Reklamní sdělení
HRNECKY.CZhttps://www.hrnecky.czVýroba a prodej užitkové a zahradní keramiky. Keramické kurzy. Kvašáky, zápichy, pítka, sošky.
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁRKY pro tebe ! TEĎ 820 Kč do kapsy ! !
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek


12. sezóna Ulice: Kdo bude novou hereckou posilou v Ulici?

Nová sezóna Ulice sebou přinese i spoustu nových postav, čtyři z nich byly dnes představeny na tiskové konferenci TV Nova. Nové postavy jsme si již představili, nyní se pojďme podívat na nové herecké posily, kdo si vlastně nové postavy zahraje? Pojďte se na to podívat. Herečku Terezu Vítů, která si zahraje Alenu, jsme si představili již v červenci, více informací o ní najdete zde. Markétu Stehlíkovou, která bude hrát Karlu, si pak můžete připomenout zde. Nyní si představíme další dva nováčky.

Vincent Navrátil - Tobiáš Sláma

Mladý herec Vincent Navrátil se narodil 9. dubna 1997, je synem herečky Veroniky Žilkové, herectví tak má v krvi. Což se projevuje i na jeho životopisu. Do prvního filmu ho dostala přímo jeho máma už v době, kdy mu byly tři roky (film Otesánek). Od té doby se objevil v několika dalších filmech jako je Kameňák 4, Vánoční kameňák či Poslední cyklista. Zkušenosti má i ze seriálů, zahrál si například v seriálu Cesty domů. Objevil se také v mnoha zábavných pořadech. Jeho přítelkyní je Sabina Rojková, která v Ulici hraje Viki, seznámili se na pražské konzervatoři, kterou oba studují.

Anežka Rusevová - Vendula Maříková

Sympatická herečka Anežka Rusevová se narodila 21. září 1986 v Praze. Má vystudovanou DAMU, obor činoherní herectví. Její cesty tak vedly přímo do divadla, ve kterém hraje dodnes. Známá je ovšem i z filmů či seriálů. Vidět jsme jí mohli v seriálu Kriminálka Anděl, Atentán či Nevinné lži. Ovšem největší popularitu jí přinesla druhá řada seriálu Vinaři, ve kterém si zahrála "ošklivku". Po té následovala role v seriálu Ohnivý kuře. Od září si na svůj účet připíše i seriálu Ulice.

Admin Kuba / 4. 8. 2016 /
foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ulice: Nové postavy představeny, kdo je kdo?

Seriál Ulice: Nové postavy ve dvanácté sezoně Ulice - 10

Během července jsme vám představili dvě nové postavy, respektive jsme si je jen ukázali, o jakou postavu se jedná, bylo až dosud tajemstvím. Nyní se můžeme seznámit se čtveřicí nových postav. Na koho se tedy můžeme těšit? Pojďte si všechny postavy s námi představit.

VENDULA MAŘÍKOVA (Anežka Rusevová)

Nesmělá, tichá, nepříliš sebevědomá, ale sympatická holka se slušným vychováním. Právě proto se zamlouvá Vilmě Nyklové, která Vendulu přijme do pekařství jako prodavačku. Vendula je trochu naivní, snadno se na něco upne. Do Ulice si s sebou přinese jedno velké tajemství. Jaké? A proč se tak zajímá o rodinu Nyklových?

Seriál Ulice: Nové postavy ve dvanácté sezoně Ulice - 12

TOBIÁŠ SLÁMA (Vincent Navrátil)

Nový student ve Frantově třídě. Je o rok starší než ostatní, na gymnáziu potřebuje dohnat češtinu. Až dosud žil totiž s rodiči v zahraničí. Je inteligentní, sečtělý, před třídou dokáže být vtipný a otevřený. Při osobním kontaktu působí spíš jako plachý introvert. Rozumí si s lidmi o něco staršími, než jsou jeho vrstevníci. Společnou řeč najde i s Terezou, která ho začne doučovat češtinu.

Seriál Ulice: Nové postavy ve dvanácté sezoně Ulice - 3

ALENA KOUKALOVÁ (Tereza Vítů)

Asertivní a cílevědomá studentka práv. Je přesně ten typ dívky, která jedné skupině lidí připadá jako fajn holka, co má svůj život pevně v rukou. Jiným se ale může jevit jako zdatná manipulátorka. Kde je pravda? A komu vstoupí do života?

Seriál Ulice: Nové postavy ve dvanácté sezoně Ulice - 2

KARLA TAUBROVÁ (Markéta Stehlíková)

Parťačka kapitána Hermana. Se svým nadřízeným si sedí jak pracovně, tak lidsky. Mají spolu opravdu mimořádný vztah. Sdílejí věci, které s jinými lidmi sdílet nemohou, neberou si vůči sobě servítky, navzájem od sebe snesou i to, co by v případě jiných už netolerovali. Společně představují svět, do kterého může Digi zřejmě jen těžko zapadnout.

Seriál Ulice: Nové postavy ve dvanácté sezoně Ulice - 13

Admin Kuba / 4. 8. 2016 /
foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ulice odtajněna, co vše čeká naše hrdiny?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Aug2016/1896577.jpg?d41d

Dvanáctá sezóna se již blíží, na nové příběhy se můžeme těšit už v pondělí 22. srpna 2016, kdy poprvé odstartuje nová sezóna. Ta sebou přinese i spoustu nových postav a samozřejmě nové příběhy již dobře známých postav. Co vše na naše postavy v nové sezóně čeká?

TEREZA JORDÁNOVÁ
Tereza, Matěj, David a spol. stráví konec léta na chalupě. Tereza si nyní může užívat plnými doušky single života. Má prázdniny, navíc za romantikou nemusí chodit daleko, protože kolega a kamarád David, do kterého byla před necelými dvěma roky platonicky zamilovaná, je také sám…

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 20

Jenomže život se začne vyvíjet trochu jinak, než jak by si tihle dva asi představovali. Co nevidět budou mít všichni plnou hlavu Matěje a Bětky, na kterou praskne její nevěra. Velké překvapení přinese i začátek školního roku. Do Davidovy třídy nastoupí nový student Tobiáš Sláma, pro kterého nebude přechod na jinou školu snadný. Tereza mu bude chtít co nejvíce pomoci, jenže právě tím si dost zavaří…

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 24

LIŠKOVI
Franta a Skyler se na podzim stanou rodiči. Porod bude hodně emotivní stejně jako události, jež mu budou předcházet. Vybojují si ti dva své společné štěstí navzdory rozdílným představám jejich blízkých, zejména otce Skyler Jean Clauda? Pro Anču bude narození malého „liščátka“ impulsem k další životní změně. Ráda by vychovala ještě jedno dítě, ale Bedřich má úplně jiné plány. Jeho kapela se slibně rozjíždí, konečně si může i on plnit své sny. Přitom netuší, že jejich fanynka a manažerka Jindra je do něj zamilovaná. Zůstane jen u platonické lásky?

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 10

MALÉŘOVI
Martin si uvědomuje, že kvůli své žárlivosti může Veroniku ztratit. Snaží se na důvěře i vztahu pracovat, ale zanedlouho se mu vše vymkne z rukou. Při dalším nečekaném setkání s farářem Rybou dojde dokonce i na pěsti. A další těžké zkoušky budou následovat…

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 7

Také Rozina co nevidět pozná, jak komplikovaná může být láska. Rodinu překvapí i děda Josef s Radkou, kteří se o prázdninách tajně vezmou. Proč tak narychlo? A jak to ostatní, zejména Josefova dcera Veronika, přijmou?

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 2

PEŠKOVI
Adriana Pešková po dovolené s Eddiem jen září. Eddie i díky románku se Zorou pochopil, že Adriana je ta pravá, a dává jí to všemožně najevo. Co nevidět se rozhodne jejich vztah posunout o další důležitý krok dál a požádat Adrianu o ruku.

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 6

Obrovskou důvěru do vnuččiny budoucnosti vloží odvážným gestem Vlastimil Pešek. Zdá se, že jediným mráčkem, ze kterého může sprchnout, je aktuálně abstinující Adrianin otec Evžen Šmýd, který se začne v Ulici objevovat častěji, než by bylo Peškovi milé.

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 5

NYKLOVI
Nyklovým se daří na všech frontách. Světlana dělá coby starostka pořádky na radnici, Lumírovi, jenž je stále na mateřské, se slibně rozbíhá divize Zlých koláčů a Vilma Nyklová slaví úspěch jako ochotnická herečka.

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 15

Svůj čas by ráda věnovala i vnoučeti, a tak se rozhodne přijmout do pekařství novou prodavačku Vendulu. Jenže právě tahle nenápadná holka celé její rodině už brzy převrátí život vzhůru nohama. Kdo Vendula ve skutečnosti je a proč se objeví právě teď?

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 14

MONIKA A MÁRA
Monika má po návratu z Afriky jasno. Chce pomoci lidem, kteří tam žijí. Zároveň se snaží být oporou kamarádu Jáchymovi, jemuž exmanželka odpírá kontakt s dcerou.

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 12

Moničina přílišná angažovanost se moc nelíbí Márovi, který má o životě s ní své představy. Potkají se s těmi jejími? Jak moc jim ovlivní život Jáchymovy problémy a Márovy zdravotní komplikace? Na rozdíl od nich zažívají neskutečnou renesanci vztahu Jitka s Oldou. Má to ale jeden háček. Jitka nechce, aby se o nich kdokoliv dozvěděl…

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 8

DIGI
Digi se konečně zamiluje. Není si však jistá, jak novou lásku přijme její okolí, hlavně dcerky a bývalý manžel Tony. Ten totiž stále věří, že ji získá zpět. A udělá vše možné, aby si její přízeň vybojoval.

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 18

Také Věrka Marečková začne více zasahovat Digi do života. Po jejím boku by si totiž představovala někoho jiného, někoho, koho obě dvě velmi dobře znají. A jak je jejím zvykem, okamžitě se pustí do konspirací…

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 16

SIMONA
Na novomanžele Rudolfa a Simonu, kteří od svatby počítají každou korunu, se konečně usměje štěstí. Vyhrají docela velké peníze, ovšem vzápětí přijdou první komplikace v podobě ztraceného tiketu. Informace o jejich výhře se navíc rozkřikne rychleji, než by čekali. Lidé v jejich okolí se začnou nečekaně vybarvovat, což oba dva dost zaskočí. A nejen to. Dá se štěstí koupit za peníze?

Seriál Ulice: Z nových dílů z dvanácté sezony Ulice - 13

Admin Kuba / 4. 8. 2016 /
foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ulice: Herecká posila v podobě Markéty Stehlíkové

Seriál Ulice: Karla v podání Markéty Stehlíkové

Půlka prázdnin je skoro za námi a tím pádem i půlka letní přestávky seriálu Ulice, už v srpnu se můžeme těšit na nové díly, které přinesou spoustu nových příběhů i nových postav a tedy i nové herecké posilu. Jednu posilu jsme si již představili, bude to herečka Tereza Vitů. Dnes byla oznámena další posila, a to v podobě herečky Markéty Stehlíkové, která si zahraje postavu Karlu. Více o postavě zatím nevíme, vy můžete jen hlasovat v anketě a tipovat, jakou profesy asi Karla bude mít. Více zde.

Pojďme si tedy alespoň něco málo říct o nové herecké posile. Kdo je Markéta Stehlíková? Narodila se 28. června 1984 v Ostravě. Známá je především díky divadlu, za zmínku stojí třeba divadelní zpracování hry Román pro ženy ze Švandova divadla či hra Dámský krejčí. Nicméně zahlédnout jsme Markétu mohli i ve filmu, a to třeba ve filmu Krásno či Muži v říji. Spolupracuje také s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou, zahrála si v jejich klipech, jako je Kráva, Nafrněná nebo Generace. Markéta ráda tancuje a plave. Už brzy se na tuto herečku můžeme těšit v Ulici.

Admin Kuba / 22. 7. 2016 /
foto: Archiv TV Nova


12. sezóna Ulice: Nová postava v podání Terezy Vítů

Seriál Ulice: Tereza Vítů jako Alena

Léto je v plném proudu, ale dny utíkají, brzy bude srpen a už se opět dočkáme nových dílů Ulice, která vstoupí do své již 12. sezóny, ta sebou přinese spoustu nových příběhů, ale i nových postav. Dnes byla prozrazena první z nich, tedy jen naznačena. Novou postavou bude Alena, v podání herečky Terezy Vítů. Kdo přesně Alena bude se dozvíme až během srpna. Na oficiálních stránkách Ulice můžete zatím hlasovat, komu Alena vstoupí do života. Více zde.

O Aleně toho tedy zatím moc nevíme, ale více vám můžeme prozradit o její představitelce. Herečka Tereza Vítů, která se narodila 27. prosince 1992 rozhodně není žádným seriálovým nováčkem. Několik let se objevovala v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hrála mírně problematickou pubertální dceru Heleny Hradecké, sestřičky z "růžovky". Tereza studuje pražskou konzervatoř a kromě seriálů má zkušenosti i z filmu, zahrála si ve filmu Hany či Bez doteku. Často jí můžete vidět i v divadle, v současné době v Českých Budějovicích. Už brzy se na ní můžete těšit v Ulici.

Admin Kuba / 13. 7. 2016 /
foto: Archiv TV Nova

 

 

 

Exkluzivní ukázky z nových dílů...

Noční můra všech sázkařů je tu! Co se stane Rudolfovi a Simoně?

>>> video najdete zde <<<


Tohle není normální! Co je na Vendule, nové posile v pekařství, podezřelé?

>>> video najdete zde <<<


Záhada letní noci! Že by nový románek?

>>> video najdete zde <<<


Nečekané vyznání lásky! Co s Bedřichem zamává nejvíc?

>>> video najdete zde <<<


Setkání Veroniky a Ryby plné otázníků! Jak je to s jeho návratem?

>>> video najdete zde <<<


Co na sebe prozradí Tobiáš?

>>> video najdete zde <<<


Ota se nezdá! Čím překvapí Terezu, Davida a Gábinu?

>>> video najdete zde <<<


Pešek zkolabuje! Jak vážné to je?

>>> video najdete zde <<<


Krize mezi Frantou a těhotnou Skyler?

>>> video najdete zde <<<


Digi a Herman otevřeně o společné noci! Byl to jen úlet?

>>> video najdete zde <<<


To chce pevné nervy! Co Simona vyvede?

>>> video najdete zde <<<


Jak praskne Bětčina nevěra?

>>> video najdete zde <<<


Do koho se zakouká Filip?

>>> video najdete zde <<<


Tohle se povedlo! Co Lexík vyvede Lumírovi?

>>> video najdete zde <<<


Rozina se prozradí! O koho má zájem?

>>> video najdete zde <<<

 

 

Foto: TV Nova