Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

http://www.fanclub-ulice.cz/11.sezona-uz_24.8.png 

Nové postavy v Ulici: Roztomilá dvojčata i jejich učitelka

Seriál Ulice: Start nové sezony - 5

Každá sezóna Ulice sebou přináší spoustu nových příběhů, ale také několik nových postav. Výjimkou nebude i 11. sezóna tohoto seriálu. Také na podzim do Ulice přijde několik nových postav. Mezi nimi i dvojčata Digi Stránské nebo jejich nová učitelka. Více se pak rozjede příběh postavy, kterou jsme již mohli poznat na jaře.

Patricie a Julie Stránské (Marie Page a Ida Chloubová)
Páťu s Julinkou čekají velké změny. V srpnu se poprvé podívají do Ulice. A zanedlouho se do ní spolu s mámou i nastěhují. Na Prahu i nové kamarády si budou zvykat poměrně snadno. Horší to ale bude se steskem po tátovi. I když jsou dvojčata, každá z holek je jiná. Jemná Julinka sice tíhne k mámě, jenže po tátově náhlém skonu se uzavře spíš do sebe. Živelná Páťa si bude naopak ztrátu tatínka léčit zlobením a průšvihy.

Seriál Ulice: Start nové sezony - 1

Justine a Jean-Claude van Ruyter (Amy Huck a Thomas Zielinski)
Skyleřini rodiče jsou každý z úplně jiného těsta. IT specialistka Justine je srdečná a veselá volnomyšlenkářka. Její introvertní manžel, malíř Jean-Claude, působí spíše stroze a přísně. Také k výchově jediné dcery Skyler přistupuje každý z nich jinak. Jean-Claude je až přehnaně citlivý a hlídá ji jako oko v hlavě. To znepříjemní život hlavně Frantovi, jenž chce být se Skyler co nejvíce sám...

Seriál Ulice: Start nové sezony - 7

Helena Halamová (Petra Lustigová)
Frantova bývalá učitelka se už nějakou dobu věnuje esoterice, seberozvoji a léčitelství. Píše blog, přednáší, vede semináře, dělá bylinkové směsi na míru, ať už v duchovní či zdravotní sféře. Pro ni je to jeden celek. Anče pomáhá najít samu sebe, postupně se stává její nejlepší kamarádkou. Je jí nejen průvodkyní novým světem sebepoznávání, ale začíná čím dál více ovlivňovat i chod rodiny Liškových.

Seriál Ulice: Start nové sezony

Učitelka Landová (Kateřina Holanová)
Učitelka Diginých dvojčat Julie a Patricie „převádí“ v první třídě děti ze školky do školy. Své povolání miluje, realizuje se v něm. Děti ji mají rády, protože její opravdový zájem okamžitě vycítí. Na první pohled je vstřícná, jenže její snaha o empatii za každou cenu se občas míjí účinkem. To se děje hlavně u Digi, která o žádný zvláštní přístup pro sebe a své dcery opravdu netouží.

Seriál Ulice: Start nové sezony

Zdroj informací: ulice.nova.cz

Admin Kuba / 4. 8. 2015 /
foto: Archiv TV Nova


11. sezóna sebou přinese spoustu zajímavých příběhů

Seriál Ulice: Start nové sezony - 1

Start již 11. sezóny seriálu Ulice se blíží. Na nové díly tohoto oblíbeného seriálu se můžete těšit už v pondělí 24. srpna 2015. Start je jako vždy, tedy o půl sedmé večer. Nové díly sebou přinesou i spoustu zajímavých a také nečekaných příběhů. Mezi ně bude patřit i příběh Digi Stránské, která přijde o manžela a vrací se zpět do Prahy. A bude toho mnohem víc...

Digi Stránská – nový začátek
Když se Digi Stránská před pár týdny objevila po letech opět v Ulici, netušila, že se do ní za pár týdnů znovu vrátí, dokonce za tragických okolností. Milovaný manžel Marek podlehne zákeřné nemoci – akutní formě leukemie. Digi se najednou ocitne na křižovatce. Kterým směrem vykročí? Spolu s dcerami, dvojvaječnými dvojčaty Patricií a Julií, se z Londýna přestěhuje zpět do Ulice. Na těžkou situaci Digi naštěstí nebude sama. Velkou oporou jí budou Monika a Jitka Farské. Spřízněnou duši překvapivě najde i v Márově matce Věrce. Po svém návratu se bude muset vyrovnat nejen s obrovskou ztrátou, ale také se stínem z minulosti v podobě jejího bývalého manžela Tonyho, kterého přednedávnem propustili z vězení. Jak s těžkou životní situací popere? A jak moc ji změnilo mateřství a život po boku Marka v Londýně?

Seriál Ulice: Start nové sezony - 3

Maléřovi – Rozina modelkou?
Maléřovi za sebou mají nelehké období. Všichni členové rodiny si museli zvykat na nový život ve městě. Obzvlášť náročné to měla introvertní Rozina, kterou ve škole šikanovala a vydírala spolužačka Lucie. Před několika týdny navíc všechny zasáhla smrt babičky – Veroničiny maminky. Veronika tehdy zvažovala návrat do Loučky, ale Maléřovi nakonec přeci jen zůstanou v Praze. Nesmělá Rozina se po prázdninách vrátí do své třídy a hned vzápětí všechny překvapí přijetím nabídky z modelingové agentury. Veronika za to bude ráda, protože za tím uvidí šanci, jak nabýt zpět ztracené sebevědomí. Martin ale bude zásadně proti kvůli všem rizikům, jež modelingový byznys s sebou nese. Stane se z Roziny modelka?
 
Liškovi – Halamová novým členem rodiny?
Liškovi si poslední prázdninový týden vyrazí na rodinou dovolenou do kempu. A nebudou sami. Připojí se k nim i Skyler se svými rodiči Jean-Claudem a Justine. Zcela neplánovaně s nimi zakotví v kempu také Miloš Knobloch, jenž ani tentokrát nezklame. Liškovým do smíchu moc nebude, zato vy se skvěle pobavíte.
Do života Liškových vstoupí i Ančina nová kamarádka Helena Halamová, která na jaře pomohla Emě zatočit s kopřivkou a Anče vyzrát na migrénu. Anča Heleně bezmezně důvěřuje a nechává se jí ovlivňovat víc, než by bylo jejím blízkým včetně Zuzany milé... Jak Halamová ovlivní život Liškových? A jak se k tomu jednotliví členové rodiny postaví?

Seriál Ulice: Start nové sezony - 6

Světlana a Lumír – porod na spadnutí
Světlana, Lumír i jeho matka žijí v očekávání Světlanina brzkého porodu. Zatímco Světlana je v klidu a na konci svého těhotenství se moc neprožívá, Lumír se na roli otce připravuje více než pečlivě. Tím baví nejen ji, ale také své kamarády Jardu a Bedřicha. Rodinné štěstí po nyklovsku kalí jen intrikující podnikatelka Květa, která se rozhodla usídlit v Ulici. Na nože je hlavně s Vilmou Nyklovou, jíž nemůže odpustit, že ji nepodpořila při realizaci jejích ambiciózních podnikatelských plánů. Jenže Vilma už ví o Květě své. A marně se před ní snaží varovat i Lumíra… Kam až řevnivost těch dvou zajde? A co se narodí Světlaně a Lumírovi? Holka, nebo kluk?
 
Peškovi: Pustí si do života Evžena Šmýda?
Adriana se přes prázdniny vyrovnala s faktem, že jejím biologickým otcem je Evžen Šmýd, nepříjemný alkoholik, který o ni zřejmě nestojí, protože se jí od jejich konfliktu už neozval. Jenže hned po prázdninách ji zaskočí zpráva z nemocnice, že její otec měl velice vážnou nehodu. Adrianu tak čeká nelehké dilema – pustit si Šmýda do života, nebo ho nechat svému osudu? Při rozhodování najde opět velkou oporu v dědovi, jenž už co nevidět změří síly s protřelým sumcem Vinckem. Velkého pomocníka nalezne v Eddiem, jenž naprosto propadne rybářské vášni. A vám se ti dva postarají o spoustu zábavných situací…

Seriál Ulice: Start nové sezony - 4

Tereza – Roman je zpět
Tereza o prázdninách oplakala rozchod s ženatým milencem Romanem Šámalem. Na začátku školního roku se už plně koncentruje na blížící se opravný termín státnic i na své třídnictví v maturitní třídě, do které chodí například Miki, sestry Krausovy či Richard Weber. Z rovnováhy Terezu už záhy vyvede opět Roman. Najednou se zjeví a vyzná jí lásku. Ujistí ji, že tentokrát to už nechce hrát na dvě strany. S definitivní platností se rozhodl pro odchod od rodiny. Jenže Romanova zhrzená manželka Daniela se nemíní jen tak vzdát. Do boje o rodinné štěstí zapojí dokonce i děti – Sabinu a Olivera.
 
Seriál Ulice: Start nové sezony - 2
 
Monika a Mára – Věrka konečně babičkou
Život Farských znovu zpestří Márova maminka Věrka, která stále čeká na usmíření se synem. Přestože názor na Moniku nezměnila a do jejího vztahu s Márou nepřestává vnášet napětí, neváhá ji využít k udobření s Kryštofem. Aby ho donutila jednat, vyrukuje s přesvědčivými argumenty – vážnými zdravotními problémy. Dalším velkým překvapením bude pro všechny její laskavá tvář, kterou ukáže Digi a jejím holčičkám. Najednou najde způsob, jak si alespoň částečně vykompenzovat babičkovské pudy, kterými dosud ztrpčovala život Monice. Jenže Farské čeká na podzim ještě jedna mimořádně těžká zkouška, která prověří jejich rodinnou soudržnost…
 
Simona
Simonu i Rudolfa čeká zbrusu nový život. Ruda si po svém vyléčení začne užívat svobody pohybu. Bude více mezi lidmi, dokonce si vyrazí i na pánskou jízdu se svým bratrem Tondou. Simona, sama energická a akční, až teď zjistí, co všechno v Rudovi vězí. A kdyby jen to. Sympatický Rudolf v sobě nezapře hložánkovské geny... V kom Simona objeví svou konkurentku? Jak se popasuje s faktem, že Rudolf je u žen žádaný?
Na podzim začne finišovat i oprava džípu, do které se Rudolf pustil se synovcem Jirkou a Simoniným exmanželem Pepanem. Právě ten se stane zdrojem potíží a nečekaných komplikací. Ke zdi ho totiž přitlačí nekompromisní věřitel Richard, který chce zpět své peníze za každou cenu... Kam až naštvaný věřitel zajde?

Zdroj informací: ulice.nova.cz

Admin Kuba / 4. 8. 2015 /
foto: Archiv TV Nova