Reklamní sdělení
TriBos- vše na jednom místěhttps://www.tribos.czSlužby a produkty pro koně i psy. (Výměna zipů, psí matrace, oprava a čištění dek s impregnací)
Metal ART Jackob Sochyzkovu.cz https://www.sochyzkovu.czVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
Adrian Jastraban - narozen 23. 3. 1969 v Banské Bystrici,

k herectví se dostal vlastně náhodou díky kamarádu z gymnázia, který si přivydělával jako kulisák v banskobystrickém loutkovém divadle. Adrian za ním do divadla často chodil, protože se v zákulisí cítil jako doma. Když pak oba uvažovali, kam na vysokou školu, rozhodli se, že to zkusí na Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Přestože Adrian neměl žádnou průpravu, byl přijat na loutkoherectví. Po dvou letech však přestoupil na Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, kde se vyučovala činohra, která mu byla mnohem bližší.

Ještě během studií začal hrát v Moravském divadle v Olomouci. Po absolutoriu zde získal i stálé angažmá. Během desetiletého působení tu ztvárnil velké množství výjimečných rolí - Evžena Oněgina, Radúze, Mefista ve Faustovi, Platonova, Malviola ve Večeru tříkrálovém aj. První velká příležitost mimo domovské scény přišla v roce 2003, kdy ztvárnil roli Edmunda v Králi Learovi, jenž byl uváděn v rámci Letních shakespearovských slavností na Pražském hradě. V současné době vystupuje především v Divadle Bez zábradlí (například Cikáni jdou do nebe, Když tančila, Maratón nebo Tango).

Všeobecnou popularitu mu přinesla v roce 2005 role Bedřicha Lišky v nekonečném seriálu Ulice. V té době měl na svém kontě již také film Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba či seriály Hop nebo trop a Strážce duší. Další výraznou postavu si zahrál ve filmu Účastníci zájezdu.

Když má dostatek volného času, odjíždí relaxovat na hory. V létě podniká delší túry, v zimě zase rád jezdí na snowboardu. Mezi jeho koníčky patří také surfování po internetu nebo bowling s přáteli.

 

 

Zdroj životopisů: ulice.nova.cz; osobnosti.cz; csfd.cz; fdb.cz
Zdroj fotek: Archiv TV Nova

 

 

  • Komentáře jsou prázdné.