Léto je konečně tady. Roční období, na které se těší většina lidí. Těch důvodů je několik, ti školou povinní se těší hlavně na to, že budou mít dva měsíce zasloužené volno. Dospělý se pak těší na delší pracovní volno a úžívají si sluníčka (pokud nám bude letos přát).
Jak už bývá zvykem, tak v letních měsících má volno i seriál Ulice, který na obrazovky TV Nova vrátí jako vždy zase v září, ale co mají dělat věrní fanoušci Ulice, kteří bez svého seriálu nemůžou být? Útěchou vám může být náš web, který funguje i přes léto.
 


 
 

http://nd05.jxs.cz/120/120/88930f9cfa_77870200_u.jpg?1310723961 Jaroslava Obermaierová tráví léto na chatě

 


Hvězdní hosté v Ulici (9. část)

 


Krásné Thajsko přilákalo Šárku Vaculíkovou

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 35. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (8. část)

 


Tradiční Chorvatsko i pro Romana Vojtka

 


Vyzkoušejte si znalosti o Ulici v našem 4. letním kvízu

 


Léto Bereniky Kohoutové, jaké bylo a je?

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 34. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (7. část)

 


Jaké léto má letos Anička Valentová?

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 33. týdnu?

 


S Annou Fixovou na Sicílii i do Jižních Čech

 


Hvězdní hosté v Ulici (6. část)

 


Hana Maciuchová zkoumala v létě hory

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 32. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (5. část)

 


Léto Kryštofa Rímského,pracovní i zábavné

 


Vyzkoušejte si znalosti o Ulici v našem 3. letním kvízu

 


Na dvě krásné země se těší Dana Syslová

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 31. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (4. část)

 


Kde uvidíte Rudolfa Hrušinského v létě?

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 30. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (3. část)

 


http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Nov2012/1406009.jpg?d41d Léto Patricie Solaříkové? Jedině na koni...

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 29. týdnu?

 


Ljuba Krbová bude opět cestovat po světě

 


Hvězdní hosté v Ulici (2. část)

 


Vyzkoušejte si znalosti o Ulici v našem 2. letním kvízu

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 28. týdnu?

 


Hvězdní hosté v Ulici (1. část)

 


Míša Badinková pojede v létě do Řecka

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 27. týdnu?

 


Ilona Svobodová míří do rakouských Alp

 


Vyzkoušejte si znalosti o Ulici v našem 1. letním kvízu

 


Jaké díly Ulice nás čekají v Telce ve 26. týdnu?

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 


http://nd05.jxs.cz/120/120/88930f9cfa_77870200_u.jpg?1310723961 Jaroslava Obermaierová tráví léto na chatě

Poslední prázdninový víkend je tady. Už v pondělí se řada z nás vrátí zpět do školy, někteří možná ještě mají dovolenou a čekají už je také práce. V našem letním speciálu jsme si prozradili to, jak tráví léto hvězdy seriálu Ulice. Celkem tímto speciálem "prošlo" 14 hvězd (včetné Jaroslavy Obermaierové z tohoto čísla). Pojďme se tedy podívat jak obvykle tráví léto seriálová drbna Nyklová.

Paní Obermaierová tráví nejraději volný čas na chalupě, ta už jí ovšem nepatří. Nedávno jí darovala synovi, ale stále dojíždí na návštěvy a pravidelně zde tráví volný čas. "Vařím, peru, uklízím, přijímám návštěvy. Škoda jen, že je na houby moc sucho, sbírám je ráda. Ale nerostou. Nesnáším práci na zahrádce, ale to víte, co můžu dělat? Mám tu pár kytek, tak aspoň zalévám. Potřebovala bych víc klidu, času pro sebe, ale žádný nemám," prozradzuje herečka Jaroslava Obermaierová.

Chalupa patří rodině už desítky let, ale už do ní také museli investovat hodně peněz i času. "Dělali jsme plynové topení, řemeslníci museli provrtávat staré metrové zdi. Pokoj po strýci byl úplně shnilý, tam jsme předělávali úplně všechno, stropy, podlahy... Musela se udělat koupelna, je dost veliká Je to starý venkovský domek, nepodsklepený, práce jako na kostele," dodává seriálová Nyklová.

A to už je opravdu vše. Tento letní speciál končí. Snad jste si aspoň trochu početli a něco málo jste se dozvěděli o svých oblíbených herců z Ulice. Přejeme všem pěkný poslední prázdninový víkend.

Admin Kuba / 31.8. 2013 /
foto: internet


Krásné Thajsko přilákalo Šárku Vaculíkovou

Tak je to tady. Tento týden definitivně končí prázdniny a ke konci se blíží i naše letní speciály, mezi nimi samozřejmě i tento, ve kterém jsme si prozradili jak tráví léto herci z Ulice. Ale ještě u konce nejsme. Dnes je na řadě Šárka Vaculíková a po ní nás čeká ještě jedno číslo, kde si řekneme o trávení léta ještě jedné herečky. Teď tedy pojďme k seriálové Adraianě, kde byla letos v létě?

"Měla jsem teď měsíc volno a jela jsem do Thajska k moři, kde jsem se zrelaxovala - úplně nádherně.Co mě tam zaujalo? Rozhodně vůně! Jsem uchvácena jasmínovými olejíčky, mají tam strašně moc olejů, nakupovala jsem je a teď, když se jimi mažu, připomenou mi Thajsko," prozradila Šárka Vaculíková. "Zvolili jsme cestu domácké dovolené v baráčku na ostrově v blízkosti domorodců. Moje rodina už tam jezdí déle. Totiž já jsem dva roky neměla vůbec dovolenou a vypadalo to, že to tak zůstane i letos, přítel pracuje a nemůže se uvolnit. A tak mi tatínek nabídl, abych s nimi jela," dodává půvabná herečka.

A vyprávění Šárky zdaleka nekončí. Víte co je to tuk-tuk? Já jsem to nevěděl, zase jsem díky Šárce o ně moudřejší. "Jezdili jsme tuk-tukem po ostrově. Tuk-tuk je motorka s kapsou, do které se vejde až pět lidí. Takový příjemný motorový prostředek. Byla to báječná dovolená. Uvolnila jsem se, vypnula, relaxovala, koupila si slaměné pantoflíčky, které oni nosí do vody - a já je nosím po pražském bytě," vypráví své zážitky Šárka a my jen tiše závidíme. Určitě nás tento týden ještě sledujte, jak už jsem zmínil, tak nás čeká vyprávění o létě ještě s jednou herečkou z Ulice.

Admin Kuba / 28.8. 2013 /
foto: internet


Tradiční Chorvatsko i pro Romana Vojtka

Ještě týden a pár dní k tomu a prázdniny skončí. Opět to uteklo jako voda, ale přeci jen, něco na konci prázdnin pozitivního přeci jen je. Vrátí se totiž oblíbená Ulice a s ní i oblíbení herci. O nich jsme si v tomto speciálu přes léto něco málo řekli. Tedy především o jejich dovolených. Dnes jsme vybrali Romana Vojtka. Ten nevyhledává žádné exotické země, má raději klasiku.

„My každý rok jezdíme do Chorvatska i s malou dcerou. Mně se tam strašně líbí, je tam prima moře, takže určitě zavítáme tam. A potom možná ještě v září nebo v říjnu se občas ještě stává, že vyrážíme někam, kde je ještě teplo a u nás už ne, ale žádná konkrétní místa ani země ještě vlastně nevíme, vždycky to necháváme na poslední chvilku,“ prozradil herec Roman Vojtek.

Jak tedy vidíte, tak i populární herci jezdí na místa, které nejčastěji vyhledává většina Čechů. My Romanovi přejeme pěkný zbytek léta. A my rozhodně ještě nekončíme, v zásobě máme ještě někoho, o kom jsme si neřekli, jak tráví letošní léto.

Admin Kuba / 22.8. 2013 /
foto: internet


Léto Bereniky Kohoutové, jaké bylo a je?

Prázdniny už pomalu končí, takže v našem speciálu už se tak úplně nebudeme dívat na to, jaké léto budou mít hvězdy Ulice, ale spíš na to, jaké měli léto naši uličníci. Rozhodně se do konce prázdnin podíváme ještě na několik hvězd. Mezi nimi bude i herečka Berenika Kohoutová, kterou jsme mohli v Ulici znát jako Markétu Havránkovou. Jaké ona má letošní léto?

"Dost pracuju a potom budu točit celovečerák," prozradila úspěšná mladičká herečka.. "Ale možná budu mít deset dní volno, ráda bych k moři!" přeje si. "Nemám ráda takové to all-incluzive, nebaví mě, vydržím to tak dva dny. Raději jdu do přírody," říká sportovně založená dívka.

Tak takové plány měla na léto Berenika Kohoutová. My věříme, že se jí vše vydařilo podle plánů a možná třeba ještě vydaří. Přeci jen do konce prázdnin stále zbývají dva týdny. Během nich se podíváme ještě na několik hvězd a jejich trávení léto, tak nás sledujte i nadále.

Admin Kuba / 18.8. 2013 /
foto: internet


Jaké léto má letos Anička Valentová?

Společně jsme se v našem letním speciálu podívali už na devět herců a jejich léto. Už tak víme jak léto tráví Hana Maciuchová, Rudolf Hrušinský, Kryštof Rímský a spousta dalších. A rozhodně nekončíme, jedeme dál a ještě před sebou máme několik herců. Dnes jsme vybrali začínající herečku Aničku Valentová, která už jako dítě dokazuje několik let v Ulici svůj let, jak ale tráví léto?

"Prázdniny trávím odpočinkem, dlouho spím, pak jdu za kamarádkami. Po Ulici se mi stýská, dobíjím baterky. Byli jsme na Šumavě a ještě pojedeme do Řecka," svěřila se Anička, kterou můžeme na obrazovkách TV Nova vidět v Ulici jako Emu Toužímskou.

Anička má opravdu štěstí, stále chodí do škole, takže si užívá zasloužené prázdniny a nemusí chodit do práce jako ostatní. Tedy kromě pravidelného natáčení Ulice. Aničce přejeme ať si poslední dny prázdnin pořádně užije, jak se poatří. A vy nás určitě sledujte i nadále, příště se podíváme na další známou osobnost z Ulice.

Admin Kuba / 15.8. 2013 /
foto: internet


S Annou Fixovou na Sicílii i do Jižních Čech

Léto máme opravdu v plném proudu, pomalu se dostáváme do poloviny srpna a prázdniny už nám tedy za chvilku skončí. Ještě je ovšem spousta času na to užít si nějakou pěknou dovolenou. Poznat můžete krásy Česka, ale dostat se můžete i na krásná místa v cizině. Anna Fixová měla skvělý nápad, krásy Česka bude prožívat na chatě a pak bude poznávat krásnou Sicílii.

„Já se hlavně těším k nám na chatu do Jižních Čech, pak s mými kamarádkami, který znám ještě ze základky, tak procestujeme Sicílii, sice na to nemáme úplně čas, ale aspoň na týden vypadneme k moři a něco poznáme. Jinak budu objíždět asi kamarády a grilovačky a tak," prozrazuje půvabná herečka Anna Fixová, kterou známe ze seriálu Ulice jako Moniku Farskou.

Trochu Aničce závidíme, Sicílie je opravdu nádherná země, my jí tedy přejeme šťastnou cestu, ať se jí na dovolené líbí a přinese si sebou krásné vzpomínky. Rozhodně nás nezapomeňte sledovat i nadále, protože ještě je před námi spousta herců, o kterých si řekneme jak se vydají letos na dovolenou či kde jí prožili.

Admin Kuba / 11.8. 2013 /
foto: internet


Hana Maciuchová zkoumala v létě hory

Většina z nás si letní dovolenou představujeme někde u moře, případně u vody. Ono také v takových vedrech, jaké nám zrovna vládnout je asi nejlepší řešení skočit a osvěžit se někde ve vodě. Ale jsou mezi námi i tací, kteří tráví léto trochu jinak. Například taková Hana Maciuchová místo k moři raději vyráží na hory, tam také trávila letošní dovolenou, na kterou se vydala už v červnu.

„Jedu do hor, kde 2 500m je to úžasná záležitost, když člověk začne dýchat jinak a trochu taky okysličí hlavu,“ prozrazuje oblíbená herečka a ještě dodává „Mám velmi ráda, když se spouštím do nějakých krásných míst, kde mají dobrá vína a kde také dobře najíme a podíváme se na krásné renesanční domečky,“ prozradila herečka Hana Maciuchová.

Na hory se tedy nejezdí jen v zimě, ale také přes léto, kdy jsou hory opravdu nádherné. Až paní Maciuchové závidíme, ale samozřejmě jí tuto krásnou dovolenou přejeme. Vy nám určitě zůstaňte věrni, protože i příště se podíváme na dalšího uličníka a jeho léto.

Admin Kuba / 7.8. 2013 /
foto: internet


Léto Kryštofa Rímského,pracovní i zábavné

Každý tráví léto po svém, většina z nás ho samozřejmě tráví skoro celé v práci. Jen málokdo má to štěstí být doma celé prázdniny, tedy kromě dětí, kteří si užívají školní prázdniny. Část pracovního léta má také Kryštof Rímský, který ovšem pracoval jen na začátku, teď už si užívá volno a v plánu toho na léto měl opravdu hodně, tak snad všechno stíhá, tak jak chtěl.

„Já mám na začátku nějaký pracovní povinnosti v divadle s divadelní partou z Plzně, se kterou jsem loni dělal takovou krásnou věc letní, tak s nima jedu do Košic na zájezd na třídenní. Pak jedu taky na vodu s lidma z mého divadla a se svým synem. Pak budu ještě chvíli hrát v Plzni a pak mám prázdniny. Mám krásnou chalupu a těšíme se, že si to dáme tam," prozradil herec Kryštof Rímský.

To jsou tedy plány na léto seriálového Máry. Snad se mu tedy opravdu vše vydaří, my mu držíme palce, aby si léto užil podle svých představ. A vy nás sledujte i nadále, příště se opět podíváme na jednoho z dalších uličníků a jeho letošní léto.

Admin Kuba / 4.8. 2013 /
foto: internet


Na dvě krásné země se těší Dana Syslová

Prázdniny jsou v plném proudu, většina z vás má už určitě po dovolené. Na ty šťastnější teprve zasloužený volno čeká. My se v tomto letním speciálu díváme na to, jak tráví léto hvězdy seriálu Ulice. Dnes se podíváme na Danu Syslovou, pro kterou je jedna dovolená málo, proto vyrazí rovnou na dvě, a to do dvouch krásných zemí. Kam pojede a s kým?

„Odlétám do Španělska, tam si budu užívat asi osm dní a potom se chystám s vnučkou do Itálie, kde budeme cestovat a bloudit Itálií,“ prozradila sympatická herečka Dana Syslová. Ale co udělá s Máňou, vezme jí sebou? „Samozřejmě do té Itálie jo, do Španělska ne, protože tam letíme a to jí nechci trápit, ale do Itálie jedu autem, takže tam Máňu beru sebou," vysvětluje herečka.

Takže nejen Dana Syslová, ale i Máňa se může těšit na krásnou Itálii. Pro Máňu to určitě bude také zasloužená dovolená, protože v Ulici své herecké umění zvládá skvěle, takže si dovolenou zaslouží. My přejeme samozřejmě šťastnou cestu a těšíme se na paní Syslovou i s Máňou opět v Ulici.

Admin Kuba / 30.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova; internet


Kde uvidíte Rudolfa Hrušinského v létě?

Kde můžete potkat Rudolfa Hrušinského přes léto je určitě všem jasné. Ti šťastní ho totiž můžou potkat při jeho největším končíku a ten je rybaření, to určitě mnozí z vás vědí. Rudolf Hrušinský pravidelně absolvuje cesty i do zahraničí, aby si mohl zachytat na zajímavých místech, letos rozhodně neudělá výjimku a kam se oblíbený herec z Ulice chystá?

„Já bych chtěl aspoň na pár dní, to znamená nejmíň na týden odjet do Španělska na řeku Ebro nachytat nějaký velký sumce, velký kapry a lahodné španělské víno a španělské lahůdky.“ Prozradil velký rybář a oblíbený herec Rudolf Hrušinský.

Co tedy popřát? Tak snad šťastnou cestu a hodně štěstí při lovení. Určitě bude mít pan Hrušinský štěstí a chytí nějakého velkého sumce, jak si sám přeje. A pokud ne, tak to přece nevadí, takový koníček není o rekordech, ale o požitku a dobrém pocitu.

Admin Kuba / 24.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Nov2012/1406009.jpg?d41d Léto Patricie Solaříkové? Jedině na koni...

Každý tráví léto po svém. Většina lidí samozřejmě pravidelně jezdí k moři, kde si užívá zaslouženého odpočinku. Jsou ovšem i tací, kteří místo "válení se na pláži" raději vyhledávají aktivní dovolenou. Vyrazí tak na vodu, na kola či na hory, kde je i přes léto krásně. Taková Patricie Solaříková z Ulice má program na léto jasný, přednost dává milovaným koním, jednoho má dokonce v nájmu.

"Nejlépe chmury zaháním na vyjížďkách na koních, to je ještě o jeden level lepší než procházka se psem. Mám koně v pronájmu. Funguje to tak, že jedna holčina má koně, nemá čas ho jezdit často, takže já si platím měsíčně a můžu jít jezdit, kdykoli chci." prozrazuje sympatická herečka. Patricie kromě klasických vyjížďkách na pronajatém koni, má ještě jednu letní tradici spojenou s koňmi. Jezdí totiž na tábor, kde je kůň to hlavní.

"Jezdím třetím rokem do jižních Čech do Štětic, tam jsou letní dětské tábory, jezdím tak každé léto jako pomocný instruktor," dodává Patricie Solaříková. No a my jí samozřejmě přejeme, ať jsou pro ní vyjížďky na koni stále tím největším koníčkem.

Admin Kuba / 16.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Ljuba Krbová bude opět cestovat po světě

Léto je v plném proudu, většina z vás si ho určitě skvěle užívá. Ale zajímalo by vás co na léto plánují hvězdy seriálu Ulice? To se můžete dočíst v našem letním speciálu. Dnes se podíváme na léto Ljuby Krbové alias Aničky Liškové. Ljuba je známá cestovatelka, má procestovaný snad už celý svět a všude se jí líbí. Kam a hlavně s kým vyrazí letos na dovolenou?

"Skončilo nám hlídání psa, dcera nastoupila do práce, a tak musíme vzít psa s sebou - a nechceme ho stresovat letadlem. Půjčujeme si obytné autíčko a vyrazíme se psem. Jako napsal Steinbeck Toulky s Charleym, my budeme mít Letní toulky s Norou. Už se na ně strašně těšíme oba dva, moc. A když v létě, tak na jih," prozradila Ljuba Krbová, která na své cesty bere samozřejmě i manžela Ondřeje Neffa, společně pak vždy udělají krásné fotky.

A koho má Ljuba nejvíce ráda? "Mám ráda Asii pro její lidi, Asiaté jsou veselí, usměvaví, pracovití, ale mám stejně ráda Italy s jejich lehkovážností, Španěly s jejich temperamentem, Francouze s jejich kuchařským uměním. Každá země má své kouzlo. Mám ráda i Čechy pro jejich ironii," uzavírá herečka. Za fanclub Ulice přejeme šťastnou cestu a ať se Ljubě na cestách vždy líbí.

Admin Kuba / 12.7. 2013 /
foto: kafe.cz


Míša Badinková pojede v létě do Řecka

Spousta z vás si již určitě užívá dovolenou, někteří už mají dokonce po dovolené, ale rozhodně spousta z vás teprve na dovolenou pojede. A pokud nevíte kam, tak třeba vás inspirují hvězdy seriálu Ulice. V tomto článku se podíváme na to, kam má v létě namířeno půvabná herečka Michaela Badinková, která již osmým rokem hraje v Ulici. Jak sama herečka o sobě prozradila, tak dovolenou ještě neměla moc čas řešit, ale svůj plán má.

"Nejspíš pojedeme na konci léta. Máme moc rádi Řecko, takže ideálně tam. No a jinak budeme volno trávit po Česku a na Slovensku u babičky," svěřila se herečka Michaela Badinková, která stejně jako její postava v Ulici, má malou dcerku Evelínu, kterou má s partnerem Janem Teplým (znáte z Ulice jako Pavla Millera).

Snad tedy této krásné rodince všechny plány vyjdou a budou se moc podívat do oblíbeného Řecka. My přejeme šťastnou cestu. Nezapomeňte nás sledovat i nadále celé léto, ještě si podíváme na další herce, jak budou trávit letošní léto.

Admin Kuba / 5.7. 2013 /
foto: Firotour/Archiv TV Nova


Ilona Svobodová míří do rakouských Alp

Léto hvězd seriálu Ulice? Zajímalo by vás kam se přes léto vydávají vaše oblíbené hvězdy ze seriálu Ulice? S námi se to můžete dozvědět. Jako první jsme si vybrali herečku Ilonu Svobodovou, kterou známe z Ulice už osm let jako Jitkku Farskou, kam tato známá herečka pojede toto léto na dovolenou? Na to odpovídá sama herečka:

"Každý rok jezdíme do italských nebo rakouských Alp. Tam vezeme hůlky a chodíme šesti až sedmi hodinové túry. Idální je, když se potom můžeme vykoupit v některém z jezer - to mám moc ráda," prozradila cestovatelka Ilona Svobodová.

My samozřejmě přejeme herečce šťastnou cestu a hlavně aby jim vyšlo počasí. V horách je přes léto nádherně, o tom se můžete přesvědčit i na úvodní fotce, která je z rakouských Alp. Sledujte náš letní speciál i nadále, příště se opět podíváme na další známou hvězdu z Ulice.

Admin Kuba / 26.6. 2013 /
foto: CK poznání/Archiv TV Nova

 

 

 

 


Hvězdní hosté v Ulici (9. část)

A jsme v  závěru, společně jsme se v devíti týdnech představili celkem 36 hvězdných hostů, kteří se objevili v Ulici (včetně nejnovější čtveřice v tomto článku). O některých jste možná ani netušili, že se v Ulici vůbec objevili. Dnes máme tedy na řadě poslední části, kde si připomeneme poslední čtveřici, ve které se objeví známý moderátor, herec, pěvecké duo a pěvecká skupina.

Ray Koranteng - moderátor

Na TV Nova dlouhá léta moderoval Počasí, nyní už několik let je moderátorem Televizních novin a také magazínu Víkend, stejně jako například Vladimír Šmicer či Milan Šteindler, tak si Ray zahrál ve velikonočním speciálu Ulice. vV totmo speciálu nazvaném Velké finále se objevilo opravdu spoustu známých osobností a koho si Ray zahrál? No samozřejmě sám sebe, protože FC Hospoda hrála i proti týmu TV Nova, ve kterém si fotbal zahrál i přímo sám Ray.

Maroš Kramár - herec

Sympatický slovenský herec Maroš Kramár není znám jen na svém rodném Slovensku. Spousta krásných a zajímavých rolí měl také u nás v Česku. Nejnověji se například objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jako host se objevil i v Ulici, a to při Výměně manželek. Kde se objevil až na jejím konci, zahrál si zde manžela, ke kterému na čas odjela Bára Jordánová. Maroš se ovšem v Ulici později objevil ještě jednou v době, kdy Bára hledala práci.

Eva a Vašek - pěvecké duo

Eva a Vašek, kdo by je neznal. Dnes už se o nich tolik nemluví, jako dříve, ale stále vystupují a baví naše babičky po celé republice. Ovšem legendární píseň, kde se zpívá "jednou bílou orchidej" to si určitě vybaví každý a nemusí být zrovna fanouškem tohoto dua. Sami sebe si zahrála i v jednom díle Ulice. Bylo to v době, kdy Stárek dvořil paní Nyklové. Aby jí vyznal lásku, tak se rozhodl pro originální způsob. Přímo v Ulici před krámkem paní Nyklové, jí jen pro ní Eva a Vašek zazpívali Bílou orchidej.

The Tap Tap - pěvecká skupina

Eva a Vašek nebyli jediní, kteří si do Ulice přišli zazpívat. Před dvěma lety se na náměstíčků v Ulici objevila skupina The Tap Tap složená z muzikantů s různým postižením. Do Ulice přijeli na akci, kterou pořádal Petr Peterka, ke kterému se přidala i Tereza Jordánová. Celá akce měla připomenout, jak těžký život mají lidé na vozíčku. The Tap Tap zazpívalo několik písniček a určitě to byla velice vydařená akce.

Admin Kuba / 29.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (8. část)

Letní speciál, ve kterém si připomínáme hvězdné hosty v Ulici se pomalu blíží do finále. Před sebou máme poslední dvě části, takže nám zbývá už jen osm hvězdných hostů. Do této chvíle jsme si připomněli již 28 hvězdných hostů. Pojďte se tedy podívat na další čtveřici hvězdných hostů, kteří se objevili v populární Ulici.

Kamil Střihavka - zpěvák

Kamil Střihavka se zařadil mezi zpěváky - rockery, kteří se objevili v Ulici ve skupině Masáci, pro které psal texty písní Pepan Pavlica. A celé složení Masáků se pak objevilo i na jeho velké, rockové svatbě. Ve skupině se objevil kromě Kamila Střihavky i např. Vilém Čok či Noid, kterého jsme si připomněli minule.

Vladimír Šmicer - fotbalista

Fanouškům fotbalu snad není potřeba říkat, kdo je to Vladimír Šmicer, ale je to ten Vladimír Šmicer - známý, oblíbený a úspěšný fotbalista, který se rozhodl stát se na chvíli i hercem a příležitost mu dali právě v Ulici. Tam si zahrál jak jinak než sám sebe, tedy slavného fotbalistu, který přichází k Henrymu, aby mu pogratuloval, protože hospodu někdo přihlásil do fotbalové soutěže. A tak si tým FC Hospoda zahrál na Velikonoční pondělí fotbal, který nakonec vyhráli.

Milan Šteindler - herec

Milana Šteindlera většina z nás zná určitě z legendárního filmu Vrať se do hrobu, Milan je slavným hercem a režisérem, zahrál si například ve fimech Gympl, Rafťáci, Líbáš jako bůh a další. Na Nově hrál například v seriálu Redakce a jednou malou roli v jedné epizodě dostal i v seriálu Ulice, kde přišel fandit na velikonoční pondělí fotbalu, hrál skvělého fotbalového fanouška, ale nefandil týmu FC Hospoda, což se moc nelíbilo Pepanovi, ale nakonec vše dobře dopadla a oba si zašli i na bar na panáka. Dnes hraje Miilan Šteindler v populárním seriálu Gympl a chystá se na sitcom PanMáma.

Agáta Prachařová - modelka, moderátorka

Agátu Hanychovou, nyní už Prachařovou zná snad úplně každý, je jí všude plno, takže kdo by jí neznal. Ve svém životě už si vyzkoušela několik rolí, modelka, moderátorka, herečka, reportérka,... A jako herečka se objevila také v Ulici, kde měla jednu opravdu miniroličku. Zahrála si zde Moniku, motorkářku, která se seznámila s Pepanem na motorkářském srazu a přijela za ním až do Ulice, aby ho opět viděla. V Ulici se moc dlouho ovšem nezdržela, spousta fanoušků Ulice by možná řeklo, naštěstí.

Admin Kuba / 23.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (7. část)

Léto se pomalu blíží ke svému konci a s ním samozřejmě i prázdniny. Pomalu tedy budou končit i naše letní speciály, včetně tohoto, o hvězdných hostech v Ulici. Ovšem stále před sebou máme ještě tři části a zbývá vám tedy připomenout si 12 hvězdných hostů. Na jednu čtveřici se podíváme už v tomto vydání a koho si připomeneme? No podívejte se sami.

Jakub Žáček - herec

V minulé části jsme si připomněli herečku Valerii Zawadskou, která se jako hvězdný host objevila ve speciálním, velikonočním dílu Ulice. Jenže nebyla sama, druhým výrazným hostem tohoto dílu byl také převážně komediální herec Jakub Žáček. Ten se v tomto díle představil jako hotelový sluha, který také načepal skupinku důchodkyň při "krádeži". Jakuba Žáčka můžete znát např. i ze sitcomu Comeback a nově ho uvidíme i v sitcomu PanMáma.

Pavel Svoboda - moderátor

Pavel Svoboda už neuvěřitelných 19 let moderuje ranní pořad TV Nova Snídaně s Novou, objevuje se zde tedy od samého začátku vysílání této televize. Při volbách v Ulici dostal Pavel Svoboda možnost zahrát si v jednom díle tohoto seriálu, ovšem nezahrál si zde při moderování Snídaně s Novou, jako někteří jeho kolegové. Hrál zde sám sebe, tedy moderátora, a to moderátora v rádiu, který zpovídá kandidáta na starostu Lumíra Nykl.

Karel Voříšek - moderátor

Moderátora Karla Voříška zná snad každý, je to velmi populární a oblíbený moderátor. Několik let moderoval Televizní noviny na Nově, letos na jaře přesídlil do zpráv na Primu. Příležitost zahrát si v Ulici měl díky exkurzi dětského domova po TV Nova, děti zamířilily také doateliérů, kde se točí Ulice. Karel Voříšek je doprovázel a zrovna se natáčelo v kadeřnictví, tak si tvůrci řekli, proč ho nezapojit do děje. A tak se Ingrid stalo, že do kadeřnictví zavítal sám Karel Voríšek, aby se zeptal na cestu, protože trochu bloudil.

Václav "Noid" Bárta - zpěvák

Václav Bárta, kterého většina zná pod přezdívku Noid je český zpěvák a rocker. Účinkuje i ve spoustě muzikálu a více do povědomí se dostal díky vztahu s Lucii Bílou, se kterou se také oženil. Manželství jim ovšem dlouho nevydrželo. V Ulici dostal příležitost stejně jako jeho někteří kolegové rockeři, tedy na rockové svatbě Pepana a Blaženy. Noid si zahrál stejně jako např. Vilém Čok v kapele Masáci, pro kterou psal Pepan písničky a pozval je také na svou svatbu.

Admin Kuba / 17.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (6. část)

V našem letním speciálu jsme si připomněli již dvacet hvězdných hostů, kteří se v epizodních roličkách objevili v naší oblíbené Ulici. A náš speciál ještě zdaleko nekončí, před sebou máme ještě spoustu hvězd, které jsme si nepřipomněli. V této šesté části se podíváme na další čtveři známých osobností, na některé z nich si určitě ještě moc dobře pamatujete.

Lenka Hornová - moderátorka, producentka

Když se řekne jméno Lenka Hornová, tak se většina určitě vybaví například Občanské judo či Prásk, tedy pořady, které Lenka Hornová několik let na Nově moderovala. Ovšem ne všichni možná ví, že Lenka Hornová byla několik let i scénáristkou seriálu Ulice a napsala knihu Můj život s Králem, nyní je šéfproducentkou Ordinace a Doktorů z Počátků. V Ulici si zahrála hned ve druhé epizodě a koho si zahrála? Ukázala se v kadeřnictví, kde hrála sama sebe a přišla se ostříhat, tím její působení v Ulici jako herečka skončilo.

Richard Genzer, Michal Suchánek - moderátoři, baviči

Známé duo Mr. GS snad není třeba připomínat, tato dvojice diváky baví již několik let a jejich pořady snad netřeba představovat. Proslavilo je napr. Tele Tele, Mr. GS či v současné době populární Partička. Ale věděli jste, že si zahráli i v seriálu Ulice? Byla to jen malinká role, kde v podstatě ani nepromluvili, spíše jen proběhli kolem kamery a to v díle, kde Monika Farská hledá na Nově Tomáše Savku a když Monika na něj čeká, tak kolem ní projdou právě duo Genzer se Suchánkem.

Dalimil Klapka - herec

Herec s velkým H, tak za to dá považovat určitě Dalimila Klapku, v jeho životopise by jste našli desítky filmů, ve kterých hrál. Snad každý zná také jeho hlas, a to díky třeba poručíkovi Colombovi, kterému propůjčil hlas nebo dědovi ze Simpsonových. Tento herec se v epizodní roli objevil i v Ulici, zahrál si profesora na vysoké škole a před lety učil také Miriam Hejlovou, ta společně s Cyrilem Hejlem navštívila na své bývalé škole přednášku, kde přednášel právě i Dalimil Klapka.

Valerie Zawadská - herečka

Herečka, která si v Ulici zahrála epizodní roli a určitě snad každý si na ní ještě moc dobře pamatuje, není to totiž ani tak moc dávno. Skvělá filmová, divadelní a televizní herečka a dabérka Valerie Zawadská si v seriálu Ulice zahrála na velikonoční pondělí ve speciálním velikonočním díle. Zahrála si Milenu, po které pátrali v lázních Nyklová, Habartová a Šmídová, jenže se spletli, hledali totiž jinou Milenu a tak jim tato Milena v podání paní Zawadské po té pravé Mileně pomáhala pátrat.

Admin Kuba / 10.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (5. část)

Také pátá část našeho letního speciálu o hvězdných hostech v Ulici vám připomene čtveřici známých osobností. Které se objevili, třeba jen v malé roli v Ulici. Většina z těchto hvězd se v seriálu objevuje přímo pod svým jménem, hrají zde tedy sami sebe. V nejnovější čtveřici, kterou si připomeneme jsou takové hvězdy dvě, které hrají sami sebe, tak se s námi na to podívejte.

Libor Šula - kadeřník

Hostující hvězdy v Ulici to nebyli jen herci či moderátoři, v jednom díle se například objevil kadeřník a ne jen tak ledajaký. Ve třetím díle druhé sezóny se totiž v kadeřnictví objevil jeden z nejlepších českých kadeřníků Libor Šula, ke kterému se chodí stříhat spousta známých osobností. A mimochodem Libor Šula měl v televizi také svůj pořad a jako porotce účinkoval v jedné reality show.

Vladimír Kudla - herec

Pouze v epizodní roli, což jsou takové, kde se herec objeví např. jen v jednom díle, se objevil i jeden ze známých herců a dabérů Vladimír Kudla. Herec, který má za sebou řadu filmových i divadelních rolí a dlouhá léta se věnuje také dabingu si v Ulici zahrál ne příliš pěknou roli. Tvůrci Ulice mu totiž napsali příběh jednoho bezdomovce, výtvarníka. Kterého potká v hospodě Jarda Hejl a velmi se o něj začne zajímat, protože výtvarníka díky Království hraček by potřeboval.

Tomáš Křejčíř - herec, moderátor

Tomáš Křejčíř je herec, který má za sebou několik seriálových rolí, jednu například i v Ordinaci v růžové zahradě. Ovšem hlavně je moderátor, několik let například moderoval Snídani s Novou a díky ní se také dostal do Ulice, jako již několik jeho kolegů. Ve Snídani s Novou totiž pracovala jedna z postav seriálu, a to Monika Farská, takže díky ní jsme mohli vidět i několik moderátorů Snídaně a jeden z nich byl i Tomáš Křejčíř, který se tak i se svou kolegyní Klárou Doležalovou objevil v jednom dílu.

Lucie Borhyová - moderátorka

Myslím si, že představovat moderátorku Lucii Borhyovou nemá snad smysl. Díky nejsledovanější zpravodajské relace v zemi jí znají všichni. Lucie patří mezi nejoblíbenější moderátorky, a to dokazuje i několik ocenění, které získala. Ovšem, ne všichni vědí, že si zkusila i hereství, a to právě v Ulici. Tam se objevila v jedném díle, kdy Monika rozjížděla svou kariéru v rádiu a v televizi. Lucie si zde zahrála sama sebe a na chodbě TV Nova, kde se potkala s Monikou, jí dávala rady jak správně moderovat zprávy.

Admin Kuba / 4.8. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (4. část)

Pokračujeme v další části našeho letního speciálu Hvězdní hosté v Ulici, kde si připomínáme české hvězdy, které se objevili v Ulici, spousta z nich se objevili přímo jako oni, tedy hvězdy, zahráli si tak sami sebe. Už jsme společně zavzpomínali na 12 hvězd, které se objevili v Ulici, teď je na řadě další čtveřice, tři z nich jsou hvězdní hosté z Ordinace.

Marek Vašut - moderátor, herec

Moderátora Marka Vašuta zná snad každý a víte i to, že si zahrál v Ulici? Sice to byla jen malinká role v jednom díle, ale zahrál. A to u příležitosti, když si Lenka hledala partnera, pomáhala jí Bára s Jitkou a začali pátrat i v seznamce a když se v televizi dívali na několik videokazat s případnými partnery, tak jednoho muže si zahrál i Marek Vašut. Po té se s ním Lenka sešla i osobně v hospodě u Henryho.

Daniela Šinkorová - herečka

Už v minulé části jsem se zmiňoval u Davida Matáska, že Ulice se občas propojí i s jiným seriálem, byla to už Redakce a často se propojuje s Ordinací, navzájem si půjčují ateliéry nebo i herce. U Ulice to platí, když potřebuje nějaké doktory. A protože růžovka byla dříve spíše o gynekologii, tak když potřebovala Jitka Farská na kontrolu, tak proč by si nemohla odběhnout do růžovky, kde jí léči MUDr. Gita Petrová v podání Daniely Šinkorové, která se tak na malý okamžik v jednom díle stala herečkou i Ulice.

Roman Zach - herec

Úplně stejný případ jako u doktorky Petrové nastal i u doktora Šebka, který také dříve v Ordinaci hrál gynekologa a opět k němu na kontrolu přišla Jitka Farská, je tedy trochu divné, že Jitka má tolik gynekologů, ale asi zrovna na place jiný nebyl. Štáb Ulice už tak podruhé zavítal kvůli Jitce do ateliérů Růžovky a vypůjčil si dalšího herce, se kterým natočili pár obrazů. Zajímavostí je, že herec Roman Zach se později (konkrétně v minulé sezóně) objevil v Ulici znovu, tentokrát už jako postava přímo pro Ulici, zahrál si Admirála, otce Bětky. Stalo se tedy něco podobného co s Ondrou Brzobohatým, který se nejdříve v Ulici objevil jako host, kdy hrál sám sebe a později dostal svou vlastní roli.

Ladislav Potměšil - herec

Třetí návštěva o gynekologa, třetí lékař na scéně. Takhle to opět bylo u Jitky Farské, která byla těhotná a chodila teda na pravidelné prohlídky ke svému gynekolovi do Růžovky, ovšem vždy se střídal lékař, štáb Ulice tedy ve stejných ateliérech vystřídal tři lékaře. Ten poslední byl právě Ladislav Potměšil, který hrál v Ordinace doktora Čížka, jen tak pro zajímavosti ani jeden z těchto tří herců už v Ordinaci nehrají, Gita a Čížek už umřeli a Šebek odešel, hold všechno se mění.

Admin Kuba / 27.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (3. část)

Letní speciál Hvězdní hosté v Ulici má před sebou již třetí část. Ve dvou předešlých částech jsme si připomněli již osm hvězdných hostů, kteří měli malinkou roli v Ulici. Pojďme se tedy podívat na další čtyři osobnosti, kteří i když v malé roli zazářili v Ulici. Mezi nimi je i herec, který si později v seriálu přímo zahrál.

David Matásek - herec

Když se řekne jméno David Matásek, tak si určitě každý vzpomene především na pět filmů s Básníky, kde si zahrál kamaráda Štěpána Kendyho. Ovšem jednu malou roličku si jako hvězdný host střihnul i v Ulici a to díky projepojení seriálů Ulice a Redakce, ve druhém jmenovaném seriálu hrál David Matásek hlavní roli a tak když Monika měla bulvární informace na Tomáše Savku zavolala do novin, kde šéfredaktorem byl právě Matásek.

Ondřej Brzobohatý - herec, muzikant

Ondřeje Brzobohatého snad nemusím představovat. Většina ho zná i jako Marka Stránského z Ulice, ovšem věděli jste, že Ondřej si v Ulici zahrál mnohem dříve než začal hrát Marka? Objevil se totiž v 80. díle jako hvězdný host a zahrál si sám sebe, Digi ho přemluvila, aby zašel na návštěvu do dětského domova, oba se tak setkali ještě dříve, než začali tvořit v Ulici pár, ale v tomto díle se setkali jen jako Digi a Ondřej Brzobohatý. Byla to zajímavá situace, která se jen tak nevidí.

Michal Jagelka - moderátor

Několik let moderoval Michal Jagelka ranní pořad TV Nova Snídani s Novou, jeho kolegyní byla Michaela Dolinová, o které byla řeč už v první části tohoto speciálu. V Ulici se také objevili spolu a to díky Tomášovi Jordánovi, který byl hostem ve Snídani s Novou a tento díl zrovna moderovali dvojice Jagelka - Dolinová, a tak jsme je oba mohli vidět pohromadě.

Vilém Čok - zpěvák

Vilém Čok je známý zpěvák, ale také herec či moderátor. Znám je především jako rocker a právě rockera si zahrál i v Ulici. Kde se tam vzal? Společně s některými kolegy vytvořili fiktivní skupinu Masáci, pro kterou Pepan Pavlica skládal písničky. Vilda Čok si zahrál postavu s přezdívkou Ovar a objevil se ve dvou dílech. Z toho jednou to bylo na velké uliční svatbě.

Admin Kuba / 18.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (2. část)

Náš letní speciál vám připomíná hvězdné hosty v Ulici. V první části jsme si představili Tomáše Savku, Michaelu Dolinovou, Pavla Baťka a Jana Tunu. Všichni se objevili v malých rolích, tři z nich přímo pod svým jménem. Také ve druhé části si připomeneme čtyři hvězdné hosty, tak pojďme na to.

Jana Boušková - herečka

Představovat herečku Janu Bouškovou snad ani nemusím, zná jí snad úplně každý a kdo ne jako herečku, tak třeba jako manželku herce Václava Vydru, toho zná určitě každý. Jana Boušková si v Ulici zahrála ve dvou dílech a koho si zde zahrála? Zákaznici v kadeřnictví, která se chtěla ostříhat a obarvit podle horoskopu, který v té době byl v kadeřnictví v Ulici docela velký hit.

Dušan Klein - režisér

Režisér Dušan Klein natočil spoustu fimů i seriálů, je o něm známo, že když režíruje nějaký film, tak si v něm i malou roličku, třeba jen komparzistu zahraje. Vyjímkou nebyl ani seriál Ulice, který na začátku režíroval a před rokem se opět jako režisér do Ulice vrátil, byl také u jejího narození. Zahrál si zde bezdomovce Josku, asi ve dvou dílech, pomáhal najít Zuzanu a také se mu to podařilo, protože jak sám tvrdí, na Josku je vždy spoleh.

Jiří Strach - herec, režisér

Herec a režisér Jiří Strach má natočeno již desítky filmů, ve spoustě si zahrál a spoustu jich režíroval, Jiří Strach je totiž nejen vynikající herec, ale i režisér. Vybral si ho i režisér Dušan Klein, který ho ve dvou dílech obsadil do Ulice, dal mu jen malinkou roli doručovatele, který přinesl například v jednom díle Lídě Farské balíček. Zahrál si v Ulici hned v jejím úvodu a pak ještě jednou později.

Dalibor Gondík - moderátor

Moderátora Dalibora Gondíka zná snad každý. Jako moderátor působí na TV Nova od samého začátku, kdy začal se svou sestrou Adélou moderovat Snídani s Novou. Od té doby společně moderovali již spousta pořadů. V současné době spolu moderují Rady ptáka Loskutáka. Občas se objeví jeden z nich někde sám. Jako to bylo třeba v Ulici. Zde si Dalibor Gondík zahrál motorkáře, kamaráda Pepana, který přišel na jeho svatbu.

Admin Kuba / 11.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova


Hvězdní hosté v Ulici (1. část)

V Ulici se objevily už stovky postav, malých i velkých. Mezi nimi bylo i spousta hvězdných hostů, většina z nich si dokonce zahráli sami sebe. Pojďte si je s námi v našem letním speciálu připomenout. V každé části si připomeneme čtyři hvězdy, a to každý týden až do konce prázdnin.

Tomáš Savka - zpěvák

Na Tomáše Savku si určitě většina z nás pamatuje především díky účasti v prvním ročníku Česko hledá SuperStar. Ale věrní diváci Ulice, kteří ji sledují od samého začátku si Tomáše pamatují i jako jednoho z "uličníků." V Ulici si zahrál sám sebe, hrál asi ve čtyřech dílech a tehdy ho sbalila Monika Farská, která do něj byla zamilovaná. Tomáš se ovšem na ní později vykašlal.

Michaela Dolinová - moderátorka, herečka

Míšu Dolinovou známe jako herečku a také jako moderátorku, na TV Nova dlouhý čas moderovala předpověď počasí, po té začala moderovat Snídani s Novou a pak už to byl jen krůček do Ulice. Zde si zahrála asi ve čtyřech dílech a stejně jako Savka zde Míša hrála sama sebe, tedy moderátorku Snídaně, u které byl jako host v pořadu Tomáš Jordán, se kterým se Míša i skamarádila a dokonce se ukázala i v hospodě u Henryho, později dohodila práci Monice Farské.

Pavel Batěk - herec

Herec Pavel Batěk patřil několik let do týmu Ordinace v růžové zahradě, kde hrál lékaře v nemocnici a později lékaře u záchranky. V Ulici se objevil v několika dílech. Nejvíce prostoru dostal v době, kdy měla autonehodu Tereza Jordánová a MUDr. Lukáš Beneš (mimochodem jeho postava v Ordinaci), byl její ošetřující lékař. Později se ukázal znovu na svatbě Blaženy a Pepana, kdy Blažena začala rodit a doktor Beneš pro ní přijel se záchrankou.

Jan Tuna - reportér

Jan Tuna několik let působil jako jeden z reportérů Televizních Novin na Nově. Díky tomu se také dostal přímo do Ulice, kde hrál samozřejmě jak jinak sám sebe, poprvé se objevil hned v prvních dílech a to když Monika sháněla Tomáše Savku a byla za ním v televizi, tak se zde Jan Tuna ukázal jen na chviličku, větší prostor dostal, až když natáčel reportáž o firmě, kterou si založili Lenka, Bára a paní Králová. Z firmy nakonec nic nebylo, ovšem TV Nova se rozhodla o firmě natočit reportáž.

Admin Kuba / 6.7. 2013 /
foto: Archiv TV Nova