fanclub seriálu uliceahaonline.cz >>>
Denny Ratajský nová hvězda Ulice: Podraz při natáčení!

Usměvavý, pohodový. Nekonečný seriál Ulice má novou hvězdu. Herce a stepaře Dennyho Ratajského.

Do seriálu Ulice přichází nová postava. Fešák a lamač ženských srdcí, sportovec a povoláním hasič. Hraje ho Denny Ratajský (37), kterého jsme při té příležitosti důkladně vyzpovídali. Jaký je ve skutečnosti a na co se s jeho příchodem můžeme těšit? To prozradil v rozhovoru pro Nedělní Aha!.

Admin Kuba / 27.8. 2017/


blesk.cz >>>
Drsného policajta z Ulice dostal malý kluk! Jeho vlastní syn

Policajta z Ulice dostal malej kluk! Jeho syn.

Herec Jan Holík už skoro tisíckrát vylezl z jeskyně, aby diváky donutil přemýšlet, jestli jsou chlapi kreténi. Jako kapitán Jiří Herman od kriminálky zase zatopil některým postavám novácké Ulice. A chtěl by si zahrát s Medřickou.

Admin Kuba / 13.8. 2017/


blesk.cz >>>
Herečka Kadeřávková (19) z Ulice je z deseti dětí: Jak to doma zvládají?

Hvězda seriálu Ulice má 9 sourozenců.

Anna Kadeřávková (19) skončila s hraním v seriálu Ulice, aby stejně jako její postava Róza jela na zkušenou do Ameriky. V Česku na ni přitom čeká její přítel Johan Mádr, rodiče a neuvěřitelných devět sourozenců.

Admin Kuba / 21.4. 2017/


idnes.cz >>>
Divadlo je ještě víc než role v seriálu Ulice, říká herečka Rojková

Sabině Rojkové, rodačce z Teplic, ještě není ani dvacet let a už má stálé angažmá v pražském Divadle na Vinohradech. Diváci ji znají i z rolí v televizních seriálech a z několika úspěšných filmů. „Spousta mladých holek chce točit, být vidět v televizi. Já jsem opak,“ vyznává se nadějná herečka.

Admin Kuba / 2.4. 2017/


blesk.cz >>>
Sara Sandeva: Nelituji, že jsem odešla ze seriálu Ulice!

Sara Sandeva

Je mladá, krásná, talentovaná a milá. Sara Sandeva (19), kterou si možná pamatujete jako Skyler ze seriálu Ulice, rozjíždí svou kariéru. V kinech ji můžete vidět ve filmu Muzzikanti a teď ji čeká natáčení dobového filmu. My jsme si povídaly o její rodné zemi, rodičích a plánech do budoucna.

Admin Kuba / 12.3. 2017/


idnes.cz >>>
Obermaierová: Kdysi mi lidé říkali Zemanová, dnes jsem pro ně Nyklová

Herečka Jaroslava Obermaierová (70) se kdysi zapsala do paměti seriálových fanoušků coby druhá manželka majora Zemana Blanka. Dnes ji všichni znají jako Vilmu Nyklovou ze seriálu Ulice. Herečka přiznala, že se na své starší seriály kvůli kolegům nedívá moc ráda.

Admin Kuba / 15.2. 2017/


novinky.cz >>>
Hana Maciuchová: Absolutně rozhodující je pro mě postava

 Hana Maciuchová se na prkna Ungeltu ráda vrací.

Britského dramatika Petera Quiltera znají čeští diváci jako autora her Je úchvatná o excentrické zpěvačce Florence Jenkinsové či Na konci duhy o Judy Garlandové. V pražském Divadle Ungelt bude mít v sobotu 4. února premiéru jeho hra 4000 dnů, v níž si Hana Maciuchová zahraje roli matky, která bojuje o svého syna.

Admin Kuba / 3.2. 2017/


idnes.cz >>>
Ljuba Krbová: Kvůli roli ve Třetím patře mě nechtěli obsloužit

Herečka Ljuba Krbová (58) na natáčení seriálu Třetí patro vzpomíná ráda, přestože v něm hrála zápornou postavu. Horší to bylo s reakcemi okolí. Dokonce ji odmítli obsloužit v obchodě.

Admin Kuba / 18.1. 2017/


novinky.cz >>>
Eliška Křenková, svůdná superžena i mentorská učitelka

Eliška Křenková

V patnácti stála poprvé před kamerou v teenagerovské komedii Rafťáci a od té doby jde z jedné filmové role do druhé. A to i ve velkých mezinárodních produkcích. Letošní rok byl pro šestadvacetiletou absolventku taneční konzervatoře a herecké fakulty DAMU ve znamení televizního seriálu Pustina.

Admin Kuba / 4.1. 2017/


novinky.cz >>>
Patricie Solaříková slaví narozeniny pět dní před Vánoci. O dárky se ale připravit nenechá

„Letošní Vánoce budu trávit úplně stejně jako každý rok, to znamená s rodinou,“ říká Patricie Solaříková, která v tomto období dostává dárky hned nadvakrát. Krátce před Vánoci totiž slaví narozeniny.

Admin Kuba / 17.12. 2016 /


blesk.cz >>>
Herečka z Ulice Solaříková dramaticky zhubla: Drsná slova o anorexii!

Z Patricie Solaříkové se vyklubala sexy slečna.

Na začátku příštího roku ji uvidíme v novém televizním filmu Viktora Polesného. Patricie Solaříková se proslavila díky nekonečnému seriálu Ulice a nyní »rozhazuje sítě«. Chce začít hrát divadlo, a to nejlépe v roli stromu.

Admin Kuba / 30.10. 2016 /


novinky.cz >>>
Zuzana Stavná: Děti se o sebe mají co nejdřív starat samy

Zuzana Stavná

Mile, bezprostředně a trochu roztržitě působí dvaatřicetiletá rodačka z Košic Zuzana Stavná. „A co by vás zajímalo, drby nebo Letní shakespearovské slavnosti?“ směje se herečka, která večery trávila na Pražském hradě coby sexy Helena ve hře Sen noci svatojánské. Momentálně je singl a těší se na to, až opráší bicí soupravu a šicí stroj. „Stojí mi doma už nějakou dobu, ale věřím, že jednou na ně dojde!“

Admin Kuba / 24.9. 2016 /


blesk.cz >>>
Hvězda Ulice Lucie Pernetová (37): Lidé mě kvůli seriálu nesnášeli!

Rozhovor s herečkou Lucií Pernetovou. Co na sebe prozradila?

Herečka Lucie Pernetová (37) je dvojnásobnou maminkou, úspěšnou divadelní herečkou a moderátorkou televizních pořadů pro děti. A možná se vrátí i do seriálu Ulice…

Admin Kuba / 12.9. 2016 /


novinky.cz >>>
Šárka Vaculíková: Nestydím se, že si dopřávám luxus v podobě paní na uklízení

Šárka Vaculíková

Že je hyperaktivní, ani nezapírá. Herečka, která zvládne na jevišti devět rolí naráz, se netají tím, že vidět na obrazovce svého slavného strýce, herce Lukáše Vaculíka, pro ni bylo jako pro holku úplně normální. Teď je pro Šárku normou mít pravidelný přísun hereckého adrenalinu, ze kterého se ráda čím dál víc vrací do klidnějších vod.

Admin Kuba / 29.8. 2016 /


prozeny.blesk.cz >>>
Zuzana Stavná z Ulice: Já jsem já a je to!

Zuzana Stavná:„Baví mě pracovat svobodně, třeba i bez pevného textu. I tak se dá něco vytvářet. Láká mě ta volnost vnést tam sama sebe.“

Má ráda široký rejstřík – a tak spolupracuje s experimentujícím autorsko-režijním duem Skutr i s klasicky orientovaným Činoherním klubem. Zuzana Stavná točí jak masový seriál Ulice pro nejkonzervativnější z televizí, tak sofistikovanou kuchařskou sérii Žrouti pro Stream.cz. Nejvíc ji ale paradoxně proslavila reklama, jež notně pobouřila její slovenské krajany.

Admin Kuba / 10.8. 2016 /


novinky.cz >>>
Jak bydlí herec Ondřej Volejník v pražském podkrovním bytě

Herec Ondřej Volejník říká, že si podkrovní byt v samém srdci Žižkova koupil hlavně proto, že měl na pražské poměry příznivou cenu. Ale i kvůli nepopiratelné atmosféře místa, která mu vyhovuje. Až na ty schody bez výtahu!

Admin Kuba / 8.8. 2016 /


halonoviny.cz >>>
Jaroslava Obermaierová: Chlapa už bych doma nechtěla!

V seriálu 30 případů majora Zemana ztvárnila Blanku, druhou manželku hlavního hrdiny. V »nekonečném« televizním seriálu Ulice hraje Vilmu Nyklovou. Řeč je samozřejmě o přední české herečce Jaroslavě Obermaierové (70), kterou jsme zastihli uprostřed natáčení. Jelikož měla zrovna několikaminutovou pauzu, položili jsme jí několik otázek. Vzhledem k tomu, že léto je v plném proudu, rozhodli jsme se začít na téma volnočasové aktivity. Jako první přišla na »přetřes« chalupa na Žďársku.

Admin Kuba / 25.7. 2016 /


idnes.cz >>>
Práce pro mě není víc než láska, říká herečka Hana Holišová

Hraje, zpívá, tančí, pochlubit se může Cenou Thálie, ale popularitu jí muselo přinést až vítězství v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Hanka Holišová (35) zdědila umělecké geny v míře nemalé, miluje výzvy a v souboji sama se sebou si místo slz, které má na krajíčku, přikáže zabrat na maximum.

Admin Kuba / 12.7. 2016 /


idnes.cz >>>
Teď jsem šíleně veselá princezna, říká herečka Berenika Kohoutová

Herečka Berenika Kohoutová, kterou můžete znát ze seriálů Ulice, Místo zločinu Plzeň nebo filmů Nepravděpodobná romance a Cesta do Říma, zkouší nová představení, se svou kolegyní Marikou Šoposkou vydává knihu vycházející ze společného blogu Sedmilhářky.

Admin Kuba / 25.6. 2016 /


novinky.cz >>>
Malvína Pachlová: Jsem obětí konzumní doby

Malvína Pachlová

Miluje divadlo, ale zatím je víc vidět v muzikálech a seriálech. Má za sebou i debut ve filmu Raluca, který je plný erotických scén. „Nahota ale měla své opodstatnění,“ říká pětadvacetiletá Malvína Pachlová, dcera herečky Jiřiny Pachlové a tělocvikáře Petra Pachla.

Admin Kuba / 18.6. 2016 /


novinky.cz >>>
Hana Holišová: Vydržím hodně a málokdy bouchnu

Hana Holišová

Vyrůstala v muzikální rodině, ale dost dlouho netušila, že i ona se jednou vydá stejnou cestou. Drobná a křehká herečka Hana Holišová (35), která je doma na brněnské muzikálové scéně, sbírá teď v televizní show body jednou jako Michael Jackson, jindy jako Zagorka. „Ještě že ta soutěž přišla,“ směje se. „Trochu mi napravila reputaci.“ Co jí diváci nemohou odpustit?

Admin Kuba / 10.6. 2016 /


ahaonline.cz >>>
Tomáš Dastlík (40), »Moravák« z Ulice: Většinou vraždím a mlátím!

I když Tomáš Dastlík působí drsně, v životě prý konflikty nevyhledává.

Drsný pohled a svalnatá postava ho předurčuje k rolím chlapíků, se kterými nejsou žádné žerty. Opak je pravdou. Ve skutečnosti je herec Tomáš Dastlík nekonfliktní, a i když ovládá bojové sporty, ještě nikdy se nepopral. Jako starostlivého otce rodiny ho můžeme téměř denně vídat v  nekonečném seriálu Ulice, kde použil své pěsti při pomstě své dcery Roziny. Málokdo ví, že tenhle tvrďák je vystudovaný inženýr ekonomie.

Admin Kuba / 5.6. 2016 /


novinky.cz >>>
Miroslav Hanuš: Každý zná nějakého Korejse

Miroslav Hanuš si v roli majora Korejse získal velkou popularitu.

Když jsem šla na schůzku s hercem Miroslavem Hanušem, dobírali si mě kolegové slovy: snad na tebe nebude tak drsný jako Korejs v Případech 1. oddělení. Nebyl, právě naopak. Seděli jsme v herecké šatně divadla ABC (třebaže je členem Divadla v Dlouhé) a povídání to bylo příjemné. Korejs ani Hložánek s námi v tu chvíli nebyli…

Admin Kuba / 4.6. 2016 /


novinky.cz >>>
Jaroslava Obermaierová: Hraní mi nikdy nepřišlo těžké

V roli všetečné prodavačky a spolumajitelky pekařství Vilmy Niklové si ji diváci zamilovali v nekonečném seriálu Ulice. Se svým seriálovým synem v podání Václava Svobody si zatancovala na jeho svatbě.

Před více než padesáti lety stála před kamerou poprvé, na divadelních prknech ještě dřív. Od té doby je neopustila. Na nějaké bilancování se však u příležitosti svých sedmdesátin Jaroslava Obermaierová nechystala. Herectví totiž považuje za práci jako každou jinou: „Lidé si myslí, že to je něco zvláštního, že máte hrozně rozumu. Přitom uděláte svoji práci a pak žijete normální život s normálními starostmi.“

Admin Kuba / 22.5. 2016 /


novinky.cz >>>
Martin Finger: Lůzři se hrají dobře

V seriálu Ulice začala Adriana (Šárka Vaculíková) po smrti matky hledat otce, jehož neznala. Objevila ho v Evženovi Šmídovi (Martin Finger).

Vždy se chtěl věnovat především divadlu. Až před pár lety Martin Finger (45) názor změnil, takže ho znají i diváci seriálu Ulice. Příležitost z kategorie snů mu nabídl Robert Sedláček: roli prezidenta Beneše v seriálu České století, v kinech právě běží film Rudý kapitán, v němž hraje bývalého příslušníka StB, s kamarádem ze šumperského gymnázia Ondřejem Sokolem natočil film na motivy vlastních zážitků Krásno a hrají spolu v pražském Činoherním klubu.

Admin Kuba / 22.5. 2016 /


idnes.cz >>>
Rakovině jsem musela čelit i kvůli mamince, říká Hana Maciuchová

Před pěti lety odešla z Divadla na Vinohradech, loni ze seriálu, který ji vynesl na vrchol popularity. To chce odvahu. Hana Maciuchová (70) ji má. I nemoci dovolila, aby ji z jeviště odvolala jen na pět týdnů. Herečka se teď vrací ve skvělé formě.

Admin Kuba / 7.5. 2016 /


blesk.cz >>>
Patricie Solaříková: Přítel mě má nejraději nahou

Stálici oblíbeného seriálu Ulice Patricii Solaříkovou jsme potkali na veletrhu krásy. Ve stánku Make Up Institute Prague se nechala nalíčit, protože sama je na to prý moc lenivá, a prozradila nám, jaké má s přítelem plány na První máj!

Admin Kuba / 7.5. 2016 /


novinky.cz >>>
Berenika Kohoutová: Nejlíp mi to jde, když jsem naštvaná a nespokojená

Jako nešťastně zamilovaná Markéta řešila v seriálu Ulice své problémy s Pavlou Tomicovou.

V poměrně rychlém sledu střídá barvu vlasů, zpívání s herectvím i partnery. V šestnácti na sebe upozornila jako zneužívaná dospívající dcera v epizodě seriálu Soukromé pasti nazvané Tatínkova holčička, teď ve svých pětadvaceti spíš ztělesňuje mladé ženy, které se o sebe umějí setsakra dobře postarat.

Admin Kuba / 1.3. 2016 /


ahaonline.cz >>>
Hvězda Ulice a neteř Lukáše Vaculíka: Proč zapírala slavného strýce!

O tom, že se chce stát herečkou, doma dlouho mlčela.

Poznávají ji především díky seriálu Ulice, kde hraje vnučku Rudolfa Hrušínského ml. (69). Šárka Vaculíková (28) ve velmi otevřeném rozhovoru pro deník Aha! prozradila nejen to, proč zapírala svého slavného strýce Lukáše Vaculíka (53), ale také jaké to je žít s bezlepkovou dietou a čím vším se živila.

Admin Kuba / 2.1. 2016 /


denik.cz >>>
Štědrý den je pro mě spojením protichůdných emocí, říká olomoucká herečka

Naděžda Chroboková Tomicová

Rok plný protikladů má za sebou oblíbená seriálová a divadelní herečka Naděžda Chroboková Tomicová, členka souboru Moravského divadla Olomouc, kterou diváci znají také jako Květu Vavruškovou ze seriálu Ulice. Když jsme ji prosili o rozhovor, byla zrovna na urgentním příjmu s podezřením na prasklé tlusté střevo. Přesto nabídku neodmítla a po operaci se z nemocničního lůžka pro Olomoucký deník rozpovídala o svých radostech i strastech a o dvojznačném významu, který pro ni Vánoce mají.

Admin Kuba / 22.12. 2015 /

Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/kultura_region/stedry-den-je-pro-me-spojenim-protichudnych-emoci-rika-herecka-20151222.html


ihned.cz >>>
Mladá spisovatelka Petra Soukupová jako úspěšná pesimistka: Že někdo umře, to je to nejmenší

jarvis_564e074fe4b0761266338f7c.jpeg

Už od svého debutu K moři, za který dostala jako šestadvacetiletá Cenu Jiřího Ortena, vyniká Petra Soukupová mimořádným talentem popsat malá, krutá a absurdní rodinná dramata schovaná za fasádou normálnosti, ty soukromé doby temna nad každodenní společnou večeří. Literární kritička Olga Stehlíková o ní v jedné recenzi napsala: "Domácí bojůvky, hádky, přetlačování, zlomyslné podvůdky, závisti a pocity křivd a nespravedlností, myslím, v české literatuře umí takto popsat jen tato mladá prozaička a scenáristka." Člověka přirozeně napadne, že tahle schopnost trefně popsat hrůzy všednodennosti vychází ze skutečných zážitků a že psaní je pro Petru Soukupovou nějaká forma autoterapie. Ale to ona rozhodně odmítá. Prý jen ráda konstruuje příběhy.

Info: Petra Soukupová je dramaturgyní seriálu Ulice.

Admin Kuba / 20.11. 2015 /


blesk.cz >>>
Hvězda seriálu Ulice Rudolf Hrušínský ml. otevřeně: Co všechno zdědil po tátovi!

Rudolfa Hrušínského učil rybařit jeho otec.

Setkali jsme se v šatně Divadla Bez zábradlí, kde hraje už 20 let. A hned si zapálil cigaretu. „Kouřím od dvanácti, tak v sedmdesáti přece nepřestanu,“ prohlásil Rudolf Hrušínský ml. (69) alias Vlastimil Pešek z Ulice. Jeho oči nezapřou, že je synem herecké legendy Rudolfa Hrušínského (†73).

Admin Kuba / 17.11. 2015 /


ona.idnes.cz >>>
Sedmdesátiletá Dana Syslová: Dochází mi, že se to už krátí

Dana Syslová

V životě se musela herečka Dana Syslová (69) poprat s údělem nemanželské dcery, brzkou smrtí manžela, herce Vlastimila Haška, tragickým odchodem staršího syna a nedávno i s rakovinou. V rozhovoru pro týdeník Téma prozradila, jak se cítí pár dní před 70. narozeninami.

Admin Kuba / 7.11. 2015 /


novinky.cz >>>
Michaela Maurerová: Netrpím chimérou jedinečnosti

Návrat kadeřnice Digi do Ulice s novou vizáží a převráceným životním osudem. Na snímku s Ilonou Svobodovou.

Po letech bezstarostného života, kdy se na venkovském sídle movitého manžela věnovala hlavně svým vymodleným dvojčatům a ve své profesi jela takříkajíc na půl plynu, přišlo životní salto: mimomanželský úlet manžel nevydýchal, jedenáctiletý vztah skončil a dnes šestatřicetiletá herečka se musela postavit na vlastní nohy. A stojí na nich docela pevně a spokojeně.

Admin Kuba / 31.10. 2015 /


rozhlas.cz >>>
Jaroslava Obermaierová: Je to příjemná práce, až na to ranní vstávání

Jaroslava Obermaierová se od pěti let věnovala baletu. Později ji však zaujalo herectví. Sama ostatně říká: „Balet má krátký život, už ve třiceti jste stará, a ani maminka si to moc nepřála. A pak také, já jsem nikdy nebyla úplně ideální typ na baletku. To jsou takové křehotinky. A to já rozhodně nejsem.“

Admin Kuba / 26.10. 2015 /


ihned.cz >>>
Tomáš Matonoha: Hraji si tak trochu s fámami

jarvis_561fd782498e6703951a676a.jpeg

Rozhovor s Tomášem Matonohou vedeme na place, kde se natáčí seriál Ulice, během pauzy na oběd. Sedíme přímo uprostřed kulis, na skutečných lavičkách opravdového parčíku postaveného pro posedávání fiktivních postav vymyšleného příběhu, kolem nás dokonale realistické makety několikapatrových domů. Tomáš Matonoha je oblečený a nalíčený jako nablblý motorkář Pepan, kterého v seriálu ztělesňuje. Celé to vypadá jako volná variace na téma tři roky starého snímku Polski film, kde Matonoha a herci z brněnského HaDivadla hráli sebe sama, jak hrají ve filmu, který je o nich, a nikdy nebylo jasné, co jsou kulisy a co je doopravdy, kdy je člověk sám sebou, kdy je hercem a kdy postavou.

Admin Kuba / 17.10. 2015 /


blesk.cz >>>
Dana Syslová: Malá Strana je nejhezčí ráno, když turisté ještě spí

V seriálu Ulice hraje Dana Syslová s Rudolfem Hrušínským i se svou čtyřnohou kamarádkou Máňou.

Osobitému kouzlu Malé Strany prý člověk podlehne velmi snadno. Je totiž plná historických skvostů, romantických zákoutí, svěžích zahrad a magických míst. Zamilovala se do ní i populární herečka a dabérka Dana Syslová (69), která v této výjimečné lokalitě Prahy 1 našla i svůj domov.  Jak se jí tu žije a kam prchá před houfy turistů? Nejen to prozradila hvězda seriálu Ulice v následujícím rozhovoru.

Admin Kuba / 10.10. 2015 /


blesk.cz >>>
Štíhlá herečka Patricie Solaříková: Vyčítala jsem si každé sousto!

Herečka Solaříková hodně zhubla, prý si vyčítala každé sousto.

V pouhých 26 letech je Patricie Solaříková veteránkou mezi herci seriálu Ulice, kde hraje už deset let! Prozradila nám, po jaké roli touží, jak zvládá natáčení postelových scén, jak zhubla a proč je z ní po třech letech zase blondýna...

Admin Kuba / 28.9. 2015 /


denik.cz >>>
Irena Obermannová: Každé napsání knížky člověka změní

Spisovatelka Irena Obermannová.

Se spisovatelkou a scenáristkou Irenou Obermannovou o jejím novém scénáři, síle matriarchátu i problémech české společnosti s upřímností.

Info: Irena Obermannová je autorkou námětů Ulice a maminkou Bereniky Kohoutové (v Ulici hraje Markétu)

Admin Kuba / 17.9. 2015 /


aktualne.cz >>>
Úspěch seriálu Ulice? Zobrazuje běžný život, říká ředitelka

Seriál Ulice slaví deset let. Mohou si scénáristé dělat s postavami a dějem, co chtějí, a má vliv na směřování seriálu přání diváků? Přečtěte si rozhovor Aktuálně.cz s kreativní ředitelkou.

Admin Kuba / 5.9. 2015 /


novinky.cz >>>
Martin Hofmann: S hereckými ambicemi to nepřeháním

Novinářský rozhovor udělal zatím jeden a ani při tomhle druhém nevypadal, že by se mu to zalíbilo. „Proč bych se potřeboval zviditelňovat, vždyť jsem skoro každý den v televizi,“ namítá sedmatřicetiletý herec Martin Hofmann, televizním divákům známý ze seriálu Ulice, těm divadelním z řady pozoruhodných rolí v Divadle v Celetné a nově v Ungeltu. A kdo by se ho snad chtěl ptát na něco ze soukromí, měl by vědět, že pravidelně trénuje box.

Admin Kuba / 5.9. 2015 /


denik.cz >>>
„Vášeň je nutná,“ věří herečka Hana Maciuchová

Hana Maciuchová

Populární festival si na i letošní ročník přichystal speciálních hostů. Tím samozřejmě byla i Hana Maciuchová. Rozhovor s ní však byl i přesto zvláštní. Před jeho konáním jsem byl ze všech stran ubezpečován, že je to velice šarmantní, důstojná a sečtelá dáma. Po skončení interview mohu tyto názory jenom potvrdit. Navíc, jak se zdá, má elánu a vášně k herectví na rozdávání a její životní nadhled by se měl povinně v populaci předávat dál.

Zdroj: http://www.denik.cz/pardubicky-kraj/vasen-je-nutna-veri-herecka-hana-maciuchova-20150626-ynb8.html

Admin Kuba / 26.6. 2015 /


denik.cz >>>
Herečka Sabina Rojková: Baví mě být holkou, která je mým opakem

Zdroj: http://prazsky.denik.cz/kultura_region/herecka-sabina-rojkova-bavi-me-byt-holkou-ktera-je-mym-opakem-20150608.html

Herečka Sabina Rojková.

Osmnáctiletou herečku Sabinu Rojkovou vídáme pravidelně v seriálu Ulice, velkou roli si zahrála také v pohádce Tři bratři nebo ve filmu Poslední cyklista. Přestože studuje teprve druhým rokem hereckou konzervatoř, na svém kontě už má také nemalé divadelní role, aktuálně tráví nejvíce času v pražském Divadle na Vinohradech.

Admin Kuba / 9.6. 2015 /

Zdroj: http://prazsky.denik.cz/kultura_region/herecka-sabina-rojkova-bavi-me-byt-holkou-ktera-je-mym-opakem-20150608.html


novinky.cz >>>
Šárka Vaculíková: Nemusím být superžena

Jednu dobu chtěla Šárka hlavně tancovat, teď je spokojená, že v tom, co napíše, taky trochu tancuje a zpívá. „Nejde dělat vše na sto procent, na prvním místě mám herectví.“

Štíhlá, okatá, s energickou bradou, která vám bude možná povědomá. Ano, Šárka Vaculíková (28) je neteř známého herce Lukáše Vaculíka. Podobně jako on je napůl introvert, ale zbytek „stojí za to“. Nespokojí se s rolemi v seriálech a tvrdošíjně si vyšlapává vlastní hereckou cestu.

Admin Kuba / 17.5. 2015 /


novinky.cz >>>
Aneta Krejčíková: Sexbomb už bylo dost

„Hrát s Jiřím Langmajerem ve skvělém filmu Všiváci bylo přínosné. Díky němu jsem si však uvědomila, že bych měla se svou nahotou před kamerou začít brzdit,“ tvrdí o jednom ze svých posledních snímků z roku 2014.

Pro roli třídní sexbomby si ji vybrali ve čtrnácti. Od té doby jich hrála už celkem dost. „Myslím, že objem mého hrudníku je v tomto ohledu určující,“ říká s povzdechem třiadvacetiletá blondýnka, která sní o tom, naučit se dobře anglicky, vidět v divadle Benedicta Cumberbatche a dozvědět se ještě něco víc o sobě, pokud možno v Londýně. „Kdy jindy odjet, když ne teď?“ dodává mladá herečka.

Admin Kuba / 17.5. 2015 /


idnes.cz >>>
LÁSKA POD LUPOU: Štáfek z Ulice má doma nejkrásnější vysokoškolačku

Jakub Štáfek a Monika Timková

Že se protiklady přitahují, mohou potvrdit hvězda seriálu Ulice Jakub Štáfek (24) a herečka Monika Timková (24), která letos získal titul Miss Academia. Zatímco Jakub rád doma hodí nohy nahoru a relaxuje, Monika vyráží do velkoměsta za zábavou.

Admin Kuba / 17.5. 2015 /


blesk.cz >>>
Herečka Jaroslava Obermaierová: Do lékárny chodím častěji než na dortík

Jaroslava Obermaierová si své zdraví hlídá, už kvůli synovi, který ji potřebuje

Je už sice dávno v důchodu, ale odpočinek je pro ni luxus. Oblíbená herečka a dabérka Jaroslava Obermaierová (69) jde totiž z role do role, a má možná větší pracovní fofr než zamlada. Kromě drbny Nyklové ze seriálu Ulice hraje i v divadle, v muzikálu, jezdí na „zájezdovky“ a natočila i pár filmů. Jak takový zápřah ovlivňuje její zdraví a pro co nejčastěji chodí do lékárny?

Admin Kuba / 23.4. 2015 /


idnes.cz >>>
Nemůžu prostě psát jinak, říká o novém románu Petra Soukupová

Petra Soukupová s dcerou

Tři sestry. Ne, nejde o variaci na slavné Čechovovo drama, a už vůbec ne o populární pražskou kapelu. Tyto tři sestryjsou protagonistkami nového románu jedné z nejznámějších současných českých autorek Petry Soukupové. Jmenuje se Pod sněhem.

Admin Kuba / 23.4. 2015 /


novinky.cz >>>
Ilona Svobodová: Tři tetování zatím stačí

Herečku zdobí ptačí hejno na hrudi a dva pavouci, které chce časem spojit pavučinou.

Hraje, točí, dabuje, učí na konzervatoři. Také sportuje, umí mariáš a odlévat stopy, přitahuje ji vše, co je francouzské. Na schůzku přišla s čerstvým tetováním na hrudi. „Ještě to trochu svědí,“ přiznala Ilona Svobodová (54), rodačka z Kladna a matka dcery Adély (29) a syna Filipa (23).

Admin Kuba / 4.4. 2015 /


rozhlas.cz >>>
Dodnes si lidi myslí, že jsem Ukrajinka, říká Tereza Bebarová

Při televizním natáčení nemáte možnost moc zkoušet. Musíte to dát hned a to je výzva, říká Tereza Bebarová - Foto: Adam Kebrt

Je mladá, talentovaná a taky úspěšná. Za divadelní role a za dabing už dostala několik cen. V televizním seriálu Ulice sklízí Tereza Bebarová už 10 let úspěch za roli Ukrajinky Světlany.

Admin Kuba / 31.1. 2015 /


idnes.cz >>>
Je to komplikované, přiznává čtyři měsíce od smrti manžela Svobodová

http://i.idnes.cz/15/012/vidw/VED589ca6_DSC_0132.jpg

Herečka Ilona Svobodová (54) se loni na podzim musela vyrovnat se ztrátou milované osoby. Ve věku 76 let zemřel její manžel, hudebník Petr Skoumal. Herečka o niterných pocitech příliš mluvit nechce, přiznává však, že to lehké nemá.

Admin Kuba / 18.1. 2015 /


blesk.cz >>>
Herečka Jaroslava Obermaierová: 28 let už jsem neměla chlapa!

Jaroslava Obermaierová alias paní Nyklová z Ulice na sebe prozradila, že už 28 let neměla chlapa!

Hrála v mnoha filmech, v posledních letech znají televizní diváci herečku Jaroslavu Obermaierovou (68) hlavně ze seriálu Ulice. V otevřeném rozhovoru vysvětluje, proč už nechce žádného chlapa a že není v soukromí žádná baba Nyklová!

Admin Kuba / 1.1. 2015 /


blesk.cz >>>
Herec a režisér Jakub Štáfek: Lavička je až moc velký diplomat

http://img.blesk.cz/img/2/full/2198432_.jpg

Příští rok to bude deset let, co se herec Jakub Štáfek poprvé objevil jako Matěj Jordán v populárním televizním seriálu Ulice. „Tahle role je už opravdu dlouho součástí mého života,“ uvědomuje si. Z dospívajícího kluka se mezitím stal mladý muž, který má velké plány. Nejen jako herec, první úspěchy začíná sbírat i jako režisér reklamních spotů.

Admin Kuba / 1.1. 2015 /


novinky.cz >>>
Patricie Solaříková: Kamera přidává zatracených pět kilo

Se svojí fenkou Ritou.

Její dětská tvář prodávala v cizině jogurty a pneumatiky. Známou se ale stala až díky seriálové roli slušňácké Terezy. Patricie Solaříková se jí podobá jen tím krásným úsměvem. Mluví nespisovně, hodně. Třeba o pozvání na rande či o kilech, která jí občas vyčítají.

Admin Kuba / 9.11. 2014 /


denik.cz >>>
Oblíbený herec z Ulice: Musel jsem se poprat s latinou

Herec Adrian Jastraban v Chebu.

Jednu z filmových rolí nového snímku Jan Hus, který se zčásti natáčel i v Chebu, ztvárnil pětačtyřicetiletý herec Adrian Jastraban.

Admin Kuba / 24.8. 2014 /


blesk.cz >>>
Jakub Štáfek z Ulice: Chtěl bych hrát Nyklovou!

Jakub Štáfek hraje v Ulici téměř 10 let!

Herce Jakuba Štáfka (23) znáte především jako Matěje Jordána z nekonečného seriálu Ulice. S Matějem má minimálně jednu vlastnost společnou, je to pořádný "vtipálek". Posuďte sami.

Admin Kuba / 21.3. 2014 /


blesk.cz >>>
Pavla Tomicová alias Simona z Ulice: Můj první manžel byl homosexuál

Pavla Tomicová se v rozhovoru pro Blesk svěřila, že její manžel byl homosexuál.

Hvězda seriálu Ulice Pavla Tomicová (52) jako kadeřnice chodila v seriálu s homosexuálem. Málokdo však ví, jak moc podobná životu herečky právě tahle část seriálu byla.

Admin Kuba / 16.2. 2014 /


ahaonline.cz >>>
Seriálová mrcha Hana Igonda Ševčíková: V Ulici už to nešlo dál!

V Ulici si za rok a půl zvykla, nyní její postava zemře!

Známe ji jako potvoru Kláru z Ulice, která zatočila s osudy snad všech postav, které seriálem prošly. Ale také jako Mařenku z druhé série Arabely. Jak se Haně Igondě Ševčíkové (43) hraje mrcha a jak se jí natáčela smrt?

Admin Kuba / 12.1. 2014 /


ahaonline.cz >>>
Jaroslava Obermaierová vzpomíná na své účinkování v pornu: Jsem ráda, že jsem si to prožila!

Jaroslava Obermaierová

Herečka Jaroslava Obermaierová (67) natočila nespočet filmů, zahrála si v neméně inscenacích a nyní ji můžete každý všední den vidět v nekonečném seriálu Ulice. Za mlada se i svlékla, dabovala porno a bývalý manžel ji mlátil. Jak vzpomíná na Majora Zemana? Proč nebyla baletkou a jaký je její nesplněný sen? To svěřila exkluzivně Nedělnímu Aha!

Admin Kuba / 17.10. 2013 /


novinky.cz >>>
Vanda Hybnerová: Marně přemýšlím, co mě nebaví

Za měsíc bude Vandě pětačtyřicet a cítí se ve věku, kdy v kariéře i rodičovství dosáhla jistých (prý drobných) vrcholů. A tak se rozhlíží, co dál…

Patří k herečkám, kterým všechno věříme. Ať hraje zapálenou novinářku z Románu pro muže, odkvétající učitelku ze Základky, krkavčí mámu z Ulice anebo odvážnou dvojroli Hippolyty a Titanie ze Snu noci svatojánské. Dovede být krásná a sexy dračice i nenápadná šedá myška, ale za jejími hrdinkami vždy cítíme zajímavou osobnost.

Admin Kuba / 27.8. 2013 /


blesk.cz >>>
Pavla Tomicová: Hubnu jen když se pořádně najím

Pavla Tomicová je novou posilou seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

Herečku Pavlu Tomicovou (51) můžete vídat na televizní obrazovce každý den, jako potřeštěnou kadeřnici Simonu. Na rozdíl od své postavy je herečka mnoho let vdaná za herce Ondřeje Malého, se kterým má dvě děti. Herečka je známá svým nepřeslechnutelným smíchem, energií, která z ní přímo srší a také svými pokusy o hubnutí.

Admin Kuba / 7.8. 2013 /


doma.cz >>>
Proč Ilona Svobodová z Ulice nechtěla hrát puťku a jak pomáhá s domácím násilím

Ilona Svobodová - 1

S herečkou Ilonou Svobodovou o její postavě Jitky Farské z Ulice, nevěrách jejího seriálového manžela Oldy a radosti ze života... Ulice slaví osmé narozeniny a herečka Ilona Svobodová celých těch osm roků strávila s ní coby Jitka Farská. Sama patří k těm, kdo se radují ze života, vychutnávají si každou minutu a snaží se to učit i ostatní. Ilona mění také Jitku, zdála se jí totiž příliš submisivní a málo akční...

Admin Kuba / 19.6. 2013 /


doma.cz >>>
Jakub Štáfek: V Ulici měl osm lásek, v civilu je sám

Jakub Štáfek - 2

Ulice slaví osmé narozeniny. Jakub Štáfek byl u jejího zrodu - jako čtrnáctiletý. V Ulici dospíval a dospěl. Jaké to bylo? Možná si vzpomínáte: před osmi lety měl dlouhé vlasy a vypadal jako roztomilé dítě. Tak v Ulici začínal. Během všech těch let se proměnil v rozumného mladého muže, který má za sebou pět let trvající vážnou známost, což u přelétavých mladých herců není zcela běžné. Bohužel, v průběhu rozhovoru vyšlo najevo, že vážná známost nedávno definitivně skončila...

Admin Kuba / 12.6. 2013 /


doma.cz >>>
Jak se Šárka Vaculíková z Ulice naučila svlékat a tančit u tyče!

Šárka Vaculíková - 5

S půvabnou herečkou Šárkou Vaculíkovou o tanci u tyče, choulostivých scénách v seriálech a filmech a samozřejmě o její velké lásce...

 

Admin Kuba / 5.6. 2013 /


ahaonline.cz >>>
Herec a zpěvák Roman Vojtek: Konečně začnu hrát sviňáky!

http://img.ahaonline.cz/img/18/new_article/1775966-img-v5.jpg?v=5

Seriál »Vyprávěj« už se nenatáčí, zakrátko skončí. Škoda, musíme se rozloučit s hercem, zpěvákem, moderátorem a hvězdou tohoto retro opusu Romanem Vojtkem (41). Oblíbili jsme si jeho Karla Dvořáka, hlavní postavu nostalgické ságy jedné české rodiny, žili s ním pět let u televizních obrazovek, seriálových to bylo dokonce čtyřicet… Jak vzpomíná na seriál, co mu dal a kam ho posunul?

Admin Kuba / 3.6. 2013 /


doma.cz >>>
Ljuba Krbová: Žárlím zdravě, telefon manželovi nekontroluji

Ljuba Krbová - 4

S půvabnou herečkou a manželkou spisovatele Ondřeje Neffa o její roli Aničky Liškové v Ulici a také o tom, jaká bude tchyně, až to přijde...

Admin Kuba / 22.5. 2013 /


sip.denik.cz >>>
Tajemství Rudolfa Hrušinského: Proč nesnáší večírky?

Rudolf Hrušínský.

Mezi herci dnešní generace patří mezi obdivované legendy. Herec Rudolf Hrušínský ale přiznal, že i když je obdivován, ve společnosti si toho neužije. Večírky totiž nejsou nic pro něj.

Admin Kuba / 20.5. 2013 /


dama.cz >>>
Dana Syslová: Než mě dostihla rakovina, nebyla jsem u praktického doktora asi třice let

Dana Syslová: Než mě dostihla rakovina, nebyla jsem u praktického doktora asi třicet let

Ruka v sádře ji dnes pořádně bolí, zprvu proto není nijak zvlášť dobře naladěná. Naštěstí špatná nálada herečce Daně Syslové nikdy dlouho nevydrží.

Admin Kuba / 15.5. 2013 /


prima-style.cz >>>
Michaela Doubravová: Přítel mi říká surikato!

Herečka a zpěvačka Michaela Doubravová (22), známá také z castingové show na FTV Prima Robin Hood – Cesta ke slávě, má zajímavý vztah se svým přítelem Romanem Tomešem. On veřejně hlásá, že chodí se surikatou a ona o něm říká, že vyje jako šakal.

Admin Kuba / 13.5. 2013 /


novinky.cz >>>
Bohémský byt muzikálových herců Míši Doubravové a Romana Tomeše

Herečka Míša Doubravová s Romanem Tomešem

Herečka Míša Doubravová v muzikálu Osmý světadíl tak dlouho hrála s Romanem Tomešem zamilovanou dvojici, až spolu začali bydlet v podkrovním bytě. A aby toho štěstí neměla mladá dvojice málo, tak to mají z bytu, kousek nad pražským Karlovým náměstím, do Divadla Kalich pár minut pěšky.

Admin Kuba / 29.4. 2013 /


idnes.cz >>>
LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová

LÁSKA POD LUPOU: Michaela Doubravová a Roman Tomeš

Herečce Michaele Doubravové bude brzy dvaadvacet let. S o dva roky starším partnerem, zpěvákem a hercem Romanem Tomešem plánuje hypotéku. V Lásce pod lupou vzpomínají, jak vzájemně museli bývalým láskám oznámit, že si našli někoho jiného. Stejné otázky jim byly pokládány zvlášť.

Admin Kuba / 28.4. 2013 /


dama.cz >>>
Michaela Doubravová: Čechům chybí při vaření chuť experimentovat

Michaela Doubravová: Čechům chybí při vaření chuť experimentovat

Proč se mladá herečka a zpěvačka (21) při vaření neobejde bez olivového oleje a co ráda jí?

Admin Kuba / 7.4. 2013 /


doma.cz >>>
Zuzana Vejvodová: Libuška prožívá peklo, já jsem šťastná

Zuzana Vejvodová - 1

S herečkou Zuzanou Vejvodovou, která hraje Libušku v Ulici, o natáčení seriálu, synovi Jonášovi a vzorné rodině. S půvabnou Zuzanou Vejvodovou jsme mluvili v hostivařských ateliérech, kde se natáčí seriál Ulice. Seděli jsme v roztomilých seriálových kulisách a povídali si o nešťastné Libušce, kterou Zuzana v Ulici hraje - a tím více si pak váží své vlastní vzorné rodiny...

Admin Kuba / 27.3. 2013 /


Prásk.tv >>>
Sportovec Nový: Náruživost zůstala, ale sportovat už nejde

Pavel Nový

Herec Pavel Nový (64) bere od roku 2007 život s nadhledem, protože, jak sám říká, přežil vlastní smrt. Od doby, kdy prodělal západonilskou horečku a naučil se znovu chodit, hraje v seriálu Ulice, v divadle a dokonce se pokouší začít zase sportovat.

Admin Kuba / 24.3. 2013 /


Prásk.tv >>>
Ševčíková z Ulice: Nejhorší zážitek v posteli měla o Velikonocích

Seriál Ulice: Hana Igonda Ševčíková

Herečka Hana Igonda Ševčíková, která hraje v seriálu Ulice vypočítavou potvoru Kláru, nejraději tráví Velikonoce u rodičů svého manžela na Slovensku. K velikonočním tradicím se herečka opět vrátila poté, co se jí narodila dcera Maruška.

Admin Kuba / 17.3. 2013 /


idnes.cz >>>
Z ringu do seriálu Ulice a zpátky, Boxer Chládek ještě sní o Riu

Český boxer Zdeněk Chládek před utkáním s Mongolem Munch-Erdene Urančimegenem.

Od loňského léta je z něj olympionik, od podzimu nečekaně i televizní herec. Příští týden se však ukáže mezi ústeckými provazy ve své životní roli boxera. Zdeněk Chládek při 44. ročníku Velké ceny ve váze do 64 kg zaútočí na pátý triumf. "Strašně rád bych doma vyhrál," svěřil se nejlepší český amatérský boxer současnosti.

Admin Kuba / 13.3. 2013 /


novinky.cz >>>
Hana Maciuchová: Láska přichází sama

Hana Maciuchová

Už druhou sezónu je na volné noze. Práci si teď po čtyřiceti letech v pražském vinohradském divadle vybírá sama. „Letos mám ale také velké cestovatelské plány,“ prozrazuje Hana Maciuchová (67).

Admin Kuba / 23.2. 2013 /


impuls.cz >>>
Hana Maciuchová: Krkonošské pohádky jsme točili zásadně v noci

Hana Maciuchová Autor: DENÍK/Eva Kořínková

V divadelním sále Kulturního domu Josefa Suka ve středu vystoupila jedna z nejznámějších českých hereček Hana Maciuchová, dlouholetá členka pražského Vinohradského divadla. Svoje představení věnovala francouzské autorce Noelle Chatelet a její hře Žena vlčí mák.

Admin Kuba / 28.1. 2013 /


impuls.cz >>>
Vanda Hybnerová: Nechtěla bych se octnout v situaci mé postavy z Ulice

Novou tváří seriálu Ulice, který se v pondělí po pauze vrací opět na obrazovky TV Nova, je herečka Vanda Hybnerová. Autor: TV Nova

Novou tváří seriálu Ulice, který se v pondělí po pauze vrátil opět na obrazovky TV Nova, je herečka Vanda Hybnerová. Ztvárňuje v něm Evu Toužimskou, obyčejnou ženskou, která se živila všelijak možně.


Admin Kuba / 8.1. 2013 /novinky.cz >>>
Ilona Svobodová Vánoce zrušila před osmnácti lety

V seriálu Ulice Ilona Svobodová vaří, na Vánoce ne.

Herečka Ilona Svobodová zrušila domácí Vánoce už někdy před osmnácti lety. Tehdy byly její dvě děti ještě malé, ale na tradici odjet na hory a nezdobit doma stromeček a nepéct cukroví, si zvykly. A kupodivu je takovým způsobem s rodiči tráví do dneška.


Admin Kuba / 2.12. 2012 /i.superspy.cz >>>
Patricie Solaříková: Obecně nejsem typ na randeHvězdu Ulice Patricii Solaříkovou (23) znám dlouho. Tedy od dob, kdy jsem já začínala točit Pojišťovnu štěstí a ona Ulici. A to je už hodně dlouho. Devět let trvá naše přátelství a věřte, že si ho vážím. Poněvadž skromných, mladých, inteligentních a normálně se chovajících holek v českém showbyznysu příliš mnoho není...


Admin Kuba / 22.10. 2012 /novinky.cz >>>
Kateřina Lojdová: Ondřej Sokol je milující tatínek, ale partnerství moc neumí

Kateřina Lojdová

Jmenují se stejně, obě jsou herečky a trochu tím matou veřejnost. „Jsme dokonce vzdálené příbuzné,“ říká pětatřicetiletá Kateřina Lojdová, která se před rokem rozvedla s hercem a režisérem Ondřejem Sokolem. Mají spolu dvanáctiletou dceru Ester a osmiletého syna Adama.


Admin Kuba / 12.10. 2012 /Týden.cz >>>
Herečky seriálů Ordinace a Ulice. Jak pečují o svá těla?

Herečky Šárka Vaculíková a Michaela Doubravová dovádějí ve vířivce.
 
Herečky seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 v čele s Michaelou Doubravovou a Ha Thanh Nguyenovou strávily odpoledne na zámku, kde se dámy nechaly hýčkat ve vířivce, sauně a využily i masáže.
 

Admin Kuba / 12.10. 2012 /novinky.cz >>>
Pavel Nový: Nikdy už nebudu běhat tak, jak jsem běhal, ale pořád se snažím

Zatím posledním filmem Pavla Nového je komedie o mezilidských vztazích Tady hlídám já. Malou Kačenku si zahrála Veronika Divišová, uprostřed filmový jezevčík Hugo.

Od té doby, co prodělal západonilskou horečku a bez nadsázky se podruhé narodil, už nikam nepospíchá. Jinak se čtyřiašedesátiletý herec Pavel Nový, kterého dnes v televizi vídáme především v seriálu Ulice, dál věnuje hlavně tomu, co ho baví. A letos měl premiéru i jeho nový film Tady hlídám já.


Admin Kuba / 1.10. 2012 /rozhlas.cz >>>
Host: Juraj Deák, divadelní režisérZajímá vás, co se s novým vedením chystá v jednom z nejsledovanějších a nejprestižnějších pražských divadel, tedy v Divadle na Vinohradech? Nový umělecký šéf této scény Juraj Deák v rozhovoru s Václavem Žmolíkem nepochybuje: „Práce v takovémto divadle je obrovská zodpovědnost.“


Admin Kuba / 16.9. 2012 /dumazahrada.cz >>>
Bydlení celebrit: Šárka Vaculíková by ráda bydlela chvíli sama

http://zena-in.cz/media/2012/03/19/sarka_vaculikova001.jpg

Herečka Šárka Vaculíková (25) na sebe upozornila především hlavní rolí v seriálu První krok, kde si zahrála stydlivou Elišku. Teď ji můžete nově vídat v seriálu Ulice.


Admin Kuba / 16.9. 2012 /kafe.cz >>>
Herečka Šárka Ullrichová - Poslala ji role do léčebny?

Rozhovor s Šárkou Ulrichovou

Šárka proslula nejenom rolí v seriálu Ulice, ale také díky svým problémům s drogami, na kterých byla závislá ve stejné době jako její televizní hrdinka Zuzana. Nakonec se ale u obou vše v dobré obrátilo. Když jsem se jako redaktorka týdeníku STORY se Šárkou sešla, byla ve skvělé kondici i rozmaru.


Admin Kuba / 10.9. 2012 /ahaonline.cz >>>
Jaroslava Obermaierová dabovala porno!: »Odhekala jsem to a dostala slušné peníze!«Jaroslava Obermaierová (66) je jednou z nejobsazovanějších českých hereček. Diváci ji mohou pravidelně vídat v televizním nekonečném seriálu, kde hraje drbnu všech drben futrál, která nenechá na nikom nit suchou. Sama Jaroslava je ale jiná – přátelská, příjemná, upřímná a někdy i rázná. Aha! si s herečkou povídalo na její chalupě, kterou už tři roky dává dohromady a v podstatě na ní žije.


Admin Kuba / 8.9. 2012 /novinky.cz >>>
Herečka Ljuba Krbová ctí východní inspiraciBrány a vrátka mohou mít různé funkce. Ta oddělující předzahrádku od samotné zahrady u domu herečky Ljuby Krbové má význam jednak symbolický a jednak každého připraví na to, že vstupuje na opečovávané území téměř nečekaného světa. V ulici klasického satelitu na okraji Prahy, kousek nad Vraným nad Vltavou, o to překvapivějšího.


Admin Kuba / 27.8. 2012 /


tyden.cz >>>
Michaela Doubravová: Roden je pro mě polobůh

http://www.tyden.cz/obrazek/201208/50374a5f422e7/crop-240276-mich_520x250.jpg

Chválí ji Roden i Bartoška. Mladá hvězdička Michaela Doubravová ale na vavřínech neusíná. Herecké léto pro ni neplatí. Už v září má premiéru muzikál Pomáda, a tak dře jako kůň.


Admin Kuba / 25.8. 2012 /blesk.cz >>>
Nakupovací den Hadrbolcové: Šatičky vyměnila za masnu

Takhle elegantně oblečená se Hadrbolcová objevuje ve společnosti. Na nákupy chodí ale v domácím.

Herečka Zdena Hadrbolcová (75) jako správná ženská vyrazila na nákupy. Přestože oběhla několik krámů a nevynechala ani ty s nápisem výprodej, hadříky si domů neodnesla. Místo toho utratila peníze u řezníka.


Admin Kuba / 16.8. 2012 /


denik.cz >>>
Herec Tomáš Valík: V Ulici jsem už šest let

Tomáš Valík

Známý český herec a hlavně opavský rodák Tomáš Valík se ve slezské metropoli ukáže přibližně jednou za půl roku. Naše redakce využila příležitost a v minulém týdnu se s představitelem postavy Richarda Zajíčka z nováckého seriálu Ulice sešla.


Admin Kuba / 10.8. 2012 /dama.cz >>>
Nové hvězdy hereckého nebeVídáte je na televizní obrazovce i na filmovém plátně, ale otázkou je, co o nově přicházející herecké generaci vlastně víte. Pokud nic, my vám rádi některé z nových hvězd hereckého nebe představíme! A protože ženy mají přednost, nejdříve zabrouzdáme mezi herečky a příšte se zas můžete těšit na pánskou společnost...


Admin Kuba / 10.8. 2012 /kuchyne.dumazahrada.cz >>>
Patricie Solaříková: Ujíždím na pálivých jídlech

Ďábelské krevety podle Patricie Solaříkové

Herečka ze seriálu Ulice ráda vaří ve velkém. Své blízké rozmazluje sezónními koláči a asijskou kuchyní. Více v rozhovoru se samotnou herečkou Patricii Solaříkovou.


Admin Kuba / 20.7. 2012 /ahaonline.cz >>>
Herec Pavel Nový: Vystřelil na kamaráda!

Obrázek “http://img.ahaonline.cz/img/18/article/724721_import-pavel-novy-neni-v-kritickem-stavu-nadale-vsak-probiha-intenzivni-lecba.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Bezprostřední a velmi populární herec Pavel Nový (63) rád vzpomíná na své dětství. Už tenkrát nesnášel nudu a svým příběhem poválečného dítěte doslova šokoval. „Stříleli jsme po sobě ostrými náboji, ale naštěstí to nikoho netrefilo,“ smál se Nový, kterého jsme zastihli při křtu autobusu Kavárna Potmě, která mu svým přítmím vyvolala vzpomínky na dětská léta.


Admin Kuba / 15.7. 2012 /tn.cz >>>
Michal bojuje s rakovinou a září v nováckém seriálu Ulice

1065032

Bývalé dětské herecké hvězdě Michalu Hofbauerovi osud připravil velmi těžkou životní zkoušku. Rakovina mu vzala část tváře a čelist. Sůj boj ale nevzdal, a teď ho můžete vídat například v seriálu televize Nova "Ulice".

+ videoreportáž

Admin Kuba / 10.7. 2012 /idnes.cz >>>
Solaříková dospěla v sedmiletém vztahu. V lásce jsem stálá, říká

Obrázek “http://img.ahaonline.cz/img/18/gallery/1310332_.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Třiadvacetiletá herečka Patricie Solaříková je už sedm let šťastně zadaná. Do přítele Marka se zamilovala ještě před tím, než naskočila do seriálu Ulice, v němž hraje od jeho začátku. A jak v rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, dospívala nejen na place, ale i po boku své lásky.


Admin Kuba / 16.6. 2012 /zena-in.cz >>>
Matyáš Valenta: Dětská hvězda zářící víc než ty dospělé

Obrázek “http://zena-in.cz/media/2012/06/01/maty...jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dnes je Mezinárodní den dětí, seznamte se proto s nejznámějším českým dětským hercem současné doby, který stál poprvé před kamerou už ve čtyřech letech a úspěšně před ní stojí i dnes. Jmenuje se Matyáš Valenta.


Admin Kuba / 2.6. 2012 /denik.cz >>>
Mikiho ze seriálu Ulice můžete potkat v Plzni

Obrázek “http://g.denik.cz/46/4e/vaclav-matejovsky-serial-ulice-120518-nahled_denik-380.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Možná jste ho už někdy v Plzni potkali a jeho tvář vám připadala povědomá. „Toho chlapce odněkud znám," říkali jste si nejspíš. A pokud patříte k fanouškům televizního seriálu Ulice, měli jste brzy jasno.


Admin Kuba / 22.4. 2012 /blesk.cz >>>
Digi z "Ulice" chystá svatbu: V létě se stanu paní Kožíškovou, už trénuju podpis

Obrázek “http://img.blesk.cz/img/1/normal480/1238463-img-michaela-maurerova-dvojcata-madlenka-pepicek-partner-milan-svatba-andrea-kerestesova-petr-vagner-charita-mazance-velikonoce-crop.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mají tři a půl roku stará dvojčata a za sebou devět společných let života. Ale až letos v létě řekne drobná herečka Míša Maurerová (32) definitivní "ano" svému partnerovi Milanovi Kožíškovi (41). A protože se jí po mateřské ještě nenaskytla žádná zajímavá herecká příležitost, vrhla se zatím na módu.


Admin Kuba / 4.4. 2012 /denik.cz >>>
Herec Tomáš Valík také rád fotografuje

Obrázek “http://g.denik.cz/35/a7/valiktomas-vystavaherec_denik-380.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Předkládáme rozhovor s hercem u příležitosti jeho březnové lomnické výstavy. „Vnímám světlo a baví mě jej zachytit v přírodě,“ říká Tomáš Valík.


Admin Kuba / 20.3. 2012 /dama.cz >>>
Berenika Kohoutová: "Miluji gentlemanské typy"

Obrázek “http://www.dama.cz//2012/3/berenika1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Kromě hraní a zpívání ji hodně baví i jídlo. Vždy si na něj najde čas během natáčení seriálů Ulice a Život je ples.


Admin Kuba / 20.3. 2012 /novinky.cz >>>
Ilona Svobodová: Při vaření si odpočinu

Obrázek “http://media.novinky.cz/774/307741-top_foto2-az5dm.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Usoužená a pronásledovaná. Taková je postava Jitky Farské v televizním seriálu Ulice. Hraje ji jednapadesátiletá Ilona Svobodová, a ta je v soukromí všechno, jen ne utrápená žena. Umí žít.


Admin Kuba / 10.3. 2012 /novinky.cz >>>
Lenka Vlasáková: Máme italskou domácnost - létají předměty, práskají dveře

Obrázek “http://media.novinky.cz/750/307508-top_foto2-oqxta.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Čekala jsem na křehce působící herečku před vchodem do pražské Slávie, abych jí pomohla do schodů s desetiměsíčním Johánkem. Objevila se jako víla, v jedné ruce mobil, ve druhé madlo kočárku ověšené pěti taškami. S mile samozřejmým úsměvem vznesla všechno do výšky a než jsem se vzpamatovala, přistála vedle mne. Už chápu, že tahle bytost s andělskou tváří Audrey Hepburnové zvládne čtyři děti, divadlo, film i seriály. Poslední s názvem Život je ples právě běží.


Admin Kuba / 8.3. 2012 /volny.cz >>>
Badinková uvažuje o dalším dítěti. Ráda by opět dceru

Obrázek “http://gfx.volny.cz/up/fotky/michaela-badinkova-400.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Herečka Michaela Badinková (32), známá především z nekonečného nováckého seriálu Ulice, je stále na mateřské dovolené se svou osmnáctiměsíční dcerou Evelínkou.


Admin Kuba / 7.3. 2012 /novinky.cz >>>
Zuzana Vejvodová alias Libuška z Ulice: Škoda lásky jsem nikdy neřekla

Obrázek “http://media.novinky.cz/198/301984-top_foto1-vp497.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Okatá brunetka se širokým úsměvem přitahovala pohledy všech pánů v pizzerii, přestože vedle ní seděl partner a za stolem se jí klenulo těhotenské bříško. Jednatřicetiletá Zuzana, alias svobodná matka a tatérka Libuška ze seriálu Ulice, však nenosí nos nahoru. Ani proto, že pochází ze slavného muzikantského rodu Vejvodů.


Admin Kuba / 16.1. 2012 /
 

TOPlist
TOPlist