Reklamní sdělení
#WestBohemia1945https://www.indianhead.czWeb sběratele US militarií a předmětů 2. pěší divize, US Army v Čechách, pomoci UNRRA a suvenýrů
Oblíbená kosmetikahttps://www.faberlickatalog.czVýrobky šetrné k pokožce, které si zamiluješ. Neváhej ! DÁRKY pro tebe ! TEĎ 820 Kč do kapsy ! !
Cepelsnakeshttps://www.uzovka-cervena.czChov a prodej barevných forem užovky červené , heterodonů, Krajty královské a korálovek

11 narozeniny-logo

Vážení fanoušci Fanclubu Ulice a samozřejmě především věrní členové. Dnes je to již přesně 11 let od vzniku našeho Fanclubu. Psal se rok 2007, přesněji pak 22. srpna, 20 hodin, 8 minut a 56 sekund. Přesně v tento okamžik se objevila na české internetu adresa nového fanouškovského webu věnovaný seriálu Ulice.

Začátky pro nás vůbec nebyly jednoduché, ale postupně jsme se vypracovali na celkem snad dobrou úroveň. Moc nás těší stabilní, vysoká návštěvnost, a to i přesto, že web již není tolik aktualizovaný jako v minulosti. Těší nás, že s námi jsou stále věrní fanoušci, kteří se do našeho Fanclubu přidali i třeba na samém začátku.

Ještě jednou děkuji, že jste s námi a věřím, že nám zachováte přízeň. Mé jméno je Kuba, jsem jeden z vás, obyčejný fanoušek Ulice, který celý web dělá ve svém volném čase, proto jsem rád, když mi čas od času odpustíte menší i pozdější aktualizaci, případně chybky. Jsem rád, že jste s námi i na facebooku, kde máme přes 20 tisíc fanoušků.

Rozhodně nás tedy neopouštějte, budeme s vámi i dál a rozhodně se máte u nás ještě na co těšit.