Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

 


Nová soutěž VAŠE POSTAVA

Ve čtvrtek 5. dubna 2012 odstartovala nová soutěž našeho fanclubu, soutěž se jmenuje Vaše postava. "Pamětníkům" našeho webu název této soutěže možná něco řekne, ano tato soutěž totiž není úplně nová. Na našem webu jsme již tuto soutěž měli před čtyřmi lety na přelomu jara a léta roku 2008 a nyní se k ní vracíme, ale v mnohem lepším provedení.

FINÁLE

A JSME VE FINÁLE!!!
Soutěž Vaše postava je u konce. Už žádné hlasování nebude, známe totiž návrh, který se stal vítězným, tedy ten návrh, který získal nejvíce hlasů ve finále. Obou návrhy jsou dobrý, ale je to soutěž a vyhrát mohl jen jeden návrh, který nyní pošlu do produkce Ulice a snad se vítězný návrh dostane do rukou přímo scénáristům. A který návrh tedy vyhrál? Je to tento návrh...


Na krásném druhém místě pak skončil návrh na novou postavu se jménem Daniel Doubrava. I tento návrh byl velmi zajímavý a také vám se určitě líbil.
   

Já samozřejmě gratuluji autorům obou návrhů, ale především toho prvního, tedy návrhu na novou postavu se jménem Andrea Macháčková.
Soutěž je u konce a celá soutěž měla úspěch. Především mě překvapil váš zájem o posílání návrhů, nečekal jsem totiž takový velký počet poslaných návrhů, proto všem děkuji za účast, vaše návrhy byly dobré všechny, vítěz mohl být jen jeden. Těším se na vás při další soutěži.


Vaše postava - výsledky duelů

Duel č. 1 - Ludmila Ptáčková vs. Šimon Skála


Hlasujícím se více líbil druhý návrh - Šimon Skála, který získal 63% hlasů, oproti tomu Ludmila Ptáčková získala 37% hlasů. Do semifinále tedy postoupil Šimon Skála.


Duel č. 2 - Daniel Doubrava vs. Aleš Stejskal

Hlasujícím se více líbil první návrh - Daniel Doubrava, který získal 66% hlasů, oproti tomu Aleš Stejskal získal 34% hlasů. Do semifinále tedy postoupil Daniel Doubrava.


Duel č. 3 - Sean Rettig vs. Jan Holý

Hlasujícím se více líbil první návrh - Sean Rettig, který získal 60% hlasů, oproti tomu Jan Holý získal 40% hlasů. Do semifinále tedy postoupil Sean Rettig.


Duel č. 4 - Klaudie Svobodová vs. Andrea Macháčková

Hlasujícím se více líbil druhý návrh - Andrea Macháčková, která získala 54% hlasů, oproti tomu Klaudie Svobodová získala 46% hlasů. Do semifinále tedy postoupila Andrea Macháčková.
O co v soutěži hrajeme?

Není to zvykem, ale v této soutěži budeme hrát i o ceny. Každý kdo se do soutěže zapojí a pošle tedy minimálně jeden návrh na novou postavu, získá "klíč" k odemčení rubriky, kde ho čekají malé dárky v podobě několika rozvrhů hodin, malých kalendářů či si zde budete moc stáhnout obrázky na plochu svého počítače, vše bude samozřejmě s motivy seriálu Ulice.
To, ale není vše. Tyto ceny získá každý kdo se do soutěže zapojí. Jeden z vás získá ještě další ceny a to ten, jehož návrh na novou postavu celou soutěž v červnu vyhraje. Autor vítězného návrhu získá sadu podepsaných autogramů herců z Ulice + magnet s logem Ulice.
Kromě cen, které autor návrhu získá, odešlu jeho návrh do produkce seriálu Ulice a vítězná postava se tak dostane do rukou scénáristů a kdo ví, třeba se jim nová postava zalíbí a třeba ji pak uvidíme přímo v Ulici.
Pozor! Podrubrika "Ceny (na heslo)" je určené opravdu jen pro ty, kteří pošlou svůj návrh. Zbytečně tedy nezkoušejte heslo, které máte do fanclubu, heslo není stejné.