Obsahy epizod Ulice - 3. týden 2018

pondělí 15.1. 2018

Žádný rodič nechce, aby právě jeho dítě bylo ve škole otloukánkem, který navíc nepřizná, co se děje. Máma Gábina ani učitelka Landová nevěří osmiletému Šímovi, že se sám uhodil o lavici. Jenže ten si zarytě vede svou. Pravdu prozradí až mámině příteli Alešovi, kterého považuje za svého parťáka. Mužný hasič ho nezklame ani tentokrát a opět mu bude vzorem. Jenže tahle jeho výchovná lekce se neobejde bez následků… Jak si Šíma zavaří ve škole a jaké to bude mít důsledky? Proč půjde Gábina dokonce i na kobereček?

úterý 16.1. 2018

Nešťastník Miloš Knobloch se klepe strachy od chvíle, kdy se mu ozval Jean Claude van Ruyter, manžel jeho platonické lásky. JC se s ním chce najednou sejít, i když žije v Amsterodamu a neviděli se už přes rok. Pro Miloše je to jasná zpráva – JC si s ním jede vyřídit účty kvůli milostnému dopisu, který poslal Justine. Ví, co rozzuřený JC dovede, takže na setkání s ním půjde jako na porážku… Jak to dopadne? Proč z toho kouká pořádná mezinárodní ostuda i tragikomická fraška, v níž hraje jednu z hlavních rolí také Milošova manželka Eva?

středa 17.1. 2018

Láska dokáže divy. To zjišťuje na vlastní kůži i drsná kriminalistka Karla Taubrová, která je v soukromí tou nejzamilovanější holkou pod sluncem. Nejen že se odhodlá ke kroku, který si ještě před pár měsíci vůbec nedokázala představit. Navíc se pustí i do něčeho, čím hodně překvapí také svého přítele Máru, do něčeho, co by do ní opravdu neřekl. A nejen to. Karla si dokonce povolá na pomoc Márovu matku Věrku, která byla v minulosti postrachem všech Márových slečen… Do čeho se Karla pustí a s jakým výsledkem? A čím překvapí i samotnou Věrku?

čtvrtek 18.1. 2018

Ambiciózní Robert Bláha našel spojence přesně podle svého gusta. Díky němu se mu otevírají dveře do světa prominentů, o kterém si zatím mohl nechat jen zdát, přestože je už nějaký ten pátek pravou rukou starostky Světlany Nyklové. Ta mu ve všem naprosto důvěřuje. Kdyby ale tušila, s kým se Robert spolčil, samozřejmě pro dobrou věc, asi by byla hned ve střehu a neudělal něco, co by se jí mohlo v budoucnu nehezky vymstít… Co Robert provede? A čím začne být podezřelý Denise Mastné, šéfce Světlanina sekretariátu a blízké spolupracovnici?


pátek 19.1. 2018

Jakmile Květa Vavrušková v někom vycítí nějaký potenciál, okamžitě se na svou kořist zaměří a vyrazí na lov. Před pár dny upoutal její pozornost sympatický sládek Michal Štrunc, který se jí představil jako starý známý její podřízené Věrky Marečkové. Jen co se s ním Květa náhodou znovu setká, ihned si začne jít opět za svým… Jak na Květin zájem o Michala zareaguje Věrka? A co Věrce doporučí po setkání s Květou Michal?

Obsahy epizod Ulice - 4. týden 2018

pondělí 22.1. 2018

Držet se při zdi, nebo naopak trochu zariskovat a splnit si svůj sen, když se jedná o bydlení? Každá investice do nemovitosti se během let zhodnotí, ale kde jsou hranice pro půjčku? Přesně tenhle problém začne řešit i Adriana Bláhová. Na jedné straně slovo renomovaného architekta, kterého sehnal Robert. Je to špička ve svém oboru, evidentně se vyzná a ve svých návrzích rozhodně netroškaří. Na straně druhé obavy, zda je splnění takového snu vůbec reálné. Co všechno sehraje roli při rozhodování? Jak bude vypadat nové bydlení manželů Adriany a Roberta? Možná je to vaše ulice.

úterý 23.1. 2018

Kdo by měl mít větší vliv na dítě po rozpadu vztahu? Otec, nebo matčin nový partner? Gábina a Hynek to zatím neřešili, protože se na všem dokázali bez problémů domluvit, i když jsou už několik let od sebe a každý z nich má nového partnera. Jenže teď Hynek získá pocit, že ho Gábina a její partner Aleš tak trochu vynechávají, že neví o podstatných věcech, jež se týkají právě jeho syna Šímy. Když se k tomu navíc přidá i Šímova nemoc, Hynek začne jednat… Kam až může zajít vymezování si pozic ve vztazích?

středa 24.1. 2018

Jsou novinky, nad kterými jen pokrčíme rameny, a pak noviny, jež nám doslova vyrazí dech. Přesně to se stane i Vendule, která by se potřebovala na chvíli zašít. Zajde proto za Kamilou, aby s ní zároveň domluvila i další setkání ve čtyřech. Místo toho se však dozví zprávu měsíce, která s ní pořádně zamává a která se týká i Pavla, Kamilina kluka, jenž je jejím nejlepším kamarádem… Co je u Kamily a Pavla nového? A co to udělá s Vendulou?

čtvrtek 25.1. 2018

Nikdo nečeká, že to vezme tak rychlý spád, přestože všichni vědí, že tenhle okamžik jednou nastane. Nečeká to dokonce ani Matěj, o něhož jde především. Před pár dny se rozhodl nepropásnout životní šanci, která se mu naskytla. To však znamená, že se musí na čas rozloučit se svými blízkými, s těmi, jež má rád a na nichž mu záleží. Jak to zvládne? A jak loučení ustojí Matějova holka Lucka nebo jeho nerozlučné dvojče Tereza?


pátek 26.1. 2018

Ani jeden z nich vztahy neřeší, protože toho mají už takhle až nad hlavu. Přesto je osud svede dohromady a oni najednou zjistí, že zřejmě narazili na spřízněnou duši, se kterou si rozumí víc, než by čekali. A nejen to… Přestože tohle Bruno nemá ve zvyku, osloví v baru, kde pracuju, holku, která mu padla do oka a která tam docela často chodí – Marcelu. Košem od ní nedostane, a tak začne něco, co ani jeden z nich vlastně neměl v plánu… Co všechno mají ti dva společného? A jak se to mezi nimi začne vyvíjet?

Obsahy epizod Ulice - 5. týden 2018

pondělí 29.1. 2018

Evžen Šmýd si nedělá o Robertu Bláhovi iluze už hodně dlouho. O to víc ho štve, že se za něj Adriana před měsícem narychlo a tajně provdala. Evženovi je jasné, že si tím Robert jen pojistil svůj zlatý důl, který v jeho dceři má. Robertovi to dá taky bez obalu najevo: „Jsi křivák a bezcharakterní šmejd,“ vpálí mu do obličeje. Samotný Robert tuší, že právě Evžen by mohl zamilované Adrianě otevřít oči, a tak se postará o to, aby k tomu nedošlo… Co Robert udělá? Čím začne Evženovi vyhrožovat?

úterý 30.1. 2018

Může být něco horšího než strach o život člověka, kterého máte rádi? Mára si až dosud nepřipouštěl, že by se Karle mohlo v práci něco stát, i když honí vrahy a zločince a do terénu nevyjde beze zbraně. Teď ale Mára zažije neskutečná muka. Ze zpráv v bulváru se totiž dozví o zranění policistky během policejní akce. Té akce, které se účastní také Karla. A bohužel ani Karle, ani jejímu parťáku Hermanovi se Mára od té chvíle nemůže dovolat. Co je s Karlou a Hermanem? Proč se nikomu neozývají?

středa 31.1. 2018

Bedřich dlouho doufal, že se k sobě s Ančou vrátí, že spolu překonají i tuhle krizi. Jenže Anča se rozhodla udělat za jejich společnou minulostí tlustou čáru a začít znovu, i když je i nadále spojují Franta a Ema. Bedřich by vlastně mohl učinit to samé a zařídit si nový život se svou novou rodinou - dcerou Ladou a její matkou Jindrou. Jindra by si ostatně nepřála nic jiného, ale nechává tomu volný průběh a na Bedřicha nijak netlačí. Dnes se však stane něco, co ji utvrdí v tom, že její naděje možná nejsou od věci a že by se mezi ní a Bedřichem ještě mohlo leccos změnit. Čím Bedřich překvapí Jindru? Splní se jí její největší
přání?

čtvrtek 1.2. 2018

Květa Vavrušková se nehodlá vzdát svého podnikatelského záměru - otevření psího salonu v Ulici. Je si jistá, že Gábina zkrachuje, že si svůj salon neudrží. A nebyla by to Květa, aby tento vývoj událostí neurychlila. Gábině nenápadně hází klacky pod nohy už delší dobu. Teď ovšem přijde s požadavkem, který je pro Gábinu takřka likvidační. Květa samozřejmě hned nabídne i řešení, jež by Gábininu tíživou situaci okamžitě změnilo. Co Květa provede Gábině? A jak na to Gábina zareaguje?

pátek 1.2. 2018

Vendula a Pavel se spolu kamarádí už téměř rok. Za tu dobu se toho nejen mezi nimi událo opravdu hodně. Oba mají své tajnosti, drží při sobě, navzájem se podporují, když je tomu druhému mizerně. Vendula už nějaký ten pátek hořce lituje, že vlastní hlouposti o takového kluka, jako je Pavel, přišla. Ale opravdu je navždy vše ztraceno? Vendula se odhodlá udělat něco, co by se dalo vyložit různě. Jenže jí někdo třetí zkříží její plány… Jak to spolu mají Vendula a Pavel? A kdo náhle změní Venduliny plány?