Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Vánoce s Fanclubem Ulice 2017

Naši velkou tradici, kterou jsme započali již před mnoha lety, konkrétně to bylo v roce 2008, nevynecháme i letošní rok. Pro letošní rok jsme se rozhodli vybrat tři nejoblíbenější rubriky, a to Svátky v Ulici, kde si můžete připomenout vánoční epizody Ulice, dále Můj život s Králem, kde si můžete přečíst celou stejnojmennou knihu, a nakonec Nejkrásnější koledy.

Co u nás najdete?

Svátky v Ulici

Připomeňte si s námi vánoční díly Ulice, kde většina z nich se vysílala přímo na Štědrý den. Mimochodem, celkem se odvysílalo již 12 vánočních epizod.

 


Můj život s Králem

Trochu se zabavit v předvánočním čase? S úklidem to přehánět nemusíte, raději se pohodlně posaďte a přečtěte si společně s námi knihu Můj život s Králem.

http://fanclub-ulice.wbs.cz/large.jpg               http://www.adplus.cz/files/imagecache/stamp/grafika/201507/143150-142643.jpg


Nejkrásnější koledy

Také v letošním roce se i přímo na našem webu můžete zaposlouchat do těch nejkrásnějších českých koled doplněné o "ladovské" obrázky.