fanclub seriálu ulice

http://fanclub-ulice.wbs.cz/116335kopie.jpg

Knihu, kterou vydává nakladatelství BRÁNA napsala Alena Šloufová a určitě tato kniha potěší právě před Vánocemi. Je to totiž skvělý dárek pro vaše nejbližší. Kniha mapuje osudy hlavních postav, setkáte se zde s hlavními herci, díky kterým se dozvíte, jak oni sami vidí své postava. Dozvíte se také spoustu zajímavostí ze zákulisí a podívat se můžete na spoustu zajímavých fotek. Tak pokud váháte co někomu koupit pod stromeček nebo co si přát, tak toto je určitě vynikající tip. A co o knize říká sama autorka?

Někdy člověk proletí životem tryskem, někdy jen tak škobrtá. Když jsem psala tuto knihu, poznala jsem obojí. Tryskem jsem letěla mnoha díly a poznávala osudy hrdinů seriálu ULICE. Ale taky škobrtala, protože bylo těžké rozhodovat, co do knihy dát, co přeskočit, čím se vůbec nezabývat. Opravdu bylo z čeho vybírat, protože tento seriál je skutečně o nás. Každý máme své příběhy, v nich se také chceme k něčemu vracet, jiné raději zapomenout. A zrovna tak to mají naši přátelé z ULICE. Jednotlivé postavy už důvěrně známe. Mohou nás naučit, jak důležité je umět rozeznat šance, které dostáváme. A když máme zrovna pocit, že jsme jich už hodně promarnili a moc jich nezbývá, stačí se jen rozkoukat a na jeviště života vklouznout jinudy. Kudy? Možná nám to někdo z ULICE napoví. V životě jde i o to, abychom poznali, že ne vždy musíme mít jen vítěze a poražené. Daleko důležitější je - udržet ve hře každého. Jedno je jisté. Tvůrci seriálu ULICE to umějí. Už osm let nás udržují v napětí, občas se dojmeme, jindy rozesmějeme, někdy třeba i naštveme. Ale o tomhle všem je přece život. Být dobrý v čemkoliv je dobré. Seriál ULICE na NOVĚ dobrý je. A tak se nadále můžeme těšit na Hejlovy, Seidlovy, Liškovy, Nyklovy, Farské i Nekonečné, Matěje s Bětkou i Admirála, na Vlastimila Peška s Amálií a další oblíbené postavy, prostě na všechny, kteří nás provázejí svými příběhy. A my se v nich poznáváme.

Prozrazuje autorka knihy Alena Šloufová. Knihu si budete moc zakoupit snad ve všech knihkupectví nebo si jí objednat na internetu, kniha by měla vyjít ještě v tomto týdnu, takže určitě sledujte i všechny naše novinky, kde se vše dozvíte.

Kde můžete získat knihu?


Objednejte si knihu přímo v nakladatelství Brána, více zde

Knihu si můžete objednat v některých online knihkupectví, více zde

 
Kniha je také k dostání na pultech ve vašich knihkupectví a ve velkých obchodních řetězích, kde se prodávají knihy.

Kdo rád soutěží, tak může knihu získat i v různých soutěžích pořádané TV Nova.
 

TOPlist
TOPlist