Obsahy epizod Ulice - 42. týden 2018

pondělí 15.10. 2018

Co všechno může spustit jedno provalené tajemství? Jen co Lumír Nykl odhalí Ájinu pravou tvář a učiní náležitá opatření, dají se věci do pohybu přímo zběsilým tempem. Vilma Nyklová bude kvůli tomu na mrtvici, Lumír jen nevěřícně zalapá po dechu, až zjistí, čeho všeho je tandem Mastný – Ája schopen. Ke všemu bude mít co vysvětlovat Světlaně, jež se dozví o svém muži věci, které by zasáhly každou manželku… Jak se k tomu Světlana postaví? Čemu všemu bude Lumír čelit jen pár dní před volbami?

úterý 16.10. 2018

Kdo je pro nás největší oporou, když máme pocit, že se nám život ocitl v troskách? Bedřich Liška si už několik dní připadá jak ve zlém snu, ze kterého se bohužel nemůže probudit. Jindra mu zasadila obrovskou ránu pod pás, která jen tak nepřebolí. Bedřich se s tím snaží poprat, kope kolem sebe čím dál víc, až si o něj začnou dělat jeho blízcí starost. Právě v těchto těžkých chvílích Bedřicha hodně potěší Franta, který nečekaně přiletí z Amsterodamu… Co je u Franty nového? A kam až zajde krize mezi Jindrou a Bedřichem? Kdo všechno a jak ji odnese?


středa 17.10. 2018

Jak najít blízkého, který nám zmizel ze života a o němž víme jen to, že se ocitl na ulici? Věrka Marečková nedokáže jen nečinně čekat na výsledky policejního pátrání. Exmanžela Luboše začne sama hledat a bude při tom tak urputná, že se dokonce ocitne na policejní služebně s několika obviněními na krku... Co Věrka vyvede? Jak pokročí v pátrání po Lubošovi policie? A jaké krušné chvíle právě teď zažívají Luboš a jeho parťák Arnošt? Jaké nebezpečí jim hrozí?

čtvrtek 18.10. 2018

Jsou věci, které se blízkým říkají hodně těžko a které nás donutí začít rekapitulovat svůj život a urovnat v něm vše, co se dá. Právě to nyní dělá také Peškova sestra Marie. Po čtyřiceti letech se snaží znovu sblížit s bráchou. Dokonce s ním nyní vyrazí i na jeho chatu na ryby, aby si ho užila a dohnala ztracený čas, kdy spolu nemluvili. Zároveň má před ním ale svá tajemství, jež souhrou náhod odhalí Amálie… Co všechno nakonec Marie přizná Amálii? Proč ta náhlá snaha o udobření s bráchou? Najdou si k sobě konečně sourozenci Peškovi cestu a překlenou se přes dávné křivdy?


pátek 19.10. 2018

Jak moc zamává s malým klukem zemětřesení v životě jeho rodičů a dramatické události, jichž se stane svědkem a které nechtěně způsobí? Malý Šíma se všem zdál celou dobu v pohodě, přestože jím hodně otřáslo to, jak se Aleš zachoval a co udělal jemu i mámě. Nyní se snaží ze všech sil mámě pomáhat a být jí oporou. Bohužel si všechno bere k srdci víc, než by kdokoliv tušil. A dnes se projeví následky… Co se stane? Čím Šíma všechny blízké hodně překvapí?

Obsahy epizod Ulice - 43. týden 2018

pondělí 22.10. 2018

Co všechno se musí stát, aby člověk konečně prozřel? Učitelka Landová si stále myslí, že Aleš je vzorem všech ctností a že mu Gábina hodně ublížila. Přestože se rozešli před několika měsíci, Aleš se neustále zajímá o Šímu a tvrdí, že pro něj chce to nejlepší. Jaká je ale pravda? Jen co Aleš znovu náhodou narazí ve škole na Gábinu, začne ji opět citově vydírat a urážet takovým způsobem, že Irena Landová, jež se stane nechtěným svědkem jejich incidentu, jen zalapá po dechu. Navíc i ona sama brzy zakusí, čeho všeho je Aleš schopen… Co Aleš udělá? Jak se to podepíše na vzájemných vztazích? A jaké to bude mít důsledky?

úterý 23.10. 2018

Jak najít svého blízkého, jenž beze stopy zmizel a očividn ě o kontakt s vámi nestojí? Mára i Věrka Marečková neustále hledají Luboše, po kterém se země slehla. Vědí jen to, že je z něj bezdomovec, nic víc. Věrka měla kvůli svému pátrání několik incidentů s policií, chodí do nebezpečných míst, ale odradit se nenechá. O Luboše má starost, chce mu pomoct. Teď se zdá, že se vše konečně obrací k lepšímu. Věrka se pustí po stopě, jež vypadá hodně nadějně… Co všechno Věrka vypátrá? Proč se málem sesype? A jak na její snahu zareaguje samotný Luboš?


středa 24.10. 2018

Svatba Pavla a Venduly se kvapem blíží. Již v pátek stanou ti dva před oltářem, aby si řekli své ano a vstoupili spolu do manželství. Rádi by si naplno užívali lásku a těšili se na svatbu, jenže jejich babičky rozjedou další kolo hádek, jež vygraduje naprosto nečekaným směrem. Pavlovi po dlouhé době rupnou nervy, a začnou se dít věci naprosto nevídané… Kam až zajde řevnivost Pelcové a Nyklové? K čemu se Pavel rozhodne? A co na to ostatní, kterých se to týká?

čtvrtek 25.10. 2018

Jak křehké jsou partnerské vztahy a co všechno se na nich může podepsat? Martin a Veronika se v poslední době docela míjejí kvůli Veroničině zaneprázdněnosti. Už to mezi nimi není jako dřív, což vnímá hlavně Martin, jemuž chybí společné akce a večery s Veronikou. Ta se s ním kvůli práci nedostane dokonce ani na koncert oblíbené kapely. Právě dnes jí ale promluví do duše někdo, kdo velmi dobře ví, o čem mluví, někdo, s kým si rozumí čím dál víc. Není však pozdě? Dnešek je totiž pro Martina v lecčems zlomový… Co se stane? A jak to ovlivní jejich životy?


pátek 26.10. 2018

Kdy se vyplatí spolknout svoji hrdost a jednat čistě profesionálně, v zájmu podniku či vlastní kariéry? Květě Vavruškové začíná téct do bot. Před časem se postavila za Radka Mastného, teď se snaží minimalizovat napáchané škody. Za Šárkou přijde s nabídkou, která je hodně lákavá, jenže ta už neví, jestli jí může po tom všem ještě věřit… Jak se nakonec rozhodne? Kdo jí nečekaně pomůže její dilema vyřešit? Co zvítězí při zvažování, jak dál?

Obsahy epizod Ulice - 44. týden 2018

pondělí 29.10. 2018

Svatba a líbánky jsou pokaždé tím nejkrásnějším obdobím u zamilovaných párů. Vendula a Pavel mají naplánovanou svatební cestu do Egypta, kde si chtějí užít jeden druhého. Vše je zařízené, termín odletu pro novomanžele Pelcovy stanoven, jenže na poslední chvíli nabere tahle pohádka tisíce a jedné noci nečekaný směr. Prsty v tom mají opět babičky, jak je jejich (ne)dobrým zvykem, Mário, jenž je přistižen v nesprávný okamžik na nesprávném místě, i zaťatost Pavla a Venduly. A pozor! Dojde i na regulérní koblihovou válku v pekařství… Kdo si začne tentokrát? Co vyvede Mário? A jak to zamotá osudy všech zúčastněných?

úterý 30.10. 2018

Co všechno musí člověk skousnout poté, co od něj odejde partnerka i s dítětem, které zbožňuje a kvůli kterému by se rozkrájel? Bedřich si sáhl na dno, když ho Jindra před třemi týdny opustila a odstěhovala se i s Ladou k Honzovi. Samotnou Jindru by Bedřich oželel, ale s odloučením od Lady se vyrovnat nedokáže. Navíc má pocit, že mu Jindra a Honza neustále hází klacky pod nohy a znemožňují mu vídat se s dcerou jako dřív. Dnes Bedřichovi dojde s konečnou platností trpělivost a Jindru odkáže do náležitých mezí… Čím jí pohrozí? Jak na to Jindra zareaguje? A jak Honza?


středa 31.10. 2018

Říká se, že tonoucí se stébla chytá. Přesně tak si připadá i Věrka Marečková, jež se snaží za každou cenu najít svého exmanžela Luboše. Když se konečně začne blýskat na lepší časy a zdá se, že jsou se synem jen krůček od setkání s jeho tátou, přijde další ťafka. Věrka to ale ani pak nevzdá. Udělá něco, od čeho by ji každý hned odradil, kdyby o tom věděl, něco, co se nejen jí nehezky vymstí, něco, co spustí lavinu dramatických událostí, při kterých půjde o život… K čemu se Věrka odhodlá? Kdo se ocitne v ohrožení života? A z čeho začne i zkušené kriminalisty mrazit?

čtvrtek 1.11. 2018

Srdci neporučíš, i když se o to snažíš ze všech sil. Šárka byla do Martina zamilovaná už před čtyřmi lety, ale tehdy jí dal Martin najevo, že jsou jen přátelé, nic víc. Šárku to hodně ranilo, chvíli trvalo, než se s odmítnutím vyrovnala. S Martinem se pak přeci jen spřátelila, letos před prázdninami se mu dokonce pochlubila novým klukem. Jenže se zdá, že stará láska nerezaví ani v jejím případě, zvláště když Martina začala považovat za svého rytíře, který jí byl oporou v těžkých chvílích, když ji sexuálně obtěžoval a šikanoval její šéf. Dnes Šárce naplno dojde, že s Martinem ji pojí víc než jen přátelství… Co se stane? A jak na tom je Martin?


pátek 2.11. 2018

Co s člověkem udělá jeden telefonát, který vůbec nečeká a který ho uvrhne do obrovské nejistoty? Peškova sestra Marie na všechny působí hodně pozitivním dojmem – nabitá energií, sršící dobrou náladou. Jen jeden člověk zná její tajemství, kvůli kterému si sáhla před pár měsíci na dno. Přestože se zdálo, že je všechno zdárně za ní, stačí jediný telefonát, aby se její noční můra znovu vrátila… Proč Marie skončí v slzách? Co začne být divné Vlastimilu Peškovi? Co všechno si sourozenci Peškovi ještě navzájem tají?