Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

http://www.fanclub-ulice.cz/13887005_1119517971441405_8588484710196981315_n.jpg

Kde sledovat legálně Ulici?

V TELEVIZI

  • nejlepší metoda, jak se podívat na nový díl Ulice je ta, že se na ní podíváte přímo v televizi, a to buď každý všední den v 18:30, případně druhý den kolem deváté ráno, kdy běží repríza z předchozího dne. To vše na TV Nova. Diváci ze Slovenska pak mají možnost podívat se na Ulici ve stejných časech, ale na Nova International, ta navíc nabízí reprízy i o víkendu a v podvečer.

NA INTERNETU

  • přes voyo.cz (placená služba). Přes internet je nejlepší způsob přes voyo.cz, které nabízí dokonce sledování Ulice o dva díly dříve, než se odvysílají v televizi. Po té jsou pak ke zhlédnutí všechny díly Ulice, a to od samého začátku vysílání. Chytré televize nabízí voyo i přímo ve vašich televizních obrazovkách. To vše bez reklam.
  • přes novaplus.cz (neplacená služba). Druhá možnost je služba zadarmo, která ve videu zobrazuje reklamy. Zde se nové díly Ulice objeví vždy po odvysílání v televizi a zůstávají zde dva týdny.

Proč nejsou nové díly na youtube?

  • To je otázka, na kterou se nás často ptáte. A odpověď je jednoduchá. Pokud se na youtube nový díl Ulice objeví, je zde nelegálně. Šíří ho zde pouze fanoušci, a TV Nova, když zde nový díl Ulice objeví, tak ho nechá smazat. To je důvod i toho, že se nový díl objeví, ale za pár hodin může být smazán, na to se také často ptáte.
  • Sledování Ulice tímto způsobem nedoporučujeme ještě z jednoho důvodu. Často v Ulici hraje hudba (třeba jako podkres v Coolně), jenže systém na youtube to vyhodnotí tak, že tato hudba je nelegálně šířená a část, ve které hudba hraje, nechá zablokovat, vy pak neslyšíte hudbu, ale ani diaology, co si zrovna herci říkají.

Doporučujeme tedy sledování Ulice opravdu pouze legální cestou, což je televize a případně internetové stránky voyo.cz a novaplus.cz. Z ostatních stránek, kde se nový díl objeví, stejně tento díl zmizí a navíc se tam objeví ve špatné kvalitě, případě s nějakou vymazanou části.