Obsahy epizod Ulice - 25. týden 2018

pondělí 18.6. 2018

Je tu finále třinácté sezony Ulice, které přinese několik velkých zvratů, jež navždy ovlivní život těm, kterým v poslední době fandíte. David se právě dnes chystá požádat Tomáše Jordána o Terezinu ruku. Ale dřív, než to stihne udělat, vytasí se samotný Tomáš s obrovskou novinkou. Tak velkou, že Tereza a David po ní zůstanou jako opaření… Čím se pochlubí Tomáš? A jak to nabourá svatební plány Terezy a Davida?

úterý 19.6. 2018

Dokážeme správně odhadnout budoucího kolegu, který s námi chce spolupracovat? Co všechno hraje svou roli při přijímání na nové místo? Lumír Nykl a Tonda Hložánek by na toto téma mohli dlouze vyprávět. Předvolební kampaň se jim začíná pořádně rozjížd ět, a tak se rozhodnou přijmout dalšího člena předvolebního týmu. Člena, který se u nich neobjevil jen tak náhodou… Kdo s nimi začne spolupracovat? A proč by se měli mít Lumír s Tondou před novým přírůstkem v týmu na pozoru?

středa 20.6. 2018

Jsou nabídky, které se prostě neodmítají. Jednu takovou dostane od Lumíra i Pavel. Jenže to, co zpočátku vypadá jako počestný pánský klub, se velmi rychle zvrtne poté, co se na stole vedle steaků objeví i láhev výborné kořalky. Následky na sebe samozřejmě nenechají dlouho čekat. V Pavlově případě budou mnohem horší než u ostatních, neboť na ně nečeká zamilovaná partnerka… Co Vendulu hodně vykolejí? A jak Pavel dopadne na pánské jízdě s Lumírem, Tondou, Jardou a Bedřichem?

čtvrtek 21.6. 2018

Jsou rozhodnutí, která nelze vzít zpět, rozhodnutí, jež nám navždy změní život. Jedno takové zvažuje i těhotná Gábina, které je čím dál jasnější, že ji Aleš jen tak na pokoji nenechá. Ten to na ni zkouší hlavně přes Šímu, kterým šikovně manipuluje. Nyní se odhodlá k dalšímu útoku na její city. Znovu jí vyzná lásku. A nejen to... Jak právě tohle ovlivní Gábinino osudové rozhodnutí?

pátek 22.6. 2018

Jak začít znovu, s čistým štítem? Adriana se konečně odhodlá k ně čemu, co měla udělat už dávno. Otevřeně si promluví se svými blízkými, aby uzavřela nedořešené věci z minulosti. V případě Mikiho to tak dávná minulost není, zato s Eddiem nebo dědou se vrátí v čase dost daleko. A dokonce dojde i na dojemná vyznání… Jak to spolu mají Adriana a Eddie? Co pro Adrianu znamená Miki? A čím Adriana všechny šokuje jen pár dní před prázdninami?