Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Obrázek “http://fanclub-ulice.wbs.cz/valentyn-logo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Valentýnský pár 2018

Stejně jako v minulých letech, tak i v letošním roce si zvolíme nejkrásnější pár Ulice, a to v naší soutěži Valentýnský pár. Soutěž má tento název samozřejmě kvůli svátku všech zamilovaných, jako vždy totiž naše soutěž probíhá právě na Valentýna.
 
Letos má naše soutěž velké výročí, budeme totiž hledat již desátý nejkrásnější pár Ulice, vyhrát může samozřejmě i pár, který již v minulosti vyhrál. Jen pro připomenutí, v roce 2009 vyhráli Tereza Jordánová a Štěpán Stránský, tento pár je už dávno minulostí, v roce 2010 vyhrála Lenka Drápalová (nyní Hejlová) a Jarda Hejl, pár stále tvoří, ale Lenka v Ulici již není. V roce 2011 jste zvolili dnes již také neexistující pár, a to Thea Nekonečná a Štěpán Stránský, rozpadl se i vítězný pár z roku 2012, Míša Krausová a Miki Seidl a stejně tak vítězové za rok 2013, Libuška Nekonečná a Libor Seidl. Míša a Miki se z vítězství radovali i v roce 2014, tedy v době, kdy se dali opět dohromady, ale teď už spolu opět dlouho nejsou. V roku 2015 se z vítězství radovala Tereza Jordánová a Roman Šámal, opět další pár, kteří spolu již není. Pár stále tvoří Světlana Nyklová a Lumír Nykl, vítězný pár z roku 2016 a zatím poslední pár, tedy vítězný pár z loňského roku sice stále tvoří pár, ale v Ulici se již spolu neobjevují, jde o pár Digi Stránský a Jirka Herman. A malá zajímavost na závěr, loni jsme měli ve finále 15 uličních párů, ale z nich 5 párů již spolu nejsou a 5 párů spolu jsou, ale již se neobjevují v Ulici.

Výsledky hlasování

Celkem 673 hlasů rozhodlo o tom, kdo se stane nejkrásnějším párem Ulice pro rok 2018. Také letos jsme totiž hledali na Valentýna nejkrásnější pár Ulice. Děkuji všem, kdo se zapojil do hlasování. A nyní k výsledkům. Vítězný pár asi není vůbec žádným překvapením. Tato dvojice totiž vyhrává jakoukoliv soutěž, oba se u nás stali i nejlepší postavou. Ano, jde o Terezu a Davida, kteří vyhrávají i soutěž Valentýnský pár, gratulujeme. Nyní se můžete podívat i na pořadí všech párů. A jen tak mimochodem, Tereza Valentýnský pár vyhrává již potřetí, poprvé to bylo se Štěpánem, pak s Romanem a nyní s Davidem.

1. místo - Tereza a David - 340 hlasů

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Jun2016/1882910.jpg?d41d

2. místo - Karla a Mára - 141 hlasů
3. místo - Amálka a Vlastimil - 60 hlasů.
4. - 5. místo - Lucka a Matěj - 31 hlasů
4. - 5. místo - Veronika a Martin - 31 hlasů
6. místo - Gábina a Aleš - 25 hlasů
7. místo - Světlana a Lumír - 24 hlasů
8. místo - Dominika a Tony - 14 hlasů
9. místo - Adriana a Robert- 7 hlasů

valentyn 2018-pary