Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.


Ulice v předstihu: Prvních osm dílů na voyo

http://i.iinfo.cz/images/552/voyo-cz-1.png

TV Nova postupně na svůj videoarchiv přidávala v předpremiéře první díly Ulice. K dnešnímu dni se tak můžete podívat na prvních osm dílů z nové sezóny. My jsme vám je postupně představovali a přidávali sem odkazy, kde se přímo na Ulici můžete podívat. Teď je na řadě malé shrnutí, udělejte si uliční maratón a ještě než začne Ulice v televizi se na ní podívejte na internetu. Zde je odkaz na všech osm dílů.

přehrát celou epizodu Ulice - 2436 - v TV uvidíte - pondělí 2.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2437 - v TV uvidíte - úterý 3.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2438 - v TV uvidíte - středa 4.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2439 - v TV uvidíte - čtvrtek 5.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2440 - v TV uvidíte - pátek 6.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2441 - v TV uvidíte - pondělí 9.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2442 - v TV uvidíte - úterý 10.9. 2013 v 18:30

přehrát celou epizodu Ulice - 2443 - v TV uvidíte - středa 11.9. 2013 v 18:30

Admin Kuba / 30.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Liškovi bez Emy, u Hejlových tornádo! Ulice bude plná zvratů

Seriál Ulice: Ulice bude plná zvratů

Co se bude dít v deváté sezoně v Ulici? Kreativní producentka seriálu Silvia Klasová na chatu přiznala, že prozradila více, než chtěla. A máme se opravdu na co těšit! Liškovi přijdou o Emu, nahluchlá Nyklová bude dělat zmatky, Mára řešit exekuci, Hejlovi čelit tornádu v podobě Lenčiny matky a Lumír zakládat rodinu.

Kdo si myslel, že Ulice začne ztrácet s přibývajícími roky dech, ten se šeredně mýlil. Devátá sezona seriálu bude hodně nabitá a plná zvratů. Podle toho, co na svém chatu prozradila kreativní producentka Ulice Silvia Klasová, to vypadá, že se seriálovými hrdiny se určitě nudit nebudeme. A taky bude více humoru!

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 34
(Foto: TV Nova)
 
Lumír a jeho harém aneb starosti starosty

Že by se Lumír konečně dočkal potomka? Všechno tomu nasvědčuje. „Miládku bych chvilkovou náhradou za Světlanu rozhodně nenazývala. Touží po tom samém jako Lumír – mít děti a šťastnou rodinu. A Lumír by si šťastnou rodinu konečně zasloužil,“ myslí si producentka. Na jiném místě nás zase ujistila, že i v deváté sezoně přibude do Ulice další miminko. Že by? A jak do toho všeho zapadá návrat Světlany a nedoslýchavá Nyklová? Lumír si asi se svým harémem, do kterého patří i největší kámoška Nyklové Růža a Miladina teta Urbanová pořádně užije.

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 15
(Foto: TV Nova)
 
Klára panuje, Adriana flámuje?

K velkým změnám dojde i u Vlastimila Peška a dotknou se vlastně všech nájemníků v jeho domě. „Klára přebírá správcovství v tátově baráku a spoustu věcí bude vidět úplně jinak než Pešek. Oba dva však spojuje starost o Adrianu, která se pořád nedokáže – nebo spíš nechce – zařadit do běžného života, najít si normální práci, postavit se na vlastní nohy. Svým chováním jim nadělá ještě hodně vrásek.“ Ovšem všeho do času: „Buďte si jisti, že Pešek není vůči svým blízkým slepý (i když se to možná leckdy tak jeví) a ve svém baráku i ve své rodině si umí zjednat pořádek.“

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 18
(Foto: TV Nova)
 
Liškovi bez Emy, Toužimská s přítelem

Perné chvilky čekají Liškovy i Emu. Po letech, kdy si na sebe zvykli a považují se za rodinu, Liškovi o Emu přijdou. A kdyby jen to. „Ema bude svěřena do péče své biologické matky Evy Toužimské. Navíc si Eva našla nového přítele Miloše, který s ní a Emou bude bydlet, takže život všech – i Liškových, kteří si budou muset zvykat na novou situaci – se změní.“ Jak moc? A jaký Evin Miloš bude? „Tenhle typ postavy jsme dosud v Ulic neměli,“ prozradila producentka.

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 12
(Foto: TV Nova)
 
Mára, Monika, Michal, Romana – spolu, nebo bez sebe?

Co bude s touhle čtyřkou, o níž mají všichni jasno kromě nich samotných? „Máru čekají v nové sezoně velké potíže a možná právě i díky nim si Monika uvědomí, co ztratila. Otázkou je, co na to Mára,“ naznačila producentka. A později šla ještě dál: „Mára se po prázdninách vrátil ke svým „kámoškám“ a zdá se, že z Moniky je vyléčený. Navíc mu za pár dní začnou úplně jiné starosti – bude mu hrozit exekuce. Uznáte, že v takové situaci nebude chtít řešit případné další milostné kotrmelce s Monikou.“ Že by Monika nakonec ostrouhala? Nebo bude s Michalem? Anebo i jí začnou co nevidět úplně jiné starosti? Zajímavé to bude asi i u Romany. „Mezi Romanou a Michalem je chemie, jaká se hned tak nevidí. Jen je otázka, jestli do toho Romana půjde. Je komplikovaná povaha, párkrát se spálila, takže je hodně opatrná, a navíc víte, co se dělo kolem Moniky a Michala před pár měsíci...“ Takže kdo komu v tomhle propletenci nakonec poleze do zelí?

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 43
(Foto: TV Nova)
 
Gábina si s Hynkem asi ještě užije

Ideální partner? Mnozí za něj považují Hynka. Ale nenechte se mýlit. Tenhle sympaťák občas umí život svým blízkým hodně znepříjemnit. „Kromě toho, že Hynek bral Gábinu spíš jako někoho, kdo jenom poskytuje servis jemu a Šímovi, dával jí zabrat i v souvislosti s výběrem školy a odmítal pochopit, že má taky právo splnit si sen o své budoucnosti.“ A své postoje Hynek zřejmě hned tak nezmění. „Gábinu čeká boj na všech frontách. Bude muset zvládat školu, domácnost, Šimonka i novou práci. A Hynek jí rozhodně nebude vycházet vstříc – naopak...“ poodhalila dění u téhle rodinky Silvia Klasová.

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 38
(Foto: TV Nova)
 
Tornádo u Hejlových

Novomanželé Lenka a Jarda si po náročném a hektickém jaru asi moc nevydechnou ani na podzim. A zase v tom bude ženská! „Do rodiny Hejlových vtrhne jako tornádo Lenčina matka, kterou hraje Vilma Cibulková. Všichni budou mít co dělat, aby tenhle příval energie ve zdraví ustáli,“ naznačila na chatu producentka. A pokud mluvila o všech, měla na mysli i Jardovu matku Miriam. Jak si čerstvý ženáč Jarda s tolika ženskými poradí?

Seriál Ulice: Exkluzivně z deváté sezony Ulice - 32
(Foto: TV Nova)
 
S kým se zasmějeme?
„Můžu prozradit, že Libora a Libušku čeká sestěhování, takže teď budou řešit sžívání dvou rozdílných rodin i svých synů – a vy se díky tomu můžete těšit na mnohé úsměvné situace,“ slibuje producentka Ulice. Na jiném místě naznačila, že Miki s Míšou se zřejmě začnou kvůli průšviháři Borisovi zamykat. Ale veselo prý bude i s Eddiem, Lumírem a Miládkou nebo Nyklovou a Růžou.
 
Nezapomeňte! Ulice se vrací na obrazovky TV Nova už v pondělí 2. září v 18:30!

Zdroj: Oficiální web Ulice (ulice.nova.cz)

Admin Kuba / 29.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Další Ulice na voyo: Hurikán Ivana přichází

TV Nova tento týden oficiálně spustila své podzimní schéma. Začali znovu Doktoři z Počátků, Gympl i PanMáma. Dnes odstartuje Ordinace v růžové zahradě 2 a Víkend. V pátek přijde na řadu Výměna manželek. A už za šest dní čeká návrat na obrazovku také Ulici, ta odstartuje už v pondělí 2. září, ovšem kdo má předplatné na voyo.cz, tak si nové díly může vychutnávat už teď. Od dnešního dne je další nový díl.

Ten nese číslovku 2443 a je to v pořadí již osmý nový díl deváté sezóny. Co nás v něm čeká? Do Ulice přijde hurikán, který ponese název Ivana. Ale nebojte, žádné neštěstí nás nečeká. Ten hurikán je nová postava Ivana Drápalová, která do Ulice vtrhne jako hurikán. Máme se rozhodně na co těšit, Ivana začne hned úřadovat u Lenky v kuchyni, Jarda po kocovině je nadšený, ale co Lenka? Ta je v šoku. Podívejte se už teď na tento díl nebo si počkejte do září.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 27.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


V září přilétne Zlatá muška, premiérová Ulice i její reprízy

http://nd06.jxs.cz/546/119/4a5f643910_93407480_o2.png?1370521731

Září se už blíží a tím tedy pomalu končí letošní letní prázdniny. Myslím si, že každý by řekl, že prázdniny opět utekly jako voda. Ovšem konec práhdnin má jedno velké pozitivum. Vrátí se Ulice, ta se letos na obrazovkách TV Nova poprvé objeví první školní den, tedy 2. září. A čas? Ten se nemění, tedy opět každý všední den o půl sedmé večer. Bát se nemusí ani diváci, kteří Ulici ve večerních hodinách nestíhají.

Chodíte večer do práce a Ulici nevidíte? V tom případě se můžete podívat na svůj oblíbený seriál až druhý den ráno. Pokračovat totiž budou i ranní reprízy, které byly vždy kolem deváté hodiny, hned po skončení Snídaně s Novou. To se nezmění ani letos, proto Ulice bude pokračovat i v ranních hodinách. Ale co hned v to první pondělí 2.9., když před tím Ulice nebyla, a tak nebude mít co reprízovat. To přilétne Zlatá muška.

Ano je to tak, jeden z nejoblíbenějších dílů Ulice je opět zde. Je to vlastně nejvíce reprízovaný díl a není se čemu divit. Na prázdninové dobrodružství Miriam a Vlastimila se vždy každý rád podívá znovu. Jen pro připomenutí, Zlatá muška je úvodní (pilotní) film třetí sezóny Ulice, který byl odvysílán před startem Ulice v neděli večer a trhl rekord. Tenkrát se na tento díl dívalo neuvěřitelných 1 845 000 diváků. Pokud se chcete podívat znovu, tak si do diáře zapište den 2.9. 2013 a čas 8:40, hned po skončení Snídaně s Novou. Od úterý v tomto čase pak uvidíte reprízy Ulice z předešlého dne.

A co Ordinace?

Řada diváků si čekání na Ulici letos v létě možná krátila tím, že se každý všední den dívala na reprízy úplně prvních dílů Ordinace v růžové zahradě. Ale ty se logicky neodvysílali všechny, co se tedy stane se "starou" Ordinací? Kdo se dál bude chtít dívat, tak má možnost, Ordinace se jen přesune do jiného času. Od pondělí 2. září jí na obrazovkách TV Nova uvidíte už v 15:25, a to samozřejmě každé všední odpoledne.

Admin Kuba / 23.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Další díl Ulice na voyo: Simona kolabuje, co se stalo?

TV Nova zpřístupnila na svém videoarchivu další díly svých oblíbených seriálů, které budou pokračovat na podzim. Mezi nimi je tedy i Ulice, která má na voyo nejvíce dílů v předpremiéře. V tento okamžik se můžete podívat už na prvních sedm dílů. Pravděpodobně budou přidány ještě tři a k vidění tak bude Ulice na dva týdny dopředu. V nejnovějších epizodě přidané na voyo dojde k nečekaným situacím.

Simonu vyhazují z bytu, ta se hroutí a v práci zkolabuje. Neví co bude dál, nechce odcházet z místa, které má ráda. Ale Klára to řekla jasně, musí se vystěhovat. A co na to pan Pešek? Toho má Klára tak omotaného kolem prstu, že i když se mu to nelíbí, tak souhlasí se vším, co jeho dcera vymyslí. Pokud nechcete čekat do září, tak se na tento velice zajímavý díl můžete podívat třeba hned teď. Stačí mít přeplatné na voyo.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 22.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Šestý díl nové sezóny můžete už najít na voyo

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/45263_604468459597772_1060881384_n.jpg

Dva týdny, přesně za takovou dobu odstartuje na obrazovkách TV Nova pravidelný a oblíbený seriál Ulice, který se opět jako vždy bude vysílat každý všední podvečer. Pro velké fanoušky má ovšem Nova skvělou zprávu. První díly oblíbené Ulice postupně přidává na svůj placený videoarchiv voyo.cz. V tento okamžik zde najdete již prvních šest dílů. Právě ten šestý byl přidán dnes.

A na co se můžeme těšit v šestém dílů? Nejzajímavější příběh se odehraje v hospodě, kde se sejdou všichni obyvatelé domů pana Peška a nová správkyně domu. Tedy Klára Pešková, která si bude chtít se všemi nájemníky promluvit. Jak to vše dopadne budeme moc sledovat už v září v Ulici. Tedy kromě nedočkavců s předplatném na voyo, ti se můžou podívat třeba hned teď.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 19.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Další díl Ulice na voyo a nyní i další seriály TV Nova

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/936517_604469426264342_99977770_n.jpg

Jestli už se nemůžete dočkat, až znovu usednete k obrazovkám a budete sledovat příběhy vašich oblíbených hrdinů, ale nechce se vám tak dlouho čekat, tak pro vás máme jako vždy dobrou zprávu. Na voyo.cz najdete už teď prvních pět dílů Ulice, tedy díly z celého prvního týdne vysílaní.

Těšit se můžete nejen na Lumíra s Miládkou, ale i Libušku s Liborem, Mikiho, Kláru s Adrianou a spoustu dalších. A pro milovníky seriálů máme ještě jednu dobrou zprávu. Po Ulici už začala TV Nova přidávat na voyo i další seriály. Podívat se tak můžete už na první díl Ordinace v růžové zahradě 2 i Gymplu. Více na voyo.cz.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 14.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Čtvrtý díl deváté sezóny a s ním první akční scéna

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044218_10151557735329164_1701163503_n.jpg

TV Nova dává nové díly Ulice na svůj videoarchiv voyo.cz jak na běžícím páse. V tento okamžik se můžete podívat již na první čtyři díly deváté sezóny Ulice. Dnes večer byl nasazen na voyo.cz díl s číslem 2439. Zájemci, kteří mají zaplacené předplatné se tak již můžou podívat na tento díl, který bude opět zajímavý.

Čeká nás v něm jedna malá akční scéna. Libor totiž zajede na hájenku za Igorem a Karolínou kvůli Adámkovi. Jenže Igor se domluvit nechce, vše vyvrcholí tím, že Igor pošle na Libora svého psa, který Libora napadne. Pokud máte tedy předplatné a nechce se vám čekat na září, tak se můžete podívat už teď.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 12.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Chcete se podívat na třetí díl Ulice? Máte možnost!

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/1004487_604469136264371_1526623509_n.jpg

Pokud se už teď nemůžete dočkat září, až začne nová sezóna Ulice a chtěli by jste už teď vědět, co nás čeká v nové sezóně, tak máte skvělou možnost. Stačí se podívat na videoarchiv TV Nova, který se jmenuje voyo.cz a tam najdete už rovnou první tři díly nové sezóny Ulice.

Ve třetí epizodě se naplno rozjede Klára Pešková, která začne řešit věci kolem domu svého otce. Jak to vše dopadne budeme moc sledovat celý podzim, protože správcovství v domě bude jedním z hlavních témat. Vy se už můžete podívat na díl, kde se toto téma začne řešit. Stačí k tomu mít samozřejmě předplatné na voyo.cz.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 8.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Další díl z deváté sezóny najdete již na voyo.cz

TV Nova dnes přidala na svůj videoarchiv voyo.cz další díl oblíbeného seriálu Ulice. V předstihu skoro měsíc dopředu se tak můžete podívat už na dva nové díly. Jde o epizody číslo 2436 (tento díl se na voyo objevil už minulý týden) a 2437, tento díl se na voyo objevil právě dnes.

Samozřejmě stále platí to, že přístup k těmto dílům mají pouze předplatitelé, kteří mají zaplaceno měsíční předplatné voyo.cz. Ti co ovšem stále předplatné nemají, tak si voyo můžete vyzkoušet na sedm dní zdarma. V rámci těchto dní pak můžete sledovat i Ulici.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 6.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Tak to je šok! Nová Ulice už nyní na voyo.cz

Tak tohle opravdu nikdo nečekal. TV Nova po dnešní tiskové konferenci přinesla svým divákům velké překvapení. Vůbec první díl nové, v pořadí již deváté sezóny Ulice zveřejnila už teď na svém videoarchivu voyo.cz. Tam už dnes najdete nový díl. Samozřejmě stále platí to, že voyo je přístupné pouze pro registrované návštěníky, kteří mají zaplacené předplatné. Ovšem vyzkoušet si můžete voyo i na 7 dní zdarma.

Nový díl samozřejmě přinese i nově upravenou znělku, ve které se v projekci na domech objeví postavy, které tam v minulé sezóně nebyli. Řeč je např. o Kláře či Adrianě nebo Evě Toužímské. Kdo máte přístup na voyo, tak se o tom můžete přesvědčit sami.

přehrát celou epizodu

Admin Kuba / 1.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Nová sezóna přivede dvě nové postavy a jeden návrat

Seriál Ulice: Miloš Knobloch

Nová sezóny bez nových postav? To snad ani nejde a nikdo si to nedokáže představit. Proto i deváté sezóna sebou přinese několik nových postav. O té jedné už vlastně víme skoro všechno, je to Ivana Drápalová, kterou bude hrát Vilma Cibulková. Tvůrci Ulice ji prozradila už před několika měsíci. Ale přijde ještě jedna nová postava, a to partner Evy Toužímské. Kromě toho nás čeká také jeden návrat. Pojďte si blíže představit dvě nové postavy.

Ivana Drápalová (55 let)
 
Dítě měla brzo a vlastně ho ani nechtěla. Lenčina otce si vzala, protože otěhotněla, ale po celou dobu manželství byla nešťastná. Když byla Lenka v pubertě, Ivana se rozvedla, ještě dost mladá na to, aby mohla začít znovu. Zamilovala se a odešla za jiným mužem na Slovensko. Lenka ji za to odsoudila a odmítla se s ní dál stýkat. Ivanu to nikdy nepřestalo mrzet, ale taky se nechtěla vnucovat…
Ivana je veselá žena, zvyklá žít lehce nad poměry. Jiskřivá jako šampaňské, vtipná, dbá o svůj vzhled. Je to ten typ babiček, jež chtějí vypadat lépe než jejich dcery. Vyhledává společnost mladších, s nimi cítí, že (to) žije. Mluví rychle, hodně a ráda. Pořád se řeší a je tím trochu únavná. Ráda „kávičkuje“ nebo si dá víno – však ony povinnosti počkají…

Navzdory všem svým špatným vlastnostem je Ivana člověkem, který ze všeho nejvíc touží napravit, co zničil: vztah s dcerou. To však není jediný důvod, proč se jednoho dne objeví v Lenčiných dveřích…

Seriál Ulice: Lenka se svou mámou Ivanou

Ivanu Drápalovou si zahraje herečka Vilma Cibulková

Narodila se: 26. března 1963 v Ostrově nad Ohří

V roce 1980 absolvovala Střední pedagogickou školu v Karlových Varech a začala studovat na pražské DAMU. Ještě během studia DAMU hostovala v Národním divadle v Praze. Po absolutoriu v roce 1985 hostovala v Divadle na Zábradlí, od srpna 1985 byla elévkou ND. Od října roku 1985 do března roku 1991 byla členkou činohry Národního divadla v Praze. V letech 2004 až 2006 byla členkou souboru Divadla na Vinohradech, posléze byla členkou Divadla pod Palmovkou, kde působí jako host dodnes.

Řadu rolí vytvořila rovněž ve filmu a v televizi, kde pravidelně působí.

Miloš Knobloch (48 let)

Nový partner Evy Toužimské pracuje jako zedník u velké stavební firmy. Evu zaujal na první pohled tím, že je to opravdu chlap, žádný flákač. Navíc mluví sice příjemným hlasem, ale sebevědomě a rázně.
Miloš se narodil na Šumavě, dětství strávil na vesnici. Byl už od útlého dětství veden k práci - pomáhat na zahradě i při údržbě domu se pro něj stalo samozřejmostí. Rád o svém dětství plném povinností vypráví. Dokazuje na tom, že Ema je líná a rozmazlená. Zároveň z domácího modelu svých rodičů převzal vizi své budoucí rodiny. On je živitel, hlava rodiny. Bude do úmoru dřít, aby ji zabezpečil, ovšem za to vyžaduje uklizený dům, teplou večeři a klid. Zároveň očekává, že jeho názor bude brán jako nejdůležitější, v podstatě nepřipouští diskuzi, zejména s Emou. Děti mají poslouchat, potřebují řád. A Miloš jim ho dopřeje.
S Evou to Miloš umí. Pochválí jí jídlo, bez řečí spraví tekoucí kohoutek v koupelně, sám dokáže přestěhovat skříň. Je rázný, poctivý, používá selský rozum. Není rozcitlivělý, voňavý romantik, který ženu zahrne poezií a květinami. Přitom jí ale dokáže dát najevo, že ji má rád a kdyby jí chtěl někdo něco udělat, dá mu co proto. Eva se s ním cítí bezpečně...

Seriál Ulice: Miloš Knobloch

Miloše Knoblocha si zahraje herec Jiří Štrébl

Narodil se 11. listopadu 1958 v Praze

Přestože herectví nikdy nestudoval, svobodné prostředí divadla mu naprosto uhranulo. Věnuje se i jeho fotografování. Teprve v poslední době se mu dostává zadostiučinění a stává se jako herec známým. Exceluje především v Divadle Komedie v monodramatu Hrdinové jako my, které režírovala Kamila Polívková a kde fascinuje v roli vyšinutého estébáka. Jeho tvář bude v současnosti divákům známa také například ze Špačkova filmu Pouta (2009) nebo Jařabova Hlava – ruce – srdce (2010), či z televizních seriálů Motel Anathema, Šípková Růženka, Redakce, Kriminálka Anděl.

Už jeho rodiče měli umělecké sklony a Jiří sám od mládí hrál v pražském amatérském souboru Na Zatlance. Na žádnou střední školu však nesměl kvůli „buržoaznímu“ původu rodičů. Vyučil se tedy prodavačem – a jako dělnický kádr mohl pak studovat nejen na střední, ale dokonce na Vysoké škole ekonomické. Dostalo se mu na tehdejší dobu fantastické nabídky na exkluzívní a výnosné zaměstnání, dal však přednost divadlu. Ve dvaceti letech vyhrál konkurs pro A studio Rubín, kde ztvárnil např. titulní roli Krysaře.
 

Velký návrat Světlany Nyklové (32 let)

Když před osmi lety přišla Světlana do Ulice, nebyla šťastná. Přistěhovala se, aby si splnila své touhy. A to se jí podařilo – navzdory manželu Lumírovi, který ji chtěl mít uvázanou u plotny. Stala se z ní cílevědomá žena s vlastním životem i názorem. Lumír to bohužel neustál a přišel o ni. Světlana se s ním rozvedla a dala se dohromady s lobbistou Pavlem Millerem. Spolu se odstěhovali do Moskvy, kde oba dostali práci. Teď se vrací, otázka ovšem je, na jak dlouho. A taky, zda je Světlana konečně šťastná…

Seriál Ulice: Světlaně na Lumírovi stále záleží

Světlanu Nyklovou moc dobře známe v podání Terezy Bebarové

Narodila se 8. července 1975 v Bohumíně

Odmalička ráda účinkovala ve školních besídkách, a tak nebylo těžké uhodnout, jaké povolání si vybere.

Již během studií na ostravské konzervatoři si zahrála v Divadle Petra Bezruče a v Divadle loutek. Následovalo první angažmá v divadle Aréna, jež bylo komorní scénou ostravského Divadla hudby, a posléze v Národním divadle moravskoslezském.

Odtud odešla s přítelem do Prahy, kde jí po čase hvězdou kariéru nastartovaly až dvě výjimečné role - Funny v muzikálu Funny Girl, jenž má na repertoáru pražské Divadlo Na Fidlovačce, a Ukrajinka Světlana v nekonečném seriálu Ulice. V roce 2006 dokonce získala za obě role ocenění - Cenu Thálie za Funny a Televizní objev roku za Světlanu. Další ocenění, Cenu Františka Filipovského, obdržela za dabing Angeliny Jolie ve filmu Sedmý hřích.

Před kamerou se poprvé objevila až v roce 1996 ve filmu Konto separato, následovaly role například ve snímcích Politik a herečka, Stará láska nerezaví a Hypnóza či v seriálech Zdivočelá země, Strážce duší a Ulice. V současné době účinkuje v několika představeních své domovské scény - pražského Divadla Na Fidlovačce.

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 1.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Nové příběhy Ulice? Bude toho opravdu hodně...

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/750x750/Aug2013/1537534.jpg?d41d

A je to tady, TV Nova dnes oficiálně představila svůj podzim. I přesto, že toho na tiskové konferenci moc řečeno nebylo, tak jsou venku všechny důležité informace. V Ulici se toho bude dít opravdu hodně, no přesvědčte se sami, jaké hlavní příběhy nás na podzim čekají.

Monika a Mára

Moničino vzplanutí k Michalovi skončilo fiaskem a ona si pomalu začíná uvědomovat, že si měla víc vážit toho, co pro ni bylo tak samozřejmé – Máry. Na tohoto sympaťáka však mezitím dolehnou jiné starosti související s jeho minulostí. A překvapivě se budou týkat i Moniky…

Seriál Ulice: Jak to bude s Monikou, Márou, Michalem a Romanou?
 
Jarda a Lenka Hejlovi

Novomanželé Jarda a Lenka si po mnoha strastech opět užívají jeden druhého, když jim do domácnosti vtrhne vichřice v podobě Lenčiny matky Ivany a obrátí jejich život vzhůru nohama. Jak se dcera vyrovná s matkou, kterou mnoho let neviděla? A jak si s ní budou rozumět Jarda a obě Miriam? Ivana navíc možná nebude jediným novým členem rodiny...

Seriál Ulice: Lenka se svou mámou Ivanou
 
Vlastimil Pešek

Vlastimil Pešek odchází do důchodu a správu svého činžáku předává nevyzpytatelné dceři Kláře. Ta začíná úřadovat prakticky okamžitě – v rámci modernizace domu zvyšuje nájmy a hned několika nájemníkům vyhrožuje vystěhováním. Peškovi se to nelíbí a teskní po bývalé přítelkyni Amálce. I jí se stýská…

Devátá sezona Ulice - 8
 
Anna a Bedřich Liškovi

Po společných prázdninách s Liškovými hrozí, že Ema bude soudně svěřena do péče biologické matky Evy Toužimské. Tím pádem by si musela zvyknout na nový život nejen s ní, ale hlavně s jejím novým partnerem Milošem – člověkem, který k ní nemá žádný vztah. Jak se s tou možností vyrovná ona a její pravá rodina – pěstouni Anča a Bedřich?

Devátá sezona Ulice - 2
 
Libor a Libuška

Částečně zvýšený nájem, ale především vzájemný cit přivedou Libora a Libušku k myšlence sestěhování se do jednoho bytu. Společný pokoj by pak sdíleli jejich dospívající synové Miki a Boris. Třetí dítě – malého Adama – ale jeho matka od Libora odstřihne. Jestli se Libor domůže spravedlnosti a uvidí někdy Adama, to začíná být nejisté.

Libor a Libuška
 
Lumír Nykl

Lumír má novou partnerku, vedoucí pokladní Miladu, s níž se rozhodne sdílet společnou domácnost. S vidinou svatby a dítěte začíná Milada Lumírovi „zkracovat řemen“. Nechá si to Lumír líbit? Tím spíš, že do Ulice se vrací jeho exmanželka Světlana, žena, se kterou Lumír prožil krásné časy. Lumírovi připraví nejednu horkou chvilku i jeho máma – informační středisko Ulice Vilma Nyklová totiž začne nedoslýchat.

Devátá sezona Ulice - 4
 
Gábina Pumrová

Gábina se vzdala své lásky k Vaškovi, aby udržela rodinu. Teď se pokusí najít práci a změnit školu. Ale bude pro to mít její partner Hynek pochopení? A spokojí se Vašek s rolí kamaráda? Jedno ví Gábina jistě. Nejdůležitějším mužem jejího života je její syn Šimon. To on musí být za všech okolností šťastný.

Seriál Ulice: Jak šel čas s Gábinou Pumrovou - 3

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Admin Kuba / 1.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Co nás čeká v Ulici? Rekapitulace toho, co už víme...

Jak už od nás víte, tak zítra odpoledne se uskuteční tisková konference TV Nova, na které vedení televize představí své novinky do pozimní sezóny. A nebudou to jen nové pořady, ale především novinky ve stávajících pořadech a hlavně seriálech. Na tyto novinky čeká určitě nejvíce lidí, my budeme mezi nimi, proto nás určitě zítra sledujte a dozvíte se víc. Ovšem ještě než bude vše oficiálně prozrazen, pojďte si s námi zrekapitulovat to, co už o nové sezóně víme.

Jedno je jisté už několik měsíců. Přijde nová postava, Ivana Drápalová, maminka Lenky Hejlové, kterou si zahraje Vilma Cibulkové, o jejím příchodu do Ulice se ví už dlouho, jaká přesně bude její postava je zatím ve hvězdách, dle ukázek ovšem půjde o velmi energickou dámu. Máme se tedy na co těšit. Přijde ještě nějaká jiná postava? Na to si budeme muset ještě počkat.

Známé jsou i některé hlavní příběhy. Jeden z nich bude správcovství v domě. Klára Pešková se do funkce správkyně domu pustila opravdu ve velkém, studuje vše co je k tomu dostupné, ale bude tak férová k nájemníkům jako byl pan Pešek? Rozhodně se rozjede velmi zajímavé téma, které bude jedno z hlavních deváté sezóny. Pokračovat budou i některé příběhy z minulé sezóny, které se zatím neuzavřeli. Řeč je samozřejmě především o malé Emě, která ještě nemá jistý svůj domov, kam tedy půjde? Její rozhodnutí bude velmi zajímavé. Nový pár? Ano vypadá to tak, Lumír si konečně našel přítelkyni, jak to bude mezi ním a Miládkou vypadat dál? To uvidíme na podzim. Pokračovat bude i příběh Gábiny a Hynka nebo Libora, který stále bude bojovat o svého syna Adama. Konečně také uvidíme Miriam a Vlastimila, tak jak je máme rádi, společně na rybách.

A budete samozřejmě daleko víc. Další informace sledujte na našem webu a facebooku už zítra.

Admin Kuba / 31.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Jaká bude Ulice na podzim? Oficiálně se to dozvíme 1. srpna

Léto teprve začalo, ale někdo už musí myslet na podzim. A ne jenom myslet, u někoho vládne podzim v plné síle. Např. u tvůrců Ulice, kteří již točí podzimní díly. Také TV Nova se připravuje na podzim a dává dohromady programové plány. Ty oficiálně představí na své tradiční tiskové konferenci, která vždy probíhá na přelomu července a srpna. Letos je tiskovka naplánovaná na 1. srpna 2013.

V tento den se oficiálně dozvíme všechny připravované novinky TV Nova na letošní podzim a samozřejmě jako vždy budou představeny i novinky ve stávajících pořadech a seriálech. Proto se na tuto tiskovou konferenci zaměřujeme i my. Dozvíme se totiž na ní všechny novinky ze seriálu Ulice, a to jak nové postavy, tak hlavní příběhy, které uvidíme v nadcházející sezóně.

Některé novinky už se samozřejmě ví dopředu (jako např. příchod nové posily v podobě Vilmy Cibulkové), něco se dozvíme i během července, ale oficiálně a to nejdůležitější vyjde napovrch právě 1. srpna. Takže nás určitě sledujte celé léto, protože toho budeme mít pro vás připraveno hodně a vždy se od nás vše dozvíte, co se bude v Ulici dít.

Admin Kuba / 29.6. 2013 /
foto: digizone.cz


Vilma Cibulková si pravděpodobně zahraje mámu Lenky

V pondělí jsme vám trochu představili novou postavu seriálu Ulice (Ivanu), kterou bude hrát Vilma Cibulková. Zatím ovšem bylo velké tajemství, kdo přesně Ivana bude a v jakém prostředí jí budeme moc vidět. Diváci zatím mohli jen tipovat na oficiálním webu Ulice. Z hlasů bylo jasné, že nejvíce lidí si myslí, že Vilma Cibulková si zahraje maminku Lenky Drápalové, teď už to vypadá jasněji.

TV Nova totiž novinářům rozeslala tiskovou zprávu o nové posile Ulice, na tom by nebylo nic zvláštního, ale Nova zveřejnila i první fotky z natáčení. Z nich je patrné, že Vilma Cibulková se objeví po boku Michaeli Badinkové (Lenky), přímo u Lenky v bytě. Je tedy už skoro jasné, že Ivana bude maminkou Lenky. Podívejte se na další fotky.

Admin Kuba / 23.5. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Posila deváté sezóny Vilma Cibulková již natáčí

Seriál Ulice: Vilma Cibulková jako Ivana

Nestává se příliš často, aby nové postavy Ulice byly oficiálně ohlašovány už několik měsíců předem. Ovšem v případě velkých hereckých hvězd je to skoro povinností. Proto byla Vilma Cibulková jako nová postava deváté sezóny oficiálně potvrzena už na konci března, tedy skoro půl roku před tím, než jí v Ulici uvidíme. Poprvé se nám velká herecká hvězda představí hned na začátku deváté sezóny, tedy v září a koho bude hrát?

O tom koho bude Vilma Cibulková hrát zatím ví jen ona sama a tvůrci Ulice, kteří nechtějí nic prozradit a pro všechny to tak bude velké tajemství minimálně ještě několik týdnů. Víme zatím jen málo. Její postava se bude jmenovat Ivana a bude to velmi výrazná postava, která změní život některým již známým uličníků. Ale i její život se převrátí vzhůru nohama. V Ulici Ivana začíná nový život, všechno pro ní bude nové, až na jeden záchytný bod, kolem kterého je spousta otázníků.

Tohle málo zatím tvůrci Ulice prozradili fanouškům, určitě se časem dozvíme další informace. Zatím můžete hlasovat v anketě na oficiálním webu Ulice (ulice.nova.cz), kde můžete tipovat koho si Vilma Cibulková v Ulici zahraje. Zatím jasně vede maminka Lenky Drápalové, až ve velkém závěsu za ní sestra v Liborově ordinaci. Bude to někdo z nich? Nebo někdo úplně jiný? Uvidíme v deváté sezóně...

Admin Kuba / 20.5. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Padla první klapka deváté sezóny, ta začne na rybách

Je polovina května, to znamená, že se pomalu blížíme k závěru televizní sezóny. Už za měsíc a půl začnou tolik očekávané prázdniny, tedy očekávané především ze strany dětí. Kromě školní docházky ovšem skončí ještě něco. Většina seriálů a pořadů vysílané v televizi, také totiž dostanou prázdniny a naberou síly do nové sezóny. Stejně dopadne i Ulice, která se na konci června s námi rozloučí.

Zatímco my, televizní diváci, sledujeme osudy hrdinů z Ulice v osmé sezóny, tvůrci už pracují na sezóně deváté a dnes dokonce padla první klapka deváté sezóny, kterou na obrazovkách TV Nova uvidíme na podzim. Co nás v nové sezóně čeká? Zatím je jisté jen to, že nás čeká nová posila v podání Vilmy Cibulkové. Nová sezóna začne v září tak, jak by asi málokdo čekal, ale rozhodně budete mít radost.

Po několika letech si totiž vyrazí na ryby Vlastimil Pešek společně s Miriam Hejlovou. Na tento díl se určitě většina z nás už teď těší, tyto scény totiž patří vždy k těm nejoblíbenějším, vzpomeňme například na Zlatou muškou, tento pilotní film je považován za jeden nejlepší díl Ulice vůbec. Těšte se tedy na novou sezónu. Na závěr se můžete podívat na reportáž z natáčení a na rozhovor herců Rudolfa Hrušínského a Hany Maciuchové. V reportáži se také dozvíte nějakou tu zajímavost od kreativního producenta Ulice Matěje Podzimka. Reportáž najdete zde.

Admin Kuba / 15.5. 2013 /
foto: Archiv TV Nova

 

 

Exkluzivní ochutnávky z deváté sezóny...

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Zpečetěno! Co všechno Pešek Kláře podepíše? Zpečetěno! Co všechno Pešek....

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Viki zasklí Frantu! Proč? Viki zasklí Frantu! Proč?

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Miriam a Vlastimil opět na rybách! Miriam a Vlastimil opět na ryb..

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Evin přítel Miloš je tu! Evin přítel Miloš je tu!

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Maxovo vyznání Zuzaně Maxovo vyznánění Zuzaně

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Mára ve spárech exekuce! Máme má problém! Řeší exekuci

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Drsná hádka Gábiny a Hynka Drsná hádka Gábiny a Hynka

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Divoká bitka Emy s Frantou Divoká bitka Emy s Frantou

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Správcová Klára se s nájemníky nemazlí Správcová Klára se s nájemníky..

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Trhej! Na Libora se vrhá Igorův vlčák Drama v Ulici, na Libora se vr...

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Světlana s Millerem opět v Ulici Světlana s Millerem opět v Ulici

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Těžká rána opilcova aneb Jarda po pařbě Těžká rána opilcova, aneb Jard...

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Monika dostává kapky od Romany Monika dostává kapky od Rom...

Ulice: Exkluzivně v předpremiéře - Boris vlítne Mikimu a Míše do sexu Boris vlítne Mikimu a Míše do...

Podzim 2013: Ulice Odtajněno! Víme, co se bude dít..

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Jun2013/1519991.jpg?d41d Jarda v šoku, tchyně ve dveřích!

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Jun2013/1519992.jpg?d41d Co přinese devátá sezóna Ulice?