fanclub seriálu ulice

http://www.fanclub-ulice.cz/vuk.jpg Vuk Čelebić

Postava v Ulici: Robert Bláha - od 3181. dílu (6. února 2017)

Vuk Čelebić - narozen 7.4. 1988 v Praze,

i přesto, že se narodil v Praze, je napůl z Černé Hory a na půl z České republiky. Jeho tatínek totiž pochází z České Hory a maminka z Česka. Tatínek vystudoval DAMU, obor režie. Když bylo Vukovi pět let, odstěhovali se do Černé Hory, po pěti letech pak do Argentiny. Své mládí pak prožil opět v Černé Hoře, kde vystudoval gymnázium, ale pro vysokou školu se rozhodl vybrat si své rodiště, tedy Českou republiku, kde vystudoval činoherní herectví na DAMU pod vedením Daniela Hrbka, Tomáše Pavelky, Apoleny Veldové a Tomáše Töpfera.

Vuk se v Česku věnuje především divadlu, vidět ho můžeme v několika inscenacích, např. v Západočeském divadle v Chebu či v divadle Disk. Na televizní obrazovce se zatím moc neobjevoval, za sebou má jen malé role v seriálu Vyprávěj či České století. Objevil se i v několika studentských filmech.

I přes svůj mladý věk se může pochlubit dcerou Esterkou, kterou má s přítelkyní Bárou, která je česká písničkářka a klavíristka.

 

 

 

 

Komentáře

14.11.2017
• anonym  |  14.11.2017 22:06:02  |  IP: 194.228.---.---
Strasnou roli v Ulici mate, ale o tom je herectvi, zahrat vse s prehledem. Kdyz uz jste takoveho frajirka vzal, popral jste se s roli dobre. Kdy na toho vola dojde.. Cekam, az to praskne, hezounek falesnej je tak pruhlednej, jen hloupe husicky mu naletej.
Nový vzkaz
nick  
text
 
 
988+7devět  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist
TOPlist