Další opatření: Ulice se na nějaký čas přeruší úplně

https://cloudia.cms.nova.cz/r1200x/53bc1ae9-d55a-4221-8eb8-dcbc491a5a90

Protože celá Česká republika i nadále prochází svým nejtěžším obdobím ve své novodobé historii, je zapotřebí omezovat i nadále všechna kina, divadla a další veřejná místa. Bohužel celá sitauce se dotkla i natáčení seriálů, které muselo být přerušeno, týká se to všech současných seriálů včetně Ulice.

Už před týdnem bylo rozhodnuto, že Ulice omezí své vysílání pouze na čtyři díly týdně, tím se ušetří natočené nové díly a Ulice tak nebude muset skončit předčasně na konci sezóny. Bohužel kvůli přetrvávající situaci, je potřeba i další opatření. Ulice dočasně musí skončit úplně.

Naposledy budete moc sledovat Ulici ve čtvrtek 16. 4., po té bude na nějaký čas přerušena, místo Ulice budete moc sledovat od pondělí 20. 4. reprízy sitcomu Comeback, který můžete sledovat již nyní v pátečním čase Ulice. Jak dlouho bude přestávka Ulice trvat, není zatím jisté, my věříme, že se brzy vše vrátí do svých kolejí.

Admin Kuba / 24. 3. 2020 /
foto: Archiv TV Nova

Ulice dočasně omezí své vysílání na 4 díly týdně

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90295958_3135049283206331_6741622448690561024_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=2d5d41&_nc_oc=AQlWzsMQQs-jy7uMPK51x4pdjnTYJQrTlYPCAj1Z7MKbuWKKuUBs4vq3UZU6xkRJ_oU&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=5f9030db6b7fd2b57e21fb7c755ca42d&oe=5E9484DB

Česká republika právě prochází svým snad nejhorším obdobím ve sve novodobé historii. Všechna opatření, která se aktuálně provádí mají dopad úplně na všechny. Výjimkou samozřejmě není ani seriál Ulice, kde tvůrci provádí také nezbytná opatření, např. používání roušek i pro herce při zkouškách.

Jako hlavní opatření je také omezení natáčení, bude se natáčet méně, což bude mít vliv na počet dílů v letošní sezóně. Aby se ovšem nemusela Ulice přerušit dříve, než na konci června, omezí se vysílání pouze na čtyři dny v týdnu, a to od pondělí do čtvrtka. „Důvodem změny je zabezpečení kontinuálního vysílání seriálu Ulice po celou jarní sezónu v případě, že bychom byli nuceni v rámci bezpečnostních opatření vůči pandemii koronaviru upravovat natáčecí plán,“ vysvětlila ředitelka programu Skupiny Nova Alex Ruzek.

Nebojte se, že by se páteční díl zrušil, všechny díly se jen posunout. Z tohoto důvodu omluvte prosím neaktuálnost. Jak jistě dobře víte, Ulice je velmi aktuální, když je pondělí, je také v Ulici pondělí, když je státní svátek, je také v Ulici. Nyní se všechny díly posunou, tím pádem páteční díl se odvysílá v pondělí, pondělní v úterý atd. Velikončí díly budou také v jiném termínu. Věřím ovšem, že tuto situaci všichni chápeme.

Všichni si tedy držme palce, ať tato situace co nejdříve pomine a "sejdeme" se každý den od pondělí do čtvrtka v 18:25 u Ulice.

Admin Kuba / 16. 3. 2020 /
foto: Archiv TV Nova

Také herci z Ulice jsou hvězdy na instagramu

instagram - hvezdy ulice

Sociální sítě vládnou světem, miliony lidí po celém světě můžete najít na facebooku, twitteru, instagramu a dalších. Tisíce lidí dokonce přes sociální sítě vydělává peníze díky reklamám. Instagram se dokonce dostal i jako jedno z témat do Ulice, kdy se instagramem živila Jana. A jak jsou na tom hvězdy Ulice s instagramem? Podívali jsme na ně a zmapovali pro vás, komu se vede nejlépe.

Jednoznačně největší hvězdou Ulice na instagramu je Patricie Pagáčová (Solaříková), která patří dokonce mezi nejúspěšnější hvězdy celkově na instagramu. Aby ne, její účet sleduje skoro 380 tisíc lidí, což je např. více, než má Jaromír Jágr (306 tisíc), Lucie Bílá (283 tisíc), Agáta Prachařová (přes 200 tisíc), Libor Bouček (65 tisíc) a spousta dalších. Mezi herci Ulice si pak dále nejlépe vede Anička Kadeřávková, která v současné době má přes 319 tisíc sledujících.

Patricie s Aničkou jsou opravdu top hvězdy Ulice, nikdo další už nemá přes 300 ani 200 tisíc sledujících. Pomyslné třetí místo pak obsadil Jakub Štáfek, který má přes 110 tisíc fanoušků. Další herci z Ulice mají již méně než 100 tisíc fanoušků. Níže jsme vybrali několik hvězd Ulice a jejich počet sledujících na instagramu.

Patricie Pagáčová - 380 tisíc
Anna Kadeřávková - 319 tisíc
Jakub Štáfek - 110 tisíc
Aneta Krejčíková - 96 tisíc
Johan Mádr - 94 tisíc
Roman Vojtek - 79 tisíc
Ondřej Havel - 77 tisíc
Sabina Rojková - 75 tisíc
Michaela Maurerová - 70 tisíc

A nezapomeňte, že i náš Fanclub najdete od letošního roku na instagramu. Více zde 

Admin Kuba / 28. 12. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Překvapení? Patricie Pagáčová porotkyní SuperStar

patricie-superstar

TV Nova dnes přišla s velkým překvapením. Odhalila novou porotu SuperStar, která se obrazovky TV Nova a slovenské TV Markíza vrací na jaře 2020 a nutno podotknout, že letošní ročník bude asi velmi překvapující, minimálně v tom, že letos bude mít rovnou pět členů. Vzpomenout si můžeme na ročníky, které měly dokonce i jen tři členy.

Za porotcovský stůl se opět vrací Palo Habera, který nechyběl ani v jednom ročníku slovenské a později československé SuperStar. Ostatní členové budou nováčci, někteří hodně překvapí. Jednou z porotkyň bude zpěvačka Monika Bagárová, která si sama SuperStar prošla v roce 2019, dalším členem pak bude slovenský hudebník Marián Čekovský a co další dva porotci?

Překvapením určitě je moderátor Leoš Mareš, který sám je se SuperStar hodně spojený, ale spíše jako moderátor, příští rok si vyzkouší i pozici z druhé strany. A úplným nováčkem pak bude herečka Patricie Pagáčová, poprvé se tak stane, že mezi porotci bude i herečka. Co říkáte? Je to překvapepení nebo šok? A co ke své nové roli říká sama Patricie? „Musím říct, že na roli porotkyně SuperStar se velmi těším, ale zároveň jsem i dost nervózní! Vnímám to jako velkou zodpovědnost, o to víc, že nejsem zpěvačka. Účinkující budu hodnotit z té lidské stránky a laického pohledu. Tak snad diváky nezklamu!“ prozrazuje Patricie.

Závěrem připomínáme, že Patricie v příštím roce bude účinkovat na Primě v seriálu Módrý kód, na Novu se pak tedy vrací v SuperStar.

Admin Kuba / 28. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Vánoční song TV Nova byl letos natočen přímo v Ulici

vanocni pisnicka tv nova

TV Nova a její moderátoři Snídaně s Novou pokračují již několik let v tradici, kdy se o Vánocích spojí s oblíbenou skupinou či zpěvákem a natočí vánoční song TV Nova. Pro letošní rok byl vybrán zpěvák Voxel a jeho hit V naší ulici, kterou sám zpěvák mírně upravil a pro vánoční hit ho nazval Ve vaší ulici.
Ve vánočním songu se objevují všichni moderátoři Snídaně s Novou a samozřejmě i zpěvák Voxel, který s nimi svou upravenou písničku zpívá. A kdo viděl již videoklip k této písničce, určitě poznal i známé prostředí, celá písnička se totiž točila přímo v ateliérech seriálu Ulice. A kdo je hodně pozorný, tak ve videoklipu zahlédne i několik herců ze seriálů Ulice, poznáte třeba představitele Kristýny, Bena či Arnošta?
A na závěr malá zajímavost, kterou zpěvák Voxel prozradil na svém instagramu. Už původní videoklip k písničce V naší ulici, měl vznikat v ateliérech Ulice, ale zpěvák se bál, že ho tam napustí. :)
 
Na videoklip se můžete podívat zde.

Admin Kuba / 28. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Také letos nepřijdeme o vánoční díl Ulice

https://cloudia.cms.nova.cz/r960x/e1c09a20-e1f1-4629-813f-4d0b58f0e41e

Tradice, která se drží od samého začátku vysílání seriálu Ulice, tedy od roku 2005. Řeč o je Vánocích. Ty pravidelně můžeme prožívat i se svými oblíbenými postavami. Protože už několik let má Ulice během svátků přestávku, Vánoce v Ulici tak slavíme o několik dní dříve, ne jinak tomu bude i letos.
 
Letos si vánoční díl užijeme v pátek 20. prosince, kdy se s námi Ulice pro letošní rok rozloučí a na nové díly se pak můžeme těšit v lednu roku 2020. Po Vánocích u Nyklových, Seidlových, Liškových a mnoho dalších, se bude letošní vánoční díl točit kolem Karly a Máry a samozřejmě malého Vojty.
 
Vojta bude totiž Vánoce slavit samozřejmě v dětském domově, proto mu Karla s Márou udělají Štědrý den s nimi již o čtyři dny dříve. Karla s Márou tak díky Vojtovi budou moc oslavit nejkrásnější Vánoce, při kterém dojde i na jeden malý vánoční zázrak.
 
https://cloudia.cms.nova.cz/r1200x/fea42b67-384b-4844-8dab-14e9512da524

Admin Kuba / 22. 11. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Nová posila Ulice Vasil Fridrich si v Ulici již zahrál

vasil fridrich 2x v ulici

TV Nova dnes představila své podzimní schéma včetně nové sezóny seriálu Ulice, která se na obrazovkách objeví již v pondělí 19. srpna. Nová sezóna Ulice s sebou přinese spoustu nových příběhů a těšit se můžeme i na několik nových postav.
 
Jednou z nových postav bude i bývalý manžel Blanky Luděk Volák, o kterém jsme toho už slyšeli hodně, ale zatím jsme ho neviděli, to se nyní změní. Luďka si zahraje nová posila seriálu Ulice, herec Vasil Fridrich, ale zajímavostí je, že Vasil vlastně není novou posilou Ulice.
 
Ano je to tak, herec Vasil Fridrich si totiž v minulosti v Ulici již zahrál, a to konkrétně na jaře roku 2016 v roli advokáta, který zastupoval Jáchyma Vršovického, tehdy se objevil dokonce v několika dílech. Nyní se tak do Ulice vrací po třech letech, v úplně jiné roli.
 

Admin Kuba / 7. 9. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Ulice má dvě nové herecké posily

alena-yvetta

Do seriálu Ulice v těchto dnes zamířily dvě nové posily. Už v pondělí jsme mohli poznat Milenu Pumrovou, maminku Gábiny a bývalou ženu Radka Mastného. Zatím se v Ulici jen mihla, ale už brzy jí budeme moc vidět i po boku její dcery Gábiny, kdy její představitelka Aneta Krejčíková se po mateřské dovolené opět vrací do seriálu.
 
Milenu Pumrovou hraje herečka Alena Štréblová, která je sestrou Jiřího Štrébl (v Ulici hraje Miloše), a co o své postavě prozrazuje přímo její představitelka? „Milena Pumrová je mnohovrstevnatá postava, která se projevuje různými emocemi od nuly do sta. Chvíli je vyděšená šedá myška, ale taky umí vzít situaci pevně do svých rukou. Je to bývalá manželka starosty Radka Mastného (Pavel Novotný), prodává v second handu a zpočátku může působit jako chudinka, ale věřte mi, že není a že se ještě velmi projeví,“ říká herečka Alena Štréblová.
 
To ovšem není jediná posila Ulice. Už na velikonoční pondělí budeme moc poznat maminku Magdy. Zdeňka do Ulice zároveň přináší i další velké téma, a to Alzheimerovou chorobou. „Zdeňku diváci poznají na konci prvního stadia, kdy jí postupně vypadává paměť. Zdeňka onemocněla ve středním věku, kdy se tato nemoc projevuje agresivněji,“ prozrazuje o své roli herečka Yvetta Blanarovičová, která Zdeňku bude hrát.
 
My jen připomínáme, že diváci Ulice se s toutou chorobou již v seriálu setkali, před lety postihla tato nemoc také Václava Krále.
 
Nezapomeňte tedy sledovat další díly Ulice.

Admin Kuba / 19. 4. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Patricie se vyjádřila ke svému odchodu, co vzkazuje fanouškům?

paticie-instagram

Zpráva o tom, že Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice vzbudila velké ohlasy u fanoušků. Především pak v tom směru, že většině divákům, bude Patricie chybět. Ke svému odchodu se nyní na instagramu vyjádřila i sama Patricie, co vzkazuje svůj fanouškům?
 
"Dobré ráno moji milí, po dvou měsících vám konečně můžu odpovědět na tolik kladenou otázku. Ano, končím v Ulici. Po 13 letech jsem si řekla, že “v nejlepším se má přestat”. Tím myslím své nejlepší, nejlepší “Terezy”. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase, jít dál. Věřim, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánový/Kučerový odpočinou 😃 i já jsem to potřebovala."
 
Patricie a její Tereza bude určitě chybět, ale všichni jí jistě přejeme hodně štěstí v dalším pracovním životě. Závěrem ještě zmínko o tom, že Patricie patří mezi velmi oblíbené na sociálních sítích. Na jejím instagramu jí sleduje neuvěřitených 287 tisíc uživatelů a na facebooku, který pro Patricii v minulosti založil náš Fanclub Ulice, má 146 tisíc fanoušků.

Admin Kuba / 19. 1. 2019 /
foto: Instagram Patricie Solaříkové

Patricie Solaříková končí po 13 letech v Ulici

https://www.fanclub-ulice.cz/Novinky/2040592.jpg?1531239831

Tereza Jordánová, nyní Kučerová je jedna z mála postav, která je v Ulici od samého začátku, dokonce od úplně prvního dílu. Za zmínku stojí i to, že nikdy neměla žádnou větší přestávku. Nyní po 13 letech opouští Ulici a stěhuje se svým manželem Davidem do zahraničí. Za tím stojí rozhodnutí přímo herečky Patricie Solaříkové.
 
„Ano, je to tak. Po 13 letech jsem z Ulice odešla. Bylo to na mou žádost a po vzájemné přátelské domluvě,“ řekla webu extra.cz sama Patricie. „Příběh seriálové postavy Patricie Solaříkové v Ulici se uzavírá stěhováním Terezy do zahraničí. Patricie strávila v Ulici 13 let, a tak je přirozené, že zatoužila po změně,“ řekla k odchodu pro web super.cz PR koordinátorka seriálu Kateřina Kotalová.
 
Vzhledem k tomu, že Tereza se nakonec dohodla na dřívějším odchodu ze školy, uvidíme jí v Ulici už jen zhruba jeden týden. Tereza se "střídá" se svým bratram Matějem, který se naopak po roční pauza do seriálu vrací. My Patricii přejeme mnoho štěstí v dalším pracovním životě a budeme doufat, že se do Ulice opět brzy vrátí.

Admin Kuba / 17. 1. 2019 /
foto: Archiv TV Nova

Letos nás čeká štědrovečerní díl Ulice, ale pouze na internetu

vanocni special novaplus

TV Nova a tvůrci seriálu Ulice se rozhodli, že letos svým divákům připraví opět štědrovečerní díl Ulice. Vánoce k Ulici patří od samého začátku, několikrát jsme osudy svých oblíbených postav mohli sledovat i přímo na Štědrý den. Pokud to nevyšlo, tak alespoň den či pár dní před Štědrým dnem.
 
O letošní vánoční díl rozhodně také nepřijdeme. Sledovat ho budeme moc v pátek 21. prosince od 18:30. Pak si dá Ulice jako každý rok, svou krátkou přestávkou a na obrazovky TV Nova se vrátí zase v lednu. Ovšem pozor! Letos nás čeká ještě jeden speciální díl.
 
Bude to přímo štědrovečerní díl, ale bude speciální v tom, že si ho budou moc vychutnat jen ti, kteří mají přístup na internet. Tento díl bude k vidění pouze na portálu novaplus.cz, a to už od pátku 21. prosince. A co v něm uvidíte? Zde krátký obsah...

OSAMĚLÁ ŠÁRKA
Zamilovaná Šárka dlouho bojovala se svým citem vůči Martinovi. Marně. V poslední době to mezi nimi jiskří čím dál víc, i když Martin si lásku vůči Šárce zakazuje. Jiné to nebude ani těsně před Vánoci. Martin je ženatý a nehodlá na tom nic měnit. Vánoce chce trávit s rodinou, jiná varianta u něj ani nepřipadá v úvahu. Šárka to moc dobře ví, jenže prožít Štědrý večer v prázdném bytě nechce. A tak zajde do Coolny, kde natrefí na další dvě osamělé duše – Bruna a Jirku Hermana. Co všechno se mezi nimi odehraje?

ITALSKÁ DOMÁCNOST
Miloš Knobloch je nenapravitelný. Ani o Vánocích nevyjde z průšvihů. Tentokrát nechá nákupy dárků na poslední chvíli, což se mu samozřejmě vymstí. Zachraňovat ho bude Bedřich, ale jsou věci, které ani on předvídat nedokáže. U Knoblochových se tak odehraje scéna jak z italského filmu. A veselo nebude jen u nich doma… Jak přežijí Štědrý večer? A jak jej prožije Bedřich, který zůstane úplně sám? Pozor! Byt Knoblochových uvidíte v tomto díle poprvé.

Admin Kuba / 23. 11. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

13. sezóna Ulice je u konce, přejeme všem krásné léto

http://www.fanclub-ulice.cz/2028606.jpg

A je to tady. Dnes definitivně skončila 13. sezóna Ulice. Nyní si budeme užívat skoro dva měsíce volna, než se na obrazovkách TV Nova objeví 14. sezóna, která už se nyní natáčí.
 
13. sezóna Ulice opět přinesla spoustu zajímavých příběhů, jako vždy přivítila spoustu nových postav, některé postavy nás ovšem opustily, a to ať už tou nejhorší cestou, tedy smrtí (jako třeba Robert), případně odchodem oblíbených postav (Simona, Matěj,...)
 
Na novou sezónu se můžete těšit už na konci srpna, i nová sezóna přinese zajímavé příběhy i nové postavy, mezi nimi i rodiče Davida, jeho maminku si zahraje skvělá herečka Alena Mihulová, legendární "sestřička" ze stejnojmenného filmu. Už nyní pro vás máme krátkou ukázku nových dílů.
 
 
 

Admin Kuba / 22. 6. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

13. sezóna se blíží do finále, co nás ještě čeká?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 2

Ještě dva měsíce a rozloučíme se definitivně s 13. sezónou Ulice, která toho opět přinesla spoustu zajímavého a rozhodně i ty zbývající dva měsíce se nudit nebudete. Už příští týden nás čeká např. tragická smrt Roberta Bláhy, objeví se i nová postava a bude toho k vidětní mnoho zajímavého,emotivního a vtipného. Pojďte se alespoň okrajo seznámit s tím, co nás ještě čeká.

Zemětřesení u Adriany
Adrianu čeká kruté prozření. Již brzy se dozví celou pravdu o Robertovi, která s ní pořádně zamává. Pak přijde jako rána z čistého nebe zpráva o jeho tragickém skonu. A aby toho nebylo málo, Adriana odhalí další Robertovy podrazy, jež se jí bezprostředně týkají. Její vysněný svět se najednou sesype jako domeček z karet. Adriana se ocitne na další životní křižovatce a bohužel si vybere cestu, která ublíží všem jejím blízkým. Jak svou složitou situaci vyřeší? Proč si o ni začnou dělat všichni starost? A jak zasáhne do života Peškových Eddie?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 4

Tereza a David: Překvapivé návrhy
Čas maturit má pro Davida hořkou příchuť. Kvůli Weberovu křivému obvinění se musel vzdát třídnictví studentů, na kterých mu hodně záleží. Navíc právě s Luckou Weberovou budou další problémy, dokonce i v den konání zkoušek z dospělosti. Lucka na maturitu totiž nedorazí. Pro Davida to bude poslední kapka. Najednou začne zvažovat, jak dál. A právě v tomto období dostane překvapivou pracovní nabídku, která ho přiměje zvážit životní rozhodnutí, jež se týká nejen jeho, ale i Terezy. Najednou se zrodí návrh, který by u nich mohl leccos změnit… Jaký? K čemu David dospěje?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 1

Gábina a Aleš: Život podle pravidel?
Zpočátku se zdálo, že Aleš je pro Gábinu konečně ten pravý. Miluje ji, snesl by jí modré z nebe, rozkrájel by se pro ni i jejího syna, kterého bere, jako by byl jeho vlastní. Má to ale malý háček Aleš si díky Gábině a Šímovi naplňuje svůj sen o dokonalé rodině. A automaticky předpokládá, že se oni dva jeho představám podřídí. Pomalu začíná ovládat Gábininu domácnost i její život, žárlí na ni, rád by ji měl jen pro sebe. Jak dlouho se dá ale v takovém vztahu žít? A jak se na jejich partnerství podepíše nečekaná nabídka Lukáše Binara, který leží Alešovi pořádně v žaludku? Co všechno bude najednou v sázce?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 8

Pavel a Vendula: Romance s babičkami v zádech
Pavel a Vendula si konečně užívají chvíle plné štěstí a lásky. Z jejich vztahu jsou nadšení i ti, kteří si celou dobu nepřáli nic jiného. Nyní by mohli být všichni spokojení, ovšem nebyla by to Vilma Nyklová, aby se hned nezačala třást na svatbu a vnoučata. A nebyla by to Pavlova babička, aby si k tomu neřekla své.

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 7

Tahle dáma má navíc velmi zvláštní smysl pro humor a stejně jako Vilma Nyklová si ráda prosazuje svou. Odtud je už jen krůček k jejich hašteření, jež přinese spoustu humorných situací.

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 6

Legrace bude také s Máriem, který vypustí do světa svůj další track. Naprosto v něm znemožní ješitného Radka Mastného, jenž si až příliš zakládá na své mužské chloubě… Co všechno se kvůli tomu semele? A k jakému závažnému rozhodnutí dospěje Světlana, která po propuštění vazby přehodnocuje své priority?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 5

Anča a Bedřich: Čas lásky a nových začátků
Anča a Bedřich si žijí už své životy, přesto jsou stále manželé a spojuje je jejich rodina. Rozvod Bedřich před nedávnem odmítl, což hodně zasáhlo Jindru, která si malovala rodinný život s Bedřichem a Ladou. Bedřich však znovu překvapí. Začne řešit společné bydlení, aby mohl být co nejvíce se svými holkami. Že by konečně idylka? A dokáže dát Bedřich Jindře i lásku, po které tolik touží?

Seriál Ulice: Bedřich Jindru nechtěně hodně raní

Zatímco Jindra se kvůli lásce momentálně trápí, Anču uhánějí hned dva muži najednou – její bývalý mistr Petr a Evin šéf Milan. Randit s oběma dohromady se nedá moc dlouho, a tak si Anča bude muset vybrat. Který u ní vyhraje? Ovšem Anče nečekaně přibude ještě jeden ctitel – Miloš. Pro toho se stane bohyní ve chvíli, kdy mu omylem pošle své lechtivé selfíčko. Milošovi se opět zapálí lýtka a teprve teď ukáže, jaký drak v něm vězí… Co Miloš začne vyvádět? Jakými trapasy bude Anča bavit Evu, která je nyní její velkou kamarádkou?

Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...

Marcelin boj s anorexií
Lékaři Marcelu po jejím kolapsu stabilizovali, vyhráno ale nemá. Bez odborné pomoci se neobejde, uzdravení je navíc běh na dlouhou trať. A to pouze pod podmínkou, že si ona sama uvědomí, v jak velkém průšvihu lítá, a bude se chtít léčit. Největší tíha padne opět na Maléřovy, kterým je jasné, že v Mořkově by to bylo pro Marcelu ještě větší peklo kvůli jejímu otci. Má ale Marcela ještě vůbec šanci? Kam až to musí zajít, aby si uvědomila, že je v bezprostředním ohrožení života? A nebude pak už pozdě?

Seriál Ulice: Jak na tom je doopravdy nemocná Marcela?

Pozornost rodičů a hlavně Radky si vyžádá i Filip, který začne velmi nečekaně řešit svou sexuální orientaci. Jedno nedorozumění bude střídat druhé, o vtipné situace rozhodně nebude nouze… Jak to s ním tedy je? A kdo bude Marcele největší oporou?

Seriál Ulice: Filip všem brnká na nervy

Životní křižovatky Marečkových
Karla a Mára mají idylický vztah, ale bohužel nežijí na pustém ostrově. Karla se snaží být co nejvíce oporou svému parťáku Jirkovi Hermanovi, jehož vzaly kopačky od Digi víc, než by kdokoli čekal. Whisky u něj teče proudem, což se začíná podepisovat na jeho práci i vztazích a neblaze ovlivňovat také vztah Karly a Máry. Márovi navíc začnou dělat starosti rodiče, které čekají další těžké zkoušky. Luboš přijde nejen o finance, ale také víru, že bude líp. A Věrka? Tu čeká hodně kruté prozření, co se Michala týče… Co všechno se mezi nimi odehraje? A kdo je biologickým otcem Máry?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 3

Ota a Johanka: Divoká jízda
Ota konečně našel tu pravou, nebo si to alespoň myslí. S excentrickou Johankou se opravdu nenudí, ale všeho do času. Johanka dává Otovi docela zabrat, noční akce si u něj začínají vybírat svou daň. Zajde to tak daleko, že Ota dokonce začne hazardovat se životem, jen aby udržel s o dost mladší Johankou krok. Co se mu vymstí? A jaké haló způsobí Johanka mezi jeho studenty?

Seriál Ulice: Jaké bude jaro v Ulici? - 9

Zdroj: TV Nova

Admin Kuba / 28. 4. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

Prozrazeno: V Ulici tragicky zemře Robert Bláha

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/688x390/Jan2017/1948249.jpg?d41d

O úmrtí v Ulici se dlouhou dobu jen spekulovalo. Postupně začaly na povrch vycházet první zprávy a indície, kdo by vlastně mohl zemřít. Herečka Stanislava Jachnická prozradila, že zemře někdo z okolí radnice, později bylo jasné, že to bude někdo, kdo má prsty v kauze "školka", kvůli které Světlana byla ve vazbě.

Včera tvůrci Ulice přišli se zprávou, že zemře někdo z rodiny Peškových. Netrvalo dlouho a celá pravda je na světě. Fanoušci Ulice se pustili do velké diskuze a dnes pado oficiální jméno. Ulici definitivně opouští Robert Bláha, který v seriálu tragicky zemře. Více k tomu i sám představitel herec Vuk Čelebić: „Já pořád hraju záporné role, i v divadle, a dělám to rád. Tohle je ale asi největší sv*ně, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ uvedl Čelebić s tím, že „nemá smysl pro postavu truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu.“

Co mošná ještě nevíte o herci se jménem Vuk Čelebić? Více v předchozím článku rubriky Novinky.

Admin Kuba / 26. 4. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

Co možná nevíte o… Vuk Čelebić

20180423201119_vuk_celebic_FB_top

Každý seriál má své neoblíbené postavy, tzv. záporáky, přesně také má i Ulice. O titul toho největšího záporáka teď jasně bojuje Robert Bláha, a možná je na vrcholu tohoto neoblíbeného žebříčku, které herci nemají moc rádi, ale zase se jim dobře hrají. To stejné platí i o herci se jménem Vuk Čelebić. Co o tomto herci možná vůbec netušíte?

  • narodil se v Praze, ale jeho tatínek pochází z Černé Hory, kam se rodina přestěhovala, když bylo Vukovi pět let, po dalších pěti letech se přestěhovali do Argentiny a pak zase zpět do Černé Hory. DAMU již Vuk vystudoval v České republice, kde žije dodnes
  • původně studoval režii, ale na škole ho v jednom představení viděl Michal Pavlata a přemluvil ho, aby přestoupil na herectví
  • má dvě dcery, pětiletou Ester Clare a tříletou Isabellu Arii
  • žije s partnerkou Bárou Císařovskou, se kterou působí v chebském divadle
  • kromě Ulice se objevil i ve dvou dílech seriálu Vyprávěj
  • Vuk sám tvrdí, že je pravým opakem Roberta, ale společného mají to, že oba mají rádi elegantní oblečení a dobré jídlo a stejně jako Robert, tak i Vuk rád svádí ženy
  • jeho tatínek byl také hercem, nyní spisovatel a překladatel. Několik let působil i jako ministr kultury v Černé Hoře
  • maminka je filoložka se specializací na středověkou a klasickou latinu
  • jméno Vuk znamená vlk
  • rád plave, šermuje, jezdí na koni a cvičí jógu

To je alespoň pár zajímavostí, které jste možná nevěděli o tomto sympaťákovi, který v Ulici nepůsobí, ale jinak jde opravdu o velkého sympaťáka. I Roberta můžete sledovat v Ulici, která běží každý všední den v 18:25.

Životopis herce Vuka Čelebiće najdete zde.

409 1997432

1997434 b5ca72c9f72578ead425adb2a08ac8a0

Admin Kuba / 24. 4. 2018 /
foto: Facebook

Tereza Brodská hlásí návrat do Ulice

Fotka uživatele Fanclub Ulice.

Tereza Brodská byla hlavní hvězdou seriálu Ulice od jeho prvních dílů v roce 2005, objevila se dokonce v úplně prvním díle vysílaným 4. září 2005 a v seriálu zůstala až do roku 2011. Během těchto šesti let měla 2x pauzu, poprvé, když musela na operaci a roli Báry Jordánové tak za ní na pár týdnů převzala Veronika Žilková a podruhé, když si chtěla dát pauzu, to se Bára přestěhovala do Brna, pak se ale vrátila. Až na podzim 2011 se odstěhovala s novou rodinou na domeček za Prahu, od té doby se o ní v Ulici jen mluví.

To už letos bude ale minulostí. Po sedmi letech se Tereza Brodská alias Bára Jordánová opět objeví v Ulici, i když dlouho nabídky odmítala, nakonec jí přijala od Matěje Podzimka.„Bylo by to pět dnů. Já jsem takový člověk, který se většinou nevrací, když něco uzavře, ale Matěj Podzimek, který nyní píše scénáře, mě přemluvil, takže jsem slíbila, že se vrátím. I když tedy jen na pět dní, ale vrátím se,“ řekla ke svému návratu Tereza Brodská.

Tak uvidíme, kdy Báru Jordánovou opět uvidíme a také na jak dlouho. Jedno je jasné, v Ulici se potká i se svou dcerou Terezou Jordánovou, která se v Ulici stále objevuje.

Podívejte se na video z roku 2011, které mapovala život Báry Jordánové v Ulici.

Admin Kuba / 19. 2. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

TOP příspěvky z našeho facebooku za rok 2017

top fb 2017

Fanclub Ulice to není jen tento web, velmi úspěšně fungujeme také na facebooku, kde máme již přes 20 tisíc označení a naše příspěvky "laikují" stovky až tisíce lidí. Pojďte se s námi podívat na ty nejúspěšnější příspěvky z našeho facebooku za rok 2017, vybrali jsme pro vás 12 top příspěvků.

12. Každý den, půl hodiny před začákem Ulice dáváme na facebook fotku z aktuálního dílu, příspěvek tak slouží jako taková "upoutávka". Příspěvek z 5. září se stal jeden z nejúspěšnějších, zobrazilo si ho 61 tisíc uživatelů facebooku a dostal přes 200 laiků.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21232117_1655473111163963_4264867075184541450_n.jpg?oh=868452f343e0609a1084431cadc8983a&oe=5AFF1E3E

11. Rádi spolupracujeme s herci z Ulice, jedním z nich je i Vašek Svoboda, u kterého vždy rádi sdílíme některé příspěvky z jeho stránky, jako byla fotka ze svatby jeho syna, kde se Václav Svoboda pochlubil vnukem i manželkou. Příspěvek zaujalo 62 tisíc uživatelů a mělo 1,6 tis. laiků.

10. Úspěšné na našem facebooku jsou i přání k narozeninám herců z Ulice. Přání pro Ilonu Svobodovou zaujalo 72 tisíc lidí a dostalo přes 723 laiků.

9. Dne 4. září jsme si připomněli 12 let od odvysílání prvního dílu Ulice. Tuto vzpomínku na našem facebooku vidělo 75 tisíc uživatelů a dostala 650 laiků.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403010_1327023530775163_2367917690385309566_n.jpg?oh=9e58fdd974662b1f8a257a80df2deb5d&oe=5ABE1EB8 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19059426_1566078223436786_3327164024457876729_n.png?oh=b7c5d988d509281567f2e5b313ed5b50&oe=5AC582B2 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21369188_1654844214560186_1694426408666545066_n.jpg?oh=4189de1a2ed7679a5ed18a1203d5ee04&oe=5AF48AFD

8. Jsme rádi, že vás baví i hry z našeho Fanclubu, taková hra Co na to fanclubáci má úspěch. Jedno z kol této hry zaujalo na facebooku 76 tisíc lidí a několik desítek tipovalo top odpovědi.

7. Když Tereza jeden čas randila s Lorenzem, zeptali jsme se vás, co na tento pár říkáte vy. Celkem přišlo 116 komentářů, fotku laikovalo přes 1,4 tis. lidí a celkem fotka zaujala 79 tisíc.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21369114_1656410254403582_7421239536566580767_n.png?oh=4c5d3a343992ec46d2970b87482a7309&oe=5AB72663 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17361851_1478011982243411_6566864122680836503_n.png?oh=7d8bb82bdb3fdbbbff8316d975d9cc17&oe=5AC0BDAF

6. Ty nejaktuálnější informace o nové sezóně jste během léta mohli najít jen u nás. Příspěvek ze začátku sprna, kdy jsme představili hlavní příběhy nové sezóny zaujalo 88 tisíc a za zmínku stojí i počet sdílení této zprávy - celkem 46 sdílení.

5. Narozeniny herců z Ulice ještě jednou, tentokrát přání pro Terezu Bebarovou, kterou vidělo 97 tisíc lidí a dostalo 600 laiků.

4. O písničky, které zazní v Ulici je vždy velký zájem, ne jinak tomu bylo, když jsme na náš web přidali písničku z epizody, kdy se Tereza poprvé políbí s Davidem. Celkem tento příspěvěk vidělo 99 tisíc lidí.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20526030_1622063117838296_3609354924687875294_n.jpg?oh=90fdc34d7f0e6f9446bf30acbc597e5c&oe=5AB3ADB1 https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19437410_1582102088501066_6956288412866874872_n.png?oh=826e6aad8ae7d7a6e6f847e2d61bc019&oe=5AC66AF6

4. O písničky, které zazní v Ulici je vždy velký zájem, ne jinak tomu bylo, když jsme na náš web přidali písničku z epizody, kdy se Tereza poprvé políbí s Davidem. Celkem tento příspěvěk vidělo 99 tisíc lidí.

3. Největší úspěchy na našem facebooku mají informace o narozených dětí. A tak na TOP 3 skončil příspěvek, ve kterým se Míša Tomešová poprvé pochlubila svým narozeným synkem. Příspěvek vidělo více jak 117 tisíc lidí a mělo skoro 3 tisíce laiků.

2. Druhé místo nepatří fotce, ale videu, a to upoutávce na 13. sezónu, které jsme zveřejnili 11. srpna. A malá statistika, celkem video vidělo 98 tisíc lidí, ale 415 tisíc lidí tento příspěvek vidělo (bez zhlédnutí videa), 60 lidí toto video sdílelo a dostalo přes 1 tisíc laiků.

http://www.fanclub-ulice.cz/3279.png https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16806854_1452470844797525_1509967934198003277_n.jpg?oh=185e77cb538a843e964353a0e5f9031b&oe=5AC1D65A

1. A jdeme na úplný TOP. Znovu Míša Tomešová a fotka s jejím synem. K tomu i informace o všech narozených dětí herců z Ulice. Tento příspěvek u nás vidělo neuvěřitelný počet lidí, a to více jak milion, měl 22 tisíc laiků, přes 400 komentářů a 183 sdílení. Je to tak naprostý top, díky za něj.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16806742_1454187167959226_7173490222780501281_n.jpg?oh=818723ede8728a22fb223b481efc2f14&oe=5AF04707

Admin Kuba / 1. 1. 2018 /
foto: Archiv TV Nova / facebook.com

Rok 2017: Ulice přišla o dvě herecké osobnosti

2017-zemreli

Včera jsme si připomněli kolik dětí se v letošním roce narodilo hercům ze seriálu Ulice. Dnešní připomínka bude smutnější. Připomeneme si totiž, kteří herci již bohužel nejsem mezi námi a opustili nás právě v letošním roce. Ulice v letošním roce přišla o dvě herecké osobnosti.

Vladimír Brabec (Jiří Kreuzer st.)

V pátek 1. září obletěla celou zemi smutná zpráva, zemřela herecká legenda Vladimír Brabec, který si zahrál v desítkách českých filmů i seriálů, jeho nejznámější rolí byl major Zeman v seriálu 30 případů majora Zemana. Ale zahrál si také v Ulici, a to Jiřího Kreuzera.

Jaroslav Šmíd (Michal Šafránek)

V listopadu, přesněji 15. 11. přišla další smutná zpráva, teprve ve svých 47 letech zemřel herec Jaroslav Šmíd, kterého proslavila především komedie Doktor od jezera hrochů. Ale možná i málodko ví, že tento herec se objevil i v Ulici, sice jen v menší roli, ale objevil. Zahrál si v pěti dílech majitele hotelu a realitního agenta, Michala Šafránka, se kterým jedná Lumír Nykl.

Uliced přišla už o řadu skvělých herců, podívejte se, kdo všechno už Ulici opustil. Více v našich zajímavostech.

Admin Kuba / 29. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova

Rok 2017: Ulice se raduje celkem ze čtyř dětí

2017-deti

Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci a ještě než přivítáme nový rok, tak je na čase rekapitulovat právě končící rok. Co vše se v tomto roku stalo? Tak například Ulice se rozrostla celkem o tři nové děti, tedy respektive herci se radují s nových přírůstků do rodiny, kdo z Ulice se v letošním roce stal maminkou či tatínkem?

Michaela Tomešová (Bětka Klimešová)

Herečka Michaela Tomešová (dříve Doubravová) přivedla na svět svého prvorozeného syna Kristiána, který se narodil v pondělí 20. února. Kristiánek po porodu vážil 3,75 kg a měřil 52 cm. Se svými rodiči, maminkou a tatínkem Romanem Tomešem oslavil své první Vánoce.

Jana Michalov Birgusová (Lída Kostková)

Od soboty 4. března je hrdou maminkou také herečka Jana Birgusová, kterou z Ulice znáte jako Lídu Kostkovou. Také Jana se raduje ze syna, který dostal jméno Max. Po porodu vážil 3,14 kg a měřil 52 cm.

Lenka Zahradnická (Hedvika Gregorová)

Maminkou se letos stala i Lenka Zahradnická, která přivedla na svět krásnou holčičku, a to v noci z neděle na pondělí 21. srpna. Holčička dostala krásné jméno, a to Jasmínka. S partnerem Michalem tak letos oslavili své první rodinné Vánoce.

Tomáš Dastlík (Martin Maléř)

Prvorozený syn Tomáše Dastlíka se rozhodl, že svým rodičům připraví krásný vánoční dárek, narodit se měl až v lednu, ale na svět přišel dva dny před Štědrým dnem, tedy v pátek 22. prosince. Dostal jméno Ondřej a hrdý tatínek se malým synkem pyšní, co se dá.

2017-deti1

Kolik herců z Ulice se během vysílání Ulice už radovalo z narození dítěte? Více v našich zajímavostech.

Admin Kuba / 28. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova / Instagram

Ulice bude mít týden pauzu, co nás čeká v lednu?

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?

Čekají nás poslední díly Ulice, pak si seriál dá na týden přestávku, ale hned po týdnu se opět vrátí, přesně na Nový rok. V novém roce se opět můžete těšit na spoustu nových a zajímavých příběhů, čekají nás i nové postavy. A na co se můžete těšit u našich starých, známých?

Aleš odhaluje svou pravou tvář
Gábina se po dlouhé době opět zamilovala. Je ráda, že Aleše má, všichni v jejím okolí ho považují za ideálního partnera. Jenže Aleš má své představy o tom, jak by měly vztah, rodina i domácnost fungovat. Pomalu je začne u Gábiny prosazovat a ovládat tak její život, aby ji měl jen pro sebe. Jak se Gábina popasuje s Alešovou žárlivostí a snahou změnit ji k obrazu svému? A jak jejich vztah ovlivní Šímova učitelka Landová, se kterou si Aleš rozumí čím dál víc?
 
Těžká zkouška pro vztah Terezy a Davida
V Ulici asi momentálně není zamilovanější pár. Tereza a David prožívají opravdovou idylku, ale už brzy je čeká první těžká zkouška. Ředitelka školy Puklická pověří právě Davida dočasným vedením školy kvůli vážnému úrazu, který se jí stane. Davidova třída navíc maturuje, takže David najednou nebude vědět, co dřív. A aby toho nebylo málo, začne se schylovat i k pořádnému průšvihu... Jak to ti dva zvládnou? Co pro ně bude nejhorší? A kdo se stane jejich novým spolubydlícím?
 
Matěj se loučí
Tereza a Matěj si byli celý život stále nablízku. To se ale už brzy změní. Matěj dostane pracovní nabídku, která se neodmítá, což znamená nový začátek stovky kilometrů od domova. To je velkou ranou hlavně pro Lucku. Matěj je její první velkou láskou, jeho odjezd ji zasáhne víc, než by kdokoliv čekal. Jak ustojí odloučení v náročném čase blížících se maturit? Už teď vám prozradíme, že si pořádně zavaří. A nejen sobě...
 
Adriana Robertovou kořistí
Adriana a Robert se hned na Nový rok pochlubí obrovskou novinkou – jsou manželé. Robert už má své jisté, ale chce mnohem víc. Jen co se mu díky Radkovi Mastnému naskytne skvělá investiční příležitost, začne Adrianou opět manipulovat, aby ji přiměl k prodeji části domu. Proti tomu se samozřejmě postaví Adrianina rodina, a tak si Adriana bude muset vybrat... Prohlédne slepě zamilovaná Adriana Robertovy intriky? A pokud ano, nebude už příliš pozdě?
 
Nové začátky i vztahy Anči a Bedřicha
Anča a Bedřich jsou formálně ještě manželé, ale každý z nich si začíná žít svůj vlastní život. Anča se pomalu sbližuje s Evženem a vypadá to na novou lásku. Z Bedřicha je milující táta malé Lady, jenž pomáhá mamince Jindře, jak jen může. Oba touží po úplné, fungující rodině. Ale dokáže Bedřich zapomenout na Anču a zamilovat se do Jindry? S Ančou ho navíc spojují stále Franta a Ema, kteří je i nyní potřebují. Do života Liškových také zasáhnou Miloš a Eva, u kterých to zase jednou pořádně zabouří kvůli Milošově zamilovanosti do Justine... Co všechno se Eva dozví? A od koho dostane Miloš pořádně za vyučenou?
 
Podraz na Světlanu
Robert neintrikuje jen doma, ale také na radnici, kde si začne jít tvrdě za svou kariérou. Na to doplatí Světlana, která mu hodně důvěřuje. Robert jí totiž podstrčí k podpisu nevýhodnou smlouvu ve chvíli, kdy nebude mít čas pořádně si ji překontrolovat. A následky na sebe nenechají dlouho čekat... Kam až je Robert schopen zajít? A co to udělá se vztahy na radnici i v Ulici?
 
Vendula mezi Pavlem a Máriem
Mário z Vendulina života hned tak nezmizí. Přestože ona sama by ho nejraději poslala k šípku, Lumír se vůči němu cítí provinile, a tak mu nabídne pomoc, aby se mohl co nejdříve postavit na vlastní nohy. Místo vděku však Lumíra a jeho blízké čeká spousta Máriových nechtěných trapasů. Některé z nich se budou týkat dokonce i Pavla, o kterého Vendula už brzy zabojuje... Dočká se Vendula konečně velké lásky?
 
Karla a Mára zachraňují své blízké
Nový rok přinese velkou změnu ve vztahu Karly a Máry. Začnou spolu žít, i když je oběma jasné, že soužití nebude ani trochu jednoduché kvůli jejich pracovní zaneprázdněnosti i rozdílnému fungování. Jejich domov se navíc stane azylem pro zraněného Bruna, o kterého se budou muset postarat po vážné autonehodě. Ovšem Bruno není sám, kdo bude potřebovat jejich pomoc a oporu. Luboš udělá vše možné, aby zachránil manželství s Věrkou. Jenže ta se rozhodne pro nový začátek se svou láskou z mládí – s Michalem... Jak si všichni poradí ve složitých životních situacích?
 
Strach o Marcelu
Veronika a Martin oslaví za pár týdnů významné jubileum – dvacáté výročí svatby. Martin přichystá pro Veroniku velké překvapení, díky kterému si ti dva oslavu užijí stejně jako kdysi samotný sňatek. Úplná idylka to u nich ale nebude. Zabrat jim dají jak pubertální Filip, kterého čekají přijímačky na střední školu, tak i Marcela, jež bude kvůli milovanému baletu riskovat dokonce i své zdraví. Začne trpět anorexií, čehož si dlouho nikdo nevšimne, dokonce ani Bruno, s nímž se Marcela sblíží... Jak do života Maléřových a Marcely zasáhne Marcelina máma Hanka v podání Natálie Drabiščákové? A jak to bude se vztahem Marcely a Bruna?
 
Zamilovaný Ota
Pro Otu byly kopačky od Hedviky v den svatby velkou ranou, se kterou se dlouho nedokázal vyrovnat. Po půl roce od rozchodu se konečně dostatečně oklepal, takže začne zase randit o sto šest jako za starých časů. Pak ale narazí na někoho, kdo mu převrátí život vzhůru nohama. Zamiluje se do excentrické studentky herectví Johanky v podání Anny Jiřiny Daňhelové, jež je Hedvičiným pravým opakem. Nebude to trvat dlouho a Otovy milostné eskapády začnou dělat pořádné vrásky na čele jeho mámě...

Admin Kuba / 18. 12. 2017 /
foto: Archiv TV Nova

Také letos nás čeká vánoční pauza Ulice

Blíží se nejkrásnější čas roku, období Vánoc. Po hektickém prosinci, kdy většina z nás míří do nákupních center nakupovat dárky si spousta lidí bude chtít o Vánocích odpočinout. Odpočinek také letos dostane i seriál Ulice, který si o Vánocích dává pauzu, ovšem stejně jako loni, tak i letos to bude jen týdenní pauza.

Poslední díl v letošním roce nás čeká v pátek 22. prosince 2017, kdy na vás čeká opět vánoční díl, protože i letos vychází Štědrý den na neděli, tak Vánoce v Ulici oslavíme již o dva dny dříve a rozhodně se máte na co těšit. Pak si týden dáme pauzu a první díl v roku 2018 je připraven již na 1. ledna, takže jak na Nový rok, tak po celý rok.

Co vše vás čeká v Ulici do konce roku, si můžete přečíst z obsahů aktuálních dílů, více zde.

Admin Kuba / 30. 11. 2017 /
foto: Archiv TV Nova