Reklamní sdělení
Šatoli.cz - zakázková výrobahttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.

 

Fanclub Ulice je s vámi již pět let. Na internetu fungujeme již od roku 2007, konkrétně to pak je od 22. srpna. Letos teda oslavíme už páté narozeniny a to je pořádný důvod k oslavám. My slavíme každé narozeniny, ale páté budeme slavit celý měsíc.
Od 22.7. do 22.8. si v této sekci budete moc připomenout historii našeho webu. Bohužel ne vše z té dávné historie se zachovalo, ale nějaké střípky přeci jen ano. Takže si třeba připomeneme úplně první soutěž na našem webu, která odstartovala jen pár dní po vzniku webu. Přečíst si budete moc i některé články, které byly napsány před lety.

Popřejte nám k narozeninám, všechna přání nás moc potěší a kdo jste ve fanclubu můžete získat i pět bodů do Hvězdy měsíce za měsíc září a všichni budou zařazeni do slosování o malý dárek.
přání pište zde


> Slavíme narozeniny, jsme s vámi již pět let
> Nejen náš web dnes slaví narozeniny, kdo ještě?
> Už zítra oslavíme páté narozeniny i s vámi
> Napsali jsme pro vás spoustu článků, i tyto...
> Pamatujete si na všechny naše velké soutěže?
> Připomeňte si s námi některé starší články

> Tak to je síla! Takhle vypadaly loga soutěže Nej postava
> Narozeninové video k pátým narozeninám našeho webuSlavíme narozeniny, jsme s vámi již pět let

Vážení návštěvníci našeho webu, je 22.8. 2012 a dnes slavíme narozeniny, jsme s vámi již pět let. Možná je to neuvěřitelné, ale je to opravdu tak, už pátým rokem pro vás skoro denně přinášíme ty nejzajímavější novinky ze seriálu Ulice. Stali jsme webem, který denně navštěvují stovky lidí a prestiž našeho webu stále stoupá. O našem webu se mluví a to nejen mezi "obyčejnými" lidi, ale i v produkci seriálu Ulice a mezi herci ze seriálu.

Poprvé jsme se na internetu objevili pod adresou www.ulice.wbs.cz, bylo to 22.8. 2007 přesně ve 20 hodin, 8 minut a 56 sekund. To byl přesný čas, kdy jsme se vám poprvé přihlásili. Během pěti let jsme pak 2x změnili adresu a nyní pro vás již několik let fungujeme pod adresou, kterou dobře znáte, je to www.fanclub-ulice.wbs.cz a tak jak nás znáte, tak jak nás máte rádi budeme fungovat i v našem šestém roce.

Děkuji všem, kteří jsou s námi třeba i celých pět let, ale děkuji i těm, kteří nás znají třeba jen pár dní. Bez vás všech by tento web nefungoval, proto právě vám všem patří velké díky. Rozhodně nekončíme, jedeme dál, stále vám budeme přinášet ty nejzajímavější a nejaktuálnější novinky z Ulice, stále bude fungovat největší fanclub Ulice a budeme pro vás stále lepší a lepší. Ještě jednou děkuji i za všechna přání, která nám posíláte...
Admin Kuba / 22.8. 2012 /

 


http://img.fdb.cz/galerie/n/n8561990e38cc34ae8f38938ade53e2cc.jpg Nejen náš web dnes slaví narozeniny, kdo ještě?

Náš web dnes slaví své páté narozeniny, ale nejsme jediný kdo dnes slaví, kromě určitě tisíců lidí v celé republice dnes slaví i některé známé nebo možná trochu méně známé tváře. Tak například dnes má narozeniny fotbalista Jan Holenda, ale i hráč minigolfu Miroslav Komeda. Dnes slaví i herec Roman Šťarňák, kterého diváci mohou znát z filmu Panic je na nic (viz. úvodní obrázek). Mezi další oslavence se dnes řadí i výtvarnice Emma Srncová či hudební skladatel Zdeněk Bartošík. Oslavenců mezi známými osobnostmi je samozřejmě více, toto bylo jen několik málo vybraných.

Za zmínku určitě stojí oslavenci zítřejší, tedy ti, kteří se narodili 23.8., už to sice není dnešní datum, ale narozeniny slaví pro vás více známé osobnosti a to Štěpán Benoni (Štěpán Stránský), Nikola Říhová (Pepina Nekonečná) či Libuše Švornová (paní Popelková). My samozřejmě všem gratulujeme.

Na závěr ještě trochu z jiného soudku. Narozeniny by dnes oslavil herec Miloš Kopecký a právě dnes by mu bylo už 90 let. Před devíti lety 22.8. srpna zemřel český režisér slavného Pana Tau Jindřich Polák a ve stejný den, ale roku 1891 zemřel básník Jan Neruda. A ještě malá zajímavost, 22.8. roku 1785 Josef II. zrušil v Uhersku nevolnictví. Tak to bylo několik málo událostí, který se týkají dnešního pro nás narozeninového dne.

Admin Kuba / 22.8. 2012 /
foto: Bioscop

 Už zítra oslavíme páté narozeniny i s vámi

Možná je to k neuvěření, ale náš web (fanclub) funguje již pět let, ano jsme tu s vámi už pět let a jedeme dál. Ovšem, pětka je krásné číslo a to se musí oslavit, nakonec my slavíme každé narozeniny, takže oslava pátých narozenin je samozřejmostí. A den narozenin se blíží, už zítra.

Ano, zítra tedy ve středu 22.8. slavíme páté narozeniny a na tento den je připravena velká oslava. Můžete se těšit na speciální aktualizaci webu, velký narozeninový článek či malá zábava, to vše pro vás bude připraveno. Jak už, ale určitě víte, tak s vámi slavíme celý srpen. V našem narozeninovém speciálu jsou pro vás připraveny zajímavé články, které se týkají naší pětileté historie a v tom budeme ještě pokračovat.

To, ale není vše. Jaký každý rok, tak i letos nám můžete k našim narozeninám popřát. Za vaše přání vždy rozdávám body do Hvězdy měsíce (pokud jste jste přihlášení ve fanclubu), stejné to je i letos, každý fanclubák, který nám popřeje získá pět bodů, ale to pořád není všechno. Úplně každý kdo nám popřeje a je jedno jestli je nebo není ve fanclubu se zařazuje do slosování o zajímavou výhru, kterou je CD "Diktáty na CD s Hanou Maciuchovou" to získá jeden z vás a přát nám můžete až do konce srpna. Tak přejte a slavte se s námi i zítra.


Admin Kuba / 21.8. 2012 /


Napsali jsme pro vás spoustu článků, i tyto...

Opět pro vás mám jeden speciální, narozeninový článek. V těchto speciálech trochu vzpomínáme a vracíme se do minulosti, připomínáme si totiž pětileté výročí našeho webu, pět let oslavíme už tuto středu 22.8., tak v tento den buďte s námi. Ale vraťme se k dnešnímu speciálu. V něm si opět připomneme několik zajímavých vlastních článků, které jsme vydali během posledních pěti let, vybral jsem pět dalších článků.


Nová prostředí v Ulici

Na podzim roku 2008 čekala seriálovou Ulici velká rekonstrukce, díky které jsme mohli poznat nová prostředí, všechny se objevují dodnes. V našem článku jsme vám všechny nová prostředí v říjnu 2008 představili.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Také na Štědrý den nás čeká Ulice, na co se můžeme těšit?
Náš web pravidelně funguje i na Vánoce a to včetně Štědrého dne a právě v tento sváteční den jsme vás samozřejmě informovali o vánočním díle, tento článek se konkrétně týká Vánoc roku 2010.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Návrat Růži Habartové
Pravidelně vás informuje o nových postavách, ale i o těch, kteří se do seriálu po čase vrací. Takovou postavou byla i Růža Habartová, která se vrátila do Ulice ve čtvrté sezóně a my jsme vás o jejím návratu v létě roku 2008 informovali mezi prvními.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Máme za sebou jeden z nejdramatičtějších dílů Ulice
Ulice je nejen o veselých dílech, ale i o smutných či dramatických a do této skupiny se zařazují i epizody, které se týkali stalkingu. My jsme vás pravidelně informovali o tomto tématu a vy jste nám to vraceli rekrodní návštěvností, jeden z článků o stalkingu v Ulici si můžete připomenout.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Zemřel seriálový kapitán Bařinka-Bořivoj Navrátil
I když neradi, tak vás přeci jen musíme pravidelně informovat i o událostech, které nejsou vůbec veselé, naopak jsou smutné. Jedna z těchto smutných zpráv přišla loni na začátku listopadu. To jsme vás informovali o úmrtí oblíbeného herce Bořivoje Navrátila
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

 

A to je z dnešního speciálu vše. Podívali jsme se trochu do historie a já vás už v tuto chvíli zvu do "budoucnosti" a to konkrétně už na tuto středu, to je přesně ten den, kdy s vámi oslavíme již páté narozeniny, těším se na vás.


Admin Kuba / 20.8. 2012


Pamatujete si na všechny naše velké soutěže?

V pětileté historii našeho webu jste toho u nás mohli vidět už hodně, to co vás hodně baví jsou naše velké soutěže, které máme během roku většinou dvě a to vždy na jaře a na podzim, v takovém stylu "jedeme" už od podzimu roku 2007, kdy náš web odstartoval. Většina soutěží byla úspěšných, proto měla pokračování a proto si je určitě většina z vás moc dobře pamatuje, ale pojďme si je trochu připomenout.

Nej postava
Tuto soutěž snad netřeba připomínat, nakonec trochu jste si jí mohli připomenout v prvním narozeninovém článku, kde jsme si připomněli loga této soutěže. Nej postava se dočkala již čtyř ročníků (rok 2007, 2008, 2009, 2011), vynechali jsme jen tak jeden rok, kdy jsme tuto soutěž více inovovali (viz. soutěž NEJ Ulice).

Miss a Missák Ulice
Tato soutěž u nás byla dvakrát a to na jaře 2008 a 2009, jak už název soutěže napovídá, hledali jsme v soutěži miss a missáka, tedy nejkrásnější postavy z Ulice. Jen pro zajímavost kdo tuto soutěž vyhrál. Miss Ulice se v roku 2008 stala Terezka Jordánová a Missákem Matěj Jordán. O rok později se Miss Ulice stala Bára Jordánová a Missákem Jarda Hejl.

Vaše postava
Poprvé se tato soutěž u nás ukázala po skončení prvního ročníku Miss a Missák Ulice, tedy v roku 2008 a to na přelomu jara a léta. Pokračování soutěže možná máte ještě v paměti, tato soutěž se totiž letos na jaře dočkala svého pokračování a především tento druhý ročník se stal velmi úspěšný.

NEJ Ulice
Tato soutěž byla taková velká inovace soutěže Nej postava. Vše probíhalo podobným způsobem, ale soutěž byla rozdělena do kategorií, nehledali jsme tedy jen jednu nejlepší postavu, ale nejlepšího muže Ulice (vyhrál Jarda Hejl), nejlepší ženu Ulice (vyhrála Simona Pavlicová), nejlepší prostředí Ulice (vyhrálo celé náměstíčko Ulice), herce který předvádí nejlepší herecký výkon (vyhrála Jaroslava Obermaierová) a naopak antitalent Ulice, tedy opak nejlepší postava ("vyhrála" Vanda Vaničková).

NEJvtipnější vyhrává
Všechny soutěže se týkali postav, hledali jsme nejlepší či nejkrásnější postavy nebo jste sami vymýšleli nové postavy, tato soutěž, která u nás byla na jaře roku 2011 byla úplně jiná a vy jste tuto příjemnou změnu ocenili, soutěž se vám zalíbila a co přesně šlo? Hledali jsme nejlepší (nejvtipnější) hlášku Ulice.

Soutěží tedy u nás bylo již hodně, jsou oblíbené tak proč by u nás soutěže neměli být a proč by neměli mít opakování, když jsou oblíbené. I letos na podzim se jedné soutěže u nás dočkáte. Já už mám v podstatě vymyšleno, která soutěž zde bude, ale co vy? Jaká soutěž se vám líbí nejvíc a měla by mít další opakování? Nebo by snad měla být úplně nová soutěž? Hlasujte v naší anketě.

 


(anketa je skrytá, hlasovat můžete jednou za 24 hodin)


Admin Kuba / 14.8. 2012


Připomeňte si s námi některé starší články


Náš narozeninový speciál pokračuje. V minulém článku jsme si představili soutěže Nej postava a především jsme se možná i trochu zasmáli i log prvních ročníků naší velké soutěže. V tomto článku se podíváme opět trochu někam jinam a to na články, těch jsme v historii vydali na webu již stovky, já jsem vybral ty nejzajímavější, pojďte si je s námi připomenout.

Do toho speciálu jsem vybral pět článků, některé z nich jsou i léta staré. Bohužel archiv našich článků jsem začal vytvářet až asi po půl roce co náš web již běžel, takže z úplného začátku našeho webu články již nemám. Ale určitě to nevadí, zde je prvních pět článků z naší historie, další vám představíme v jiném speciálu.

Anno 2009: Obrovský triumf pro seriálu Ulice
V tomto článku jsem vás před dvěma lety v únoru informoval o tom, jak si Ulice vedla na udílení cen Anno 2009, v tomto ročníku totiž Ulice vyhrála všechny ceny, které mohla vyhrát.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Dnes zemřel Václav Král
Tento článek je starý čtyři roky a není příliš veselý, byl to článek ze dne, kdy v Ulici zemřela oblíbená postava pan Václav Král, tak si připomeňte, jak tehdy pan Král zemřel.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Dušan Klein se vrací k režírování Ulice
Zpráva o které jsme vás informovali jako první, týkala se návratu Dušana Kleina k režírování Ulice, článek byl vydán v únoru roku 2011.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Eva a Vašek zítra v Ulici
Další článek, který je starý už čtyři roky a píše se v něm o duo Eva a Vašek, kteří zazpívali i v seriálu Ulice a to přímo paní Nyklové, toto pěvecké vystoupení pro ní zajistil pan Stárek.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Představujeme novou postavu: Martin Havránek
Tento článek je starý teprve jeden rok, zajímavý je v tom, že o Martinu Havránkovi, tedy o tom, že do Ulice nastupuje Filip Blažek jsme vás informovali jako první.
Celý článek si přečtěte kliknutím zde...

Během srpna si budeme moc přečíst i další speciální články, které se týkající naši historii. V jednom z dalších speciálů vám nabídnu i další zajímavé články z historie, takže se máte určitě na co těšit a sledujte náš i nadále.

Admin Kuba / 2.8. 2012

 


 Tak to je síla! Takhle vypadaly loga soutěže Nej postava

Tak nad tímto se určitě pousmějete. V našem archivu jsme pro vás vyhrabali loga soutěže Nej postava. Věrní fanoušci, kteří nás navštěvují již několik let dobře vědí, že tato soutěž se u nás dočkala již čtyř ročníků, z toho ten první startoval dva týdny po startu celého webu, konkrétně to bylo 2.9. 2007, tehdy se soutěž jmenovala Soutěž o nejlepší postavu. A pravo se můžete podívat jak logo této naší první soutěže vypadalo. Věřte tomu, že i teď po tolika letech se i já směju.
Druhý ročník soutěže o nejlepší postavu dostal již jméno Nej postava 2 a odstartoval 31.8. 2008. Soutěž dostala trochu nová pravidla a upravilo se samozřejmě i logo, protože to první se logicky už používat nemohlo. Druhé logo bylo o stupeň lepší, ale také to žádná sláva rozhodně nebyla. No můžete posoudit sami.

Třetí ročník soutěže v hledání nejlepší postavy Ulice se jmenoval Nej postava 3, start byl tentokrát posunut až na 31.10. 2009 a opět dostala soutěž nejen nová pravidla, ale i nový vzhled. Hlavní logo bylo určitě povedenější než u předchozích dvou soutěží. Jen pro zajímavost, třetí ročník se stal vůbec nejúspěšnějších ze všech ročníků. Takové bylo jeho logo.
Na první pohled nejpovedenější vzhled měl zatím poslední ročník, který dostal název Nej postava 4, jak vidíte už jsme zústali u zavedeného názvu, jen se měnila číslovka podle ročníku. Mnozí z vás si na poslední ročník ještě pamatujete, byl loni, začátek byl 30.9. 2011, kdo správně počítá, tak uhádl, že jsme vynechali rok 2010, v tomto roce se soutěž nekonala, místo ní byla jiná soutěž, o ní řeč ještě bude. Na logo posledního ročníku Nej postavy 4 se můžete podívat hned v úvodu, vedle nadpisu.
Doufám, že se vám vzpomínka na
naší největší soutěž líbila a třeba vám tato vzpomínka zlepšila náladu, na závěr si musíme ještě připomenout vítěze, protože ne všichni si to určitě pamatují. Zde si je můžete připomenout, v každém roku vyhrál někdo jiný.

Rok 2007 - Tereza Jordánová
Rok 2008 - Štěpán Stránský
Rok 2009 - Simona Pavlicová
Rok 2011 - Vojta Kalich

Admin Kuba / 23.7. 2012