Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.13. sezóna Ulice představí několik nových postav, seznamte se

Do Ulice má namířeno hned několik nových postav, které hodně zasáhnou do osudů vašich starých známých. Těšit se může nejen na Věrčinu lásku z mládí, ale také lamače srdcí, hezkou rusovlásku či povedenou Pepanovu dceru Jiřinku.

Michal Štrunc (Vladimír Kratina)
Sládek Michal Štrunc se objeví jako zásadní a dosud utajená postava z Věrčiny minulosti. V mládí se velmi milovali, byla to středoškolská láska z chmelové brigády. Chodili spolu do chvíle, než se Věrka sblížila s autobusákem Lubošem. Michal je přitom Lubošovým pravým opakem – optimistický, komunikativní, s rozhledem, muž v plné síle, který se nebojí žádné práce. Tu naopak vyhledává, takže jeho pivovar skvěle prosperuje. S Věrkou ho pojí vzpomínky i vzájemné sympatie, jimž uplynulé roky neubraly nic na jejich síle. Jak Michal ovlivní manželství Marečkových? Luboš začne o svou ženu po dlouhé době zase bojovat.

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 7

Aleš Vašečka (Denny Ratajský)
Sympatický, neohrožený Aleš je členem hasičského záchranného sboru. Během jednoho z nespočtu výjezdů bude zasahovat i ve škole ředitelky Puklické, kde zachrání malého Šímu. Díky tomu se seznámí s jeho mámou Gábinou, která mu hned padne do oka. Gábinu mužný hasič také zaujme, ale s muži už má své zkušenosti, takže si hned tak někoho nemíní pustit do života. Jenže Šíma se v Alešovi okamžitě vzhlédne a začne ho brát tak trochu jako náhradního tátu a parťáka. Získá si Aleš i Gábinino srdce, nebo se do něj zamiluje jiná?

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 3

Mário Doubek (Jiří Kniha)
Rapper Mário zlomil Vendule před rokem srdce. Kvůli němu odešla ze Sokolova do Prahy, aby našla svého biologického tátu a pokusila se o nový začátek. Teď se jí Mário znovu vrátí do života a bude jen koukat, jak se Vendula změnila. Už to není ta puťka, která na něm mohla oči nechat a snesla by mu modré z nebe. O co více je pro něj Vendula nyní nedostupná, o to více ji bude chtít sbalit. Vedle toho však nepřestane zapomínat ani na svou hudební kariéru. Co na Mária řekne Vendulina nová rodina?

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 6

Jiřinka Pavlicová (Anděla Jirotková)
Pepanova dcera Jiřinka roste jako z vody. Letos jí bylo už šest let. Na podzim půjde do školy, kam se na rozdíl od svých vrstevníků hodně těší. Když se s ní chvíli bavíte, jen žasnete, jak se mohlo takové bystré a inteligentní dítě narodit právě Pepanovi a Blaženě. Těm se na podzim rozroste rodina o dalšího člena, a tak si Jiřinku začnou více užívat také teta Simona a strejda Rudolf. A občas budou jen koukat, co všechno dokáže a jak si umí poradit s tátou, jenž je přímo magnetem na průšvihy.

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici

Ája Holoubková (Barbora Mudrová)
Hezká rusovláska Ája studuje dálkově vysokou školu. Jejím snem je stát se úspěšnou byznysmenkou, byť zatím netuší, v jakém oboru by vlastně chtěla podnikat. Doufá, že v Praze narazí na někoho, kdo jí pomůže její byznys nastartovat, nejlépe na nějakého pohledného, úspěšného muže, kterého by i sbalila. A jeden takový se jí jednoho dne připlete do cesty. Není jím nikdo jiný než Robert Bláha, jenž umí zapůsobit na jakoukoliv ženu. Jak Ája zasáhne do Robertova života?

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici

Chosé (Milan Šimáček)
Tenhle chlapík klame tělem. Na první pohled podsaditý, bodrý dobrák, ovšem nenechte se zmást. Když jde do tuhého, umí si jít pěkně tvrdě za svým. Sám o sobě s oblibou říká, že podniká. K ženám dokáže být galantní a pozorný, v lidech vzbuzuje důvěru, je neobyčejně zdatný v komunikaci. Má ale i svou odvrácenou tvář, kterou pozná na podzim i Luboš Mareček… Jak se Chosé podepíše na Lubošově životě?

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici - 4

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 1. 8. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová sezóna Ulice přinese spoustu zajímavých příběhů, jaké?

Za necelé tři týdny odstartuje již třináctá sezona Ulice, která přinese nové příběhy vašich starých známých. Budou přesně takové, jak je máte rádi – plné lásky, nečekaných zvratů, překvapivých situací, intrik, dramat, humoru i šťastných okamžiků. Na co se můžete těšit?

Terezin milostný trojúhelník
Tereza a David k sobě cítí víc než jen přátelství. Jenže David chodí s Alenou a vztahy nebere na lehkou váhu. Čeká ho proto nelehké rozhodování, ve kterém sehraje velkou roli nejen Tereza samotná, která nechce být znovu tou druhou v milostném trojúhelníku, ale také Alena, jež začne něco tušit. A jakmile získá jistotu, nastane peklo… Vybojuje manipulátorka Alena i tuhle bitvu? Bude David jen její?

Přírůstek u Liškových
Bedřichova rodina se rozroste o dalšího člena – Bedřichovu dceru, kterou mu porodí Jindra. To bude pro Anču další rána, s níž se jen tak nevyrovná. Rozhodne se začít nový život, i když ji Bedřich nechce ztratit a stále se snaží zachránit rozpadající se manželství. Díky Milošovi si Bedřich uvědomí, že Anča by nemusela být věčně sama. Ale jak to zvrátit, když ho potřebují i jeho dcera a Jindra? S rodičovskými povinnostmi Bedřichovi naštěstí pomohou zasloužilí tátové Miloš a Franta, což přinese i hodně humorných situací… Podaří se Liškovým zažehnat krizi?

Náhradní táta pro Šímu
Gábina se plně soustředí na rozjezd své módní značky. Začíná o ni být zájem, ale aby se posunula opět o krůček dál, chtělo by to nějakou investici, na kterou bohužel nemá peníze. Na tátu spoléhat nechce, s Hynkem moc počítat nemůže, protože ten čeká rodinu se svou ženou. Nejen že se zpozdí s alimenty, navíc má čím dál méně času i na Šímu. Ten si ale hbitě najde za dost dramatických okolností náhradu – hasiče Aleše. Sympatickému požárníkovi okamžitě padne do oka Šímova máma Gábina, jenže ta je po zkušenostech z minulých vztahů více než opatrná…

Mára a Karla
Mára na konci prázdnin konečně zjistí, proč Karla tak najednou utnula jejich slibně se rozvíjející vztah. Od toho okamžiku Mára udělá všechno pro to, aby Karlu získal zpět, což se nebude moc zamlouvat jeho matce. Věrka má totiž o synově partnerce své představy, kterých se nemíní jen tak vzdát. Věrka však není jediná, kdo ještě zasáhne do vztahu Karly a Máry…

Zlatokop Robert
Adriana je zamilovaná až po uši do Roberta, jenž to táhne na radnici už pár měsíců i s Denisou Mastnou. Jakmile však Robert zjistí, že Adriana je majitelkou domu, zmobilizuje všechen svůj šarm, aby okouzlil ji i její rodinu. Denisa se ale nenechá dlouho tahat za nos. A není jediná. Ani Evžen Robertovi všechno nezbaští. Adriana se tak ocitne v situaci, kdy bude muset volit mezi tátou a novou láskou. Pro koho se rozhodne a jaké to bude mít důsledky?

Venduliny lásky
Vendula na jaře odmítla Pavla, protože se zamilovala do Roberta. Na podzim jí opět zbudou jen oči pro pláč. Pavel totiž začne chodit s Kamilou z kavárny, což ve Vendule probudí nečekanou žárlivost. Vilma Nyklová se ke všemu nechce vzdát myšlenky, že se vnučka a Pavel dají přeci jen dohromady. A aby toho nebylo málo, Vendule se vrátí do života také rapper Mário, který jí před rokem zlomil srdce. Platí i v tomto případě, že stará láska nerezaví?

Matějova nová láska
Z Terezina bráchy se stává úspěšný podnikatel. Firma šlape, i když to Matějovi v tandemu s Mikim občas zaskřípe. Jedním z důvodů bude i Matějova nová láska, která se mu postará o mnoho ožehavých situací. Matěj totiž začne chodit s Luckou Weberovou, studentkou své sestry... Je Lucka konečně ta pravá?

Simonin nový začátek
Simona si naplno uvědomí, že podnikání a vedení salonu není nic pro ni. Potřebuje klid a nestresovat se, o čemž si může jako šéfka kadeřnictví nechat jen zdát. Díky Pepanovi a jeho dceři Jiřince si ale neužije příliš klidu ani doma. Pepan se totiž stane dvojnásobným tátou a hned kvůli tomu začne lítat v maléru… Co vyvede? A jak si Jiřinka rozumí s tetou Simonou a strejdou Rudolfem?

Věrčina první láska
Věrce se nečekaně vrátí do života její první velká láska. S Michalem se setká úplnou náhodou během rodinné dovolené. A hodně to s ní zamává, protože si znovu uvědomí, jak dnes vypadá její manželství. Luboš bude muset naprosto nečekaně o svou ženu zabojovat se sokem, který se k ní hodí na první pohled mnohem víc. Marečkovi jako rodina navíc podstoupí i další těžkou zkoušku v podobě Věrčiny operace srdce… Jak moc zasáhne do Věrčina života Michal?

Filipova divoká puberta
Martina čeká další začátek. Tentokrát se rozhodne pro rekvalifikační kurz, aby se mohl vrátit k práci, která ho baví ze všeho nejvíc. Už to mu dá docela zabrat, ovšem oproti kouskům Filipa, s nímž začne mávat puberta, to bude jako procházka růžovou zahradou. Maléřovým začne dělat starosti i Veroničina neteř Marcela, kterou si vzali pod ochranná křídla. Je k sobě až příliš tvrdá ve snaze dostat se mezi nejlepší na taneční konzervatoři. Před příbuznými má i svá rodinná tajemství… Co začne vyvádět Filip? A do jakých potíží se dostane Marcela?

Amálie mezi Peškem a Pavlátem
Amálie se nedokáže jen tak vykašlat na někoho, kdo její péči potřebuje. Tím je momentálně Ladislav Pavlát, který zůstane na vše sám. Amálie se o něj začne starat, což ponese dost nelibě její manžel Vlastimil Pešek. Pan Pavlát se totiž na Amálii upne až příliš… Jak se s tím Pešek vypořádá?

Lumírovi se vrací koule
Lumír by se rád znovu vrátil do vysoké komunální politiky. Na podzim k tomu bude mít i velkou příležitost, jenže nečekaně narazí nejen na radnici. Lumírovi to bohužel zaskřípe i doma, a tak se rozhodne oživit milostný život se Světlanou…

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 1. 8. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Do seriálu již brzy nastupuje Milan Šimáček

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tato nová postava?

Postupně vám představujeme nováčky 13. sezóny seriálu Ulice. Dnes přijde řada na herci Milana Šimáčka, který se v nové sezóny brzy objeví. Ale koho si tento herec zahraje?

Nová sezona Ulice přinese nejen nové děje a příběhy, ale také několik nových postav. Jednou z nich je také chlapík, který se vyzná a se kterým není radno si moc zahrávat. Okamžitě si umí získat sympatie každého, s kým se setká. Když na to však přijde, dokáže i hodně znepříjemnit život. Velmi dobře se zná s někým, koho znáte i vy. A právě tento člověk ho do Ulice přivede. Co myslíte, komu ovlivní život muž v podání Milana Šimáčka?

A kdo je herec Milan Šimáček?

Narozen 21. 4. 1962 v Hodoníně, je český ekonom, manažer, publicista a herec. Vždy ho přitahovala divadla malých forem. Na Purkyňově gymnáziu ve Strážnici založil a řídil amatérský soubor, v němž hrál, režíroval a upravoval dramatické texty. Do profesionálního divadla, pražského Studia Ypsilon, nastoupil ihned po absolvování VŠE (1986), když vyhrál konkurs na náměstka ředitele. Vzápětí zde dostal první div. roli cara Petra I. Velikého ve hře Vosková figura. V ní si ho povšiml režisér K. Kachyňa, jemuž se typově zalíbil natolik, že ho obsadil do jedné z titulních rolí filmu Blázni a děvčátka (1989).

Milan Šimáček si zahrál v několika seriálech, ale asi nejvíce ho proslavil komediální seriál Policajti z předměstí, kde se objevil po boku Michala Suchánka či Josefa Cardy. Vidět jsme ho ovšem mohli i v novějších seriálech, jako je Redakce či Místo nahoře. Co se fimů týče, asi nejvýraznější film, ve kterém se objevil jsou Černí baroni, vidět jsme ho mohli ale i v Křídla Vánoc, Obsluhoval jsem anglického kráe a další.

Admin Kuba / 24. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Kdo se zamiluje do krásné Báry Mudrové?

Seriál Ulice: Kdo padne do oka této krásce?

Zdá se, že nová sezóna Ulice nám přinese spoustu nových postav. Tvůrci Ulice už nám poodhalili dvě nové postavy, šlo o dva sympaťáky, herce Jirku Knihu a Dennyho Ratajského. Dnes nám byla představena krásná herečka, kterou je Barbora Mudrová. Koho si v Ulici zahraje?

V Ulici se na podzim objeví i jedna kráska, které padne do oka někdo, koho už moc dobře znáte. Dotyčného by ráda sbalila, protože je přesně podle jejích představ. Vysokoškolačka Ája, kterou hraje Barbora Mudrová by ráda zakotvila v metropoli, zároveň si hledá i nějakou perspektivní známost. Na podzim narazí na někoho, kdo její představu partnera do puntíku naplňuje. Co myslíte, kdo to bude?

A kdo je herečka Barbora Mudrová?

Bára byla od malička vždy velmi aktivní a pracovitá. Své dětství prožila v tělocvičně sportovní gymnastiky, moderního tance a na dramatickém kroužku. Ve čtrnácti letech se poprvé dostala na konkurz do filmu České televize a získala svou první roli po boku Viktora Preisse a Taťjany Medvecké. Poté padlo rozhodnutí věnovat se herectví i v budoucnu. Bára opustila gymnázium a úspěšně složila talentové zkoušky na Pražskou konzervatoř, kterou zakončila v roce 2013. V průběhu studia na konzervatoři si zahrála v další českých filmech. Např. princeznu v pohádce Ztracený princ, po boku Pavla Lišky v detektivce Setkání v Praze s vraždou, interaktivním filmu Interande, seriálu Obchoďák nebo Cirkus Bukowsky. Sama říká, že největší zkušeností, je vždy natáčení anglicky mluvících filmů v zahraničí. Jednou z nich bylo i natáčení Německo-Italského seriálu Borgia.

Kromě zmíněných snímků, má Bára za sebou i několik dalších seríálů, jako jsou Cesty domů či V.I.P. vraždy. Z filmů můžeme jmenovat například Sedmero krkvavců, Pravý rytíř, Pohádky pro Emu a spoustu dalších.

Admin Kuba / 18. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Představujeme Dennyho Ratajského

Seriál Ulice: Do koho se zamiluje tento sympaťák?

Již 13. sezóna Ulice pomalu klepe na dveře. Tvůrci Ulice nám pomalu představují nováčky, kteří do Ulice nastoupí v nové sezóně. Představen byl již herec Jiří Kniha. Nyní se nám představuje další sympaťák a tím je herec Denny Ratajský. Jaká bude jeho role v Ulici?

Mužný, charismatický, atraktivní, se skvělou, vysportovanou figurou, navíc i velmi příjemný společník. Nová postava v podání Dennyho Ratajského udělá radost zejména divačkám Ulice, a to divačkám všech věkových kategorií. Jen co se objeví, obdivně vzdychnou spolu s těmi, jejichž osudy v Ulici sledují. Mužných sympaťáků, kteří si vědí rady v každé situaci, není nikdy dost. Tento má navíc i nesmírné charisma a je velmi příjemným společníkem. A do koho z Ulice se zamiluje?

A kdo je herec Denny Ratajský?

Herec, stepař a choreograf Denny Ratajský se narodil 25. 2. 1980 v Uherském Hradišti. Studium herectví na Janáčkově AMU v Brně ukončil v roce 2002. V sezoně 2002-03 byl v angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Od roku 2003 není v trvalém angažmá a působí především v Praze, nejčastěji v inscenacích Divadla na Fidlovačce. Na inscenacích se uplatňuje rovněž jako choreograf, věnuje se tanci a stepu.

Zahrál si ve filmech Tomáš a Milena, Cizí příběh, Hořící keč či Jan Hus. Zahrál si také v seriálech Na vodě, Rapl či Četnické humoresky.

Admin Kuba / 13. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova


Nová posila Ulice: Kdo je herec Jiří Kniha?

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tento týpek?

Nová sezóna Ulice opět představí i několik nových postav, a jednu novou postavu už tvůrci Ulice představili tento týden. Zatím teda o ní moc nevíme, novou postavu si zahraje herec Jiří Kniha, a jaká bude jeho role?

Na podzim rozvíří život v Ulici nová postava, kterou hraje Jiří Kniha. Jen co se objeví, namíchne pár lidí. Tenhle týpek totiž na sebe velmi rád okamžitě strhává pozornost a opanovává prostor, ve kterém se právě nachází. Jeho kámoši mu fandí, ostatní jen skřípou zuby. On sám to příliš neřeší, což ale neznamená, že by byl naprostý ignorant. Naopak svět kolem sebe bedlivě mapuje a občas i docela ostře glosuje.

A kdo je herec Jiří Kniha?

Původem z Hradce Králové, kde spoluzakládal Divadlo DNO. Absolvoval SOU a SOŠ Hudebních nástrojů a nábytku - obor truhlář, už v roce 2004 ale začal hostovat v Klicperově Divadle v Hradci Králové a rok poté skončil v Divadle Husa na Provázku, kde má i své improvizační večery Jirka Kniha hledá partnera. Věnuje se rovněž pouličnímu divadlu a spolupracuje s řadou divadel nejen v Brně (Divadlo DNO, Divadlo Líšeň, Národní Divadlo -Divadlo Reduta, Divo4 a Divadlo Feste). Má rád pohyb fyzický i psychický, jelikož věří tomu, že jedno bez druhého není. Ostatní členové Comedy Expressu mají podezření, že k nám přiletěl z nějaké větší dálky.

Zahrál si ve filmech Operace slepého ucha, Muži v říji, Ztraceni v Mnichově či Akvabely. Vidět jsme ho mohli i v seriálech Já, Mattoni, Doktor Martin, Neviditelní či Kriminálka Anděl.

Admin Kuba / 9. 7. 2017 /
foto: Archiv TV Nova