Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.Dárek pro Pavlu Tomicovou přišel a moc jí potěšil

http://media.novinky.cz/374/253747-top_foto1-db0cj.jpg

V pondělí oslavila krásné kulaté narozeniny skvělá herečka Pavla Tomicová, kterou všichni moc dobře známe ze seriálu Ulice jako kadeřnici Simonu Pavlicovou. Náš fanclub se rozhodl, že Pavle k narozeninám popřeje a společně s vámi jsme vytvořili dárek, který jsme jí poslali do divadla. Je to neuvěřitelné, ale dárek dorazil tak jak měl a dokonce si ho Pavla přečetla přímo v den svých narozenin. O našem dárku Pavla mluví v reportáži pro oficiální web Ulice ulice.nova.cz.

Štáb Ulice přistihl herečku při natáčení letního pořadu o grilování, kde jí také rovnou popřál, v rozhovoru se jí pak redaktorka ptá na vzkazy od fanoušků a Pavla krásně mluví o našem přání, které jsme jí do divadla poslali, Pavlu to moc potěšilo, to jde poznat i z reakce, kterou na náš dárek řekla "stráášně mě to potěšilo, strašně moc" říká Pavla v rozhovoru.

Mě samozřejmě moc těší, že dárek dorazil, dostal se do rukou naší oblíbené herečky a že jí dárek udělal radost. Všechny vaše vzkazy, které jsme v dárku poslali si můžete připomenout zde. Na rozhovor pro web Ulice se pak můžete podívat přímo zde.


Admin Kuba / 29.6. 2012 /
foto: Archiv TV NovaPavla Tomicová alias Simona dnes slaví kulatiny

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Mar2011/738484.jpg?d41d

Neuvěřitelná žena plná homuro a elánu dnes slaví významné jubileum. Herečka Pavla Tomicová se dnes dožívá padesáti let, i když se u žen věk neprozrazuje, tak u Pavle věk určitě říct můžeme, protože ona sama na tento věk rozhodně nevypadá. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Přesně před padesáti lety 25. června 1962 se narodila malá Pavla a kde se narodila? Možná nebudete věřit, ale Pavla se narodila v Ráji, ano je to tak. Ale aby jste dobře pochopili, tak Ráj je čtvť v Karviné.

Za celý fanclub Ulice přeji skvělé herečce Pavle Tomicové všechno nejlepší, ať se jí stále daří v osobním, ale i pracovním životě. Přeji život stále plný humoru a aby nás Pavla prostřednictvím kadeřnice Simony bavila i nadále tak jak doposud. Pavlo všechno nejlepší a užijte si svůj narozeninový den, tak jak si zasloužíte.

Náš fanclub poslal Pavle i malý dárek, do kterého jste se mohli zapojit i vy sami. Napsali jste jakákoliv přáni a my jsme vše za vás Pavle poslali a kdo a co vše přál si můžete přečíst v našem speciálu, který najdete zde. A kdo ještě neviděl narozeninového video pro Pavlu, tak se můžete podívat i pod tímto článkem.


Admin Kuba / 25.6. 2012 /
foto: Archiv TV Nova


Přání pro Pavlu Tomicovou od fanclubu Ulice:

"Takže, chtěl bych Simče i Pavle popřát hodně štěstí, zdraví a plno nápadníků, a ať jí zůstane ten její humor, máme tě rádi Simčoooooooooooooo*."
 Je to neuvěřitelný, že oslavuje padesátku, ale pro mě a doufám, že i pro ostatní bude pořád mladice.

přeje: vojtiiO.o


 

Pavli, jen tak dále v ulici to stojí za tu pranici, slzy a váš šílený smích nám pro radost Vám pro blahost, štěstí, zdraví, rodinnou pohodu starosti hozené za záda a mít férovou partu nejen v ULICI přeji k Vašemu jubileu manželé Květa  a Mirek

Milá Pavlínko, prozradil mi kalendář, který není žádný lhář, že narozeniny Vaše teď se slaví, proto hodně štěstí, zdraví. K tomu hodně práce-myslím Ulici-tím končí má gratulace. Vše nej a užijte si to.

přeje: Vladenka Bardasová


 

Ahoj, přeji hodně štěstí, zdraví a lásky a ať se Ti v Ulici pořád líbí, protože bez Tebe by to nemělo šťávu!!! :*

přeje: Vojta


 

"Pavluš  má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví .........Milá ženo ,Ruty, šuty,salto s pěti vruty,třeba ať uděláš,když ty kulatiny maš .Po čem toužíš, to ať si zasloužíš a život ti to dá, to Vám přeji já vaše velká a věrná fanynka Hanča

P.S. doufám že se mi splni velký sen se s váma jednou setkat, tehda na natáčeni 14 dubna mně to moc mrzelo že jsme se minuli, jste ta nej herečka  které si moc važim . "

přeje: rumnelka Hanča


 

"Dobrý den, paní Tomicová. Přeji Vám všechno nejlepší a nejhezčí do Vašeho života. Nyní jste v nejlepším věku, tak si ho užijte :) Jinak Vás chci pochválit za fenomenální herecký výkon. Nejlepší Váš krásný smích, to se vždy směji s Vámi. Jinak do divadla v HK budu chodit i nadále a už se těším, až se tam půjdu zase podívat :) Mějte se moc hezky

přeje: Jiří Bouček, 14 let


 

"Čas zůstane na chvíli stát,
vždyť je ti už padesát.
Vůbec to ale nejde na tobě znát,
přání k narozeninám chci ti dát.
Přeji ti štěstíčko,
ať jsi stále usměvavá jak sluníčko.
Přeji taky hodně lásky,
na tváři ještě žádné vrásky.
Přeji hlavně hodně zdraví,
ať tě stále život s ulicí baví!"

přeje: Zdeňka


 

"Milá Pavlo,přeji Vám mnoho zdraví a spokojenost v životě.Plno krásných rolí a aby naše-Vaše Simona měla také spokojený život po boku partnera který Simču podpoří a přinese jí další radosti do života.
To Vám přeje babča Vlasta"


 

"Tak tiše jako sen
přišel Tvých narozenin den,
žij si blaze v plném zdraví,
užívej toho, co Tě baví.
Ať splní se Ti nejtajnější přání,
ať nepřemýšlíš do svítání,
ať se na Tebe jen štěstí směje,
to ze srdce Ti přeje
Věrka z fanclubu ULICE"


 

Pavli všecko nej,nej,nej k tym kulatinam.Kamoška z dětstvi.z Havířova

přeje: Majka


 

Jste úžasná komička!!

přeje: Marek


 

"Přeji Vám vše nejlepší hodně zdraví a štěstí v životě. Ať si Simona najde super chlapa a nemá problémy s Markétou. Opravdu Vás obdivuji a vše nej."

přeje: Pavlína


 

Přeji Vám jen to nejlepší, co si sama přejete a k tomu i trochu toho štěstí.

přeje: libuška


 

"Milá Pavlo Tomicová - milá Simono Pavlicová,
určitě se  kalendář spletl když Vám napočítal tuhle číslovku. No ale vypadáte krásně, jste sympatická a určitě hodně dobrá dušička.
Přeju Vám z celého srdce jen to nej-nej, pevné zdraví, pohodu v osobním životě a mnoho krásných rolí. Zůstaňte taky ale věrná kadeřnici Simoně - protože bez ní by už Ulice nebyla tak zajímavá."

přeje: Hanálka


 

"Pavlo, přeji Vám nádherné narozeniny, oceán zdraví, moře lásky a hromadu štěstí! Pořádně tu kulatinu oslavte a hlavně nám z Ulice nikdy neodcházejte!
P.s.: Už se dlouho vypravuji do Klicperova divadla, abych Vás pět viděla na živo, tak snad to brzy vyjde.
Hezký den, Andrea."


 

Milá Pavlo , z celého srdce  Vám přeji jen to dobré, hlavně zdravíčko, stálý elán a aspoň trochu toho pokakanýho štěstíčka.

přeje: Kasalová Marie


 

Všechno nejlepší a hodně zdraví.

přeje: Jakub


 

"Pavli, buďte stále tak skvělá a úžasná a mějte dobré zdraví i své rodiny!
PS: Rád bych Vás někdy poznal jak jste sama sebou.
Prý jste dřív jezdila do Jemnice, rád bych Vás na něho pozval jako moderátorku, už delší dobu na Vás sháním kontakt a bez úspěchu....ozvěte se mi prosím
Jirka PROKEŠ


 

Milá paní Tomicová, přeji Vám hlavně zdraví které je základem všeho a pak aby jste byla šťastná. A ať máte spoustu krásných rolí.

přeje: Verča


 

"Milá Pavlo,
všichni Vás máme moc rádi,
a proto Vám chceme takto přáti.
Kulatiny pořádně oslavte,
a přitom se dobře pobavte.
Přejeme Vám hodně zdraví,
ať Vás hraní pořád baví."

přeje: Móňa


 

Milá Pavlo,přeji k těm kulatým narozeninám hlavně zdraví,štěstí,pracovní i osobní spokojenost,ať se Vám splní to nejtajnější přání a ať nás stále tak bavíte v té naší Ulici jako doteď.Bez Simči by Ulice nebyla tou pravou Ulicí :-) přeje fanclubačka Marcela


 

"Ta padesátka na krku
Zanechala památku –
Zestříbřely Tobě vlásky,
V obličeji sem tam vrásky.
Srdíčko však Tvé
Je široké a laskavé.
Tak teď si užij oslavu
Zasloužíš si poprávu
Zasmát se a pobavit.
Tak to dneska musí být!
Co bych Ti já chtěla přát,
Když je ti těch padesát?
Samozřejmě hodně zdraví -
Život ať tě stále baví,
Lékařům se vyhýbej,
Raději v přírodě pobývej.
Humor ať tě provází,
A láska nikdy neschází
Všechno nejlepší:)"

přeje: Marušš


 

" mám vás moc ráda a proto vám píšu toto přání vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví lásky a tak dál přeje 11 letá dívka Dana"


 

Přeji Vám hlavně hodně zdraví,lásky a elánu jako doposud máte a aby jste v ulici hrála co nejdéle.

přeje: Vlasta


 

"Pavlo, všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, ať se Vám v životě všechno daří tak, jak si přejete.
Ať ve svém životě nezažijete nepříjemné situace, jako seriálová Simča, ale jako seriálová Simča buďte veselá a zažívejte šťastné chvíle."

přeje: Alena


 

Milá Pavlo, blíží se ten slavný den, kdy naše největší hvězda z Ulice oslaví kulaté narozeniny, proto mi dovolte, abych Vám k narozeninám popřál hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a spokojenosti.

přeje: Pave


 

Simono-Pavlo, sama nevím jak Vás oslovit, určitě se Vám často stává, že Vás lidé na ulici oslovují stejně jako na Ulici. :) Chci Vám popřát hodně štěstí k narozeninám a ať jste stále plná humoru a energie jako doposud.

přeje: Kája


 

Děkuji za energii a elán, které dáváte do Vašich rolí. K narozeninám přeji hlavně hodně zdravíčka Vám i celé rodině a nejbližším, protože to je v životě nejdůležitější.

přeje: Hanka


 

Milá Pavlinko přeji k vašemu životnímu jubileu hodně zdraví mnoho úspěchu v životě i herecké sféře a hlavně štěstí protože když má člověk štěstí tak má vše a nemusí si dál více přát hezkou oslavu a držím vám palce.
S přáním hezkého dne Vojta


 

"Paní Tomicová,
přeju Vám k Vašemu krásnému jubileu to, co se patří. Hodně zdraví, spoustu štěstí, kopu přátel a všudypřítomnou dobrou náladu. Ať vám nikdy nechybí humor a máte milion důvodů k vašemu krásnému smíchu.  "

přeje: Chris


 

Naše milá Pavlínko, přijmi od nás jen toto krátké, ale výstižné přání: "Všechno nejlepší" :)

přeje: Simona a Zdeněk


 

Haló, haló, co to slyším. Naše Simča prý teď slaví velké narozeniny, to nemohu chybět v zástupu gratulantů, proto přeji všechno nej a hlavně se nezmrskej. :)

přeje: Honza


"Čas zůstane na chvíli stát,
vždyť je ti už padesát.
Vůbec to ale nejde na tobě znát,
přání k narozeninám chceme ti dát.
Přejeme ti štěstíčko,
ať jsi stále usměvavá jak sluníčko.
Přejeme taky hodně lásky,
na tváři ještě žádné vrásky.
Přejeme hlavně hodně zdraví,
ať tě stále život mezi námi baví!
To a ještě mnohem víc k tvým narozeninám přejí Adámkovi z Dolnich Studenek"


 

Milá Pavlo, jen doufám, že si nic děláš z té číslovky, která se teď píše u tvého jména... Já tuto číslovku mám již za sebou, dokonce k ní připočítávám 8 let navíc. Ono je to je úplně jedno,kolik slavíš navenek, důležité je, kolik slavíš uvnitř a to věřím, že jsi mladice. Tak si užij pořádně oslavu a ať jsi tady s námi ještě aspoň jednou tolik kolik ti je a to teď myslím tu číslovku navenek, ne uvnitř. :))

přeje: Marta


 

Happy Birthday to You
Happy Birthday to You
Happy Birthday Dear Pavlo
Happy Birthday to You.

Všechno nejlepší a třikrát hurá pro tebe, Milá Pavlo.
"hurá, hurá, hurá"

přeje: Petra z Jablonce


 

Raději bych přál osobně, podal ruku a přidal malý letmý polibek, pokud by nevadil panu manželovi. To se mi bohužel nesplní, proto aspoň touto cestou přeji všechno nejlepší k vašim narozeninám a ten polibek posílám na dálku. :D

přeje: Jiřík

 http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Sep2009/551578.jpg?d41d Představitelka Simony slaví padesátku

Je to skoro k neuvěření a někdo po přečtení tohoto článku bude možná kulit očima stejně jako Simča, světe div se, tato žena vždy plná elánu a neuvěřitelného, nakažlivého smíchu slaví kulaté, 50. narozeniny. Pavla Tomicová se narodila 25. června roku 1962 a v tento den tohoto roku bude na tomto světě Pavla již půl století a to i přesto, že na svůj věk rozhodně nevypadá.
Dovedete si představit, že by tato osoba stála před školní tabulí a učila vás nebo vaše děti? To si asi málokdo dovede představit, ale možná nevíte, že Pavla Tomicová má vystudovanou střední pedagogickou školu a dokonce rok ve škole učila (závidíme studentům, kteří měli to štěstí mít Pavlu za učitelku). Nicméně po roce se přeci jen chytla herectví, přihlásila se na DAMU, ale na katedru loutkařství. Po dokončení školy se naplno věnuje herectví v divadle. Příležitost ve filmu a v televizi získala až v roku 1998, ale mezi diváky se zapsala až v roce 2003 díky filmu Nuda v Brně, pak následovaly neméně úspěšné filmy Snowboarďáci či Rafťáci. Nyní už několik let hraje v seriálu Ulice "potrhlou" kadeřnici Simonu.

A protože padesátka je opravdu velký důvod k oslavě a dárkům, tak se náš web rozhodl věnovat Pavle také jeden dárek a ten bude od nás za celý fanclub. Pokud se tedy chcete i vy zapojit do našeho dárku pro "Simču" tak cesta je velmi jednoduchá. Stačí napsat libovolné přání, básničku či jen vzkaz nebo pozdrav. My pak dáme vše dohromady, vytiskneme v co nejlepším provedení a pošleme přímo Pavle Tomicové.

PŘÁNÍ MŮŽETE POSÍLAT DO 18.6. 2012

 

Posílání přání a vzkazů pro Pavlu Tomicovou bylo uzavřeno