Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

http://fanclub-ulice.wbs.cz/jaro_v_ulici2013.png

 


 


Jaro 2013 v Ulici prozrazeno, co nás čeká?

TV Nova dnes, tedy v úterý 15. ledna 2013 představila novinářům a divákům internetového kanálu Nova News své jarní vysílací schéma. Nás samozřejmě nejvíce zajímaly novinky okolo seriálu Ulice. Bohužel přišlo zklamání, protože skoro všechny novinky, které dnes byly prozrazeny jsou již známé, včetně nové postavy Evy Toužímské. Ulice je totiž jediným pořadem Novy, který nestartuje až v únoru, ale začal vysílat již v lednu, tedy před zahájením tiskovky.

I tak si ovšem můžete přečíst, jaké hlavní příběhy nás čekají. Ten největší je samozřejmě otázka pěstounů, toto téma si na tiskovce uvedla přímo herečka Ljuba Krbová (Anička Lišková), která přišla v doprovodu svých dvou seriálových dětí (Ema a František), tedy herců Anička Valentová a Matyáš Valenta, ten i když nechtěl, tak nakonec prozradil, že i on ve skutečnosti prožívá první lásku.

Gábina Pumrová
Gábina porodila v posledním ročníku gymnázia, teď se svým o dvacet let starším přítelem Hynkem vychovává tříletého syna Šimona. Mají byt na hypotéku, nedostatek peněz, do toho ona studuje vysokou školu. Není divu, že je toho na ni v jejích 22 až až.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Jan2013/1433522.jpg?d41d

Lenka Drápalová a Jarda Hejl
Jarda a Lenka jsou spolu už pět let a mají téměř tříletou dceru. Schyluje se k tolik očekávané svatbě. Cestou k ní však jejich vztah k projde ještě jednou velkou komplikací. Překonají jí? A pomůže jim v krizi jejich nejbližší – Miriam Hejlová?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Sep2012/1364963.jpg?d41d

Liškovi
Bedřich a Anča mají už několik let v pěstounské péči desetiletou Emu. Do jejich rodinné idyly náhle zasáhne žádost Eminy biologické matky o navrácení dcery do její péče. Zůstane Ema u Liškových, nebo o ní přijdou? Milou protiváhou dramatického příběhu tvoří příhody dospívajícího Františka – první láska a průšvihy s ní spojené.

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - První setkání Liškových s matkou Emy

Vlastimil Pešek a Amálie Seidlová
Vlastimil po letech znovu navázal kontakt s dcerou Klárou a vnučkou Adrianou. Ovšem jejich přístup k dědovi zdaleka není nezištný, kromě lásky od něj očekávají i materiální zajištění. Amálie to na rozdíl od Vlastimila registruje a nemůže se dívat, jak se její partner nechává využívat. Ochrání Vlastimila před jeho „holkami“?

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/365x205/Nov2011/869005.jpg?d41d

Libuška Neumannová a Libor Seidl
Ona – žena, která si prošla peklem domácího násilí i alkoholismu a teď se snaží rozvést. On – muž, který už má těžký rozvod za sebou a teď bojuje, aby udržel kontakt se svými syny… Oba jsou osamělí, oba přišli skoro o všechno. Dokáží se opřít jeden o druhého?

Seriál Ulice: Balí Libor Libušku?

Monika Farská
Monika je přes tři roky bez chlapa a touží se znovu zamilovat. Už však nemá sílu čekat na „prince na bílém koni“ a začne si se svým nejlepším kamarádem Márou, se kterým bydlí a provozuje bar. Ale co když se princ nakonec objeví?

Ulice - Monika a Mára

Lumír Nykl
Rozvedenému Lumírovi pomalu táhne na padesát a stále nemá potomka. Sám by se s tím už nějak vyrovnal, ale jeho matka Vilma trvá na tom, že chce vnoučka a dědice jejich rodinného pekařství. Podaří se jí najít synovi vhodnou partnerku? Nebo se Lumír úspěšně ubrání?

Seriál Ulice: Zůstane Lumír na ocet?

Matěj Jordán a Bětka Klimešová
Bětka prožívá šťastný vztah s Matějem, který ovšem neustále komplikují eskapády jejího otce „Admirála“. Ten se sice konečně smíří s tím, že se jeho milovaná dcera osamostatnila, ale problém je, že vzápětí si začal s její nejlepší kamarádkou Kristýnou. Vyrovná se s tím Bětka?

Seriál Ulice: Vezme Bětka na milost tátu s Kristýnou?

Nová postava Eva Toužímská (Vanda Hybnerová)
Matka Emy a Mirka neměla nikdy velké štěstí na muže. Otěhotněla již v osmnácti letech, provdala se a po pár měsících se jí narodil Mirek. Manželství s hrubiánem Toužimským ale šťastné nebylo. Hádky byly na denním pořádku, což se neblaze podepsalo i na dětech. Ještě větší ranou pro ně bylo odsouzení a uvěznění matky za podvody a krádeže.
Zatímco Eva Toužimská byla za mřížemi, děti si prošly doma peklem. Nakonec skončily v dětském domově. Ema byla později umístěna do pěstounské péče k Liškovým. K adopci její matka souhlas nedala. Ve vězení se totiž upnula k naději, že po svém propuštění dětem vynahradí vše, oč je za ta léta připravila.
Nyní je matka Emy a Mirka zpět. Ráda by napravila všechny chyby, kterých se vůči vlastním dětem dopustila. Zejména je rozhodnutá bojovat o Emu a získat ji zpět do své péče. Podaří se jí to?

 

Seriál Ulice: Eva Toužimská

 

  • Průměrný podíl na sledovanosti v podzimní sezóně v CS 15-54 činil 32%
  • Podzimní epizody seriálu Ulice průměrně sledoval téměr 1 000 000 všech diváků (4+)
  • Nejvyššího podílu na publiku dosáhly podzimní epizody seriálu Ulice u žen 45-54 let (41,8%) a žen 15-24 let (38,2%)
Tak si určitě nenechte ujít nové díly Ulice, které již můžete sledovat každý všední den v 18:30 na TV Nova, všichni obyvatelé Ulice se na vás moc těší.

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova
Foto: Archiv TV Nova

 Jaké bude jaro v Ulici a na Nově? Dozvíme se v úterý

Leden se blíží už do své poloviny a naše české televize již několik týdnů pracně připravují své jarní vysílací schéma, které vždy začíná v průběhu února, většinou hned na začátku nebo i dříve. Vždy před začátkem této sezóny je potřeba se s novinkami pochlubit a proto se pořádají tiskové konference, TV Nova letos neudělá výjimkou a pozvala novináře do svého sídla, kde se seznámí se všemi novinkami, které se na kanálech Nova group objeví letos na jaře.

Jak bývá dobrým zvykem, tak nejvíc pozornosti samozřejmě má přímo hlavní kanál, tedy Nova. Co je jisté už teď je to, že novými díly bude pokračovat Ulice (ta už začala), Ordinace i Gympl. Největším trhákem pak bude samozřejmě nová SuperStar, hovoří se i nových dílech Výměny manželek a podle bulvárních novinářů svou vlastní talk show připravuje Leoš Mareš. O tom všem se bude mluvit na tiskovce.

My si samozřejmě všechny novinky z TV Nova nenecháme ujít a budeme vás informovat o všem co se na Nově objeví, ale především se zaměříme na Ulici. Ta už jako vždy začala vysílat a spousta novinek již byla prozrazena, ale i přesto se dozvíme něco, co ještě nevíme a některé již prozrazené novinky si detailně rozebereme. Tisková konference TV Nova se bude konat toto úterý (15.1.) dopoledne, takže hned po skončení, tedy v odpoledních novinách se můžete těšit na první novinky.

 Novinky o Ulici z jarní sezóny, které již byly prozrazené

 

Liškovi
Ulice se s vámi rozloučila v letošním roce ve chvíli, kdy se Liškovi dozvěděli šokující novinu. Chtějí jim vzít Emu! Mohou se nějak proti tomu bránit? Jak Emu uchránit dalších otřesů? Čím vším si budou muset projít od chvíle, kdy jim do života vstoupí Emina biologická matka? U Liškových začne pořádně přituhovat hned v prvních novoročních dílech. A my pro vás chystáme také chat s Mirkem Toužimským, jenž se s mámou po letech opět setká.

 

Gábina a Hynek
Do Ulice se naplno vrací také Gábina se svou rodinkou – s partnerem Hynkem a nyní už tříletým synem Šimonem. Jak se všichni tři mají? Gábinu čeká další zkouškové období, psaní bakalářky i příprava na státnice. A k tomu všemu ještě péče o domácnost i malého Šímu. Jak to všechno zvládne? A jak jim to po třech letech s Hynkem klape?

 

Libuška
Už víte, že Libušku čeká v novém roce nová láska. Ovšem ani ona to nebude mít zcela jednoduché. Eliáš je stále ještě jejím manželem. A jak o Vánocích přiznal, na rodině mu pořád záleží. Jak nakonec jejich rozvod dopadne? A podaří se Libušce zvítězit nad závislostí na alkoholu? Motivací k tomu bude mít hned několik.

 

Monika a Lída
Láska se letos nevyhne ani Monice. Po dlouhé době se opět po uši zamiluje. Otázka je, jestli tentokrát už konečně do toho pravého. Její nejbližší by jí to moc přáli, ovšem Monika jim vyrazí dech svým přiznáním. Její sestra Lída už má trable s láskou vyřešené. Další však již klepou na dveře. Porod. Jak to Lída s manželem zvládnou? A jak Farští?

 

Jarda a Lenka
Na podzim Jarda požádal Lenku o ruku. A hned na začátku roku se u nich začne o svatbě mluvit. Budou velké přípravy korunovány zvoněním svatebních zvonů? V současné chvíli o tom nikdo nepochybuje. Jenže i jejich vztah čeká další velká zkouška.

 

Lumír
Lumír si to s ženskými nyní užívá. S Růžou a matkou bydlel několik týdnů a věřte, že by si to nerad zopakoval. Ovšem matka mu bude zasahovat do života i nadále. Podle ní má Lumír nejvyšší čas najít si náhradu za Světlanu a založit rodinu. A když se k tomu Lumír stále nebude mít sám, přiloží ruku k dílu ona.

 

Jirka
Štědrý večer sice Hložánkovi nakonec strávili pohromadě, ale Jirka se domů vrátit nehodlá. O azyl u profesorky Hejlové do konce roku přijde, nový bude hledat. Dokonce bude mít políčeno na vlastní bydlení. Jenže to se mu nečekaně zkomplikuje.

Libor
Liborovi se o Vánocích splnilo velké přání. U vánočního stromku se sešel s oběma svými syny. Vánoční pohoda u něj však dlouho nevydrží. Oba dva synové mu dají pořádně zabrat. Miki to zvládne sám, místo Adama se Liborovi o krušné chvíle postarají Karolína s Igorem. Naštěstí ani on nezůstane na vše sám.

Vlastimil
Klára s Adrianou se Vlastimilovi postarají o další pořádná překvapení. Přesto na ně nedá dopustit. Je to jeho rodina. Otevře mu konečně někdo oči? Co všechno by se muselo stát, aby zjistil, že jeho holky mají do svatoušků opravdu hodně daleko? A vážně je všechno tak černobílé, jak se nyní zdá?

Admirál a Kristýna
Byl to jen úlet, nebo je mezi Kristýnou a Admirálem přeci jen něco víc? Překvapivý trojúhelník se bude řešit hned na začátku roku. Jednoduché to nebude mít ani Bětka, ani Admirál, ani Kristýna, ani Matěj.