Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

novinky.cz >>>
Tereza Brodská: Kdybych mohla, žiju v naprosté anonymitě

U své oblíbené režisérky Terezy Kopáčové ztělesnila v roce 2008 ve volném seriálu Soukromé pasti hlavní postavu dílu Exmanželkou snadno a rychle.

K popularitě byla předurčena, ale nejraději by ji ze sebe setřásla a skryla se v bezpečí rodinného hnízda. Coby ztělesnění tajemné a plaché krásy prochází Tereza Brodská několik desetiletí českým filmem jakoby nepoznamenána časem.

Admin Kuba / 8.7. 2018/


ahaonline.cz >>>
Proč se herečka Michaela Maurerová (38) z Ulice odstěhovala?

Míša Maurerová a její dvojčata

Rozhodla se pro radikální krok. Michaela Maurerová (38) opustila na čas nekonečný seriál Ulice, aby měla více času na své děti. Devítiletá dvojčata Magdalenka a Josífek jsou pro ni naprosto vším. Narodili se po umělém oplodnění poté, co se Míše a jejímu tehdejšímu partnerovi, podnikateli Milanu Kožíškovi nedařilo počít přirozenou cestou. Manželství se sice herečce pouhý rok po svatbě začalo hroutit a následoval i bouřlivý rozvod, ale nyní je Míša zase šťastná.

Admin Kuba / 15.4. 2018/


idnes.cz >>>
Zlatou rybku bych pustil bez zvláštního požadavku, říká Rudolf Hrušínský

Rudolf Hrušínský
 
Rudolf Hrušínský (72) je jedním ze čtyř Rudolfů ze slavného hereckého rodu. Ke studiu své profese se ale dostal přes hru na akordeon a k hudbě se dnes vrací už jen jako posluchač. Herecovou velkou vášní je rybaření, díky kterému procestoval celý svět.
 

Admin Kuba / 15.4. 2018/


blesk.cz >>>
Hana Holišová z Ulice: Co letos čeká její postavu Veroniky?

Hanka Holišová poskytla Blesku rozhovor.

Ze seriálu Ulice ji známe jako matku od rodiny Veroniku Maléřovou. Ta nedávno oslavila dvacáté výročí sňatku s Martinem, kdy všechny překvapila zpěvem. Jak si natáčení seriálu Hana Holišová užívá?

Admin Kuba / 3.4. 2018/


blesk.cz >>>
Markéta Stehlíková z Ulice: Líbání s Kryštofem je lepší než segedín

Markéta Stehlíková hraje v seriálu Ulice policistku Karlu

Markéta Stehlíková (33) nastoupila do seriálu Ulice jako drsná policistka Karla. Netrvalo ale dlouho a stala se jednou z nejoblíbenějších postav. Ve vztahu s Márou Karla roztála a začíná se věnovat i rodinnému životu. Jaká je ale Markéta Stehlíková ve skutečnosti a co má se seriálovou Karlou společného?

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Martin Finger: Co ho štve v Ulici a jak to bude s Aničkou?

Ze ztroskotaného alkoholika miláčkem diváků. Taková byla tříletá cesta Martina Fingera (47) v seriálu Ulice jako Evžena Šmýda, ztraceného a znovu nalezeného otce Adriany. Kvůli své roli si Martin vyslechl mnoho poznámek a zažil nejednu absurdní situaci.

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Jiří Štrébl v Ulici hraje se svou téměř manželkou!

Jirku Štrébla (59) znám deset let. Je to charizmatický chlap, se kterým se člověk rozhodně nenudí. Sešli jsme se v malé hospůdce na Žižkově a setkání to bylo velmi příjemné. Jediné, o čem nechtěl Jiří mluvit, byl jeho současný vztah, ve kterém je šťastný. Má prostě rád své soukromí...

Admin Kuba / 25.2. 2018/


blesk.cz >>>
Představitelka Venduly z Ulice prozradila: Dají se s Pavlem dohromady?

Nová sezona vaší oblíbené Ulice je tu a s ní i změny v životě Venduly Maříkové, kterou hraje Anežka Rusevová (31). Jak moc si je herečka podobná se svou postavou, jak se jí točí milostné scény a na co všechno se můžeme těšit, to prozradila v rozhovoru.

Admin Kuba / 25.2. 2018/