novinky.cz >>>
Tereza Brodská: Kdybych mohla, žiju v naprosté anonymitě

U své oblíbené režisérky Terezy Kopáčové ztělesnila v roce 2008 ve volném seriálu Soukromé pasti hlavní postavu dílu Exmanželkou snadno a rychle.

K popularitě byla předurčena, ale nejraději by ji ze sebe setřásla a skryla se v bezpečí rodinného hnízda. Coby ztělesnění tajemné a plaché krásy prochází Tereza Brodská několik desetiletí českým filmem jakoby nepoznamenána časem.

Admin Kuba / 8.7. 2018/


ahaonline.cz >>>
Proč se herečka Michaela Maurerová (38) z Ulice odstěhovala?

Míša Maurerová a její dvojčata

Rozhodla se pro radikální krok. Michaela Maurerová (38) opustila na čas nekonečný seriál Ulice, aby měla více času na své děti. Devítiletá dvojčata Magdalenka a Josífek jsou pro ni naprosto vším. Narodili se po umělém oplodnění poté, co se Míše a jejímu tehdejšímu partnerovi, podnikateli Milanu Kožíškovi nedařilo počít přirozenou cestou. Manželství se sice herečce pouhý rok po svatbě začalo hroutit a následoval i bouřlivý rozvod, ale nyní je Míša zase šťastná.

Admin Kuba / 15.4. 2018/


idnes.cz >>>
Zlatou rybku bych pustil bez zvláštního požadavku, říká Rudolf Hrušínský

Rudolf Hrušínský
 
Rudolf Hrušínský (72) je jedním ze čtyř Rudolfů ze slavného hereckého rodu. Ke studiu své profese se ale dostal přes hru na akordeon a k hudbě se dnes vrací už jen jako posluchač. Herecovou velkou vášní je rybaření, díky kterému procestoval celý svět.
 

Admin Kuba / 15.4. 2018/


blesk.cz >>>
Hana Holišová z Ulice: Co letos čeká její postavu Veroniky?

Hanka Holišová poskytla Blesku rozhovor.

Ze seriálu Ulice ji známe jako matku od rodiny Veroniku Maléřovou. Ta nedávno oslavila dvacáté výročí sňatku s Martinem, kdy všechny překvapila zpěvem. Jak si natáčení seriálu Hana Holišová užívá?

Admin Kuba / 3.4. 2018/


blesk.cz >>>
Markéta Stehlíková z Ulice: Líbání s Kryštofem je lepší než segedín

Markéta Stehlíková hraje v seriálu Ulice policistku Karlu

Markéta Stehlíková (33) nastoupila do seriálu Ulice jako drsná policistka Karla. Netrvalo ale dlouho a stala se jednou z nejoblíbenějších postav. Ve vztahu s Márou Karla roztála a začíná se věnovat i rodinnému životu. Jaká je ale Markéta Stehlíková ve skutečnosti a co má se seriálovou Karlou společného?

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Martin Finger: Co ho štve v Ulici a jak to bude s Aničkou?

Ze ztroskotaného alkoholika miláčkem diváků. Taková byla tříletá cesta Martina Fingera (47) v seriálu Ulice jako Evžena Šmýda, ztraceného a znovu nalezeného otce Adriany. Kvůli své roli si Martin vyslechl mnoho poznámek a zažil nejednu absurdní situaci.

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Jiří Štrébl v Ulici hraje se svou téměř manželkou!

Jirku Štrébla (59) znám deset let. Je to charizmatický chlap, se kterým se člověk rozhodně nenudí. Sešli jsme se v malé hospůdce na Žižkově a setkání to bylo velmi příjemné. Jediné, o čem nechtěl Jiří mluvit, byl jeho současný vztah, ve kterém je šťastný. Má prostě rád své soukromí...

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Představitelka Venduly z Ulice prozradila: Dají se s Pavlem dohromady?

Nová sezona vaší oblíbené Ulice je tu a s ní i změny v životě Venduly Maříkové, kterou hraje Anežka Rusevová (31). Jak moc si je herečka podobná se svou postavou, jak se jí točí milostné scény a na co všechno se můžeme těšit, to prozradila v rozhovoru.

Admin Kuba / 25.2. 2018/


ahaonline.cz >>>
Šárka Vaculíková (30) z Ulice: Zazáří v taneční soutěži!

Šárka Vaculíková se předvede v taneční soutěži.

Už pátým rokem vídáme Šárku Vaculíkovou (30) v seriálu Ulice. A protože se tu stará o taneční studio, je jasné, že ji pohyb nemine. Dokonce se musela naučit tančit u tyče. A teď podpatky obouvá znovu, jde totiž do taneční soutěže... Vlastně je tak napůl herečka a napůl tanečnice.

Admin Kuba / 28.1. 2018/


ahaonline.cz >>>
Hvězda Ulice Tomáš Dastlík: Místo dárků balí tašku do porodnice!

Udála se mi velká životní změna!

Před sebou i za sebou má rok plný změn. Kromě toho, že konečně sešlápnul plyn své kariéry, Tomáš Dastlík (42) skoncoval se životem vlka samotáře. Už brzy by se mu měl narodit syn! Vůbec první Vánoce si tak bude rozbalovat dárky s přítelkyní Eliškou (30). V rozhovoru pro deník Aha! se nerozpovídal jen o okamžicích štěstí, ale třeba i o smrti maminky.

Admin Kuba / 23.12. 2017/


ahaonline.cz >>>
Hvězda ULICE Krbová (59): Musela jsem pít krev

Přes svátky si bude moct konečně vydechnout. „Už se moc těším,“ říká.

Diváci nekonečného seriálu Ulice ji znají jako poddajnou Aničku Liškovou. Ve skutečnosti je ale Ljuba Krbová (59) jejím pravým opakem. Deníku Aha! herečka svěřila, proč už za svou seriálovou kariérou neudělala tlustou čáru, i to, že při cestování v Africe pila krev! A protože Vánoce jsou už za patnáct dní, tak nás samozřejmě zajímalo, kde s manželem, spisovatelem Ondřejem Neffem (72), který je stejně posedlý cestováním jako ona, nejkrásnější svátky roku oslaví.

Admin Kuba / 9.12. 2017/


ahaonline.cz >>>
Denny Ratajský nová hvězda Ulice: Podraz při natáčení!

Usměvavý, pohodový. Nekonečný seriál Ulice má novou hvězdu. Herce a stepaře Dennyho Ratajského.

Do seriálu Ulice přichází nová postava. Fešák a lamač ženských srdcí, sportovec a povoláním hasič. Hraje ho Denny Ratajský (37), kterého jsme při té příležitosti důkladně vyzpovídali. Jaký je ve skutečnosti a na co se s jeho příchodem můžeme těšit? To prozradil v rozhovoru pro Nedělní Aha!.

Admin Kuba / 27.8. 2017/


blesk.cz >>>
Drsného policajta z Ulice dostal malý kluk! Jeho vlastní syn

Policajta z Ulice dostal malej kluk! Jeho syn.

Herec Jan Holík už skoro tisíckrát vylezl z jeskyně, aby diváky donutil přemýšlet, jestli jsou chlapi kreténi. Jako kapitán Jiří Herman od kriminálky zase zatopil některým postavám novácké Ulice. A chtěl by si zahrát s Medřickou.

Admin Kuba / 13.8. 2017/


blesk.cz >>>
Herečka Kadeřávková (19) z Ulice je z deseti dětí: Jak to doma zvládají?

Hvězda seriálu Ulice má 9 sourozenců.

Anna Kadeřávková (19) skončila s hraním v seriálu Ulice, aby stejně jako její postava Róza jela na zkušenou do Ameriky. V Česku na ni přitom čeká její přítel Johan Mádr, rodiče a neuvěřitelných devět sourozenců.

Admin Kuba / 21.4. 2017/


idnes.cz >>>
Divadlo je ještě víc než role v seriálu Ulice, říká herečka Rojková

Sabině Rojkové, rodačce z Teplic, ještě není ani dvacet let a už má stálé angažmá v pražském Divadle na Vinohradech. Diváci ji znají i z rolí v televizních seriálech a z několika úspěšných filmů. „Spousta mladých holek chce točit, být vidět v televizi. Já jsem opak,“ vyznává se nadějná herečka.

Admin Kuba / 2.4. 2017/


blesk.cz >>>
Sara Sandeva: Nelituji, že jsem odešla ze seriálu Ulice!

Sara Sandeva

Je mladá, krásná, talentovaná a milá. Sara Sandeva (19), kterou si možná pamatujete jako Skyler ze seriálu Ulice, rozjíždí svou kariéru. V kinech ji můžete vidět ve filmu Muzzikanti a teď ji čeká natáčení dobového filmu. My jsme si povídaly o její rodné zemi, rodičích a plánech do budoucna.

Admin Kuba / 12.3. 2017/


idnes.cz >>>
Obermaierová: Kdysi mi lidé říkali Zemanová, dnes jsem pro ně Nyklová

Herečka Jaroslava Obermaierová (70) se kdysi zapsala do paměti seriálových fanoušků coby druhá manželka majora Zemana Blanka. Dnes ji všichni znají jako Vilmu Nyklovou ze seriálu Ulice. Herečka přiznala, že se na své starší seriály kvůli kolegům nedívá moc ráda.

Admin Kuba / 15.2. 2017/


novinky.cz >>>
Hana Maciuchová: Absolutně rozhodující je pro mě postava

 Hana Maciuchová se na prkna Ungeltu ráda vrací.

Britského dramatika Petera Quiltera znají čeští diváci jako autora her Je úchvatná o excentrické zpěvačce Florence Jenkinsové či Na konci duhy o Judy Garlandové. V pražském Divadle Ungelt bude mít v sobotu 4. února premiéru jeho hra 4000 dnů, v níž si Hana Maciuchová zahraje roli matky, která bojuje o svého syna.

Admin Kuba / 3.2. 2017/


idnes.cz >>>
Ljuba Krbová: Kvůli roli ve Třetím patře mě nechtěli obsloužit

Herečka Ljuba Krbová (58) na natáčení seriálu Třetí patro vzpomíná ráda, přestože v něm hrála zápornou postavu. Horší to bylo s reakcemi okolí. Dokonce ji odmítli obsloužit v obchodě.

Admin Kuba / 18.1. 2017/


novinky.cz >>>
Eliška Křenková, svůdná superžena i mentorská učitelka

Eliška Křenková

V patnácti stála poprvé před kamerou v teenagerovské komedii Rafťáci a od té doby jde z jedné filmové role do druhé. A to i ve velkých mezinárodních produkcích. Letošní rok byl pro šestadvacetiletou absolventku taneční konzervatoře a herecké fakulty DAMU ve znamení televizního seriálu Pustina.

Admin Kuba / 4.1. 2017/