Reklamní sdělení
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁREK pro tebe 820 Kč ! Na tvůj nákup !
Šatoli.cz - svatební doplňkyhttps://www.satoli.czSvatební doplňky a dekorace, dárkové zboží, kapsáře na zeď, šperkovnice, bižuterie
Hokejové Kralupyhttps://www.hokejovekralupy.czJedno město, jeden tým. Pojďme se spojit!

Vuk Čelebić - narozen 7.4. 1988 v Praze,

i přesto, že se narodil v Praze, je napůl z Černé Hory a na půl z České republiky. Jeho tatínek totiž pochází z České Hory a maminka z Česka. Tatínek vystudoval DAMU, obor režie. Když bylo Vukovi pět let, odstěhovali se do Černé Hory, po pěti letech pak do Argentiny. Své mládí pak prožil opět v Černé Hoře, kde vystudoval gymnázium, ale pro vysokou školu se rozhodl vybrat si své rodiště, tedy Českou republiku, kde vystudoval činoherní herectví na DAMU pod vedením Daniela Hrbka, Tomáše Pavelky, Apoleny Veldové a Tomáše Töpfera.

Vuk se v Česku věnuje především divadlu, vidět ho můžeme v několika inscenacích, např. v Západočeském divadle v Chebu či v divadle Disk. Na televizní obrazovce se zatím moc neobjevoval, za sebou má jen malé role v seriálu Vyprávěj či České století. Objevil se i v několika studentských filmech.

I přes svůj mladý věk se může pochlubit dcerami Esterkou a Isabellou, kterou má s přítelkyní Bárou, která je česká písničkářka a klavíristka.

 

 

 

Zdroj životopisů: ulice.nova.cz; osobnosti.cz; csfd.cz; fdb.cz
Zdroj fotek: Archiv TV Nova

 

  • Komentáře jsou prázdné.