Obsahy epizod Ulice - 17. týden 2018

pondělí 23.4. 2018

Kdo někdy nepodlehl pokušení udělat nějakou klukovinu nebo se vrátit svým chováním do bezstarostných dětských let? Gábina se přenese o pěkných pár let nazpět díky svému klientovi Lukáši Binarovi, který jí navrhne něco, co je v první chvíli pro Gábinu naprosto šílený nápad. Pak ale neodolá a vyzkouší si, jaké to je mít zase vír ve vlasech, smát se na celé kolo a mít radost ze života. O co více je Gábina s Lukášem opět sama sebou, o to více ji dusí domácí atmosféra, jež houstne každým dnem… Co je na Gábinu už moc?

úterý 24.4. 2018

Jak zapůsobit na potenciální tchyni? Jednoduše ji přesvědčit, že jste ta nejlepší, jakou mohl váš syn potkat. A přesně to má v plánu i studentka herectví Johanka, s níž začal před nedávnem chodit Ota Puklický. I když chodit je v jejich případě docela silné slovo. Ota se snaží s o dost mladší excentrickou Johankou držet krok, což mu dává docela zabrat. Na rozdíl od ní je vzorem zodpovědnosti, a to je už co říct. Jak dopadne jejich společná večeře s Otovou matkou a jejím partnerem Mojmírem Kalinou, která se odehraje v Johančině režii? Dokonce i Ota se bude hodně divit… Čím Johanka překvapí tentokrát? A co na to Otova matka?

středa 25.4. 2018

Má smysl bojovat o lásku, anebo to vzdát po prvním odmítnutí, i když jste si jistí, že jste našli toho pravého? Vendula a Pavel kolem sebe krouží už docela dlouho, ale stále jsou jen kamarádi. Když se Vendula před časem odhodlala vyznat Pavlovi lásku, ten to vzal jako gesto útěchy, protože se právě vzpamatovával z kopaček od své holky. Zamilovanou, nesmělou Vendulu to tehdy hodně ranilo, k dalšímu vyznání už pak nenašla odvahu. Najde ji teď, kdy se chce k Pavlovi vrátit Kamila? A jak to má s city nyní samotný Pavel?

čtvrtek 26.4. 2018

Jak vážná nemoc je mentální anorexie a čeho všeho jsou anorektičky schopné ze strachu z přibrání? Někdy jsou to až neuvěřitelné věci. Občas se blízkým podaří pomoci a včas zabránit nejhoršímu, někdy ale vše končí tragicky. Bude to i případ Marcely, která je posedlá hubnutím? Přestože navenek spolupracuje a snaží se přibrat, realita je jiná. Dělá vše pro to, aby nenabrala ani deko. A právě dnes to její vyčerpané tělo už nezvládne. Marcela zkolabuje takovým způsobem, že pro ni bude muset přijet záchranka… Jak zlé to s Marcelou je? Jaký ortel se její blízcí dozvědí v nemocnici?

pátek 27.4. 2018

Důvěra ve vztahu je důležitá, ale občas chce mít člověk jistotu, že věci jsou skutečně tak, jak mu ten druhý tvrdí. Adriana je slepě zamilovaná do svého muže, ale ten jí lže bezostyšně do očí a vodí si ji jako loutku přesně tak, jak potřebuje. Tohle se však nedá dělat donekonečna. Stačí zlomek vteřiny, jedno náhodné setkání, aby bylo všechno jinak… Co nastane, až Adriana nachytá Roberta s jeho milenkou Ájou?

Obsahy epizod Ulice - 18. týden 2018

pondělí 30.4. 2018

Jak by měla vypadat milenka úspěšného politika? Radek Mastný o ní má naprosto jasnou představu. Ovšem narazit na atraktivní ženu, která by splňovala všechny jeho parametry, to je věc druhá. Radek Mastný je už nějaký čas na lovu, připraven zaútočit na svou kořist hned, jak se objeví. A právě dnes k tomu dojde… Kdo je tou vyvolenou? A jaké zbraně Radek Mastný použije, aby ji lapil?

úterý 1.5. 2018

Je tu první máj, lásky čas. Kdy jindy dát najevo ženě vašeho srdce, že vám na ní záleží? Tuhle příležitost proto nemíní promarnit ani muži, kteří se motají kolem Anči Liškové – Milan a Petr. Aniž by o sobě navzájem věděli, oba se snaží Anču sbalit. A aby toho nebylo málo, oba po ní zatouží právě dnes, čímž se jí postarají o docela prekérní chvilky… Který z nich má u ní větší šanci? A jak Ančino dvojí rande nakonec dopadne?

středa 2.5. 2018

Jak dobře známe své blízké, ty které milujeme, s nimiž si plánujeme budoucnost? Adriana Bláhová dlouho věřila, že Robert je ten pravý, její princ na bílém koni. Před pár dny přišlo kruté prozření, teď Adriana schytá další bolestné rány přímo do srdce. Dozví se šokující informace, po kterých už nikdy nic nebude jako dřív… Proč se Adriana úplně zhroutí? Jak vážné to s ní bude? A co se dozví o svém muži?

čtvrtek 3.5. 2018

Kolik toho člověk unese na svých bedrech? Se seniorem Lubošem Marečkem se v posledním roce život opravdu nemazlí. Luboš to schytává ze všech stran, postupně přichází o všechny opěrné pilíře, které měl. A další těžká zkouška ho čeká právě teď. Všude totiž naráží na svého soka, který mu přebral manželku. Dokonce i v místech, kde by to vůbec nečekal – u svého syna. Tím to však nekončí. Jen pár hodin po této kruté lekci přijde další. Luboš se stane obětí zločinu… Proč by si o něj měli jeho blízcí začít dělat velké starosti?


pátek 4.5. 2018

Talent nesmí zahálet! Máriovi se před měsícem podařil husarský kousek s trackem, ve kterém mu rapovala Nyklová. Konečně prorazil, jeho klip o Vendulce a Pavlíkovi, jenž je pro ni ten pravej, má už přes milion zhlédnutí. Teď přichází Mário s další peckou, od níž si hodně slibuje. Je náležitě kontroverzní, přitom hodně vtipná, takže z toho kouká zase velký malér a tím pádem i pořádná reklama… Koho si vzal Mário na mušku tentokrát? A jak moc si zahrává? Už nyní vám prozradíme, že začne aspirovat na titul syna smrti…

Obsahy epizod Ulice - 19. týden 2018

pondělí 7.5. 2018

Může být pro ješitného muže a navrch i politika prahnoucího po co nejvyšší funkci něco horšího, než když někdo veřejně zesměšní jeho nádobíčko? Právě to se stane Radkovi Mastnému, jenž si na své pověsti a mužství velmi zakládá. O to víc začne zuřit, když se z bulváru dozví, jak to je s jeho vercajkem. A čím více bude zuřit, tím větší salvy smíchu to samozřejmě vyvolá mezi těmi, u kterých má vroubky… Co pro něj bude poslední kapkou? A kdo ho slušně potopí ve společnosti?

úterý 8.5. 2018

Jak se vyrovnat s tím, co se stalo, co přineslo spoustu bolesti a co už nejde vrátit zpět? A kdo za to nese vinu? Od rozchodu Eddieho a Adriany uběhlo již téměř půldruhého roku. Eddie je s tím srovnaný, přesto toho nepřestane litovat. A není sám. Nejen on si opět uvědomí, co všechno pro něj soudržná rodina a Peškovi znamenají. A tak udělá něco, co by nikdo nečekal, něco, díky čemu se u nich opět zablýskne na lepší časy… K čemu se Eddie rozhodne? A jak se to podepíše na životě rodiny Peškových?

středa 9.5. 2018

Jak vysvětlit někomu, kdo vás miluje a snaží se, aby bylo vše perfektní, že to už přehání? Gábina si již neví rady s puntičkářským Alešem, který se na neschopence nudí, a tak hledá jen samé chyby, aby je mohl napravovat – od úklidu doma a v salonu, přes chod domácnosti až po fungování jejich vztahu. Na Gábinu toho už začne být moc, a tak se odhodlá Alešovi otevřeně říct, jak to vnímá. Dokáže ale muž jeho ražení něco takového přijmout? A co to mezi nimi rozpoutá?

čtvrtek 10.5. 2018

Může být něco horšího než strach o vnouče či dítě, když nevíte, co s ním je, co se děje? Přesně taková muka zažije Vilma Nyklová kvůli Vendule. Začne to naprosto nevinně – večer Vilma zjistí, že Vendula není doma. Už to ji docela vykolejí, protože se vnučka nezmínila, že by se někam chystala. Když Vendula nedorazí domů ani pozdě v noci, navíc nebere telefon a ani nereaguje na zprávy, Vilma začne vyšilovat jako každá starostlivá babička… Co je s Vendulou? Nejen její babička budou koukat, kde a s kým strávila noc. Tohle tu ještě nebylo!


pátek 11.5. 2018

Může být pro zamilovanou ženu něco horšího než prozření a zjištění, že si maluje jen vzdušené zámky? Věrka Marečková dost nelibě nese, jak se kolem jejího nového partnera Michala motá její šéfová Květa Vavrušková. Ta s ním už zcela otevřeně flirtuje, dává mu najevo svůj zájem. A právě dnes se stane něco, co Věrkou pořádně otřese, něco, co se hodně podepíše na vzájemných vztazích, něco, co Věrku donutí k radikálním krokům. Co se stane? Co Věrka odhalí a jaké to bude mít následky?