Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Fanclub Ulice po 13 letech končí?!?

Vážení fanoušci našeho Fanclubu o seriálu Ulice, za pár dní oslavíme 13. narozeniny a vstupujeme tak do 14 roku své existence. Je to skoro neuvěřitelné, že náš Fanclub funguje již od roku 2007 a vypracoval se na úroveň, jakou má teď.

Od samého začátku měl Fanclub Ulice spoustu změn. Začalo to tím, že jsme založili neoficiální stránky, kde jsme přidávali pár informací a zajímavostí o Ulici, postupně jsme tyto stránky změnili na Fanclub a začali se k nám přidávat členové, kterých z počátku byly desítky, po té stovky i tisíce. Stejně tak to bylo s návštěvností, která začínala na několik desítek návštěv denně, nyní je to přes tisíc.

Nyní je na čase posunout se opět dál. Vážení fanoušci, Fanclub Ulice tak, jak ho znáte, končí. Ano je to tak, po dlouhém uvážení, jsme se rozhodli, že tento web již nebude aktualizován. K tomuto rozhodnutí nás vedlo několik důvodů. Ovšem nemusíte se bát. Fanclub Ulice nekončí úplně. Budeme pokračovat tam, kde již několik let úspěšně fungujeme. A to je facebook. Tam máme přes 26 tisíc fanoušků a budeme rádi, když se k nám přidáte i vy.

Jak bude Fanclub pokračovat dál? Rozhodně nepřijdete o to, co vás zajímá nejvíce, což jsou například obsahy aktuálních dílů, které již teď nové přidáváme na facebook. Nepřijdete ani o oblíbené popisky v bublině, upoutávky, fotky, zajímavostí atd. Vše bude pokračovat stále, jen nyní na facebooku, případně instagramu. Tento web zatím bude fungovat tak, jak ho vidíte nyní, o nic zde zatím nepřijdete, jen nebudeme přidávat žádný nový obsah. Tak se na vás těšíme a děkujeme, za vaší věrnost.

Instagram-leaks-passwords-belonging-to-some-members-in-plain-textjpg-940x627x

Admin Kuba / 16.8. 2020 /

Leden 2020 se stal nejúspěšnějším měsícem Fanclubu

Vážení fanoušci Fanclubu Ulice, všem vám patří velké díky. Jenom díky vám máme za sebou nejúspěšnější měsíc v historii našeho Fanclubu. Za celý leden jsme zaznamenali neuvěřitelnou návštěvnsot, která přesáhla sto tisíc (100.429). Jen pro představu, za rok 2019 byla průměrná měsíční návštěvnost 39.000 a dosud nejúspěšnější měsíc (duben 2018) měl 73.000 návštěv.

Samozřejmě vysoká návštěvnost je díky právě aktuálnímu tématu, které se v Ulici odehrává, a to je případ Radka Mastného. Právě toto téma pak láká nejvíce fanoušků, což jde vidět i na zobrazení jednotlivých sekcí, sekce s anketou v případu Mastného byla třetí nejnavštěvovanější sekcí za celý měsíc. První stále zůstávají aktuální díly, které vás stále lákají nejvíce.

Ještě jednou tedy všem děkujeme a velké díky míří hlavně na náš Facebook, právě z Facebooku na naše stránky chodí nejvíce lidí, skoro 90 % ze všech návštěv je totiž přímo z Facebooku. Tak nám zůstaňte i nadále věrní.

Admin Kuba / 1.2. 2020 /

Rok 2019 byl pro náš Fanclub nejúspěšnější

Tak jak každý rok na začátku ledna, tak i letos se podíváme na malé shrnutí uplynulého roku na našem Fanclubu Ulice. Na začátek bych vás všechny rád přivítal v novém roce a přeji všem hodně štěstí a zdraví do roku 2020. A nyní se pojďme podívat na naše úspěchy, letos se totiž budeme hlavně chlubit. Nejdříve statistika průměrné denní návštěvnosti za posledních pět let.

2015 - 587 návštěvníků za den
2016 - 1 091 návštěvníků za den
2017 - 1 020 návštěvníků za den
2018 - 1 068 návštěvníků za den
2019 - 1 284 návštěvníků za den

Jsme opravdu velmi potěšeni z návštěvnosti za poslední rok. Jak vidíte, poslední čtyři se držíme pro nás na skvělých číslech, loni jsme se ovšem opět posunuli v průměru o více jak 200 návštěv za den. Tento úspěch nás těší o to víc, že Fanclub se z velké části drží převážně na Facebooku, ale jsme rádi, že vás náš Fanclub baví i na webu, kde se nejlépe daří rubrikám Aktuální díly, Herci, Novinky a v posledním měsíci i Adventní kalendář.

Děkujeme vám i za to, že jste s námi na Facebooku, kde máme již přes 24 600 fanoušků a na našem facebooku to stále velmi žije. Pomalu se rozjíždíme i na instagramu, kde zatím máme přes 200 sledujících. Velké díky pak patří i těm, kteří se rozhodli být oficiálním fanouškem a registrují se do Fanclubu Ulice. Loni se k nám přidalo 592 fanoušků, celkově již tak máme přes 1 200 oficiálních fanoušků.

Ještě jednou tedy moc děkuji za tyto krásné úspěchy, které s námi tvoříte hlavně vy. Věřím, že nám zachováte přízeň i v letošním roce.

Váš Fanclub Ulice.

Admin Kuba / 1.1. 2020 /

Na vše přání vracíme Adventní kalendář Fanclubu Ulice

http://nd06.jxs.cz/116/861/9971fd3eef_96002433_o2.png?1384959899

Po třech letech vracíme do našeho Fanclubu oblíbený Adventní kalendář, který u nás byl celkem 3x, a to v letech 2014 až 2016. Každý další rok nám pak přišlo několik dotazů, zda bude opět kalendář i v daném roce, vždy jsme bohužel museli napsat, že nebude. Důvodem bylo hlavně to, že celý Adventní kalendář je velmi časově náročný, hlavně vše připravit a pak sledovat a vyhodnocovat stav vašich bodů ze soutěže.

Kdo náš Fanclub navštěvuje kratší dobu, tak malé připomenutí. V našem kalendáři šlo vždy o to, že každý den jste si otevřeli jedno okénko (jako v klasickém adventním kalendáři), každý den jste si pak mohli zahrát nějakou jednoduchou hru, ať už zábavnou, tipovací či vědomostní. Za každou hru se sbírali body a na závěr ti nejlepší získali i ceny.

Zábavný hry zůstávají i letos, co ovšem končí je celá soutěž. Ano je to tak. Adventní kalendář již nebude o soutěži, hrát jednotlivé hry můžete pouze pro zábavu, nebudete ani vyplňovat své údaje. Věřím, že vás tato forma bude bavit a zkrátíte si tím tak čas na Ježíška. Samozřejmě i letos všechny hry budou na motivy Ulice. Začínáme už 1.12. a končíme 24.12. V minulosti nová hra byla spuštěna ve večerních hodinách, letos to bude už od rána.

Admin Kuba / 1.12. 2019 /

Tradiční ohlédnutí za uplynulým rokem

Bývá jíž zvykem, že se na našem webu na začátku roku ohlédneme za tím starým rokem. Výjimku neuděláme i teď. Ještě jednou bych všechny fanoušky rád přivítal v roce 2019 a přeji vám do nového roku štěstí, zdraví a spokojenost. Jsem moc rád, že jste stále s námi, a že nám to stále jen dokazujete.

Musíme se opět malinko pochlubit. Začneme návštěvností webu. Již tradičně si shrneme průměrnou denní návštěvnost. Podívejte se s námi za denní průměr za posledních pět let.

2014 - 419 návštěvníků za den
2015 - 587 návštěvníků za den
2016 - 1 091 návštěvníků za den
2017 - 1 020 návštěvníků za den
2018 - 1 068 návštěvníků za den

Jak vidíte, návštěvnost webu za poslední tři roky je prakticky stejná (loni dokonce mírné zvýšení), a to mě moc těší. Důvodem je hlavně to, že tento web již není tak často aktualizován jako v minulosti. Více se zaměřujeme na náš facebook, ale i přesto se návštěvnost nemění, spíše roste. Za to vám moc děkuji. Nejvíce k tomu napomáhají obsahy nových dílů, tato rubrika je na webu tou nejnavštěvovanější. Úspěšná stále je i rubrika Novinky a životopisy herců.

Velké poděkování míří na facebook, kde máme skoro 22 tisíc podporovatelů a také našim fanclubákům. Pro naše fanclubáky již nepřinášíme během roku tolik zábavy jako dříve, ale i letos vás určitě něco málo čeká. Již více jak rok máme nový způsob registrace do Fanclubu, své účty si u nás spravujete sami a v loňském roce se tímto novým způsobem k nám přidalo 270 nových fanoušků.

Ještě jednou tedy moc děkuji všem, kteří jste s námi. Děkujeme i produkci seriálu Ulice, která nás stále podporuje. Budeme se na vás těšit i v tomto novém roce, roce 2019.

Váš Fanclub Ulice.

Admin Kuba / 6.1. 2019 /

Duben se stal nejúspěšnějším měsícem historie našeho Fanclubu

Nové díly Ulice stále přitahují velkou část diváků, není proto divu, že jeden z dubnových dílů se stal nejsledovanějším dílem letošního roku. Příběhy, které se aktuálně odehrávají v seriálu, jsou velmi divácky atraktivní. Poznat to jde i v našem Fanclubu.

Duben se stal vůbec nejúspěšnějším měsícem historie našeho webu. Celková návštěvnost za celý měsíc byla 73 436 návštěv, což v průměru znamená přes 2 400 návštěv za den. V reálu to ovšem znamenalo, že 4x jsme zaznamenali návštěvnost za den vyšší jak 4 000, v jeden den dokonce 5 651 návštěv, což je také denní rekord letošního roku a nejvyšší denní návštěvnost od února loňského roku.

Počet reálných návštěv byl přes 70 tisíc, ovšem počet zobrazení (tzn. že jeden návštěvník zobrazil naši stránku během dne vícekrát) byl mnohem vyšší, celkem jsme zaznamenali přes 190 tisíc zobrazení. Nejvíce zobrazované rubriky jsou pak Aktuální díly, Úvod, Novinky, Smrt v Ulici a Herci.

Admin Kuba / 1.5. 2018 /

Náš Fanclub má za sebou další úspěšný rok

Vítáme všechny našeho fanoušky v roce 2018, jsme rádi, že jste stále s námi a věříme, že nám zachováte přízeň stejně jako v předchozím roce, tedy v roce 2017, který byl pro náš Fanclub opět úspěšným. Pojďte se s námi podívat na pár čísel úspěchu.

Jsme neuvěřitelně moc rádi za to, že stále držíme skvělá čísla sledovanosti, a to i přesto, že náš web není tak často aktualizován jako v minulých letech a více se zaměřujeme na dění na facebooku. Podívejte se na denní průměrnou návštěvnost za poslední čtyři roky.

2014 - 419 návštěvníků za den
2015 - 587 návštěvníků za den
2016 - 1 091 návštěvníků za den
2017 - 1 020 návštěvníků za den

Jak vidíte, rok 2017 přinesl podobná čísla jako v roce 2016, čekal nás jen opravdu mírný pokles. Ale zase jsme zaznamenali rekord, 26. 2. náš web navštívilo 26 290 lidí. Což je opravdu neuvěřitelné číslo a my za něj děkujeme.

Děkujeme i fanouškům na facebooku, kde se v loňském roce přidalo přes 5 000 fanoušků a naše stránka tak má přes 20 000 fanoušků. Poděkování patří i členům našeho Fanclubu, počet nových členů stále roste. Ke konci roku jsme představili nový způsob registrace do Fanclubu, kde si účet nově spravujete sami, což je velká výhoda. Nový způsob registrace vyzkoušelo již 350 členů.

Jsme tedy moc rádi, že jste stále s námi, ještě jednou vám všem moc děkujeme. A velké díky patří i ostatním. Především produkci seriálu Ulice, že nás podporují a mají s námi trpělivost. :) Poděkování patří i hercům, se kterými spolupracujeme na facebooku a nově děkujeme i redakci internetového serveru doma.cz, se kterým jsme na konci roku navázali spolupráci.

Tak rozhodně nám zůstaňte věrni a hodně štěstí v roce 2018 přeje Fanclub Ulice.

Admin Kuba / 1.1. 2018 /

20.000 fanoušků má náš Fanclub na facebooku

Náš Fanclub má za sebou jeden z dalších úspěchů. Facebookové stránky, které máme již několik let mají od tohoto týdne již přes 20.000 fanoušků, což je opravdu neuvěřitelné číslo, o kterém jsme na začátku vůbec ani nesnili.

Všem fanouškům tedy moc děkujeme a pokud ještě mezi námi nejste, tak určitě neváhejte, protože právě na facebooku se vždy dozvíte nejaktuálnější novinky jako první. Najdete nás přímo zde.

Admin Kuba / 2.11. 2017 /

Náš web má za sebou rekordní návštěvnost, děkujeme

Náš web je s vámi už devět a půl roku, brzy oslavíme desáté výročí. I přesto, že jsme s vámi tolik let, tak se nám stále daří. Dokonce často ještě mnohem více, než na samotném začátku. V těchto dnech jsme trhali neuvěřitelné rekordy, k tomu pomohla významná událost, a to porod Míši Tomešové.

Neděle 26. 2. 2017 byl pro náš web absolutně rekordní, překonali jsme poslední rekord více jak 5x, za celý den nás navštívilo celkem 26 290 návštěv. Jen pro zajímavost, poslední rekord byl přes z ledna loňského roku, 5 400 návštěv. Díky této rekordní denní návštěvnosti byl pak rekordní i celý měsíc, kdy jsme zaznamenali celkem 63 545 návštěv.

Všem našim návštěvníkům, věrným fanclubákům moc děkujeme. A děkujeme i fanoušům na facebooku, kde nás již brzy bude celkem 20 000. Jsme rádi, že jste s námi a určitě s námi zústaňte i nadále.

Admin Kuba / 1.3. 2017 /


Máme za sebou další úspěšný rok, dokonce rekordní

Vítáme všechny naše fanoušky v novém roce, v roce 2017, čeká nás nových 365 dní a my věříme, že po celou dobu budete opět s námi. Stejně jak jste to dělali v roce 2016. A my vám za tento rok opravdu moc děkujeme, rok 2016 se totiž stal rekordním rokem, a za to jsme moc rádi.

Za zmínku rozhodně stojí stále se zvyšující návštěvnost našeho webu. Malá statistika, v roce 2014 byla průměrná denní návštěvnost 419 návštěvníků, v roce 2015 to bylo 587 návštěv za den a loni, tedy v roce 2016 již 1 091 návštěv, což je o skoro polovinu více než v předchozím roce. Nejlépe se nám dařilo v říjnu a v lednu, kdy padl i denní rekord v návštěvnost (5 441 návštěv za den). Všem moc děkujeme.

Poděkování patří i všem, kteří jste s námi na facebooku, kde máme již přes 15 000 fanoušků a za zmínku stojí to, že více jak 10 tisíc označení To se mi líbí se přidalo právě v roce 2016. A velké poděkování patří i našim věrným fanclubákům z Fanclubu. Také zde byl rok 2016 rekordní. V roce 2014 se k nám přidalo 400 nových fanclubáků, v roce 2015 již 600 fanclubáků a v minulém roce neuvěřitených 1 068 nových fanclubáků.

Ještě jednou tedy moc děkujeme, jsme rádi, že za těch devět let se stále zlepšujeme, což nám dokazuje právě zvyšující se zájem o náš Fanclub. Můžeme vám slíbit, že i v tomto roce zachováme úroveň webu takovou, jaká je teď, v letošním roce oslavíme již deset let s vámi. Závěrem děkujeme i produkci seriálu Ulice za podporu, kterou nám dávají a také za dárky věnované do naší vánoční soutěže.

Tak rozhodně nám zústaňte věrni a hodně štěstí v roce 2017 přeje Fanclub Ulice.

Admin Kuba / 1.1. 2017 /


Přejeme všem fanouškům krásné Vánoce

Všem našim věrným fanouškům přejeme krásné prožítí vánočních svátků, bohatého Ježíška a hodně štěstí do nového roku. Jsme rádi, že jste nám i v roce 2016 zachovali přízeň a těšíme se na vás na všechny opět v roce 2017. Děkujeme, máme vás rádi a zůstaňte nám věrni. :)

Admin Kuba / 24.12. 2016 /


Proč se nemůžu stát členem Fanclubu Ulice?

Na začátek malé chlubení. K dnešnímu dni se do našeho Fanclubu Ulice v tomto roce, tedy v roce 2016 přidalo již 1.000 fanoušků, a za toto číslo jsme moc rádi. Těší nás, že zájem o Fanclub je rok co rok vyšší. V minulém roce, tedy v roce 2015 se k nám přidalo 618 fanoušků, letos jsme toto číslo už dávno překročili, a to ještě není konec roku.

A nyní k důležitým věcem. Stát se členem Fanclubu není vůbec těžké. Stačí vyplnit tento formulář, kde zadáte e-mail a přezdívku, která pak bude uvedena i ve Fanclubu. Emailová adresa nikde veřejně uvedena nebude. Po odeslání tohoto formuláře stačí už jen počkat, než vám přijde potvrzující email s heslem pro vstup do Fanclubu. Nové přihlášky vždy vyřizujeme maximálně do jednoho týdne, takže vždy prosím vyčkejte, než vám potvrzující email přijde.

Občas se ovšem stane, že vám žádný email nepřijde. Hlavním důvodem může být to, že zadáte špatně emailovou adresu. Většinou chyba bývá za @, kde místo xxx.cz zadáte xxx,cz. Pokud si této chyby všimneme, tak jí opravíme a email pošleme, ale pokud uděláte chybu třeba ve jméně, tak to rozeznat nemůžeme a pak vás do Fanclubu zařadíme, jen vám nelze odeslat email s heslem. Doporučujeme občas zkontrolovat rubriku Fanclubáci (více zde), pokud zde najdete přezdívku, kterou jste zadali při registraci, ale nepřišel vám email s heslem, tak nám napište na email (fanclub-ulice@wbs.cz) a zkusíme vypátrat, kde je chyba.

Pokud jste zapomněli heslo do Fanclubu, můžete vyplnit formulář "Zapomněl jsem heslo". Zde zadáte email, podle kterého my opět do několika dnů prověříme, zda ve Fanclubu jste a pokud ano, pošleme vám nové heslo. Pokud vás v systému ovšem nenajdeme, heslo nepošleme. A rozhodně se nebojte i v tom případě, když už zapomenete, jestli jste se v minulosti do Fanclubu přihlásili. Klidně se můžete přihlásit znovu. My každou přihlášku kontrolujeme, a pokud zjistíme, že už ve Fanclubu jednou jste, nezařadíme vás znovu, ale jen vám zašleme email s informací, že už ve Fanclubu jste a přidáme k emailu i heslo.

Každého fanouška si vážíme, takže když zjistíte nějaký problém, nebojte nám napsat. V okamžiku vydání tohoto článku (sobota 10.12. 2016 13:50 hodin), máme vyřízené všechny přihlášky. Pokud jste se přihlásili před tímto časem a žádný potvrzující email vám nedorazil, tak nás kontaktujte na email, zjistíme, kde je chyba.

A na závěr ještě jedna důležitá zpráva. Aktuální vánoční soutěž Adventní kalendář není součástí Fanclubu Ulice. Vyplnit soutěže tak může kdokoliv bez ohledu na to, zda jste či nejste ve Fanclubu.

Admin Kuba / 10.12. 2016 /


Také letos se můžete těšit na Vánoce i s Adventním kalendářem

Vánoce jsou už opravdu za rohem, příští víkend nás čeká první adventní neděle a je tedy na čase si prozradit, co čeká nás, na našem webu. Tradice je tradice, takže i letos vás nepřipravíme o náš vánoční speciál, ve kterém si budete moc připomenout všechny vánoční epizody Ulice nebo si poslechnout koledy. Ale samozřejmě tím hlavním bude náš tradiční Adventní kalendář, který pro vás letos připravujeme už počtvrté.

Ano, už čtvrtý ročník bude mít náš kalendář. Každým rokem je úspěšnějším, takže vynechat tuto vánoční soutěž opravdu nemůžeme. Pro ty, kteří nás navštěvují krátce, malé shrnutí. Adventní kalendář je velká vánoční soutěž Fanclubu Ulice, ve které každý den, po celý advent, postupně každý den otevíráte "okénka", ve kterém najdete vždy nějakou hru. Za splnění této hry získáte body a na konci adventu ti z vás, kteří získají nejvíce bodů, můžou vyhrát zajímavé ceny.

Také letos děkujeme produkci seriálu Ulice, která nám ceny do soutěže věnovala. O důvod víc se tak naší soutěže zúčastnit. A pozor! Letos nás čeká malá příjemná změna. Letos poprvé budeme bodovat celý advent. Hry si tak budete moc zahrát kdykoliv a vždy za ně dostanete body. Celá soutěž tak bude mnohem napínavější a zajímavější.

Vánoční speciál na webu spustíme první adventní neděli 27. listopadu, Adventní kalendář pak poprvé 1. prosince.

Admin Kuba / 19.11. 2016 /


Říjen byl nejúspěšnějším měsícem v historii našeho webu

V letošním roce se našemu webu opravdu daří. Získáme stále nové a nové fanoušky a jsme za to moc rádi a vám děkujeme. Nový úspěch jsme zaznamenali v minulém měsíci. Měsíc říjen se totiž stal nejúspěšnějším měsícem v historii našeho webu. Moc děkujeme.

Celková návštěvnost za celý měsíc byla 46 907 návštěv. V průměru nás každý den tedy navštívilo více jak 1 513 návštěv. Je to krásné číslo a jsme za něj rádi. A rozhodně nekončíme, náš web pro vás bude fungovat i nadále, a to i v období Vánoc.

Jako každý rok, tak i letos pro vás připravujeme velkou vánoční soutěž, ve které budete opět moc hrát o zajímavé ceny, které nám do soutěže věnovala produkce Ulice. O jakou soutěž půjde? Bude to další ročník velké oblíbené soutěže Adventní kalendář Fanclubu Ulice. Rozhodně se máte na co těšit.

Admin Kuba / 1.11. 2016 /


Na facebooku máme 10.000 fanoušků, děkujeme

Náš Fanclub Ulice má v letošním roce jeden velký úspěch za druhým a jsme moc rádi, že se nám tak daří, velké díky za to patří jenom vám. Od včerejšího dne máme za sebou jeden z dalších velkých úspěchů. Na našich facebookových stránkách máme totiž již 10.000 fanoušků.

Jsme za toto číslo moc rádi, když jsme před lety zakládali náš web a později i Fanclub, netušili jsme, že se nám jednou bude tak dařit. Facebook jsme samozřejmě založili až o něco později a už tam máme tolik fanoušků. Všem vám moc za to děkujeme a jsme rádi, že jste stáli s námi.

Admin Kuba / 12.6. 2016 /


Na webu máme milion návštěv i nový denní rekord

Minulý rok se pro nás stal nejúspěšnějším rokem v historii našeho webu, ale rok 2016 nám začíná ještě lépe, dokonce tak, že trháme rekordy. Tento týden, přesněji pak v úterý 12. ledna jsme totiž na webu zaznamenali nový rekord v denní návštěvnosti, za celý den jsme zaznamenali 5 441 návštěv, což je o skoro 800 návštěv víc než předchozí rekord z ledna 2014. Moc za to děkujeme.

A to není vše. Velkého milníku jsme dosáhli i dnes, v sobotu 16. ledna. Dnes totiž počítadlo návštěvnosti zaznamenalo celkem již 1 000 000 návštěv za celou historii našeho webu. Takže i za toto číso moc děkujeme. Jsme rádi, že se vám náš web stále líbí, určitě nás sledujte i nadále.

K našemu výročí nám jeden z našich fanoušků udělal toto video, my moc děkujeme.

Admin Kuba / 16.1. 2016 /


Rok 2015 byl pro náš Fanclub nejlepším rokem v historii

Rok 2015 je definitivně za námi a před námi je rok 2016, který bude mít 366 dní a po celou tuto dobu se budeme snažit být opět s vámi. A věříme, že vy nám to budete oplácet, stejně jako v roce 2015, který se stal nejlepším rokem v historii našeho webu, a že už je to celkem velká historie, skoro osm a půl roku s vámi.

Na začátek je určitě třeba zmínit, že se nám stále zvyšuje návštěvnost webu, zatímco v roce 2014 byla průměrná denní návštěvnost 419 návštěvníků, v roce 2015 to bylo již 587 návštěv za den. Rekordní pro nás byl prosinec, který se stal druhým nejlepším měsícem v historii našeho webu. Z 31 dnů jsme celkem 20x měli za den více jak 1 000 návštěv. Nejlepší den pro nás pak bylo 4. srpna - 2 316 návštěv. Děkujeme.

Díky patří i fanouškům na facebooku, kde máme již více jak 5 000 označení To se mi líbí, z toho více jak polovina se k nám přidala právě v roce 2015. Neuvěřitelné. Poděkovat musíme i našim věrným fanclubákům, i v tomto ohledu to pro nás byl rekordní rok. Zatímco v roku 2014 se do našeho fanclubu přidalo 400 fanclubáků, loni to bylo již více jak 600 fanclubáků.

Jsme tedy rádi, že se vám náš Fanclub Ulice stále líbí, snažili jsme se pro vás být lepší a lepší a snad se nám to stále daří. Velkou proměnou nám prošla rubrika Herci, kde teď životopisy herců najdete mnohem více přehledněji poskládané, máme nový vzhled i několik nových rubrik. Díky produkci Ulice jste mohli o Vánocích soutěžit i o krásné dárky, tři z vás vyhráli deku s logem Ulice. Ještě jednou všem děkujeme, vám i Ulici a budeme rádi, když nám zachováte přízeň i v tomto novém roce, v roce 2016.

Admin Kuba / 1.1. 2016 /