně přes čáru, něco, co si v žádném případě nesmí dítě dovolit. Co vyvedou? A jakou lekci kvůli tomu dostanou?


středa 31.5. 2017

Studentka práv Alena Koukalová je hodně ambiciózní v profesním i soukromém životě. Má jasnou představu o své budoucnosti, která se ale moc neslučuje s tím, jak si svůj život představuje její partner David Kučera, učitel na gymnáziu. Podle Aleny se David ve škole jen zbytečně zahazuje, jenže se jí stále nedaří přimět ho, aby odešel za lepším. Navíc opět nečekaně narazí, když si vezme do pusy neschopné manažery ve školství, aniž by zaregistrovala, že ji pozorně poslouchá i Davidova nadřízená, ředitelka školy Božena Puklická. Jak zareaguje? A jaké to bude mít důsledky?


čtvrtek 1.6. 2017

Termín svatby Oty Puklického a Hedviky Gregorové se nezadržitelně blíží, takže je nejvyšší čas na pořádnou rozlučku se svobodou. Jak by měla vypadat, aby měl nastávající ženich i všichni ostatní zážitek na celý život? Mojmír Kalina, Otův kolega a partner jeho mámy, má v tomto jasno - bez kulturního programu, který se v takových případech očekává, by to nešlo. Ale těžko říct, kdo ho očekává víc a kdo si ho nakonec i víc užije. Nastávající ženich, samotný Mojmír nebo ženichovi parťáci Matěj Jordán a David Kučera?


pátek 2.6. 2017

Jindra Pražáková své těhotenství nikterak neprožívá. Snaží se fungovat úplně normálně, jenže po poslední kontrole u lékaře je najednou všechno jinak. Jindra se dozví docela špatné zprávy, které s ní dost zamávají, zprávy, které se týkají nejen jejího zdravotního stavu, ale také zdraví jejíh dítěte. A na Jindru toho najednou bude moc... Co s Jindrou je? Kdo ji bude v těchto těžkých chvílích oporou?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 21. týden 2017

pondělí 22.5. 2017

Obálka s modrým pruhem nikdy nevěstí nic dobrého. Tentokrát ji dostane Mára, kterého dost vykolejí. Nejedná se o žádnou upomínku, což se hned nabízí. Mára se dostane do hledáčku policie, jež po něm začne vymáhat pokutu za rychlou jízdu. Má to ale jeden malý háček. Mára v lokalitě, kde měl rychlost údajně překročit, nebyl už pár měsíců. Jedná se jen o úřední omyl, nebo se na Máru a jeho blízké řítí zase nějaký průšvih?


úterý 23.5. 2017

Někomu stačí jedno velké varování, aby šel do sebe a rychle změnil svůj životní styl, než bude pozdě. A někomu prostě není pomoci. Majitelka salonu Simona Pavlicová si stále nedá říct. Místo aby odpočívala, jak jí nařídil lékař, pořád pracuje. Tentokrát se jí ale její partyzánština v salonu hodně vymstí. Simona neodhadne své síly a šeredně na to doplatí. Co se stane? Proč si o ni začnou její blízcí dělat obrovské starosti?


středa 24.5. 2017

Každý, kdo to jednou zažil, se modlí, aby ho to už nepotkalo. Zablokovaná záda dokážou člověka pořádně potrápit. Vlastimil Pešek o tom ví již své a bohužel opět trpí jako zvíře. Jenže k lékaři jít stále nechce. Raději se svěří do rukou otci své vnučky Evženu Šmýdovi, který údajně ví, jak ho bolesti zbavit. Ale když se ozve hlasité křupnutí, všem pořádně zatrne. Jak na tom bude Vlastimil Pešek po Evženově zákroku?


čtvrtek 25.5. 2017

Těhotná Jindra Pražáková se snaží nenakládat otci svého dítěte víc, než má již naloženo. Je jí jasné, že u Bedřicha je a bude na prvním místě vždy jeho žena Anna, které nechtěně hodně ublížil, když se jí přiznal, že čeká dítě s jinou. Na Ančině psychice se stresy posledních měsíců nehezky podepsaly, takže Anča teď potřebuje oporu svých blízkých víc než kdykoliv předtím. Ale Bedřichovu oporu potřebuje i Jindra, na kterou je toho v poslední době už moc. A přestože nemá ve zvyku fňukat, přijde chvíle, kdy se již neudrží. Co bude pro Jindru poslední kapkou? S čím se svěří svému kamarádu Ondrovi?


pátek 26.5. 2017

Adriana Pešková začíná věřit, že našla svého prince na bílém koni. Zachránil ji, když se ocitla v dost nepříjmené situaci, je stále usměvavý a galantní, k tomu nesmírně šarmantní a charismatický. Čím déle ho Adriana zná, tím více ji zajímá, tím více je jim okouzlena. Ale i on má svá velká tajemství, o kterých nemá Adriana ani tušení... Kdo Adrianě padl do oka? A co před ní tají?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 20. týden 2017

pondělí 15.5. 2017

Veronika a Martin Maléřovi, rodiče patnáctiletého Filipa, nestačí žasnout, jak rychle jejich syn dospívá. Před rokem to pro ně byl ještě malý kluk, kterého holky vůbec nezajímaly. Teď Maléřovi řeší synovu první velkou lásku a s ní související velký průšvih. Filip tátu před časem ujistil, že jsou s Martinou rozumní a že nikam nespěchají. Teď ale vyjde najevo, že to možná tak úplná pravda nebyla. Co se na ty dva provalí? A jak se k tomu postaví rodiče?


úterý 16.5. 2017

Majitele baru Coolna Tonyho Bendu hned tak něco nerozhodí. Ovšem jakmile se v podniku objeví Luboš Mareček, táta jeho kamaráda Máry, Tony se pomalu nezmůže na slovo. Ostatně Márův táta na tom bude podobně. Jediné, co ze sebe dostane, je, že potřebuje velkého panáka. Tonymu bude ale při pohledu na něj jasné, že spíš než panáka potřebuje odborné lékařské ošetření. Přestože je Tony už zvyklý na ledasco, takhle zmláceného člověka už dlouho neviděl. Co se stalo? Proč si Márova tátu nakonec nechají v nemocnici?


středa 17.5. 2017

Anna Lišková se již několik týdnů snaží ustát fakt, že její muž čeká dítě s jinou. Neustálé stresy a napětí se podepisují na její psychice čím dál víc, i když jsou dny, kdy je opravdu šťastná a kdy se jí daří zapomenout na bolest, kterou jí manžel svým úletem způsobil. Již delší čas je Anna roztržitá a vystresovaná. Má strach, aby se něco nestalo, aby nějakým svým činem někomu neublížila. Teď ale její úzkosti zajdou až příliš daleko a přihodí se něco, co nejen s Aničkou hodně zamává. Co by mělo všechny varovat, že s Annou je opravdu zle? Jak rozpoznat příznaky psychické poruchy a co dělat, pokud jí trpí náš blízký?


čtvrtek 18.5. 2017

Majitelka kadeřnického salonu Simona Hložánková se v posledních dnech nezastaví. V práci neví, co dřív, k tomu trable se švagrem, který opět vystrkuje růžky a zkouší, co si může dovolit. Tentokrát to ale milý Tonda už opravdu přežene. A bohužel to nezůstane bez následků. On sám si už záhy bude dělat právě o Simonu obrovské starosti a sypat si popel na hlavu... Co se stane? Co všechny Simoniny blízké pořádně vyděsí?


pátek 19.5. 2017

Adriana Pešková je po dlouhé době zase šťastná a zamilovaná. Konečně potkala někoho, s kým jí je dobře, někoho, s kým zapomene na své zlomené srdce a expřítele Eddieho Rambouska, na kterého se jen pár dní před jejich svatbou provalil románek s kolegyní z práce. Zaláskovaná Adriana teď dokonce udělá něco, co u ní opravdu není zvykem. Ovšem nebyla by to Adriana, aby toho už záhy hořce nezalitovala... Proč si bude Adriana najednou připadat jak ve zlém snu?

 

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 19. týden 2017

pondělí 8.5. 2017

Jak strávit den volna? Tereza Jordánová a David Kučera, kolegové ze školy a zároveň spolubydlící, si spolu vyrazí na kolo. Nudit se při tom rozhodně nebudou, protože David vybral trasu i občerstvení Tereze přímo na tělo. Té se ale stane malá nehoda, která odstartuje sled událostí, jež završí menší trapas. A týkat se to bude právě Davida… Co se stane? Jak se to dotkne i Aleny?


úterý 9.5. 2017

Hedvika Gregorová má plnou hlavu blížící se svatby. Zařizuje, plánuje a zároveň si to neskutečně užívá. Jenže tohle její štěstí začíná kalit pocit, že něco není v pořádku. Její partner Ota Puklický je už nějakou dobu jako vyměněný, bez energie, bez jiskry. Dokonce ztrácí i svůj pověstný humor. Všem začíná být jasné, že se s ním něco děje a že je to mnohem vážnější, než se zdá. Co Ota přizná Hedvice? Čím ji docela překvapí?


středa 10.5. 2017

Psychika Aničky Likové dostáá čím dá víc zabrat. Dva měsíce poté, co se dozvěděla, že její muž čeká dítě s jinou, je Anička na sesypání. Nevěří si, mučí ji vtíravé myšlenky, kvůli kterým se musí neustále přesvědčovat, že je vše v pořádku a ona nezavinila něco, co by mohlo skončit velkou katastrofou. Kam až to může zajít? Proč si o ni začne dělat velkou starost kolegyně z práce Veronika Maléřová? Příběh Anči přináší další velké sociální téma, jež je v poslední době hodně aktuální - téma psychických poruch. Co by mělo být varovným signálem pro každého, kdo takovou poruchou trpí, aniž by si to chtěl přiznat?


čtvrtek 11.5. 2017

Vendula Maříková se od trapasu, kdy tátovu manželku obvinila z nevěry s jejím kolegou z práce Robertem Bláhou, snaží právě Robertovi vyhýbat, jak jen může. Jenže to se nedá donekonečna, byť Vendula kvůli tomu dělá psí kusy, nad kterými zůstává rozum stát. Dnes se už setkání bohužel nevyhne. A Robert si ji náležitě vychutná, jak jen on to umí... Jak to Vendula zvládne? Co pro ni bude hodně velkou potupou?


pátek 12.5. 2017

Je to už půldruhého roku, co po krátké nemoci zemřel Marek Stránský, manžel Digi, táta dvojčat Julie a Patricie, bratr Štěpáne. Právě ten si dělá o Digi a holky docela starost. Je mu jasné, že navždy samotné nezůstanou. Ale až chce nebo ne, každého, kdo se po boku Digi objeví, okamžitě srovnává s Markem. Zároveň se pasoval i do role ochránce Digi a jejich dcer, takže mu zákonitě není jedno, co se kolem nich děje. A že toho není málo! Co bude nejen pro Štěpáne docela těžkou zkouškou?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 18. týden 2017

pondělí 1.5. 2017

Je první máj, lásky čas. Dnešek si přímo koleduje o romantické chvíle s těmi, které milujeme, o polibky pod rozkvetlou třešní i vášnivá objetí. Veronika a Martin Maléřovi jsou spolu už přes dvacet let, mají dvě dospívající děti, ale právě teď prožívají nádhernou renesanci svého vztahu. Opět jsou do sebe až po uši zamilovaní, opět to mezi nimi hodně jiskří. Martin tentokrát překvapí Veroniku návrhem, který by změnil celý jejich život, návrhem, o kterém sám už delší čas uvažuje. Rád by měl další dítě. Co na to Veronika? Budou mít jejich děti Filip a Rozina za rok dalšího sourozence?


úterý 2.5. 2017

Dlouhodobý stres se na psychice Anči Liškové podepisuje čím dál víc. Propuká u ní vážná psychická porucha, aniž by si to ona nebo její blízcí uvědomovali. Anča přičítá příznaky nemoci své roztržitosti, protože se nemůže pořádně na nic soustředit od chvíle, kdy se jí manžel přiznal, že čeká dítě s jinou. Teď se ale stane něco, co její blízké přeci jen hodně zarazí, něco, co by mělo být pro ni i pro ně velkým varovným signálem. Zoufalá Anča si kvůli tomu zadělá na malér i v práci. Co se stane? Jak se u Anči projeví její psychická nemoc tentokrát?


středa 3.5. 2017

Digi Stránská a Jirka Herman se milují, rádi by byli spolu, ale v poslední době to vypadá, že každý z nich žije snad v úplně jiném vesmíru. Pro ovdovělou Digi jsou na prvním místě její sedmiletá dvojčata, pro kriminalistu Jirku Hermana byla nejvyšší prioritou odjakživa práce. Dají se tyto dva světy vůbec někdy skloubit? Digi tomu už přestává věřit. Podle toho vypadá i její rozhodnutí, jež oba dva hodně zabolí. Mají ještě šanci? U koho najde Digi překvapivě velkou oporu?


čtvrtek 4.5. 2017

Jsou náhodná setkání, která vás přinutí udělat něco, co jste ten den vůbec neměli v plánu. Takové, které vám pak nedá ani spát. Přesně to se stane Amálii Peškové. Před kadeřnictvím si všimne staršího muže, kterého tu nikdy neviděla a který potřebuje očividně pomoc. Jako by se v tomto světě úplně ztratil, jako by ani nevěděl, kde vlastně je. Amálie se ho ujme, dokonoce pro něj udělá mnohem víc, než by kdokoliv čekal... Kdo je ten neznámý muž? Proč si o něj bude dělat Amálie velké starosti?


pátek 5.5. 2017

Od chvíle, kdy se naplno rozjely svatební přípravy, je Ota Puklický jako vyměněný. Takového ho jeho kolegové a kamrádi Tereza Jordánová a David Kučera ještě neznají. A právě Tereze dnes naplno dojde, že to s Otou je mnohem vážnější, než by se zdálo. Ota se jí svěří s něčím, co Tereze způsobí pořádné vrásky na čele. Tohle na obyčejný strach z chomoutu vážně nevypadá... Co Otu trápí? Co dnes udělá?

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 17. týden 2017

pondělí 24.4. 2017

Krátkodobé pronájmy jsou sice výhodné, ale mají i svá úskalí. Na ta narazí také Adriana Pešková, která se rozhodla krátkodobě pronajímat garsonku v podkroví svého domu. Takové pozdvižení, o jaké se jí postarají další hosté, tu už dlouho nebylo. Přitom vše zpočátku vypadá naprosto bezproblémově. Jenže chybička se vloudí. Její hosté nejsou manželé, nýbrž milenci. A rozzuřená manželka si právě dnes přijede vyřizovat své účty. Kdo všechno bude svědkem tohoto cirkusu? A co na to Adriana?


úterý 25.4. 2017

Ovdovělá Digi Stránská chodí s kriminalistou Jirkou Hermanem už pár měsíců. Milují se, stojí o sebe, ale stačí to na budování vztahu, ve kterém hrají velkou roli i Páťa s Julčou, sedmileté dcery Digi? Dvojčata si na Jirku sice rychle zvykla, jenže ten si nějak nedokáže zvyknout na rodinný život. Pro něj je na prvním místě stále práce. Byl by ji schopen obětovat právě kvůli Digi a holkám? Dokáže skloubit náročné povolání s rodinným životem, o kterém nemá vlastně ani potuchy?


středa 26.4. 2017

Jak tenká je hranice mezi manipulací a dobře míněnými radami? Čeho všeho jsme občas schopní, abychom ve vztahu dosáhli svého? Ambiciózní studentka práv Alena Koukalová má celkem jasnou představu o své budoucnosti i vztahu s Davidem Kučerou, kterého sbalila již před několika měsíci. Jaksi automaticky předpokládá, že partner jí tuto představu bezezbytku naplní. Davida zatím vždy šikovně dostala tam, kde ho chtěla mít. Jenže před pár dny nečekaně tvrdě narazila. To se samozřejmě projevilo i na jejím chování. Chytila se konečně za nos a zapracovala na sobě? Nebo je za její proměnou něco jiného?


čtvrtek 27.4. 2017

Jak moc svý partnerům věříme? Nakolik nás může zviklat věta, které se obává každý, kdo má nějaký partnerský vztah? Lumír a Světlana Nyklovi si za léta, co se znají, už prošli ledasčím včetně nevěr, rozvodu i vztahů s jinými partnery. O to pevnější je nyní jejich manželství - alespoň si to o něm oba dva myslí. Co však nastane, když se Lumír dozví, že mu Světlana zahýbá s Robertem? Na radnici budou lítat facky už dnes večer!


pátek 28.4. 2017

Téměř žádný rodič dospívajícícho dítěte se tomu nevyhne, přestože by to velmi rád udělal. Před chvílí byli jejich potomci ještě malými caparty, teď s nimi musí řešit prevenci při jejich prvních sexuálních pokusech. Tentokrát to padne na Martina Maléře, jenž se odhodlá k chlapskému rozhovoru s patnáctiletým synem Filipem. Jenže odhodlání je jedna věc a reálný rozhovor s dítkem věc druhá... Jak to Martin zvládne? A co na to Filip, jenž je už nějaký ten pátek zamilovaný do spolužačky Martiny?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 16. týden 2017

pondělí 17.4. 2017

Jaké by to bylo Velikonoční pondělí bez pomlázky? V Ulici se bude šupat hned od brzkého rána, a to nejen u Nyklů, kde si své druhé Velikonoce užije s tátou Lumírem i malý Lexík. Neuschne ani Tereza Jordánová, na které si smlsnou parťáci Ota, Matěj a David. Pomlázkou se vyzbrojí také Miloš Knobloch, jenž zajde koledovat k Liškovým. A vykoleduje si málem pár facek. Koledovat se bude překvapivě také na radnici. Bude to hodně žhavé, ale bohužel se to neobejde beze svědků, kteří to začnou řešit víc, než by měli...


úterý 18.4. 2017

David Kučera chodí s Alenou Koukalovou už nějaký ten pátek. Jeho kamarádka Tereza vidí, jak jím Alena neustále manipuluje a mění jeho život k obrazu svému, jenže samotný David si to pořád odmítá připustit. Dnes ovšem přijde nečekané prozření. Stačí být náhodou ve správný čas na správném místě, a člověk se dozví věci, že se nestačí divit. Co vypluje na povrch? A jaká bude Davidova reakce?


středa 19.4. 2017

Velký den Tondy Hložánka je tu! Bývalý starosta dnes slavnostně křtí své paměti, kde bez příkras popisuje svět komunální politiky i svůj život v ní. Pozval několik stovek hostů, těší se, jaká to bude sláva, jak dá všem opět vědět, že Tonda Hložánek je po mrtvici opět mezi nimi a v plné síle. A tu bude potřebovat, protože neudrží nervy na uzdě a vrhne se na svého největšího rivala ve straně, podrazáka Radka Mastného, se kterým má stále ještě nevyřízené účty. Čím ho Mastný vyprovokuje? Jaká tajemství budou odhalena?


čtvrtek 20.4. 2017

Anna Lišková se snaží vyrovnat s bolestivou skutečností, že její muž čeká dítě s jinou, dítě, které ona sama s ním mít nemohla. Kromě rodiny a Bedřichovy kapely o tom zatím nikdo jiný neví. Anna si své smutné tajemství nechává pro sebe. Trápí se kvůli tomu, nemůže myslet na nic jiného, neví, co s nimi bude dál. Permanentní stres se na její psychice bohužel podepisuje čím dál víc. Dnes se dokonce stane něco, co by se za normálních okolností nestalo, něco, co nejen Annu dost vykolejí... Co se Anně přihodí? Co by ji mělo varovat?


pátek 21.4. 2017

Před pár měsíci Adriana Pešková nevěděla, co dřív. Teď se příšerně nudí. Chybí jí partner, se kterým by mohla sdílet svůj život, trávit večery, podnikat nejrůznější akce. Od chvíle kdy je její parťák do nepohody Miki v jednom kole kvůli práci, Adriana se cítí osamělá víc než kdy jindy. Miki by pro ni ovšem jedno řešení měl. A rozhodně ji nemíní zapřáhnout ve svém byznyse. Naopak jí doporučí, aby si někoho našla. A taky jí hned ukáže, jak na to... Co Miki vymyslí? A co na to Adriana?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 15. týden 2017

pondělí 10.4. 2017

Co je samozřejmostí a co jen dobrou vůlí našich blízkých? Kdy opravdu potřebujeme jejich pomoc a kdy je jen zneužíváme? Adriana Pešková má opět pocit, že jí její rodina hodně dluží. K tomu se přidávají také výčitky, že ji její blízcí nechali ve štychu, když je potřebovala. Zase je svým chování nechtěně zraňuje, opět nedokáže odhadnout únosnou mez ani následky svého jednání. Dnes ovšem tvrdě narazí. Navíc se od svých nejbližších dozví věci, které s ní docela zamávají… Co bude tou pověstnou poslední kapkou? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?


úterý 11.4. 2017

Čeho všeho jsme schopní kvůli nešťastné lásce? Tobiáš Sláma je už pár měsíců zamilovaný do své profesorky Terezy Jordánové. Přestože se zdálo, že její odmítnutí akceptoval, teprve teď se ukáže, jaká je pravda. Tobiáš udělá něco, z čeho Tereze i jejímu kolegovi Davidovi Kučerovi pořádně zatrne, něco, co by ho mohlo stát i život. Stačí jeden neopatrný pohyb, aby se životy všech tří navždy změnily… Co Tobiáš vyvede? A jakou to bude mít nakonec dohru?


středa 12.4. 2017

Někdy stačí málo, abychom se dostali do problémů, se kterými si nevíme rady. A je úplně jedno, kolik nám je let. Neskutečná muka si zažije patnáctiletý Filip, kterému se najednou udělá tak zle, že už to přestane sám zvládat. Bude mu jasné, že bez pomoci se neobjede, ale rodiče nebudou jak na potvoru doma a dokonce ani na příjmu. Ke všemu se Filipův zdravotní stav začne prudce zhoršovat..Co s ním je? Jak vážné to je? 


čtvrtek 13.4. 2017

Bedřich Liška se ocitl v nezáviděníhodné situaci. Manželce před pár týdny přiznal, že čeká dítě s jinou po jednom jediném úletu, ze kterého si navíc nic nepamatuje. Od té chvíle by se u nich doma dala atmosféra krájet. Bedřich si ale díky Milošovi uvědomí, že by kromě svého manželství měl začít řešit i své první dítě, jež se za pár měsíců narodí a o které by podle Miloše mohl nakrásně taky hned přijít... Co Miloš doporučí Bedřichovi? A co dá Bedřichovi novou naději na záchranu manželství?


pátek 14.4. 2017

Dnes je sice svátek, ale Hermanova parťačka z kriminálky Karla Taubrová si může nechat o sváteční nálad jen zdát. Kupodivu za to nemůže práce, jak u ní bývá zvykem. Karla dnes neřeší žádnou vraždu, přesto má plnou hlavu starostí. Může za to její brácha Bruno, kterého tahá už pár let z nejrůznějších malérů. Jenže tentokrát to je mnohem hhorší než kdykoliv předtím. Nejedná se o žádnou klukovinu, navíc se zdá, že na tohle je i na krátká... Co se stalo? S čím si ani Karla neví moc rady?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 14. týden 2017

pondělí 3.4. 2017

Parťačku kapitána Hermana jen tak něco nerozhodí. Z kriminálky je zvyklá na ledasco, přesto je teď v koncích a neví si rady. Nikoliv kvůli novému případu v práci, ale kvůli bráchovi Brunovi. Už pár dní po něm marně pátrá, zoufale se snaží zjistit, kde je a co s ním je. Teď se o něm konečně dozví první zprávy, které jí ale na klidu moc nepřidají. Co se děje? A kdo bude pro Karlu nečekanou oporou v těžkých chvílích?


úterý 4.4. 2017

Deváťák Ben leze Filipu Maléřovi neustále do zelí. Odmítá respektovat fakt, že Martina Cenková, kteoru si vyhlédl už před pár týdny na lyžáku, je zadaná. Ben ji uhání o sto šest, dokonce jí balí i před samotným Filipem. Ten zpočátku jen bezmocně zatínal pěsti, teď už toho má ale plné zuby a s Benem si to vyřídí ručně. S jakým výsledkem? A co na to samotná Martina?


středa 5.4. 2017

Pavel Pelc, nebo Robert Bláha? Který z nich je ten pravý pro Vendulu Maříkovou, která nemá zrovna štěstí v lásce? Z posledního rozchodu se dlouho vzpamatovávala, pomalu si začínala myslet, že svého rytíře na bílém koni už nepotká. A ejhle, najednou se kolem ní motají hned dva najednou. Sympatický Pavel by se kvůli ní rozkrájel, dokonce se ukáže i jako opravdový zachránce. Má u Venduly šanci, nebo bude mít smůlu kvůli Robertovi?


čtvrtek 6.4. 2017

Anna Lišková dnes slaví narozeniny. Zatím si každou narozeninovou oslavu užívala se svými blízkými, teď je to ale jiné. Poté, co se jí manžel přiznal, že po jednom úletu, který si navíc ani nepamatuje, čeká dítě s bývalou manažerkou své kapely, by se u nich doma dala atmosféra krájet. Bedřich přitom dělá vše možné i nemožné, jen aby hroutící se manželství zachránil. Jenže Anča mu tuhle zradu odpustit nedokáže. Začne se u nich konečně blýskat na lepší časy v den jejich narozenin, kdy se stane něco, s čím ani jeden z nich nepočítal?


pátek 7.4. 2017

Co by o nás měli vědět naši partneři hned, a jaké informace jsou naopak pro ně nepodstatné? Kdo tohle dokáže nejlíp posoudit? My sami, nebo náš partner? Digi Stránská před pár dny zjistila, že o Jirkovi Hermanovi vlastně nic neví. Zatímco ona ho nechala nahlédnout do své minulosti, on jí pro ni podstatné informace zatajil. Co a proč Digi tolik rozhodilo, že to nedokázala skousnoust? A co si o tom myslí samotný Jirka? Jak dopadne jejich snaha o usmíření?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 13. týden 2017

pondělí 27.3. 2017

Bedřich Liška a jeho žena Anna si procházejí už pár dní manželským peklem. Od chvíle, kdy se Anča dozvěděla, že Bedřich čeká dítě s jinou, se jejich vztah otřásá v základech. Teď se navíc o všem dozví i Franta s Emou, děti, které Liškovi vychovali a které berou jako vlastní. Jenže Bedřich neřeší jen svou rodinu. Nedokáže se vykašlat ani na těhotnou Jindru, jež mu v nemocnici poprvé přizná, že má strach... Co je s Jindrou? A jak Bedřichovu novinku vezmou Franta s Emou?


úterý 28.3. 2017

Tereza Jordánová je už pár dní jako vyměněná. Může za to její nová láska, kterou si naplno užívá. Má to ale jeden malý háček. Bohužel musí být každé ráno včas ve škole, kde na ni čekají její studenti. A právě dnes se chybička vloudí. Studenti budou jako obvykle na svých  místech, jen za katedrou bude prázdno. A aby toho nebylo málo, ředitelka školy si to jak na potvoru zamíří do této třídy s důležitou informací pro studenty... Kdo Terezu zachrání? A co bude studentům podezřelé?


středa 29.3. 2017

Digi Stránskou, partnerku kapitána Jiřího Hermana, čeká pořádné překvapení, jen co vejde do Jirkova bytu. Narazí tam totiž na dámské spodní prádlo, které zcea jistě není její. Navíc to vypadá, že dotyčná není v Jirkově bytě jen na krátké návštěvě, ale že tam bydlí. To, co Digi uvidí, pro ni bude dostatečným impulsem k tomu, aby to s Jirkou začala okamžitě řešit. Díky tomu vyplují na povrch tajemství, o kterých Digi neměla tušení... Co se Digi dozví? A co to udělá s jejím vztahem s Jirkou?


čtvrtek 30.3. 2017

Kdy je ten správný čas, aby si člověk začal plnit své sny? Kdy by měl myslet na sebe a nepromarnit příležitot, která se naskytne třeba jen jednou za život? Rudolf Hložánek je nyní velkou oporou své ženě Simoně, jež se vrhla po hlavě do podnikání a vedení salonu. Sama Simona říká, že bez něj by to nezvládla. O to těžší rozhodnutí tak Rudolfa čeká. Má tu nechat Simonu na dva měsíce samotnou a zúčastnit se výpravy, o níž se mu zdá od chvíle, kdy se o ní dozvěděl? Anebo by se měl svého snu vzdát a dohlížet na Simonu, jejíž nasazení je od chvíle, kdy se ujala salonu, přímo vražedné?


pátek 31.3. 2017

Co zpráva, to nějaká pohroma. Psychika blízkých Adriany Peškové dostává v poslední době docela zabrat. A bude ještě hůř, což se samozřejmě neobejde bez následků. Adriana jde z průšvihu do průšvihu, na nikoho nebere ohledy, chová se tak, že si koleduje o pořádnou lekci. Bude tou lekcí zpráva, že s jejím tátou je zle? Bude se opakovat stejná situace jako před třemi lety, kdy její vyvádění spustilo lavinu událostí s tragickým koncem?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 12. týden 2017

pondělí 20.3. 2017

Co může být pro muže horšího než se bezmocně dívat, jak jeho sok opanovává území, po kterém on sám touží? Tony se stále nedokáže smířit s tím, že si jeho exmanželka, kterou pořád miluje, vybrala za nového partnera kriminalistu Hermana. Tony už kvůli tomu pár hloupostí udělal, ovšem to, co se stane již za pár dní, předčí vše ostatní. Tony totiž opět neudrží své nervy na uzdě. Tentokrát to zajde tak daleko, že se na Hermana zuřivě vrhne… Co všechno tím rozpoutá? A jaké bude mít tento konflikt následky?


úterý 21.3. 2017

První jarní den si přímo koleduje o něco výjimečného, o něco, na co člověk hned tak nezapomene. Přesně takový den čeká i Terezu Jordánovou, která je najednou jako vyměněná. Září tak, že by jí stowattová žárovka mohla závidět, dělá věci, jež by ještě před pár týdny určitě neudělala, chová se tak, že ostatní jen zírají. Co je toho příčinou? Tereza je znovu zaláskovaná a neskutečně si to užívá… Čím Tereza překvapí i samu sebe? A kdo je ten sympaťák, který na ní může oči nechat?


středa 22.3. 2017

Kdy jindy by se měla sejít celá rodina, když ne na oslavu narozenin jednoho z jejích členů? Také Hložánkovi se chystají pořádně oslavit Simoniny narozeniny. Jenže samotná oslavenkyně na to nemá ani pomyšlení. Aby taky jo, když zjistí, že její salon má nečekanou konkurenci, kvůli které přichází o své dlouholeté zákaznice… Co bude pro Simonu poslední kapkou? A jak dopadne její narozeninová oslava?


čtvrtek 23.3. 2017

Věrka je sice v penzi, ale klidu si v poslední době moc neužije. Od rána do večera je v jednom kole. Škola, práce, hlídání dvojčat, péče o domácnost… Jak dlouho může takové tempo vydržet? Přestože vypadá jako železná lady, ze železa rozhodně není. Už brzy se stane něco, co i ji samotnou docela vyděsí a co bude hodně vážným varováním… Co Věrku rozhodí? A proč se sesype?


pátek 24.3. 2017

Jakou lavinu událostí, nepříjemností a pohrom může spustit jedno provalené tajemství? Bedřich nechtěl všem okolo lhát, jenže poté, co pravda o jeho otcovství vyšla najevo, je to pro něj ještě mnohem horší. A bohužel se to nedotýká jen jeho rodiny, ale také kapely, se kterou to začíná být pořádně nahnuté… Znamená to konec Starýho vercajku? A čemu čelí Bedřich doma?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 11. týden 2017

pondělí 13.3. 2017

U Liškových je nyní hlavním tématem nejen synův prcek, ale také těhotenství bývalé manažerky Bedřichovy kapely, což je právě pro něj hodně ožehavé téma. Čím více se jeho žena o těhotnou Jindru zajímá, tím více Bedřich trpí, protože právě s ním Jindra dítě čeká. Atmosféra u Liškových by se dala přímo krájet, navíc stále houstne každou hodinou. A bude ještě mnohem hůř... Co všechno může způsobit Ančina snaha pomáhat těhotné Jindře, jak to jen jde?


úterý 14.3. 2017

Nakolik dokážeme odpouštět našim blízkým jejich lži, zrady, podrazy? Josef Kolář si cení ze všeho nejvíc upřímnosti, jenže jeho žena Radka ho právě v tomto směru zklamala na celé čáře. Zjistit, že žijete s někým, koho vlastně vůbec neznáte, byl pro Josefa pořádný šok. Radku do poslední chvíle hájil, rozhádal se kvůli ní s rodinou, a pak sám zjistil, jaká to je zlodějka a lhářka. Jak jí má něco takového odpustit? Přitom samotná Radka dělá všechno pro to, aby se usmířili. Dokonce začne riskovat víc, než by kdokoliv čekal... Co Radka udělá? Co všechno jí začne hrozit kromě rozpadu manželství?


středa 15.3. 2017

Co může být horšího než strach o dítě, o kterém nemáte žádné zprávy a jež má zcela jistě velké problémy? Peškovi se nervují kvůli Adrianě od chvíle, kdy se dozvěděli, že nutně potřebuje poměrně velký obnost peněz. Její telefon vezme cizinec, se kterým není možné se domluvit, samotná Adriana se stále nehlásí. Nervy jsou na pochodu. Peškovu zkoušejí všechno možné, jen aby zjistili, co s ní je. A zprávy, které se dozví, nejsou ani trochu pozitivní... Co se Adrianě stalo? V jakém průšvihu zase lítá?


čtvrtek 16.3. 2017

Vilma Nyklová má vyhlédnutého ideálního nápadníka pro vnučku Vendulu. Pavel Pelc podle ní splňuje všechny předpokldy k tomu být dobrým partnerem - sympatický, slušný, navíc řezník, co víc si přát? Má to ale jeden malý háček. Je až moc nesmělý. A tak Vilma Nyklová opět začne kout pikle, aby ty dva dala dohromady. Povede se? A z čeho bude v šoku její syn Lumír?


pátek 17.3. 2017

Kapitán z kriminálky Jiří Herman si hravě poradí se zločinci, ovšem srovnat do latě sedmileltá dvojčata Patricii a Julii, dcery partnerky Digi Stránské, je i pro něj hodně náročná disciplína. S dětmi to zatím moc neumí, netuší, co od nich čekat, nechápe jejich reakce, žasne nad jejich nevyčerpatelným zdrojem energie. Zkrotit tyhle dvě saně, je pro něj opravdu výzva. Ovšem nebyl by to on, aby na něco nepřišel... Co si na holky vymyslí? A jak to ty dvě malé dračice vezmou?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 10. týden 2017

pondělí 6.3. 2017

Adriana Pešková si hned po ránu dává opravdu záležet, aby jí to seklo. Aby taky ne, když čeká hodně vzácnou návštěvu - svého expřítele Eddieho Rambouska, se kterým se před dvěma měsíci bouřlivě rozešla. Co jí nyní může Eddie chtít? Že by mu došlo, co všechno ztratil? Adriana se právě s koncem jejich vztahu dosud úplně nevyrovnala. A podle toho, jak se na Eddieho připravuje, to vypadá, že si od jeho návštěvy hodně slibuje. Že by nový začátek? Co všechno jejich opětovné shledání odstartuje?


úterý 7.3. 2017

Mezi dlouholetými parťáky Tonym Bendou a Márou to začíná pořádně skřípat. Tony najednou obrátil o sto osmdesát stupňů, jako by ho opět ovládlo jeho temnější já. A podle toho se i chová. Riskuje při pokeru tak, že ohrožuje nejen sebe, ale i ostatní. A to se samozřejmě neobejde bez následků. Kdo to nehezky odskáče? Co bude pro Máru poslední kapkou?


středa 8.3. 2017

Miloš Knobloch má důvod k oslavě, a to nejen kvůli MDŽ, které musí jako každý správný chlap samozřejmě náležitě zapít. Právě dnes se po delší době opět uvidí s Justine van Ryuterovou, do které je půldruhého roku beznadějně zamilovaný, byť má ženu a rodinu. Jenže srdci a pudům člověk Milošova ražení prostě neporučí. A tak se už brzy stanou věci, jež začnou zavánět pořádným mezinárodním průšvihem... Čím Miloš překvapí nejen sám sebe? A jaká bude reakce Justine?


čtvrtek 9.3. 2017

Radka Kolářová trpí psychickou poruchou, která jí čím dál více komplikuje život - kleptomanií. Už několikrát ji při drobné krádeži nachytal zeť jejího druhého manžela, ale ani to ji nepřimělo vyhledat odbornou pomoc. Radka věří, že se z toho dostane sama. Navíc se tak moc stydí a bojí prozrazení na veřejnosti i před mužem, že raději riskuje rozpad rodiny, než aby se své nemoci postavila čelem. A právě to ji už dnes dožene. Dojde k další krádeži, jež bude mít nečekaně dramatickou dohru. Kdo Radku nachytá? A co bude nejen pro ni obrovskou potupou?


pátek 10.3. 2017

Karla Taubrová, parťačka kapitána Jiřího Hermana, dokáže být hodně ostrou kriminalistkou. Bez mrknutí oka srovná do latě i ty největší grázly, ale s jedním člověkem si poradit nedokáže - s mladším bratrem Brunem. Rodiče jim pár lety tragicky zemřeli, Karla je za Bruna zatím zodpovědná. Jenže ten má vlastní hlavu a umí být stejně drsný jako Karla. Kam až může zajít jejich sourozenecká hádka?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 9. týden 2017

pondělí 27.2. 2017

Adriana Pešková ztrácí pevnou půdu pod nohama a vyvádí čím dál víc. Tentokrát to ale bude poslední kapka pro jejího tátu Evžena Šmýda, který se nemíní jen tak nečinně dívat, jak se jeho dcera ničí. Poprvé ji spatří se zorničkami jak tenisáky, a nažene mu to pořádný strach. Najednou si s ní nebude vědět rady, i když toho má už hodně za sebou. Bude to zlomek sekundy, rozhodující v jeho i jejím životě... Co Evžen udělá? Co všechno se dneškem změní?


úterý 28.2. 2017

To by v tom byl čert, aby Vilma Nyklová nesehnala žádného nápadníka pro svou skvělou vnučku Vendulu. Stačí se jen pořádně zamyslet, a princ na bílém koni je na světě. Podle starostlivé babičky Vilmy naprosto ideální - sympatický, slušně vychovaný, s perspektivním povoláním. Co víc si přát? A tak okamžitě zorganizuje "náhodné" seznámení. Padnou si Vendula a Pavel Pelc do oka?


středa 1.3. 2017

Přesně tohle je noční můra všech lidí, kteří pronajímají své nemovitosti - nájemníci, kteří nerespektují žádné smlouvy a pravidla, s nimiž jsou jen potíže. Své už o tom vědí i Maléřovi. Kvůli nespolehlivým nájemníkům mají jen samé starosti. Zajde to už tak daleko, že se rozhodnou vypovědět jim nájemní smlouvu. Jenže to není tak snadné, jak by se na první pohled zdálo... Co se stane pro Veroniku a Martina noční můrou?


čtvrtek 2.3. 2017

Co je jen sen malého dítěte, a co skutečnost? Kdy dětem věřit, a kdy naopak nad jejich povídáním mávnout rukou? Digi Stránskou a jejího partnera Jirku Hermana hodně překvapí, když jim Patricie vylíčí, jak ji v noci uspával Tony, exmanžel Digi, kterému na ní i jejích dcerách stále záleží. Jirka byl ve službě, Digi holky uložila, Tony se ten den u nich neukázal. Že by se to Pátě jen zdálo, protože jí Tony hodně chybí? Anebo se děje něco, o čem nemají Digi s Jirkou potuchy a co nahání husí kůži?


pátek 3.3. 2017

Alena Koukalová si nedá pokoj. Pomalu, ale cílevědomě manipuluje partnera Davida Kučeru tam, kde ho chce mít, a organizuje mu život podle svých představ. Napřed zařídila, aby David začal uvažovat o změně místa a zamyslet se nad svým budoucím životem. Nyní je podle ní čas na další velkou změnu. Tereza Jordánová, Davidova kolegyně, spolubydlící a kamarádka, jí při tom dokonce nechtěně nahraje do karet, i když se před pár dny zařekla, že se mezi Davida a Alenu nebude plést. Ale dá se to vůbec, pokud jí na Davidovi jako kamarádovi stále záleží? A co Alena vymyslí tentokrát?

 


Obsahy epizod Ulice - 8. týden 2017

pondělí 20.2. 2017

Mezi Terezou Jordánovou, jejím kamarádem Davidem Kučerou a jeho přítelkyní Alenou Koukalovou se to nečekaně vyostří. Tereza se už nemůže koukat na to, jak Alena Davidem manipuluje. Ale opravdu je to jen čistá manipulace, nebo jde Aleně hlavně o to, aby Davidovi otevřela oči a donutila ho více se zamyslet nad svou budoucností? Davida baví učení na gymnáziu, nad jinou alternativou se nikdy nezamýšlel. A právě ta se mu díky Aleně nyní ukáže v celé své kráse. Nechá se David zlákat? A jak na to zareaguje Tereza?


úterý 21.2. 2017

Martin a Veronika Maléřovi nepochybují o tom, že Radka Kolářová, druhá manželka Veroničina táty Josefa, je kleptomanka. Josefovi ani jeden z nich zatím nic neřekl, jenže události v nemocnici, kde Radka i Martin pracují, naberou takový spád, že jim nezbude nic jiného. Jedině on může Radku přesvědčit, aby vrátila, co ukradla, dřív, než to začne vyšetřovat policie… Co to udělá se vztahy v rodině? Kde je pravda?


středa 22.2. 2017

Patnáctiletý Filip Maléř je až po uši zamilovaný do spolužačky Martin Cenkové. Pár měsíců spolu již chodí, Martina se stává pomalu součásti rodiny Maléřových, Filip zase Cenkových. Zdá se, že je vše zalité sluncem, ovšem Filipa čeká pořádná rána. Zjistí, že má soka, deváťáka Bena, který mu začne dávat všemožně najevo svou převahu. Co na to Martina? A jak se k souboji o holku postaví samotný Filip?


čtvrtek 23.2. 2017

Děti jsou neskutečně vynalézavé i nevyzpytatelné zároveň. V zápalu hry udělají něco, co může mít dalekosáhlé důsledky. Přesně to se přihodí Digi Stránské, matce dvojčat Patricie a Julie. Její nový přítel Jirka Herman, kapitán z kriminálky, holky inspiruje ke hře na detektivy a zloděje. Nenapadne je ovšem nic jiného, než obrat samotného policistu, a to o důležitou fotku ze spisu k případu, který právě vyšetřuje. Co všechno se tím rozpoutá? Kam až můžou tyto dětské hry zajít?


pátek 24.2. 2017

Bedřich Liška je od chvíle, kdy se dozvěděl, že s ním čeká Jindra Pražáková dítě, jako vyměněný. Najednou má starosti až nad hlavu. Navíc začal žít tak trochu dvojí život. Manželce Anče se zatím nepřiznal, ale Jindru v tom nechce nechat samotnou, byť s ní nechodí a ani s tím nepočítá do budoucna. Jednalo se jen o jeden nešťastný úlet, ze kterého si on sám navíc nic nepamatuju. Miluje svou ženu, chce být s ní. Té ale neuniklo, že se s ním něco děje. A tak začne pátrat, co všechno za jeho divným chováním vězí… Co se dozví? Co všechno se provalí?

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 7. týden 2017

pondělí 13.2. 2017

Adriana Pešková se zařekla, že už nebude blbnout a začne zase normálně fungovat. Po eskapádách z posledních dnů má co žehlit, a to nejen u dědy a jeho ženy Amálie. Jenže i tentokrát se jí její snaha vymkne z rukou a obrátí proti ní. Odtud už je jen krůček k dalšímu průšvihu, kterým se všechno jen zhorší. Děda ji totiž nachystá v situaci, která i pro něj bude poslední kapkou... Co Adriana vyvede? A jak zvládne nečekané setkání s expřítelem Eddiem, se kterým se před měsícem hodně bouřlivě rozešla?


úterý 14.2. 2017

Svatý Valentýn, svátek všech zamilovaných, dělá s lidmi divy. I s těmi, do kterých by to člověk neřekl. Tony Benda, nový majitel Coolny, se dnes překonává, a není sám. Překvapí také rusolávláska Radka, která si snad nechá panentovat dobré skutky. Tím největším asi bude zprostředkování nečekaného setkání bývalých partnerů Moniky Farské a Máry, za něž budou oba vlastně rádi. To špatné mezi nimi je najednou pryč, opět jsou to oni dva jako za starých časů. Že by nový začátek?


středa 15.2. 2017

Vendula Maříková, nemanželská dcera Lumíra Nykla, se nechtěně postará svému tátovi i jeho ženě Světlana o tichou domácnost. Oba dva jsou na některé věci hodně citlivý, což Vendula hned neodhadne. Zatímco Světlana si vezme její dobře míněnou radu týkající se syna Lexíka až příliš osobně, Lumírovi zase neudělá radost Vendulina poznámka, jaký fešák to je se Světlanou na fotkách z radničního plesu. Tím fešákem totiž není on, ale mladý sympaťák, se kterým se Světlana evidentně dobře bavila... Má Lumír důvod k žárlivosti?


čtvrtek 16.2. 2017

Bedřich si od začátku připadá jak ve zlém snu. Stačil jeden koncert na Moravě, aby se mu život obrátil vzhůru nohama. Teď se škvaří ve vlastní šťávě a pořádně se v tom plácá. Anče nechce lháta, jenže právě to dělá. Navíc mu začne hrozit, že se jeho tajemství provalí nejen v dílně. Kvůli Jindře se totiž ocitně v nemocnici, kde se nečekaně setká s Martinem... Proč ta nemocnice? A co začíná Bedřichovi přerůstat přes hlavu?


pátek 17.2. 2017

Ota Puklický má co dělat, aby vyžehlil svůj další průšvih. Tak dlouho si zahrával s ohněm, až se na něj definitivně naštvala jeho přítelkyně Hedvika Gregorová. Měla s ním svatou trpělivost několik měsíců, ovšem jeho poslední kousek už byl moc i na ni. Ota o ni ale nechce přijít, a tak se rozhodne udělat všechno pro to, aby si ji udobřil. I jeho samotného však překvapí, jak se tahle usmiřovací mise nakonec vyvine... Čím si opět docela zavaří?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 6. týden 2017

pondělí 6.2. 2017

Jindra se snaží fungovat, jako by s enic nedělo. Jenže ti, co ji znají, si moc dobře všímají, že je jiná, že s ní není něco v pořádku. Čím více se starají, tím větší muka Jindra prožívá. Dnes se stane něco, co už ani ona nezvládne, něco, co ji tak rozruší, že dojde k nehodě, jež otřese všemi jejími kolegy v práci… Proč k Jindře budou volat záchranku? Jak vážné to s ní je?


úterý 7.2. 2017

Na radnici se tento týden objeví někdo, kdo velmi dobře ví, co dělá a jak zapůsobit na ostatní. Profesionál každým coulem se skvělým vystupováním, znalý své věci, navíc atraktivní, usměvavý, snažící se vyhovět. Úplný prototyp báječného kolegy i podřízeného. Z jedné věci ale budou mít starostka Světlana Nyklová a její pravá ruka Denisa Mastná přeci jen obavy. Za jaké?


středa 8.2. 2017

S Adrianou Peškovou, která se před necelým měsícem rozešla s dlouholetým partnerem Eddiem Rambouskem, to jde z kopce. Ví, že návratem do starých kolejí svou situaci jen zhoršuje, ale nemůže si pomoct. Pokaždé, když má slabou chvilku, se stane něco, co ji neomylně svede na scestí a co si pak vyčítá. Tentokrát to ale zajde už hodně daleko. Na udání na ni vlítnout policajti v čele s dědou. A to, co uvidí, je pořádně šokuje… Co Adriana vyvede tentokrát? A jaké to bude mít následky?


čtvrtek 9.2. 2017

Exmanželka Digi Stránská a její dvojčata jsou pro Tonyho Bendu jedinou rodinou, kterou vlastně má. S Digi spolu vyrůstali v dětském domově, znají se odmalička, mají za sebou hodně bohatou  minulost i dost ošklivé věci. Za těmi se jim podařilo udělat tlustou čáru a jít dál. Jejich vztah ale v poslední době poznamenává nová známost Digi s kapitánem z kriminálky Jirkou Hermanem, kterou Tony nedokáže akceptovat. Dnes Tony opět zkříží Digi její plány na sblížení Jirky s dcerami. Co udělá? Je to jen náhoda, nebo další z Tonyho pokusů, jak Jirku eliminovat ze života Digi a holek?


pátek 10.2. 2017

Student Tobiáš Sláma dělá své profesorce Tereze Jordánové čím dál větší starosti. A nejen ji. Řeší ho už i jeho třídní učitel David Kučera, shodou okolností Terezin kamarád. Tobiášovo chování se výrazně změnilo. Při pohledu na jeho docházku každému pedagogovi dojde, že se s ním něco děje. Dnes Tobiáš navíc prozradí Tereze, že musel vyhledat lékařskou pomoc. Co se mu stalo? A jak na to Tereza zareaguje?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 5. týden 2017

pondělí 30.1. 2017

Jednou to přijít muselo, i když Maléřovi by byli nejraději, kdyby k tomu došlo až mnohem později. Jejich sedmnáctiletá dcera Rozina vylétá z hnízda, navíc hodně daleko. Dnes odlétá na zkušenou do New Yorku. Přitom to není tak dávno, co se obávala přestěhování do Prahy. Za tu dobu se z nejisté holky z moravské vesnice stala sebevědomá slečna, která si je vědoma své vlastní hodnoty. Jak zvládne loučení? A jak její blízcí? Rozininy poslední okamžiky před odletem budou hodně dojemné….


úterý 31.1. 2017

Boženka Puklická je u svého syna už na ledacos zvyklá. Ota není žádný svatoušek a občas jí pořádně zabrnká na nervy. Ovšem tentokrát již jeho chování překročí veškeré meze. Přestože chodí s Hedvikou, kterou si Boženka oblíbila, klidně si vodí do kabinetu jiné slečny. A nebyla by to Boženka, aby to nechala jen tak… Při čem ho přistihne? Co má Ota s krásnou blondýnkou a jak se to týká právě Hedviky?


středa 1.2. 2017

Květa Vavrušková ucítila podnikatelskou příležitost, kterou si nemíní nechat proklouznout mezi prsty. Navíc si může vychutnat i Simonu Hložánkovou, vůči které má obrovskou averzi. Neustále se jí totiž plete do cesty, což Květa nesnáší. A tak jí dá malou lekci, aby poznala, že zahrávat si s ní se opravdu nevyplácí... Co Květa udělá? A jaké to bude mít důsledky?


čtvrtek 2.2. 2017

Od rozchodu s Monikou je Mára jako vyměněný. Vrátil se do svých starých kolejí, kdy se v jeho posteli střídaly jeho kamarádky Olinka a Radka. A kdyby jen střídaly. Tony a později i Márův táta budou jen zírat, jak se Mára rozjel. Tony ho nachytá v postei s oběma kráskami najednou. A Luboš? Ten začne synovi jen tiše závidět... Proč? A co chystá Věrka? Kdyby tohle Mára věděl, určitě by neměl klidné spaní...


pátek 3.2. 2017

Martin Maléř nevěří svým očím. Opět nechtěně přistihne Radku Kolářovou, manželku svého tchána, při něčem, z čeho by mohl být pořádný průšvih a kvůli čemu by mohla mít obrovskou ostudu. Je to už potřetí v poměrně krátkém čase, co se něco takového stane. Náhoda? To se Martinovi nechce věřit. Udělá proto něco, co Radku dost nepříjemně zaskočí... Čím Martin rozhodí Radku? A jak bude nepříjemnout situaci řešit?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 4. týden 2017

pondělí 23.1. 2017

Simoně a Rudolfovi spadla na podzim do klína pohádková výhra. Teď už Simona i ví, jak s penězi naložit. Jenže to má jeden malý háček. Potřebuje jich daleko víc, než má k dispozici. A nejen to. Už brzy vyplují na povrh další levárny šedé eminence radnice Radka Mastného, které se týkají i Simony… Kdo komu otevře oči? Čemu nejen Simona nyní čelí?


úterý 24.1. 2017

Rozchod Adriany a Eddieho byl na začátku roku hodně bouřlivý – věci i nadávky létaly vzduchem, dokonce došlo i na facky. Jenže tím to mezi nimi zdaleka neskončilo. Jen co se Eddie objeví v Coolně, kde Adriana pracuje, rozjede se to nanovo. Adriana zajde dokonce tak daleko, že s ním nechá vyrazit dveře. Ovšem to je jen začátek dalšího kola. Adriana už záhy udělá něco, z čeho jí po vystřízlivění moc do smíchu nebude… Stará nevyzpytatelná Adriana je zpět! Co všechno vyvede?


středa 25.1. 2017

Tohle se opravdu nepovede! Digi a Jirka Herman ráno zaspí, takže je čeká kruté probuzení. V posteli je totiž načapají Julie a Patricie, se kterými se Jirka pokouší sblížit. Už jen ustát tenhle trapas dá Digi i Jirkovi zabrat. Holky jim samozřejmě nic nedarují a navíc si tento zážitek rozhodně nenechají jen pro sebe. Kdo všechno se o něm dozví a jak zareaguje? Před kým by se měla mít Digi na pozoru?


čtvrtek 26.1. 2017

Odchod do důchodu může pořádně zkomplikovat život. O tom se na vlastní kůži přesvědčí i Márovi rodiče, Věrka a Luboš Marečkovi. Najednou budou stát před neřešitelným problémem – jak utáhnout rodinný rozpočet? Na placení dvou nájmů nejsou peníze, takže se musí rozhodnout, jak dál. Nakonec je přeci jen napadne, jak z prekérní situace ven, ovšem jejich dospělý syn z toho bude docela na prášky. Co ti dva vymyslí?


pátek 27.1. 2017

S Jindrou Pražákovou, manažerkou kapely Starej vercajk, je to v poslední době jako s aprílovým počasím – nikdy nevíte, co vzápětí udělá. Nikdy však nenechala své borce ve štychu. O to víc všechny překvapí, když se na kapelu vykašle těsně před koncertem… Co se stane? Proč ta náhlá změna?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 3. týden 2017

pondělí 16.1. 2017

Než Adrianě Peškové zemřela máma, byla hodně nevyzpytatelná, nezodpovědná a dost sobecká. Druhé moc neřešila, chtěla si hlavně užívat bez ohledu na ostatní, na své blízké. A teď se zdá, že se tohle její bouřlivé období vrací. Ovšem Adriana si vedle toho chce ještě vyřídit účty s tím, který jí tolik ublížil - s Eddiem. Udělá to hned dnes, navíc dost zákeřným způsobem. Co všechno bude tomuhle jejímu kousku předcházet? A co bude následovat?


úterý 17.1. 2017

Květa Vavrušková opět ucítila příležitost, jak rozšířit své impérium v Ulici a ještě jako bonus to osolit hlavně Simoně Hložánkové, se kterou se už delší dobu navzájem moc nemusí. Květa má zájem o nebytové prostory, v nichž je kadeřnictví, ve kterém pracuje také Simona. Právě tyto prostory bude město odprodávat zájemcům, kteří za ně nabídnou nejvíc. Květa se dnes sejde s Ingrid Ševčenko, majitelkou salonu, aby se od ní dozvěděla vše, co pro své záměry potřebuje vědět. Prokoukne Ingrid její úmysly?


středa 18.1. 2017

Martin Maléř, kterého koncem září nešťastnou náhodou postřelili, si myslel, že touhle dobou už bude mít zraněnou ruku v pořádku a bude moci naplno pracovat v truhlářské dílně. Jenže realita je jiná. Martin svou práci stále nezvládá, protože má pořád omezenou hybnost pravé ruky. Včera kvůli tomu málem došlo k velké tragédii, dnes z toho Martin a jeho nadřízení vyvodí důsledky. Jaké? Co bude dál s Martinem a jeho rodinou?


čtvrtek 19.1. 2017

Tereze Jordánové nezačal letošní rok právě nejlépe. Student Tobiáš Sláma jí prostřednictvím své povídky naznačil, že se do ní zamilova. Tereza to vnímá jako obrovský průšvih, protože by ji ve snu nenapadlo, že si Tobiáš její snahu pomoci mu s látkou i jeho psaním vyloží po svém. Tobiáš navíc čeká odpověď, o které předpokládá, že bude kladná. Dokonce překročí všechny meze, aby dal Tereze najevo, jak moc o ní stojí... Co udělá? Čím Terezu naprosto vykolejí?


pátek 20.1. 2017

Nepolapitelného Otu Puklického lapila krásná Hedvika Gregorová. S pomocí Otovy matky teď jen utahuje smyčku, aby jí Ota neupláchl. Ten samozřejmě dělá všechno pro to, aby si zachoval svůj staromládenecký život, který mu nadmíru vyhovuje. Jenže o ten by přišel, kdyby se Hedvika přestěhovala i se synem z Kostelce do Prahy a začali společně žít v jednom bytě. Jak tomu zabránit? Otovy neskutečné manévry zaskočí i jeho kolegy Terezu Jordánovou a Davida Kučeru...

 

 


Obsahy epizod Ulice - 2. týden 2017

pondělí 9.1. 2017

Vendule Maříkové, nemanželské dceři Lumíra Nykla, nezačne nový rok právě nejlépe. Vykročí do něj bohužel jako nezaměstnaná, což pro ni znamená dost velké komplikace, protože žije na ubytovně. Najednou řeší, co dál, kam se vrtnout. Zůstat v Praze, kde žije její nedávno nalazený otec, nebo se vrátit do Sokolova, kde má mámu, domov, přátele? Navíc právě v Sokolově se jí začne rýsovat i nová práce. A aby to pro ni bylo ještě těžší, na rozhodování nemá moc času... Zmizí Vendula Lumírovi opět ze života, jen co si na sebe začali zvykat?


úterý 10.1. 2017

První okamžiky jsou při seznamování nejdůležitější. Buď si toho druhého získáte, a pak máte vyhráno, anebo vás čeká hodně trnitá cesta, pokud o jeho přátelství stojíte. O tom by mohli vyprávět dlouhé hodiny rodiče, kteří se rozhodli dětem představit svého nového partnera. Někdo u potomků okamžitě zaboduje, často se ale stane parvý opak. Děti dotyčnému vetřelci nic nedarují. Bude tomu tak i u kapitána z kriminálky Jirky Hermana, jenž se konečně seznámí se sedmiletými dcerami své partnerky Digi Stránské? Se zločinci si v zaměstnání hravě poradí. Zvládne také dvě malé holky, jež ho rozhodně šetřit nebudou?


středa 11.1. 2017

Na první pohled jsou Adriana Pešková a Eddie Rambousek sehraný pár. Všichni jejich blízcí si o nich myslí, že se jim podařilo překonat partnerskou krizi, udělat tlustou čáru za minulostí, kdy měl Eddie paralelní vztah s kolegyní z práce, a začít znovu. Eddie, jenž dělá všechno pro to, aby vztah s Adrianou zachránil, ale přizná svému nejbližšímu kamarádovi překvapivou pravdu: "Pořád spolu nespíme." Adriana se navíc nedovede zbavit své žárlivosti ani nedůvěry v Eddieho, jenž ji několik týdnů podváděl. Ti dva už dlouho přitápějí pod kotlem, který právě dnes vybouchne... Bouřlivé scény mezi Adrianou a Eddiem odhalí, jak to mezi nimi doopravdy je. Vykročí do nového roku každý zvlášt, nebo spolu zvládnou i tuhle těžkou zkoušku?


čtvrtek 12.1. 2017

Tony sice o místo v Coolně přišel, ovšem na Moničin podnik nezanevřel. Naopak do něj moc rád zajde. Jen si dává pozor, aby nenatrefil na Moniku, která ho na minutu vyrazila kvůli tomu, že podnik a všechny v něm nechal před měsícem ve štychu. Teď by se ale Monice šikovný provozní hodil, což je šance právě pro Tonyho. Od Máry se navíc dozví informaci, která ho opravdu zaujme, informaci, která by mu mohla změnit život. Co mu Mára poradí? A jak to má s Monikou a Coolnou samotný Mára?


pátek 13.1. 2017

Je to přesně rok, co celým gymnáziem otřásla zpráva o náhlé smrti devatenáctiletého maturanta Richarda Webera, jenž přišel o život při autonehodě. Jeho blízcí se s bolestivou ztrátou dosud nevyrovnali. Pro rodinu i Richardovu holku Rozinu je to stále otevřená rána, která se ne a ne zacelit. Dnes na něj všichni zavzpomínají nejen na hřbitově, ale také v Coolně přesně tak, jak by si on sám přál. Během této party se ale Rozina dozví od Richardova kámoše Jirky Hložánka něco, co s ní hodně zamává, něco, co ji vrátí zpět do minulosti do časů, kdy byla s Richardem šťastná... Jaké tajemství si Richard odnesl s sebou do hrobu?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 1. týden 2017

pondělí 2.1. 2017

Ale jak zachránit vztah, který se řítí do záhuby? Jak odvrátit to, co se zdá neodvrátitelné? Mára už neví, jak s Monikou žít. Jeho priority jsou úplně jiné než ty její. Nedokáže s ní sdílet její život a už ani nechce. Rozhodl se žít si svůj vlastní. Jenže Monika ho miluje a udělá všechno pro to, aby jejich vztah zachránila, aby ho získala zpět... Podaří se?


úterý 3.1. 2017

Pro Jitku Farskou, Simonu Hložánkovou a Digi Stránskou nezačne nový rok právě nejlépe. Opět za nimi zajde majitelka salonu Ingrid Ševčenko. A bohužel to nebude kvůli přání všecho nejlepšího do novéh roku. Naopak jim oznámí hodně špatné zprávy. Zřejmě přijdou o jednu z jistot, které nyní v životě mají, o svou práci v salonu... Dá se ještě toto rozhodnutí zvrátit?


středa 4.1. 2017

Karbanátky se speciálním kořením s Bedřichem Liškou včera hodně zamávaly. Zbytek jeho kapely jen kouka, jak se umí odvázat. Ale ty následk! Bedřich se ráno probudí s šílenou kocovinou a ještě větším oknem. Horko těžko bude skládat dohromady střípky událostí, jež se včera staly. Tato mozaika ho navíc přivede k překvapivému zjištění... Co všechno se dělo v noci, když osaměl s manažerkou kapely Jindrou? Při čem ho nachytal další člen kapely Matouš?


čtvrtek 5.1. 2017

"Tohle je pořádný průšvih," vydechne Tereza Jordánová hned první týden nového roku. Místo aby bylo konečně lépe, žene se na ni daší malér, o kterém neměla dlouho ani potuchy. Navíc se týká školy a vztahů v ní, což je hodně ožehavé téma. Její student Tobiáš Sláma jí dá totiž otevřene najevo, jak ji vmnímá a jak by si to představoval dál... Jak Tereza zareaguje?


pátek 6.1. 2017

Nepolapitelného Otu Puklického polapila před pár měsíci Hedvika Gregorová, která s ním má svatou trpělivost. Ota s ní sice chodí, ovšem velmi mu vyhovuje vztah tak trochu na dálku. Zatímco on žije v Praze, ona se synem bydlí v Kostelci, takže Ota si i nadále žije svůj staromládenecký život. Jenže teď hrozí, že o svou svobodu přijde. Jeho matku totiž napadne, jak Otovi přistřihnout křídla... Co Otov matka navrhne Hedvice? A co na to řekne samotný Ota?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 51. týden 2016

pondělí 19.12. 2016

Ingrid Ševčenko se před čtyřmi lety rozhodla pro nový začátek, aby se postarala o syny své tragicky zemřelé sestry i o mámu. Odstěhovala se mimo Prahu, její salon od té doby vede Jitka Farská. Teď se Ingrid po dlouhé době zase ukáže. A nebude to náhodou. Do Ulice si s sebou přinese jen pár dní před vánočními svátky i těžké rozhodování a jedno tajemství...


úterý 20.12. 2016

Energická a pragmatická Radka Kolářová zasahuje do záležitostí rodiny Maléřových víc, než by se jim občas líbilo. Manželkou Veroničina otce Josefa je teprve čtyři měsíce, ale ten si už bez ní svůj život nedovede představit. Jenže je spousta věcí, které o ní stále neví. Jedno z jejich tajemství dost šokuje Veroničina muže Martina Maléře, jenž by u ní něco takového nečekal ani ve snu. Nahlédl snad do Radčiny třinácté komnaty, nebo je to všechno jinak, než jak se zdá?


středa 21.12. 2016

Krize mezi Monikou Farskou a Márou se táhne už několik měsíců. Moničin projekt v Africe, který ji naplňuje, je paradoxně rozdělit. Pro Máru to byla poslední kapka, najednou začal Moniku vnímat jinýma očima. Teď je na křižovatce, kdy se musí rozhodnout: "Spolu, nebo bez sebe?" Zatímco Mára váhá, Monika má jasno - Mára je pro ni ten pravý, miluje ho, chce být s ním. Podaří se jí ho přesvědčit, že jejich vztah už  není jen minulostí?


čtvrtek 22.12. 2016

Co všechno se může stát jen dva dny před Vánocemi? U někoho už panuje vánoční  nálada, někdo na na ni nemá ani pomyšlení. Letošní svátky si asi moc neužije Tony Benda, kterému se sečtou všechny jeho hříchy. Zato Věrka Marečková dostane nečekaný dárek, který ji povzbudí k další z jejich pověstných přepadovek. A také tentokrát si s sebou přiveze posilu - svého muže Luboše. Dopadne vše podle jejích představ?


pátek 23.12. 2016

Vánoce jsou tu! Den před Štědrým dnem už v mnoha uličních domácnostech panuje vánoční nálada, vrcholí přípravy na nejkrásnější svátky v roce, které si užíváme se svými blízkými. A dokonce se dějí i velké zázraky, jež se mohou stát jen o Vánocích. Nyklovi si udělají Štědrý večer již dnes, protože na Vánoce opět odjíždí na hory. Kdo všechno se sejde u rozsvíceného vánočního stromečku? Splní se Lumírovi jeho největší přání? A vyplní se také Anče, která by měla ráda celou rodinu pohromadě?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 49. týden 2016

pondělí 5.12. 2016

Co s člověkem dokáže udělat žárlivost? Kam až může zoufalec zajít, jen aby se přesvědčil, že mu partner opravdu nelže? Adriana se hodně snaží dát vztahu s Eddiem druhou šanci. Jenže po provalení jeho paralelního vztahu se Zorou ji stále nahlodávají pochybnosti, jestli ji náhodou opět nepodvádí. Ví, že je to šílené, přesto si nemůže pomoct. Je to peklo, ze kterého není úniku. Peklo, které jí donutí dělat věci, k nimž by se před rokem nikdy nesnížila. Co Adriana vyvede? A jak se to podepíše na jejím vztahu s Eddiem?


úterý 6.12. 2016

O manželovi Věrky Marečkové, Márově tátovi, se mluví už hodně dlouho. Nikdy se ale neukázal, i když Věrka je teď v Praze víc doma než v Kostelci. Luboš Mareček prostě neviděl jediný důvod, proč se do Prahy trmácet. Ovšem když jeho žena zavelí, nedá se nic dělat. Luboš s ní vyrazí do metroplole, aby ji podpořil a mě klid. Jenže každý z nich si tuhle misi představuje úplně jinak. Kdyby tak Věrka tušila, co jí dělá její muž za zády...


čtvrtek 8.12. 2016

Učitelé znají své studenty mnohdy mnohem lépe než jejich rodiče. Okamžitě na nich poznají, že se něco děje, že je najednou něco jinak. Spoustě z nich to dělá starost, protože jim na nich záleží. Pokud je to v jejich silách, snaží se pomoci. Takoví jsou i Tereza Jordánová a David Kučera. A právě Tereza si ihned všimne, že u Tobiáše něco nehraje... Co s ním je? A proč to právě kvůli Tobiášovi znovu zaskřípe mezi Terezou a Alenou?


pátek 9.12. 2016

Rozina patří do kategorie lidí, na které je spolehnutí a podle nichž byste si mohli řídit hodinkyy. Každý, s kým dosud ve světě modelingu spolupracovala, si ji kvůli tomu nemohl vynachválit, protože v této branždi to nebývá tak úplně zvykem. Dnes si ale svou pověst pořádně pošramotí. Navíc o ní začne mít obrovský strach někdo, kdo jí je velmi blízký, komu na ní hodně záleží... Co se stane? A jaké to bude mít následky?


 


Obsahy epizod Ulice - 48. týden 2016

pondělí 28.11. 2016

S novým šéfem přijdou vždy nové pořádky, které se ostatním nemusí líbit. Zvláště pokud jim je nová starostka, kterou štve jakákoliv levárna a korupce. Jenže právě to se na radnici rozbujelo za minulého vedení. A šedá eminence úřadu se opět stala místostarostou. Jasně že se nevzdá svých kšeftíků. K tomu já ještě jednu hlavní starost - podkopat co nejrychleji starostce Světlaně Nyklové židli. A právě dnes se politikovi s velmi ohebnou páteří Radkovi Mastnému naskyne příležitost, jak Světlaně zasadit jeden ze svých pověstných úderů do zad...


úterý 29.11. 2016

Rozina Maléřová, která by ráda odletěla na pár měsíců na zkušenou do New Yorku, dělá všechno pro to, aby si svůj sen splnila. Díky novým zakázkám v modelingu a reklamě si dává dohromady peníze na letenky i na začátky pobytu, ale stále nemá vyhráno. Ještě ji čeká hodně těžká zkouška, na základě které se rozhodne, jestli opravdu dostane zelenou... Je Rozina na tuto zkoušku připravena? A jaká další zkouška čeká jejího tátu Martina Maléře, jenž se jen velmi pomalu zotavuje po postřelení?


čtvrtek 1.12. 2016

Digi Stránská, máma dvojčat Patricie a Julie, je vděčná za každou chvilku, kterou si urve pro sebe a svého nového partnera Jirku Hermana. Když jí Věrka Marečková, tak trochu adoptivní babička jejich dcer, navrhne, že holky vezme do divadla a pak k sobě na noc, Digi si okamžitě domluví rande. Jenže Věrka s ní má jiné plány. Rozhodla se totiž, že jí dá dohromady s někým, kdo je podle ní pro ni ideální partner. A udělá všechno pro to,a by ti dva strávili společný večer. Dojde i na rande ve třech? A jaká bude odveta?


pátek 2.11. 2016

Mít za exmanžela Pepana Pavlicu si občas vyžaduje hodně pevné nervy, zvláště když se milý exmanželík po dlouhé době rozhodne, že vás poctí svou návštěvou. Simona a její současný partner Rudolf Hložánek si o Pepanovi nedělejí iluze. Vědí moc dobře, proč si na ně vzpomněl. Určitě se mu už doneslo, že vyhráli v loterii, a tak je chce pumpnout o nějakou tu tisícovku. Jenže co když je to tentokrát trochu jinak?

 


Obsahy epizod Ulice - 47. týden 2016

pondělí 21.11. 2016

Denně se objevují ve zprávách informace, že se někde stala nějaká dopravní nehoda. Už jsme si na ně zvykli, téměř je nevnímáme. Ovšem pokud se něco takového přihodí našim blízkým, okamžitě nás to pořádně rozhodí. Menší kolizi na silnici budou mít i Josef Kolář, jeho zeť Martin Maléř a Martinův syn Filip při návratu z Loučky, kde měli až donedávna svůj domov. To, co původně vypadá jako banalita, záhy nabere obřích rozměrů... Jaké budou následky? Co to udělá se vztahy v rodině?


úterý 22.11. 2016

Překonat nevěru, udělat za minulostí tlustou čáru a začít znovu není zdaleka tak jednoduché, jak se na první pohled zdá, zvláště pokud tou nevěrou byl déle trvající paralelní vztah, nikoiv jeden úlet. Adriana Pešková se snaží Eddiemu odpustit, protože ho miluje. Je to však daleko těžší, než tušila. Její důvěra v Eddieho je tak nabouraná, že za jeho chováním najednou vidí úplně něco jiného. Kam až může Adriana nekontrolovatelná žárlivost zajít? A co na to samotný Eddie, kterému nejde o nic jiného, než aby byla Adriana šťastná a aby mezi nimi bylo všechno jako dřív, když spolu plánovali svatbu?


čtvrtek 24.11. 2016

Téměř každá zamilovanost s sebou přináší i růžové brýle, kvůli kterým člověk dlouho nevidí stinné stránky svého nového parntera. Zato okolí páru je dost citlivě vnímá. Tereza Jordánová se snaží vycházet s novou přítelkyní Davida Kučery, svého kamaráda, kolegy a spolubydlícího v jednom, jak jen to jde. Moc se jí to ale nedaří, protože vidí, jak Alena Davidem i ostatními šikovně manipuluje. Samotná Alena se už dnes postará o nevídaná škatulata v jejich bytě, byť jí do toho vlastně nic není. Co na to řeknou ostatní? K jakým změnám u Terezy, jejího bráchy Matěje a Davida kvůli Aleně dojde?


pátek 25.11. 2016

Mára a Monika Farská se milují, přesto je jejich vztah v troskách. Zpočátku spolu byli šťastní, nyní je to ale jiné. Jejich životní priority se změnily, najednou nedokážou prožívat s tím druhým to, čím nyní žije. Zatímco Máru láká obyčejný, rodinný život, Monika se našla v pomáhání těm, kteří to potřebují. Na tom by asi nebylo nic nepřekonatelného, kdyby se její pomoc netýkala lidí v Tanzanii a kdyby Mára neměl už delší dobu pocit, že je u ní na vedlejší koleji. Monika by byla ráda, kdyby do Afriky odletěli s Márou společně, jenže jemu takový život zatím nic neříká... Jak se nakonec rozhodne? A jak do jejich vztahu zasáhnout Márovy rodiče?
 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 46. týden 2016

pondělí 14.11. 2016

Jak zapadnout mezi přátele nového partnera? Alena Koukalová, která sbalila Davida Kučeru, se o to snaží, seč může. Jenže Davidova kamarádka Tereza z ní má pocit, že se chce espíš zalíbit a zabodova. To, co ostatní považují za vstřícné gesto, Tereza prostě vnímá trochu jinak díky zkušenostem, které už s Alenou má. Ostatně Terezin brácha Matěj a jeho kámoš Miki již brzy poznají na vlastní kůži, že Alena je přeci jen trochu jiná než ostatní z jejich partičky...


úterý 15.11. 2016

Věrka Marečková je jako každá máma milující své dítě. Chce pro ně prostě to nejlepší. Jenže občas to trochu přežene. Není tajemstvím, že synovu partnerku Moniku Věrka ani trochu nemusí. V minulosti se dokonce snažila ty dva rozdělit, ale to se jí nepovedlo. Teď na to Věrka půjde mnohem rafinovaněji. Pokusí se dát syna Máru dohromady s někým, kdo by podle ní byl naprosto ideální partnerkou, s někým, s kým si ona sama dobře rozumí - se svobodnou mámou dvojčat Digi Stránskou. Jak Věrčiny intriky dopadnou tentokrát?


středa 16.11. 2016

Anna Lišková se dnes po delší době setká s Emou, kterou považuje za svou dceru. Před lety si ji vzali s Bedřichem do péče, aby nemusela být v dětském domově. Našla u nich domov a novou rodinu, jenže před rokem se Ema definitivně rozhodla zůstat se svou biologickou mámou a být jí oporou. Hodně se stará o mladšího brášku, takže k Liškovým se nedostane tak často, jak by ona nebo Anča chtěla. A když se už konečně uvidí, Ema dorazí se špatnými zprávami... Čím Anču nechtěně hodně zasáhne?


čtvrtek 17.11. 2016

U Nyklových se slaví, a to ve velkém. Dnes je osmé výročí otevření pekařství, zítra má narozeniny Lumír Nykl. Jeho matka Vilma je opět ve svém živlu a jen září štěstí. Jenže obě oslavy se ji nečekaně vymknou z rukou a nakonec pro ni budou mít hodně hořkou příchuť. Proč? Vilmě Nyklové znovu zkříží cestu Vendula Maříková. Lumírův hřích z mládí, se kterým stále nechce mít nic společného...


pátek 18.11. 2016

Může být něco horšího než strach o dítě a naprostá bezmoc? Stačí jedna zpráva v rádiu, aby bylo rázem všechno jinak a aby vám osud připomněl, co je v životě opravdu důležité. Pro Rudolfa Hložánka to bude pořádný šok, když zaslechne informaci, že na jedné plošině u Norska došlo k výbuchu. Vše totiž nasvědčuje tomou, že je to plošina, na které pracuje jeho syn... Co se stalo? Proč je mobil Rudolfova syna nedostupný? Jak se dozvědět něco víc, když vás dělí stovky kilometrů?

 

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 45. týden 2016

pondělí 7.11. 2016

David Kučera, kolega a spolubydlící Terezy Jordánové, je znovu šťastně zamilovaný. Jeho nová partnerka Alena je podle něj prostě dokonalá - krásná, chytrá, příjemná, plná pochopení. Jenže co když je to všechno trochu jinak? Tereza by mu přála, aby mu to konečně vyšlo. Ale bude to právě ona, kdo odhalí Aleninu druhou tvář. A bude z toho pořádně zaskočená, přestože jí její intuice už dříve varovala, že tady něco nehraje. Čím se Alena prozradí? A co to udělá se vzájemnými vztahy?


úterý 8.11. 2016

Vztah Monik Farské a Máry se otřásá v základech. Chtějí být spolu, ale nedokážou se shodnout na tom, jak by měl jejich společný život vypadat. Mára by rád založil rodinu, jenže MOnika na to zatím neměla ani pomyšlení. Krize ve vztahu s ní však natolik zamávala, že udělala něco, čím Márovi doslova vyrazí dech. Jakou novinkou ho pořádně zaskočí? Jak chce Monika zachránit vztah s člověk, kterého miluje, ale který jí přestal rozumět?


čtvrtek 10.11. 2016

Lumíra Nykla už několik týdnů mučí nejistota, za osmadvacetiletá Vendua Maříková, jež se v září zničehonic objeviila v jejich pekařství, je opravdu jeho dcera. Lumírova matka by byla nejradši, kdyby mu Vendula navždy zmizela ze života. Samotný Lumír se v tom pořádně plácá, a to nejen kvůli matce, ale i manželce Světlaně, u níž má velký vroubek. Bude to právě Světlana, kdo se dnes postará o to, aby se Lumírovi navždy změnil jeho život. Co udělá? Jaký ortel se dnes Lumír dozví?


pátek 11.11. 2016

Před měsícem vpálila Zora Kruntorádová do obličeje Adrianě Peškové, že ten, koho si má už za tři týdny brát, ji několik měsíců podváděl. "Dělám to kvůli tobě, aby věděla, jak to s tou důvěrou ve vztahu je, kamarádkou," dokonala dílo zkázy Zora. Teď se znovu setkají. Adriana, Zora a Eddie Rambousek, který oběma holkám zlomil srdce, stanou tváří v tvář. Jak tohle nečekané shledání dopadne? Kdo to neustojí? Adriana má Zoře co vracet. A rozhodně s tím nebude otálet...

 


Obsahy epizod Ulice - 44. týden 2016

pondělí 31.10. 2016

Adriana prožívá největší dilema svého život. Přes všechno Eddieho miluje, ale dokázala by mu vůbec někdy odpustit to, co jí provedl? Eddieho sžírá nejistota, nepřeje si nic jiného než to, aby si k sobě s Adrianou zase našli cestu. Ví, že to všechno byla obrovská chyba, kterou už nechce nikdy opakovat. Dá mu Adriana ještě šanci, enbo se jejich vztah definitivně uzavře? Uvidíte dnes večer!


úterý 1.11. 2016

Lumír se dál tajně setkává s Vendulou. Má o ní starost a začíná si zvykat na skutečnost, že má dospělou dceru. Vlastně se mu ta představa líbí. Jenomže Světlana začíná tušit, že mezi Vendulou a Lumírem je něco víc a že Vendulin vyhazov stojí za svojí verzí o ztrátě důvěry, Světlanu ale nepřesvědčí. Lumír se navíc dnes dopustí jednání, které ve Světlaně zažehne hotový oheň pochybností.


středa 2.11. 2016

Už se zdálo, že u Maléřů se všechno obrací k lepšímu. Přichází ale další problémy. Martin nemůže pracovat. Rodinný rozpočet je poněkud napjatějsí a do toho se objeví nečekaně vysoký výdaj. Maléř musí zaplatit padesát tisíc někomu, koho z duše nenávidí. Jak tohle jenom utáhnou?


čtvrtek 3.11. 2016

Zatímco Béda s kapelou koncertuje, Jindra tráví večer s Aničkou u Liškových doma. Povídají si o všem možném, i o Bedřichovi. Padne lahev vína, která dokáže Jindře rozvázat jazyk. Na tenhle večer Anička jen tak nezapomene a rozhodně bude mít o čem přemýšlet... Co všechno na sebe Jindra prozradí?


pátek 4.11. 2016

Simona zjišťuje, že být milionářkou není taková výhra, jak si představovala. Sleduje Rudolfa, jak si je užívá plnými doušky a nešetří ani na sobě ani na kamarádech, kteří se najednou připomínají častěji, než bylo zvykem. Lituje, že to své rychlé nabyté štěstí rozkřikli do světě. A do toho Rudolf přichází s novými a novými nápady, jak s penězi naložit. A to ji děsí...

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 43. týden 2016

pondělí 24.10. 2016

Franta a Skyler se po dramatickém porodu vyrovnávají s novou životní rolí. Zjišťují, že být rodiči v tak útlém věku nebude vůbec jednoduché. I když teď si ještě užívají svoje malé štěstí, tíha zodpovědnosti někde do hloubi duše přece jenom dopadla. Teď je navíc na stole otázka, kde svého synka budou vychovávat. V Česku, nebo v Holandsku?


úterý 25.10. 2016

Všechno špatně. Přesně s takovým pocitem se do dnešního dne probudila Monika. Má pocit, že ji nikdo nechápe a nejmíň ten, na kterém jí nejvíc záleží. Mára. Včera se pěkně chytli a Moniku to trápí víc, než si Mára myslí. Její další krok ale všechny včetně Máry překvapí... Co Monika udělá?


čtvrtek 27.10. 2016

Lumír nemůže vyhnat z hlavy Vendulu. A vlastně ani nechce. Jenomže ho hlodá svědomí. Ví, že by měl říct Světlaně o Vendule pravdu, ale jak? Světlana už začíná tušit, že před ní její muž něco tají a její podezření jen narůstá. Dokáže to Lumír uhrát?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 42. týden 2016

pondělí 17.10. 2016

Všichni se chystají na Adrianinu svatbu. Markéta se těší na roli družičky, Gábina už nevěstě spíchla svatební šaty, jenže holčičí dýchánek u příležitosti jejich poslední zkoušky přinesl jedno velké překvapení. Adriana bude řešit největší dilema svého života…


úterý 18.10. 2016

Digi má v hlavě zmatek. S Hermanem se cítí skvěle, ale jak to má on? A co chce vlastně ona sama? Vážný vztah, nebo přátelství s výhodou? Má vůbec cenu budovat nějaký vztah, když se cítí jako utahaná máma od dětí a pro něj je pořád na prvním místě práce? Ví, že by to měla rozseknout, a to co nejdříve. Třeba ještě dnes….


středa 19.10. 2016

Rudolf se Simonou jsou oficiálně milionáři a takové zprávy se ulicí šíří velmi rychle. Rozhodně rychleji, než by si oba přáli. Peníze z výhry jsou sice na účtu, ale nebývalé štěstí jim nepřinesly. Spíš naopak. Oba poznávají, kolik pravdy je na tom, že peníze kazí charakter. Zatímco oni moc nevědí, co si s nimi počít, jejich kamarádi a příbuzní by si s nimi rady věděli...


čtvrtek 20.10. 2016

Skylerino a Frantovo miminko už chce na svět, jenže ještě je brzy - termín porodu má až za několilk týdnů. Skyleřiny obavy z porodu přebil strach o nenarozené dítě. Franta stojí po jejím boku a utěšuje ji, že všechno dopadne dobře. Ale co když ne? Jak proběhne porod a budou Skyler i její děťátko v pořádku?


pátek 21.10. 2016

Lumír nemůže přestat myslet an to co mu během včerejšího náhodného setkání řekla Vendula. Pořád mu to nějak nedává smysl. Proč jí Nyklová tak najednou přestala věřit? A proč ho Vendula ujišťovala, že od něj vůbec nic nebude chtít? Z Nyklové nic kloudnéh nedostal, měl by se proto co nejdříve znovu sejít s Vendulou. Nejlépe ještě dnes večer...

 

 


Obsahy epizod Ulice - 41. týden 2016

úterý 11.10. 2016

Adriana má plnou hlavu zásnub. Její svatba s Ediem se nazadržitelně blíží, svatební šaty už jsou skoro hotové, místo vybrané, hosté pozvaní... Svatební oznámení ovšem zachytí i Zora a pohár její hořkosti se naplní. Adriana by přece měla vědět, koho si bere, nebo ne? Rozhodne se ji navštívit v Coolně. Co se stane potom, by nikdo nečekal...


středa 12.10. 2016

Vendula už svoje velké tajemství nechce držet pod pokličkou. Cítí, že by Nyklovým měla co nejdříve říct pravdu o tom, kdo ve skutečnosti je. Nabádá ji i Zuzana, jenomže vhodné příležitosti se pokaždé najednou vytratí. Večeře ve dvou, na kterou ji Nyklová nečekaně pozve na oslavu svého divadelního úspěchu, se zdá být tou pravou chvílí. Jak Nyklová zareaguje?


pátek 14.10. 2016

Digi je zamilovaná až po uši. Od toho osudného dne, kdy tragická událost v hospodě ochromila celou Ulici a kdy Hermanovi přiznala své dvě dcery, se k ní chová chladně. Jako by se jí vyhýbal. Digi je zamtená, neví, co si o jeho změně chování má myslet. I když si od Hermana celou dobu snažila držet odstup, teď touží po jediném: být s ním...

 

 


Obsahy epizod Ulice - 40. týden 2016

pondělí 3.10. 2016

Musel dospět dříve než ostatní. Zatímco jeho spolužáci vidí problémy v pětce z chemie, Franta Hrubý v udržení své mladé rodiny. O jednom je přesvědčený skálopevně: musí udělat všechno pro to, aby on, Skyler a jejich miminko zůstali spolu. Navzdory věku, navzdory její rodině, navzdory předsudkům okolí. Věří, že ho Skyler stále miluje, a tak vsadí všechno na jednu kartu. Jak Franta se Skyler zabojují o své štěstí a jaké reakce jejich rozhodnutí vyvolá?


úterý 4.10. 2016

První velká láska se vším všudy. Na začátku je nejkrásnější, ale na svém konci nejbolestivější. A je úplně jedno, jak dlouho nebo krátce trvá. Rozina už jednu lásku, která skončila, oplakala. Teď miluje ještě víc a v těžkém období, které Rozina zažívá, je vztah s Oskarem vzpruhou a povzbuzením. Co se ale stane, když na povrch vyjdou překvapivé věci, které Rozina nechtěla slyšet?


čtvrtek 6.10. 2016

Tak trochu na druhé koleji. Přesně tak si teď připadá Mára po boku Moniky. Zatímco ona tahá z průšvihů Jáchyma, shání peníze pro Afriku, má plnou hlavu moskytiér, školy a účetnictví Coolny, Mára se cítí jak páté kolo u vozu. Na vztah jako by Monice vůbec nezbýval čas. Jak dlouho to ti dva ještě dokáži takhle táhnout? A kolik zbývá, než Márův pohár trpělivosti přeteče?


pátek 7.10. 2016

Peníze, peníze a zase peníze. U Simony a Rudolfa Hložánkových se poslední měsíce řešily neustále. Když nebyly, ale i teď, když jim spadly do klína. Zatímco dříve počítali každou korunu, dnes počítají tisíce, které se kutálí rychleji, než si možná stačí uvědomit. Jak se k rychle nabytému jmění postavit, obzvlášť když se tato informace dostane dál?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 39. týden 2016

pondělí 26.9. 2016

Jak dlouho může člověk skrývat před ostatními svá tajemství? Někdo to vydrží téměř celý život, jiný naopak čeká na ten správný okamžik k přiznání. Mladinká Vendula Maaříková, nová prodavačka u Nyklových, stále váhá, zda jít s pravdou ven. Je jí jasné, že to, co Nyklovým tají, může ohrozit vztahy v jejich v rodině. Dnes se však stane něco, co ji povzbudí k tomu, aby se jim přeci jen svěřila. Co bude tím zásadním momentem a jak její hodina pravdy dopadne?


úterý 27.9. 2016

Dnešek se nesmazatelně zapíše do pamti mnoha obyvatel Ulice. Stane se totiž něco, co je připraví o pocit bezpečí v místech, kde mají domov, něco, co jimi pořádně otřese. Navíc se to neobejde bez oběti, ze které všem zatrne. Přitom začátek dne bude stejný jako kterýkoliv jiný všední den. Ovšem jen do chvíle, než se ozve výstřel. Co všechno by člověl udělal jinak, kdyby mohl jen na okamžik nahlédnout do budoucnosti? Jak málo občas stačí k tomu, aby došlo k tragédii, jež poznamená spousty životů?


středa 28.9. 2016

Je to jako zlý sen. Najednou sedíte před operačním sálem, minuty se zoufale vlečou, a vy se jen modlíte, aby bylo všechno jako dřív. Čekáte, až se konečně otevřou dveře, ale zároveň se tohoto okamžiku obáváte. Jaký bude ortel lékařů, až vyjdou ze sálu? Čím déle trvá nejistota, tím více se bojíte. Co když operace nedopadne? Co když navždy ztratíte toho, koho milujete, jen proto, že se ocitl v nesprávný okamžik na nesprávném místě? Právě takovým peklem si dnes projde několik vašich starých známých z Ulice, jejichž blízký bojuje o život.


čtvrtek 29.9. 2016

Frantovi Hrubému je sedmnáct, ale řeší problémy, kterých by se zalekli i třicátníci. Právě teď bojuje o svou osmnáctiletou těhotnou přítelkyni, o svou budoucí rodinu. Krize  mezi ním a Holanďankou Skyler se tak vyhrotila, že to vypadá na rozchod. Jenže právě s tím se Franta nehodlá smířit. Pokud je tu ještě nějaká šance Skyler přesvědčit, že společně to zvládnou, udělá cokoliv, aby ji nepromarnil. Ale co když je už pozdě?


pátek 30.9. 2016

Matěj Jordán nachytal před měsícem přítelkyni Bětku s milencem. Následoval rozchod, pak i vyhazovat z firmy Bětčina táty. Dost na to, aby si o něj sestra Tereza začala dělat velké starosti. Matějova reakce na kopačky se totiž naprosto vymykala všemu, co s ním už zažila. Teď se ale zdá, že se konečně zablýsklo na lepší časy. Terezy v noci narazí ve společném bytě, v němž bydlí ještě s jejím kolegou ze školy Davidem Kučerou, na hodně elegantní dámské lodičky. Podle Terezy je to jasné - Matěj si konečně léčí zlomené srdce svým osvědčeným způsobem. Kdo je ta tajemná návštěva? Tereze to ráno vyrazí dech.

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 38. týden 2016

pondělí 19.9. 2016

Bedřich Liška má od minulého týdne plnou hlavu starostí nejen kvůli synovi Frantovi a jeho těhotné přítelkyni Skyler, mezi kterými to nyní pořádně skřípe. On sám se nečekaně ocitl v situaci, s níž si moc neví rady. Nechtěně se stal jedním z vrcholů trojúhelníku, který by mohl napáchat pořádnou paseku nejen u něj doma, ale také v práci. Podaří se mu odvrátit blížící se průšvih, nebo přeci jen všechno praskne?


úterý 20.9. 2016

Každý řidič se tohoto okamžiku obává, protože nikdy neví, co se z něj může vyklubat. Silniční kontrola prostě nikdy nevěstí nic dobrého, zvláště pokud je ruka zákona až příliš aktivní. Do spárů policistů se dnes dostane i podebraný Rudolf Hložánek, kterého jejich pečlivost namíchne ještě víc. Běžná kontrola tak nabere nečekané obrátky ve chvíli, kdy policisté nabudou dojmu, že je chce Rudolf dokonce i podplatit...


středa 21.9. 2016

Jáchym Vršovický už několik měsíců bojuje se svou exmanželkou o právo vídat se normálně s dcerou Ilonkou. Bývalá žena a její nový partner mu neustále hází klacky pod nohy, takže Jáchym se nakonec obrátil na úřady. Myslel si, že se vše konečně obrátí k lepšímu, ale dnes přijde další nečekaná rána, navíc jen pár hodin před plánovaným setkáním s dcerou. Co se stane? A jaké to bude mít následky?


čtvrtek 22.9. 2016

Adriana Pešková dospěje k rozhodnutí, jímž šokuje nejen svého nastávajícího Eddieho Rambouska, ale také biologického otce Evžena Šmýda, ke kterému si pracně hledá cestu. Do života jí vstoupil teprve před rokem, a bylo to hodně dramatické. Evžen rozhodně nepatří do kategorie táta snů, spíš naopak. Kvartální alkoholik, jenž Adrianu i celou její rodinu ještě před pár měsíci obelhával, se nyní snaží napravit, co zpackal. Chce začít znovu bez závislosti na alkoholu. Adriana pro něj hodně znamená, ale jak se zdá, on pro ní ještě víc. Čím Adriana všem vyrazí dech jen pár týdnů před svým velkým životním krokem?


pátek 23.9. 2016

Co se snaží přede všemi utajit nová posila pekařství, mladá Vendula Maříková? Chová se čím dál podivněji a podezřeleji, čehož si všimá hlavně její kolegyně Zuzana Hrubá Dnes se navíc stane něco, co bude právě pro Zuzanu poslední kapkou. A tak na milou Vendulou udeří: "O co ti jde? Proč právě Nyklovi a Lumír?" Vendulina odpověď jí ale doslova vyrazí dech. Čekala by cokoliv, ovšem to, co uslyší, bude opravdu hodně silná káva...

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 37. týden 2016

pondělí 12.9. 2016

Zářijové dny přinesou nejedno překvapení, spoustu zvratů, hodně emocí i humoru. K velkému kroku se odhodlá Eddie, jenž je znovu zamilovaný do Adriany jako v době, kdy spolu začínali chodit. Přitom je to už dva roky, co se dali dohromady, a na jaře se jim podařilo překonat obrovskou krizi. Díky románku s bývalou kolegyní, o kterém se Adriana naštěstí nedozvěděla, Eddiemu došlo, že o Adrianu nechce přijít. Teď si uvědomí, že na vztahu je třeba stále pracovat a že by ho rád posunul zase o krůček dál. Ale jak požádat Adrianu o ruku, aby to byl opravdu výjimečný okamžik?


úterý 13.9. 2016

Farář Ryba se před pár měsíci zamiloval do vdané Veroniky. Ona mu city opětovala, i když se vzájemnou přitažlivostí oba hodně bojovali. Veronika manželovi nevěrná nebyla, přesto její přiznání, že miluje jiného, s Martinem hodně otřáslo. Farář Ryba se raději nechal přeložit na jinou faru, aby nedrásal sobě a Veronice srdce. A Veronika udělala vše pro to, aby manželství zachránila. Dnes se však Veroničin syn s Rybou opět setká. A to, co se od něj dozví, způsobí pořádný šok nejen jemu, ale hlavně Veronice. Co je nového? Co všechno tato informace rozpoutá? Nečekaně dojde dokonce i na pěsti…


středa 14.9. 2016

Jitka a Olda toho mají za sebou už hodně. Oldovy opakované nevěry, skon syna těsně po porodu, rozchod a nový začátek, únos Jitky expřítelem Kukačkou, jenž se nedokázal vyrovnat s rozchodem, rozvrácení vztahu bývalou domácí, jež Oldu chtěla za každou cenu sbalit, další rozchod, záchranu Jitčina života darovanou ledvinou od Oldy, opětovné sblížení. Z těch dvou jsou už čtvrt roku tajní milenci a rande si užívají víc než za mlada. Jenže dnes se stane něco, s čím hlavně Jitka ani trochu nepočítá. Něco, co nezúčastněné pozorovatele hodně pobaví…


čtvrtek 15.9. 2016

Zuzaně začíná být nová kolegyně Vendula podezřelá. Sice je na všechny příjemná a v práci se opravdu snaží, ovšem Zuzana ji přistihne při něčem, co se jí nebude ani trochu líbit a co se týká hlavně Nyklových. Navíc si začne zpětně vybavovat, že těch varovných signálů už zachytila mnohem víc… Jak své podivné chování Vendula vysvětlí? A jak se k tomu Zuzana postaví?


pátek 16.9. 2016

Kolik z nás pravidelně sází v naději, že se to konečně zlomí a pohádková výhra nás nemine? Štěstí v loterii začali pokoušet i Simona a Rudolf, kteří mají od červnové svatby hodně hluboko do kapsy. Tentokrát se u nich konečně zablýskne na lepší časy. Jenže nebyli by to oni, aby se jim všechno hned vzápětí zase nezkomplikovalo… Co se stane? Podaří se jim konečně prolomit smolné období, nebo bude paradoxně ještě hůř?

 

 


Obsahy epizod Ulice - 36. týden 2016

pondělí 5.9. 2016

Hned na začátku školního roku se dočkají Tereza, David i jeho třída jednoho velkého překvapení. Zničehonic se objeví nový student Tobiáš, jenž bude na první pohled jiný než jeho spolužáci. O to větší vzbudí zvědavost. Proč nastoupí právě na jejich gymnázium? A proč se ocitne zrovna v Davidově třídě? Kolem nového studenta se vyrojí hned spousta otazníků. Dostanou na ně všichni i odpověď?


úterý 6.9. 2016

Matěj si bude připadat jak ve zlém snu. Před ostatními se snaží dělat, že je nad věcí, ale vyrovnat se s Bětčinou nevěrou pro něj nebude jednoduché. Moc mu to neusnadní ani fakt, že s Bětčiným milencem se denně potkává. Navíc bude muset nečekaně řešit ještě jeden dost velký problém. Jaký? A jak všechny jobovky ustojí?


středa 7.9. 2016

Rozchod s Romanem byl pro Terezu před prázdninami hodně bolestivý, i když ho sama iniciovala. Došlo jí, že pokud by spolu zůstali, jejich život by se vždy podřizoval jeho dětem a exmanželce Daniele. Takhle však Tereza žít nechtěla. Přestože se s rozchodem přes léto už vyrovnala, je to pro ni stále hodně citlivé téma. Proto ji i tolik zasáhne setkání s Romanovým synem Oliverem, jenž ji stále považuje za kamarádku. Co všechno se od něj Tereza dozví? Co ji raní nejvíc?


čtvrtek 8.9. 2016

Sedmnáctiletý Franta a čerstvě osmnáctiletá Skyler procházejí těžkou zkouškou. Ačkoliv spolu čekají dítě, opět mají vztah na dálku. A aby toho nebylo málo, další velké komplikace přináší i zdravotní stav Skyler. Nastalé trable se na Frantovi a Skyler bohužel podepisují víc, než by sami čekali. Franta ale nechce o Skyler přijít, takže se rozhodne situaci dost radikálně řešit. Co hodlá udělat? Jak se k tomu postaví jeho okolí? A jak samotná Skyler?


pátek 9.9. 2016

Novou pracovní sílu sešle Vilmě Nyklové snad samo nebe. Málokterý nováček v pekařství tuhle náročnou šéfku tak nadchne jako právě mladičká Vendula, jež je ochota a vstřícnost sama. Jenže co když zdání klame? Tahle sympatická slečna si totiž s sebou přináší i jedno velké tajemství. Proč si vybrala právě podnik Nyklových? A co ji v nové práci docela vykolejí?

 

 

 


Obsahy epizod Ulice - 35. týden 2016

pondělí 29.8. 2016

Přelom srpna a září bude v Ulici hodně nabitý. O prázdninové idylce si mnozí vaši staří známí už budou moci nechat jenom zdát. Čeká je totiž nový školní rok a návrat k povinnostem. Dojde ale i na setkání, při kterých to zajiskří, nenadálé zvraty a také na situaci, při které všem přítomným pořádně zatrne…


úterý 30.8. 2016

Vlastimil Pešek je v poslední době v jednom kole, přestože si už nějaký čas užívá důchodu. Jenže na zahálení na chalupě není čas. Adrianin děda se musí postarat o činžák, navíc mu právě teď začíná vrcholit rybářská sezona. Sečteno a podtrženo – Vlastimil Pešek už nějaký čas jede na doraz. A to se mu již brzy šeredně vymstí. Nečekaně totiž zkolabuje právě u Adriany… Co se stane? A jak vážné to s ním bude?


středa 31.8. 2016

Proč si občas zakazujeme lásku? Digi Stránská si jednoduše myslí, že někoho tak skvělého, jako byl její před rokem zesnulý manžel, už zřejmě nepotká. Těsně před prázdninami sice strávila noc se sympatickým kriminalistou Jiřím Hermanem, jenže od té doby se už neviděli. Setkají se zcela nečekaně až na samém konci prázdnin. Oba shledání dost zaskočí, ale zároveň i potěší. Jak to spolu nyní mají? Byl to tehdy jen úlet, nebo se jedná o osudovou přitažlivost?


čtvrtek 1.9. 2016

Tento den je u školáků asi tím nejméně oblíbeným. Aby taky ne, když jde o první školní den, jenž udělá definitivní tečku za prázdninovou pohodou. Najdou se ale i výjimky. Malý Šíma se třeba do školy těší, protože do ní vyrazí poprvé. A to znamená, že už je velký kluk. Navíc tam má dvě kamarádky druhačky, se kterými se rozhodně neztratí. Zato Frantovi se do školy moc nechce. Raději by byl s těhotnou Skyler, jež se však během prázdnin hodně změnila. Co za tím je? A proč o ni mají všichni obavy?


pátek 2.9. 2016

Občas to je jako blesk z čistého nebe. Spolužačku, se kterou denně trávíte několik hodin ve třídě, najednou po prázdninách vidíte úplně jinýma očima. Dříve jste si jí téměř nevšimli, teď vám záleží na tom, abyste na ni zapůsobili. Přesně to potká i Filipa Maléře. Jeho rodiče i Rozina budou jen žasnout, co se to s ním děje. Takhle ho totiž ještě neznají…

 

 


Obsahy epizod Ulice - 34. týden 2016

pondělí 22.8. 2016

Ulice se dnes vrací po prázdninové pauze ve vysílání. Novými díly zahájí v pořadí již dvanáctou sezonu seriálu. A začne se hezky prázdninově. Dnes například dorazí od moře Maléřovi. Návrat to bude docela divoký, o což se postarají sourozenci Rozina a Filip... Doma se po dlouhé době sejdou i Matěj, Bětka, Tereza a David. Zatímco Matěj s Bětkou jsou v jednom kole, Tereza s Davidem si užívají prázdniny. Jenomže chybička se vloudí, a tak Tereza bude muset dávat Davidovi hned i první pomoc...


úterý 23.8. 2016

Jsou věci, které se neříkají moco snadno. Když už se člověk rozhodne s nimi vyrukovat, snaží se, aby byly řečeny v příjemné atmosféře a s těmi druhými moc nezamývaly. O to půjde i Josefovi, tátovi Veroniky Maléřové, a jeho partnerce Radce. Jenže jejich novinka je taková bomba, že Maléřovi jen zalapají po dechu. Nejvíc rozhodí hlavně Veroniku, která si těsně před prázdninami bolestně připomněla první výročí máminy smrti... Co udělá se vztahy v rodině prozrazené tajemství Josefa a Radky?


středa 24.8. 2016

Je čas prázdnin a dovolených, letních dobrodružství a lásek. Ta pravá prázdninová atmosféra panuje také na chatě rodičů Davida Kučery, jenž pozval partičku přátel, aby si to společně pořádně užili. Ota začne okamžitě lovit v cizích vodách, Tereza jen žasne, co všechno je možné, její brácha Matěj se královsky baví, Gábina zachraňuje, co se dá, a samotný David zjistí, že zázraky se dějí... Tyhle prázdniny prostě opět stojí za to!


čtvrtek 25.8. 2016

Jakmile se vracíte domů dříve a neohlášeně, vždycky hrozí, že se může provalit něco, o čem byste buď vůbec neměli vědět, nebo se to měli dozvědět trochu jinak. Přesně do takové situace se dostane Matěj Jordán, jenž přijede z prázdninového výletu mnohem dříve, než jeho partnerka Bětka předpokládala. Hned ve dveřích ho proto bude čekat pořádně ledová sprcha v podobě odhalené nevěry... Jak to podvedený Matěj ustojí? A jak Bětka?


pátek 26.8. 2016

Simona a Rudolf jsou přímo magnetem pro nejrůznější bizarní situace a trapasy. Stačí, aby k nim přišel na návštěu Rudolfův bratr Tonda Hložánek, a hned je o nadělení vystaráno. Je až neuvěřitelné, jak milý Toník dokáže ostatním osladit život, aniž by to sám nějak zamýšlel. Prostě se to tak nějak semele. A přesně to se stane i tentokrát, když udělá Rudolfovi a Simoně pořádnou čáru přes rozpočet... Co jim vyvede? A s jakými novinkami se tento vyhlášený záletník vrátí z lázní?

 

 


Obsahy některých epizod - 25. týden 2016

pondělí 20.6. 2016

Těsně před svou prázdninovou pauzou přinese Ulice humorné i dojemné scény, lásku i napětí, těžké životní situace i ty, na které se nezapomíná. K jednomu nečekanému vzplanutí dojde hned na začátku týdne. Co všechno se může stát při náhodném setkání dvou lidí, kteří se navzájem hodně přitahují? Někdy jde prostě rozum stranou a země se zachvěje pod nohama. Že by se před létem zrodil nový pár Ulice?


středa 22.6. 2016

Když někoho milujete a plánujete s ním budoucnost, věříte, že je to ten pravý. Ve snu by vás nenapadlo, pochybovat o jeho citech, zvláště pokud by vám je dával neustále najevo tak jako Roman Šámal Tereze Jordánové. Nesčetněkrát jí vyznal lásku, požádal ji o ruku, kvůli ní odešel od rodiny. Jenže Tereza už prostě neví, čemu věřit. Jemu, nebo jeho ženě, podle které je to celé trochu jinak? A co jí k tomu řekne samotný Roman?


čtvrtek 23.6. 2016

Když se Simona Pavlicová vdávala poprvé, svatbu si moc neužila. Pepan si ji odvezl k oltáři na motorce hodně nečekaně a rovnou z práce, takže o nějaké předsvatební horečce nemohla být řeč. Teď to bude jiné. Simona bude svůj velký den prožívat naplno. Bude neskutečně šťastná, ještě víc zamilovaná, dojatá k slzám i nadšená, že se jí splní její sen. Ovšem ani tahle svatba se neobejde bez nečekaných komplikací, velkých překvapení, romantických vyznání či pořádné itálie…


pátek 24.6. 2016

Martin a Veronika Maléřovi mají za sebou hodně náročný půlrok. Jejich manželství se ocitlo v krizi, když Veronika Martinovi přiznala, že se zamilovala do jiného. Se svými city bojovala, nevěrná nebyla, přesto tím Martina hodně ranila. Krizi překonali, ale stále to visí mezi nimi. Důvěra je hodně křehká a získat ji nazpět není jednoduché. Veronika už proto Martinovi nic nezamlčuje. Jenže jsou informace, které se moc dobře neposlouchají a které s člověkem dovedou i po tolika měsících hodně zamávat. Navíc i ji samotnou zaskočí situace, na niž nebude ani trochu připravená…


 


¨

Obsahy některých epizod - 24. týden 2016

pondělí 13.6. 2016

Co přinese předposlední pětice dílů jedenácté sezony Ulice, která v červnu vyvrcholí? Slibujeme vám, že nové epizody budou pořádně nabité a plné překvapivých zvratů. Například Matěj se dozví něco, co se mu nebude ani trochu líbit. Něco, kvůli čemu odsoudí svou sestru Terezu, přestože tato dvojčata jsou zvyklá odjakživa táhnout za jeden provaz. Ovšem jsou věci, které Matěj jako chlap prostě neskousne…


středa 15.6. 2016

Franta se na své narozeniny už hodně těší. Plánuje, jak si je užije se Skyler, co všechno společně podniknout, jaká to bude skvělá narozeninová jízda, byť bez alkoholu. Samozřejmě nesmí chybět ani mejdan se spolužáky, kteří doteď netuší, čím si Franta a Skyler právě procházejí vzhledem k těhotenství Skyler. Ovšem bude stačit jedna jediná zpráva, aby bylo všechno jinak. Zpráva, kvůli které Skyler skončí v slzách…


čtvrtek 16.6. 2016

Čím více je Rozina psychicky v háji, tím více kolem sebe kope a ubližuje svým blízkým, kteří netuší, co všechno se v ní právě odehrává. Navíc mají svých starostí dost, a to nejen kvůli manželské krizi. Dojde totiž k náhlé hospitalizaci jednoho z členů rodiny. U Maléřových je to opět jak v sopce těsně před výbuchem, takže je jen otázka času, kdy Martinovi opět povolí nervy. Co pro něj bude poslední kapkou? Rozinina nečekaná vzpoura…


pátek 17.6. 2016

Jsou příhody, jež se s odstupem tradují v rodinách jako veselé domácí historky, na něž se hned tak nezapomene. Jednu takovou příhodu budou časem dávat k lepšímu i Lumír a Světlana, kteří jsou nyní v jednom kole. Malý syn Lexík je u nich stále na prvním místě, ovšem bude stačit malá souhra náhod, aby zjistili, že milý synek je fuč… Noční můra všech zaneprázdněných rodičů již dnes večer v Ulici.

 

 

 


Obsahy některých epizod - 23. týden 2016

úterý 7.6. 2016

V srpnu to už bude rok, co Digi Stránské zemřel její milovaný manžel Marek, otec jejich dvojčat, které teď sama vychovává. Jak dlouho ještě bude sama? Její bývalý manžel Tony Benda dělá všechno pro to, aby ji získal zpět. Ovšem o Digi má zájem i kriminalista Jiří Herman. A využije každé příležitosti, aby se spolu sblížili... Má u ní šanci?


středa 8.6. 2016

Zadaný Eddie Rambousek udělal jednu velkou chybu, když si před pár měsíci začal s kolegyní Zorou Kruntorádovou. Románek sice po několika týdnech ukončil, aby nemusel všem lhát, ale pro Zoru to rozchodem rozhodně neskončilo. Právě naopak. Eddiemu začala dělat peklo ze života. Kam až zajde? Tentokrát se vypraví do Coolny, aby si popovídala s jeho přítelkyní Adrianou... Nebo že by na lov?


čtvrtek 9.6. 2016

Tonda Hložánek býval před svou mrtvicí velkým milovníkem života. Teď si může o nejrůznějších neřestech nechat jen zdát. A bohužel i o manželských radovánkách, které mu už hodně chybí. O to více se ovšem snaží, aby dostáhl svého. A půjde na to opravdu rafinovaně. Tak rafinovaně, že jeho žena nebude věřit vlastním očím, když se nečekaně vrátí domů. Poprvé ho totiž nachytá přímo při činu...


pátek 10.6. 2016

Focení jako každé jiné? Modelka Rozina Maléřová si to bude myslet do okamžiku, kdy se objeví fotograf. Jen co ho spatří, podlomí se jí kolena. Tím fotografem totiž nebude nikdo jiný než Jakub Baloun. Ten Baloun, který ji chtěl dostat do postele a když to nevyšlo, vyhrožoval jí. Ten Baloun, který podal na jejího tátu trestní oznámení kvůli napadení a ublížení na zdraví... Jak Rozina práci s ním zvládne? Co všechno rozpoutá jejich další setkání?

 

 


Obsahy některých epizod - 22. týden 2016

pondělí 30.5. 2016

Martin Maléř se sice před necelým měsícem vrátil domů, ale svou manželku hned upozornil, že se vrací k dětem. Stále jí nedokáže odpustit, že se zamilovala do jiného. Miluje ji, ale každá její snaha o usmíření v něm jen jitří jeho rány. To moc dobře vnímají i děti, zejména syn Filip. Právě ten si pro rodiče vymyslí pořádné překvapení, od kterého si hodně slibuje.


úterý 31.5. 2016

Den dětí se blíží, nejvyšší čas pustit se do příprav. Zatímco Nyklovi plánují uspořádat akci pro děti, aby si svůj svátek užily, Květa Vavrušková a Radek Mastný v tom vidí jen příležitost, jak se zviditelnit před pátečními volbami. A podle toho taky tento svátek pojmou. A nejen to, Mastný udělá všechno pro to, aby v příštích letech vládl na radnici právě on...


středa 1.6. 2016

Roman Šámal a Tereza Jordánová se milují, on kvůli ní odešel od rodiny a za chvíli se bude rozvádět. Jenže je i nadále těsně svázán se svou rodinou a manželkou, která jím přes děti šikovně manipuluje. On si to ale neuvědomuje, zato Tereza to citlivě vnímá. Zlepší se tohle vůbec někdy? Tereza o tom už pochybuje, ale. Chce ji proto přesvědčit, že brzy už budou jen oni dva...


čtvrtek 2.6. 2016

Sedmnáctiletá Skyler van Ruyter rozhodně nebere své těhotenství jako nemoc. Nevidí jediný důvod, proč by se měla šetřit a odpočívat, když se cítí dobře. Naopak si plánuje docela akční prázdniny se svým přítelem Frantou Hrubým. A také teď je v jednom kole. Dnes se ale stane něco, co Skyler i Frantu hodně vyděsí. Něco, co by mohlo mít nedozírné následky...


pátek 3.6. 2016

Co je Jáchym Vršovický vlastně zač? Drbny z Ulice právě tenhle tajemný host penzionu Květa hodně zajímá. Nic o něm nevědí, což jenom dráždí jejich zvědavost. Je to jen obyčejný alkoholik, jak si myslí Miluše Urbanová, která v penzionu uklízí? Anebo hrdina? Právě Urbanka totiž objeví v jeho odpadkovém koši něco, díky čemu na něj okamžitě změní názor...


 

 


Obsahy některých epizod - 21. týden 2016

úterý 24.5. 2016

Tony Benda, jenž čelí nepodloženému obvinění, že zneužívá dcery své exmaželky Digi Stránské, je už několik dní nezvěstný. Tlaky z okolí byly tak velké, že to již prostě nezvládl. Jeho kauza si začala žít vlastním životem. To, že je Tony nevinný, téměř nikoho nezajímá. Okolí se na něj začalo dívat jako na zvrhlíka, jenž ve společnosti "slušných lidí" nemá místo. Jenže tenhle hon na čarodějnice neodnáší jen on sám. Už brzy se paradoxně obrátí i proti té, která chtěla Julii a Patricii Stránské chránit...


středa 25.5. 2016

Předvolební boj v Ulici se vyostřuje! Radkovi Mastnému a jeho partnerce Květě Vavruškové jde o hodně - o ovládnutí radnice a z toho vyplývající benefity pro jejich podnikání. Ve Světlaně Nyklové ale mají velkého soupeře, jenž by mohl být překvapením letošních komunálních voleb. Jak tomu zabránit? Květa Vavrušková udělá něco, z čeho bude pořádné pozdvižení v celé Ulici...


čtvrtek 26.5. 2016

Týden maturit v Terezině třídě pomalu vrcholí. Právě v těchto dnech se komisi představí ti, jejichž osudy jste sledovali po celá jejich studia na střední škole - Jana a Míša Krausovi, Nanny Pekárková či Miki Seidl. Jak jejich zkoušky z dospoělosti dopadnou? Jednomu z těchto studentů do smíchu moc nebude... Maturity v Ulici s třídní profesorkou Terezou Jordánovou, která sama před šesti lety na stejné škole maturovala. Jak si povede coby zkoušejícící pedagogo?


pátek 27.6. 2016

Mohou spolu bývalí milenci Zora Kruntorádová a Eddie Rambousek fungovat v jedné firmě? Eddie věřil, že ano, ovšem Zora mu tak zatápí, že o tom on sám začíná pochybovat. Co by měl udělat, aby mu odpustia? A dá se vůbec něco takového, co jí provedl, odpustit? Eddie se nakonec odhodlá ke kroku, kterým, jak věří, vše vyřeší... K čemu se Eddie rozhodne? A jak na to zaraegují ostatní?

 

 


Obsahy některých epizod - 20. týden 2016

pondělí 16.5. 2016

Předvolání na policii, aby podal vysvětlení, Martina Maléře docela rozhodí. Nikdy neměl opletačky se zákonem, nic neudělal, tak proč najednou musí k výslechu? Už záhy se navíc dozví, že se nejedná o obyčejné svědectví. Bylo na něj totiž podáno trestní oznámení... Co Martinovi hrozí? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?


středa 18.5. 2016

Co všechno by kámoš neudělal pro svého parťáka, aby si konečně našel holku? Podle Oty Puklického není normální, ž ekolega a nejlepší kamarád David Kučera již několik měsíců poustevničí sám. A tak dělá všechno pro to, aby mu nějakou krásku dohodil. Jenže tentokrát to již vážně přežene. David se bude jen divit, jaký je o něj najednou zájem... Co Ota udělá? A jaké to bude mít následky?


čtvrtek 19.5. 2016

Maturity Mikiho třídy jsou za dveřmi, svaťák se pomalu chýlí ke konci, panika studentů roste každým dnem. Mají pocit, že vůbec nic neumí, že zákonitě musí rupnout. Jejich třídní učitelka Tereza Jordánová je v tom nenechá. Udělá pro ně mnohem víc, než by kdokoliv čekal. Nejen že jim pohovotě nabídne doučování ze svého předmětu. Dokonce se postará o to, aby to nevzdali před samotnou bitvou. A navrch jimi zařídí i jeden nečekaný bonus...


pátek 29.4. 2016

Co to znamená chovat se zodpovědně, pokud jste v prvém trimestru těhotenství? Podle sedmnáctileté Skyler není těhotenství žádná nemoc. Zbytečně neriskuje, ale na druhou stranu kvůli tomu nehodlá svůj život od základů měnit. Jenže až příliš starostlivá Anča na to má trochu jiný názor. Skyler neustále poučuje a zásobuje ji dobrými radami. Té už však dojde trpělivost... Co bude pro Skyler poslední kapkou? Jak moc se to mezi nimi vyhrotí?

 

 

Obsahy některých epizod - 19. týden 2016

pondělí 9.5. 2016

Jak by měla vypadat nápaditá a romantická žádost o ruku? Každý si ji představuje a plánuje trochu jinak, aby na svou vyvolenou co nejvíce zapůsobil. Stejně je na tom i Rudolf Hložánek. Jenže osud jako by se spikl proti němu. V minulých dnech mu pokaždé zásnuby se Simonou Pavlicovou něco překazilo. Dojde k nim až nyní, navíc za asistence jeho bratra Tondy, takže bude postaráno o romantiku, ale také o humor...


úterý 10.5. 2016

Jaké je zákulisí modelingu? Na modelky čeká spousta nástrah, ať jsou začínající nebo se ve světě modelingu již nějakou dobu pohybují jako Rozina Maléřová. Právě ta zažije při focení hodně perné chvilky, kvůli kterým se sesype. Může si za to sama? A jaké budou následky? Právě tahle událost hodně zamává se vztahy v rodině Maléřových a výbušného tátu Martina přiměje k akci...


středa 11.5. 2016

Na tyto narozeniny Bedřich Liška hned tak nezapomene. Přitom nemá v nejmenším úmyslu je tentokrát slavit, protože ho čeká setkání s rodiči sedmnáctileté Skyler, která v únoru otěhotněla s jeho šestnáctiletým synem. A rodiny mají opravdu co řešit! Jenže svérázný Miloš Knobloch, jenž patří tak trochu do rodiny Liškových, na takové události nezapomíná. Tím spíš, když se dozví, že z Holandska přijela i Skyleřina máma Justine, která se mu hodně líbí. Přeci si nenechá ujít příležitost opět se s ní setkat a oslnit ji svým šarmem...


čtvrtek 12.5. 2016

Předvolební kampaň v Ulici nabírá na obrátkách a rozhodně se při ní nejedná v rukavičkách. Světlana Nyklová, jednička na kandidátce Reálných žen, najednou bude muset čelit nenávistným výpadům proti cizincům v místech, kde se až dosud cítila jako doma. Kdo za nimi stojí? Kdo ji chce takhle poškodit? A jak se k tomu postaví její blízcí? Nejen Světlanu hodně překvapí některá odhalení...


pátek 13.5. 2016

Přesně toho se Digi Stránská tolik obávala, když se rozběhlo šetření ohledně anonymního udání, že její bývalý manžel a nyní dobrý kamarád zneužívá její šestileté dcery. Ona sama ví nejlépe, jaká to je blbost, ale jak to dokázat úřadům? A jak lidem, kteří se k Tonymu, holkám i k ní podle toho začínají chovat? Tonyho kauza si začala žít vlastním životem. A z následků opravdu mrazí...

 

 

 

Obsahy některých epizod - 18. týden 2016

pondělí 2.5. 2016

Pomluvy se šíří rychlostí blesku, zvláště pokud mají drbny tak pikantní téma, jako je pedofilie. Všichni vědí naprosto jistě, že je to pravda. Vždyť dotyčný už má cejch kriminálníka. Navíc hlídá děti své exmanželce - není tohle už samo o sobě podezřelé? Tentokrát však drby napáchají nedozírné škody, které se už přímo dotknou i dcer Digi Stránské, jež jsou údajnými obětmi obtěžování... Co všechno mohou nadrobit předsudky a křivé obvinění? Další velké sociální téma v Ulici, téma, ze kterého mrazí, protože se může stát komukoliv z nás...


úterý 3.5. 2016

Eddie Rambousek je v koncích. Musí udělat jeden hodně nepříjemný a bolestivý řez, aby se na sebe ještě někdy mohl podívat do zrcadla. Musí přestat lhát všem okolo. Dostal se do bodu, kdy už nemůže mít dva vztahy - s Adrianou a Zorou. Jeden z nich musí ukončit. A odhodlá se k tomu právě dnes. Jenže to bude mít docela nečekaný příběh...


čtvrtek 5.5. 2016

Je květen, lásky čas. U někoho vypukne nečekaná recidiva lásky, jiný překvapí svým spiklenectvím. A někdo se konečně rozhoupne k naprosto překvapivé a šílené akci. Nepolapitelný Ota Puklický najednou zjistí, že bez Hedviky, se kterou se před pár týdny rozešel, to prostě není ono. Ale jak ji získat zpět? Jeden nápad by tu byl, na Otu dostatečně šílený, jak je jeho zvykem Zabere?


pátek 6.6. 2016

Rande naslepo? Pro Davida Kučeru, mladého učitele fyziky na gymnáziu, něco naprosto nepředstavitelného. Přesto se nechá svým kolegou a kamarády, tak vyhecovat, že se na tuto schůzku vypraví. Co kdyby to přeci jen vyšlo? Čiště vědecky vzato, jistá šance by tu byla. Dotyčná si ho totiž vybrala na feromonovém večírku...

 

 

Obsahy některých epizod - 17. týden 2016

úterý 26.4. 2016

Jáchym Vršovický toho o sobě moc nenamluví. Přestože se docela sblížil s Márou, ani on o něm vlastně nic neví. Dnes ho však Jáchym hodně překvapí. Poprvé ho uvidí pořádně rozhozeného, poprvé se Jáchym neovládne. A v jeho případě z toho bude opravdu mrazit... Jedno z Jáchymových tajemství začne vyplouvat na povrch už tento týden. Co ho tak vykolejí?


středa 27.4. 2016

Vilma Nyklová prožívá předvolení kampaň víc než by kdokoliv řekl. Při představě, že by volby vyhrál podrazák a křivák Radek Mastný, jí tlak okamžitě vylétne do závratných výšin. Předvolební plakáty Mastného ji natolik iritují, že se nakonec neudrží a udělá něco, co bude mít dohru dokonce i na policii. A co Mastného pořádně namíchne... Jaroslava Obermaierová a Zdena Hadrbolcová jako dvě výtržnice? Dnešní díl Ulice přinese i hodně humoru!


čtvrtek 29.4. 2016

Eddiemu Rambouskovi začíná paralelní vztah s kolegyní Zorou přerůstat přes hlavu. Ovšem to není nic proti tomu, jaké peklo ho čeká už tento týden. Stačí, aby mu Zora řekla novinku, kterou žádný nevěrník nechce slyšet. A aby toho nebylo málo, provalí se i jedno velké tajemství...


pátek 29.4. 2016

Čím déle je Martin Maléř od rodiny, tím větší obavy o manželství si dělá jeho žena Veronika. Je to už měsíc, co svému muži v slzách přiznala, že se před časem zamilovala do jiného. Nebyla mu nevěrná, vše dávno skončilo, ale Martinova důvěra ve Veroniku stejně vzala za své. Teď si s ní chce najednou promluvit, i když se právě tomu celou dobu vyhýbal. Proč? Veroniku napadne jediný důvod - rozvod...

 

 

Obsahy některých epizod - 16. týden 2016

pondělí 18.4. 2016

V Bedřichu Liškovi se to hromadí už docela dlouho. Dnes mu s konečnou platností dojde trpělivost. Helena Halamová, nejlepší kamarádka jeho ženy Anči, totiž provede něco, co pro něj bude již opravdu hodně přes čáru. A než žít v manželství, ve kterém jsou svým způsobem stále tři, odhodlá se Bedřich k něčemu, co by ho mohlo do finále hodně mrzet... Zlomové okamžiky mezi Ančou a Bedřichem, a nejen mezi nimi, již tento týden!


čtvrtek 21.4. 2016

Jak se vypořádat s následky těžké mrtvice? Toto řeší nejen svérázný pacient Tonda Hložánek, bývalý starosta a velký záletník, ale i jeho blízcí. Nyní o Tondu pečují bratr Rudolf a jeho partnerka Simona, u kterých našel azyl po propuštění z nemocnice. Ovšem čas u nich se Tondovi už krátí. Co nevidět by se měl vrátit domů, ke své ženě Mirce. I tak si s ním ale Rudolf a Simona ještě užijí své. A nejen oni. Například rehabilitační sestra na tohototo svého pacineta asi hne tak nezapomene...


pátek 22.4. 2016

Zjistit v sedmnácti, že čekáte dítě s klukem, který je o rok mladší než vy, a navíc žije v jiné zemi, opravdu není žádný med. Své o tom ví i Skyler, jež otěhotněla s Frantou Hrubým. Oba dva i jejich rodiče jsou najednou postaveni před zásadní problém. Mít dítě v tak mladém věku, nebo ne? A aby toho nebylo málo, Skyler přestala před třemi týdny s Frantou komunikovat, protože ji svým postojem hodně zkladam. Teď se Skyler nečekaně objeví v Praze kvůli svému studiu na vysoké škole. Znamená to, že je rozhodnuto? Velké emoce v Ulici už dnes večer!

 

Obsahy některých epizod - 15. týden 2016

pondělí 11.4. 2016

Jáchym Vršovický se v Ulici objevil před pár dny. Od té doby své okolí stále něčím překvapuje. Hlavně Mára, který se s ním náhodou seznámil, jen žasne, co je tenhle chlapík zač. A žasnout bude ještě víc, až dojde řeč na zbraně. Jáchym se v nich totiž vyzná víc, než by kdokoliv čekal. Co na sebe Jáchym prozradí? A proč bude právě s Márou řešit zbraně?


úterý 12.4. 2016

Eddiemu začíná paralelní vztah s kolegyní Zorou přerůstat přes hlavu. Ta sice vypadá, že je smířená s tím, jak to nyní je, ale rozhodně nemíní Eddieho přenechat jen tak bez boje jeho partnerce Adrianě. Naopak použije čistě ženské zbraně, aby Eddiemu připomněla, kdo a kde na něj čeká... Jak Eddie zareaguje? A co se mu bude hodně těžce vysvětlovat?


středa 13.4. 2016

Jako by toho Veronika a Martin, jejichž manželství je v krizi, neměli naloženo už takhle ažaž. Důsledky jejich krize se totiž začínají podepisovat i na dětech. Najednou budou muset opět spojit své síly a být především rodiči. Do školy si je totiž zavolá na kobereček učitelka jejich syna Filipa, který má dost velký průšvih... Co Filip vyvedl? A čím rozhodí Veroniku i Martina?


pátek 15.4. 2016

Digi Stránská, máma šestiletých dvojčat Patricie a Julie, si připadá jak ve zlém snu. Před dvěma týdny se dozvěděla o podezření učitelky svých dcer, že jeden z nejbližších lidí, které má, její bývalý manžel Tony, údajně zneužívá Páťu. Pro Digi to byl šok, absurdní nařčení, které se snažila okamžitě vyvrátit a vysvětlit. Jenže tím takhle její noční můra zdaleka nekončí. Co všechno musí Digi vydržet? A jak na obvinění zareaguje samotný Tony?

 

Obsahy některých epizod - 14. týden 2016

pondělí 4.4. 2016

Digi Stránská, mainka dvojčat Patricie a Julie, si od pátku připadá jako ve zlém snu. Ředitelka školy jí totiž informovala o podezření třídní učitelky jejích dcer, že jsou zneužívány Antonínem Bendou. Digi ví, že je to nesmysl. Její bývalý manžel Tony jí s holkami hodně pomáhá a nikdy by jim neublížil. Ale jak to vysvětlit ve škole? Dnes do vyšetřování navíc nečkaně zasáhne i svědek, který přijde do ředitelny podat svoji výpověď. Svědek, který má vůči Tonymu už  hodně dlouho spoustu výhrad...


středa 6.4. 2016

Minulý čtvrtek přiletěla do Prahy vyděšená sedmnáctietá Skyler, dnes dorazí v brzkých ranních hodinách z Amsterodamu její rodiče. A rozhodně to nebude na přátelskou návštěvu Liškových, s jejichž šesnáctiletým synem Skyler chodí. Skyler se okamžitě rozklepe strachy, protože ví, co její otec dokáže, když se naštve. Ostatní ji hned začnou před běsnícím otcem chránit a modlit se, aby se Jean Claude co nejdříve uklidnil a byla s ním rozumná řeč. O čem? Liškovi i van Ruyterovi musí nečekaně řešit problém, který všechny pořádně zaskočí...


čtvrtek 7.4. 2016

Dceřin nedávný kolaps s Danielou a Romanem Šámalovými pořádně zamával. Oba si vyčítají, že si ničeho nevšimli, že kvůli svým problémům nevnímali ty dceřiny. Jejich rozchod a dlouhodobé napětí a stresy se na Sabině evidentně podepsaly víc, než by kdokoliv tušil. Ale jak z toho ven? A co právě tohle udělá s Danielou a Romanem? Dnes večer se stane něco, co je samotné docela zaskočí...


pátek 8.4. 2016

Mára se rajonu drsných taxikářů z centra při svých jízdách taxíkem raději vyhýbá. Jenže ne vždy to je možné, zvláště pokud si ho tam objedná klient. A právě to se stane Márovi osudným. Ostří taxikáři s ním tentokrát nebudou jednat v rukavičkách a počkají si na něj, navíc v dostatečné přesile, aby mu dali pořádně za vyučenou...

 

 

Obsahy některých epizod - 13. týden 2016

pondělí 28.3. 2016

Dnes je Velikonoční pondělí, Mára navíc slaví své narozeniny. A oslava to nebude ledajaká, přestože se zpočátku zdá, že proběhne v naprostém klidu. Jenže pak se objeví Márův nový známý v podání Rosti Nováka, a mejdan nabere nečekaný směr… Ne každý si však bude dnešní sváteční den užívat. Adriana Peškové se pokusí zabojovat o svůj vztah, který se octil nad propastí…


středa 30.3. 2016

Vdanou Veroniku Maléřovou i faráře Rybu pořádně zaskočily vzájemné city. Oba si mysleli, že něco takového právě je nemůže potkat. Ale stalo. Již pár týdnů se snaží poručit svému srdci a se zamilovaností bojovat, aby neublíží zejména Veroničiným blízkým, její rodině. Jenže dnes se stane něco, na co není ani jeden z nich připraven. A co vyvolá řetězovou reakci, jež se naprosto vymkne jejich kontrole…


čtvrtek 31.3. 2016

Den jako každý jiný? Omyl! Na tento den šestnáctiletý Franta Liška hned tak nezapomene. Přitom ještě ráno vše vypadá naprosto idylicky. Ale bude stačit jedno nečekané setkání, aby si Franta začal připadat jako ve zlém snu. Neplánovaně za ním totiž dorazí z Amsterodamu jeho holka Skyler. Proč?


pátek 1.4. 2016

Učitelka Landová má již delší dobu pocit, že u jejich dvou žaček není doma všechno v pořádku. Bývalého muže maminky dvojčata Páti a Julie podezřívá, že minimálně jednu z dívek zneužívá. Nepřímé důkazy jsou podle ní jasné, ale na vznesení tak závažného obvinění nestačí. Starostlivé učitelce se však nakonec podaří získat důkaz, jež je podle ní nad vší pochybnosti. Jaký? A jak s ním naloží? V Ulici se už dnes večer rozehraje drama, ze kterého mrazí…

 


Obsahy některých epizod - 12. týden 2016

pondělí 21.3. 2016

Učitelka prvňáčků Irena Landová řeší už delší dobu situaci v domácnosti Dagmar Stránské, jejíž dcery Páťu a Julii má ve třídě. Ani trochu se jí nelíbí informace, které o holkách zprostředkovaně získává. A už vůbec se jí nezdá Antonín Benda, jenž v poslední době až příliš často dvojčata vyzvedává ve škole. Aby Landová zabránila nejhoršímu, rozjede ve škole preventivní program, který však může skončit obrovským průšvihem… Co učitelka Landová chystá? A jak se to dotkne právě dcer Dagmar Stránské a jejího exmanžela Tonyho?


středa 23.3. 2016

Ráno to vypadá, že se u Romana Šámala konečně vše obrátilo k lepšímu a rozbouřená situace u něj doma se zklidňuje. Dcera Sabina se s ním už baví normálně, jako by od rodiny nikdy neodešel. Manželka Daniele kupodivu také přestala dělat naschvály, i když ještě před několika dny to na žádnou idylku ve vztazích rozhodně nevypadalo. Jenže tahle pohoda už brzy skončí. Večer zavolá vyděšený Roman své nové partnerce Tereze větu, ze které mrazí: „Se Sabinou je zle!“ Co se stane?


čtvrtek 24.3. 2016

Ota Puklický je v pasti. Když před několika týdny sbalil v baru hezkou a milou Hedviku Gregorovou, netušil, že pro tohoto anděla jeho pravidlo třikrát a dost prostě neplatí. Milá Hedvika se do Oty zamilovala až po uši, a dokonce si už plánuje i společnou budoucnost. A právě tahle představa Otu vybičuje k nebývalé akci s jediným cílem – s Hedvikou to za každou cenu skončit…


pátek 25.3. 2016

Velký pátek je sice den sváteční, ale u Adriana a Eddieho to vypadá spíš jako po boji. Rozházené svršky po celém bytě a naprosto mrtvá Adriana po dalším tahu s Mikim, který se těm dvěma pořádně vymkne z rukou. Pro Eddieho je to však poslední kapka. „Adriano, už takhle nemůže dál…“ zaskočí jí větou, kterou od něj ani v nejmenším nečeká. Znamená to rozchod těsně před Velikonoci?

 

 

Obsahy některých epizod - 10. týden 2016

pondělí 7.3. 2016

Trvá to už přes měsíc. Veronika Maléřová se hodně změnila, což dělá čím dál větší starosti jejímu manželovi Martinovi. Dříve byla veselá a plná života. Zato teď se téměř neusměje, jako by ji něco trápilo. Ale co? Martin to začne řešit nejen s ní, ale také s farářem Rybou. Přitom netuší, na jak tenký le se vydal...


středa 9.3. 2016

Co všechno dokážou modelky obětovt, jen aby uspěly a dostaly se na výsluní? Čeho všeho jsou schopné kvůli úspěchu v této branži? Rozina Maléřová má čerstvou zkušenost z castingů v Miláně. Teprve teď zjišťuje, o čem tahle profese skutečně je, kdo diktujej pravidla a jaká jsou. Je dostatečně silná, aby zůstala svá? Jak moc ji pobyt v Miláně změnil?


čtvrtek 10.3. 2016

Daniela Šámalová si je jistá, že má svého muže Romana svým způsobem v hrsti. Záleží mu na dětech, proto jí jde tak trochu na ruku, aby se s nimi mohl bez problémů vídat, i když od rodiny už před půl rokem odešel. Jenže Daniela začíná své požadavky natolik stupňovta a dělat takové naschvály, že Romanovi dojde trpělivost. Odhodlá se k něčemu, co Daniela v nejmenším nečeká. Jak zareaguje?


pátek 11.3. 2016

Pátina nevraživost vůči Tonymu Bendovi se v poslední době nedá přehlédnout. Moc dobře o ní ví i Věrka Marečková, která se stala tak trochu adoptivní babičkou šestileté Páti Stránské i jejího dvojčete Julie. Na holkách jí záleží, navíc má vůči Tonymu, jenž je často hlídá, sama spoustu výhrad. Proto začne bít okamžitě na poplach, když se od Páti dozví, co s nimi Tony podnikal. Co Věrka udělá? Proč se nad Tonym začínají stahovat mračna?

 

 

 


Obsahy některých epizod - 9. týden 2016

pondělí 29.2. 2016

Manželství Anny a Bedřicha Liškových se ocitlo v krizi, se kterou si najednou neví rady. Anča má už delší dobu pocit, že jí Bedřich nerozumí a brání ji být sama sebou. Samotný Bedřich svou ženu v posledních týdnech nepoznává. Kam až může zajít vzájemné odcizení a nepochopení? Anča začne Bedřichovi dokonce i lhát. A další rána přijde vzápětí. Ovšem právě ta bude pro oslavence Bedřicha poslední kapkou...


středa 2.3. 2016

Starosta Antonín Hložánek v sobě proutníka nezapře ani na nemocničním lůžku a po mrtvici, která u něj měla hodně těžký průběh. Tonda byl několik dní v umělém spánku a bojoval o život. A ještě zdaleka nemá vyhráno. Nyní je v bdělém kómatu, ze kterého se stále ne a ne probrat, i když pro to jeho blízcí dělají maximum. Pokrok nastane až tento týden, kdy Tonda vykoktá první slovo. Jaké bude? I přes závažnost situace jeho blízké hodně pobaví. Tonda je konečně zpět!


čtvrtek 3.3. 2016

Před měsícem podlehl Eddie Rambousek síle okamžiku a své partnerce Adrianě Peškové byl nevěrný s kolegyní Zorou Kruntorádovou. Byl to úlet, kterého hned litoval. Následujícího dne Zoru ujistil, že se to už nebude opakovat. Ta se ale svého snu, že jednou budou spolu, nehodlá vzdát. Je přesvědčená, že Eddie je pro ni ten pravý. Navíc Adriana jí dnes svým rozhodnutím nečekaně přihraje na smeč...


pátek 4.3. 2016

Šedesátnice Věra Marečková odešla před necelým měsícem od manžela, čímž docela zkomplikovala život svému synovi. Ten si nyní nepřeje nic jiného, než aby se máma k tátovi zase vrátila. Ostatně také samotná Věrka by se s manželem ráda udobřila. A nejen s ním, protože momentálně je rozhádaná s kdekým. Jen na to půjde opět po svém. A následky na sebe nenechají dlouho čekat...

 

 

Obsahy některých epizod - 8. týden 2016

pondělí 22.2. 2016

Evžen Šmýd, Adrianin otec, kterého dospělá dcera vypátrala až před necelým rokem, má co dělat sám se sebou. Snaaží se překonat závislost na alkoholul, ale zatím se mu to moc nedaří. Adriana Pešková ho před třemi týdny přinutila jít na léčení, které je jeho poslední šancí, aby neztratil ji, její rodinu i zázemí, jež díky nim má. O to více Evžen překvapí, když zcela nečekaně zafunguje jako přísný táta a milou dcerunku i jejího hodně nevlastního bratra Mikiho začne rovnat do latě. Proč? Nachytá je totiž při něčem, co je podle něj hodně přes čáru...


středa 24.2. 2016

Tony Benda vyšel před tři čtvrtě rokem z kriminálu s předsevzetím, že se tam už nikdy nevrátí. Bývalý partťák Mára, jenž má divoké roky na hraně zákona již dávno za sebou, mu pomohl s novým začátkem. Na milost ho vzala i bývala manželka Digi Stránská, která se ocitla po smrti manžela také na začátku, navíc s dvěma šestiletými dcerami. Tonyho bere jako jednoho ze svých nejbližších, jenž jí hodně pomáhá s hlídáním jejich dvojčat. O to více Digi zarazí, když se po Tonym začne vyptávat v Coolně chlápek, který v ní má první pohled moc důvěry nevzbudí. A to nebude vědět to hlavní - dotyčný je kriminalista z mordparty, kapitán Jiří Herman...


čtvrtek 25.2. 2016

Ego bývalého místostarosty Radka Mastného opět roste do obřích výšin. Je si jistý, že tyhle volby vyhraje na celé čáře. A dělá pro to od začátku maximu. Neštítí se podraů ani podpásovek, jen aby aby dosáhl svého. Zatímco nové partnerce Květě jeho chování a boj o křeslo starosty imponuje, Mastného manželka Denisa, vedoucí sekretariátu starosty, ho má už plné zuby. Když si Mastný opět začne příliš vyskakovat, usadí ho tak, že ten jen zalapá po dechu. Jakou páku má Denisa na svého vypečeného manžela?


pátek 26.2. 2016

Tereza Jordánová a David Kučera se opět baví na účet svého kolegy Oty Pulického. Ten totiž začíná být pořádně zoufalý z Hedviky Gregorové, která je do něj zamilovaná až po uši. Milá Hedvika si již plánuje společnou budoucnost, protože si je jistá, že konečně našla toho pravého. Jenže Ota se za žádnou cenu nechce vzdát svého staromládeneckého života s pravidlem třikrát a dost, které ovšem na Hedviku neplatí. Že by byl nakonec nepolapitelný Ota přeci jen lapen?

 

 

Obsahy některých epizod - 7. týden 2016

úterý 16.2. 2016

Bude to už téměř půl roku, co Roman odešel od své ženy Daniely, aby mohl být s Terezou, kterou miluje, se kterou je šťastný. Má to ale malý háček Prioritu u něj stále mají děti a svým způsobem i manželka. Pro Sabinu je to jasná známka toho, že kdyby se Tereza mezi její rodiče nepletla, vrátili by se k sobě. A při nejbližší příležitosti to Tereze taky naplno vpálí i s důkazy svých slov...


středa 17.2. 2016

Čím více se u Adriany a Peškových všechno točí kolem Evžena Šmýda, tím víc to štve Eddieho, jenž tomuto kvartálnímu alkoholikovi nevěří ani nos mezi očima. Navíc Adriana řeší svého, před pár měsíci nalezeného, otce Evžena pomalu v jednom kuse, což se zákonitě podepisuje na jejím vztahu s Eddiem. Jak z tohoto začarovaného kruhu ven? Eddieho kolegyně Zora východisko z patové situace zná. K velkému překvapení Eddieho totiž moc dobře ví, čím si Adriana i její blízcí prochází... Co na sebe Zora prozradí? A na kolik její třináctá komnata ovlivní Eddiho chování?


čtvrtek 18.2. 2016

Jakmile jde do tuhého, rodina se obvykle semkne. Všichni drží při sobě, navzájem se podporují a hlavně se snaží pomoct tomu, kdo to nejvíc potřebuje. V případě Hložánků tomu, kdo je v umělém spánku v nemocnici a stále bojuje o svůj život. Všem blízkým tohoto pacienta se najednou převrátil život vzhůru nohama. Neví, co bude, každá návštěv nemocnice je pořádně rozhodí. Navíc denně vyplouvají na povrch nejrůznější tajemství, jež měla zůstat skryta...


pátek 19.2. 2016

Vyjít s některými lidmi chce opravdu pevné nervy. Mezi takové jedince patří bezesporu i Márova máma Věra Marečková, jež má nutkavou potřebu všechny poučovat, radit jim a svému dospělému synovi neustáe zasahovat do života. Jeho partnerka Monika si drží odstup a nadhled, což Věrku ještě více provokuje. Však jí už taky nějaký pátek nemůže přijít na jméno. A Moničin táta Olda? Ten toho najednou bude mít dost. Milé Věrce vysvětlí, jak se věci mají, takovým způsobem, že takhle v jistých směrech přehnané útlocitná dáma v první chvíli jen zalapá po dechu...

 

 


Obsahy některých epizod - 6. týden 2016

pondělí 8.2. 2016

Osmý únor je datum, na něž Veronika Maléřová hned tak nezapomene. Před osmnácti lety řekla své ano Martinovi, se kterým je šťastná. Pokaždé na výročí svatby myslí, pokaždé to spolu slaví. Letos to však bude jiné. Rozrušené Veronice se datum sňatku s Martinem úplně vykouří z hlavy. A o co více jí bude manžel toto datum připomínat, o to hůř se bude Veronika cítit. Svého muže miluje, ale najednou se mu nedokáže podívat do očí kvůli obrovským výčitkám svědomí...


úterý 9.2. 2016

Stačí jen okamžik nepozornosti, a může se stát obrovské neštěstí. Každý, kdo má malé živé dítě, ví, o čem je řeč, zvláště pokud s ním vyrazí ven. Jenže někdy prostě energickou ratolest neuhlídáte, ať děláte, co děláte. A právě to se stane Tonymu, jenž povede šestileté dcery Digi na výtvarný kroužek. Páťa se najednou rozběhne a bez rozhlížení vlítne do silnice právě ve chvíli, kdy kolem nich bude projíždět auto...


čtvrtek 11.2. 2016

K tomuto střetu se schyluje už hodně dlouho. Bedřich Liška se musí ovládat čím dál víc, aby manželčině přítelkyni Heleně Halamové neřekl něco ostřejšího. Čím ho tak rozčiluje? Svými neustálými radami, tím, jak se vměšuje do jeho rodinného života, tím, jak jeho ženu ovlivňuje. Dnes pohár Bedřichovy trpělivosti přeteče. Půjde o banalitu, nad kterou by možná u někoho jiného mávl rukou, ovšem v případě Heleny najednou uvidí rudě... Co se stane? Jak se k manželovu sporu s Helenou postaví Anča, jíž se bude hodně týkat?


pátek 12.2. 2016

"Co dělám špatně?" Každý, kdo zná Věru Marečkovou, by jí na tuto otázku dokázal odpovědět. Každý s ní má nepříjemnou zkušenost, protože Věrka uznává jen svoji pravdu a ráda druhým diriguje jejich životy. Teď si ale neví rady s tím svým. Najednou skončí bezprizorní v Praze, na dně, hledající střechu nad hlavou, útěchu i pochopení. Proč? "Odešla jsem od táty," prozradí do telefonu šokovanému synovi... Jen to jen další manipulace, nebo to tentokrát myslí vážně? A jak se k tomu postaví její syn Mára?

 

 

Obsahy některých epizod - 5. týden 2016

pondělí 1.2. 2016

Den jako každý jiný, přesto v několika směrech dost přelomový jak pro Adrianu Peškovou, tak i jejího partnera Eddieho Rambouska. Adriana přijde během chvilky o všechny iluze a najednou si po dlouhé době zase nebude vědět vůbec rady. Kdo ji tak rozhodí? Její otec Evžen Šmýd. Čekala by od něj cokoliv, jen ne to, co se stane. Navíc v tom zůstane tak trochu sama, protože Eddie jí nebude dlouho zdvíhat telefon. A jen kvůli práci to tentokrát opravdu  nebude...


středa 3.2. 2016

Bude to jako blesk z čistého nebe, i když k tomu směřuje už několik dní. Doma u Simony Pavlicové a Rudolfa Hložánka se odehraje něco, co na hodně dlouhou dobu změní jejich životy i životy Rudolfova bratra Tondy a jeho rodiny. Něco, co dost zamává také s dalšími lidmi v Ulici a donutí je přemýšlet o tom, co je v životě důležité a jak si chránit své zdraví. Něco, o čem bude mluvit celá Ulice. Aby ne, když do ní přijede záchranka a vzápětí z bytu Simony a Rudolfa rychle odveze pacienta, u kterého bude hrát roli každá minuta...


čtvrtek 4.2. 2016

Jak rozleptat vztah Moniky Farské a Máry? Věrka Marečková, Márova matka, to zkouší různě. Tentokrát se je pokusí rozklížit prostřednictvím krásné a milé Hedviky Gregorové, se kterou chodil její syn do školky. A zdá se, že se jí začíná dařit. Hedvice padl Mára do oka natolik, že se za ním znovu vypraví. Ovšem tahle návštěva se nejen jí trochu vymkne z rukou. A Monika se navíc dozví věci, které už dlouho tušila. Jak se k tomu postaví? A jak Mára?


pátek 5.2. 2016

Každý máme svá malá tajemství. Některá si hýčkáme, s jinými si nevíme rady. Také Josef Kolář a jeho dcera Veronika Maléřová před svými blízkými něco zamlčí. Děda Josef třeba hlavní důvod, proč najednou začal tak často jezdit do Prahy a jakou roli v tom hraje nemocnice. Ovšem jeho tajemství praskne už tento týden. Nechtěně ho odhalí Rozina. A bude jenom koukat! Jak to, že si ničeho nevšimne Veronika? Bude mít co dělat sama se sebou...

 

 

Obsahy některých epizod - 4. týden 2016

pondělí 25.1. 2016

Jak pomoci dítěti, jež se trápí a užírá výčitkami svědomí, i když se to snaží nedávat najevo? O to je to možná horší. A jak se postavit k velké zkoušce, kterou právě teď vaše dítě prochází? Nemůžete za něj nic vyřešit, můžete pro něj být jen oporou a nabídnout mu to, co pomáhá vám, v co věříte vy. Jenže co když právě tohle nyní vaše dítě odmítá? Veronice Maléřové dělá starosti dcera Rozina. Nechce chodit do kostela ani na faru, k víře se začíná obracet zády po událostech, které s ní pořádně otřásly. Dá se to ještě změnit?


středa 27.1. 2016

Jak prožívá vážnější operaci manželky muž, který od ní odešel kvůli nové partnerce, ale přitom mu na rodině stále záleží?  A jak milenka, se kterou dotyčný žije, ovšem stále je jednou nohou ve svém býval domově? Roman se snaží být oprou dětem i Daniele, kterou dnes čeká operace. Tereza to chápe, ale když Roman šmahem odmítne něco, co je pro ni symbolem společné budoucnosti, dost znejistí. Co když se chce Roman vrátit ke své ženě? Co když se mezi nimi teď, když je nemocná, něco změnilo?


čtvrtek 28.1. 2016

Starosti Tonda Hložánek začíná být v úzkých. Na radnici se mu hroutí koalice, ve straně na něj tlačí, aby krizovou situaci co nejdříve vyřešil. Hložánkovi jde nejen o čas, ale také jeho budoucnost. Právě dnes se rozhodne, jestli se mu podaří podepsat novou kolační smlouvu s Lumírem Nyklem a jeho stranou. Jenže než k tomu dojde, stane se něco, co nejen s Tondou Hložánkem pořádně zamává. Takový podraz nečeká ani ve snu…


pátek 29.1. 2016

Sliby se mají plnit, i když něco slíbíme jen svým dětem. O to se snaží i Digi, ale ne vždy všechno vyjde podle jejich představ. S holkami si naplánuje odpoledne, na které se už hodně těší a které je jejich tradicí. Ovšem stačí jedna nespolehlivá zákaznice, aby bylo všechno jinak. Přestože Digi krizovou situaci hbitě vyřeší, jedna z dcer jí hodně zaskočí svou reakcí. Co se to s ní děje? Proč najednou takový obrat v chování?

 

 

Obsahy některých epizod - 3. týden 2016

pondělí 18.1. 2016

Minulý týden se Ulice vrátila po krátké pauze na obrazovky. A byl to týden hodně emotivní. Také tento týden se v Ulici přihodí spousta věcí, ovšem tentokrát jí bude kořenit humor. Postará se o to nejen Tonda Hložánek a jeho starosti starostů a prostopášníků, ale také třeba Skyler se svou půvabnou češtinou. Všude však takhle veselo nebude. Amálie si nekompromisně došlápne na hříšníka Evžena Šmýda a Monika bude mít zase jednou chuť zabít Márovu matku Věrku.


středa 20.1. 2016

Vánoce jsou dávno pryč, ovšem následky těchto svátků klidu, míru a rodinné pohody visí u Moniky a Máry ve vzduchu ještě dnes. Můžou za to Márovi rodiče, kteří se těm dvěma postarali o pořádné pozdvižení. Věrka navíc přichystá svému synovi právě dnes i ohromné překvapení. Do Coolny mu přivede jeho kamarádku ze školky Hedviku, s níž si vyrazila na dámskou jízdu. Bude to jen nevinné setkání, nebo má Věrka opět něco za lubem, jak u ní bývá v poslední době zvykem? Monice bude odpověď na tuhle otázku okamžitě jasná...


čtvrtek 21.1. 2016

Návštěva japonské delegace se Tondovi Hložánkovi poněkud vymkne z rukou, i když myslí na všechno a na vše je připraven (tedy skoro na vše). Henrymu nařídil sehnat saké, hosty ubytoval v penzionu Květa, bráchu Rudolfa přemluvil, aby jim večer zahrál na klávesy, vymýšlí program, který by hosty nadchl. Jedno ale Tonda Hložánek přeci jen nevychytá. Návštěvu svého oblíbeného podniku U srdíček, kam vezme nejen jednoho ze svých hostů, ale i Rudolfa. A bohužel to praskne dřív, než tenhle "vesedlý" večer skončí...


pátek 22.1. 2016

Franta je v sedném nebi. Zase může být se svou Skyler, která sem přijela na zkoušky na FAMU. Jsou pro ni o to náročnější, že je dělá v češtině, kterou se začala učit celkem nedávno. Ovšem pokroky dělá obrovské. Však má taky jednoho skvělého učitele! Občas se ale přeci jen chybička vloudí. A ta dnešní bude mít dost nepříjemné následky. Skyler totiž pomotá barvy dóz, ve kterých Anička uchovává své bylinkové čaje, a tak si dá místo čaje na uklidnění něco, co jí na klidu opravdu moc nepřidá...

 

 

Obsahy některých epizod - 2. týden 2016

pondělí 11.1. 2016

Ulice se dnes po vánoční pauze vrací na obrazovky. A hned skočí do plných příprav na maturitní ples. Chystají se nejen studenti, ale také profesoři. V tomhle jsou na stejné lodi. Každý chce dobře vypadat, ovšem někdy to dá docela fušku, což na vlastní kůžu zjistí trio mladých profesorů Tereza, Ota a David. A pozor! První Ulice v novém roce bude i plná intrik. Kdo je má na svědomí? Dozvíte se dnes v Ulici.


úterý 12.1. 2016

Maturtní ples Tereziny třídy je tu! Miki, Richard, Jana, Míša, Nanny a další studenti si ho chtějí pořádně užít stejně jako jejich přátelé či profesoři. Pravda, ne všechno vyjde podle představ maturantů. Ovšem profesoři je ve štychu nenechají, i když se při tom pořádně zapotí všem na očích. A ne každé setkání na plese bude příjemné. Po dlouhé době se potkají například Tereza Jordánová a Sabina Šámalová, milenka a dcera Romana Šámala, jenž právě kvůli Tereze v létě opustil rodinu. A komu se ples úplně vymkne z rukou? Sledujte dnes večer Ulici.


čtvrtek 14.1. 2016

Den jako každý jiný, přesto od rána něco visí ve vzduchu. Cítíte to téměr hmatatelně, že se něco stalo, ale utěšujete se, že se třeba jen mýlíte. Jenže pak to přijde. Zpráva, která vám vyrazí dech, zpráva, na kterou nikdy nebudete připraveni, zpráva, které v první chvíli nikdo nechce uvěřit. Nečekná tragédie zasáhne Ulici už dnes večer...

 

 

Obsahy některých epizod - 52. týden 2015

pondělí 21.12. 2015

Předvánoční čas dolehne nejen na Digi Stránskou, které přijde z Anglie nečekaný dárek, ale i na Terezu Jordánovou a Maléřovy. Právě tuhle rodinu dnes hodně zaskočí náhlý příjezd dědy z Moravy, kterého hraje Ivan Vyskočil. Proč se takhle najednou objeví v Praze, když tak nerad sám kamkoliv cestuje? Veronice tím docela zamotá hlavu. A kdyby jen to. Maléřovým hned zasáhne do výchovy Roziny. Možná víc, než by se jim líbilo...


středa 23.12. 2015

Přípravy na Vánoce vrcholí, ale Farští mají právě teď úplně jiné starosti. Semele se to všechno tak náhle, jen pár dní před Štědrým večerem. O to víc to všechny zaskočí. Váženě nemocná Jitka opět skončí v nemocnici. A tento den pro ni bude rozhodující... Jedna z nejtěžších zkoušek pro všechny Farské, která prověří vzájemné vztahy v rodině. Stanou se i pro ně Vánoce časem zázraků a splněných přání?


čtvrtek 24.12. 2015

Je tu opět kouzelný čas Vánoc, kdy nikdo nechce být sám. Jenže ne každý má to štěstí, že může být se svými blízkými. Tony to vyřešil službou v Coolně, do niž nečekaně zavítají i dva outsideři, kteří by do tohoto podniku v jiném čase ani nevstoupili - Evžen Šmýd a Miloš Knobloch. Jak nakonec ti dva stráví Štědrý den? Slzy dojetí i beznaděje, čas zázraků i smutných prozření, sváteční chvíle, kdy rodiny i cizí lidé drží při sobě. Štědrodenní Ulice leto přináší nečekané zvraty i velké emoce.

 

 

Obsahy některých epizod - 51. týden 2015

pondělí 14.12. 2015

Za necelé dva týdny tu jsou Vánoce. Předvánoční atmosférou žije tento týden také Ulice. Adventní chvíle si ale příliš neužijí Farští, které čeká další těžká zkouška. Po Jitčině kolapsu a děsivé diagnóze jim přeci jen svitla naděje, že by se Jitka mohla uzdravit. Přestože se zdá, že svátky stráví rodina pohromadě, už tento týden přijde další rána, jež prověří vztahy mezi Oldou, Jitkou, Monikou a Lídou. Vydrží další nápor? U Farských to bude už brzy pořádně vřít... A na koho se můžete tento týden ještě těšit? Peškovi vás dojmou, Simona s Rudolfem a Pepanem pobaví, David, Ota a Tereza rozesmějí ještě víc.


čtvrtek 17.18. 2015

Vilma Nyklov si naivně myslí, že se Květa s Mastným nedozví, kdo jim před časem tak zavařil v médiích. Květa to zjistí už dnes večer. A rozhodně to nenechá jen tak. Nyklové již před časem vyhlásila válku, teď jí hodlá naprosto zničit. A nezůstane jen u temných výhrůžek. Tentokrát to již bude kdo s koho! Dosáhne Květa svého? Vilmě Nyklové se postará o hodně krušné chvíle už dnes večer. Zatímco Vilma Nyklová si bude zoufat, Rudolf s Vlastimilem Peškem rozjedou sérii naschválů, při kterých jim bude asistovat dokonce i Pepan.


pátek 18.12. 2015

Štědrý večer je už za pár dní. U Terezy a Romana vládne pravá předvánoční atmosféra, ovšem bude stačit jedna návštěva, aby bylo po pohodě. Tereza se smířila s tím, že Štědrý večer nebude podle jejích představ, že u Romana jsou na prvním místě jeho děti. To ale netušila, jaký program bude mít Roman o Vánocích... Co všechno Tereza skousne a co už ne? A jak se s tím vypořádá Roman?

 

 

Obsahy některých epizod - 50. týden 2015

středa 9.12. 2015

Rudolfa Hložánka stál džíp už sto padesát tisíc. A to je pořád napsaný na Pepana, který se ho nemíní vzdát zadarmo - zvlášť pro to, že má pořád hluboko do kapsy. Kdo koho přechytračí v nelítostném boji o džíp, který se rozpoutal? Který z nich udělá na toho druhého větší podzra? Sledujte Ulici.


čtvrtek 10.12. 2015

Ještě před rokem slavila Rozina své narozeniny s rodinou. Letos poprvé dá přdnost kamarádům a svému klukovi. Ovšem na tenhle mejdan hodně dlouho nezapomene - on ani její rodiče. Co se stane a proč si o ni budou všichni dělat starost? Uvidíte dnes večer v Ulici.


pátek 11.11. 2015

Přednedávnem utekla Eva i s malým Miloškem z Kašperek, kdy jejich partnerská krize nabrala na obrátkách. Azyl našla Eva u Liškových a Heleny Halamové. Uvědomila si jedno - do Kašperek se nechce nikdy vrátit. Znamená to konec jejího manželství s Milošem? Jak to vnímá Miloš, kterému na ní a na malém Miloškovi  hodně záleží? Dozvíte se v Ulici.


 

Obsahy některých epizod - 49. týden 2015

pondělí 30.11. 2015

Život se s Farskými v posledních letech rozhdoně nemazlil. Osud několikrát prověřil soudržnost rodiny, několikrát je srazil na kolena. Další úder na sebe nenchá dlouho čekat - a opět půjde o život. Zvládnou ho i tentokrát? Proč Jitka skončí v nemocnici? Dozvíte se dnes v Ulici.


středa 2.12. 2015

Bývalý manžel Digi Stránské Tony Benda to zase jednou schytá ze všech stran. To, co měla být původně sranda, dopadne pořádným fiaskem a obrátí se proti němu - a to nečekaně právě ze strany Digi, která až doteď měla pro Tonyho pochopení. Navíc se v podobě Tonyho starého kumpána ozve jeho pochybná minulost. Jak Tony zkoušky ustojí? Uvidíte v Ulici.


pátek 3.12. 2015

Na tenhl den Mastný zřejmě hned tak nezapomene. Celou dobu mu všechno prochází. Jenže tentokrát se mu jeho arogance pořádně vymstí. Spolehá totiž na to, že mu Tonda Hložánek bude jako vždy krýt záda. Když dá Tonda od Mastného ruce pryč, Mastný vsadí vše na jednu kartu, která se mu záhy krutě vymstí... Mastného pád už dnes večer v Ulici.

 

 

 

Obsahy některých epizod - 48. týden 2015

středa 25.11. 2015

Adriana Pešková si myslí, že Eddieho šéf Láďa Drbohlav už ničím nepřekvapí. Opak je ale pravdou. Co všechno se Adriana dozví o své mámě Kláře? Navíc budou i se svým dědou Vlastimilem Peškem a jeho Amálkou už brzo konfrontováni s dnem, na které padne Adrianin biologický otec Evžen Šmýd. Co všechno se tento týden odehraje u Peškových? Dozvíte se v Ulici.


čtvrtek 26.11. 2015

Tohle bude velké! Největší frajírek z Mikiho třídy Richard Weber oslaví devatenácté narozeniny. Chybět by nemělo zdravé jádro třídy a hlavně Rozina, která mu padla do oka. Co Richard chystá a jak jeho oslava dopadne? Sledujte Ulici dnes a zítra.


pátek 27.11. 2015

Mára si díky kšeftu od kamarádky Olinky, kterou má na dispečinku, přišel na docela slušné peníze. Dobrá nálada mu ale dlouho nevydrží. Někomu totiž leží pořádně v žaludku. A ten někdo mu to dá dost nevybíravě najevo. Zatímco Mára vidí rudě, Tony celou situaci zanalyzuje celkem věcně - někdo si s Márou vyřizuje účty. Co Márovi hrozí a od koho? Uvidíte dnes večer v Ulici.

 

 

 

Obsahy některých epizod - 47. týden 2015

pondělí 16.11. 2015

Pro Anču Liškovou to bude pořádný šok, když se Eva Knoblochová zničehonic zjeví v pekařství i s malým Miloškem. Utekla z Kašperek, protože to tam už nemohla vydržet. Její manželství s Milošem prochází obrovskou krizí. Jenže jak si to představuje dál? Co bude s ní a malým Mildou? Sledujte tento týden Ulici.


středa 18.11. 2015

Stačí jedna jediná zpráva a člověku se rázem obrátí život naruby. Neštěstí se nevyhýbá nikomu, ani farářům. Těžká zkouška čeká Marka Rybu, který tady je pro ostatní - dodává jim útěchu, je jim oporou. Tentokrát bude útěchu a pomoc potřebvat on sám. Co se stane a kdo faráře Rybu podrží? Dozvíte se v Ulici.


pátek 20.11. 2015

Stačila jedna Světlanina nevinná otázka, aby Nyklová okamžitě zavětřila senzaci. Obzlášť, když Vilma zacítila souvislost s Květou, které už dlouho nemůže přpijít na jméno. I proto spolu s Růžou rozběhne pátrání, které ji dovede k zajímavým výsledkm. A nejen jí, ale i Lumíra, který se na podezřelé převody přeptá přímo na radnici. Kdo v tom má prsty a jak si to odskáče? Dozvíte se dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 46. týden 2015

úterý 10.11. 2015

Tony moc dobře věděl, proč rozmlouval Márovi jeho nápad obstarat si na ochranu zbraň. Zná ho, ví, že v některých vypjatých situacích reaguje spíš zkratovitě. Jedna taková situace se naskytne už brzy a jejím účastníkem bude nejen Mára, ale i jeho máma Věrka a dokonce i Jitka s Monikou. V Ulici padne výstřel už dnes večer. Jaké budou následky?


středa 11.11. 2015

Vztah Terezy a Romana čeká další zkouška. Tereza Romana miluje, jenže se o něj musí dělit s jeho rodinou. S tím je už Tereza docela smířená. Jenže rodina nejsou jenom Romanovy děti, ale i jeho pořád ještě manželka Daniela - a na tu Tereza opět narazí. A Rooman? Ten se jen bude divit, na koho doma narazí když se vrátí z oslavy narozenin svého syna Olivera. Koho u Terezy nachytá? A jak to má teď Roman s Danielou? Dozvíte se v Ulici.


pátek 13.11. 2015

Tohle bude na kadeřnici Simonu Pavlicovou už hodně silná káva. Nejenže odhalí podraz své kolegyně Sandry, navíc bude žasnout, čeho všeho dalšího je tahle potvora ještě schopná. Jsou meze, za které by Sandra nešla, nebo je úplně bezskrupulózní? Co Sandra Simoně provede? Uvidíte už dnes večer v Ulici.

 

 

 

Obsahy některých epizod - 45. týden 2015

středa 4.11. 2015

Mezi Milošem Knoblochem a jeho ženou Evou to skřípe už delší dobu. Ale takhle vyostřené to mezi nimi ještě nikdy nebylo. Ema ani trochu nepřeháněla, když Anči vyprávěla o Milošově chování v Kašperkách. I jinak trpělivá Eva toho začíná mít po krk. Co se u Knoblochů děje? A jak na situaci s Milošem budou reagovat Liškovi? Sledujte v Ulici.


čtvrtek 5.11. 2015

Na tenhle týden Digi jen tak hned nezapomene. Přestože se pro svoje dvojčata Patricii a Julii snaží dělat maximum a všechno jim podřizuje, i jí občas rupnou nervy. Najednou musí holkám dělat i přísného tátu a na to nebyla zvyklá - tím přísným u nich byl vždycky Marek. Jenže ten už tady není a všichni včetně holek si musí zvykat na novou situaci. Když je Digi uzemní, holky se na mámu naštvou, vezmou si baťůžky a rozhodnou se odejít z domu. Jak jejich útěk dopadne? Uvidíte v Ulici.


pátek 6.11. 2015

Pro všechny to byl šok, když Klára Pešková vloni v lednu zemřela. Od té doby se toho hodně odehrálo, Adriana našla svého biologického otce, i když štěstí jí to nepřineslo. S jejím otcem Vlastou i dcerou Adrianou její smrt hodně zamávala a lehké to nebudou mít ani dnes, v den výročí Klářiných 42. narozenin. Budou je vůbec oslavovat? A co všechno se v tento den odehraje? Dozvíte se v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 44. týden 2015

pondělí 26.10. 2015

Mára si nepřipouští, že by se mu coby taxikáři mohlo něco stát. Jenže osud jakoby chtěl dát za pravdu jeho mámě Věrce, která od začátku říkala, že taxikařina je nebezpečné povolání, a snažila se ji Márovi rozmluvit. Jenže Mára zatím žádnou nepříjemnost za volantem nezažil, až na pár drobných incidentů, kdy mu zákazníci chtěli prchnout bez placení. Tentokrát ale dojde na Věrčina slova, takže ona i Monika se budou o Máru skutečně bát. Co se stane? Jak nebezpečné Márovo povolání je? Uvidíte v Ulici.


středa 28.10. 2015

Tohle by Maléřovi do jejich dcery Roziny neřekli. Ona i její brácha Filip doma zatím sekají latinu. Někdy je to až s podivem vzhedem k tomu, jak se chovají jejich vrstevníci. To ovšem prověří nečekaná akce u Maléřových. Jen co Martin s Veronikou vytáhnou paty z domu, rozjede se u nich docela povedený mejdan. Jaké budou následky mejdanu u Roziny? A kdo se začne o Rozinu zajímat? Dozvíte se v Ulici.


pátek 30.10. 2015

Tonda Hložánek se tedy cítí! Tento věčný proutník, kterému se "dílo daří", už zase vystrkuje růžky. A zálusk dostane na mladinkou blondýndku Sandru - Simoninu kolegyni z kadeřnictví. Navíc se tím před bratrem Rudolfem nebude nikterak tajit, naopak, vsadí se na jejich spiklenectví. Jak u ní Tonda pochodí a jak se k tomu psotaví Simona, která okamžitě poznat, kolik uhodilo? Dozvíte se v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 43. týden 2015

středa 21.10. 2015

Pro bezskrupulózní podnikatelku Květu Vavruškovou to je velký den. Otevríá v Ulici penzion, všechno proto musí být perfektní - na tom si dá Květa záležet. Pro hosty má i velké překvapení, od něhož si slibuje skvělý efekt i publicitu. Jenže chybička se přeci vloudí a Květě s konečnou platností rupnou nervy. A protože za vším vidí úmyslnou sabotáž ze strany Vilmy Nyklové, nebude na nic brát ohledy a do Vilmy se pustí i fyzicky. A výsledek? Takovou bitku už Ulice dlouho nezažila... Uvidíte dnes večer v Ulici.


čtvrtek 22.10. 2015

Helena Halamová je Ančina nejlepší kamarádka, jenže Bedřich má pocit, že se jim v poslední době montuje do života až příliš. Navíc do oblastí, do kterých jí opravdu nic není, třeba do jejich intimního života. To ovšem není nic proti tomu, co se u Liškových odehraje už co nevidět. A tentokrát v tom sehraje jednu z hlavních rolí i Frantova přítelkyně Skyler, která přijde na návštěvu. Co bude Heleně vadit a jak zareaguje Bedřich, který už jí má tak akorát? Sledujte Ulici.


pátek 23.10. 2015

Adriana Pešková se snažila svého otce Evžena Šmýda držet nad vodou, jak se dalo. I on sám uznal, že to s ním nemá jednoduché. A to ještě Adriana ani náhodou netušila, jak náročné to s Evženem brzy bude. Po tom, jak začal v souvislosti se svojí autonehodou lítat v pěkném maléřu, přichází Adriana na další Evženovy tajnosti. Co všechno na něj praskne? Dozvíte se v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 42. týden 2015

pondělí 12.10. 2015

Na pekařský pult přichází zbrusu nová delikatesa - croissanty - alespoň podle Květy Vavruškové. Jenže ne každý je z novinky tak nadšený jako ona. Vilma Nyklová je od začátku proti, nechce kazit dobré jméno svého podniku prodejem nějakých zmražených polotovarů. Však se taky k prodeji croissantů postaví po svém, ať si Květa třeba staví hlavu. Jenže ta jí záhy ukáže, kdo je v pekařství pánem. Mezi oběma to pořádně křísně už dnes večer. Sledujte Ulici.


úterý 13.10. 2015

Jen co nalezený otec Adriany Peškové Evžen Šmýd trochu pookřeje, přijde další ťafka. Jako by se někdo tam nahoře rozhodl, že mu pořádně zatopí. V pondělí ho nechal na chvíli vydechnout a dopřál mu nečekaný relax s Adrianou, hned následujícího dne mu ale ještě víc přiloží. Jako by čekal, až se trochu zmátoří, aby si ho o to víc pak vychutnal. Evžen začne lítat v pořádném maléru v souvislosti se svou autonehodou už dnes večer. Co se stane? Dozvíte se v Ulici.


pátek 16.10. 2015

Simonin partner Rudolf Hložánek ještě přednedávnem prožíval ty nejkrásnější dny díky džípu, který s Jirkou konečně opravili a který Ruda láskyplně nazval Vildou. Jenže jeho radost netrvala dlouho a v jeho schránce se objeví vyděračský dopis, který souvisí právě s Vildou. O co půjde a co všechno vyplave na povrch? Uvidíte dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 41. týden 2015

úterý 6.10. 2015

Včera si Bedřich musel nechat zajít chuť na sex, protože unavená Anča během chvilky usnula jako špalek. Už dnes přijde samotná Anča s experimentem, který Bedřicha okamžitě zaujme. Nabídne mu okořenění jejich sexuálního života něčím, co jí vřele doporučila její kamarádka Helena. Bedřich bude hodně překvapený, až zjistí, co tantrický sex znamená v praxi. Sledujte dnes večer v Ulici.


středa 7.10. 2015

Jarda Hejl leží Tonymu pořádně v žaludku kvůli Digi. Na jeho gusto se kolem ní až příliš ometá, co se Tonymu ani trochu nezamlouvá. A tak při nejbližší příležitosti na Jardu vystartuje, aby Digi uchránil. Před čím? Kam až zajde? Dozvíte se v Ulici.


čtvrtek 8.10. 2015

Jen co si Tereza a Roman začnou myslet, že bude konečně klid, přižene se další bouře vyvolaná Romanovou manželkou Danielou, která se zjevně nehodlá s rozpadem rodiny smířit. Zpočátku to vypadá dobře a Roman stráví odpoledne se svým synem Oliverem, jak se s Danielou domluvili. Jenže jen co se Oliver vrátí domů a svěří mámě, co všechno s tátou podnikal, bude zle... Co Daniele vadí a čím zase Terezu s Romanem rozhodí? Uvidíte dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 40. týden 2015

úterý 29.9. 2015

Tony se snaží nasáčkovat Digi do života, přestože ona o to dvakrát nestojí. A i když mu dá najevo, kde jsou jeho meze, on je neustále překračuje. Jenže to, co udělá tentokrát, bude pořádná podpásovka. O to horší, že se Tony vybarví nejen před samotnou Digi, ale i před Jardou, na kterého žárlí, a dokonce před holčičkami. Čím všechny naprosto rozstřelí? A jak to Digi ustojí? Uvidíte v Ulici.


středa 30.9. 2015

Pro všechny na gymnáziu je to velká událost. Dnes se bude fotit fashion story, na kterou nedávno agentura dělala ve třídách obroský casting. Casting nenechal chladným nejen ambiciózní Viki, ale ani Dominika nebo třeba Froda. Kdo se nakonec focení účastní jako jeho přímý aktér a kdo bude jenom publikum? Nenechte si ujít velké focení, už dnes večer v Ulici.


čtvrtek 1.10. 2015

Když byl Rudolf Hložánek o berlích, moc si nevěřil, hlavně co se zájmu žen týče. Ovšem tyhle časy jsou už pryč. Po zdařilé operaci se mu vrátilo zdravé sebevědomí a on opět srší hložánkovským šarmem, který je pro ženy tak přitažlivý. Simoně to začíná dělat vrásky na čele. Kolem Rudy se totiž začne motat někdo, kdo na něj bude mít evidentně spadeno. A Rudof je přeci jenom Hložánek. Co když je stejný, jako jeho záletnický bratr Tondda? A na koho by si měla dát Simona pozor? Dozvíte se v Ulici.

 

Obsahy některých epizod - 39. týden 2015

úterý 22.9. 2015

Monika a Digi spolu kamarádí už spoustu let. Když se Digi odstěhovala, jejich kontakt se omezil na minimum, to ale neznamená, že by jim na sobě přestalo záležet. Naopak. Ty dvě se na sebe můžou spolehnout, hlavně v těžkých chvílích. Jenže Monika na Digi přes všechno začíná tak trochu žárlit a otevřeně to i přizná. Co bude pro ní velkou ránou do zad? A uvědomuje si Digi, do jaké situace Moniku nechtěně dostává? Dozvíte se v Ulici


středa 23.9. 2015

Gábina se Šímou si v minigarsonce nad pekařstvím zvykli. Pro hrdou Gábinu je důležité, že s tím, co sama vydělá, jakž takž vyjdou a ona se nemusí nikoho doprošovat o peníze. Lumír si navíc padl se Šímou do noty a i Vilma Nyklová si klučina tak trochu adoptovala a chovala se k němu jako babička. Jenže teď má vlastní vnouče, se kterým by byla ráda co nejvíc. A tak jí napadne, jak to zařídit - nastěhovat se do Gábininy garsonky. Jak její plán dopadne? Sledujte Ulici.


čtvrtek 24.9. 2015

Franta přednedávnem slíbil, že bude sekat latinu kvůli své epilepsii. Jenže Dominik s Frodem jej budou hecovat tak dlouho, že nakonec neodolá a ochutná burčák. Ten mu zachutná natolik, že následky na sebe nenechají dlouho čekat. Dokonce bude potřebovat první pomoc. Jak Franta dopadne a jaké to bude mít pro něj následky? Uvidiíte v Ulici.

 

Obsahy některých epizod - 38. týden 2015

úterý 15.9. 2015

Květa Vavrušková, čerstvá majitelka penzionu a taky většinová spolumajitelka pekařství, má v podnikatelských plánech jasno. Jenže ta její je neslučitelná s tím, jak celou dobu vedla pekařství Vilma Nyklová.  Připravuje proto zásadní změny, které nejsou Vilmě vůbec po vůli. A právě proto se už tento týden mezi oběma ženami strhne nelítostný boj. O co půjde a jak se válka bude vyvíjet? Uvidíte tento týden v Ulici.


středa 16.9. 2015

Třída Franty a Roziny žije konkurzem do castingové agentury. Hlavně holky to prožívají víc, než je zdrávo. Viki doufá, že uspěje a je rozhodnutá udělat všechno, aby zaujala. Rozinu nechává tohle šílenství chladnou. Nemá to zapotřebí, není to její svět. Jenže agentka si jí shodou náhod přeci jenom všimne. Přesvědčí Rozinu, aby se také přihlásila? Kdo z třídy na castingu uspěje? Dozvíte se v Ulici.


pátek 18.9. 2015

Roman Šámal sice odešel od své manželky Daniely k Tereze, stále ale nic není dořešené. Jak děti přijmou jeho odchod od rodiny? Zhrzená Daniela chce, aby se Roman ke všemu postavil čelem a konečně jim řekl, jak se věcí mají. Rozhodně mu to nemíní nijak ulehčovat. Navíc Sabina ví moc dobře, co se doma děje, i když doufala, že rodiče rodinu zachrání. Je zoufalá a rozhodne se tátu přitlačit ke zdi už dnes večer. Sledujte Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 37. týden 2015

úterý 8.9. 2015

Světlana Nyklová má termín porodu 25. 9. Cítí se výborně a těhotenství si opravdu užívá. To Lumír je jak na trní, dokonce se zodpovědně připravuje sledováním porodů na internetu. Jenže člověk míní a příroda mění. Vše nabere mnohem rychlejší spád, než všichni čekali. Je už porod tady, nebo se jedná o planý poplach? Sledujte dnes večer v Ulici.


středa 9.9. 2015

Márova máma Věrka dělá veliké tajnosti kolem svého zdravotního stavu. Farští i Mára si až dosud mysleli, že na ně své zdravotní potíže tak trochu hraje, aby Márovi zabrnkala na city. Jenže zdá se, že Věrka si začíná dělat pořádek ve věcech, kdyby náhodou došlo k nejhoršímu. Jak vážné to s ní je, obzvlášť po tom, když zkolabuje přímo před Jitčinýma očima? A co Věrku tak rozruší? Uvidíte dnes večer v Ulici.


čtvrtek 10.9. 2015

Adriana Pešková je zavalena prací. Má co dělat, aby převzala agendu týkající se Karlovy taneční školy. K starostem, které má, ji přibude další a ne zrovna malá – z nemocnice se jí ozvou, že na jipce leží její biologický otec, problematický alkoholik Evžen Šmýd. A také, že je jediná příbuzná, která mu může pomoct. Jak se k tomu Adriana postaví – obzvlášť po okolnostech, za kterých svého nezvedeného otce nedávno poznala? Sledujte Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 36. týden 2015

pondělí 31.8. 2015

Ulice se vrací po prázdninové pauze se zbrusu novými díly jedenácté sezony. Rozina s Lucií se po několika měsících vrací do školy, dokonce do stejné třídy. Zlomový týden má v mnohých směrech před sebou i Tereza, která nastupuje jako třídní maturitního ročníku. Před zásadním rozhodnutím stojí i Markéta s Karlem a to, co se od Karla dozví, nebude jednoduché ani pro Adrianu. Nový začátek v Ulici čeká i Digi a její šestiletá dvojčata Patricii a Julii. Jaký bude? Sledujte tento týden Ulici.


úterý 1.9. 2015

Prvního školního dne se Rozina Maléřová i Lucie Webrová dost obávají. Obě se přes léto snažily zpracovat to, co se mezi nimi před prázdninami odehrálo - kyberšikana, šikana, vydírání... Na něco takového se nedá jen tak zapomenout. Rozina o tom ví své. Už dnes se ve škole setká s Lucií, která jí dělala ze života peklo. Lucie na tom není o nic líp, obává se, že s ní lidi ze třídy přestanou bavit. Jak obě dvě tuto situaci ustojí? A jak se k nim budou chovat spolužáci? Uvidiíte už dnees večer v Ulici.


pátek 4.9. 2015

Předprázdninový rozchod s Romanem Terezu Jordánovou hodně zasáhl. Díky svým blízkým jej překonala a upnula se na státnice, které musí v opravném termínu udělat, aby si život nezkomplikovala ještě víc. Kromě opravného termínu Terezu čeká i setkání se svými staronovými studenty v maturitním ročníku - a to nejen s Mikim, ale i s potížistou Webrem. Jak si Tereza se všemi těmi výzvami poradí? A jaké bude to největší překvapení? Sledujte Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 35. týden 2015

pondělí 24.8. 2015

Po letní pauze se na obrazovky vrací oblíbený denní seriál Ulice. Protože jsou stále prázdniny, Liškovi vyrazí do kempu, kde bude zamilovaná dvojice Franta a Skyler čelit nečekaným komplikacím - třeba v podobě Miloše, kterému se začnou zapalovat lýtka. Do koho se zakouká? Světlana s Lumírem mají úplně jiné starosti. Do porodu sice zbývá ještě měsíc, ale zdá se, že bude hodně ručný díky Květě, která prostřednictvím rekonstrukce prostoru nad hospodou všem pořádně znepříjemní život. V Ulici se po dlouhé době objeví i Digi se svými dvěma dcerami a její švagr Štěpán. Nenechte si ujít star jedenácté sezony - už dnes večer!


úterý 25.8. 2015

Nový začátek čeká v Ulici divácky oblíbenou postavu, kadeřnici Digi Stránskou v podání Michaely Maurerové. Digi i se svými dcerami Páťou a Julinkou se do Ulice vrací za tragických okolností - milovaný Marek jen nedávno zemřel na aktuní formu leukemie. Na těžkou situaci Digi naštěstí není sama - má tady kamarádky Moniku a Jitku Farské a z Paříže sem kvůli ní přiletěl i Markův bratr Štěpán. Jak se temperamentní a svéhlavá maminka Digi popere s těžkou životní situací? Uvidíte už dnes večer v Ulici.


středa 26.8. 2015

Anča s Bedřichem si chtějí o dovolené hlavně odpočinout a vypnout. To ale netuší, že se k nim už v pondělí nečekaně přidá i Miloš, který Emu za nimi přiveze. Rozhodně se dát si pivo, pak další... a postará se o pořádných rozoruch. Navíc se k Liškovým přidá Skyler a její rodiče Justine a Jean-Claude, který dceru hlídá jako oko v hlavě. Mladí nebudou myslet na nic jiného, než jak najít alespoň trochu soukromí. Povede se jim to? A jaký dárek dostane Skyler k pátečním narozeninám. Skvělé letní epizody z kempu už tento týden v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 26. týden 2015

pondělí 22.6. 2015

Vrchol jubilejní desáté sezony Ulice je tady, do jejího konce zbývá už jen pět epizod. A budou pořádně nadupané. Téměř celá Ulice bude žít svatbou Světlany a Lumíra. Oblíbenou kantorku Miriam Hejlovou čeká velká změna - odchod do penze. Náročné zkoušky zaskočí Terezu s Romanem, životem se jim prožene pořádná vlna. Kruté podezření Márovu mámu Věrku, která se v Márovi vidí a má pocit, že Monika je jenom prachobyčejná zlatokopka, která jeho syna využívá. A rozhodne se to okamžitě řešit, čím spustí lavinu nečekaných událostí. Sledujte poslední předprázdninové díly Ulice.


čtvrtek 25.6. 2015

Již dnes Lumír znovu povede k oltáři ženu svého života – Světlanu. Ví, že k sobě patří, těší se na jejich první dítě, které přijde na svět už za několik měsíců. Svateb má jako bývalý starosta za sebou bezpočet, vše je připraveno a žádný malér nehrozí. Zatímco Světlana se na svatbu těší, na Lumíra to všechno začíná doléhat. Jak se se vším vypořádá? A kdo nakonec Světlanu odvede k oltáři? Dozvíte se dnes večer v Ulici.


pátek 26.6. 2015

Miriam Hejlová do poslední chvíle netuší, jaké překvapení pro ní Tereza s Boženkou připravily. Včera se vrátila do minulosti ve vzpomínkách, dnes jí bude čelit tváří v tvář. Místo své třídy najednou stane před svými starými studenty, které přivedla k maturitě před mnoha lety i celkem nedávno. Jak to Miriam všechno zvládne? Co pro ní bude to nejtěžší? A jaké další překvapení pro ní ještě přichystají její přátelé a rodina? Nenechte si ujít velké finále desáté sezony dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 25. týden 2015

pondělí 15.6. 2015

Už jen deset dílů zbývá do závěru jubilejní, desáté sezony Ulice. A budou hodně nabité. Co přinese prvních pět z nich? Zabouří to ve škole ve třídě Roziny, Adriana se po půlročním pátrání konečně dozví, kdo je její biologický otec - bude jím Ladislav Drbohlav, Evžen Šmýd nebo někdo jiný? Frantu čeká narozeninové překvapení, které přinese kopu humorných situací i komplikací. Veselo bude u Světlany a Lumíra, kteří by se měli co nevidět už podruhé vzít. Nebo ze svatby sejde? A jak dopadnou naplánované operace Rudolfa a Simony, uskuteční se? Vše uvidíte v pěti předposledních epizodách desáté sezony Ulice!


úterý 16.6. 2015

Adriana Pešková vypátrala tři muže, kteří kdysi něco měli s její mámou a mohli by tedy být jejími otci. U jednoho z nich - Karla Chmelaříka - má potvrzeno, že otcem není. Co nevidět se dozví, jak to je s dalšími z nich - s  Evženem Šmýdem. Jak dopadly testy jeho DNA? Dozvíte se už dnes večer v Ulici.


čtvrtek 18.6. 2015

Ve třídě, do které ch odí Rozina Maléřová i Franta Liška, je celý týden velké pozdvižení. Mezi studenty zavítá idol mnoha dívek, sympaťák Ben Cristovao. Do třídy přijde, aby se podělil o své zkušenosti s internetem a jeho nástrahami, které důvěrně zná z vlastního života. Co všechno o sobě prozradí? A proč vlastně do třídy zavítá? Uvidíte už dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 24. týden 2015

úterý 9.6. 2015

Lumír nechce nic riskova. Před devíti lety si ho Světlana málem nevzala právě kůvli jeho rozlučce se svobodou. Až moc se na ní odvázal, bohužel nejen s kamarády, ale i se striptérkou Mimi. Jarda s Bedřichem ho ujistí, že loučení bude důstojné a decentní. Ovšem sliby chyby. Proč pro Lumíra přijde eskorta a jaké další následky bude jeho rozlučka mít? Uvidíte už dnes večer v Ulici.


středa 10.6. 2015

Je to již sedm let, co kadeřnici Digi odjela s Markem Stránským do Anglie. Narodiily se jim dvě holčičky a usadili se tam. Digi přijíždí na krátkou návštěvu, aby oslavila narozeniny své vychovatelky z dětského domova, paní Bojanovské. Kolem Digi to vždy vřelo a nebude tomu jinak ani tentokrát. Jaký rozruch se jí povede vyvolat a komu za tak krátkou chvilku nechtěte zavaří? Sledujte Ulici.


pátek 12.6. 2015

Tomáš Jordán chce pro svou dceru Terezu jen to nejlepší. Na vlastní kůži sprošel tím, co nyní zažívá Terezin ženatý milenec Roman, otec dvou dětí. Právě proto to Tomáš nehodlá nechat jen tak, když se s Romanem náhodou potká ve škole. Jak jeho rady Roman vezme a co z toho bude dál? Otec vs. ženatý milenec Terezy už dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 23. týden 2015

pondělí 1.6. 2015

Lucie Webrová nepokrytě šikanuje a vydírá spolužačku Rozinu Maléřovou. Ta už se ani nedokáže bránit. Ze strachu, že Lucie prozradí její tajné sny, týkající se Dominika, plní vše, co jí Lucie přikáže. Lucie si chce s pomocí Roziny vylepšit svůj prospěch. Nikdo přeci nepozná, když za ní Rozina napíše seminárku. Ovšem to je jen začátek, Lucie zajde ještě mnohem dál. Co všechno bude po Rozině chtít? Uvidíte dnes večer v Ulici.


úterý 2.6. 2015

Eddie si svou snahou o získání vzorků DNA svého šéfa Drbohlava zahrával s ohněm hodně dlouho. A možná by mu to i prošlo, kdyby si před Zorkou dával větší pozor na jazyk. Právě díky ní se Eddie ocitne v pořádném maléru. Co všechno na něj praskne? Sledujte večer Ulici.


pátek 5.6. 2015

Rudolf Hložánek by mohl jít na operaci kyčle už příští úterý, kdyby chtěl. Jednu operaci už před lety neúspěšně absolvoval, proto dalo Simoně tolik práce jej přesvědčit, aby absolvoval i tu druhou. Jenže Ruda se znovu cuká a vymlouvá se na rozdělaný jeep, který je potřeba dokončit a prodat. Simona a Jirka se jej snaží přemluvit, že jeep neuteče. Jenže Pepan, kterému naopak hrozí průser, jestli se jeep co nejdřív neprodá, si myslí něco jiného. Jak se ruda rozhodne? Sledujte Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 22. týden 2015

středa 27.5. 2015

Alice Svobodová je na dně, s nikým nekomunikuje a vyšetřování údajného znásilnění majorem Kadlecem i hrozivého napadení profesorky Miriam Hejlové se nehýbe z místa. O to větší šok všichni zažijí, když policie oznámí, že Alice utekla z vazby. Co má labilní Alice v plánu? Chystá pro Miriam novou pomstu? Dozvíte se dnes večer v Ulici.


čtvrtek 28.5. 2015

Tereza Jordánová má dnes velký den - čekají jí státnice. Jenže všechno se začne vyvíjet úplně jiným směrem, než si Tereza představovala - setkáním s manželkou jejího milence Romana Šámala Danielou. A aby toho nebylo málo, Daniela Tereze řekne něco, co jí rozseká. Co to bude a jak Tereza u státnic dopadne? Další výbuch v milostném trojúhelníku už tento týden. Sledujte Ulici.


pátek 29.5. 2015

To, čím si Rozina Maléřová prošla se svou žárlicí a zakomplexovanou spolužačkou Lucií Webrovou, je jen slabým odvarem toho, co jí tento týden čeká. Lucie má nešťastnou Rozinu úplně v hirsti a je rozhodnutá udělat jí ze života peklo. Kam až Lucie v šikaně Roziny zajde? Čeho všeho je schopná? Sledujte tento týden v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 21. týden 2015

pondělí 18.5. 2015

Miriam Hejlová přemýšlí nad životem a jeho dalším směřováním. Není divu, že po útoku Alice, která se nezdravě zamilovala do jejího partnera Petera Kadlece, Miriam přehodnocuje své priority. Už dnes jí čeká jedno zásadní životní rozhodnutí. Jaké a jak se Miriam rozhodne? Dozvíte se dnes večer v Ulici.


úterý 19.5. 2015

Tereza Jordánová kdysi dělala své učitelce Hance Petříkové, která sbalila jejího tátu, ze života peklo. A zdá se, že se jí to teď vrátí se Sabinou, která začíná přitvrzovat. Kouká z toho pořádný malér nejen pro Terezu, ale i pro Davida, který o celé situaci ví a je Sabinin třídní. Co Sabina vyvede tentokrát? Sledujte dnes večer Ulici.


čtvrtek 21.5. 2015

Bývalý manžel Simony Pepan je pěkný prevít a Simona Rudolfa zrazovala od spolupráce s ním. Jenže Rudolf si nedal říct a šel do toho. Zatím neví, že na něj Pepan už na začátku udělal podraz, když mu lhal o ceně za koupi starého džípu, který společně spravují. A to není všechno, protože už dnes vyjde najevo jeho další levárna. Co má Pepan na triku a jak zareaguje Ruda? Uvidíte dnes večer v Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 20. týden 2015

středa 13.5. 2015

Rozina se během několika dní změnila k nepoznání. Trápí se kvůli dotazníku, který o ní uveřejnila Lucie, a uzavírá se před celým světem. Navíc začíná chodit za školu. Ví, že se na to dřív nebo později přijde, ale pořád doufá, že se stane něco, co jí zachrání. Co všechno se provalí a jak na to zareagují její rodiče? Šikanovaná Rozina v kleštích už dnees večer v Ulici.


čtvrtek 14.5. 2015

Co zatím přineslo Adrianě pátrání po otci? Dalo by se říct, že až na jeden světlý bod v podobě Karla samá zklamání. Tím posledním bylo setkání s dalším potenciálním kandidátem na svého otce - s Evženem Šmýdem, po kterém pátrala na internetu. Adriana by na setkání s ním radši zapomněla - radši žádného otce, než takového. Jenže některým věcem se vyhnout nedá a Adriana se dozví další šokující informace. Co všechno vyplave na povrchu? Dozvíte se dnes večer v Ulici.


pátek 15.5. 2015

Syn Růži Habartové Milan čím dál tím víc stupňuje nátlak na mámu a vydírá jí vyhrožováním okamžitým odletem. Jakmile zjistí, že máma si peníze ukryla k Liškovým, má rudo před očima. Podle něj je to jasné - Liškovi chtějí mámu o peníze připravit. A něco takového Milan odmítá dopustit. Kam až je Milan schopen zajít, aby máminy úspory získal zpátky? Sledujte dnes večer Ulici.

 

 

Obsahy některých epizod - 19. týden 2015

středa 6.5. 2015

Když už Franta Liška ztratil veškerou naději, že by ho Liškovi pustili do Vídně za jeho láskou Skyler, ona se nečekaně rozhodla změnit své plány. Poznávání Vídně vyměnila za víkend s Frantou, kdy se ti dva poznávali opravdu důkladně. Však taky Franta kvůli tomu hned po jejím odjezdu vypral prostěradlo. A právě na tenhle malý detail už brzy dojede. Co všechno se Liškovi dozví a jak se k tomu postaví? Uvidíte už dnes večer v Ulici.


čtvrtek 7.5. 2015

Návštěva syna Milana by se mohla Růži Habartové šeredně vymstít. Jako každá máma je ráda, že syna vidí a snesla bymu i modré z nebe. A Milan to moc dobře ví. Zkusí z toho vytěžit maximum. S čím na mámu vyrukuje? Měla by se Růža mít před synem na pozoru? Sledujte Ulici.


pátek 8.5. 2015

Mára filtruje informace nejen před svou mámou, ale taky před přítelkyní Monikou Farskou. Ta vůbec netuší, čím vším si její partner v minulosti prošel. O to větší šok to pro ní bude, až zjistí, jaké má Mára kámoše. Co se stane? Kvůli komu Mára Moniku podrazí? Dozvíte se v Ulici.

 

 

 

 

 

TOPlist
TOPlist