Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.


Producentka Ulice: Velká změna v dekoraci ovlivní celou Ulici

Po prázdninové pauze se už v pondělí vrací Ulice, letos mnohem dříve než v minulých letech. O nových dílech toho víme už hodně a co jsme ještě nevěděli, tak jsme měli možnost vidět v dnešním vydání Volejte Novu, do kterého přijala pozvání i kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová, ta prozradila i několik málo zajímavostí o nových dílech a jaká tedy nová Ulice podle ní bude?

"Myslím, že bude skvělá, sice nás nečeká žádný požář nebo nějaká vražda, ale rozhodli jsme se vyslechnou divácké hlasy a dát příběh dvou oblíbeným postavám, o kterých už velmi dlouho volali, a to jsou Simona a Tereza," prozrazuje Silvia Klasová. Jak už víme, tak o Simonu se budou ucházet, respektive kolem ní budou kroužit rovnou dva muži, a to bratři Hložánkovi. To Tereza to bude mít ještě "horší", na praxi ve škole jí čekají studenti a také dva kolegové - Ota a David. Do toho se vrátí Vojta.

Pokud máte rádi díly, které se natáčejí mimo hostivařské ateliéry, tak vás určitě potěší hned první díly nové Ulice, které se budou odehrávat i na krásné Moravě, během podzimu pak tvůrci ještě několikrát vyjedou mimo ateliéry. Čekají nás i změny dekorací, dokonce něco většího. "Chystá se jedna velmi velká změna, která ovlivní celou Ulici," dodává kreativní producentka, ale zároveň víc nechtěla prozradit. Tak uvidíme. Rozhodně se nezapomeňte dívat, už v pondělí v 18:25 na Nově.

Admin Kuba / 16.8. 2014 /
foto:
Archiv TV Nova


Pátý díl Ulice na voyo a s ním i návrat Vojty Kalicha

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/10394856_10152405525864164_6739241472763271183_n.jpg?oh=079d7365df507ccc3db41abc226a8be2&oe=5481E754

V pondělí startuje po prázdninové pauze premiérová Ulice. Už tedy jen dva dny a budeme moc opět sledovat příběhy z Ulice. Kdo ovšem má předplatné na voyo, tak si může vychutnat epizody z celého příštího týdne už nyní. Na voyo.cz totiž najdete celkem pět nových dílů, které v televizi uvidíte od pondělí do pátku.

Páteční díl přinese návrat Liškových z dovolené i stálé nadbíhání Hložánka Simoně, ale především nás čeká návrat Vojty Kalicha, který se rozhodl se opět vrátit do Česka. A jeho první cesta bude mířit přímo do Coolny, kde se nečekaně potká s Terezou. Jak šokovaná Tereza zvládne návrat Vojty? I to se dozvíte v pátečním díly, který už nyní najdete na voyo.

Přehrát celý díl

Admin Kuba / 15.8. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Na videoportále voyo najdete již čtvrtý díl Ulice

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10511103_10152388745439164_442343057257445534_n.jpg?oh=d7c937192b6c87ce51fba7c223589aca&oe=54729FAE

Už jen pět dní a budeme si moc opět vychutnávat každý všední den příběhy našich oblíbených hrdinů z Ulice. Stále ovšem platí i nabídka videoportálu voyo.cz, kde můžete v exkluzivní předpremiéře najít první díl desáté sezóny Ulice. V tento okamžik zde najdete již první čtyři díly, které se budou vysílat v televizi od pondělí do čtvrtka.

Pokud máte rádi Simonu, tak věřte, že tento díl patří především jí. Hned na začátku vás rozhodně pobaví její zápas s technikou, přesněji řečeno s počítačem, který se s ní hodlá nekamarádit zrovna v době, kdy chce skypovat s Markétou. Pokračovat bude i příběh Libora a Karolíny a z výletu se vrátí i Tereza s Gábinou a malým Šímou. Zkrátka opět se máte na co těšit, takže pokud to již nemůžete vydržet, tak se můžete podívat na tento díl podívat už nyní na voyo.cz.

Přehrát celý díl

Admin Kuba / 13.8. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Třetí díl desáté sezóny Ulice je už nyní na voyo.cz

Přesně za týden touto dobou už bude odvysílán první díl nové sezóny seriálu Ulice. Ano je to tak, začátek desáté sezóny se už blíží, stačí vydržet jen jeden týden a budeme si moc vychutnat nové díly. Ovšem, kdo to již nemůže vydržet, tak může využít voyo.cz, tam už totiž najdete první tři díly nové Ulice. Ale musíte mít na voyo.cz předplatné.

A co uvidíte ve třetím díle? Stále bude pokračovat vzácná návštěva u Maléřových na moravě, kam se vydal Lumír s Jardou a rozhodně stále bude o zábavu postáno, především díky Lumírovi, ovšem návrat do Prahy bude stát také za to. To Libor má stále jiné starosti, největší starost mu samozřejmě dělá Karolína, která se potká i s Eliášem. Tento díl uvidíte v televizi ve středu 20. srpna nebo už nyní na voyo.cz

Přehrát celý díl

Admin Kuba / 11.8. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Voyo.cz nabízí další díl nové sezóny seriálu Ulice

Už brzy se dočkáme nových dílů seriálu Ulice, ovšem někteří si nové díly můžou vychutnat už nyní. Stačí být registrovaný na videoportále voyo.cz, kde můžete jednodlivé díly shlédnout v exkluzivní předpremiéře. K dispozici už je i druhý díl nové, desáté sezóny seriálu Ulice.

A na co se můžete těšit v dalším díle, který v premiéře v televizi uvidíte v úterý 19. srpna? Opět nakoukneme do návštěvy na Moravě, kam se vydal Jarda s Lumírem. Podíváme se i na osudy Libušky s Liborem a Eliášem a především začne příběh Moniky Farské, které budou trápit zdravotní problémy. Pokud tedy máte voyo.cz, tak se už nyní můžete podívat na další díl.

Přehrát celý díl

Admin Kuba / 7.8. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


První díl desáté sezóny Ulice je už nyní na voyo.cz

Přesně za dva týdny odstartují nové díly Ulice, ale pozor! Nedočkavci se dočkali už právě teď. TV Nova stejně jako před rokem začala na svůj placený videoarchiv voyo.cz doplňovat v exkluzivní předpremiéře nové díly Ulice už nyní. Právě dnes, dva týdny před začátkem Ulice se tak můžete podívat na úplně první díl desáté sezóny Ulice.

A co v prvním díle uvidíme? Nejdůležitější částí je rozhodně soud o malého Adame, v prvním díle desáté sezóny se totiž rozhodne, kdo soud vyhraje, jestli Karolína nebo Libor a důležitým svědkem bude Eliáš. To Jarda s Lumírem mají jiné starosti, chystají se na výlet na moravu za kamarádem Martinem. Rozhodně se tedy máme na co těšit, na moravě totiž bude velmi veselo. Pokud tedy máte předplatné na voyo.cz tak se na nový díl můžete podívat už teď.

Přehrát celý díl

Admin Kuba / 4.8. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Herecké posily Ulice, znáte je všechny dobře?

Minimálně šest nových postav zavítá do desáté sezóny. K nim samozřejmě i Martin Maléř, kterého jsme mohli poznat už na konci deváté sezóny. Nové postavy už alespoň trochu známe, ale jak to máte s herci, kteří nováčky budou hrát? Znáte je všechny dobře? Pokud ne, tak my vám je představíme.

Hana Holišová (Veronika Maléřová)

Hana Holišová se narodila 6. srpna 1980 v Brně do rodiny dirigenta Evžena Holiše a sólistky Hany Horké. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Boskovicích a poté absolvovala studium činoherního herectví na brněnské JAMU. Po skončení studia se tři roky věnovala činohře a muzikálu. Jejím debutem byla role Kathy Seldenové v muzikálu Zpívání v dešti v Mahenově divadle v Brně. V roce 2002 se objevila ve filmu Braj v roli Adély. V letech 2006 – 2009 ztvárnila Annu Peškovou v seriálu TV Prima Rodinná pouta (poté Velmi křehké vztahy). V roce 2008 si zahrála ve filmu Anglické jahody a v roce 2009 v povídce Novoroční projev z cyklu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.

Anna Kadeřávková (Rozina Maléřová)

Anička Kadeřávková není v hereckém světě žádným nováčkem. Herectví se totiž věnuje už delší dobu. Hraje především v divadle (např. v La Fabrice ve hře Pěna dní. Neznámou pro ní ovšem není ani filmové ani televizní prostředí. Jednu z hlavních rolí si totiž zahrála v televizní povídce Družička z cyklu České televize Škoda lásky. Anička momentálně kromě Ulice natáčí i rodinný film z vesnického prostředí Andílek na nervy, do kterého jí obsadil režisér Juraj Šajmovič. Anna si zde zahraje i po boku Adama Mišíka, se kterým se zná ze škole, z pražské konzervatoře, kterou studuje.

Marek Salvet (Filip Maléř)

Nová dětská posila seriálu Ulice, Marek Salvet také rozhodně není žádným nováčkem v hereckém světě. I když zkušenosti sbírá zatím především v divadle, za to ovšem hned ve velkém. Má totiž jednu z hlavních rolí ve hře Babička, kterou uvádí Divadlo Na Fidlovačce.  Do svého životopisu si nyní Marek bude moc přidat i Ulici.

Tomáš Měcháček (Jakub Valchář)

Tomáš Měcháček se narodil v 22. prosince v Ústí nad Labem. Maturitní zkoušku složil na ústeckém gymnáziu. Poté byl přijat na DAMU, kde vystudoval alternativní a loutkové herectví. V roce 1999 založil "hnutí mysli pro divadelní výzkum - MATAPA". Od roku 2001 je členem mezinárodní divadelní skupiny N. I. E. Od roku 2008 kočuje s komediální show "History of Czechs in 68 Minutes" a s představením pro děti "Sešli se tři a stalo se". Objevil se ve filmech Zlatá princezna, Takový slušný člověk, Poslední prázdniny či Protektor. Popularitu mu přinesl seriál Gympl, stand-up comedy Na stojáka či pořad Vylomeniny s Martinem Dejdarem. Populární je i reklama na jednu nejmenovanou banku, ve které Tomáš hraje hlavní roli.

Václav Kopta (Rudolf Hložánek)

Narodil se 21. června v Praze, ve které žije dodnes. Jeho otcem je uznávaný textař Pavel Kopta a ženou herečka divadla Pod Palmovkou Simona Vrbická, se kterou vychovává dvě dcery. Seznámili se na Pražské statní konzervatoři, kde oba studovali. V té době také přišla největší filmová nabídka, kterou student druhého ročníku nemohl nepřijmout a tak se Václav v sedmnácti letech objevil v dnes již kultovním filmu Sněženky a machři v roli Radka Převrátila po boku Michala Suchánka a Jana Antonína Duchoslava. Poté se Václav objevoval spíše v menších filmových či seriálových rolí. V posledních letech jsme ho ovšem mohli opět více vidět, např. v pořadu Mr. Gs. V pokračování "Sněženek" či v seriálu Gympl. Hlavní roli má také v připravovaném sitcomu Kancl.

Matouš Ruml (David Kučera)

Matouš se narodil 4. října v Praze. Když mu bylo šest let, přivedla ho maminka společně s jeho o dva roky starším, hyperaktivním bratrem do Dětského divadelního studia při Praze 5 (tehdy divadlo Labyrint, dnes Švandovo divadlo). Tam ho herectví tak nadchlo, že u něho zůstal. Brzy začal hrát dětské role i ve „velkém“ divadle, např. v představeních Job nebo Trojánky, ve kterém jeho babičku hrála Věra Galatíková. V Dětském divadelním studiu zůstal do svých šestnácti let, kdy se hlásil na pražskou konzervatoř. Jelikož ho nepřijali, šel studovat obor Provoz a ekonomika na Střední průmyslovou školu dopravní. Po roce zkusil opět konzervatoř, tentokrát již úspěšně. Během studia hostoval v několika divadlech (např. Divadlo ABC, Stavovské divadlo, Klicperovo divadlo v Hradci Králové), natáčel v televizi (např. pohádka Tajemství lesní země, seriál Letiště) a moderoval pořad pro děti Hřiště 7. V součastné době hostuje v Divadle Na prádle a ve Švandově divadle, v roce 2008, kdy úspěšně ukončil konzervatoř, nastoupil angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi. Nejvíce ho zatím proslavil sitcom Comeback. V roce 2007 se oženil, s manželkou Terezou již mají syna. Mimo divadlo si rád zahraje tenis nebo upeče dort.

Admin Kuba / 28.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Nové posily Ulice budou i Tomáš Měcháček či Václav Kopta

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671696.jpg?d41d

Na podzim nás čeká doslova smršť nových postav. Jak už od nás moc dobře víte, tak na podzim se budeme moc seznámit s úplně novou rodinou. V sobotu jsme vám prozradili i to, že do Ulice nastupuje "Lexa z Comebacku", tedy jeho představil, herec Matouš Ruml. S někteýrmi se teď můžete seznámit a nejen to. S nimi do Ulice přichází ještě další dvě posily.

Rudolf Hložánek (Václav Kopta)
Rudolf Hložánek je starším bratrem radního Antonína (Miroslav Hanuš). Přestože vás podoba těch dvou ihned praští do očí, povahově jsou každý jiný.  Zatímco z Antonína se stal úspěšný komunální politik, který lehce proplouvá životem díky své morálně flexibilní povaze, s Rudolfem se život příliš nemazlil. Utrpěl pracovní úraz, jehož následky si nese dodnes. Když zachraňoval kolegu, který dostal mezi kolejemi infarkt, vlak mu poranil páteř a pánev. Od té doby chodí o berlích. Je vdovec, sám vychoval dnes už dospělého syna. Přestože je pohybově omezený, nechybí mu chuť do života ani smysl pro humor. Je dobrosrdečný, veselý a velice zručný.  Oproti bratru Antonínovi je klidnější, ale nemá rád, když ho někdo lituje. To se pak dokáže pořádně rozčílit.
Seriál Ulice: Desátá sezona Ulice je tu! - 39
 
Veronika Maléřová (Hana Holišová)
Veronika Maléřová žije s manželem Martinem (Tomáš Dastlík) a dětmi Filipem a Rozinou na Moravě. V regionu, kde bydlí, ale není snadné najít práci, a tak pracuje jen Martin. Maléřovi si proto nežijí nad poměry. I přes to jsou spokojení a mají harmonické manželství, v němž je Martin hlavou rodiny a Veronika krkem, který tou hlavou otáčí. Veronika je rázná, racionální. V porovnání s Martinem se snadněji rozčílí, ale zpětně dokáže uznat svou chybu. Rodina je jí nade vše. Proto se o ni stará s láskou a vytváří teplo domova. Jejím největším snem je jet s rodinou k moři, což se jí zatím z finančních důvodů nepodařilo. Mezi její koníčky patří vaření, zahrada a výroba bylinkových čajů a olejů.
Seriál Ulice: Desátá sezona Ulice je tu! - 27
 
David Kučera (Matouš Ruml)
David Kučera je učitelem fyziky a zeměpisu na gymnáziu, na kterém nastoupí na praxi Tereza Jordánová (Patricie Solaříková).  Studenti ho mají rádi. Má u nich přirozenou autoritu, o které Tereza, jež s učením teprve začíná, zatím jen sní. Davida jeho profese baví. Nejšťastnější je, když se mu podaří studenty zaujmout něčím, co jeho samého nadchne. David je přátelský, milý a oblíbený. Má ale jeden zlozvyk, kterým svého kolegu a parťáka ze školy Otu Puklického (Filip Rajmont) přivádí k šílenství – neustále řeší nějaké hlavolamy, skládačky a rébusy. 
Seriál Ulice: Desátá sezona Ulice je tu! - 33
 
Jakub Valchář (Tomáš Měcháček)
Jakub Valchář je hercem na volné noze. Divadlo miluje nade vše, ale aby se uživil, občas přijme i menší roli v televizi, muzikálu nebo kývne na nabídku účinkovat v reklamě. A když je nouze, nebrání se ani práci za barem. Je velmi nadaný, má nadprůměrné hudební vzdělání, dobře zpívá i tancuje. Žije tak trochu bohémským životem, miluje volnost a svobodu. Je spontánní, otevřený a srdečný. Rád své okolí baví vyprávěním zábavných historek. Navíc si dokáže udělat legraci i sám ze sebe.
Seriál Ulice: Desátá sezona Ulice je tu! - 32

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 28.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Vše prozrazeno! Co přinese desátá sezóna seriálu Ulice?

¨http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671689.jpg?d41d

TV Nova na dnešní tiskové konferenci prozradila veškeré novinky z nadcházející podzimní sezóny. Výjimku samozřejmě neudělala ani u Ulice a přinesla nám tak kompletní novinky z tohoto seriálu. Co vše nás v nové sezóně čeká? Bude toho opravdu hodně, seznamte se s příběhy...

Miriam Hejlová a Peter Kadlec: Láska kvete v každém věku

Miriam Hejlová a major Peter Kadlec (Hana Maciuchová a Emil Horváth ml.)  se seznámili za dramatických okolností. Zpočátku to na přátelství mezi nimi rozhodně nevypadalo. Kadlec totiž v rámci vyšetřování smrti Kláry Peškové zatkl nevinného syna Miriam Hejlové Jardu (Martin Hofmann). Po vyřešení případu se Miriam a Peter začali sbližovat. Stali se z nich dobří přátelé a Miriam dokonce zjistila, že ji Peter zajímá víc, než si sama připouští. Tím se však ocitla ve složité životní situaci. Najednou musí volit mezi srdcem a rozumem. Bude si muset ujasnit, zda je vůbec schopna navázat blízký vztah s někým, kdo podstatně zasáhl do života jejích blízkých včetně Vlasty Peška (Rudolf Hrušínský), a odpovědět si na otázku, jak by jejich případný vztah přijalo okolí, především Jarda.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671675.jpg?d41d

Ivana Drápalová a Henry Rettig: Zločin a trest
Ivana Drápalová (Vilma Cibulková) se musela díky složité povaze i minulosti od příchodu do Ulice o své místo prát. Právě ve chvíli, kdy se jí podařilo znovu si vybudovat vztah s dcerou Lenkou (Michaela Badinková) a začlenit se rodiny Hejlových, se její život zhroutiljako domeček z karet. Po přiznání , že má na svědomí smrt Kláry Peškové, musela Ivana o důvěru dcery i její rodiny znovu bojovat. Brzy ji čeká soud, při kterém by mělo být rozhodnuto o výši trestu. Ivana má právem obavy, co rozsudek udělá s jejími už tak křehkými vztahy s Lenkou, Hejlovými a také s přítelem Henrym (Daniel Brown), který při ní až dosud věrně stál. Jak rozhodnutí soudu změní Ivaně život?
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671690.jpg?d41d
 
Tereza Jordánová: Trampoty začínající učitelky
Tereza Jordánová (Patricie Solaříková) se vrací zpět na gymnázium, kde před mnoha lety studovala, tentokrát v roli začínající učitelky češtiny. Jejím velkým vzorem a rádkyní bude profesorka Miriam Hejlová. Kromě ní jí budou oporou také mladí kolegové Ota Puklický (Filip Rajmont) a David Kučera (Matouš Ruml). Na půdě školy se Tereza bude setkávat i se svým tátou (Petr Vacek), učitelem biologie. Kromě trampot se studenty bude Tereza řešit také vztahy. Nejenže se vrátí její bývalý přítel Vojta Kalich (Petr Buchta), ale jsou tu ještě David s Otou a možná i někdo další. Po letech samoty najednou nebude mít Tereza o pánskou společnost nouzi.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671694.jpg?d41d
 
Simona Pavlicová: Nový muž na obzoru
Věčná optimistka Simona (Pavla Tomicová) má na chlapy tak trochu smůlu. Od rozvodu s Pepanem se kromě kamarádů Lumíra Nykla (Václav Svoboda) a Jiřího Kreuzera (Otakar Brousek ml.) v jejím životě žádný muž zatím neobjevil. To se ale brzy změní. Kolem Simony se začnou motathned dva muži najednou, bratři Antonín a Rudolf Hložánkovi (Miroslav Hanuš a Václav Kopta). Odpověď na otázku, jakým způsobem jí ti dva zasáhnou do života a jestli Simona konečně najde toho pravého, přinesou nové díly Ulice, v nichž díky Simonině osobitému přístupu k životu nebudou chybět komické situace.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671668.jpg?d41d
 
Lumír a Světlana Nyklovi: Stará láska nerezaví
Od rozvodu Světlany a Lumíra (Tereza Bebarová a Václav Svoboda) uplynulo několik let. Jejich cesty se však nikdy definitivně nerozešly. A to ani přesto, že Lumír se od té doby už málem dvakrát oženil a Světlana odjela se svým partnerem Pavlem Millerem (Jan Teplý ml.) na nějaký čas do Moskvy. Po návratu se ona i Pavel stali nedílnou součástí Lumírova pracovního života. Pomáhají mu vést předvolební kampaň. Teď to ale vypadá na další Světlanin odchod, tentokrát do Bruselu, kde už jí i sobě Pavel zajistil práci. Dokáže Světlana odejít z místa, kde se cítí být doma a které má tak ráda? A jak by se s jejím případným odchodem vyrovnal Lumír, který ji potřebuje možná víc, než si sám připouští?
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671685.jpg?d41d
 
Liškovi: Rodina znovu pohromadě?
Ema (Anna-Marie Valentová) i Liškovi (Ljuba Krbová a Adrian Jastraban) se v minulosti museli vyrovnat s tím, že Ema byla svěřena do péče biologické matky (Vanda Hybnerová). Před prázdninami přišla další rána. Evin manžel Miloš Knobloch (Jiří Štrébl) dostal nabídku dobře placené práce v zahraničí. Aby měl rodinu nablízku, rozhodl, že se všichni přestěhují na Šumavu. A tak si Ema bude muset zvykat na život v nové rodině i v novém prostředí, jež je na hony vzdálené tomu, které znala. I Liškovi se budou učit žít bez Emy. A nebude to pro ně lehké. Ale díky tomu, že budou muset řešit pubertu nevlastního syna Franty (Matyáš Valenta) a také péči o stárnoucí Růžu Habartovou (Zdena Hadrbolcová), nebude u nich o humorné situace nouze.
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671683.jpg?d41d
 
Libuška Nekonečná a Libor Seidl: Ustojí jejich vztah všechny zkoušky?
Libor s Libuškou (Martin Pechlát a Zuzana Vejvodová) si byli v nejtěžších chvílích vždy oporou. V poslední době se ale začínají projevovat rozdíly v povaze i v názorech na výchovu dospívajících synů. Libor je konzervativnější, Libuška má zase ráda svobodu. Navíc jim do života začíná výrazně zasahovat Libuščin bývalý manžel Eliáš (Martin Myšička), jenž vycítil svou šanci. Jeho cílem není nic jiného než Libušku a Libora rozeštvat. Čeho všeho bude schopen, aby svého cíle dosáhl? Ustojí vztah Libora a Libušky všechny nástrahy a životní zkoušky?
http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671693.jpg?d41d
Farští:  V nemoci i ve zdraví

Monika Farská (Anna Fixová) vážně onemocní. O Coolnu se proto budou muset postarat její rodiče Olda a Jitka (Ilona Svobodová a Ondřej Pavelka). Jenže ti už spolu nějakou dobu nežijí. Navíc má každý svou práci, a tak to pro ně nebude jednoduché. Budou nuceni spolu mnohem více komunikovat, což nebude po chuti Oldově mladé přítelkyni Petře (Jitka Nerudová). Moničina nemoc sice přinese Farským mnoho nepříjemných situací, zároveň ale přivede zpět do Ulice Máru (Kryštof Rímský), který před prázdninami odjel pracovat na loď, aby mohl splatit dluhy z minulosti. Na jak dlouho se Mára vrací? A jak to nyní s Monikou mají?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Jul2014/1671680.jpg?d41d

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 28.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Máme se na co těšit, do Ulice míří Lexa z Comebacku

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10391869_175106500846_2220844_n.jpg?oh=0a2b45296e1e4da548576e6635fc3946&oe=543CC852&__gda__=1413006755_e82e238dbda176bde5c6bc6823a651b1

Zdá se, že v nové sezóně Ulice nás čeká přísun spoustu nových postav. Kromě úplně nové rodiny totiž Ulice přivítá i další nové postavy. A díky tomu můžeme v Ulici poznat řadu nových hereckých posil a u některých si tvůrci vybrali opravdu dobře. Do seriálu tak míří sympaťák Matouš Ruml, kterého nejvíce proslavila role Lexy v Comebacku.

Matouš by nyní mohl vystoupit ze stínu své nejslavnější role, v Ulici totiž bude mít zcela odlišnou roly. Ovšem koho si zahraje, je zatím velké tajemství. Ale už brzy se dozvíme podrobné informace o nových postavách, takže náš web určitě sledujte i nadále a o nic nepřijdete.

Admin Kuba / 26.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Novou posilou Ulice bude i sympatická Anna Kadeřávková

Začátek desáté sezóny se už blíží, proto na povrch vyplouvají další a další zajímavosti o nové sezóně. Jak už určitě moc dobře víte, tak na podzim do Ulice zavítá úplně nová rodina a konečně známe už všechny členy. Tedy Ulice zatím nechává své fanoušky tipovat, jestli uhádnete, kdo se ukrývá pod novým hereckým obsazením. Ovšem už víme, že Martina Maléře hraje Tomáš Dastlík, toho jsme nakonec poznali i přímo v Ulici, když se objevil již na konci deváté sezóny.

Martin ale nebude sám, s ním do Ulice přijede i jeho syn Filip v podání Marka Salveta, jeho dcera a také manželka Veronika, kterou bude hrát sympatická Hana Holišová. Je tedy na čase představit si ještě patnáctiletou dceru Martina a Veroniky. Tu si zahraje herečka Anička Kadeřávková, která není v hereckém světě žádným nováčkem, má za sebou třeba hlavní roli v cyklu Škoda lásky. Nové postavy zatím vypadají velmi sympaticky, těšit se na ně můžeme už na podzim.

Admin Kuba / 23.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Do Ulice nastupuje také herečka Hana Holišová

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10556539_10152165251098344_294057330020437718_n.jpg

Už od nás moc dobře víte, že v desáté sezóně se objeví spoustu nových postav, dokonce poznáme úplně novou rodinu. Martina Maléře už známe, Jardův spolužák se objevil v Ulici už na konci deváté sezóny. V desáté sezóny se objeví i jeho manželka Veronika a také jejich děti. Filipa jsme si představili minule. Teď je na řadě Veronika.

Veroniku poznáme už na podzim, kdy se přestěhuje do Prahy se svou rodinou. A kdo si Veroniku zahraje? Bude to sympatická herečka Hana Holišová, která není v seriálovém světě žádnou neznámou. Několik let byla totiž hlavní hvězdou seriálu Velmi křehké vztahy. Jinak se více věnuje divadlu. Po letech opět vzala nabídku na seriál a my jí tak budeme moc vidět v Ulici.

Admin Kuba / 18.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Novou posilou seriálu Ulice bude i Marek Salvet

Jubilejní desátá sezóna sebou přinese příběhy stávajících postav, do děje ovšem vstoupí i postavy, které jsme delší čas neviděli a příběhy se kolem nich netočili. Ovšem, do děje vstoupí i úplně nové postavy. Nakonec každá sezóna přináší řadu nových postav, desátá sezóna tedy nebude výjimkou.

Jak už jsme vás v červnu informovali, tak do Ulice přijde úplně nová rodina. Tu bude tvořit Martin Maléř jako tatínek, kterého jsme mohli poznat už na konci deváté sezóny. S ním se do Ulice přestěhuje i jeho žena Veronika a také dvě jeho děti. Patnáctiletá Rozinka a dvanáctiletý Filip.

A právě Filipa můžete vidět na naší fotografii. Tvůrci Ulice sice nechtějí prozradit všechno hned, ale my už víme, že Filipa si zahraje mladý herec Marek Salvet. A rozhodně nejde o žádného nováčka, Marek je totiž především divadelní herec, jehož "domovinou" je Divadlo Na Fidlovačce. Už brzy tak Marka budete moc poznat i přímo v Ulici, těšte se.

Admin Kuba / 11.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Desátá sezóna Ulice odstartuje už 18. srpna

Dnes jste s námi mohli zauvažovat nad tím, kdy asi po prázdninách odstartují nové díly Ulice, tedy díly jubilejní desáté sezóny. Nyní přichází jasná odpověď na otázku, kdy tedy Ulice odstartuje. Pro někoho možná velké překvapení, protože jste sami ve svých typech na facebooku většinou typovali jiné datum, ale překvapivě Ulice odstartuje dříve, než bychom čekali.

Na první díl desáté sezóny se totiž můžeme těšit už v pondělí 18. srpna. Čeká nás tak nejkratší letní přestávka v dějinách Ulice. Vždy totiž nová sezóna startovala až příchodem září nebo na konci srpna. Letos poprvé se nový díl objeví už skoro na začátku druhé poloviny srpna, tedy o dva týdny dříve, než je běžné. Máme se tedy na co těšit už během prázdnin.

Admin Kuba / 9.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Kdy začne nová sezóna Ulice, v září nebo ještě v srpnu?

Závěr Ulice byl sice teprve nedávno, ale věrní fanoušci Ulice už se nemůžou dočkat nových dílů, které odstartují po prázdninách. Řada z vás se také často ptá, kdy vůbec nové díly uvidíme v televizi. Léto vám přijde moc dlouhé a už byste prostě rádi sledovali svůj oblíbený seriál. Ale kdy vlastně Ulice odstartuje?

Zatím je začátek desáté sezóny Ulice tajný, můžeme jen spekulovat. Logicky by v úvahu přicházel den - pondělí 1. září. Je to první školní den a Ulice v těchto dnech startuje běžně. Ale máme tady malé "ale". Známe totiž ukázky na nové díly, které nám můžou spoustu věcí napovědět. Např. to, že v ukázce se z dovolené vracejí Liškovi, kdyby tyto scény byly z prvního dílu po prázdninách, tak by to asi nebylo 1. září, kdy je první školní den a Franta s Emou by měli jít do školy, navíc Ema do nové školy.

Vypadá to tedy, že Ulice odstartuje dříve, v úvahu tak připadá pondělí 25. srpna. Jenže je tady ještě jedno malé "ale". Zapomenout totiž nesmíme na soud o malého Adámka. Ten se dle Liborových slov bude konat 18. srpna a my tento soud uvidíme (je vidět také v ukázkách), kdyby to tak ovšem bylo, tak by to znamenalo, že Ulice odstartuje už 18. srpna. Zde se ovšem může stát, že uvidíme až druhé stání soudu nebo bude soud odročen. Kdy tedy odstartuje Ulice? Bude to už 18.8., 25.8. nebo až 1.9.? To se teprve dozvíme během prázdnin, tak nás určitě sledujte, své typy pak můžete psát na náš facebook.

Admin Kuba / 9.7. 2014 /
foto: Archiv TV Nova; koláž Fanclubu Ulice


Návraty desáté sezóny: Těšit se můžete na Vojtu Kalicha

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Nov2012/1406623.jpg?d41d

Nová už desátá sezóna, která nás čeká po prázdninách přinese jako vždy i spoustu nových příběhů a nových postav. Ale těšit se můžeme i na několik návratů oblíbených postav. Jednou z nich bude i Vojta Kalich, který se po nevydařeném období rozhodl odjet do světa a do Prahy se nevracet.

Po prázdninách se přeci jen rozhodne vrátit se a zavítá rovnou do Ulice. A proč vlastně Vojta tenkrát odjel? Nezažil tady pěkné období, po té, co pomohl neznámé dívce v nesnázích, si ho podali dva chlapíci, kteří Vojtu zrychtovali tak, že skončil na vozíku. Z toho se naštěstí dostal, ale rozešel se s Terezou. Proto se rozhodl, že musí odjet. Teď se už můžete těšit na návrat Vojty, alias jeho představitele Petra Buchty.

Admin Kuba / 26.6. 2014 /
foto: Archiv TV Nova


Nová postava 10. sezóny se objeví už příští týden

Na začátku žádné sezóny nesmí chybět nové postavy, bylo to tak vždy, proto v této milé tradici bude Ulice pokračovat i nadále. Také na začátku desáté sezóny se tedy můžete těšit na nové postavy. Jedna z nich se ovšem představí už příští týden, ale více jí poznáme až právě v desáté sezóně a o koho jde?

V desáté sezóně se nám představí nová rodina, kterou bude tvořit mladý pár Martin a Veronika se svými dětmi. A právě Martina poznáme už příští týden. Martin je totiž spolužák Jardy Hejla ze školy a právě teď mají třídní sraz, na který Martin dorazí až z Moravy, kde bydlí. A právě možná i díky Jardovi se Martin rozhodne, že se do Prahy přestěhuje. Rozhodně se máme na co těšit, tohoto sympaťáka poznáme už v úterý.

A kdo si Martina Maléře zahraje? Jeho představitel je herec Tomáš Dastlík, kterého možná tolik neznáte z obrazovek, ale věřte, že má za sebou už řadu televizních rolí i když spíše menších. Vidět jsme ho mohli v seriálech Případy 1. oddělení, 4teens, Proč bychom se netopili, Přešlapy či Kriminálka Anděl. Ve filmu se pak objevil třeba v Bastardech 2, Obchodníci či Skrývačky. Tomáš pochází z Pardubbic a věřte nebo ne, má za sebou dvě vysoké školy, vystudoval Univerzitu v rodných Pardubicích, fakultu ekonomicko-správní a za sebou má i brněnskou JAMU. Vidět ho můžete v Divadle Petra Bezruče a nově ho budete moc vidět v Ulici. Už v úterý a především v desáté sezóně.

Admin Kuba / 21.6. 2014 /
foto: Archiv TV Nova

 

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Nevybíravý útok na Libušku u soudu! Kam až Karolína zajde?

Ulice - V předpremiéře: Nevybíravý útok na Libušku u soudu! Kam až Karolína zajde?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Neuvěřitelné! Opravdu Ema našla Roxy?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Neuvěřitelné! Opravdu Ema našla Roxy?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Výzva pro Adrianu! Splní Eddiemu tajné přání?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Výzva pro Adrianu! Splní Eddiemu tajné přání?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Hložánkovo rafinované svádění Simony

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Hložánkovo rafinované svádění Simony


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Tereza se obává praxe ve škole! Co ji čeká?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Tereza se obává praxe ve škole! Co ji čeká?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Had Eliáš opět intrikaří! O co mu jde tentokrát?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Had Eliáš opět intrikaří! O co mu jde tentokrát?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Jak si Petra poradí s malou Eliškou?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Jak si Petra poradí s malou Eliškou?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Vojta o Terezu nechce přijít! Vrátí se k sobě?

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Vojta o Terezu nechce přijít! Vrátí se k sobě?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Trapas! Liborův těžký střet s Libuščiným světem

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Trapas! Liborův těžký střet s Libuščiným světem


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Změny u Emy! Eva s Milošem opět mění dohody

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Změny u Emy! Eva s Milošem opět mění dohody


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Ivanino dojemné loučení s Henrym

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Ivanino dojemné loučení s Henrym


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Oslní excentrický Jakub Libušku?

EXKLUZIVNĚ Z NOVÝCH DÍLŮ ULICE: Oslní excentrický Jakub Libušku?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Zasvěcení Terezy do tajného spolku? Budete se divit

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Jaké je zasvěcení Terezy do tajného spolku? Budete se divit


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Mára je zpět!

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Mára je zpět!


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Ta sedne! Facka prostopášnému Hložánkovi

Exkluzivně z nových dílů Ulice: Ta sedne! Facka prostopášnému Hložánkovi


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Nebezpečný, nebo zamilovaný? Major opět v akci!

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice: Nebezpečný, nebo zamilovaný? Major opět v akci!


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Vážné zdravotní komplikace! S Monikou je zle

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice: Vážné zdravotní komplikace! S Monikou je zle


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Světlana a Lumír přistiženi Millerem!

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice - Světlana a Lumír přistiženi Millerem!


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Emino dojemné loučení s Frantou

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice: Emino dojemné loučení s Frantou


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Matějův nechtěný striptýz

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice - Matějův nechtěný striptýz


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Adriana si vyřizuje účty s Ivanou!

Ulice - Exkluzivně z nových dílů Ulice - Adriana si vyřizuje účty s Ivanou!


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Co udělá s Jardou a Lumírem příval slivovice?

Ulice - Exkluzivně z nových dílů - Co udělá s Jardou a Lumírem příval slivovice?


Exkluzivně z nových dílů Ulice: Vojta je zpět! Vrací se kvůli Tereze?

uLICE - Exkluzivně z nových dílů - Vojta je zpět! Vrací se kvůli Tereze?