Aneta Krejčíková - narozena 29. 4. 1991 v Praze,

herectví ji lákalo odmalička, ale dlouho nevěřila, že by se jí její sen mohl splnit. Protože odjakživa ráda zpívala a tančila, rodiče ji na doporučení bývalé dětské herecké hvězdy Moniky Kvasničkové přihlásili do dětské herecké agentury. V ní získala i herecké základy, které se jí pak hodily v její první větší televizní roli, jíž byla právě Gábina Pumrová v seriálu Ulice.

Přestože Aneta začala studovat Soukromou střední odbornou školu umění a managementu, obor foto-video, zkusila se přihlásit i na Pražskou konzervatoř. Byla přijata na obor hudebně dramatický, a tak se zase o krůček přiblížila ke svému vysněnému cíli - hrát divadlo. Na jevišti ji zatím nikde neuvidíme, ale před kamerou už je jako doma. Její role v Ulici se pomalu rozrůstá, vedle toho si zahrála i hlavní roli ve filmu Zastřený hlas. V poslední době se objevila také ve snímku Boží pole.

Aneta se tak dostala mezi šťastlivce, pro něž je povolání současně i koníčkem, kterému rádi obětují svůj volný čas. Vedle herectví patří k jejím zálibám i zpěv (nějakou dobu ho také studovala u Lindy Finkové), tanec nebo fotografování. I když fotografii již nestuduje, za objektiv se často vrací. Baví ji zejména focení aktů, kdy jí modelku dělá její sestra, nebo různé abstraktní fotografie.

 

 

 

Zdroj životopisů: ulice.nova.cz; osobnosti.cz; csfd.cz; fdb.cz
Zdroj fotek: Archiv TV Nova

 
  • Komentáře jsou prázdné.