Obsahy epizod Ulice - 34. týden 2018

pondělí 20.8. 2018

Ulice se vrací po prázdninové pauze ve vysílání s novými díly, jež budou opět plné nečekaných zvratů, lásky, humoru, intrik i dramatických okamžiků. Hned start čtrnácté sezony seriálu přinese obrovskou změnu v životě Anči a Bedřicha Liškových. Právě dnes mají rozvodové stání, ze kterého jsou oba docela nervózní. Jak to zvládnou? A jak jejich blízcí? Liškovi ale nejsou jediní, koho čeká tento týden zásadní životní změna nebo rozhodnutí, jehož pak člověk lituje. Například Gábina udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde… Osudy vašich starých známých z Ulice můžete sledovat opět od pondělka do pátku každý všední podvečer.

úterý 21.8. 2018

Jak získat nazpět tu, kterou milujete, na které vám hodně záleží, ale která s vámi nedokáže žít, protože jste naprosto rozdílní a vztah s vámi ji ničí? Aleš se všemožně snaží o návrat ke Gábině a Šímovi. Ani prázdniny ho nezastaví. Se Šímou se snaží být stále v kontaktu, nehodlá se vzdát ani jeho, ani Gábiny. A právě Gábině začne volat častěji, než by jí bylo milé. Proč? A jak na to Gábina zareaguje? Už nyní vám prozradíme, že udělá něco, co by ráda vzala zpět, jenže to už bohužel nepůjde…


středa 22.8. 2018

Jak požádat svoji vyvolenou o ruku? Někdo to řeší velkým překvapením, u někoho je to náhlá pohnutka, jiný se k tomuto zásadnímu kroku ani neodhodlá. Pavel Pelc na to půjde přes romantiku ve dvou i velké překvapení zároveň. Ovšem chybička se vloudí ve chvíli, kdy jeho plány shodou náhod odhalí babičky, jež si takovou událost přeci nemohou nechat ujít… Co všechno se semele poté, co Vilma Nyklová a Jarmila Pelcová zjistí, k čemu se Pavel chystá? A co na to samotný Pavel? Už teď vám prozradíme, že dojde i na infarktové situace…

čtvrtek 23.8. 2018

Jací jsou Davidovi rodiče a jak dopadne jejich seznámení s Tomášem, Tereziným tátou? David má ze společné večeře trochu nahnáno, protože ví, že vyjít s jeho tátou je někdy hodně náročná disciplína. Tereza z toho strach nemá, ale i jí už brzy ztuhne úsměv na rtu. Tomáš totiž udělá něco, co by do něj nikdy neřekla, něco, po čem zůstanou všichni jako opaření … Davidovi rodiče v podání Aleny Mihulové a Zdeňka Juliny poprvé v Ulici už dnes večer! Kdo a co neustojí při společné veče ři u Terezy a Davida?


pátek 24.8. 2018

Před prázdninami se rozešli ve zlém, nyní se Karla a Jirka Herman znovu nečekaně potkají. Jaké bude jejich shledání po dvou měsících, co se neviděli? Ani pro jednoho z nich to není jednoduché. Po všem, co se stalo před létem, nyní nevědí, co od toho druhého čekat, jak se k sobě chovat. Už nejsou parťáci, přesto je právě práce stále spojuje… Jak to spolu nyní ti dva mají? Čím právě Jirka všechny překvapí? A jakého brouka nasadí Karle do hlavy?

Obsahy epizod Ulice - 35. týden 2018

pondělí 27.8. 2018

Ulice se minulý týden vrátila na obrazovky s novými díly, jež přinesly spoustu nečekaných zvratů. Se startem nové, čtrnácté sezony seriálu se pořádně rozjela i předvolební kampaň Radka Mastného, kterému opět roste ego do nadoblačných výšin. Mastný zase intrikuje proti svému největšímu rivalovi Lumírovi, znovu dělá jeden podraz za druhým, aby letos ve volbách uspěl. Zároveň si i čechrá sebevědomí před krásnou Šárkou, jíž v hospodě stále šéfuje. Čím více si ho Šárka drží od těla, tím je Mastný ale dotěrn ější. Dokonce se nezastaví ani před sexuálním obtěžováním… Co všechno si dovolí? A jak na to Šárka zareaguje?

úterý 28.8. 2018

Nic se nemá přehánět, ani sportování a aktivní odpočinek. Zatímco Anča je po krátké dovolené v horách nabitá energií a jen září, její partner Petr má co dělat, aby s ní udržel krok, přesto že má na svůj věk pozoruhodnou kondici. Dnes ale své síly neodhadne a bohužel se to neobejde bez následků. Petr nečekaně zkolabuje… Jak vážné to s ním je? Co bude tou pověstnou poslední kapkou? A s jakým překvapivým darem se tento týden vytasí Miloš, který nemůže Anču pustit z hlavy?


středa 29.8. 2018

Gábina má se svatebními šaty už bohaté zkušenosti. V modelech od ní šly k oltáři například Světlana či Hedvika. Nyní Gábina šije pro další nevěstu – Terezu. A právě na šatech pro svou nejlepší kamarádku si Gábina dává skutečně záležet. Jsou jiné než všechny ostatní, netradiční, nepřehlédnutelné… Čím jsou tak zvláštní? Jak budou Tereze slušet? A jak dopadne usmiřovací veče ře Tomáše a Davidových rodič ů? Komu a proč rupnou nervy tentokrát?

čtvrtek 30.8. 2018

Vlastimil Pešek už brzy oslaví významné jubileum – sedmdesátku. V Ulici žije přes tři čtvrtiny svého života, všichni si myslí, že ho dobře znají. I on má ale svá tajemství, která nyní začnou vyplouvat na povrch. Jedním z nich je jeho rodina. Právě dnes za ním zavítá jeho neteř Blanka (Linda Rybová), o které nemají Amálie a Evžen ani tušení. Jaké bude jejich seznámení? A jaké Blančino shledání se strejdou? Proč za ním tak náhle a neohlášeně přijede?


pátek 31.8. 2018

Šíma měl o prázdninách hodně nabitý program. Na Aleše však nezapomněl, i když právě to by si jeho máma přála ze všeho nejvíc. Přestože se Gábina snaží držet syna od Aleše co nejdál a oddálit jejich setkání, jak to jen jde, Šíma si k němu cestičku stejně najde. Pomůže mu totiž děda Radek Mastný, který má s Alešem své velké plány… Co Mastný udělá Gábině za zády? A s čím se Šíma určitě nepochlubí mámě?