Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

http://www.fanclub-ulice.cz/tomas_valik.jpg

 


Nečekaná smrt Tomáše Valíka zasáhla i jeho kolegy

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Sep2007/14451-web-548614.jpg?d41d

Včerejší nečekaná smrt herce Tomáše Valíka zasáhla i jeho seriálové kolegy z Ulice. Málokdo tušil, že je herec vážně nemocen, o jeho nemoci ovšem věděla například herečka a dobrá Tomášova kamarádka Šárka Ullrichová, hrající v Ulici Zuzanu Hrubou: „Je to strašný. Byla jsem s ním poslední týden, co umíral. To už jsem věděla, že zemře. To, co teď cítím, nejde vůbec vyjádřit slovy. Je mi hrozně. Byl něco jako můj brácha, moje spřízněná duše. Věděla jsem, že umře, ale nebyla jsem na to vůbec připravená, na to se nedá připravit,“ řekla herečka Blesku.

K tragické smrti kolegy se vyjádřila i herečka Patricie Solaříková: „Je to hrozná zpráva. Netušila jsem, že byl nemocný, takže jsem byla dost v šoku, když jsem se to dozvěděla. Na place jsme se sice moc nepotkávali, ale znali jsme se. Je mi to hrozně líto,“ řekla seriálová Tereza Jordánová.

Za celou Ulici na herce zavzpomínala její producentka: „Tomáš Valík byl báječný kolega, který do ateliéru vždy přinesl dobrou náladu. Jeho skon nás hodně zasáhl. Nikdy na něj nezapomeneme,“ vzpomíná Monika Hasmanová.

S jakou nemocí vlastně Tomáš Valík bojoval není jisté. Mluví se o rakovině, ale pravdu zná jen rodina a nejbližší přátelé. Tomáš byl ovšem v nemocnici hospitalizován kvůli zápalu plic, na který také zemřel. Podle všeho zemřel v umělém spánku. Na Tomáše stále vzpomínáme všichni fanoušci, nejen seriálu Ulice.

Vzpomínka na Tomáše Valíka

Admin Kuba / 9. 10. 2016 /
foto: Archiv TV Nova


Zemřel Tomáš Valík, Richard Zajíček z Ulice

Svůj boj s těžkou nemocí dnes v noci prohrál herec, dabér a fotograf Tomáš Valík. Letos na Vánoce by oslavil 52. narozeniny, narodil se 22. 12. 1964 v Opavě. Televizní diváci si Tomáše zamilovali především jako Richarda Zajíčka z Ulice, kde hrál několik let od roku 2007. Tuto smutnou zprávu přinesli jako první přímo přátelé Tomáše na jeho fb profilu. Dovolte mi, abych za celý Fanclub Ulice vyjádřil celé rodině a přátelům upřímnou soustrast. Odešel skvělý herec a díky jeho postavě Richarda Zajíčka na něj určitě jen tak nezapomeneme.

Pojďte si s námi stručně připomenout život Tomáše Valíka. Tomáš vyrůstal po boku dalších šesti sourozenců v psychiatrické léčebně, kde pracovali jeho rodiče. Vystudoval herectví na DAMU, což rodiče moc neschvalovali. Proslavil se v několika filmech, tím prvním byl film Copak je to za vojáka či Dobří holubi se vracejí. Proslavil se i v pohádkách Princezna Fanthaghiró či O Janovi a podivuhodném příteli. Vidět jsme ho mohli i ve filmu Byl jednou jeden polda III. nebo v zahraničním Mission: Impossible.

Nejvíce diváků si ho ovšem pamatuje z jeho seriálových rolí. Vidět jsme ho mohli v úspěšné Pojišťovně štěstí či Rodinných poutech. Nejvýrazněji se pak do povědomí dostal díky seriálu Ulice, kde hrál Richarda Zajíčka. Více se o Tomášovi můžete přečíst v našem životopisu, který najdete zde.

Admin Kuba / 8. 10. 2016 /
foto: fb Tomáše Valíka