Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Obrázek “http://fanclub-ulice.wbs.cz/valentyn-logo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Valentýnský pár 2013

Stejně jako v minulých letech, tak i v letošním roce si zvolíme nejkrásnější pár Ulice a to v naší soutěži Valentýnský pár. Soutěž má tento název samozřejmě kvůli svátku všech zamilovaných, jako vždy totiž naše soutěž vyvrcholí právě na Valentýna.
 
Letos už naše soutěž probíhá po páté, zvolíme si tan pátý nejkrásnější pár Ulice, vyhrát může samozřejmě i pár, který již v minulosti vyhrál. Jen pro připomenutí, v roce 2009 vyhrál pár Tereza Jordánová a Štěpán Stránský (tento pár již několik let není aktuální), o rok později, v roce 2010 vyhrála Lenka Drápalová a Jarda Hejl, v roce 2011 se z vítězství mohl radovat opět Štěpán Stránský, tentokrát ovšem vyhrál s Theou Nekonečnou. A před rokem, v roce 2012 vyhráli Míša Krausová a Miki Seidl.
 
Výsledky hlasování

Svátek všech zamilovaných, tedy Valentýn je tady. Každý tento svátek slaví po svém, někdo ho neslaví vůbec. My ve fanclubu Ulice ho slavíme po našem. Každým rokem právě v tento den vyhlašujeme nejkrásnější pár Ulice. Také letos jste si vy sami zvolili ten nej pár Ulice, nejdříve jste si sami mohli libovolný pár nominovat a pak pro něj hlasovat ve finále.
 
Jak tedy vše dopadlo a kdo se stal novým Valentýnským, tedy nejkrásnějším párem Ulice? Zajímavé je, že poprvé v historii této soutěže vyhrál pár, který vlastně vůbec není pár (tedy aspoň zatím), sice to k tomu směřuje, ale jisté není nic. Možná už hádáte a víte o koho se jedná. Podle vás je nejkrásnějším párem Ulice Libuška Nekonečná a Libor Seidl. Získali od vás 35 hlasů (24%). Těsně za nimi, na druhém místě skončili Monika a Mára, kteří získali 30 hlasů (20 %), třetí místo patří Zuzaně a Maxovi, ti od vás získali celkem 28 hlasů (19 %). Jak dopadly ostatní páry najdete v anketě a v seřazených obrázcích pod anketou.
 
1. místo - Libuška Nekonečná + Libor Seidl

 

Pořadí ostatních párů...
 
2. místo - Monika + Mára

3. místo - Zuzana + Max
 
4. místo - Míša + Miki
 
5. místo - Viki + Franta
 
6. místo - Bětka + Matěj
 
7. místo - Gábina + Hynek
 
8. místo - Amálka + Vlastimil
 
9. místo - Tereza + Vojta
 
10. místo - Lenka + Jarda
 
11. místo - Anička + Bedřich
 
12. místo - Thea + Štěpán
 
13. místo - Kristýna + Admirál
 
14. místo - Boženka + Mojmír