Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

11 narozeniny-logo

Vážení fanoušci Fanclubu Ulice a samozřejmě především věrní členové. Dnes je to již přesně 11 let od vzniku našeho Fanclubu. Psal se rok 2007, přesněji pak 22. srpna, 20 hodin, 8 minut a 56 sekund. Přesně v tento okamžik se objevila na české internetu adresa nového fanouškovského webu věnovaný seriálu Ulice.

Začátky pro nás vůbec nebyly jednoduché, ale postupně jsme se vypracovali na celkem snad dobrou úroveň. Moc nás těší stabilní, vysoká návštěvnost, a to i přesto, že web již není tolik aktualizovaný jako v minulosti. Těší nás, že s námi jsou stále věrní fanoušci, kteří se do našeho Fanclubu přidali i třeba na samém začátku.

Ještě jednou děkuji, že jste s námi a věřím, že nám zachováte přízeň. Mé jméno je Kuba, jsem jeden z vás, obyčejný fanoušek Ulice, který celý web dělá ve svém volném čase, proto jsem rád, když mi čas od času odpustíte menší i pozdější aktualizaci, případně chybky. Jsem rád, že jste s námi i na facebooku, kde máme přes 20 tisíc fanoušků.

Rozhodně nás tedy neopouštějte, budeme s vámi i dál a rozhodně se máte u nás ještě na co těšit.