Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Náš web projde změnou, máte se na co těšit

Není to poprvé (a snad ani naposledy), kdy slavíme narozeniny, ale dárky rozdáváme my. Jeden takový dárek pro vás máme i letos. Náš web po již delší době projde změnou. Aktuální vzhled využíváme již od začátku roku 2014. Teď nás čeká změna. A co se změní?

Celý náš web tedy dostane nový vzhled, změní se barevné provedení a upravené bude i logo. Kromě toho připravujeme několik zajímavých vychytávek, které vás určitě potěší. Za zmínku stojí i speciální kalendář, podle kterého si budete moc vyhledat jednotlivé epizody. Takový kalendář jste mohli vidět i na oficiálním webu Ulice, kde ovšem již nyní.

Web projde největší změnou již velmi brzy, ale přesný den si necháme pro sebe, bude to pro vás překvapení. Další úpravy webu ovšem budou probíhat i v následujících týdnech. Jedna z nejnavštěvovanějších rubrik projde velkou změnou, ale to bude až za několik týdnů. Zkrátka, rozhodně se máte na co těšit.

Admin Kuba / 22.8. 2015 /


Úspěšná soutěž Nej postava je zpět, už na podzim

Podzim bude na našem webu opět patřit hledání té nejlepší postavy seriálu Ulice. Rozjedeme už sedmý ročník této soutěže. Soutěž tak ponese název "Nej postava 7", uvidíme, pro kterou postavu bude právě sedmička tou šťastnou, vyhrát může kdokoliv.

Pro věrné fanoušky našeho webu jistě nemusím tuto soutěž více připomínat. Ovšem pro ty, kteří jsou s námi krátce, jen malé objasnění. Během několika měsíců si vy sami vyberete nejlepší postavu Ulice, a to prostřednictvím hlasování v různých stádií soutěže.

Na závěr ještě malá vzpomínka na vítěze. Soutěž v hledání nejlepší postavy Ulice pořádáme již od roku 2007, v tomto roce vyhrála Tereza Jordánová. O rok později se z vítězství mohl radovat Štěpán Stránský. Další ročník vyhrála Simona Pavlicová, čtvrtým vítězem byl Vojta Kalich, pátý ročník pak vyhrála Libuška Nekonečná a šestou vítězkou se opět stala Tereza Jordánová, která vyhrála v minulém roce. Letos opět může vyhrát kdokoliv, kdo se stále v Ulici objevuje.

Admin Kuba / 22.8. 2015 /


Jsme s vámi již osm let, všem moc děkujeme

Vážení fanoušci a členové našeho fanclubu. Zdá se to být neuvěřitelné, ale náš web je s vámi už osm let. Což se zdá být skoro nepochopitelné, že čas tak rychle utekl. Psal se rok 2007, kdy jsem se rozhodl založit web o seriálu Ulice. Stalo se tak přesně 22. 8. 2007 ve 20 hodin, 8 minut a 56 sekund. Přesně v tento moment se na českém internetu objevil nový, fanouškovský web seriálu Ulice.

A jsme s vámi již osm let. Velké díky patří vám všem, nejen těm, co nás navštěvují od samého začátku, ale i těm, kteří se přidávali postupně. Vážíme si každého návštěvníka a jsme rádi, že je vás stále víc a víc. Na začátku jsem nepočítal, že náš web bude tak dlouho fungovat a že se budeme pyšnit takovou úspěšností, jakou máme teď. Opravdu moc děkuji.

Věřím, že s námi budete i nadále. Rozhodně nekončíme a chystáme pro vás i řadu novinek. Jaké? Sledujte náš web po celý den, během dne vám totiž představíme dvě hlavní novinky, které nás již brzy čekají.

Admin Kuba / 22.8. 2015 /