Překvapení? Patricie Pagáčová porotkyní SuperStar

patricie-superstar

TV Nova dnes přišla s velkým překvapením. Odhalila novou porotu SuperStar, která se obrazovky TV Nova a slovenské TV Markíza vrací na jaře 2020 a nutno podotknout, že letošní ročník bude asi velmi překvapující, minimálně v tom, že letos bude mít rovnou pět členů. Vzpomenout si můžeme na ročníky, které měly dokonce i jen tři členy.

Za porotcovský stůl se opět vrací Palo Habera, který nechyběl ani v jednom ročníku slovenské a později československé SuperStar. Ostatní členové budou nováčci, někteří hodně překvapí. Jednou z porotkyň bude zpěvačka Monika Bagárová, která si sama SuperStar prošla v roce 2019, dalším členem pak bude slovenský hudebník Marián Čekovský a co další dva porotci?

Překvapením určitě je moderátor Leoš Mareš, který sám je se SuperStar hodně spojený, ale spíše jako moderátor, příští rok si vyzkouší i pozici z druhé strany. A úplným nováčkem pak bude herečka Patricie Pagáčová, poprvé se tak stane, že mezi porotci bude i herečka. Co říkáte? Je to překvapepení nebo šok? A co ke své nové roli říká sama Patricie? „Musím říct, že na roli porotkyně SuperStar se velmi těším, ale zároveň jsem i dost nervózní! Vnímám to jako velkou zodpovědnost, o to víc, že nejsem zpěvačka. Účinkující budu hodnotit z té lidské stránky a laického pohledu. Tak snad diváky nezklamu!“ prozrazuje Patricie.

Závěrem připomínáme, že Patricie v příštím roce bude účinkovat na Primě v seriálu Módrý kód, na Novu se pak tedy vrací v SuperStar.

Admin Kuba / 28. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Vánoční song TV Nova byl letos natočen přímo v Ulici

vanocni pisnicka tv nova

TV Nova a její moderátoři Snídaně s Novou pokračují již několik let v tradici, kdy se o Vánocích spojí s oblíbenou skupinou či zpěvákem a natočí vánoční song TV Nova. Pro letošní rok byl vybrán zpěvák Voxel a jeho hit V naší ulici, kterou sám zpěvák mírně upravil a pro vánoční hit ho nazval Ve vaší ulici.
Ve vánočním songu se objevují všichni moderátoři Snídaně s Novou a samozřejmě i zpěvák Voxel, který s nimi svou upravenou písničku zpívá. A kdo viděl již videoklip k této písničce, určitě poznal i známé prostředí, celá písnička se totiž točila přímo v ateliérech seriálu Ulice. A kdo je hodně pozorný, tak ve videoklipu zahlédne i několik herců ze seriálů Ulice, poznáte třeba představitele Kristýny, Bena či Arnošta?
A na závěr malá zajímavost, kterou zpěvák Voxel prozradil na svém instagramu. Už původní videoklip k písničce V naší ulici, měl vznikat v ateliérech Ulice, ale zpěvák se bál, že ho tam napustí. :)
 
Na videoklip se můžete podívat zde.

Admin Kuba / 28. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Také letos nepřijdeme o vánoční díl Ulice

https://cloudia.cms.nova.cz/r960x/e1c09a20-e1f1-4629-813f-4d0b58f0e41e

Tradice, která se drží od samého začátku vysílání seriálu Ulice, tedy od roku 2005. Řeč o je Vánocích. Ty pravidelně můžeme prožívat i se svými oblíbenými postavami. Protože už několik let má Ulice během svátků přestávku, Vánoce v Ulici tak slavíme o několik dní dříve, ne jinak tomu bude i letos.
 
Letos si vánoční díl užijeme v pátek 20. prosince, kdy se s námi Ulice pro letošní rok rozloučí a na nové díly se pak můžeme těšit v lednu roku 2020. Po Vánocích u Nyklových, Seidlových, Liškových a mnoho dalších, se bude letošní vánoční díl točit kolem Karly a Máry a samozřejmě malého Vojty.
 
Vojta bude totiž Vánoce slavit samozřejmě v dětském domově, proto mu Karla s Márou udělají Štědrý den s nimi již o čtyři dny dříve. Karla s Márou tak díky Vojtovi budou moc oslavit nejkrásnější Vánoce, při kterém dojde i na jeden malý vánoční zázrak.
 
https://cloudia.cms.nova.cz/r1200x/fea42b67-384b-4844-8dab-14e9512da524

Admin Kuba / 22. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Nová posila Ulice Vasil Fridrich si v Ulici již zahrál

vasil fridrich 2x v ulici

TV Nova dnes představila své podzimní schéma včetně nové sezóny seriálu Ulice, která se na obrazovkách objeví již v pondělí 19. srpna. Nová sezóna Ulice s sebou přinese spoustu nových příběhů a těšit se můžeme i na několik nových postav.
 
Jednou z nových postav bude i bývalý manžel Blanky Luděk Volák, o kterém jsme toho už slyšeli hodně, ale zatím jsme ho neviděli, to se nyní změní. Luďka si zahraje nová posila seriálu Ulice, herec Vasil Fridrich, ale zajímavostí je, že Vasil vlastně není novou posilou Ulice.
 
Ano je to tak, herec Vasil Fridrich si totiž v minulosti v Ulici již zahrál, a to konkrétně na jaře roku 2016 v roli advokáta, který zastupoval Jáchyma Vršovického, tehdy se objevil dokonce v několika dílech. Nyní se tak do Ulice vrací po třech letech, v úplně jiné roli.
 

Admin Kuba / 7. 9. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Ulice má dvě nové herecké posily

alena-yvetta

Do seriálu Ulice v těchto dnes zamířily dvě nové posily. Už v pondělí jsme mohli poznat Milenu Pumrovou, maminku Gábiny a bývalou ženu Radka Mastného. Zatím se v Ulici jen mihla, ale už brzy jí budeme moc vidět i po boku její dcery Gábiny, kdy její představitelka Aneta Krejčíková se po mateřské dovolené opět vrací do seriálu.
 
Milenu Pumrovou hraje herečka Alena Štréblová, která je sestrou Jiřího Štrébl (v Ulici hraje Miloše), a co o své postavě prozrazuje přímo její představitelka? „Milena Pumrová je mnohovrstevnatá postava, která se projevuje různými emocemi od nuly do sta. Chvíli je vyděšená šedá myška, ale taky umí vzít situaci pevně do svých rukou. Je to bývalá manželka starosty Radka Mastného (Pavel Novotný), prodává v second handu a zpočátku může působit jako chudinka, ale věřte mi, že není a že se ještě velmi projeví,“ říká herečka Alena Štréblová.
 
To ovšem není jediná posila Ulice. Už na velikonoční pondělí budeme moc poznat maminku Magdy. Zdeňka do Ulice zároveň přináší i další velké téma, a to Alzheimerovou chorobou. „Zdeňku diváci poznají na konci prvního stadia, kdy jí postupně vypadává paměť. Zdeňka onemocněla ve středním věku, kdy se tato nemoc projevuje agresivněji,“ prozrazuje o své roli herečka Yvetta Blanarovičová, která Zdeňku bude hrát.
 
My jen připomínáme, že diváci Ulice se s toutou chorobou již v seriálu setkali, před lety postihla tato nemoc také Václava Krále.
 
Nezapomeňte tedy sledovat další díly Ulice.

Admin Kuba / 19. 4. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Patricie se vyjádřila ke svému odchodu, co vzkazuje fanouškům?

paticie-instagram

Zpráva o tom, že Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice vzbudila velké ohlasy u fanoušků. Především pak v tom směru, že většině divákům, bude Patricie chybět. Ke svému odchodu se nyní na instagramu vyjádřila i sama Patricie, co vzkazuje svůj fanouškům?
 
"Dobré ráno moji milí, po dvou měsících vám konečně můžu odpovědět na tolik kladenou otázku. Ano, končím v Ulici. Po 13 letech jsem si řekla, že “v nejlepším se má přestat”. Tím myslím své nejlepší, nejlepší “Terezy”. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase, jít dál. Věřim, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánový/Kučerový odpočinou 😃 i já jsem to potřebovala."
 
Patricie a její Tereza bude určitě chybět, ale všichni jí jistě přejeme hodně štěstí v dalším pracovním životě. Závěrem ještě zmínko o tom, že Patricie patří mezi velmi oblíbené na sociálních sítích. Na jejím instagramu jí sleduje neuvěřitených 287 tisíc uživatelů a na facebooku, který pro Patricii v minulosti založil náš Fanclub Ulice, má 146 tisíc fanoušků.

Admin Kuba / 19. 1. 2019 /
foto: Instagram Patricie Solaříkové

Patricie Solaříková končí po 13 letech v Ulici

https://www.fanclub-ulice.cz/Novinky/2040592.jpg?1531239831

Tereza Jordánová, nyní Kučerová je jedna z mála postav, která je v Ulici od samého začátku, dokonce od úplně prvního dílu. Za zmínku stojí i to, že nikdy neměla žádnou větší přestávku. Nyní po 13 letech opouští Ulici a stěhuje se svým manželem Davidem do zahraničí. Za tím stojí rozhodnutí přímo herečky Patricie Solaříkové.
 
„Ano, je to tak. Po 13 letech jsem z Ulice odešla. Bylo to na mou žádost a po vzájemné přátelské domluvě,“ řekla webu extra.cz sama Patricie. „Příběh seriálové postavy Patricie Solaříkové v Ulici se uzavírá stěhováním Terezy do zahraničí. Patricie strávila v Ulici 13 let, a tak je přirozené, že zatoužila po změně,“ řekla k odchodu pro web super.cz PR koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.
 
Vzhledem k tomu, že Tereza se nakonec dohodla na dřívějším odchodu ze školy, uvidíme jí v Ulici už jen zhruba jeden týden. Tereza se "střídá" se svým bratram Matějem, který se naopak po roční pauza do seriálu vrací. My Patricii přejeme mnoho štěstí v dalším pracovním životě a budeme doufat, že se do Ulice opět brzy vrátí.

Admin Kuba / 17. 1. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Letos nás čeká štědrovečerní díl Ulice, ale pouze na internetu

vanocni special novaplus

TV Nova a tvůrci seriálu Ulice se rozhodli, že letos svým divákům připraví opět štědrovečerní díl Ulice. Vánoce k Ulici patří od samého začátku, několikrát jsme osudy svých oblíbených postav mohli sledovat i přímo na Štědrý den. Pokud to nevyšlo, tak alespoň den či pár dní před Štědrým dnem.
 
O letošní vánoční díl rozhodně také nepřijdeme. Sledovat ho budeme moc v pátek 21. prosince od 18:30. Pak si dá Ulice jako každý rok, svou krátkou přestávkou a na obrazovky TV Nova se vrátí zase v lednu. Ovšem pozor! Letos nás čeká ještě jeden speciální díl.
 
Bude to přímo štědrovečerní díl, ale bude speciální v tom, že si ho budou moc vychutnat jen ti, kteří mají přístup na internet. Tento díl bude k vidění pouze na portálu novaplus.cz, a to už od pátku 21. prosince. A co v něm uvidíte? Zde krátký obsah...

OSAMĚLÁ ŠÁRKA
Zamilovaná Šárka dlouho bojovala se svým citem vůči Martinovi. Marně. V poslední době to mezi nimi jiskří čím dál víc, i když Martin si lásku vůči Šárce zakazuje. Jiné to nebude ani těsně před Vánoci. Martin je ženatý a nehodlá na tom nic měnit. Vánoce chce trávit s rodinou, jiná varianta u něj ani nepřipadá v úvahu. Šárka to moc dobře ví, jenže prožít Štědrý večer v prázdném bytě nechce. A tak zajde do Coolny, kde natrefí na další dvě osamělé duše – Bruna a Jirku Hermana. Co všechno se mezi nimi odehraje?

ITALSKÁ DOMÁCNOST
Miloš Knobloch je nenapravitelný. Ani o Vánocích nevyjde z průšvihů. Tentokrát nechá nákupy dárků na poslední chvíli, což se mu samozřejmě vymstí. Zachraňovat ho bude Bedřich, ale jsou věci, které ani on předvídat nedokáže. U Knoblochových se tak odehraje scéna jak z italského filmu. A veselo nebude jen u nich doma… Jak přežijí Štědrý večer? A jak jej prožije Bedřich, který zůstane úplně sám? Pozor! Byt Knoblochových uvidíte v tomto díle poprvé.

Admin Kuba / 23. 11. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

13. sezóna Ulice je u konce, přejeme všem krásné léto

http://www.fanclub-ulice.cz/2028606.jpg

A je to tady. Dnes definitivně skončila 13. sezóna Ulice. Nyní si budeme užívat skoro dva měsíce volna, než se na obrazovkách TV Nova objeví 14. sezóna, která už se nyní natáčí.
 
13. sezóna Ulice opět přinesla spoustu zajímavých příběhů, jako vždy přivítila spoustu nových postav, některé postavy nás ovšem opustily, a to ať už tou nejhorší cestou, tedy smrtí (jako třeba Robert), případně odchodem oblíbených postav (Simona, Matěj,...)
 
Na novou sezónu se můžete těšit už na konci srpna, i nová sezóna přinese zajímavé příběhy i nové postavy, mezi nimi i rodiče Davida, jeho maminku si zahraje skvělá herečka Alena Mihulová, legendární "sestřička" ze stejnojmenného filmu. Už nyní pro vás máme krátkou ukázku nových dílů.
 
 
 

Admin Kuba / 22. 6. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

13. sezóna se blíží do finále, co nás ještě čeká?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 2

Ještě dva měsíce a rozloučíme se definitivně s 13. sezónou Ulice, která toho opět přinesla spoustu zajímavého a rozhodně i ty zbývající dva měsíce se nudit nebudete. Už příští týden nás čeká např. tragická smrt Roberta Bláhy, objeví se i nová postava a bude toho k vidětní mnoho zajímavého,emotivního a vtipného. Pojďte se alespoň okrajo seznámit s tím, co nás ještě čeká.

Zemětřesení u Adriany
Adrianu čeká kruté prozření. Již brzy se dozví celou pravdu o Robertovi, která s ní pořádně zamává. Pak přijde jako rána z čistého nebe zpráva o jeho tragickém skonu. A aby toho nebylo málo, Adriana odhalí další Robertovy podrazy, jež se jí bezprostředně týkají. Její vysněný svět se najednou sesype jako domeček z karet. Adriana se ocitne na další životní křižovatce a bohužel si vybere cestu, která ublíží všem jejím blízkým. Jak svou složitou situaci vyřeší? Proč si o ni začnou dělat všichni starost? A jak zasáhne do života Peškových Eddie?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 4

Tereza a David: Překvapivé návrhy
Čas maturit má pro Davida hořkou příchuť. Kvůli Weberovu křivému obvinění se musel vzdát třídnictví studentů, na kterých mu hodně záleží. Navíc právě s Luckou Weberovou budou další problémy, dokonce i v den konání zkoušek z dospělosti. Lucka na maturitu totiž nedorazí. Pro Davida to bude poslední kapka. Najednou začne zvažovat, jak dál. A právě v tomto období dostane překvapivou pracovní nabídku, která ho přiměje zvážit životní rozhodnutí, jež se týká nejen jeho, ale i Terezy. Najednou se zrodí návrh, který by u nich mohl leccos změnit… Jaký? K čemu David dospěje?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 1

Gábina a Aleš: Život podle pravidel?
Zpočátku se zdálo, že Aleš je pro Gábinu konečně ten pravý. Miluje ji, snesl by jí modré z nebe, rozkrájel by se pro ni i jejího syna, kterého bere, jako by byl jeho vlastní. Má to ale malý háček Aleš si díky Gábině a Šímovi naplňuje svůj sen o dokonalé rodině. A automaticky předpokládá, že se oni dva jeho představám podřídí. Pomalu začíná ovládat Gábininu domácnost i její život, žárlí na ni, rád by ji měl jen pro sebe. Jak dlouho se dá ale v takovém vztahu žít? A jak se na jejich partnerství podepíše nečekaná nabídka Lukáše Binara, který leží Alešovi pořádně v žaludku? Co všechno bude najednou v sázce?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 8

Pavel a Vendula: Romance s babičkami v zádech
Pavel a Vendula si konečně užívají chvíle plné štěstí a lásky. Z jejich vztahu jsou nadšení i ti, kteří si celou dobu nepřáli nic jiného. Nyní by mohli být všichni spokojení, ovšem nebyla by to Vilma Nyklová, aby se hned nezačala třást na svatbu a vnoučata. A nebyla by to Pavlova babička, aby si k tomu neřekla své.

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 7

Tahle dáma má navíc velmi zvláštní smysl pro humor a stejně jako Vilma Nyklová si ráda prosazuje svou. Odtud je už jen krůček k jejich hašteření, jež přinese spoustu humorných situací.

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 6

Legrace bude také s Máriem, který vypustí do světa svůj další track. Naprosto v něm znemožní ješitného Radka Mastného, jenž si až příliš zakládá na své mužské chloubě… Co všechno se kvůli tomu semele? A k jakému závažnému rozhodnutí dospěje Světlana, která po propuštění vazby přehodnocuje své priority?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 5

Anča a Bedřich: Čas lásky a nových začátků
Anča a Bedřich si žijí už své životy, přesto jsou stále manželé a spojuje je jejich rodina. Rozvod Bedřich před nedávnem odmítl, což hodně zasáhlo Jindru, která si malovala rodinný život s Bedřichem a Ladou. Bedřich však znovu překvapí. Začne řešit společné bydlení, aby mohl být co nejvíce se svými holkami. Že by konečně idylka? A dokáže dát Bedřich Jindře i lásku, po které tolik touží?

Seriál Ulice: Bedřich Jindru nechtěně hodně raní

Zatímco Jindra se kvůli lásce momentálně trápí, Anču uhánějí hned dva muži najednou – její bývalý mistr Petr a Evin šéf Milan. Randit s oběma dohromady se nedá moc dlouho, a tak si Anča bude muset vybrat. Který u ní vyhraje? Ovšem Anče nečekaně přibude ještě jeden ctitel – Miloš. Pro toho se stane bohyní ve chvíli, kdy mu omylem pošle své lechtivé selfíčko. Milošovi se opět zapálí lýtka a teprve teď ukáže, jaký drak v něm vězí… Co Miloš začne vyvádět? Jakými trapasy bude Anča bavit Evu, která je nyní její velkou kamarádkou?

Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...

Marcelin boj s anorexií
Lékaři Marcelu po jejím kolapsu stabilizovali, vyhráno ale nemá. Bez odborné pomoci se neobejde, uzdravení je navíc běh na dlouhou trať. A to pouze pod podmínkou, že si ona sama uvědomí, v jak velkém průšvihu lítá, a bude se chtít léčit. Největší tíha padne opět na Maléřovy, kterým je jasné, že v Mořkově by to bylo pro Marcelu ještě větší peklo kvůli jejímu otci. Má ale Marcela ještě vůbec šanci? Kam až to musí zajít, aby si uvědomila, že je v bezprostředním ohrožení života? A nebude pak už pozdě?

Seriál Ulice: Jak na tom je doopravdy nemocná Marcela?

Pozornost rodičů a hlavně Radky si vyžádá i Filip, který začne velmi nečekaně řešit svou sexuální orientaci. Jedno nedorozumění bude střídat druhé, o vtipné situace rozhodně nebude nouze… Jak to s ním tedy je? A kdo bude Marcele největší oporou?

Seriál Ulice: Filip všem brnká na nervy

Životní křižovatky Marečkových
Karla a Mára mají idylický vztah, ale bohužel nežijí na pustém ostrově. Karla se snaží být co nejvíce oporou svému parťáku Jirkovi Hermanovi, jehož vzaly kopačky od Digi víc, než by kdokoli čekal. Whisky u něj teče proudem, což se začíná podepisovat na jeho práci i vztazích a neblaze ovlivňovat také vztah Karly a Máry. Márovi navíc začnou dělat starosti rodiče, které čekají další těžké zkoušky. Luboš přijde nejen o finance, ale také víru, že bude líp. A Věrka? Tu čeká hodně kruté prozření, co se Michala týče… Co všechno se mezi nimi odehraje? A kdo je biologickým otcem Máry?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 3

Ota a Johanka: Divoká jízda
Ota konečně našel tu pravou, nebo si to alespoň myslí. S excentrickou Johankou se opravdu nenudí, ale všeho do času. Johanka dává Otovi docela zabrat, noční akce si u něj začínají vybírat svou daň. Zajde to tak daleko, že Ota dokonce začne hazardovat se životem, jen aby udržel s o dost mladší Johankou krok. Co se mu vymstí? A jaké haló způsobí Johanka mezi jeho studenty?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 9

Zdroj: TV Nova

Admin Kuba / 28. 4. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

Prozrazeno: V Ulici tragicky zemře Robert Bláha

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/688x390/Jan2017/1948249.jpg?d41d

O úmrtí v Ulici se dlouhou dobu jen spekulovalo. Postupně začaly na povrch vycházet první zprávy a indície, kdo by vlastně mohl zemřít. Herečka Stanislava Jachnická prozradila, že zemře někdo z okolí radnice, později bylo jasné, že to bude někdo, kdo má prsty v kauze "školka", kvůli které Světlana byla ve vazbě.

Včera tvůrci Ulice přišli se zprávou, že zemře někdo z rodiny Peškových. Netrvalo dlouho a celá pravda je na světě. Fanoušci Ulice se pustili do velké diskuze a dnes pado oficiální jméno. Ulici definitivně opouští Robert Bláha, který v seriálu tragicky zemře. Více k tomu i sám představitel herec Vuk Čelebić: „Já pořád hraju záporné role, i v divadle, a dělám to rád. Tohle je ale asi největší sv*ně, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ uvedl Čelebić s tím, že „nemá smysl pro postavu truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu.“

Co mošná ještě nevíte o herci se jménem Vuk Čelebić? Více v předchozím článku rubriky Novinky.

Admin Kuba / 26. 4. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

Co možná nevíte o… Vuk Čelebić

20180423201119_vuk_celebic_FB_top

Každý seriál má své neoblíbené postavy, tzv. záporáky, přesně také má i Ulice. O titul toho největšího záporáka teď jasně bojuje Robert Bláha, a možná je na vrcholu tohoto neoblíbeného žebříčku, které herci nemají moc rádi, ale zase se jim dobře hrají. To stejné platí i o herci se jménem Vuk Čelebić. Co o tomto herci možná vůbec netušíte?

  • narodil se v Praze, ale jeho tatínek pochází z Černé Hory, kam se rodina přestěhovala, když bylo Vukovi pět let, po dalších pěti letech se přestěhovali do Argentiny a pak zase zpět do Černé Hory. DAMU již Vuk vystudoval v České republice, kde žije dodnes
  • původně studoval režii, ale na škole ho v jednom představení viděl Michal Pavlata a přemluvil ho, aby přestoupil na herectví
  • má dvě dcery, pětiletou Ester Clare a tříletou Isabellu Arii
  • žije s partnerkou Bárou Císařovskou, se kterou působí v chebském divadle
  • kromě Ulice se objevil i ve dvou dílech seriálu Vyprávěj
  • Vuk sám tvrdí, že je pravým opakem Roberta, ale společného mají to, že oba mají rádi elegantní oblečení a dobré jídlo a stejně jako Robert, tak i Vuk rád svádí ženy
  • jeho tatínek byl také hercem, nyní spisovatel a překladatel. Několik let působil i jako ministr kultury v Černé Hoře
  • maminka je filoložka se specializací na středověkou a klasickou latinu
  • jméno Vuk znamená vlk
  • rád plave, šermuje, jezdí na koni a cvičí jógu

To je alespoň pár zajímavostí, které jste možná nevěděli o tomto sympaťákovi, který v Ulici nepůsobí, ale jinak jde opravdu o velkého sympaťáka. I Roberta můžete sledovat v Ulici, která běží každý všední den v 18:25.

Životopis herce Vuka Čelebiće najdete zde.

409 1997432

1997434 b5ca72c9f72578ead425adb2a08ac8a0

Admin Kuba / 24. 4. 2018 /
foto: Facebook

Tereza Brodská hlásí návrat do Ulice

Fotka uživatele Fanclub Ulice.

Tereza Brodská byla hlavní hvězdou seriálu Ulice od jeho prvních dílů v roce 2005, objevila se dokonce v úplně prvním díle vysílaným 4. září 2005 a v seriálu zůstala až do roku 2011. Během těchto šesti let měla 2x pauzu, poprvé, když musela na operaci a roli Báry Jordánové tak za ní na pár týdnů převzala Veronika Žilková a podruhé, když si chtěla dát pauzu, to se Bára přestěhovala do Brna, pak se ale vrátila. Až na podzim 2011 se odstěhovala s novou rodinou na domeček za Prahu, od té doby se o ní v Ulici jen mluví.

To už letos bude ale minulostí. Po sedmi letech se Tereza Brodská alias Bára Jordánová opět objeví v Ulici, i když dlouho nabídky odmítala, nakonec jí přijala od Matěje Podzimka.„Bylo by to pět dnů. Já jsem takový člověk, který se většinou nevrací, když něco uzavře, ale Matěj Podzimek, který nyní píše scénáře, mě přemluvil, takže jsem slíbila, že se vrátím. I když tedy jen na pět dní, ale vrátím se,“ řekla ke svému návratu Tereza Brodská.

Tak uvidíme, kdy Báru Jordánovou opět uvidíme a také na jak dlouho. Jedno je jasné, v Ulici se potká i se svou dcerou Terezou Jordánovou, která se v Ulici stále objevuje.

Podívejte se na video z roku 2011, které mapovala život Báry Jordánové v Ulici.

Admin Kuba / 19. 2. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

TOP příspěvky z našeho facebooku za rok 2017

top fb 2017

Fanclub Ulice to není jen tento web, velmi úspěšně fungujeme také na facebooku, kde máme již přes 20 tisíc označení a naše příspěvky "laikují" stovky až tisíce lidí. Pojďte se s námi podívat na ty nejúspěšnější příspěvky z našeho facebooku za rok 2017, vybrali jsme pro vás 12 top příspěvků.

12. Každý den, půl hodiny před začákem Ulice dáváme na facebook fotku z aktuálního dílu, příspěvek tak slouží jako taková "upoutávka". Příspěvek z 5. září se stal jeden z nejúspěšnějších, zobrazilo si ho 61 tisíc uživatelů facebooku a dostal přes 200 laiků.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21232117_1655473111163963_4264867075184541450_n.jpg?oh=868452f343e0609a1084431cadc8983a&oe=5AFF1E3E

11. Rádi spolupracujeme s herci z Ulice, jedním z nich je i Vašek Svoboda, u kterého vždy rádi sdílíme některé příspěvky z jeho stránky, jako byla fotka ze svatby jeho syna, kde se Václav Svoboda pochlubil vnukem i manželkou. Příspěvek zaujalo 62 tisíc uživatelů a mělo 1,6 tis. laiků.

10. Úspěšné na našem facebooku jsou i přání k narozeninám herců z Ulice. Přání pro Ilonu Svobodovou zaujalo 72 tisíc lidí a dostalo přes 723 laiků.

9. Dne 4. září jsme si připomněli 12 let od odvysílání prvního dílu Ulice. Tuto vzpomínku na našem facebooku vidělo 75 tisíc uživatelů a dostala 650 laiků.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403010_1327023530775163_2367917690385309566_n.jpg?oh=9e58fdd974662b1f8a257a80df2deb5d&oe=5ABE1EB8 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19059426_1566078223436786_3327164024457876729_n.png?oh=b7c5d988d509281567f2e5b313ed5b50&oe=5AC582B2 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21369188_1654844214560186_1694426408666545066_n.jpg?oh=4189de1a2ed7679a5ed18a1203d5ee04&oe=5AF48AFD

8. Jsme rádi, že vás baví i hry z našeho Fanclubu, taková hra Co na to fanclubáci má úspěch. Jedno z kol této hry zaujalo na facebooku 76 tisíc lidí a několik desítek tipovalo top odpovědi.

7. Když Tereza jeden čas randila s Lorenzem, zeptali jsme se vás, co na tento pár říkáte vy. Celkem přišlo 116 komentářů, fotku laikovalo přes 1,4 tis. lidí a celkem fotka zaujala 79 tisíc.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21369114_1656410254403582_7421239536566580767_n.png?oh=4c5d3a343992ec46d2970b87482a7309&oe=5AB72663 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17361851_1478011982243411_6566864122680836503_n.png?oh=7d8bb82bdb3fdbbbff8316d975d9cc17&oe=5AC0BDAF

6. Ty nejaktuálnější informace o nové sezóně jste během léta mohli najít jen u nás. Příspěvek ze začátku sprna, kdy jsme představili hlavní příběhy nové sezóny zaujalo 88 tisíc a za zmínku stojí i počet sdílení této zprávy - celkem 46 sdílení.

5. Narozeniny herců z Ulice ještě jednou, tentokrát přání pro Terezu Bebarovou, kterou vidělo 97 tisíc lidí a dostalo 600 laiků.

4. O písničky, které zazní v Ulici je vždy velký zájem, ne jinak tomu bylo, když jsme na náš web přidali písničku z epizody, kdy se Tereza poprvé políbí s Davidem. Celkem tento příspěvěk vidělo 99 tisíc lidí.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20526030_1622063117838296_3609354924687875294_n.jpg?oh=90fdc34d7f0e6f9446bf30acbc597e5c&oe=5AB3ADB1 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19437410_1582102088501066_6956288412866874872_n.png?oh=826e6aad8ae7d7a6e6f847e2d61bc019&oe=5AC66AF6

4. O písničky, které zazní v Ulici je vždy velký zájem, ne jinak tomu bylo, když jsme na náš web přidali písničku z epizody, kdy se Tereza poprvé políbí s Davidem. Celkem tento příspěvěk vidělo 99 tisíc lidí.

3. Největší úspěchy na našem facebooku mají informace o narozených dětí. A tak na TOP 3 skončil příspěvek, ve kterým se Míša Tomešová poprvé pochlubila svým narozeným synkem. Příspěvek vidělo více jak 117 tisíc lidí a mělo skoro 3 tisíce laiků.

2. Druhé místo nepatří fotce, ale videu, a to upoutávce na 13. sezónu, které jsme zveřejnili 11. srpna. A malá statistika, celkem video vidělo 98 tisíc lidí, ale 415 tisíc lidí tento příspěvek vidělo (bez zhlédnutí videa), 60 lidí toto video sdílelo a dostalo přes 1 tisíc laiků.

http://www.fanclub-ulice.cz/3279.png https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16806854_1452470844797525_1509967934198003277_n.jpg?oh=185e77cb538a843e964353a0e5f9031b&oe=5AC1D65A

1. A jdeme na úplný TOP. Znovu Míša Tomešová a fotka s jejím synem. K tomu i informace o všech narozených dětí herců z Ulice. Tento příspěvek u nás vidělo neuvěřitelný počet lidí, a to více jak milion, měl 22 tisíc laiků, přes 400 komentářů a 183 sdílení. Je to tak naprostý top, díky za něj.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16806742_1454187167959226_7173490222780501281_n.jpg?oh=818723ede8728a22fb223b481efc2f14&oe=5AF04707

Admin Kuba / 1. 1. 2018 /
foto: Archiv TV Nova / facebook.com

Rok 2017: Ulice přišla o dvě herecké osobnosti

2017-zemreli

Včera jsme si připomněli kolik dětí se v letošním roce narodilo hercům ze seriálu Ulice. Dnešní připomínka bude smutnější. Připomeneme si totiž, kteří herci již bohužel nejsem mezi námi a opustili nás právě v letošním roce. Ulice v letošním roce přišla o dvě herecké osobnosti.

Vladimír Brabec (Jiří Kreuzer st.)

V pátek 1. září obletěla celou zemi smutná zpráva, zemřela herecká legenda Vladimír Brabec, který si zahrál v desítkách českých filmů i seriálů, jeho nejznámější rolí byl major Zeman v seriálu 30 případů majora Zemana. Ale zahrál si také v Ulici, a to Jiřího Kreuzera.

Jaroslav Šmíd (Michal Šafránek)

V listopadu, přesněji 15. 11. přišla další smutná zpráva, teprve ve svých 47 letech zemřel herec Jaroslav Šmíd, kterého proslavila především komedie Doktor od jezera hrochů. Ale možná i málodko ví, že tento herec se objevil i v Ulici, sice jen v menší roli, ale objevil. Zahrál si v pěti dílech majitele hotelu a realitního agenta, Michala Šafránka, se kterým jedná Lumír Nykl.

Uliced přišla už o řadu skvělých herců, podívejte se, kdo všechno už Ulici opustil. Více v našich zajímavostech.

Admin Kuba / 29. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova

Rok 2017: Ulice se raduje celkem ze čtyř dětí

2017-deti

Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci a ještě než přivítáme nový rok, tak je na čase rekapitulovat právě končící rok. Co vše se v tomto roku stalo? Tak například Ulice se rozrostla celkem o tři nové děti, tedy respektive herci se radují s nových přírůstků do rodiny, kdo z Ulice se v letošním roce stal maminkou či tatínkem?

Michaela Tomešová (Bětka Klimešová)

Herečka Michaela Tomešová (dříve Doubravová) přivedla na svět svého prvorozeného syna Kristiána, který se narodil v pondělí 20. února. Kristiánek po porodu vážil 3,75 kg a měřil 52 cm. Se svými rodiči, maminkou a tatínkem Romanem Tomešem oslavil své první Vánoce.

Jana Michalov Birgusová (Lída Kostková)

Od soboty 4. března je hrdou maminkou také herečka Jana Birgusová, kterou z Ulice znáte jako Lídu Kostkovou. Také Jana se raduje ze syna, který dostal jméno Max. Po porodu vážil 3,14 kg a měřil 52 cm.

Lenka Zahradnická (Hedvika Gregorová)

Maminkou se letos stala i Lenka Zahradnická, která přivedla na svět krásnou holčičku, a to v noci z neděle na pondělí 21. srpna. Holčička dostala krásné jméno, a to Jasmínka. S partnerem Michalem tak letos oslavili své první rodinné Vánoce.

Tomáš Dastlík (Martin Maléř)

Prvorozený syn Tomáše Dastlíka se rozhodl, že svým rodičům připraví krásný vánoční dárek, narodit se měl až v lednu, ale na svět přišel dva dny před Štědrým dnem, tedy v pátek 22. prosince. Dostal jméno Ondřej a hrdý tatínek se malým synkem pyšní, co se dá.

2017-deti1

Kolik herců z Ulice se během vysílání Ulice už radovalo z narození dítěte? Více v našich zajímavostech.

Admin Kuba / 28. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova / Instagram

Ulice bude mít týden pauzu, co nás čeká v lednu?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?

Čekají nás poslední díly Ulice, pak si seriál dá na týden přestávku, ale hned po týdnu se opět vrátí, přesně na Nový rok. V novém roce se opět můžete těšit na spoustu nových a zajímavých příběhů, čekají nás i nové postavy. A na co se můžete těšit u našich starých, známých?

Aleš odhaluje svou pravou tvář
Gábina se po dlouhé době opět zamilovala. Je ráda, že Aleše má, všichni v jejím okolí ho považují za ideálního partnera. Jenže Aleš má své představy o tom, jak by měly vztah, rodina i domácnost fungovat. Pomalu je začne u Gábiny prosazovat a ovládat tak její život, aby ji měl jen pro sebe. Jak se Gábina popasuje s Alešovou žárlivostí a snahou změnit ji k obrazu svému? A jak jejich vztah ovlivní Šímova učitelka Landová, se kterou si Aleš rozumí čím dál víc?
 
Těžká zkouška pro vztah Terezy a Davida
V Ulici asi momentálně není zamilovanější pár. Tereza a David prožívají opravdovou idylku, ale už brzy je čeká první těžká zkouška. Ředitelka školy Puklická pověří právě Davida dočasným vedením školy kvůli vážnému úrazu, který se jí stane. Davidova třída navíc maturuje, takže David najednou nebude vědět, co dřív. A aby toho nebylo málo, začne se schylovat i k pořádnému průšvihu... Jak to ti dva zvládnou? Co pro ně bude nejhorší? A kdo se stane jejich novým spolubydlícím?
 
Matěj se loučí
Tereza a Matěj si byli celý život stále nablízku. To se ale už brzy změní. Matěj dostane pracovní nabídku, která se neodmítá, což znamená nový začátek stovky kilometrů od domova. To je velkou ranou hlavně pro Lucku. Matěj je její první velkou láskou, jeho odjezd ji zasáhne víc, než by kdokoliv čekal. Jak ustojí odloučení v náročném čase blížících se maturit? Už teď vám prozradíme, že si pořádně zavaří. A nejen sobě...
 
Adriana Robertovou kořistí
Adriana a Robert se hned na Nový rok pochlubí obrovskou novinkou – jsou manželé. Robert už má své jisté, ale chce mnohem víc. Jen co se mu díky Radkovi Mastnému naskytne skvělá investiční příležitost, začne Adrianou opět manipulovat, aby ji přiměl k prodeji části domu. Proti tomu se samozřejmě postaví Adrianina rodina, a tak si Adriana bude muset vybrat... Prohlédne slepě zamilovaná Adriana Robertovy intriky? A pokud ano, nebude už příliš pozdě?
 
Nové začátky i vztahy Anči a Bedřicha
Anča a Bedřich jsou formálně ještě manželé, ale každý z nich si začíná žít svůj vlastní život. Anča se pomalu sbližuje s Evženem a vypadá to na novou lásku. Z Bedřicha je milující táta malé Lady, jenž pomáhá mamince Jindře, jak jen může. Oba touží po úplné, fungující rodině. Ale dokáže Bedřich zapomenout na Anču a zamilovat se do Jindry? S Ančou ho navíc spojují stále Franta a Ema, kteří je i nyní potřebují. Do života Liškových také zasáhnou Miloš a Eva, u kterých to zase jednou pořádně zabouří kvůli Milošově zamilovanosti do Justine... Co všechno se Eva dozví? A od koho dostane Miloš pořádně za vyučenou?
 
Podraz na Světlanu
Robert neintrikuje jen doma, ale také na radnici, kde si začne jít tvrdě za svou kariérou. Na to doplatí Světlana, která mu hodně důvěřuje. Robert jí totiž podstrčí k podpisu nevýhodnou smlouvu ve chvíli, kdy nebude mít čas pořádně si ji překontrolovat. A následky na sebe nenechají dlouho čekat... Kam až je Robert schopen zajít? A co to udělá se vztahy na radnici i v Ulici?
 
Vendula mezi Pavlem a Máriem
Mário z Vendulina života hned tak nezmizí. Přestože ona sama by ho nejraději poslala k šípku, Lumír se vůči němu cítí provinile, a tak mu nabídne pomoc, aby se mohl co nejdříve postavit na vlastní nohy. Místo vděku však Lumíra a jeho blízké čeká spousta Máriových nechtěných trapasů. Některé z nich se budou týkat dokonce i Pavla, o kterého Vendula už brzy zabojuje... Dočká se Vendula konečně velké lásky?
 
Karla a Mára zachraňují své blízké
Nový rok přinese velkou změnu ve vztahu Karly a Máry. Začnou spolu žít, i když je oběma jasné, že soužití nebude ani trochu jednoduché kvůli jejich pracovní zaneprázdněnosti i rozdílnému fungování. Jejich domov se navíc stane azylem pro zraněného Bruna, o kterého se budou muset postarat po vážné autonehodě. Ovšem Bruno není sám, kdo bude potřebovat jejich pomoc a oporu. Luboš udělá vše možné, aby zachránil manželství s Věrkou. Jenže ta se rozhodne pro nový začátek se svou láskou z mládí – s Michalem... Jak si všichni poradí ve složitých životních situacích?
 
Strach o Marcelu
Veronika a Martin oslaví za pár týdnů významné jubileum – dvacáté výročí svatby. Martin přichystá pro Veroniku velké překvapení, díky kterému si ti dva oslavu užijí stejně jako kdysi samotný sňatek. Úplná idylka to u nich ale nebude. Zabrat jim dají jak pubertální Filip, kterého čekají přijímačky na střední školu, tak i Marcela, jež bude kvůli milovanému baletu riskovat dokonce i své zdraví. Začne trpět anorexií, čehož si dlouho nikdo nevšimne, dokonce ani Bruno, s nímž se Marcela sblíží... Jak do života Maléřových a Marcely zasáhne Marcelina máma Hanka v podání Natálie Drabiščákové? A jak to bude se vztahem Marcely a Bruna?
 
Zamilovaný Ota
Pro Otu byly kopačky od Hedviky v den svatby velkou ranou, se kterou se dlouho nedokázal vyrovnat. Po půl roce od rozchodu se konečně dostatečně oklepal, takže začne zase randit o sto šest jako za starých časů. Pak ale narazí na někoho, kdo mu převrátí život vzhůru nohama. Zamiluje se do excentrické studentky herectví Johanky v podání Anny Jiřiny Daňhelové, jež je Hedvičiným pravým opakem. Nebude to trvat dlouho a Otovy milostné eskapády začnou dělat pořádné vrásky na čele jeho mámě...

Admin Kuba / 18. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova

Také letos nás čeká vánoční pauza Ulice

Blíží se nejkrásnější čas roku, období Vánoc. Po hektickém prosinci, kdy většina z nás míří do nákupních center nakupovat dárky si spousta lidí bude chtít o Vánocích odpočinout. Odpočinek také letos dostane i seriál Ulice, který si o Vánocích dává pauzu, ovšem stejně jako loni, tak i letos to bude jen týdenní pauza.

Poslední díl v letošním roce nás čeká v pátek 22. prosince 2017, kdy na vás čeká opět vánoční díl, protože i letos vychází Štědrý den na neděli, tak Vánoce v Ulici oslavíme již o dva dny dříve a rozhodně se máte na co těšit. Pak si týden dáme pauzu a první díl v roku 2018 je připraven již na 1. ledna, takže jak na Nový rok, tak po celý rok.

Co vše vás čeká v Ulici do konce roku, si můžete přečíst z obsahů aktuálních dílů, více zde.

Admin Kuba / 30. 11. 2017 /
foto: Archiv TV Nova

Zemřel herec Vladimír Brabec

Ve věku 83 let zemřel včera, tedy v pátek 1. září 2017 herec Vladimír Brabec, kterého mohli poznat i diváci seriálu Ulice, kde si zahrál Jiřího Kreuzera st. O jeho smrti informovala jeho vnučka, která na sociální síť napsala: "„Večer ukončil svou životní pouť Vladimír Brabec. Vzpomeňte si na společně prožité chvíle. Popřejte svobodu a mír jeho duši." Náš Fanclub Ulice celé rodině vyjadřuje upřímnou soustrast.

Vladimír Brabec si zahrál v několika desítkách filmů a seriálů. Objevil se i v mnoha televizních pořadech. Osudnou mu ovšem zůstane jediná role, a to majora Zemana v seriálu 30. případů majora Zemana. Byl to právě tento seriál, díky kterému se herec dostal nejvíce do povědomí diváků. Ale bylo toho mnohem více, zde se můžete podívat alespoň na krátký seznam filmů či seriálů. Celý seznam na csfd.cz.

Vyprávěj
Trapasy
Anglické jahody
Ulice
ZZ pekla štěstí
My všichni školou povinní
Návštěvníci
30. případů majora Zemana
Lev je v ulicích
Černý prapor
Svatby pana Voka

Několik málo fotek ze seriálu Ulice...

 

Admin Kuba / 2. 9. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


TV Nova zve na velký "den s Novou", i s prohlídkou Ulice

TV Nova i v letošním roce pořádá velký den otevřených dveří, tentokrát ho pojala ve velkém stylu, konat se bude "Den s Novou", který se uskuteční v sobotu 9. září. Těšit se můžete na velký den plný koncertů známých českých kapel a zpěváků, potkáte zde i moderátory a herce známé ze seriálů TV Nova, k tomu budete moc soutěžit o zajímavé ceny. Navíc budete mít možnost prohlédnout si ateliéry Ulice a Ordinace.

To vše má ovšem malý háček, nebude to zadarmo. Na celý "Den s Novou" budou k dispozici vstupenky, vybrat si budete moc vstupenky buď jen na "Den s Novou" nebo si koupit vstupenky, u kterých bude i prohlídka seriálů Ulice a Ordinace. Kolik budou vstupenky stát a veškeré další podrobnosti se již brzy dozvíte na stránkách densnovou.cz. Část peněz ze vstupenek půjde na charitu v rámci Nadace Nova. Celá akce se bude konat v pražské Hostivaři.

Admin Kuba / 24. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Do seriálu již brzy nastupuje Milan Šimáček

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tato nová postava?

Postupně vám představujeme nováčky 13. sezóny seriálu Ulice. Dnes přijde řada na herci Milana Šimáčka, který se v nové sezóny brzy objeví. Ale koho si tento herec zahraje?

Nová sezona Ulice přinese nejen nové děje a příběhy, ale také několik nových postav. Jednou z nich je také chlapík, který se vyzná a se kterým není radno si moc zahrávat. Okamžitě si umí získat sympatie každého, s kým se setká. Když na to však přijde, dokáže i hodně znepříjemnit život. Velmi dobře se zná s někým, koho znáte i vy. A právě tento člověk ho do Ulice přivede. Co myslíte, komu ovlivní život muž v podání Milana Šimáčka?

A kdo je herec Milan Šimáček?

Narozen 21. 4. 1962 v Hodoníně, je český ekonom, manažer, publicista a herec. Vždy ho přitahovala divadla malých forem. Na Purkyňově gymnáziu ve Strážnici založil a řídil amatérský soubor, v němž hrál, režíroval a upravoval dramatické texty. Do profesionálního divadla, pražského Studia Ypsilon, nastoupil ihned po absolvování VŠE (1986), když vyhrál konkurs na náměstka ředitele. Vzápětí zde dostal první div. roli cara Petra I. Velikého ve hře Vosková figura. V ní si ho povšiml režisér K. Kachyňa, jemuž se typově zalíbil natolik, že ho obsadil do jedné z titulních rolí filmu Blázni a děvčátka (1989).

Milan Šimáček si zahrál v několika seriálech, ale asi nejvíce ho proslavil komediální seriál Policajti z předměstí, kde se objevil po boku Michala Suchánka či Josefa Cardy. Vidět jsme ho ovšem mohli i v novějších seriálech, jako je Redakce či Místo nahoře. Co se fimů týče, asi nejvýraznější film, ve kterém se objevil jsou Černí baroni, vidět jsme ho mohli ale i v Křídla Vánoc, Obsluhoval jsem anglického kráe a další.

Admin Kuba / 24. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Kdo se zamiluje do krásné Báry Mudrové?

Seriál Ulice: Kdo padne do oka této krásce?

Zdá se, že nová sezóna Ulice nám přinese spoustu nových postav. Tvůrci Ulice už nám poodhalili dvě nové postavy, šlo o dva sympaťáky, herce Jirku Knihu a Dennyho Ratajského. Dnes nám byla představena krásná herečka, kterou je Barbora Mudrová. Koho si v Ulici zahraje?

V Ulici se na podzim objeví i jedna kráska, které padne do oka někdo, koho už moc dobře znáte. Dotyčného by ráda sbalila, protože je přesně podle jejích představ. Vysokoškolačka Ája, kterou hraje Barbora Mudrová by ráda zakotvila v metropoli, zároveň si hledá i nějakou perspektivní známost. Na podzim narazí na někoho, kdo její představu partnera do puntíku naplňuje. Co myslíte, kdo to bude?

A kdo je herečka Barbora Mudrová?

Bára byla od malička vždy velmi aktivní a pracovitá. Své dětství prožila v tělocvičně sportovní gymnastiky, moderního tance a na dramatickém kroužku. Ve čtrnácti letech se poprvé dostala na konkurz do filmu České televize a získala svou první roli po boku Viktora Preisse a Taťjany Medvecké. Poté padlo rozhodnutí věnovat se herectví i v budoucnu. Bára opustila gymnázium a úspěšně složila talentové zkoušky na Pražskou konzervatoř, kterou zakončila v roce 2013. V průběhu studia na konzervatoři si zahrála v další českých filmech. Např. princeznu v pohádce Ztracený princ, po boku Pavla Lišky v detektivce Setkání v Praze s vraždou, interaktivním filmu Interande, seriálu Obchoďák nebo Cirkus Bukowsky. Sama říká, že největší zkušeností, je vždy natáčení anglicky mluvících filmů v zahraničí. Jednou z nich bylo i natáčení Německo-Italského seriálu Borgia.

Kromě zmíněných snímků, má Bára za sebou i několik dalších seríálů, jako jsou Cesty domů či V.I.P. vraždy. Z filmů můžeme jmenovat například Sedmero krkvavců, Pravý rytíř, Pohádky pro Emu a spoustu dalších.

Admin Kuba / 18. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Ulice i v létě? Ano, na festivalu plný seriálů

Město Boskovice už zítra, tedy v sobotu 15. července od 11 hodin dopoledne pořádá zajímavý festival, který nese název Zámek plný seriálů, jde o první ročník, na kterém budou k vidění české seriály, které můžete znát z telelevizních obrazek, ale i z internetu. Samozřejmě se zde bude promítat i Ulice, tedy některé její díly.

Těšit se můžete ale i na ukázky z mnoho dalších seriálů, jako je První republika, Doktor Martin, Ordinace, Ohnivý kuře, Police Modrava, Temný Kraj, Vyšehrad, Jízda v Óčku a mnoho dalších. Patronkou festivalu je herečka Jana Bernášková, kterou můžete znát i z Ulice, kde hrála kadeřnici Bety. Těšit se můžete i na koncert Xindla X.

Kromě promítání seriálů se můžete setkat i s tvůrci a herci. Za seriál Ulice bude na festivalu třeba Patricii Solaříková. Pokud tedy nemáte program na sobotní den, rozhodně navštivte boskovický zámek.

Admin Kuba / 14. 7. 2017 /
foto: festival seriálů Boskovice


Nová posila Ulice: Představujeme Dennyho Ratajského

Seriál Ulice: Do koho se zamiluje tento sympaťák?

Již 13. sezóna Ulice pomalu klepe na dveře. Tvůrci Ulice nám pomalu představují nováčky, kteří do Ulice nastoupí v nové sezóně. Představen byl již herec Jiří Kniha. Nyní se nám představuje další sympaťák a tím je herec Denny Ratajský. Jaká bude jeho role v Ulici?

Mužný, charismatický, atraktivní, se skvělou, vysportovanou figurou, navíc i velmi příjemný společník. Nová postava v podání Dennyho Ratajského udělá radost zejména divačkám Ulice, a to divačkám všech věkových kategorií. Jen co se objeví, obdivně vzdychnou spolu s těmi, jejichž osudy v Ulici sledují. Mužných sympaťáků, kteří si vědí rady v každé situaci, není nikdy dost. Tento má navíc i nesmírné charisma a je velmi příjemným společníkem. A do koho z Ulice se zamiluje?

A kdo je herec Denny Ratajský?

Herec, stepař a choreograf Denny Ratajský se narodil 25. 2. 1980 v Uherském Hradišti. Studium herectví na Janáčkově AMU v Brně ukončil v roce 2002. V sezoně 2002-03 byl v angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Od roku 2003 není v trvalém angažmá a působí především v Praze, nejčastěji v inscenacích Divadla na Fidlovačce. Na inscenacích se uplatňuje rovněž jako choreograf, věnuje se tanci a stepu.

Zahrál si ve filmech Tomáš a Milena, Cizí příběh, Hořící keč či Jan Hus. Zahrál si také v seriálech Na vodě, Rapl či Četnické humoresky.

Admin Kuba / 13. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Kdo je herec Jiří Kniha?

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tento týpek?

Nová sezóna Ulice opět představí i několik nových postav, a jednu novou postavu už tvůrci Ulice představili tento týden. Zatím teda o ní moc nevíme, novou postavu si zahraje herec Jiří Kniha, a jaká bude jeho role?

Na podzim rozvíří život v Ulici nová postava, kterou hraje Jiří Kniha. Jen co se objeví, namíchne pár lidí. Tenhle týpek totiž na sebe velmi rád okamžitě strhává pozornost a opanovává prostor, ve kterém se právě nachází. Jeho kámoši mu fandí, ostatní jen skřípou zuby. On sám to příliš neřeší, což ale neznamená, že by byl naprostý ignorant. Naopak svět kolem sebe bedlivě mapuje a občas i docela ostře glosuje.

A kdo je herec Jiří Kniha?

Původem z Hradce Králové, kde spoluzakládal Divadlo DNO. Absolvoval SOU a SOŠ Hudebních nástrojů a nábytku - obor truhlář, už v roce 2004 ale začal hostovat v Klicperově Divadle v Hradci Králové a rok poté skončil v Divadle Husa na Provázku, kde má i své improvizační večery Jirka Kniha hledá partnera. Věnuje se rovněž pouličnímu divadlu a spolupracuje s řadou divadel nejen v Brně (Divadlo DNO, Divadlo Líšeň, Národní Divadlo -Divadlo Reduta, Divo4 a Divadlo Feste). Má rád pohyb fyzický i psychický, jelikož věří tomu, že jedno bez druhého není. Ostatní členové Comedy Expressu mají podezření, že k nám přiletěl z nějaké větší dálky.

Zahrál si ve filmech Operace slepého ucha, Muži v říji, Ztraceni v Mnichově či Akvabely. Vidět jsme ho mohli i v seriálech Já, Mattoni, Doktor Martin, Neviditelní či Kriminálka Anděl.

Admin Kuba / 9. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


12. sezóna je u konce, jak na tom byly poslední díly?

A je to za námi, 12. sezóna Ulice definitivně skončila, její poslední díl jsme viděli včera a nyní musíme čekat dva měsíce, než se rozjede 13. sezóna. Naposledy se tak můžeme podívat na to, jak si Ulice vedla ve své sledovanosti. Ani tento týden Ulice nepřekoričla milionou sledovanost, ale její podíl byl i tak jeden z nejlepších.

Den Sledovanost (v tis.)
19.6.2017 836
20.6.2017 864
21.6.2017 855
22.6.2017 917
23.6.2017 920
průměr 878

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 24. 6. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Předposlední týden Ulice, jaká byla sledovanost?

Ulice jde do finále, alespoň v této sezóně, čeká nás posledních pět dílů, ale my se teď podíváme na to, jak si Ulice vedla v tomto týdnu, tedy v předposledním týdnu této sezóny.

Den Sledovanost (v tis.)
12.6.2017 940*
13.6.2017 992
14.6.2017 860
15.6.2017 857
16.6.2017 800
průměr 890

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

*tento den se nám nepodařilo získat přesné číslo sledovanosti, uvádíme tak průměr za tento den

Admin Kuba / 17. 6. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Sledovanost Ulice tento týden jak na houpačce

Tento týden sledovanost Ulice jak na houpačce, zatímto ve středu se na Uici dívalo více jak 1,1 miliónů diváků, v pátek už sledovanost klesla na 777 tisíc. Co se nemění jsou skvělá čísla podílu ve sledovanosti, na Ulici se stále diváků kolem 40% všech, kteří se zrovna dívají na televizi.

Den Sledovanost (v tis.)
5.6.2017 947
6.6.2017 1,126
7.6.2017 1,034
8.6.2017 874
9.6.2017 777
průměr 951

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 10. 6. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Kolik lidí si tento týden nenechalo ujít Ulici?

Sledovansot Ulice tento týen sice ani jednou nepřekročila miion diváků, ale co se podílu na sledovanosti týče, vede si Ulice velmi dobře, což znamená, že sice celkový počet diváků díky letnímu počasí klesá, ale kdo se zrovna dívá na televizi, se dívá především na Ulici.

Den Sledovanost (v tis.)
29.5.2017 949
30.5.2017 983
31.5.2017 922
1.6.2017 901
2.6.2017 799
průměr 911

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 4. 6. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Jak zamávalo krásné počasí se sledovanosti Ulice?

Blížící se začátek letních prázdnin, a tím pádem konec hlavní televizní sezóny, vždy snižuje i sledovanost televizních pořadů, ne jinak je tomu i Ulice. Stejně jako v předchozím týdnu, i tentokrát měla Ulice jen jediný den v týdnu sledovat přes milion. Nicméně průměrná sledovanost se mírně zvýšila.

Den Sledovanost (v tis.)
22.5.2017 972
23.5.2017 974
24.5.2017 1,078
25.5.2017 920
26.5.2017 878
průměr 946

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 27. 5. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Ulice v "hokejovém" týdnu spadla, ale i tak se celkem drží

Tento týden Ulice v konkurenci hokejových zápasů celkam spadla, nedařilo se jí ani v jeden den, jen v pondělí těsně překročila milionovou hranici. Ovšem i tak se sledovanost drží na celkem dobrých číslech. Průměrná sledovanost za celý týden bylo 910 tisíc.

Den Sledovanost (v tis.)
15.5.2017 1,000
16.5.2017 891
17.5.2017 935
18.5.2017 898
19.5.2017 830
průměr 910

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 20. 5. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Jak se daří Ulici v konkurenci Mistrovství světa v hokeji?

Mistrovství světa v hokeji je v plném proudu a některé zápasy zasahují i do Ulice, což se pochopitelně odráží na její sledovanosti. Ale i přesto si Ulice stále drží skvělá čísla. Více už v naší tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
8.5.2017 1,088
9.5.2017 1,101
10.5.2017 1,028
11.5.2017 936*
12.5.2017 882
průměr 1,007

*tento den se nám nepodařilo získat přesné číslo sledovanosti, uvádíme tak průměr za tento den

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 14. 5. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Vládní krize a hokej, projevilo se to na sledovanosti Ulice?

Tento týden se nesl ve znamení vládní krize, čímž se zvyšovala sledovanost televizních zpráv, a nutno podoknout, že proti Ulici nabízejí své zprávy rovnou tři velké stanice. Začalo také mistrovství světa v ledním hokeji, nicméně první zápas se hrál až po Ulici, takže rozdíly můžeme čekat až v příštím týdnu. A jak si tedy Ulici tento týden vedla? Více v tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
1.5.2017 1,099
2.5.2017 1,148
3.5.2017 1,154
4.5.2017 1,131
5.5.2017 1,000*
průměr 1,123

*tento den se nám nepodařilo získat přesné číslo sledovanosti, uvádíme tak průměr za tento den

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 6. 5. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Tento týden Ulice trhala ve sledovanosti rekordy

Zdá se, že návrat chladného počasí, opět lákal diváky více k televizi. Ulici se tento týden doslova dařilio. Rovnou 3x byla její sledovanost vyšší jak 1,2 miliónů, a v pondělí, kdy si co do počtu diváků, byla sledoavnost slabší, ale v podílu na sledovanosti se Ulici dařilo. Dokonce tak, že pondělní díl se stal nejsledovanějším dílem celé této sezóny. Gratulujeme.

Den Sledovanost (v tis.)
24.4.2017 1,177
25.4.2017 1,208
26.4.2017 1,260
27.4.2017 1,236
28.4.2017 1,118
průměr 1,200

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 30. 4. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Ulice tento týden porazila i Ordinaci v růžové zahradě 2

Tento týden se Ulici každý den držela ve sledovanosti nad milionem, nejlépe se jí pak dařilo ve čtvrtek, v tento den dokonce měla Ulice vyšší sledovanost, než dosud jeden z nejsledovanějších seriálů Ordinace v růžové zahradě 2. Jak se dařilo v ostatních dnech? Více v tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
17.4.2017 1,174
18.4.2017 1,116*
19.4.2017 1,115
20.4.2017 1,188
21.4.2017 1,092
průměr 1,142

*tento den se nám nepodařilo získat přesné číslo sledovanosti, uvádíme tak průměr za tento den

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 22. 4. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Jak si Ulice vedla v první části velikonočních svátků?

V tomto týdnu jsme měli první velikonoční svátek, který vycházel na všední den. Ulice v tento den ve sledovanosti oslabila, jak moc? A jak si vedla v ostatních dnech? Na to už se podívejte v následující tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
10.4.2017 1,014
11.4.2017 1,156
12.4.2017 1,129
13.4.2017 1,093
14.4.2017 0,947
průměr 1,068

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 15. 4. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Ulice tento týden ve sledovanosti stále nad milionem

Tento týden se Ulici nejlépe v úterý, kdy si seriál pustilo více jak 1,2 miliónů diváků, naopak nejmenší sledovanost zaznemanal Ulice v pátek. Každý den ovšem sledovanost neklesla pod milion a průměrná sledovanost je pak přes 1,1 miliónů diváků. Více v tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
3.4.2017 1,170
4.4.2017 1,215
5.4.2017 1,140
6.4.2017 1,123
7.4.2017 1,066
průměr 1,143

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 8. 4. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Změna času i krásné počasí snižuje sledovanost Ulice

Minulý týden se změnil čas, večer tak máme déle světlo, a to vyhání diváky Ulice od obrazovek. K tomu se samozřejmě přidalo i krásné počasí. Sledovanost Ulice se tak průměrně pohybuje okolo milionů diváků, nejsledovanější díl byl ve středu, nejméně diváků se na Ulici podívalo v nejteplejší den celého týdne, tedy v pátek. Více už v naší tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
27.3.2017 1,069
28.3.2017 1,047
29.3.2017 1,110
30.3.2017 1,078
31.3.2017 0,877
průměr 1,036

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 1. 4. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Jarní počasí se pomalu odráží i na sledovanosti Ulice

Sledovanost Ulice se stále drží na svých dobrých číslech, nicméně pomalu se nám začíná "jařit", venku začíná být krásnější počasí, a to se pomalu bude odrážet i na sledovanosti. Což se ukázalo i v pátku, kdy z celého týdne sledovanost nejvíce spadla. Ovšem stále má Ulice skvělá čísl. Více v tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
20.3.2017 1,210
21.3.2017 1,231
22.3.2017 1,176
23.3.2017 1,274
24.3.2017 1,089
průměr 1,196

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 25. 3. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Tento týden se na Ulici dívalo opět o něco málo více diváků

Průměrná sledovanost Ulice se stále každý den drží nad úrovni 1,2 miliónů diváků, tím se stále řadí mezi nejsledovanější pořady dne. V některých dnech, jako je třeba pondělí či středa, je dokonce Ulice úplně nejsledovanějším pořadem ze všech českých televizí. Přesná čísla už v naší tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
13.3.2017 1,226
14.3.2017 1,277
15.3.2017 1,252
16.3.2017 1,219
17.3.2017 1,217
průměr 1,238

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 18. 3. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Sledovanost Ulice prakticky na stejných číslech jako před týdnem

Prakticky beze změny zůstává sledovat Ulice. Průměrná sledovanost celého týdne byla 1,231 tisíc, v minulém týdnu to bylo 1,230 tisíc. Jde tedy vidět, že Ulice má stále svou pravidelnou základnu diváků, což jde vidět i na denní sledovanosti, která se stále drží kolem honodty 1,2 miliónů diváků.

Den Sledovanost (v tis.)
6.3.2017 1,251
7.3.2017 1,264
8.3.2017 1,244
9.3.2017 1,219
10.3.2017 1,178
průměr 1,231

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 11. 3. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Podívejte se, jak si tento týden Ulice vedla ve sledovanosti

Žádné velké překvapení se tento týden nekonalo, tedy co se sledovanosti týče. Za zmínku snad stojí jen to, že tento týden se sledovansot Ulice držela převážně nad 1,2 miliónů diváků, což dokazuje i průměrné sledovanost. Podívejte se na následující tabulku, která obsahuje údaje za každý den.

Den Sledovanost (v tis.)
27.2.2017 1,238
28.2.2017 1,190
1.3.2017 1,279
2.3.2017 1,264
3.3.2017 1,181
průměr 1,230

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 4. 3. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Seriál Ulice tento týden opět i nad 1,2 miliónů diváků

Ve dvou dnech se tento týden Ulice dostala opět nad hodnotu 1,2 miónů diváků, z toho nejsledovanější díl byl hned ten úvodní, tedy epizoda z pondělí 20.2. Tím "nejslabším" dílem by pak středeční díl. Nicméně průměrná sledovanost Ulice se stále drží na vysoké úrovni. Více už v naší tabulce.

Den Sledovanost (v tis.)
20.2.2017 1,223
21.2.2017 1,200*
22.2.2017 1,125
23.2.2017 1,155
24.2.2017 1,174
průměr 1,169

*tento den se nám nepodařilo získat přesné číslo sledovanosti, uvádíme tak průměr za tento den

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 25. 2. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Tento týden si Ulice nejlépe vedla ve čtvrtek, a co jiné dny?

Sledovanost Ulice tento týden opět mírně poklesla, ale stále se drží nad hranici 1,1 miliónů diváků. Nejsledovanějším dílem se tento týden stal čtvrteční díl. Na zbytek se můžete podívat sami v naší tabulce sledovanosti Ulice za poslední týden.

Den Sledovanost (v tis.)
13.2.2017 1,151
14.2.2017 1,147
15.2.2017 1,103
16.2.2017 1,187
17.2.2017 1,122
průměr 1,142

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 18. 2. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Poprvé v tomto roce sledovanost Ulice mírně klesla

Máme pro vás další přehled sledovanosti seriálu Ulice. Poprvé v novém roce sledovanost Ulice mírně klesla, ale jde pouze o nepatrný pokles. Poprvé se průměrná sledovanost posunula pod 1,2 miliony diváků, nicméně i stále se Ulice drží na skvělých číslech. Tentokrát byl nejsledovanější přímo pondělní díl.

Den Sledovanost (v tis.)
6.2.2017 1,222
7.2.2017 1,198
8.2.2017 1,168
9.2.2017 1,118
10.2.2017 1,143
průměr 1,170

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 11. 2. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Sledovanost Ulice se stále drží nad 1,2 miliónů diváků

Přelom ledna a února roku 2017 nepřinesl ve sledovanosti Ulice žádné převratné změny. Sledovanost je prakticky stále stejná, což dokazuje, že k obrazovkách stále usedá podobná skupina diváků. Tento týden si Ulice nejlépe vedla v úterý, průměrná denní sledovanost stále nad 1,2 miliónů.

Den Sledovanost (v tis.)
30.1.2017 1,205
31.1.2017 1,258
1.2.2017 1,213
2.2.2017 1,236
3.2.2017 1,152
průměr 1,213

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 4. 2. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


"Nový" televizní kanál bude i se seriálem Ulice

Televize Nova oslaví příští týden narozeniny a jako dárek pro sebe i pro své diváky připravila několik málo změn. Tou hlavní změnou bude změna jejich kanálů, které se přejmenují. Nevzniknou tak nové kanály, ale Fanda se přejmenuje na Nova Action, Smíchov na Nova 2 a Telka na Nova Gold.

Důvod změny názvu je ten, aby Nova zachovala u všech svých kanálů název "Nova", sjednotí tak všechny kanály pod jednu značku. Nova 2 (Smíchov) se pak bude více zaměřovat i na jiný program a těšit se můžete i na vlastní tvorbu. Nás více zajímá Nova Gold, kde se vysílá i Ulice.

Nemusíte se bát, o Ulici nepřijdete i na "novém" kanálu. Stejně jako v Telce i na Nova Gold pokračuje vysílání starších dílů Ulice. Jak se Ulice na Nova Gold vysílá už teď můžete vidět v našem TV Programu, kde najdte vždy přehled vysílání Ulice na Nově, Telce (Nova Gold) a také na Nova International.

Admin Kuba / 29. 1. 2017 /
foto:
Archiv TV Nova/vlastní prezentace


Další mírné zlepšení zažila Ulice ve sledovanosti

Také v tomto týdnu si Ulice zachovala své pravidelné diváky, dokonce zaznamenala mírný nárůst, co se průměrné sledovanosti týče. Tento týden si Ulice vedla nejlépe v úterý a ve středu. Více už se dozvíte z naší tabulky sledovanosti Ulice za poslední týden.

Den Sledovanost (v tis.)
23.1.2017 1,208
24.1.2017 1,288
25.1.2017 1,265
26.1.2017 1,195
27.1.2017 1,136
průměr 1,218

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 28. 1. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Sledovanost seriálu Ulice opět prakticky beze změny

Žádných výrazných změn se Ulice tento týden nedočkala, co se sledovanosti týče. Její průměrná sledovanost se stále drží nad úrovni 1,2 miliónů diváků, tento týden dokonce došlo k mírnému zlepšení oproti týdnu předcházejímu. Podívejte se sami, jak si Ulice každý den vedla.

Den Sledovanost (v tis.)
16.1.2017 1,149
17.1.2017 1,228
18.1.2017 1,275
19.1.2017 1,280
20.1.2017 1,105
průměr 1,207

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 21. 1. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Také druhý lednový týden přinesl Ulici skvělou sledovanost

Ulice, která se na obrazovkách TV Nova vysílá 5x za týden si stále drží sledovanost nad úrovni 1,2 miliónů diváků. Udržuje tak sledovanost z prvního lednového týdne, a to i přesto, že průměrná sledovanost mírně klesla. Z přiložené tabulky můžete vidět, že nejvíce diváků zaujal středeční a čtvrteční díl.

Den Sledovanost (v tis.)
9.1.2017 1,220
10.1.2017 1,152
11.1.2017 1,253
12.1.2017 1,252
13.1.2017 1,145
průměr 1,204

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 14. 1. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Ulice začala rok 2017 mnohem lépe, než končila rok 2016

Ulice je úspěšná i po více jak 11 letech na obrazovkách TV Nova. Stále nově vytvářené dnešní seriály si o úspěchu Ulice můžou nechat jen zdát. Samozřejmě sledovanost Ulice oproti minulým rokům klesla, ale to je běžné u každých pořadů a seriálů, už kvůli konkurenci. V době kdy Ulice začínala, měla vedle sebe jen několik málo konkurentů, dnes je to několik desítek.

A skvěle si vedou i nové díly Ulice, které se na obrazovky dostaly poprvé tento týden. Zajímavostí je první díly Ulice roku 2017 jsou úspěšnější než posledních pět dílů roku 2016. V průměru se tento týden dívalo na Ulici o více jak sto tisíc diváků více, než v týdnu o Vánocích. Více už v naší tabulce.

Den

Sledovanost
(v tis.)

  Den Sledovanost
(v tis.)
19.12.2016 1,111   2.1.2017 1,268
20.12.2016 1,147   3.1.2017 1,257
21.12.2016 1,151   4.1.2017 1,298
22.12.2016 1,168   5.1.2017 1,213
23.12.2016 1,134   6.1.2017 1,251
průměr 1,142   průměr 1,257

zdroj: ATO-Nielsen Admosphere / digizone.cz

Admin Kuba / 7. 1. 2017 /
foto: internet/vlastní prezentace


Čtyři nové postavy nastupují do Ulice, seznamte se s nimi

Nové postavy Ulice

Ulice už brzy přivítá rovnou čtyři nové postavy, respektive tři, jednu postavu již známe, tou je Luboš Mareček, ale v jarní části 12. sezóny Ulice ho uvidíme mnohem častěji, přestěhuje se totiž i s Věrkou do Prahy. Pojďte se nyní podívat na to, co o svých postavách říkají nové herecké posily Ulice.

Luboš Mareček

"Luboš je v každém případě pěkný podpantoflák, myslím, že si manželé doma budou říkat, že jsou na tom ve srovnání s Lubošem ještě dobře," prozrazuje o své postavě herec Rosťa Novák starší.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2016/1938028.jpg?d41d

Pavel Pelc

"Je to jednoduchý hodný kluk, rozhodně žádný pokrytec, který situace, do kterých se dostává, řeší jednoduše. Žádné kličky nebo intriky se od něj čekat nedají, na to nemá povahu," říká o své postavě řezníka herec Jan Řezníček.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/660xX/Jan2017/1947283.jpg?d41d

Robert Bláha

"Je šikovný mladý muž, který získal práci tiskového mluvčího na radnici a přichází s celou řadou nových nápadů a inovací. Je to od pohledu sympaťák, jenomže se brzy ukáže, že má každý krok velmi dobře promyšlený tak, aby hrál v jeho prospěch," prozradil představitel Roberta Bláhy Vuk Čelebić.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2016/1943214.jpg?d41d

Bruno Taubr

"Bude to mladý raubíř, kterému jsou všechna pravidla na obtíž. Chodit do školy ho moc nebaví, zato dělat jeden průšvih za druhým, to ano. Zavaří nejen svojí sestře (Karla, kolegyně Jirky Hermana, poznámka Fanclubu Ulice), ale i pár dalším lidem v Ulici," prozradil herec Jaroslav Blažek.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Dec2016/1946111.jpg?d41d

Admin Kuba / 2. 1. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


TOP příspěvky z našeho facebooku za rok 2016

Rok 2016 byl velmi plný různých a zajímavých událostí, některé byly smutné, některé zase velmi veselé. O událostech spojených se seriálem Ulice vás kromě našeho webu informujeme pravidelně i na našem facebooku. Pojďte se s námi nyní podívat, které příspěvky na našem facebooku během roku 2016 oslovilo nejvíce lidí. Vybrali jsme TOP 10 příspěvků, tady jsou...

10. Hana Holišová na jaře bodovala v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kterou také vyhrála. Bodovala i na našem facebooku.

9. V den úmrtí Tomáše Valíka jsme s vámi zavzpomínali na všechny zemřelé hvězdy seriálu Ulice.

8. Podzimní soutěž Nej postava 8 měla velký úspěch, především pak start prvního finálového kola, které na facebooku zaujalo nejvíce lidí.

7. Herečka Míša Tomešová (Doubravová) se v červnu vdala. Stovky gratulací jí přišlo i na našem facebooku.

6. V říjnu fanoušky Ulice zasáhla smutná zpráva. Zemřel herec Tomáš Valík, seriálový Richard Zajíček.

5. Míša Tomešová ještě jednou, tentokrát její oznámení, že je těhotná. Také tento příspěvek oslovil tisíce lidí.

4. A také soutěž Nej postava 8 ještě jednou. Tentokrát start velkého finále této soutěže, které zaujalo více jak 65 tisíc lidí.

3. V červnu jsme zavzpomínali na první klapku seriálu Ulice a při té příležitosti jsme vytáhli i dvě velké proměny.

2. Václav Svoboda se v březnu stal dědečkem, a tato zpráva na našem facebooku zaujala přes 84 tisíc lidí.

1. Absolutním topem se pak stala zpráva z února, ve které jsme odstartovali hlasování pro nejkrásnější pár Ulice. Tuto zprávu zaujalo rovněž přes 84 tisíc.

Admin Kuba / 1. 1. 2017 /
foto: Archiv TV Nova / facebook.com