Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

 

Oslavte s námi společně deset let vysílání Ulice

A jdeme dál, velkým a novým projektem bude speciál věnovaný k desetiletému výročí seriálu Ulice. Ulice totiž vstoupila do desátého roku svého vysílání a my se tomu chceme věnovat. V našem novém speciálu, který u nás bude celou desátou sezónu se postupně budete dozvídat zajímavé informace.

Podívat se u nás budete moc na oblíbené proměny uličních postav, shrneme nejdůležitější dění v Ulici a bude toho mnohem více. Rozhodně se máte na co těšit a začínáme už velmi brzy. Zatím se můžete podívat na logo k tomuto speciálu.

Admin Kuba / 22.8. 2014 /


Letos na podzim budeme opět hledat nejlepší postavu

Slíbili jsme vám, že představíme dva projekty, na které se v nejbližší době můžete těšit u nás na webu a sliby se mají plnit (nejen o Vánocích), proto vám dva velké projekty představujeme právě teď. A začneme známou věci, která není potřeba tolik představovat, kdo nás navštěvuje minimálně rok, tak to moc dobře zná.

Letos na podzim totiž opět budeme hledat nejlepší postavu seriálu Ulice, k soutěži Nej postava se vracíme už poštesté, důvod je takový, že vás tato soutěž stále baví, což nás moc těší. Proto i letos budeme hledat tu nejlepší postavu celého seriálu. Vy se v úvodu článku můžete podívat na to, jak bude vypadat logo k této soutěži.

A jen pro připomenutí, pamatujete si všechny dosavadní vítěze? První ročník vyhrála Tereza Jordánová, druhý ročník Štěpán Stránský, třetí vítězkou se stala Simona Pavlicová, čtvrtým vítězem Vojta Kalich a před rokem vyhrála Libuška Nekonečná. Kromě Štěpána všichni vítězové aktuálně účinkují v Ulici, někteří z nich dokonce budou mít svůj hlavní příběh, může tak kdokoliv vyhrát znovu.

Admin Kuba / 22.8. 2014 /


Slavíme sedmé narozeniny, děkujeme, že jste s námi

Vážení členové fanclubu a všichni návštěvnísti našeho webu. Věřte tomu nebo ne, ale náš web je s vámi již neuvěřitelných sedm let. Ano je to tak, už skvělých a krásných sedm let jsme na internetu. Poprvé jsme se zde objevili 22. 8. 2007 ve 20 hodin, 8 minut a 56 sekund a dnes je to tedy sedm let, co jsme tu s vámi.

Děkujeme vám všem, kteří jste s námi celých sedm let, ale i těm, kteří náš vyhledali později či teprve nedávno. Moc si vážíme toho, že jste s námi. A věříme tomu, že nám zachováte přízeň i nadále, my rozhodně nekončíme a budeme pokračovat i v následujích dnech, týdnech, měsících a věříme, že i let. Tak zůstaňte s námi.

Během dnešního večera vám pak představíme dva velké projekty, které pro vás na tomto webu chystáme, tak nás určitě navštivte.

Admin Kuba / 22.8. 2014 /

 Zdá se to možná neuvěřitelné, ale už je to sedm let, co jste ve společnosti našeho webu. Psal se rok 2007, kdy na internetu poprvé objevila adresesa nového webu o seriálu Ulice, který se stal fanouškovským webem tohoto seriálu. A vydrželi jsme s vámi již sedm a věřím, že s vámi i vy s námi ještě další roky vydržíte.

Letos poprvé oslavíme naše narozeniny i ve společnosti Ulice. Stane se totiž poprvé, kdy v den našich narozenin už budou Ulice opět pokračovat na televizních obrazovkách. Což se nikdy nestalo, protože Ulice vždy začínala svou novou sezónu až na konci srpna nebo začátkem září. Díky letošnímu posunu už tak budeme moc slavit i s Ulicí za zády.

Pokud nás navštíte v pátek 22. srpna ve večerních hodinách, tedy v době kdy bude vysílána Ulice, tak se od nás dozvíte dvě novinky. Chystáme totiž dva projekty, které brzy odstartují a právě v den našich narozenin vám oba tyto projekty představíme. Takže nám určitě zachovejte přízeň i v den našich narozenin.

 

Takto se náš web měnil:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/s720x720/1520704_692962147415069_1242383017_n.png