Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.


 
Jsme s vámi již pět let a už 22.8. oslavíme páté narozeniny, to je důvod k oslavám, ale na místě jsou určitě i přání.
Přání nám můžete posílat přímo vy a já za všechna přání už předem teď děkuji.
Co by jste popřáli našemu webu ke třetím narozeninám?

"Popřejte a vyhrajte" - vítěz !!!
Známe vítěze naší narozeninové soutěže, ve které jste mohli vyhrát CD "Diktáty na CD s Hanou Maciuchovou", jedná o CD, kde jsou diktáty opravdu namluvené seriálovou profesorkou Hejlovou, kterou bravůrně již několik let hraje paní Hana Maciuchová a ke komu tento dárek poputuje?
Celkem přišlo 16 přání a já jsem vylosoval jednoho z vás, v tomto případě je to spíše jedna z vás. Narozeninový dárek získává Jana, která našemu webu popřála v sobotu 1.9., moc gratuluju a prosím Janu, aby si přečetla email, pokud mi Jana neodpoví do dvou týdnů ještě má šanci náhradník, který by CD získal místo vítězky a jako náhradníka jsem vylosoval Móňu.
Losování proběhlo spravedlivě, do slosování se opravdu dostali všichni, kteří nám popřáli a dárek opravdu k vítězce poputuje, i když se nejsme žádný oficiální web, tak své sliby plníme a dárky posíláme, to můžou potvrdit vítězové jiných soutěží.
Děkuji ještě jednou všem za přání a věřím, že brzy bude nějaká jiná další soutěž, kde budete moc něco malého vyhrát.Vaše přání:

Co popřát k pátým narozeninám? Snad jen mnoho štěstí a dalšího úspěchu. Chodím na váš web teprve krátce, ale líbí se mi tu a věřím, že se mi zde bude líbit i nadále. Tak všechno nejlepší a... ať se dílo daří.
> Vendula

Fanclubu Ulice přeji ať je stále tak dobrý, jako doposud a aby s námi byl nejmíň dalších pět let.
> Jana

Přeji webu ulice a stránkám které jsou pro nás fanoušky moc důležité,vše nejlepší,hodně fanoušků a ať se máme pořád na co těšit.Díky za to že jste.
> Vlasta

Našemu webu přeju hodně štěstí a mnoho témat a zpráviček, aby nám měl pořád co sdělovat. A Kubikovi, bez kterého by vlastně tento web nebyl, hodně štěstí, zdraví, a hlavně moc moc nápadů, aby byl web stále zajímavější :)
> Alena

Tak v první řadě, by jsem asi měla zmíňit člověka, díky kterému vůbec tenhle web vznikl a vzniká dál... takže Kubi, jsi fakt šikulka a přeji i tobě, vše nej do života a ať se Ti práce na webu dál takhle skvěle daří !! :-)
No a fanclubu, aby dál vzkvétal a přinášel nám tak pestrý sortiment, jako doteď !!! A aby jsme na něm mohli diskutovat, bavit se a dozvídat se nejnovější info o Ulici zase dalších 5 let !!! Tak doufám, že dáme 10 tku :-D
> k@tush

Tak našemu webu přeji všechno nejlepší,jak by řekli v Ulici:ať se dílo daří...a ať dál to hlavně našeho admina Kubu baví to dělat,protože to je hlavně jeho zásluha,že je tak web vymakaný.:-)
> Marcela

Fanclub Ulice páté narozeniny slaví,
a tak přeji štěstí, zdraví.
Hlavně hodně návštěvníků,
kteří fandí uličníkům.

> Móňa

Všechno nejlepší, hodně štěstí zdravíčka i lásky. Mnoho úspěchů a ať se dále na těchto stránkách daří a dále se takto dobře rozvíjí. A ať se splní všechna přání a ať dlouho pokračujete... :)
> Sheary

Tak Ti milý fanclube přeji dodatečně mnoho ůspěchů v Tvoji práci,plno novývh nápadů které nás zaujmou i pobaví.Tak s plnou vervou do dalších let přeje
> babča

Všechno nejlepší fanclube k pátým narozeninám a do dalších let přeji ať fanclub vzkvétá a stránky ,facebook jsou hojně navštěvovány. A Kubovi velké díky za jeho práci . :-))
> Lenka Hudlíková

Přeji našemu fanklubu, aby byl pořád tak zajímavý jako byl doteď, protože přijít sem, to je takové pohlazení na duši.
> Hanálka

Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť každé Tvé přání splní se Ti, nechť Tvé srdce lásky nespálí klam, to vše Ti přeji k narozeninám.
+ videopohlednice

> Věrka

Hodně štěstí a internetové návštěvnosti, milý fanclube! :)

> Jirka

preji vse nejlepsi k narozeninam jeste aspon 20 krat a take hodne zdravicka.
> Pancir

Takže já bych chtěl neoficiální webu a fanclubu popřát hodně štěstí, zdraví a plno nových vychytávek do toho 6.roku !
-Já jsem se přeci jenom přidal do fanclubu ani ne před rokem, takže vlastně ani nevím, jak jsi vypadal ty náš fanclube: ) ale hodně tomu věřím i z toho videa že jsi to dotáhl hodně daleko, a můj dárek pro tebe už je na cestě, jsou to nějaké ty korunky na tvoje vylepšení, tak Happy Birthdayyyyyyyyyyyyyyy♥ dear fanclub Ulice♥♥♥

Já bych neoficiálnímu webu a fanclubu všechno nejlepší o dalších let a zde je malá básnička- narozeniny slavíš ty !
tak obléknem si kalhoty, jóó slaví fanclub a web dohromady, tak projdi do zahrady, všechno nejlepší:)*

> VojtiiO.o

Přeji vše nej fanklubu na, který ráda chodím a pobavím se tu vždy. A doufám že to tak zústane dalších pět let. :D
> Pavlína