Fanclub seriálu ULICE

Vítejte na největším a zároveň prvním neoficiálním fanclubu seriálu Ulice. Přihlašte se do tohoto fanclubu a získejte výhody, které nikdo jiný nemá.


Co získáte přihlášením?

Nejdříve něco málo o našem fanclubu. Tento fanclub funguje již od 26.12. 2008, za tu dobu se vyšplhal na tu nejlepší úroveň. Jsme jediným fanclubem Ulice, který se navíc dostal přímo do hostivařských ateliérů, kde se Ulice natáčí a dokonce jsme si v seriálu zahráli. První pozvání do ateliérů jsme dostali přímod od tehdejšího šéfproducenta Ulice pana Michala Reitlera. Od té doby jsme se náš Fanclub zúčastnil natáčení ještě několikrát. S produkcí seriálu Ulice udržujeme přátelské vztahy dodnes.
Pokud se zaregistruje do našeho fanclubu máte možnost dostat se do všech zamčených sekcí, které zde jsou.
Co ve fanclubu najdete? Bavit se můžete například při skládání puzzlý nebo při hledání rozdílů na dvou odlišných fotkách, či si trochu prověřit znalosti Ulice při našich testech. Můžete zde také vyjádřit svůj názor na dané téma, které se probírá v Ulici. Podívat se můžete také na exkluzivní fotky, které nikde jinde nenajdete, jedná se o fotky z natáčení Ulice. To vše a mnohem více nabízí náš fanclub.
Tak se určitě přihlašte a získejte spoustu výhod.


Rubriky na heslo

Ve fanclubu je většina rubrik (sekcí) pod heslem, tzn. že do těchto rubrik se dostanou pouze registrovaní členové fanclubu.
 

Jak se přihlásit?

Registrace do Fanclubu je velmi jednoduchá, stačí vyplnit formulář, který najdete zde. Vyplníte email, zvolíte si uživatelské jméno, zaškrtnete zda chcete, aby vám chodili z Fanclubu newslettery a všeobecné podmínky, opíšte kód a je to. Na váš email vám přijde přihlašovací heslo, které si později můžete změnit na vámi libovolně vybrané. Navíc si ve vašem profilu můžete později navolit různé údaje, které ovšem nikdo veřejně neuvidí.

 

Obrázek “http://nd03.jxs.cz/187/904/20aa7ddc74_66682503_o2.jpg?1278411491” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Obrázek “http://nd04.jxs.cz/314/831/b51e3f29bc_75233714_o2.jpg?1302626042” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.