Obsahy epizod Ulice - 50. týden 2018

pondělí 10.12. 2018

Do Vánoc zbývají dva týdny. Většina z nás se už těší, jak nejkrásnější svátky v roce stráví se svými blízkými. Ne každý má ale takové štěstí. Blanka a Radka se sice neznají, jedno však mají společné. Letošní advent si nedokážou ani pořádně užít, protože nemohou být s těmi, které milují – Blanka se svými dětmi, Radka zase s vnoučaty. Navíc to vypadá, že jim o Štědrém dni zbudou jen oči pro pláč stejně jako dnes. Obě totiž raní novinky, které se dozví a které se týkají právě Vánoc… Proč se Blanka sesype? A co neustojí Radka? Co je pro obě hodně bolestivé? A kdo jim je překvapivě velkou oporou?

úterý 11.12. 2018

Jaká by to byla oslava dvacetin, kdyby neproběhla i s vrstevníky a kamarády někde v klubu? Pro Rozinu ji uspořádá v Coolně Jana, jež se domluví s Brunem na velkém narozeninovém překvapení. Zároveň Rozině bez mučení přizná, že má o Bruna zájem, takže se jí vlastně hodí, že se znovu uvidí. Má to ale malý háček. Na Bruna si stále myslí také zamilovaná Marcela, jež se kvůli Janě odhodlá k něčemu, čeho bude záhy hodně litovat… Co Marcela udělá? Proč bude kvůli Janě zle mezi Marcelou a Rozinou? A která z holek se líbí samotnému Brunovi?

středa 12.12. 2018

Jak dobře známe své partnery? Jak je vnímáme my, a jak naše okolí? Anna Lišková postupně zjišťuje, že její Petr má své mouchy. To, co jí na něm zpočátku imponovalo, jako by se pomalu vytrácelo. Přitom před Ančou se Petr ještě jakžtakž krotí. Jakmile však osamí s její kamarádkou, jež mu není příliš sympatická, bez nejmenšího zaváhání odhalí svou druhou tvář … Co se stane? S kým bude Petr hodně na kordy a proč? A co na to Anča, jíž se to týká víc, než by tušila?

čtvrtek 13.12. 2018

Pokud se člověk zamiluje do nepravého, prožívá neskutečná muka. Neustále bojuje se svými city, lásku si zakazuje, přesvědčuje sám sebe, že to zvládne. Ale jak dlouho se dá tohle vydržet, aniž by si všimlo naše okolí, že se něco děje? Martin a Šárka kolem sebe nyní našlapují po špičkách, už nejsou tak bezprostřední jako dřív. To neujde někomu, kdo oba dva velmi dobře zná. A otevřeně se na to Martina zeptá… Co se dozví? Co dnes neustojí Šárka? A co Martin?

pátek 14.12. 2018

Za deset dní je Štědrý den, ovšem Vilma Nyklová nemá na svátky ani pomyšlení. Trápí se kvůli vnučce Vendule, jíž se před pár týdny rozpadl vztah, protože se nedokázala vyrovnat se zrušením svatby jen den před obřadem. Nyklová pořád doufá, že se Vendula a Pavel usmíří a znovu dají dohromady. Teď o svou naději však definitivně přijde. Pavlova babička jí totiž prozradí, že vnuk už zase randí, byť se to snaží přede všemi utajit. Kdo je tou vyvolenou? A jak na tuhle novinku zareaguje Vendula, až se ji od babičky dozví?

Obsahy epizod Ulice - 51. týden 2018

pondělí 17.12. 2018

Do Vánoc zbývá už jen jeden týden, advent vrcholí, všude panuje předvánoční shon, který večer střídá sváteční nálada. Jen Vilma Nyklová si letošní advent nedovede ani trochu užít kvůli Vendule a Pavlovi. Tak moc by si přála, aby se ti dva dali dohromady, jenže ono to zatím vypadá na pravý opak. Poslední zprávy, které o nich má, jí bohužel udělají jen další vrásky na čele. A právě dnes odhalí něco, co s ní málem sekne… Na co Vilma Nyklová přijde? Z čeho bude mít pořádný šok?

úterý 18.12. 2018

Jak si užít vánoční nadílku s těmi, které máme rádi, když nám osud nepřeje a na Štědrý den nás bude dělit vzdálenost několika set kilometrů? Jedna možnost by tu byla – udělat si ježíška o pár dní dříve. Přesně to má v plánu také Bedřich Liška, jenž poprvé stráví nádherné chvíle u vánočního stromečku společně se svou dcerou a vnukem. A nejen s nimi. Dorazí také jeho exmanželka Anča, bývalá partnerka Jindra, nevlastní syn Franta i někdo, koho nikdo nečeká... Co všechny překvapí? A co dojme?

středa 19.12. 2018

Vánoční nálada už panuje také u Terezy a Davida, kteří zorganizují předvánoční setkání s Davidovými rodiči a Tomášem, jenž se vlastně pozve sám. Tereza ani David nemají sílu říct mu ne, přesto že tuší, že tahle sestava hrozí velkým průšvihem. Jejich neblahé tušení se bohužel záhy potvrdí. Dušan to už neustojí a udělá Vlaďce žárlivou scénu, která se neobejde bez následků… Co všechno se odehraje v trojúhelníku Dušan – Vlaďka – Tomáš? Jak to poznamená vzájemné vztahy jen pár dní před Vánoci?

čtvrtek 20.12. 2018

Za čtyři dny začnou nejkrásnější svátky v roce, kdy by nikdo neměl být sám. Vánoce chceme pokaždé strávit s těmi, které máme rádi, na kterých nám záleží. Obvykle si dlouho lámeme hlavu, jaký dárek od Ježíška by je opravdu potěšil, čím bychom jim splnili jejich vyslovená i nevyslovená přání. Nadělovat se chystají také exmanželé Věrka a Luboš, kteří tentokrát dělají se svými dárky velké tajnosti. Oprávněně. Jsou to dary, jež se penězi nedají zaplatit, dary, jež každého dojmou… Jaká překvapení chystají? A co udělá největší radost Márovi?

pátek 21.12. 2018

Sváteční nálada už klepe na dveře, do Štědrého dne zbývají pouze tři dny. Dnešek je mimořádný nejen pro Šárku, ale také lidi bez domova, kteří se díky ní budou cítit po dlouhé době jako ti, na kterých někomu záleží. Šárce však dobrý pocit z této akce zkazí Radek Mastný, jenž jí začne opět vyhrožovat, i Veronika, kterou vnímá kvůli Martinovi jako svou sokyni… Proč bude Šárka stěží potlačovat slzy? A jak ustojí Martin situaci, kdy se ocitne mezi Šárkou a Veronikou?