Dominika Kadlčková - narozena 22.7. 1989 v Praze,

Herečka a modelka Dominika Kadlčková se narodila 22.7.1989 v poslední den vlády znamení Raka. Vyrůstala v Praze (Vršovicích), kde také navštěvovala základní školu - U Roháčkových kasáren. Když byla v páté třídě, tak přešla na taneční konzervatoř. Důvodem toho bylo, aby se mohla rozvíjet ve svém snu, kterým byl tenkrát balet. Zdravotní potíže ji ale donutily od této profese odejít a tak se začala věnovat herectví.

Svou první televizní roli a současně také první roli v životě dostala v nekonečném seriálu televize Nova Ulice, kde dostala roli Adriany Peškové, vnučky Vlastimila Peška v podání Rudolfa Hrušínského. Právě touto rolí se zapsala do podvědomí diváku a získala si tak jak slávu a obdiv, tak i zájem médií. Od té doby je totiž pravidelným objektem zájmů některých novinářů a medií.

Ulici opustila poté, co se rozhodla dát se na dráhu modelky, což se jí celkem zatím dobře daří. Dokonce pobývala měsíc v samotném Miláně - tedy městě módy. Mimo jiné také již byla pracovně ve Velké Británii anebo třeba v daleké Číně.

Jediným celovečerním filmem, kde si prozatím Dominika zahrála a kde jsme ji i mohli vidět, byla komedie Martina Kotíka Vy nám taky šéfe. Tam si zahrála blonďatou sekretářku Alžbětu.

 

 

Zdroj životopisů: ulice.nova.cz; osobnosti.cz; csfd.cz; fdb.cz
Zdroj fotek: Archiv TV Nova

 

  • Komentáře jsou prázdné.