Prozrazeno: V Ulici tragicky zemře Robert Bláha

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/688x390/Jan2017/1948249.jpg?d41d

O úmrtí v Ulici se dlouhou dobu jen spekulovalo. Postupně začaly na povrch vycházet první zprávy a indície, kdo by vlastně mohl zemřít. Herečka Stanislava Jachnická prozradila, že zemře někdo z okolí radnice, později bylo jasné, že to bude někdo, kdo má prsty v kauze "školka", kvůli které Světlana byla ve vazbě.

Včera tvůrci Ulice přišli se zprávou, že zemře někdo z rodiny Peškových. Netrvalo dlouho a celá pravda je na světě. Fanoušci Ulice se pustili do velké diskuze a dnes pado oficiální jméno. Ulici definitivně opouští Robert Bláha, který v seriálu tragicky zemře. Více k tomu i sám představitel herec Vuk Čelebić: „Já pořád hraju záporné role, i v divadle, a dělám to rád. Tohle je ale asi největší sv*ně, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ uvedl Čelebić s tím, že „nemá smysl pro postavu truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu.“

Co mošná ještě nevíte o herci se jménem Vuk Čelebić? Více v předchozím článku rubriky Novinky.

Admin Kuba / 26. 4. 2018 /
foto: Archiv TV Nova

Co možná nevíte o… Vuk Čelebić

20180423201119_vuk_celebic_FB_top

Každý seriál má své neoblíbené postavy, tzv. záporáky, přesně také má i Ulice. O titul toho největšího záporáka teď jasně bojuje Robert Bláha, a možná je na vrcholu tohoto neoblíbeného žebříčku, které herci nemají moc rádi, ale zase se jim dobře hrají. To stejné platí i o herci se jménem Vuk Čelebić. Co o tomto herci možná vůbec netušíte?

  • narodil se v Praze, ale jeho tatínek pochází z Černé Hory, kam se rodina přestěhovala, když bylo Vukovi pět let, po dalších pěti letech se přestěhovali do Argentiny a pak zase zpět do Černé Hory. DAMU již Vuk vystudoval v České republice, kde žije dodnes
  • původně studoval režii, ale na škole ho v jednom představení viděl Michal Pavlata a přemluvil ho, aby přestoupil na herectví
  • má dvě dcery, pětiletou Ester Clare a tříletou Isabellu Arii
  • žije s partnerkou Bárou Císařovskou, se kterou působí v chebském divadle
  • kromě Ulice se objevil i ve dvou dílech seriálu Vyprávěj
  • Vuk sám tvrdí, že je pravým opakem Roberta, ale společného mají to, že oba mají rádi elegantní oblečení a dobré jídlo a stejně jako Robert, tak i Vuk rád svádí ženy
  • jeho tatínek byl také hercem, nyní spisovatel a překladatel. Několik let působil i jako ministr kultury v Černé Hoře
  • maminka je filoložka se specializací na středověkou a klasickou latinu
  • jméno Vuk znamená vlk
  • rád plave, šermuje, jezdí na koni a cvičí jógu

To je alespoň pár zajímavostí, které jste možná nevěděli o tomto sympaťákovi, který v Ulici nepůsobí, ale jinak jde opravdu o velkého sympaťáka. I Roberta můžete sledovat v Ulici, která běží každý všední den v 18:25.

Životopis herce Vuka Čelebiće najdete zde.

409 1997432

1997434 b5ca72c9f72578ead425adb2a08ac8a0

Admin Kuba / 24. 4. 2018 /
foto: Facebook

Smrt v Ulici kvůli kauze se školkou v rodině Peškových

Není to tak dávno, co jsme pro vás připravili menší anketu, ve které jste sami mohli tipovat, kdo v Ulici již brzy zemře (brzy vám přineseme výsledky této ankety). Prozrazeno bylo to, že smrt zasáhne někoho, kdo se nějakým způsobem točí kolem radnice.

Tvůrci Ulice nyní přinesli novou zprávu. Prozrazeno je to, že zemře někdo v rodině Peškových a jejím okolí.

Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 5

Těch možností je ovšem více, může to být pan Pešek, Amálka, Evžen, Adriana nebo Robert. Bude to snad robert, který je nejvíc spjatý s radnicí? Ale ve výsledku jsou spjatí kvůli Robertovi s radnicí úplně všichni.

Kdo v Ulici již brzy zemře?

Celkový počet hlasů: 528
Ukončené hlasování

Tvůrci Ulice přinesli několik scénářů, kdo by vlastně mohl zemřít, jak to tedy bude? To se dozvíme již brzy.

Vlastimil Pešek se nyní hodně trápí kvůli Adrianě. Nemá sílu dívat se na to, co ona a Robert provádějí s domem, který byl dlouhá léta rodinným majetkem, a tak se rozhodl, že se odstěhuje. Robert ho navrch neustále provokuje a dává mu najevo, že Adriana tancuje, jak on píská. Dostane ho do hrobu ještě před tím, než za sebou naposledy zabouchne dveře bytu, kde měl celou dobu domov? Rozčílí Robert pana Peška natolik, že to jeho srdce nevydrží?

Amálie Pešková se snaží být Vlastimilovi oporou, jak jen to jde. Ani ona už ale není nejmladší a dlouhodobé stresy se na ní také podepisují, byť to není tak zjevné jako u jejího muže. Odnese právě ona dění v rodině náhlým skonem?

Evžen Šmýd prokoukl Roberta hodně brzy, ale Adriana na jeho varování nedala. Robert jí dokonale pomotal hlavu, šikovně ji rozhádal s celou rodinou a postavil proti jejím blízkým. Evžen si nyní Adrianu drží od těla, aby kvůli ní nezačal z bezmoci znovu pít. Má však dost síly pozorovat to, jak Robert Adrianu ničí? Nesáhne znovu po flašce s tím, že tentokrát to bude mít tragické následky?

Adriana Bláhová svého muže miluje a bezmezně mu věří. Již brzy jí ale spadnou růžové brýle a ona pozná, jak moc se v něm mýlila, že je mnohem horší než Eddie, kterému nedokázala odpustit jeho románek se Zorou. Tehdy následoval bouřlivý rozchod. Adriana pak začala pít, úlevu hledala i v drogách. Bude se historie znovu opakovat, jen s tím rozdílem, že Adriana další takovou divokou jízdu nepřežije?

Robert Bláha si jde tvrdě za svým. Rozeštval rodinu Peškových, aby neměla vliv na Adrianu, nyní pase po jejím majetku. Celou dobu jí manipuluje, a zatím mu to prochází. Už brzy ale Adriana pozná, jaký je doopravdy. Co bude následovat? Eddieho kdysi v návalu vzteku málem zabila. Co když shodu nešťastných okolností zemře Robert poté, co ho Adriana nachytá s Ájou?

Zdroj: ulice.nova.cz

 

Výsledky našeho průzkumu:

V minulých týdnech jsme v našem Fanclubu pro vás měli speciální anketu, ve které jste mohli tipovat, kdo v Ulici již brzy zemře. Celkem přišlo 501 hlasů a nyní se můžete podívat na výsledky hlasování.

Robert Bláha 204
Radek Mastný 170
Světlana Nyklová 57
Denisa Mastná 16
Architekt Weiss 15
Vilma Nyklová 12
Lumír Nykl 7
Vlastimiil Pešek 6
Lucie Webberová 6
Adriana Pešková 6
Evžen Šmýd 1
Marcela Kořínková 1