Obsahy epizod Ulice - 7. týden 2019

pondělí 11.2. 2019

Co všechno člověk udělá pro lepší bydlení? Jana se snaží ze všech sil, aby jí Rozina odsouhlasila přestěhování do bytu, který pro ně v Ulici objevila. Podle Jany je prostě úžasný, nepochybuje, že z něj bude nadšená i Rozina, až ho uvidí. Jenže to má malý háček. Nebudou v něm bydlet samy a majitel má zvláštní podmínku – smlouvu podepíše jen s párem. To nejhorší ovšem Rozinu čeká ve chvíli, kdy zjistí, s kým by měla bydlet a co všechno Jana kvůli tomu už vyvedla… Co již bude na Rozinu moc? Jak se Janě pomstí? A komu tím pořádně zamotá hlavu?

úterý 12.2. 2019

Jak znepříjemnit život někomu, kdo vám stojí v cestě a hází klacky pod nohy? Radek Mastný a jeho nohsled Ája velmi dobře vědí, za kterou nitku zatahat a na jakou strunu zabrnkat, aby se Lumírovi a jeho rodině postarali o bezesné noci a hodně nemilé chvilky. Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatují z jedné kontroly, přijde na ně další, která by jim dokonce mohla zavřít pekařství. A aby toho nebylo málo, začnou kolovat takové fámy, že z toho bude Vilma Nyklová zase jednou na mrtvici… Jak dopadne další kontrola v pekařství? Jak chtějí Ája s Mastným zavařit Nyklovým tentokrát?


středa 13.2. 2019

Co zaručeně zabírá na holku, kterou chcete sbalit? Před necelými dvěma týdny padla sázka, nyní se Jirka a Miki snaží ze všech sil, aby na Magdu zapůsobili a vyfoukli ji tomu druhému před nosem. V duchu hesla hlavně nenápadně jsou tak nenápadní, až jí to začne být přeci jen trochu podezřelé. Aby taky ne, když na ně neustále náhodou naráží a když se oba dva občas chovají tak, že opravdu neví, co si o nich myslet… Jakou taktiku na ni kluci zvolí tentokrát? Který z nich má u ní větší šanci? A kdo ji překvapivě zachrání, když se ocitne v úzkých?

čtvrtek 14.2. 2019

Jak co nejlépe oslavit Valentýna, svátek všech zamilovaných? Karla na to nikdy nebyla, teď to na ni ale všechno dolehne. Přestože měla na dnešní odpoledne program, najednou zůstane sama ve chvíli, kdy by společnost opravdu potřebovala. A aby toho nebylo málo, svého bývalého parťáka Jirku Hermana přistihne v Coolně při něčem, co je podle ní naprosto jednoznačné – už s ní vůbec nepočítá. O to víc ji překvapí pravda. Čekala by cokoliv, jen ne to, co se dozví… Jaká tajemství má Jirka? A jaká Márovi rodiče? Co by Márovi i Karle určitě vyrazilo dech?


pátek 15.2. 2019

Jak pomoci někomu, kdo vaši pomoc setrvale odmítá, přestože by se mu opravdu hodila? Matěj se snaží, jak jen může, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Má obrovské výčitky svědomí kvůli tomu, co se stalo, a snaží se to napravit v mezích svých možností. Jenže neustále naráží na odmítavý postoj rodiny oběti bouračky, kterou zavinil. Proto na to půjde jinak… Co vymyslí? Koho do této akce zapojí? A co ho nyní drží nad vodou?

Obsahy epizod Ulice - 8. týden 2019

pondělí 18.2. 2019

Jak si vyléčit zlomené srdce? Zhrzený Franta vytlouká klín klínem, aby zapomněl na Skyler. Má to ale malý háček. Balí i holky, jež jsou zadané. Snaží se na ně zapůsobit, jak jen to jde. Během chvilky se z trosky stává lamačem srdcí a frajerem, pro kterého není nic nemožné. Tentokrát však nečekaně narazí. Kluk holky, jež mu padne do oka, si to nenechá líbit a vyřídí si to s ním pěkně ručně… Jak bitka dopadne? Jaké bude mít následky? A co Franta už hodně přežene?

úterý 19.2. 2019

Co v šechno se může stát, když člověk na chvíli ztratí hlavu, na vše zapomene a chová se jako za studentských let? Veronika je v poslední době v jednom kole. V salonu má honičku od rána do večera, k tomu péče o domácnost. Dnes je to ale jiné. Kývne na nabídku, která jí udělá radost a umožní být po dlouhé době zase tou bezstarostnou holkou jako kdysi na škole. Tím ještě více okouzlí sympatického milionáře Lukáše Binara, jenž s ní stráví nezapomenutelný večer… Jak se Veronice právě tenhle večer vymstí? Co se stane mezi ní a Lukášem? A co nyní řeší se Šárkou Veroničin manžel Martin?


středa 20.2. 2019

Jaké chvíle jsou nezapomenutelné? Určitě ty, jež prožijete naplno a jež vám přinesou spoustu nádherných zážitků, díky kterým si splníte své dětské sny a přání. Přesně takové chvíle nyní zažije i Blanka, jíž se postará o velké překvapení Evžen Šmýd. Zavede ji do míst, která pro ni mají i po letech své kouzlo, do míst, jež jí připomenou první rande i první lásky. A nejen to. Díky Evženovi si splní i jedno velké přání… Jakou romantiku zažijí Blanka s Evženem? A jaké přání se Blance nečekaně splní?

čtvrtek 21.1. 2019

Máte občas pocit, že se proti vám spiknul celý svět, že je všechno špatně? Přesně tohle nyní zažívají Nyklovi, v jejichž pekařství si poslední dobou podávají nejrůznější kontroly ruce. Lumíra to začíná pořádně znepokojovat, byť se snaží před svými blízkými i personálem nedat nic najevo. Navíc si začne dělat velké starosti o dceru Vendulu, jež odnáší stresy v pekařství nejvíc za všech. Zajde to tak daleko, že by ji Lumír nejraději hned odvezl k lékaři… Co je s Vendulou? Čím všechny docela vyděsí? Co s ní udělá poslední kontrola?


pátek 22.2. 2019

Jak se seznámit, když máte zoufalý nedostatek času, nevěříte inzerátům a je vám proti srsti oslovovat protějšky na ulici? V Coolně se dnes koná první seznamka, od níž si nejen Tony hodně slibuje. Podnik díky ní zase začne praskat ve švech, navíc se nečekaně objeví i někdo, do koho by to v souvislosti se seznamkou nikdo neřekl – Jirka Herman. Bude mít konečně štěstí? A kdo je tajemná Natálie, která ho okamžitě zaujme?

Obsahy epizod Ulice - 9. týden 2019

pondělí 25.2. 2019

Která pravidla se smít porušit, a co by mělo být tabu? Ota měl jasné podmínky, za jakých vezme do podnájmu Janu a Rozinu. Právě Jana teď poruší tu hlavní podmínku – žádné neohlášené návštěvy přes noc. Přestože to zpočátku ani neměla v úmyslu, její pánská návštěva přes noc zůstane. Před Otou se to Jana snaží utajit, jenže to stejně praskne. Jaké budou následky? S kým Jana stráví hodně vášnivou noc? A jak to s ní a dotyčným bude dál?

úterý 26.2. 2019

Po jak dlouhé době od rozchodu jsme dostatečně silní na to, abychom ustáli setkání s partnerem či partnerkou, kteří nám zlomili srdce? Když Magda pozve Jirku na večeři do hospody, Jirka zaváhá, jestli do toho jít. Kvůli Magdě nakonec pozvání přijme, jenže ve chvíli, kdy stane Šárce tváří v tvář, pozná, že na něco takového ještě připravený není… Co s Jirkou tohle setkání udělá? Co se Šárkou? A co bude divné Magdě?


středa 27.2. 2019

Kdy by měl člověk říct pravdu a kdy naopak mlžit a lhát, aby ještě víc neublížil tomu, na kom mu záleží? Matěj, Tomáš a Vlaďka jsou tři spiklenci, kteří se snaží pomáhat vyčerpané Kataríně, jak jen to jde. Ta ale Matějovu pomoc vytrvale odmítá. Proto ty lži a proto i menší bouda na Katarínu. Jenže jakmile se do toho zamíchají city a opravdové přátelství, obelhávání Kataríny už není tak snadné, jak se zdálo. A aby toho nebylo málo, Ája si začne chránit své území u Matěje … Kdo a proč už nedokáže lhát Kataríně? A v jaké nezáviděníhodné situaci se ocitne Matěj?

čtvrtek 28.2. 2019

Kam až mů že člověk zajít ve snaze manipulovat partnery a dosáhnout svého? Vztah Petra a Anči se na začátku roku otřásl v základech. Vypadalo to na rozchod, ale Petr o Anču zabojoval a opět se k sobě vrátili. Anča věřila, že se Petr změnil, teď však zjistí smutnou pravdu. Ti dva neudrží nervy na uzdě, jejich velký konflikt se navíc neobejde bez následků. K Anče bude muset narychlo přijet záchranka… Co se stane? Jak vážné to je? A co všechno právě tahle příhoda rozpoutá?


pátek 1.3. 2019

Jak vypátrat toho, kdo vám jde po krku a chce zničit vás i vaši rodinu? Neustálé kontroly v pekařství se podepisují na psychice Nyklových čím dál víc. Teď ke všemu zjistí, že je neohrožují jen úřady. Jejich pekárně začíná hrozit mnohem větší nebezpečí, jež by pro ně mohlo být likvidační. Kdo v tom má prsty? Lumír i Nyklová dnes na viníka konečně kápnou… Co hrozí Nyklovým a pekařství? A kdo podle nich za všechno může? Jak se k tomu Lumír postaví?