Obsahy epizod Ulice - 9. týden 2020

pondělí 24.2. 2020

Jak nám mohou nechtěně zavařit vlastní rodiče? Mára se snaží brát mámu s rezervou. Teď mu s ní ale dojde s konečnou platností trpělivost. A nejen jemu. Věrka ve snaze promluvit mu do duše kvůli Vojtovi a malému, jež je na cestě, řekne něco, co by Vojta rozhodně nikdy neměl slyšet, něco, co malého klučinu natolik raní, že se rozhodne pro tajný útěk z domova… Co Věrka hodně přežene? Kam Vojta uteče? Co s ním bude?

úterý 25.2. 2020

Kolik toho člověk vydrží, než dopadne pověstná poslední kapka? Jak ustát neustále se zvyšující tlak na psychiku? Evžen se snaží být oporou Blance, jak jen to jde. Ta ale problémy s Kristýnou řeší hlavně s manželem, jenž se jí čím dál více cpe do života a šikovně opanovává prostor v její nové domácnosti. Teď dojde dokonce na otevřenou konfrontaci s Evženem, ovšem ve chvíli, kdy u toho není Blanka... Jak zákeřný dokáže Luděk být? Co to udělá s Evženem? K jakému radikálnímu rozhodnutí dospěje? A jak se to podepíše na jeho vztahu s Blankou?


středa 26.2. 2020

Co je pravda, a co lež? Čemu věřit, když nám ti, na něž spoléháme, lžou celý náš život? Jana je odhodlaná najít svého tátu stůj co stůj. Mámě o tom už raději neříká, protože je jí jasné, jak by zareagovala. Přizná se jí až nyní, v předvečer události, od níž si hodně slibuje. Čeká, že máma bude rezolutně proti, ovšem ani ve snu by ji nenapadlo, jakou lavinu svou informací spustí a co to s mámou udělá… K čemu se jí nakonec máma přizná? Proč se úplně sesype? A jak si Jana přebere novinky o tátovi, které se dozví?

čtvrtek 27.2. 2020

Nakolik nás ovlivňují informace o druhých, jež se k nám dostanou? Co všechno může zkreslit náš pohled na jiného člověka? Nakolik se nad to dokážeme povznést a brát ostatní takové, jací jsou? Anča se snaží přistupovat k lidem bez předsudků, u Alice jí to ale nejde. Pořád to je pro ni přítelkyně jejího exmanžela, která ho klofla jen krátce poté, co se rozešli. A ke všemu i ženská, jež obšťastňuje chlapy na erotické lince. Přestože se Anča snaží nedávat své antipatie vůči Alici najevo, teď se už neovládne… K čemu mezi nimi dojde? Co Anču vyprovokuje k reakci, jakou by u ní nikdo nečekal?


pátek 28.2. 2020

Manželka, nebo nová partnerka? Na které z nich záleží muži víc, když jde do tuhého? A která z nich by u něj měla být na prvním místě, pokud s partnerkou již pár měsíců žije? Martin dává Šárce všemožně najevo, že ji miluje, jenže té to už nestačí. Chce důkazy jeho lásky, ráda by ho už měla jen pro sebe. Bohužel stále naráží na Veroniku, jež je pro Martina pořád důležitá, možná víc, než si sám p řipouští… Co Šárka neskousne? Proč jí je Veronika čím dál větším trnem v oku? A jak Martinova snaha pomáhat Veronice ovlivňuje vzájemné vztahy?

Obsahy epizod Ulice - 10. týden 2020

pondělí 2.3. 2020

Jak se vyrovnat s obrovským rozčarováním ve vztahu a vědomím, že u partnera jste na druhém místě, protože prioritou je pro něj nemocná manželka? Šárka chápe, že Martin má o Veroniku starost, jen to podle ní už s tou péčí trochu p řehání. Cítí se odstavená na vedlejší kolej, teď ale dojde k velkému zvratu. Už nehodlá jen neustále čekat, až si na ni Martin udělá čas. Naopak se zařídí po svém. A vyklube se z toho nečekaná a pořádně divoká party s někým, komu padla do oka už před rokem… S kým Šárka stráví téměř celou noc? A jaké to má následky?

úterý 3.3. 2020

Čeho všeho jsou lidé schopni ve snaze pomstít se svému protivníkovi a zničit mu život? Kam až je m ůže zavést jejich nenávist? Radek Mastný má na Lumíra pifku od chvíle, kdy kvůli němu přišel o křeslo starosty. Teď mu to s gustem vrátí i s úroky za zmizelou směnku. Přestože ho Lumír ujistí, že o své peníze nepřijde, Mastný ho začne vydírat takovým způsobem, že tím ohrozí nejen jeho, ale také celou rodinu… Kam až zákeřný Mastný zajde? A jaká je Lumírova odveta? S čím Mastný ani ve snu nepočítá?


středa 4.3. 2020

Co dokáže šikovný manipulátor, aby získal nazpět to, co ztratil kvůli vlastní hlouposti a pobláznění mladší milenkou? Luděk se snaží znovu opanovat prostor u Blanky, mít hlavní slovo v rodině. K tomu mu částečně napomáhají problémy s Kristýnou, jež s Blankou v poslední době řeší. Pro tu je manželství uzavřenou kapitolou, ovšem Luděk to nevzdává. Jak se chce vyhnout rozvodu? Jak mu nevědomky přihraje na smeč Kristýna, která opět překročí všechny zákazy? A co je s Evženem, kterého se to také hodně týká?

čtvrtek 5.3. 2020

Dokážeme brát lidi takové, jací jsou? Máme pro ně dostatek pochopení? Bedřich se o to opravdu snaží, ovšem Dan mu neustále brnká na nervy svou jinakostí. Ten si to uvědomuje a o to více ho to stresuje. Ke všemu je opravdu smolařem roku, takže se mu podaří nejen vyrušit Bedřicha a Alici při jejich intimní chvilce, ale vzápětí přijít i o střechu nad hlavou… Kam se poděje? Kdo pro něj má pochopení a překvapivě ho podrží, když je nejhůř? A u koho Dan nečekaně zaboduje?


pátek 6.3. 2020

Co je jen hloupý žert a co zavání už pořádným průšvihem? Kde jsou meze, které by se neměly překročit? A jak se bránit, když se stanete terčem nejapných vtípků? Na Otu se to valí ze všech stran. Ve škole má problémy s Landovou, zástupkyní ředitele, v soukromí čelí dalšímu žertíku, který Hedvikou otřese natolik, že se rozhodne řešit to na policii… Co se stane? Kdo v tom má prsty? A jak ho usvědčit?

Obsahy epizod Ulice - 11. týden 2020

pondělí 9.3. 2020

Co všechno dokážeme odpustit, a přes co pro nás už nejede vlak, i když, nebo právě proto, že se jedná o naše nejbližší? Věrka se trápí od chvíle, kdy se od Máry dozvěděla, jak moc nechtěně ublížila malému Vojtovi a co svým apelováním na syna kvůli zmaření Vojtovy adopce před dvěma týdny způsobila. Ráda by to odčinila, chce být zase součástí rodiny, jenže ta se přes její přešlap neumí jen tak p řenést. Věrka je najednou na druhé koleji, osamělá, nechtěná…Jak to s ní zamává? Co by do ní nikdo neřekl? A jaký zoufalý pokus udělá, aby jí ostatní odpustili?

úterý 10.3. 2020

Jak čelit nepřízni osudu? Co je pro nás ze všeho nejdůležitější? Tyto otázky si v poslední době klade hodě často nejen Magda, ale také Zdenka, jež se dennodenně pere s vážnou nemocí. Ataky zrádné Alzheimerovy choroby jsou u ní čím dál častější. Obě dvě si uvědomují, jak rychle se Zdenčin zdravotní stav zhoršuje, i když na první pohled to na ní není vůbec znát. Magda si chce mámu užít, jak to jen jde, podniknout s ní věci, jež už za rok třeba ani nebudou možné. A tak jí navrhne něco, čím ji v první chvíli docela zaskočí, něco, co by za normálních okolností asi nikdy neudělala… K čemu se Magda odhodlá? Co vžene Zdence slzy do očí? Kdo ji začne balit? A co jí navrhne Tomáš?


středa 11.3. 2020

Co udělá s člověkem láska a zamilovanost? Mário je najednou jako vyměněný. Celý jen září, dělá věci, které dosud nedělal, neustále se usmívá, až je to všem podezřelé. Je jim jasné, že se s Máriem něco děje, dokonce je i napadne, že v tom bude nějaká holka. Ovšem Mário zvolí taktiku zatloukání, k níž má opravdu vážný důvod... Proč Mário najednou nechce přiznat, jak se věci mají? Kdo je jeho vyvolenou, do níž se zamiluje až po uši? Čeho všeho je schopen kvůli své lásce? A jakou platí daň za svou zamilovanost?

čtvrtek 12.3. 2020

Jak těžké je někdy usmíření s těmi nejbližšími? Kdo by měl udělat první krok? Josef trucuje už téměř měsíc kvůli tomu, že mu Veronika rázně vymezila mantinely a zastala se Martina. Veroniku rozkol s tátou mrzí stejně jako rozchod s Patrikem, k němuž došlo jen pár dní před jejím kolapsem. Oba dva jí v životě chybí, a tak vyšle do světa signály, že by se to mohlo změnit… Jak zvládnou usmiřování? Co je pro Josefa i Patrika nejdůležitější? A co pro Martina a Filipa?


pátek 13.3. 2020

Kdy člověk ztratí poslední kapku naděje, že by se mohly vrátit staré časy a on získal nazpět to, co ztratil? Zatímco Luděk to nevzdává a nenápadně znovu dobývá Blanku, pro tu je jejich manželství uzavřenou kapitolou. Chce se rozvést, což nyní prozradí i dětem, které napadne, že by se k nim táta mohl vrátit… Jak na máminu novinku zareagují? Co se moc nezdá Vlastimilu Peškovi, kterému Blančin manžel příliš nesedl? A jak to spolu mají Kristýna a Denis? Jsou jen kamarádi, nebo spolu chodí?

Jsme i na instagramu. Více zde 

Instagram-leaks-passwords-belonging-to-some-members-in-plain-textjpg-940x627x