Obrázek “http://nd03.jxs.cz/886/424/a798ff2f72_67289425_u.jpg?1279901709” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Pavel Nečas

Postava v Ulici: Vráťa Kovář - od 577. dílu (2. října 2007)

Pavel Nečas - narozen 5.3. 1966 v Hodoníně,

Hraje v seriálu Tv Nova Ulice barmana Vratislava (Vráťu) Kováře. Nikdo z těch, kdo vystupuje na jevišti Divadla Na Fidlovačce, tady není v trvalém angažmá. To znamená, že herci (stejně jako režiséři, scénografové, dirigenti, choreografové a další umělečtí pracovníci) uzavírají na každou jednotlivou inscenaci tzv. smlouvu o dílo. Nicméně se během uplynulých sezon vytvořil už stabilní okruh hereček a herců, kteří oprávněně považují Fidlovačku za svou domovskou scénu.

Herecké "stálice" přiblížíme prostřednictvím dotazníku. Každý účastník jej vyplnil nebo vyplňuje dle vlastní libosti i dle svého naturelu: někdo vážně, někdo místy polovážně a někdo převážně s humornou nadsázkou. Domníváme se, že právě tato "Ich-forma" vypovídá o každém z dotázaných více než neosobní sdělení.