logo-14 sezona

Na jaké příběhy se můžete těšit v nové sezóně Ulice?

Seriál Ulice: Co se bude dít po prázdninách?

Trable s rodiči
Tereza a David si užijí super prázdniny, přesně jak mají naplánováno. Ale jen co se vrátí z cest, začne ten pravý kolotoč a šrumec. Do života jim zasáhne nejen Terezin táta Tomáš, ale také Davidovi rodiče. Jací jsou? Už nyní vám prozradíme, že jsou pravými opaky Tereziných rodičů. A podle toho bude vypadat i jejich seznámí s Tomášem, kterého čeká docela náročné období, a to nejen kvůli blížící se svatbě…

Aleš se nevzdává
Gábina si nepřeje nic jiného, než aby jí Aleš zmizel ze života. Ten něco takového však nemá v úmyslu. U Gábiny je stále zaháčkovaný přes Šímu, který ho zbožňuje. V Gábinin prospěch nyní hrají prázdniny, které má Šíma docela nabité. Gábina tak sází na to, že i v případě Aleše bude u Šímy platit, že sejde z očí, sejde z mysli. Dokonce tomu i sama částečně napomůže. Bude to ale stačit? Jak velké pouto mezi sebou Aleš a Šíma mají?

Kapela na soustředění
Jaké by to bylo léto bez fesťáků a té pravé letní pohody? Starej vercajk vyrazí na soustředění do Loučky k Maléřovým, kde bude hned pořádně rušno, a to nejen kvůli zkoušení. Veronika se tak odváže, že i Martinovi spadne brada údivem. Verča i ostatní členové kapely totiž budou řádit jako za mlada. A neobejde se to ani bez několika karambolů…

Žádost o ruku
David není jediný, kdo se letos odhodlal k žádosti o ruku. Pochlapí se také Pavel, který si je jistý, že Vendula je ta pravá, i když spolu zatím chodí jen pár měsíců. O to víc Pavel svým úmyslem všechny překvapí. A o to víc to začnou jejich blízcí řešit… Proč tak najednou?

Karla a Mára
Karla a Mára si dopřáli dlouhou dovolenou, během které si užívali jeden druhého a také hodně cestovali. Domů se vrátí nabití energií, se spoustou zážitků i několika otazníky. Jak to bude dál s Karlou, která se těsně před dovolenou rozešla ve zlém se svým parťákem Jirkou Hermanem? A jak na tom jsou Márovi rodiče, o nichž nemají téměř žádné zprávy?

Admin Kuba / 1. 7. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

"Sestřička" Alena Mihulová míří do Ulice

alena mihulova ulice1

Poslední díl 14. sezóny Ulice přinesl v závěru i krátkou upoutávku na novou sezónu. Kdo se správně díval, mohl v této upoutávce zahlédnout i první posilu nové sezóny. Kterou, dle ukázek bude máma Davida Kučery, tedy budoucí tchýně Terezy Jordánové.

Novou posilu si zahraje skvělá herečka Alena Mihulová, kterou nejvíce proslavila hlavní role ve filmu Sestřičky, kde si zahrála po boku Jiřiny Jiráskové. Právě tato role patří mezi ty nejznámější, po té přišly jen spíše menší role.

Nejvíce se znovu do povědomí diváků dostala filmem Domácí péče z roku 2015. Za tento film byla také oceněna cenou Českého lva, Cenou české filmové kretitiky i cenou z festivalu v Karlových Varech. V poslední době můžeme herečku Alenu Mihulovou vidět i v seriálech. Hlavní roli si zahrála v seriálu České televize Trapné padesátky a tchýni si zahrála i v Ohnivým kuřeti.

Admin Kuba / 23. 6. 2018 /
foto: Archiv TV Nova