Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

Už po osmé budeme hledat nejlepší postavu Ulice

Podzim se nám již blíží a je tedy na čase oznámit, co čeká náš web. Samozřejmě pokračovat budeme v zaběhlém chodu, tak jak je u nás zvykem. Ale protože tradice se mají dodržovat, tak i letos bude podzim na našem webu patřit hledání nejlepší postavy seriálu Ulice. Čeká  nás již sedmý ročník soutěže Nej postava, letos s "8" na konci.

Soutěž Nej postava 8 se rozjede na podzim, věrným fanouškům našeho webu historii této soutěže připomínat nemusím a nováčkům snad také ne. Je jasné, že v této soutěži, jak už bylo zmíněno, budeme hledat tu nejlepší postavu Ulice. Hledat budeme až do Vánoc.

Ale protože již nejlepší postavu hledáme opravdu dlouho, tak si pojďme připomenout, kdo vlastně již vyhrál. Začali jsme v roce 2007, naší první vítězkou byla Tereza Jordánová. O rok později vyhrál Štěpán Stránský a v roce 2009 Simona Pavlicová. Rok 2010 jsme tuto soutěž přerušili a nahradili jí jinou. Ovšem v roce 2011 jsme se k ní vrátili a soutěž vyhrál Vojta Kalich. V roce 2012 byla opět pauza a v roce 2013 vyhrála Libuška Nekonečná. V následujících dvou letech (2014 a 2015) vyhrála Tereza Jordánová. Tak uvidíme, jestli si Tereza své vítězství obhájí nebo jí někdo předběhne.

Admin Kuba / 22.8. 2016 /


Slavíme deváté narozeniny, díky vám všem

Vážení fanoušci a členové našeho fanclubu. Samotnému se mi to nechce zdát, vám možná také ne, je to neuvěřitelné, ale náš Fanclub Ulice je s vámi již devět let. Přesně dnes slavíme své deváté narozeniny. Bylo to v roce 2007, přesněji pak 22. srpna, 20 hodin, 8 minut a 56 sekund. To byl přesný den a čas, kdy se na českém internetu poprvé objevila internetová adresa našeho webu.

Jsem moc rád, že jste pořád s námi, ať už jste s námi celých devět let nebo přicházíte postupně. Velmi si vážím každého návštěvníka, nejvíce pak více jak dva tisíce členů našeho Fanclubu a více jak 13 tisíc fanoušků na Facebooku. To jsou úspěchy, které mě nejvíce těší. A samozřejmě mě těší i stále zvyšující se návštěvnost webu. Všem moc děkuji.

A co bude dál? Rozhodně nekončíme. I když možná občas můžete vidět, že aktualizace webu je menší, než dříve. Důvod je jednoduchý. Já sám jsem obyčejný fanoušek Ulice, jako jste vy. Mé jméno je Kuba, na webu pracuji ve svém volném čase bez nároku na jakýkoliv honorář. Proto jsem rád, když mi čas od času odpustíte menší aktualizaci, ale také chybky, ať už v překlicích či gramatických chyb. Všem tedy moc děkuji, že jste s námi a rozhodně nás neopouštějte.

Admin Kuba / 22.8. 2016 /