Vánoce s Fanclubem Ulice 2016

Naši velkou tradici, kterou jsme započali již před mnoha lety, konkrétně to bylo v roce 2008, nevynecháme i letošní rok. Pro letošní rok jsme se rozhodli pro stejnou úpravu, jako loni. Nevynecháme tak naše různé a zajímavé speciály, ale stejně jako loni, zde vše najdete od samého začátku už teď.

Co u nás najdete?

Svátky v Ulici

Připomeňte si s námi vánoční díly Ulice, kde většina z nich se vysílala přímo na Štědrý den. Ne jinak tomu bude i v letošním roce.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images//750x750/Dec2012/1426273.jpg?d41d


Můj život s Králem

Trochu se zabavit v předvánočním čase? S úklidem to přehánět nemusíte, raději se pohodlně posaďte a přečtěte si společně s námi knihu Můj život s Králem.

http://fanclub-ulice.wbs.cz/large.jpg               http://www.adplus.cz/files/imagecache/stamp/grafika/201507/143150-142643.jpg


Vánoce v ulicích

Jak to vypadá o Vánocích v českých ulicích? Podíváme se, jak svítí vánoční stromy na těch největších českých náměstícíh. A přidat se můžete i vy, když nám pošlete fotky právě z vašeho města či vesnice.


Nejkrásnější koledy

Také v letošním roce se i přímo na našem webu můžete zaposlouchat do těch nejkrásnějších českých koled doplněné o "ladovské" obrázky.