Velikonoce v Ulici - 11. sezóna - rok 2016

Tradice oslavit Velikonoce v Ulici začala již v první sezóně, tedy v roku 2006, od té doby jsme společně s uličníky oslavily již neuvěřitelných 11 velikonočních svátků. V roce 2016 se Velikonoce slavily 28. března, a co vše se v tento den v Ulici stalo?

Vilma Nyklová si nedá pokoj ani o Velikonocích. Opět je v práci, aby si udělala v krámě velký úklid. Lumír s Lexíkem toho hned využijí a zastaví se za ní na koledu. Nyklová je hlavně z malého koledníka nadšená a hned mu dá i zaslouženou odměnu. Nyklová zároveň Lumíra ujistí, že sama o svátku nebude. Je domluvená s Růžou, že za ní zajde. Později překvapí Lumíra koledník Jarda, který přišel vyšlehat Světlanu. Má však smůlu. Šlehání se nekoná, ovšem pánové si Velikonoce i tak užijí... Pod jakou podmínkou se Jarda vyvlékl z rodinných Velikonoc? Čím Růža zklame Nyklovou? A jaká nepříjemnost zkazí den Světlaně?

Monika přeje hned ráno Márovi k narozeninám a dává mu svůj dárek – luxusní pokerovou sadu. Mára ji vzápětí vyšlehá pomlázkou. Oba se těší na odpolední oslavu i premiérový kvíz v Coolně. Olda vyzvídá na Monice, jaké překvapení na odpoledne s Márou chystají. Ta mu ale nic neprozradí... Jak se oslava vydaří? Dorazí na ni i Věrka? A co bude zlatým hřebem?

Skleslá Adriana se zastaví za dědou a Amálkou. Přizná jim, že Eddie je od pátku na služební cestě a že jim to moc neklape. Ti dva se snaží ji povzbudit, moc se jim to však nedaří. Když k nim dorazí i koledník Miki, Adriana raději odejde k sobě. Jakmile se Miki od babičky dozví, že mezi Adrianou a Eddiem to je nějaké špatné, dost mu zatrne... Čím Mikiho zaskočí Adriana? Jak si Eddie užil služební cestu se Zorou? A jak rozčísne svůj trojúhelník? Rozejde se s Adrianou?

Pokud jste nemohli sledovat tento díl v televizi, tak máte samozřejmě možnost podívat se na celý díl na internetu, musíme mít ovšem placenou registracii na voyo.cz, kde najdete všechny díly seriálu Ulice. Pokud se na voyo podívat nemůžete, tak vám musí stačit náš krátký popis a fotky.

Seriál Ulice: ep. 3001 - Lumír vyšlehá svou matku  

 

 


 Velikonoce v Ulici - 10. sezóna - rok 2015

Velikonoce v roce 2015 vyšly na 6. dubna a stejně jako v předchozích letech, tak i v tomto roce se Ulice vysílala i přímo na velikonoční pondělí. Je to již taková tradice, o kterou bychom určitě neradi přišli. A tak i v tomto roce jsme mohli Velikonoce oslavit společně s obyvateli naší Ulice.

Dva roky po sobě se Velikonoce oslavovaly i u Lumíra Nykla a protože bylo vždy o zábavu postaráno, tak i v letošním roce jsme mohli zavítat k Lumírovi a Světlaně. Ti pořádali menší oslavu Velikonoc, kdy na oběd byla pozvána i mamuška, jenže chtěně-nechtěně se oslavu přimotala i Květuš Vavrušková. No a svého kamaráda samozřejmě musel přijít navštívit i Tonda Hložánek a s ním se zábava opět rozjela. Nahlédnout jsme mohli i k Simoně a Rudolfovi, kam na koledu dorazil i Pepan. A hned z rána dostala výprask i Bětka. Tak se oslavily Velikonoce v desáté sezóně Ulice.

Pokud jste nemohli sledovat tento díl v televizi, tak máte samozřejmě možnost podívat se na celý díl na internetu, musíme mít ovšem placenou registracii na voyo.cz, kde najdete všechny díly seriálu Ulice. Pokud se na voyo podívat nemůžete, tak vám musí stačit náš krátký popis a fotky.

 

 


Velikonoce v Ulici - 9. sezóna - rok 2014

Také v deváté sezóně jsme mohli oslavit Velikonoce s našemi "sousedy" z Ulice. Tentokrát se Velikonoce slavily docela pozdě, vyšly až na 21. dubna. Jako vždy, tak Ulice byla vysílána i přesně na velikonoční pondělí, těšit jsme se mohli na epizodu s číslem 2591 a přesto, že nebyl nachystán žádný další speciál, tak jsme se mohli u velikonočního dílu velmi pobavit.

Velikonoce se tentokrát točily převážně kolem Lumíra, u něhož probíhá předvolební kampaň. Miller naplánoval focení u něj v bytě, Miládka nachystala občerstvení a půjčila si kroj, aby vše vypadalo dokonale. Akorát netušila, že mezitím se Lumír s Hložánkem opijí u Simony a v hospodě. Pohodové, rodinné Velikonoce u starosty se tak nekonaly, vše překazil opilý Hložánek. Velikonoce se slavily i v Coolně, kam dorazil Matěj s Eddiem a Vaškem vyšupat Terezu a Moniku. Později to od Terezy schytali i oni, a to když na ně vylila vodu. Takové tedy byly Velikonoce v Ulici v deváté sezóně.

Neviděli jste tento díl přímo v televizi? Pokud máte předplatné na voyo.cz, tak si celý díl můžete kdykoliv přehrát znovu. Ostatním musí stačit jen náš krátký popis a několik fotek, ze kterých můžete vidět, jaká atmosféra byla právě u Lumíra doma. Níže si pak můžete připomenout i všechny velikonoční díly z předchozích let.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640733.jpg?a221 http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640735.jpg?6a90 http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640737.jpg?6ffc http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640745.jpg?2fachttp://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640740.jpg?18e6 http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Apr2014/1640741.jpg?296b

 


Velikonoce v Ulici - 8. sezóna - rok 2013

Velikonoce nám před rokem vyšly na pondělí 1. dubna a rozhodně to nebyl žádný apríl. I když počasí venku si s námi hodně hraje a vypadá jako velký apríl. Tvůrci Ulice připravili epizodu s číslem 2376, opět to není žádný speciál, ale Velikonoce zde hrají velkou roli, dokonce mnohem větší než v předchozím roce. Tak si s námi tuto epizodu pojďte trochu připomenout.

Loňské Velikonoce v Ulici se točily především kolem Franty, Borise a Viki, ale také kolem Simony, Jiřího, Lumíra a Hložánka. Vše začíná tím, kdy místostarosta Hložánek přichází na koledu k Lumírovi, respektive k paní Nyklové. Rád by ovšem vyšupal ještě nějakou ženu, Lumíra napadne Simona. Ale netuší, že už přichází pozdě, Simona přijímá koledníky jen dopoledne, tak jak to má být, ti co přicházejí odpoledne už vyhání. Nejvíce to odnese právě Lumír, naštvaná Simona se totiž rozhodne, že další opozdilce už trochu zkropí a je připravena koledníky polít vodou, ovšem netuší, že za dveřmi je starosta. Nakonec vše dopadne dobře a Lumír pozve Simonu na večeři. To Franta slaví Velikonoce s Viki, ale také s Borisem, ten dostane nápad, aby si svátky trochu zpříjemnili vodkou. Jak to ovšem dopadne už je všem jasné, všichni tři se opijí a není jim příliš dobře.

Pokud jste tento díl nestihli sledovat v televizi, tak máte samozřejmě jako vždy šanci podívat se na svůj oblíbený seriál v archivu TV Nova na adrese voyo.cz. To platí pouze pro uživatele, kteří mají aktivní předplatné. Ostatním musí jako vždy stačit náš popis a fotky.

 


Velikonoce v Ulici - 7. sezóna - rok 2012

Velikonoce jsme v tomto roce slavili 9. dubna a jako každý rok, tak i v tomto roce na Velikonoční pondělí nedostala Ulice žádnou přestávku a mohli jsme si tak vychutnat další sváteční díl s ozančením č. 2171. Kdo se ovšem těšil na další speciální díl, jako bývala na Velikonoce zvykem, měl smůlu. Připraven byl klasický díl, kde se téma Velikonoce jen mírně objevilo.

Velikonoce se mírně projevili jen u Seidlových, kam Martu Seidlovou přišli vyšlehat koledníci, Mikiho spolužáci. Tím Marta zjistila, že Miki není s nimi na chatě, jak všem tvrdil. Marta je tedy pořádně vynervovaná, má o Mikiho strach, zvlášť když se mu nemůže ani dovolat. Miki je ovšem s Míšou. To u Hejlových si Velikonoce představovali jinak. Ale mají zde nemocného Cyrila, kterému není vůbec dobře. Velikonoce se jinak u nikoho jiného výrazně neprojevili. Každý měl jiné starosti, a to především Matěj, který se zamiloval do neznámé krásky (Kristýny), rozhodl se udělat vše, aby jí našel. Proto se odhodlal a nejvyšší komín v Praze vyvěsil plachtu s jeho webovkami. Díky tomu se o něm aspoň mluvilo ve zprávách a do Ulice se tak "dostala" i Lucie Borhyová.

I přesto, že nás nečekal žádný velikonoční speciál, tak kdo má zájem, tak si tuto epizodu může přehrát v archivu TV Nova na voyo.cz, ovšem platí to jen pro ty, kteří mají aktivní předplatné. Ostatním jako vždy musí stačit náš krátký popis a přiložené fotky. Náš speciál je skoro u konce, ale abychom tady měli kompletní Velikonoční díly Ulice, tak si musíme připomenout i ten nejnovější, který nás teprve čeká. Ten si tady připomeneme na Velikonoční pondělí večer.

 


Velikonoce v Ulici - 6. sezóna - rok 2011

Velikonoce v tomto roce byly 24. dubna a jak už bývá zvykem, tak samozřejmě přímo na velikonoční pondělí se vysílala i Ulice, takže jsme si speciální, velikonoční díl mohli vychutnat přesně tak jak to má být. Název toho dílu byl "Vypečené Velikonoce" a číselně byl tento díl označen jako 1981. díl.

Den D je tady, Pepan s Blaženou se rozhodli, že se konečně vezmou a protože Pepan je rocker tělem i duší, tak uspořádal velkou rockovou svatbu, na které poznal snad všechny (tedy kromě svých rodičů, na které tak trochu zapomně). Chybět nemohla ani kapela Masáci, pro kterou Pepan v té době psal texty, a tak jsme mohli v Ulici vidět speciální hosty jako byl Dalibor Gondík, Vilém Čok, Václav Noid Bárta, Kamil Střihavka a další. Vše probíralo přesně podle plánu, až do doby, kdy začala Blažena rodit, svatba tak musela být zrušena a jelo se do porodnice. Ale aby oddávající Lumír nepřišel zkrátka, tak oddal jiný pár, doslova z minuty na minutu se rozhodl Ondra Kraus, že si vezme Báru, ta i když nechtěla, nakonec souhlasila. V hospodě u Henryho se tak místo Blaženy a Pepana vzali Ondra a Bára. U prvního páru vše dopadlo dobře, narodila se jim krásná dcera Jiřinka.

Jako vždy závěrem připominám těm, kteří mají aktivní předplatné na voyo.cz, tak si celou tuto speciální epizodu můžou pustit a rockovou svatbu si tak připomenout. Ostatním, kteří si už na tento dl nepamatují musí pro připomenutí stačit náš krátký popis a několik přiložených fotek. Sledujte nás určitě i nadále, příště si připomeneme velikonoční díl z minulého roku. Po dlouhé době nás nečekal žádný speciál, ale Velikonoce se v Ulici samozřejmě také odehrály.

 


Velikonoce v Ulici - 5. sezóna - rok 2010

Tento rok bylo velikonoční pondělí 5. dubna a jako každý jiné pondělí, tak i tentokrát se klasicky vysílal další díl Ulice, číselné označení měl 1701, 1702. Tento díl byl opravdu speciální, mohli jsme poznat plno nových epizodních postav, ale jinak se děj celého dílu točil okolo tří námi velmi známých postav.

Vše to začalo nápadem paní Nyklové vypravit se do lázní, kde chtěla najít milenku svého zesnulého manžela Stárka. A tak se rozhodla, že na Veliknoce si udělá výlet, doprovodit jí nemohl nikdo jiný než její nejlepší kamarádka Růža Habartová. K nim se pak přímo v lázních přidala Libuška Šmídová, která zde zrovna náhodně byla také. Mohli jsme tak opět sledovat vtipné momenty tří zdivočelých důchodkyň. Při hledání Mileny (tak se měla jmenovat milena pana Stárka) na jednu Milenu opravdu narazili a doslova jí srazili k zemi. Ukázalo se ovšem, že to je jiná Milena, která se rozhodla při pátrání té pravé Mileny svým novým kamarádkám pomoc. Ale nedopadlo to příliš dobře, paní Nyklová musela nakonec vše vysvětlovat i policii a byla asi ráda, když se z hootelu Růžový sen vrátila v pořádku zpět do Prahy.

Závěr patří opět našemu připomenutí pro ty, kteří mají aktivní předplatné na voyo.cz. Vy si celý tento speciální díl můžete připomenout hezky celý. Ostatním opět musí stačit jen náš krátký popis a také přiložené fotografie. Příště se podíváme na další Velikonoce v Ulici a tentokrát se slavila jedna velká rocková svatba.

 


Velikonoce v Ulici - 4. sezóna - rok 2009

V roce 2009 se Velikonoce slavily v pondělí 13. dubna. Tvůrci Ulice si pro své věrné diváky připravili opravdu velmi speciální díl, ten měl označení čísel 1281, 1282, ale samotný díl měl i svůj vlastní název a to Velké finále, mimochodem tento název se objevil i ve znělce, která byla pro tento díl mírně upravena (viz. foto, kdy na ceduli Ulice letí fotbalový míč). Už je vám určitě jasné, že celý díl byl věnovaný fotbalu.

Fotbal v Ulici byl v tomto roce na hlavním místě už několik měsíců předem, kdy vybraní obyvatelé Ulice trénovali na blížící se zápas, FC Hospoda měla skvělého trenéra v podobě pana Peška a zdravotníka kapitána Bařinku. Mimochodem funkce jednotlivců byly ve velikonočním díle nadepsány i přímo v ději (viz. druhá fotka s Peškem a Bařinkou). Na velikonoční pondělí se konál velký zápas, ve kterém hráli proti sobě mužstvo FC Hospoda a mužstvo z TV Nova. Do toho prvního týmu patřil také Matěj, Ben, Henry, Richard, Olda či fanoušek Pepan. Mezi fanoušky se pak objevili i další obyvatelé Ulice a Milan Šteindler jako velký fanouš. V tomto díle se objevilo také spoustu hvězd, např. Vladimír Šmicer, Václav Titelbach, Ray Koranteng, Pavel Svoboda a spousta dalších. Byl to prostě neuvěřitelný díl, na který si určtěi mnozí z vás ještě teď vzpomenou.


A pokud si již nevzpomínáte a chcete si tento díl připomenout celý, tak se na něj můžete podívat na voyo.cz, ovšem to platí jen pro ty, kteří mají aktivní předplatné. Ostatním opět musí stačit jen náš krátký popis a také několik přiložených fotografií. Nezapomeňte nás sledovat i nadále, příště se podíváme na Velikonoce roku 2010, to měla Ulice také svůj speciál.

 


Velikonoce v Ulici - 3. sezóna - rok 2008

Velikonoční pondělí v roce 2008 vyšlo na březen, konkrétně pak na 24. března. Tento den se stejně jako v jiném všedním dni vysílal i seriál Ulice, od půl sedmé večer jsme mohli sledovat epizody s číslem 823, 824. Ač se zdálo být vše normální, tak tento díl byl speciální, byl totiž velikonoční a v Ulici se hrály šipky. Proto byl celý díl pojmenovaný na Velikonoční šipkařský turnaj.

Celý šipkařský turnaj měl v režii Pepan, který vše vymyslel a připravil. Také se na to hodně těšil. V hospodě u Henryho se sešla řada obyvatel Ulice, kteří se do turnaje samozřejmě zapojili, nechyběli Farští i s Jakubem a Tamarou, samozřejmě sám Pepan se Simonou a do hospody zavítal i nastávající manžel Vilmy Nyklové pan Stárek, ti přišli samozřejmě za dobrovodu Lumíra. Všichni se náramně bavili a celý turnaj si užívali. Hrálo se také o ceny, hlavní cenu věnovala Simona, byl to vlastnoruční velikonoční beránek, kterého nikdo neviděl, protože jako překvapení byl schovaný. Vítězem se stal tým pana Stárka a tak dostal beránka, ale bez hlavy, tu totiž stihnul "sežrat" Pepan. Od Simony to samozřejmě potom pěkně schytal. Druhou hlavní cenou byl prsten od zajíčka Sandry. Tak takhle se v Ulici slavily Velikonoce v roce 2008.

 
Opět připomínám těm, kteří mají aktivní předplatné na voyo.cz, tak si celou epizodu můžou pustit a připomenout si jí tak víc než ostatním, kterým musí stačit krátký popis a přiložené fotky (u kterých se opět omlouváme za sníženou kvalitu). Pokud nás budete sledovat i nadále, tak příště se podíváme na "uliční" Velikonoce v roku 2009.

 


Velikonoce v Ulici - 2. sezóna - rok 2007

Také v tomto roce byly Velikonoce v pondělí. :) Datum 9. dubna a čísla epizod 416 a 417. Celá tato epizoda byla velice speciální, obyvatelé Ulice totiž společně slavily Maxivelikonoce a právě takhle se jmenovala i celá velikonoční epizoda, vše bylo opravdu maxi a především se celý díl točil okolo jednoho beránka, tedy možná lépe řečeno maxiberénka.

Tomáš Jordán se totiž rozhodl, že Velikonoce obzvláštní a upeče maxiberánka, pomáhali mu samozřejmě i jeho děti Matěj a Tereza, společně s Tesaříkem a se Štěpánem. Bára byla naštěstí na služební cestě. Ještě před pečením nastalo několik problémů, například kde se nechá tolik těsta vykynout? Problém se vyřešil a těsto kynulo u Jordánových ve vaně, ale nastal další problém, maxiberan se totiž nevleze do trouby a tak se nakonec do pečení musel zapojit celý dům. V troubě u pana Peška se pekly nohy beránka, u Farských zadek, další část u Marka Stránského a tělo s hlavou přímo u Jordánových. Další problém byla Bára, která se vracela ze služebky do bytu, kde se pekl maxiberan a ve vaně bylo ještě zbytek těsta a Bára zrovna tak toužila po vaně, Štěpán v její posteli tomu už pak jen nasadil korunu, naštvaná Bára všechny vyhodila ven. Naštěstí pak vše dopadlo dobře a maxiberánka dokonce přímo Bára dokončila společně s Jitkou.

 
Ti, kteří mají předplatné na voyo si opět můžou tuto epizodu připomenout celou. Ostatním muselo pro připomoenutí stačit naše krátká písemná rekapitulace a opět je pod tímto článkem přiloženo pár fotek. V dalším vydání našeho speciálu se podíváme na další Velikonoce v Ulici, tentokrát nás čeká rok 2008.

 

 


Velikonoce v Ulici - 1. sezóna - rok 2006

Velikonoce v roce 2006 byly 17. dubna, samozřejmě v pondělí. :) A protože Ulice se vysílá každý všední den, ať je svátek nebo pátek, tak i na na velikonoční pondělí jsme nepřišli o příběhy našich oblíbených postav. První Velikonoce v Ulici se točily kolem Lenky Drápalové, název epizody byl také "Lenčiny hororové Velikonoce" a pro ní to byl opravdu horor.

Vše probíhalo v klidu pro všechny obyvatele, Bára s Jitkou se rozhodly, že vypečou své manžele a rozhodly se vydat na malý výlet mimo domov. Paní profesorka Hejlová každorečně všem nalže, že odjíždí do Vatikánu a není tedy doma, nechce být totiž rušena. Lenka přijímá ve svém bytě koledníky, vše se ovšem zavrtne, až k ní dorazí parta jejich studentů, kteří jí polijí vodou a to Lenku naštva a už nikomu neotevírá. Bohužel se jí podaří uvíznout v koupelně, když jí vypadne klika. Na pomoc volá Miriam, ta jí přichází v ustrojení na pomoc, ale přidá se k ní i její syn Jarda a také Tomáš s Oldou. Lenka od nich samozřejmě dostane výprask, tomu nakonec neuniknou i Bára s Jitkou, když se večer objeví u Lenky, kde jsou pánové schovaní. Všichni společně si nakonec udělají menší mejdan u Lenky.Pokud máte přeplatné na voyo, tak se na celou epizodu můžete podívat. Ostatním musí pro připomenutí stačit jen náš krátký popis a také přiložené fotky (které nejsou ve velké kvalitě, za což se omlouváme). Příště se podíváme na další Velikonoční díl a to z roku 2007.