Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.


 


Už dnes startuje již osmá sezóna seriálu Ulice

Volejte Novu - Příběhy ULice

Dva měsíce utekly jako voda a už dnes večer, tedy v pondělí 27. srpna znovu usedneme k obrazovkách TV Nova a od půl sedmé do půl osmé večer budeme moc sledovat příběhy našich "sousedů" z Ulice. Naše oblíbené postavy budou dále vyvíjet příběhy, které v Ulici prožívají. Těšit se budeme moc ovšem i na nové příběhy a také na nové postavy či postavy, které se do seriálu vrací po několika letech.

Miriam Hejlová se po prázdninách vrací do škole, zde jí čeká nový příběh, pomáhá studentovi v jeho nelehké životní situaci a jde o studenta, který jí před časem hodně ublížil. To Vlastimil Pešek se rozhodl znovu navázat kontakt se svou rodinou, sblíží se po letech opět se svou dcerou a hlavně vnučkou? Libuška Neumannová se přes prázdniny léčí v protialkoholní léčebně, jaký bude její návrat do všedního života? Dva patnáctiletí puberťáci, takový byly dvojčata Jordánový když jsme je poznali poprvé, teď jsou dospělý lidé a každý řeší své starosti. Anička s Bedřichem se pokusí vrátit jejich život do starých kolejí, bohužel jim k tomu domůže tragédie u Bedřicha v dílně.

Nejen tyto osudy našich oblíbených postav budeme moc v nové sezóně sledovat. Čekají nás další zajímavé, vtipní, ale i dramatické příběhy, o které i v naší Ulici není nouze. Seznámíme se i s novými postavami a těšit se budeme moc i na nové prostředí či nově upravené. Především kadeřnictví projde velkou změnou. Tak sledujte svůj oblíbený seriál od 27.8. každý všední den na Nově.

Admin Kuba / 27.8. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 Než začne Ulice: Exkluzivní ukázky v předpremiéře

Exkluzivně v předpremiéře: Nečekané Kateřinino přiznání

Zbývá poslední den, než se na obrazovkách TV Nova objeví náš oblíbený seriál Ulice. Už zítra o půl sedmé večer budeme sledovat znovu osudy našich oblíbených známých postav, ale také těch nově příchozích i těch, kteří se do Ulice po letech vrací. Během léta si na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz můžete vychutnávat exkluzivní předpremiéry, což jsou ukázky z nových dílů. Věřím, že většina z vás již všechny ukázky viděla, kdo ovšem ne, tak si je s námi můžete připomenout.

Exkluzivně v předpremiéře: Matěj v šoku v AdrianyExkluzivně v předpremiéře: Matěj v šoku z Adriany

Exkluzivně v předpremiéře: Bětčin otec vyhrožuje MatějoviExkluzivně v předpremiéře: Bětčin otec vyhrožuje Matějovi
Exkluzivně v předpremiéře: Nečekané Kateřinino přiznáníExkluzivně v předpremiéře: Nečekané Kateřinino přiznání
Exkluzivně v předpremiéře: Anča zlodějkou?!Exkluzivně v předpremiéře: Anča zlodějkou?!
Exkluzivně v předpremiéře: Miki, má problémyExkluzivně v předpremiéře: Miki má problémy
Exkluzivně v předpremiéře: Jiskření mezi Matějem a BětkouExkluzivně v předpremiéře: Jiskření mezi Matějem a Bětkou
Exkluzivně v předpremiéře: Lída je těhotná!?Exkluzivně v předpremiéře: Lída je těhotná!?
Exkluzivně v předpremiéře: Jak to má Vlastimil se svou rodinou?Exkluzivně v předpremiéře: Jak to má Vlastimil se svou rodinou?
Exkluzivně v předpremiéře: Válečná porada Jirky s WeberemExkluzivně v předpremiéře: Válečná porada Jirky s Weberem
Exkluzivně v předpremiéře: Vojto, myslíš to vážně?Exkluzivně v předpremiéře: Vojto, myslíš to vážně?
Exkluzivně v předpremiéře: Poprvé za LibuškouExkluzivně v předpremiéře: Poprvé za Libuškou
Exkluzivně v předpremiéře: Co je mezi Monikou a Márou?Exkluzivně v předpremiéře: Co je mezi Monikou a Márou?
Exkluzivně v předpremiéře: Miriam vyruší Jardu s Lenkou v nejlepšímExkluzivně v předpremiéře: Miriam vyruší Jardu s Lenkou v nejlepším

Admin Kuba / 26.8. 2012 /
foto: Archiv TV NovaTřetí nový díl seriálu Ulice, co nás v něm čeká?

Kateřina a Max přichází - 4

Už se to blíží, zbývá posledních pár dní než odstartuje nová již osmá sezóna Ulice, od pondělí 27.8. se s ní budeme na obrazovkách TV Nova setkávat opět každý všední den o půl sedmé večer. Na první tři nové díly se můžete podívat již teď. V tomto článku najdete odkaz i obsah co vás v tomto novém díle, který v televizi uvidíte ve středu 29.8. uvidíte

 

POZOR! Následující text obsahuje informace z nového dílu, kdo nechce přijít o překvápko, ať dál nečte

 

Jitka si tentokrát vůbec nebude vědět rady s narozeninovým dárkem pro Lídu. Z Oldy bude marně páčit nějaký nápad. Toho bude momentálně daleko více zajímat jejich dovolená. Hodiny strávené na internetu se vyplatí. Olda jim najde něco přímo na tělo. Teď už bude zbývat jediné. Aby se Jitka co nejrychleji domluvila s Ingrid na svém volnu. Jenže to nebude tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Ingrid dnes navíc holky překvapí něčím, co by od ní ani v nejmenším nečekaly... Čím Ingrid holky dostane? Jak se jí vůbec daří? A jak to dopadne s dovolenou Oldy a Jitky?

Lenka bude ráno hodně přešlá kvůli včerejší hádce s Jardou. Posteskne si Miriam, že něco podobného už zažila v Mnichově. Tehdy Jardovi ustoupila. Ustoupí pro klid v rodině i nyní? A jak bude jejich spor vnímat samotný Jarda? Lenka ale nebude sama, kdo bude zvažovat, jak dál. Také Miriam bude přemýšlet, zda přijmout Boženčinu výzvu... Jak se Miriam rozhodne? A jak Lenka? Co na to Jarda? Čím Lenku překvapí? A čím ona jeho zaskočí?

Vilmu Nyklovou dnes pořádně namíchne oranžová dodávka, která zaparkuje těsně před pekařstvím. Jakmile ale z auta vystoupí Kateřina Nekonečná, bude Nyklová jako mílius. A hned začne s Růžou probírat, proč asi paní Kateřina přijela. Navíc s nějakým štramákem, kterého ani jedna z nich nebude znát. Co to znamená? Obě by se rády dozvěděly víc, jenže která z nich má na informace z první ruky větší nárok? Šéfka Vilma to rozhodne za Růžu a s úsměvem na rtech půjde paní Kateřinu přivítat. Zároveň se neopomene zeptat na novinky u Nekonečných... S kým to Kateřina přijela? A proč se v lastně vrátila? A co jí bude dělat po příjezdu největší starost?

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 23.8. 2012 /
foto: Archiv TV NovaDruhý poprázdninový díl... Co v něm uvidíme?

Jarda a Lenka

Už za deset dní odstartuje osmá sezóna seriálu Ulice, opět se každý všední den prostřednictvím TV Nova budeme scházet o půl sedmé večer u obrazovek a sledovat osudy našich oblíbených postav. Co nás v čeká v prvním díle už víme, připomeňte si to zde. Už teď ale víme i to, co nás čeká ve druhém poprázdninovém díle.

 

POZOR! Následující text obsahuje informace z nového dílu, kdo nechce přijít o překvápko, ať dál nečte

 

Libor, Amálie a Vlastimil si již zvykli na společné snídaně. Tentokrát však bude nálada trochu váznout kvůli Vlastimilovu včerejšímu výbuchu v ordinaci. Amálie svým neomylným šestým smyslem vycítí, že by měla nechat chlapy o samotě. Odchod od stolu elegantně svede na Máňu a její venčení. Libor se panu Peškovi omluví za to, jak ho naštval. Vlastimil se na oplátku omluví jemu. Nemohl tušit, že se o Kláře nerad baví. Zároveň se mu svěří, k čemu díky Amálii včera dospěl. A protože si s tím nebude vědět rady, Libor mu hned pohotově nabídne pomoc... Jakou? Bude účinná? Co pana Peška zaskočí? A c o dnes udělá obrovskou radost Liborovi? Z čeho však bude mít obavy?

Lenka s Mirinkou dnes vyprovodí Miriam do školy. Kdyby to bylo jen na Lence, hned by se do školy vrátila. Jenže s Jardou se domluvili, že ještě rok bude s malou doma. To ovšem netuší, jaké překvapení si pro ni Boženka Puklická přichystá. A další bude mít i pro Miriam. Ta jen zalapá po dechu, až se dozví, co si na ni Boženka vymyslela... Čím ředitelka Puklická Miriam tak zaskočí? A čím dostane Lenku? A proč bude dnes doma u Hejlových dusno?

Lídiny narozeniny se blíží. Monika si proto pozve sestru do Coolny, aby z ní vypáčila, jaký dárek by si přála. Jinak se bude muset spokojit s psychologickým slovníkem. Rozzářená Lída se jí svěří, že ten největší dárek si prostě nadělí sama. Jaký? Jen co ho Monice prozradí, málem jí vypadnou oči z důlků. Sestřino nadšení s ní rozhodně sdílet nebude. Spíš si dá pořádného panáka... Proč? Čím ji Lída tak vykolejí? Jak to bude vidět Mára? A čím Olda dnes překvapí Jitku?

A v rámci zpoplatněné služby voyo.cz se na druhý poprázdninové díl můžete podívat už teď. Tento díl v televizi uvidíme v úterý 28.8. 2012, kdo už to nemůže vydržet a má zaplacenou službu voyo.cz nebo o tom uvažuje, tak se můžete dívat.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 16.8. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 Do Ulice se vrací další postava: Max Nekonečný

Seriál Ulice: Filip Richtermoc jako Max Nekonečný

Osmá sezóna bude plná návratů. Jak už víme, tak do Ulice se po letech vrací Adriana Pešková se svou mámou Klárou. I když tyto dvě postavy jsou trochu považované za nové, protože je budou hrát nové herečky. Rozhodně, ale Adriana s Klárou nejsou jediné, kdo se po letech do Ulice vrací, na podzim se můžeme těšit na další návrat oblíbené, pro někoho možná neoblíbené postavy a tou je Max Nekonečný.

Max se v Ulici moc neohřál, vidět jsme ho mohli jen v několika dílech, takže ne všichni si na něj možná pamatují. Max je nejstarším dítětem Borise Nekonečného st., v Ulici jsme ho poprvé mohli vidět na konci května roku 2009. Max je velice vtipný a šarmantní muž, se svým otcem se nikdy moc nevídal, nepatří tedy mezi ostatní cirkusové děti Borise. Jeho matka nechtěla, aby se živil podobně jako jeho otec a tak vystudoval obchodní akademii a stal se uměleckým agentem. Stále se tedy pohybuje v prostředí, o kterém snil. Byl to právě Max, který pro rodinu Nekonečných sjednal jejich zatím poslední turné po Francii.

Nyní se Max Nekonečný po letech opět vrací do Ulice a rozhodně to nebude jen krátká návštěva, při které by pozdravil své sestry Libušku a Theu a zase by odjel. Max se v Ulici ohřeje trochu déle, pro osmou sezónu bude mít svůj vlastní příběh a vídat ho budeme převážně okolo jedné známé postavy, která je v Ulici již osmým rokem. Určitě se tedy máme na co těšit, na závěr připomínám, že Maxe hraje herec Filip Richtermoc.

Admin Kuba / 16.8. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 Co nás čeká v prvním poprázdninovém dílu Ulice?

Aničku Franta nemile překvapí - 4

Za dva týdny přesně o půl sedmé večer se na obrazovkách TV Nova objeví naše známá znělka, která bude znamenat jediné - vrací se Ulice, ano je to tak, už v pondělí 27.8. nás čeká první poprázdninový díl Ulice a pokud vás už teď zajímá co v tomto díle uvidíte, tak čtěte dál.

POZOR! Následující text obsahuje informace z nového dílu, kdo nechce přijít o překvápko, ať dál nečte

 

Poslední prázdninové pondělí bude jako vymalované. Obloha bez mráčku, pan Pešek výborně naladěný, Máňa na procházce navýsost spokojená. Zatímco čerstvým lívancům od Henryho Vlastimil hravě odolá, jeho výbornému točenému nikoliv. Nejdříve si ale bude chtít vyřídit kontrolu u doktora, na kterou ho Libor Seidl pozval. Ta bude probíhat celkem hladce až do okamžiku, kdy se ho Libor zeptá na Kláru Peškovou uvedenou jako kontaktní osoba v jeho zdravotní kartě. V tu chvíli bude zle... Co se Libor dozví od rozjetého pana Peška? A co později od Amálie? Dá Vlastimil i tentokrát na Amáliiny rady?

Jarda bude v jednom kole hned od rána. Jeho nový šéf ho pořádně prohání od nevidím do nevidím. Jarda si tak své rodiny příliš neužije a bohužel ani ona jeho. Lenka si jen nerada zvyká, že doma se musí o vše postarat sama. I o takovou mužskou činnost, jako je třeba koupě, smontování a přidělání poličky na stěnu... Jak si Lenka poradí? S čím se svěří Miriam? Čím Miriam překvapí svého syna? A proč si bude Lenka dělat o Jardu starosti?

Liškovi už budou doma z prázdninové dovolené. Anča by se moc ráda podívala na fotky, které tam pořídili. Frantovo odmlouvání, že jsou přece v počítači, nezabere. Chtě nechtě se děti budou muset vypravit do fotolabu a nechat fotografie vyvolat. Jenže Anče to stejně nedá a do Frantova notebooku se podívá. Jenže místo snímků z prázdnin ji tam bude čekat pořádné překvapení. Film pro dospělé... Jak Anča na tenhle objev zareaguje? A jak Bedřich? Kde se takový film ve Frantově počítači vzal? Co jim k tomu přistižený Franta řekne?

Admin Kuba / 13.8. 2012 /
foto: Archiv TV NovaPrvní díl osmé sezóny Ulice už teď na voyo.cz

První díl sezony je tady! - 2

Kdy na obrazovkách TV Nova startuje osmá sezóna Ulice už určitě všichni moc dobře víte nebo ne? Pokud ne, tak vám to připomenu, na první díl po prázdninách se můžete dívat už v pondělí 27. srpna 2012 v 18:25 na obrazovkách TV Nova. Je-li mezi vámi někdo, kdo dva týdny na nový díl nevydrží čekat, tak mám dobrou zprávu. Na první díl nové sezóny se můžete podívat třeba hned teď.

Jak je to možné? Tuto možnost nabízí videopertoál televize Nova VOYO, který přes rok nabízí sledování v předpremiéře vždy jeden díl Ulice o den dříve než je v televizi. Pro velké fandy Ulice je tato možnost tentokrát v prozovu o dva týdny dříve a právě o tuto dobu dříve se můžete podívat na první díl Ulice.

Ovšem nic není zadarmo. Pokud tedy nevydržíte a chcete se na první díl Ulice podívat už teď, tak si můžete předplatit službu voyo.cz na jeden měsíc. Cena je 189,- a kromě sledování Ulice si můžete pustit i různé seriály, filmy či sport a to vše bez reklam. Chcete-li to využít, tak neváhejte a šup na voyo.cz

  přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 13.8. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 Návrat Ulice po prázdninách? Už od 27. srpna

 

Každým rokem začíná nová sezóna Ulice vždy po skončení prázdnin a první díl se vysílá v první školní týden. Letos tento den vychází na pondělí 3.9., kdy se školáci vrací do lavic a snad každý předpokládá, že v tento den usedneme o půl sedmé večer ke svému oblíbenému seriálu. Ale není tomu tak. Zapište si do svých diářů tento den - pondělí 27. srpna 2012, to je ten správný den, kdy se k nám vrací naše oblíbená Ulice.

Čas vysílání se samozřejmě nemění, takže k obrazovkách TV Nova nezapomeňte usednou o půl sedmé večer, to uslyšíme naši známou znělku (jako každý rok mírně upravenou) a začne nový díl seriálu Ulice. Pokud tedy jste velcí fanoušci Ulice, tak si na den 27.8. 2012 nic neplánujte.

To samozřejmě platí o celém týdnu, protože jak je známo, tak TV Nova vysílá Ulice od pondělí do pátku a pokud jste fanoušci i jiných seriálu TV Nova, tak vás určitě potěší i návrat Ordinace v růžové zahradě 2, ta se po prázdninách začne vysílat o den později než Ulice, tedy v úterý 28.8. 2012 a v neděli 2.9. 2012 startuje nový seriál ze školního prostředí Gympl. Máme se tedy na co těšit.

Admin Kuba / 9.8. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 Co říkáte na výměnu hereček u dvou postav?

 

TV Nova svým divákům dnes představila všechny svoje novinky, které chystá na podzim. Samozřejmě se zaměřila i na nové série svých oblíbených seriálů a tak jsme se spoustu novinek dozvěděli i o Ulici. Velké překvapení přišlo, když jsme se dozvěděli, že se do Ulice vrací Adriana Pešková a její máma Klára, ovšem ještě větší překvapení bylo oznámení, že tyto dvě postavy si již nezahrají původní herečky.

To, že námi známé postavy bude hrát někdo jiný byl tedy šok, který není v České republice obvyklý. Ale i v našich televizí výměna herců proběhla. Proč původní herečky z Ulice již nechtějí hrát své postavy nevíme. Dominika Kadlčková, která hrála Adrianu se pravděpodobně chce věnovat jen modelingu, k herectví se již vracet nechce. Proč i Sabina Králová, původní představitelka Kláry nabídku nepřijala není známo.

Fanoušci Ulice touto výměnou spokojení nejsou, o tom svědčí především reakce rozhořčených fanoušků na facebook. Co na to říkáte vy? Jste spokojení s touto výměnou hereček nebo se vám to vůbec nelíbí? Nebo si raději počkáte, až obě herečky uvidíte hrát v Ulici? Hlasujte v naší anketě.Admin Kuba / 30.7. 2012 /
foto: Archiv TV Nova; internetPojďme si představit nové herecké posily Ulice


Dnes jsme vám představily nové posily seriálu Ulice. Dvě postavy jsou již velmi známé, protože v Ulici již byly. Jenže teď je hrají jiné herečky, které možná neznáte, stejně jako Romana Zacha, který bude hrát otce Bětky. Pojďme si tedy tyto tři herecké posily seriálu Ulice představit nebo jen připomenout těm, kteří je znají.

Roman Zach
Herce, který se narodil 13.6. 1973 v Ústí nad Labem snad není třeba moc připomínat, díky seriálům ho snad zná většina z nás. Ano to je ten Roman Zach, který zářil v prvních sériích Ordinace v růžové zahradě. Tento herec se ovšem herectví od mládí nevěnoval, nejdřív totiž studoval stavební průmyslovku, až po ní naskočil na DAMU, kterou ovšem nedokončil. Po studiu se věnoval divadlu v pražském Činoherním klubu, později v Národním divadle, v Dejvickém divadle a v Činoherním studiu v rodném Ústí. Většina lidí, když mluví na Romana, tak se musí dívat hodně nahoru. Roman totiž měří více jak dva metry.
Popularitu Romanovi přinesly televizní seriály a to především seriál Redakce z roku 2004, kde hrál sukničkáře, fotografa Kamila. O rok později začal hrát v již zmiňovaném seriálu Ordinace v růžové zahradě postavu doktora Šebka, diváci a především divačky si ho zamilovali. Kromě těchto seriálu se objevil i v seriálech Letiště, Hop nebo trop či Zázraky života. Nejnověji ho uvidíme od podzimu 2012 v Ulici.

Šárka Vaculíková
Tato krásná herečka se narodila v roku 1987. Možná vám něco říká její příjmení - Vaculíková, kdo hádá, že Šárka má něco společného s hercem Lukášem Vaculíkem, tak hádá správně. Šárka je totiž neteř slavného herce a svému strýci v hereckém světě rozhodně ostudu nedělá. Šárka ještě studuje konzervatoř, ale k tomu se objevuje na divadelních prknech, ve filmech i v seriálu.
Pohádka Zakletá třináctka byla první filmovou příležitostí pro Šárku, ve filmu si zahrála po boku dalších "uličnic" a to Patricie Solaříkové (Tereze) a Hany Maciuchové (Miriam). Následoval film Rafťáci či Slečna Guru. Diváci Šárku nejvíce mohli poznat v seriálu TV Nova První krok, který se vysílal teprve letos na jaře a Šárka zde předvedla nejen herecké nadání, ale i taneční. Od září uvidíme Šárku v seriálu Ulice.

Hana Igonda Ševčíková
Hana Ševčíková se narodila v Praze 20.2. roku 1970. Zajímavostí u této herečky je to, že své křestní jméno má podle zpěvačky Hany Zagorové. Její písnička totiž hrála z rádia v průběhu porodu a rodiče Hanky Ševčíkové tak vybrali jméno Hana. Česká herečka vystudovala střední pedagogickou a DAMU v Praze. Za sebou má neuvěřitelné množství filmových rolí, ale i divadelních a seriálových.
Žádná role však Hanku neproslavila jako ta z roku 1993. Možná to ani nevíte, ale Hanka díky své jedné roli má nálepku "Mařenka z Arabely." Ano je to tak, tato herečka totiž hrála v televizním seriálu Arabela roli Mařenky, nehrála však malou Mařenku, ale až tu dospělou v pokračování Arabely. Hana se v roce 2005 podruhé vdala za slovenského herce Marka Igondu, který hrál v první sezóně Ulice, od podzimu v tomto seriálu uvidíme i Hanku.

Admin Kuba / 30.7. 2012 /
foto: internet

 Ulice přinese dramatické příběhy i emotivní příběhy

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jul2012/1217705.jpg?d41d

Tvůrci Ulice si pro nás každý rok připravují zajímavé příběhy. Po osmi letech už by se mohlo zdát, že všechna zajímavá témata jsou vyčerpená, ale není tomu tak. Scénáristé opět překvapili a připravili si pro nás osmou sezónu i s dramatickými příběhy, ale také s emotivními, které diváky určitě chytnou. Co nás čeká u hlavních postav?

Miriam Hejlová
Miriam se nyní zvolna vyrovnává s velkou životní ztrátou a znovu nachází smysl života ve své pedagogické praxi – konkrétně v pomoci studentovi, který utekl z domova. Přitom jde o někoho, kdo jí před časem hodně ublížil

Vlastimil Pešek
Vlastimil po vzoru Cyrila Hejla opět pokouší narovnat vztahy se svou rodinou. S dcerou a vnučkou, které mu po letech znovu vstoupí do života, to ale bude mít pořádně těžké. Jejich úmysly totiž nejsou zdaleka tak čisté jako jeho. Velkou zkouškou kvůli tomu projde i jeho dosud idylický vztah s Amálií.

Libuška Neumannová
Libušku po prázdninách nacházíme v protialkoholní léčebně, kde se snaží zapomenout na soužití s tyranským Eliášem. Naštěstí má rodinu, která se o ni stará a usnadňuje její návrat do normálního života – Libuška mění práci a začíná znovu. Stíny minulosti ovšem jen tak nezmizí…

Tereza a Matěj
Tereza se dala znovu dohromady s Vojtou, který i díky ní překonal následky vážného zranění. Jejich vztah však čeká další těžká zkouška… U Matěje to vypadá, že konečně našel tu pravou. Otázka je, zda jeho zamilovanost přežije první setkání s realitou – Bětčiným nevyzpytatelným otcem.

Anička a Bedřich
Na podzim Bedřich způsobí požár, při kterém v jediném okamžiku přichází o víc než jen o svou dílnu. Tragické důsledky požáru však paradoxně dopomohou k velkému obratu v Bedřichově životě.


Admin Kuba / 30.7. 2012 /
foto: Archiv TV NovaV Ulici nás čekají návraty i nové postavy


Osmá sezóna Ulice startuje už za měsíc a v nové sezóně nás čeká opravdu spousta zajímavých věcí. Jak bývá již zvykem, tak nás čekají i nové postavy. V osmé sezóně nás kromě nové postavy přivítají i některé znovu nalezené, které se v Ulici již několik let neobjevili, i když změnili herecké obsazení. Pojďme si představit tři "nováčky" osmé sezóny Ulice.

Pavel "Admirál" Klimeš, 42 let
(hraje: Roman Zach)

Bývalý horolezec, který je zvyklý vyhrávat. Muž překvapivých gest - kam přijde, tam je ho plno, ale má skutečný šarm, takže ho všude s radostí přijímají. Coby majitel firmy na outdoorové oblečení má sebejistotu člověka, který si peníze vydělal sám. Plní si dětská přání, žije život, jaký by mu někteří z nás záviděli: v létě plachtí, v zimě lyžuje, auta střídá jako ženy (a obráceně). Jedinou konstantou jeho života je dcera Bětka, s níž má úžasný vztah - sám ji vychoval a navzájem jsou si nejlepšími kamarády. Teď je otázka, jak Pavel, kterému nikdo neřekne jinak než Admirál, přijme dceřina nového přítele Matěje...

Adriana Pešková, 22 let
(hraje Šárka Vaculíková)
(původně hrála: Dominika Kadlčková)

Adriana je typická představitelka zlaté mládeže. Na vysokou školu nechodí, ale pracovat se jí ještě nechce. Přivydělává si jako tanečnice v klubech, je členkou streetdancové skupiny. Potrpí si na svůj atraktivní vzhled, který neváhá využít k prosazení svých cílů - chce se v životě hlavně dobře bavit a moc se přitom nenadřít. Přestože má tvář neviňátka, skvěle ovládá umění manipulace. A umí to dobře nejen s matkou Klárou a dědou Peškem...

Klára Pešková, 37 let
(Hana Igonda Ševčíková)
(původně hrála: Sabina Králová)

Bývalou tanečnicí Kláru život naučil, že nejdůležitější je postarat se o sebe. A že nejlépe to jde prostřednictví jiných. Po rozvodu s bohatým manželem náhle čelí nové situaci - zůstává sama s dospělou dcerou Adrianou. Její práce pro kosmetickou firmu obě dvě neuživí, navíc jsou zvyklé na jiný standart než rohlíky s paštikou. Pragmaticky založená Klára hledá řešení. A do toho se najednou ozve člověk, se kterým Klára dlouhodobě nekomunikuje - její otec Vlastimil Pešek....

Admin Kuba / 30.7. 2012 /
foto: Archiv TV Nova

 


Tiskovka Novy už v pondělí, dozvíme se i novinky z Ulice

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Jan2012/929467.jpg?d41d

Dostáváme se do druhé poloviny letních prázdnich. Někdo se může říct, že už je polovina pryč, někdo se na to dívá optimisticky a říká si, že nás čeká ještě polovina prázdnin. A jak se na to dívá TV Nova? Ta už v létě není a v plném proudu se na Nově již dolaďuje podzimní vysílací schéma a jaké bude se dozvíme na tiskové konferenci už toto pondělí 30.7. 2012 dopoledne. Představeno bude schéma hlavní TV Nova, ale i Nova Cinema, Nova Sport, MTV, Fanda a internetové projekty.

Tisková konference nám poodhalí novinky, která nás na podzim čekají, bude to například nový seriál Gympl. Ale prozrazeny budou i novinky z našich známých pořadů a seriálů typu Ordinace i Ulice. A právě Ulice je ten hlavní důvod proč se o tiskovou konferenci TV Nova zajímáme i my, nás totiž přímo nezajímá celá Nova, ale hlavně Ulice a věřím, že tak to máte i vy.

A jaké novinky se o Ulici dozvíme? Bude toho hodně, prozrazeny budou nové postavy, které do seriálu nastoupí, ale budou prozrazeny i staré postavy, které se do seriálu vrací, více se dozvíme i příbězích, které budou naši hrdinové v nové sezóně prožívat a představeny budou i nové prostředí. A toto všechno se dozvíte i na našem webu a bývá pravidlem, že přímo náš web o všech těchto novinkách z Ulice informuje vůbec jako první ze všech internetových serverů v Česku. Takže si nás určitě v pondělí nezapomeňte vyhledat, dozvíte se toho hodně.


Admin Kuba / 26.7. 2012 /
foto: Archiv TV NovaNová sezóna s akční scénou i s novými postavami


Dnes skončila sedmá sezóna Ulice, na tu další, v pořadí již osmou sezónu si nyní budeme muset dva měsíce počkat. Ale rozhodně na nic nečekají tvůrci Ulice, ti už totiž naplno pracují na přípravách osmé sezóny a již v polovině června se rozjelo i natáčení nových dílů z nové sezóny a to nemluvím o scénářích, které jsou již napsané několik měsíců. Pojďme malinko nakouknout na to co nás v nové sezóně čeká.

Nová sezóna bude opět plná zajímavých příběhů, více o tom prozradil kreativní producent: "Dočkáte se akční scény, jaká nemá v dějinách Ulice obdoby. Dozvíte se, jestli a jak se Libuška po Eliášově týrání odrazí od pomyslného dna, díky čemu Miriam Hejlová znovu najde novou chuť do života, jak se bude žít Aničce a dětem bez Pavla nebo jestli se podaří Matějovi s Bětkou, Tereze s Vojtou a Theee se Štěpánem vykorčit vstříc partnerskému životu," naznačil útržky z nové sezóny Matěj Podzimek.

Z příchodem nové sezóny již tradičně do Ulice vstoupí i nové postavy, které jako vždy nějakým způsobem zasáhnout do děje ostatních obyvatel Ulice. Kromě nových postav nás čeká návrat i některých, kteří již v minulosti Ulici opustili, kdo to bude? Na to si budeme muset ještě počkat. Ulice se k vám vrátí opět na konci léta.

Více o nové sezóně se v průběhu léta dozvíte v našem novém speciálu věnovaný 8. sezóně

Admin Kuba / 22.6. 2012 /
foto: vlastní foto