ulice-smrt2018

Smrt v Ulici kvůli kauze se školkou v rodině Peškových

Není to tak dávno, co jsme pro vás připravili menší anketu, ve které jste sami mohli tipovat, kdo v Ulici již brzy zemře (brzy vám přineseme výsledky této ankety). Prozrazeno bylo to, že smrt zasáhne někoho, kdo se nějakým způsobem točí kolem radnice.

Tvůrci Ulice nyní přinesli novou zprávu. Prozrazeno je to, že zemře někdo v rodině Peškových a jejím okolí.

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 5

Těch možností je ovšem více, může to být pan Pešek, Amálka, Evžen, Adriana nebo Robert. Bude to snad robert, který je nejvíc spjatý s radnicí? Ale ve výsledku jsou spjatí kvůli Robertovi s radnicí úplně všichni.

Kdo v Ulici již brzy zemře?

Zobrazit výsledky

Tvůrci Ulice přinesli několik scénářů, kdo by vlastně mohl zemřít, jak to tedy bude? To se dozvíme již brzy.

Vlastimil Pešek se nyní hodně trápí kvůli Adrianě. Nemá sílu dívat se na to, co ona a Robert provádějí s domem, který byl dlouhá léta rodinným majetkem, a tak se rozhodl, že se odstěhuje. Robert ho navrch neustále provokuje a dává mu najevo, že Adriana tancuje, jak on píská. Dostane ho do hrobu ještě před tím, než za sebou naposledy zabouchne dveře bytu, kde měl celou dobu domov? Rozčílí Robert pana Peška natolik, že to jeho srdce nevydrží?

Amálie Pešková se snaží být Vlastimilovi oporou, jak jen to jde. Ani ona už ale není nejmladší a dlouhodobé stresy se na ní také podepisují, byť to není tak zjevné jako u jejího muže. Odnese právě ona dění v rodině náhlým skonem?

Evžen Šmýd prokoukl Roberta hodně brzy, ale Adriana na jeho varování nedala. Robert jí dokonale pomotal hlavu, šikovně ji rozhádal s celou rodinou a postavil proti jejím blízkým. Evžen si nyní Adrianu drží od těla, aby kvůli ní nezačal z bezmoci znovu pít. Má však dost síly pozorovat to, jak Robert Adrianu ničí? Nesáhne znovu po flašce s tím, že tentokrát to bude mít tragické následky?

Adriana Bláhová svého muže miluje a bezmezně mu věří. Již brzy jí ale spadnou růžové brýle a ona pozná, jak moc se v něm mýlila, že je mnohem horší než Eddie, kterému nedokázala odpustit jeho románek se Zorou. Tehdy následoval bouřlivý rozchod. Adriana pak začala pít, úlevu hledala i v drogách. Bude se historie znovu opakovat, jen s tím rozdílem, že Adriana další takovou divokou jízdu nepřežije?

Robert Bláha si jde tvrdě za svým. Rozeštval rodinu Peškových, aby neměla vliv na Adrianu, nyní pase po jejím majetku. Celou dobu jí manipuluje, a zatím mu to prochází. Už brzy ale Adriana pozná, jaký je doopravdy. Co bude následovat? Eddieho kdysi v návalu vzteku málem zabila. Co když shodu nešťastných okolností zemře Robert poté, co ho Adriana nachytá s Ájou?

Zdroj: ulice.nova.cz

 

Výsledky našeho průzkumu:

V minulých týdnech jsme v našem Fanclubu pro vás měli speciální anketu, ve které jste mohli tipovat, kdo v Ulici již brzy zemře. Celkem přišlo 501 hlasů a nyní se můžete podívat na výsledky hlasování.

Robert Bláha 204
Radek Mastný 170
Světlana Nyklová 57
Denisa Mastná 16
Architekt Weiss 15
Vilma Nyklová 12
Lumír Nykl 7
Vlastimiil Pešek 6
Lucie Webberová 6
Adriana Pešková 6
Evžen Šmýd 1
Marcela Kořínková 1