fanclub seriálu uliceVolby do zastupitelstva Praha-Křečovice

Máme výsledky !

Je rozhodnuto, v pátek 10. října a v sobotu 11. října jsme si zvolili nové zastupitelstvo a volby mají za sebou také v Ulici, tam se volilo v pátek 17. října a samozřejmě také v sobotu 12. října, ale protože se Ulice v sobotu nevysílá, tak jsme viděli jen páteční část. Výsledky se dozvíme v pondělí.

Na našem webu proběhly speciální volby, kde jste sami mohli dát svůj hlas oblíbené straně či přímo kandidátovi. Vybrali jsme tři hlavní strany, o kterých se v Ulici mluví, jak v letošních volbách, tak i při těch minulých. Jsou to strany Hnutí reálných žen reálné politiky, Neúplatní a Strana demokratické prosperity. Tyto strany do voleb vedli Helena Rendlová, Lumír Nykl a Antonín Hložánek. A jak to dopadlo?

Výsledky voleb - strany

1. místo - Neúplatní - 120 hlasů

2. místo - Hnutí reálných žen, reálné politiky - 9 hlasů

3. místo - Strana demokratické prosperity - 6 hlasů

Jak můžeme vidět, tak Neúplatní si u vás vedou opravdu dobře, tato strana zvítězila naprosto z přehledem a jde vidět, že v oblibě moc nemáte SDP, kterou porazilo i "ženské hnutí". Kdyby tak dopadly výsledky i v Ulici, tak Neúplatní můžou jásat.

 

Výsledky voleb - kandidáti

1. místo - Lumír Nykl - 161 hlasů

2. místo - Helena Rendlová - 6 hlasů

3. místo - Ing. Antonín Hložánek - 4 hlasů

Výsledky jednotlivých kandidátů jsou podobné jako výsledky stran, vítězství Lumíra Nykla z Neúplatných je dokonce ještě více jednoznačené než u výsledky stran. Opět platí, že pan Hložánek si moc dobře vede, když ho porazil někdo, kdo se v Ulici vůbec neobjevuje.

 

Porovnání s rokem 2010

Také před čtyřmi lety se volilo jak v Ulici, tak u nás na webu. Dokonce jsme mohli vybírat ze stejných stran i kandidátů, rozdíl byl akorát v tom, že hnutí žen vedla do voleb známá Marta Seidlová. A její více známější obličej (tedy oproti Heleně Rendlové) se vyplatil. Volby v roku 2010 vyhrála u nás na webu Marta Seidlová, která získala dokonce nadpoloviční počet hlasů a Marta vyhrála také se svou stranou. Lumír i jeho strana se museli spokojit s druhým místem.

 

 

 

 

TOPlist
TOPlist