Reklamní sdělení
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter
KAM S KARAVANEMhttps://www.kamskaravanem.euKemping a karavaning, rady, tipy, informace.
Jóga Brno a Tišnovhttps://www.jogaeva.czJóga v Brně a Tišnově pro začátečníky, pokročilé, těhotné a po porodu. Kurzy, semináře a pobyty.

15. sezóna Ulice a její příběhy, na co vše se můžeme těšit?

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/1260xX/Aug2019/2303667.jpg?d41d

Je to neuvěřitelné, ale v letošním roce nás čeká již 15. sezóna Ulice, která svůj první díl přinese na obrazovky TV Nova již 19. srpna 2019. Čeká nás toho opravdu hodně, pojďte se s námi seznámit s hlavními příběhy podzimní sezóny Ulice. Co vše nás čeká?

Matěj a Katarína
Matěje čeká hned po návratu z Kanady pár šokujících novinek. Zjistí, že je Katarína těhotná, a navrch se dozví, že on sám bude tátou. Tím však překvapivé zprávy zdaleka nekončí. Své k tomu má co říct také Ája či Katarínina rázná teta Lubica, pro niž je nemyslitelné, aby byla Katarína svobodnou matkou. Svou urputností ale vše jen zkomplikuje a navíc brzy přituhne i mezi ní a Vlaďkou… Jaké překážky ještě budou stát v cestě Matějovi a Kataríně? Splní se jim jejich velké přání?

Maléřovi
Martin se rozhodl pro život se Šárkou, kvůli které opustil rodinu. Na jaře se odstěhoval z domova a pronajal si byt, ovšem Šárka chce mnohem víc než jen být jeho milenkou. Byla by ráda, kdyby Martin sundal snubní prstýnek a s Veronikou se rozvedl. Podaří se jí docílit svého, byť ještě na jaře tvrdila, že Martina do ničeho tlačit nebude? A jak na tom bude opuštěná Veronika? Již brzy se kolem ní začnou motat hned dva ctitelé najednou – Lukáš Binar a Patrik Rousek. Který z nich má větší šanci? A co způsobí v rodině velké zemětřesení? Proč si na Veroniku a Martina došlápne Josef?

Evžen a Blanka
Blanka a Evžen spolu začnou na podzim bydlet. Adam a Kristýna Evžena berou, ale co s jejich vztahy udělá celá pravda o Evženově minulosti? Blanka navíc nebude řešit jen to. Kvůli záměrům radnice jí začne hrozit, že přijde o svou ordinaci, takže bude muset napnout všechny síly, aby rozhodnutí zvrátila. Podaří se? Aby toho nebylo málo, Blance se vrátí do života její manžel Luděk kvůli žádosti rozvod. A jednou obrovskou novinkou jí vyrazí dech i máma, jíž se život převrátí vzhůru nohama. Své sladké tajemství má navíc také Kristýna... Jak Blanka tohle všechno zvládne? Z čeho ji začne podezřívat Evžen? A jak do jejího života znovu zasáhne Luděk?

Jana
Radim Mareš hodlá zničit Janě kariéru, byť je jejím agentem. Právě to mu umožní dělat podrazy, kterými chce Janu dostat do kolen. Jana má naštěstí oporu v Jardovi, jenž jí doporučí svou známou právničku Elen Mrázovou, aby se Mareše s její pomocí jednou provždy zbavila. Jenže tak snadné, jak si to všichni představují, to rozhodně nebude. Mareš je totiž mistrem v zastrašování a moc dobře ví, co na Janu platí. Záhy se ukáže, že Jana není jeho jedinou obětí. Své zkušenosti, mnohem horší než Jana, s ním má také plachá, křehká Bára… Podaří se holkám najít spravedlnost? Jaké šrámy na duši se jen tak nezahojí? A jak to bude dál s Janou a Jardou?

Karla a Mára
Karla a Mára hodně touží po miminku, ale Karle se stále nedaří otěhotnět. Dokonce ani umělé oplodnění nepřinese kýžené plody. Pro oba je to hodně těžké období, nápor na jejich psychiku se neobejde bez následků. Jejich vztah čeká další těžká zkouška, jež ho opravdu prověří. Kromě vlastního dítěte budou ti dva nečekaně řešit i malého sirotka Vojtu, který se znovu ocitne v dětském domově s dalšími nepříjemnými zkušenostmi… Dočkají se Karla a Mára vytouženého potomka? Jak do jejich života zasáhne malý Vojta a jeho prarodiče? A jak Natálie, která nyní sice chodí s Jirkou Hermanem, ale do Máry je stále zamilovaná a začne ho nenápadně balit?

Magda
Magda lásku nehledá, protože u ní je na prvním místě její maminka, jež trpí Alzheimerovou chorobou. Jak už to ale bývá – člověk míní, pánbůh mění. Magdu potká velká láska, která však nebude bez překážek. Je pro ni Eddie, bývalý spolužák z vysoké školy, jenž má za sebou nepovedený vztah s Adrianou, opravdu ten pravý? Překvapivé přátelství a možná i láska vstoupí do života také její mamince Zdence, která se k ní na čas dokonce i nastěhuje. Náhodné setkání s roztržitým Tomášem Jordánem Zdence změní život. Po dlouhé době začne věřit, že i ona může mít normální vztah, byť její nemoc o sobě dává vědět čím dál častěji… Jak brát s nadhledem své handicapy? Mohou být Magda a Zdenka opět šťastné a těšit se na vše, co život přinese?

Eva a Miloš
Z jednoho úletu na jaře je románek, se kterým Eva nedokáže přestat. Se svým šéfem Milanem Růžičkou Milošovi i nadále zahýbá, takže je jen otázkou času, kdy to všechno praskne. Bohužel k tomu dojde velmi brzy, dokonce je nachytá při činu samotný Miloš. A zamává to s ním natolik, že se pokusí o sebevraždu… Jak si Miloš sáhne na život a s jakými následky? A jak tohle všechno odnese samotná Eva?

Peškovi
Vlastimil Pešek, Amálie i Evžen se už brzy dozví od Adriany novinku, která jim vyrazí dech. Adriana se jim totiž pochlubí svým miminkem, aniž by jim před tím řekla, že je těhotná. Na ostatní informace bude stejně skoupá. Kdo je otcem jejího dítěte? A jak si to představuje dál? Krátce na to čeká Vlastimila Peška ještě jedna šokující zpráva. Jeho sestra Marie se po letech náhodou potká s kamarádkou z mládí Jolanou, s níž ji překvapivě pojí mnohem víc než jen hluboké přátelství. To totiž přeroste v lásku… Jak Vlastimil Pešek všechny novinky přijme? Co to s ním a vztahy v rodině udělá?

Nyklovi
Vendula by ráda zrekonstruovala pekařství a udělala místo něj bistro. Ovšem sny jsou jedna věc, a drsná realita věc druhá. Vendula znovu nepříjemně narazí na úředního šimla a zakusí, jak dlouhé prsty Mastný na radnici má. Lumír to ale jen tak nenechá. Rozjede další kolo boje proti svému největšímu nepříteli, do kterého překvapivým způsobem zasáhnou také Ája či šedá eminence mafie Pokladník, s nímž mají Nyklovi z minulosti hodně špatné zkušenosti… Jak právě ti dva ovlivní život Nyklových? Podaří se Mastnému to, co chtěl udělat už na jaře – zničit Lumíra? Anebo děj nabere opačný spád, protože Mastný ve svém boji nakonec vsadí na špatné koně?

Liškovi
Mezi Ančou a Bedřichem to znovu jiskří. Randí spolu, užívají si jeden druhého, aniž by řešili, jak to s nimi bude dál. Jsou spolu, když spolu chtějí být, mají volný vztah, jenž jim vyhovuje. To se však změní ve chvíli, kdy se znovu objeví Petr Kaštan, jenž v Ulici překvapivě zakotví. Bedřich i díky tomu dospěje k rozhodnutí, jež jemu a Anče znovu změní život. Bedřicha navíc dožene jeho minulost, kdy kvůli Zuzaně nechtěně a shodou nešťastných náhod zabil člověka. Vyhledá ho totiž Dan, syn muže, jenž kvůli němu přišel o život… Co mu chce? Co bude pro Bedřicha a Anču hodně těžké? Jak jim ovlivní život Petr? A s čím se bude muset hlavně Bedřich nečekaně poprat?

Dominika a Tony
Miminko Dominiky a Tonyho přijde na svět krátce po prázdninách. Oba se na ně těší, ale Tonyho, jenž vyrůstal v dětském domově, zároveň sužují čím dál větší pochybnosti, jestli zvládne být dobrým tátou. Už samotný porod pro něj bude prubířským kamenem. Velkou oporu najde hlavně v Márovi a Karle, jimž narození jeho potomka svým způsobem změní život, a také ve Věrce, která se už nemůže dočkat vlastního vnoučete a v níž Tony objeví babičku ochotnou pomoci, kdykoliv mu poteče do bot… Jak Tony a Dominika zvládnou rodičovství?

Ota a Hedvika
Ota se po prázdninách nečekaně setká se svou osudovou láskou, jíž před dvěma lety utekl od oltáře – s Hedvikou. Přestože na ni chtěl zapomenout, stále se mu to nedaří. Teď je Hedvika zpět, ale je možné získat nazpět i její lásku a důvěru? A jak si Ota povede v novém školním roce ve třídě, do které chodí vyhlášení potížisté Filip, Jakub, Standa a Ben?

Rozina a Victor
Rozina a Victor se vrátí z prázdnin s obrovskými novinkami, jež pro ně znamenají velké životní změny. Jsou přesvědčeni, že k sobě patří, že našli toho pravého, a tak se v létě nečekaně zasnoubí. Už to musí Maléřovi docela rozdýchávat. Ti dva ale vyvolají doslova rodinné zemětřesení další novinkou… Jakou? Jak si to ti dva představují dál? A jak se to podepíše na vztazích v rodině?

Marečkovi
Věrka a Luboš se o prázdninách sestěhovali a opět spolu žijí, ovšem idylka, jakou si Věrka představovala, se nekoná. Arnošt a Luboš jsou jako dvojčata, bez sebe nedají pomalu ani ránu. Věrka tak musí znovu řešit svůj život s Lubošem, aby si připadala jako jeho partnerka, nikoliv pouze spolubydlící. A jako všichni rodiče, i oni budou prožívat synovy trable i radosti, na něž mají samozřejmě svůj názor… Co Věrku hodně zasáhne? Co u ní ocení Arnošt? A co Karla?

Filip a Kristýna
Kristýna je do Filipa zamilovaná již nějaký ten pátek. Hned po prázdninách mezi nimi přeskočí jiskra a Kristýna se začne vznášet na obláčku zamilovanosti. Filip jí lásku opětuje, ovšem po čase se ukáže, že každý z nich si představuje chození trochu jinak… Jak vezmou jejich vztah rodiče a jak spolužáci? A jak berou oni sami chození s tím druhým?

Začátek 15. sezóny s sebou přinese čtyři nové postavy

Seriál Ulice: Nové postavy v Ulici

Bývá zvykem, že nová sezóna Ulice s sebou přináší také nové postavy, výjimkou nebude ani nová, v pořadí již 15. sezóna. Čeká nás seznámení rovnou se čtyřmi novými postavami. Jak ovlivní život našich starých známých? Pojďte se seznámit s nováčky Ulice.

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 47
Zdroj: TV Nova

Jolana Berková
(Miluše Šplechtová)

Marie se s kamarádkou z mládí a spolužačkou ze střední školy Jolanou potká čirou náhodou v lázních. Od konce školy spolu ty dvě nebyly v kontaktu, o to víc si mají nyní co říct. Jsou každá jiná, záhy však zjistí, že je pojí mnohem víc než jen přátelství. Jolana vrátí Marii naplno do života nejen svou láskou, ale i vitalitou, nadhledem a rozhledem. Tím bude hodně imponovat také Vlastimilu Peškovi. Tak moc, že na ni začne Amálie dokonce žárlit, aniž by ti dva tušili, jak se věci doopravdy mají, což přinese i hodně úsměvných situací… Jak Jolanu přijme Mariina rodina, až zjistí pravdu? A jak moc ovlivní Jolana Mariin život?

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 10
Zdroj: TV Nova

Lubica Martináková
(Marta Sládečková)

Temperamentní Lubica je tetou Kataríny a zároveň i její kmotrou. Je to pro ni velký závazek, zejména poté, co zemřela její sestra, Katarínina máma. Jakmile zjistí, že je Katarína těhotná, začne jí i Václavovi pomáhat, jak jen to půjde. Bohužel je až moc razantní a navíc jim začne zasahovat do života víc, než by jim bylo milé, byť to myslí dobře. S Václavem ji pojí nejen příbuzenský vztah, ale také jedno velké tajemství… Kam až Lubica zajde ve snaze páchat dobro? A proč začne být velmi brzy na kordy s Vlaďkou?

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 72
Zdroj: TV Nova

Luděk Volák
(Vasil Fridrich)

O Blančině manželovi se v Ulici hodně mluví již přes rok, ale zatím jste se s ním nesetkali. To se ovšem brzy změní. Blančin ex, za něhož je stále provdaná, se jí znovu vrátí do života v souvislosti s jejím rozvodem. A jak už to tak bývá, každý z nich si rozvod a vyrovnání představuje trochu jinak. Navíc je stále spojují jejich děti, které občas potřebují oba rodiče… Co řekne Luděk na Blančin nový vztah s Evženem? Jak Evžen skousne Luďkovu častější přítomnost v Blančině blízkosti? A jaký je vlastně muž, do kterého se Blanka zamilovala už na vysoké škole? Prozradíme vám, že jen co přijde, ukáže se jako opravdový muž činu…

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 63
Zdroj: TV Nova

Bára Petrlová
(Eliška Hanušová)

Křehká a plachá studentka fotografie Bára si přivydělávala jako hosteska a modelka. Stejně jako Jana uvěřila Radimu Marešovi a dostala se pod křídla jeho agentury. Spálila se podobně jako Jana, ovšem v jejím případě to bylo mnohem horší. Ji Radim Mareš nakonec znásilnil. Už brzy bude spolu s Janou hledat spravedlnost a odškodnění za to, co jim Mareš udělal… Podaří se holkám tuhle bitvu vyhrát?

15. sezóna Ulice a její velké návraty

Seriál Ulice: Velké návraty

V nové 15. sezóně Ulice poznáme nové postavy, ale čekají nás i velké návraty, z toho dva jsou po několika letech. S kým se opět setkáme?

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 30
Zdroj: TV Nova

Hedvika Gregorová
(Lenka Zahradnická)

Hezkou, milou, hodnou a trochu naivní Hedviku přivedla do Ulice Věrka. Hedviku zná už od jejího dětství. Vyrůstala s Márou v Kostelci, chodili spolu do stejné školky. Věrka chtěla svobodnou maminku Hedviku před necelými čtyřmi lety Márovi dohodit, jenže ten tehdy chodil s Monikou. Hedvika se záhy na to navíc zamilovala do Oty, který holku, jako je ona, dosud nepoznal. Čím vážnější jejich vztah byl, tím více Ota panikařil, byť Hedviku z celého srdce miloval. Přestože ti dva plánovali společný život a Ota se smířil i s tím, že s Hedvikou naplno vstoupí do jeho života také její syn Vašek, ze svatby nakonec sešlo. Ota totiž zpanikařil a ve zkratu utekl od oltáře. Pro Hedviku to byla poslední kapka. I když Otu hodně milovala, další šanci mu už nedala. Nyní, po dvou letech od rozchodu, se nečekaně objeví na gymnáziu, kde Ota učí. Ten bude chtít napravit chybu, kterou před lety udělal. Podaří se mu získat Hedviku zpět?

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 65
Zdroj: TV Nova

Elen Mrázová
(Eva Elsnerová)

Elen Mrázová je velmi schopná právnička, s níž se život bohužel nemazlil. Po vlastních špatných zkušenostech s muži pomáhá zejména ženám, jež se ocitly v nouzi. Před dvanácti lety zastupovala Evu Boháčovou, manželku nevěrného Petra Boháče, Jardova bývalého šéfa v Království hraček. Do Petra se postupem času zamilovala, ale jejich vztah ztroskotal na Petrově pití. Petr tehdy Elen zlomil srdce, ta se pak ještě intenzivněji věnovala své práci. Hodně pomohla například před deseti lety Farským, když zastupovala Jitku proti Kukačkovi, jenž ji pronásledoval, unesl a těžce zranil. I díky Elen nakonec Kukačka skončil po půldruhém roce soudních tahanic za mřížemi. A právě Elen doporučí Jarda Hejl Janě, jíž začne ničit život Radim Mareš. Zatočí i s tímto grázlem, který v tom umí velmi dobře chodit?

Seriál Ulice: Co přinese 15. sezona Ulice? - 32
Zdroj: TV Nova

Pokladník
(Tomáš Kobr)

Se šedou eminencí mafie zvanou Pokladník mají bohaté zkušenost zejména Lumír se Světlanou a Ingrid. Velmi dobře se s ním zná také Radek Mastný, který si s ním v minulosti několikrát domluvil špinavou práci. Přestože byl Pokladníkovým šéfem Vasil, Světlanin bratranec a později Ingridin manžel, byl to právě Pokladník, kdo se ukázal jako mnohem nemilosrdnější. Spolu s Vasilem nutili před deseti lety Světlanu, aby zabila svého muže, jenž jim stál coby radní tehdy v cestě a zasadil se o omezení jejich heren. Když se to nepovedlo, Pokladník pomáhal bossům odklidit Vasila. Za odměnu pak získal jeho místo a znepříjemnil život hlavně Ingrid. Nyní se Pokladník po osmi letech znovu objeví v Ulici. Přestože tvrdí, že divoká léta mafie jsou už pryč, Lumír velmi brzy zjistí na vlastní kůži, že některé věci se prostě nemění… Jak zasáhne právě Pokladník do života Nyklovým a Mastnému?