Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.

Ulice na síti - 14. část

Tak jako každý rok, tak i letos se podíváme na to, jak některé hvězdy Ulice slavily Štědrý den. Čím se uličníci pochlubili na sociálních sítí?

Ulice na síti - 13. část

Opět po roce pro vás mapujeme sociální sítě, kde se některé hvězdy Ulice pochlubily, jaký měly Štědrý den...

Ulice na síti - 12. část

Štědrý den je za námi a my jsme pro vás vybrali několik příspěvků od hvězd Ulice ze sociálních sítí. Jak slaví Vánoce vaše oblíbené hvězdy? Podívejte se...

Ulice na síti - 11. část

Právě teď pro vás máme další část naší rubriky Ulice na síti, kde se podíváme na to, jak se vede hvězdám Ulice, kteří do svého soukromí nechávají fanoušky nahlédnout přes sociální sítě. Hanka Holišová je v plném pracovním nasazení, kromě Ulice zvládá i několik divadelních představení. Aktuálně je to muzikál Rocky.

Vašek Svoboda kromě natáčení a divadla, zvládá samozřejmě i cvičení, ale také svou rodinu, především se pak věnuje svému vnukovi Kubíkovi, který nedávno oslavil první narozeniny, a to se musí pořádně oslavit. Momentku z této oslavy poslal svým fanouškům i Vašek.

Na Patricii Solaříkovou toho teď čeká také hodně. Kromě Ulice se totiž vrhla i na divadlo a nutno zdůraznit, že Patricie v divadle nikdy nehrála, bude to pro ní velká premiéra. Ale ke své práci samozřejmě nezapomíná i na své zájmy, především pak na koně.

Anička Kadeřávková se po několika týdnech v Americe vrátila opět domů do České republiky. Anička po celou dobu v Americe přinášela svým fanouškům zajímavé postřehy a pochlubila se tak i svým návrtem a příběhem. Mimochodem už dnes večer (sobota 18.3.) bude Anička na svém facebooku na videochatu, tak si ho nenechte ujít.

Aleš Háma je v těchto týdnech muž mnoha tváří, někdy i žena. :) Veškerý svůj volný čas věnuje přípravám na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, kde ho můžete vidět každou neděli na Nově. Na jeho facebooku tak nemohly chybět i fotky z natáčení.

Míša Tomešová září štěstí, je to už pár týdnů, co se jí narodilo miminko a počasí v posledních dnech lákalo na první vycházky. Míša tedy nezahálela a vyrazila s celou rodinou na procházku.

Pokud máte rádi herečku Anežku Rusevovou, která hraje nesmělou Vendulu, můžete jí vidět i na prknech, které znamenají svět. Anežka hraje v několika představeních i v Brně či Kladně. Podrobný seznam můžete vidět na její sociální síti.

Na závěr nesmí chybět i samotná Ulice. Tentokrát jsme z jejího instagramového účtu vybrali momentku z natáčení s Justine a s Milošem. Jak můžete vidět, o zábavu bylo postaráno i mimo natáčení.

 

 

 

Ulice na síti - 10. část

Máme pro vás desátou část naší rubriky Ulice na síti, ve které se podíváme, co je nového u hvězd seriálu Ulice. Opět začneme Vaškem Svobodou, ten stále nejvíce žije především svým vnoučkem Kubíkem, ale i práce je důležitá, v posledních dnech to tak Vašek spojil s scénáře Ulice se učil společně s Kubíkem.

A co nového u Patricie Solaříková? Ta se v těchto dnech pochlubila jednou zajímavou fotku. Je to totiž devět let od maturiťáku Patricie a při této příležitosti si oblékla stejné šaty. Jak můžete vidět, Patricii to neuvěřitelně sekne i po devíti letech.

Anička Kadeřáková je stále za velkou louží, ale v posledních dnech jí v Americe čekala velká  návštěva. Přiletěel za ní její přítel Johan Mádr. Společně tak mohli oslavit i Valentýna.

Také Ondra Havel slavil s přítelkyní Valentýna v zahraničí. Vydal se k moři do Karibiku a svým fanouškům tuto zimní dovolenou rád zdokumentoval a podělil se o fotky i na svým facebooku.

A Valentýn ještě jednou. Na svém facebooku se krásným Valentýnem pochlubila i herečka Sara Sandeva a svým fanouškům představila i svého brášku.

A závěrem samozřejmě i samotná Ulice. Z jejího instagramového účtu jsme tentokrát vybrali tuto momentku z natáčení s Hankou Holišovou, Zuzanou Slavíkovou a Ivanem Vyskočilem.

 

 

 

 

Ulice na síti - 9. část

Opět se s námi můžete podívat na to, co dělají hvězdy Ulice v posledních dnech, když zrovna nepracují. Začneme Vaškem Svobodou, ten má v posledních týdnech jeden velký koníček, a to je vnouček Kubík. A jako správný dědeček se Vašek nebojí i koupání.

Patricie Solaříková tráví volné dny samozřejmě s přítelem, ale také se svým dalším miláčkem, kterým je její pejsek, s ním Patricie vždy ráda jde na procházku, výjimku nedělá ani v zimě.

To Anička Kadeřáková má jiné starosti. Odletěle na zkušenou do Ameriky a zdá se, že zatím se jí daří velmi dobře. Anička zásobuje svoje fanoušky na facebooku stále novými fotkami, takže určitě její facebook pravidelně sledujte. My vybrali na ukázku tuto fotku z Los Angeles.

Herečku Šárku Vaculíkovou v poslední době asi diváci moc rádi nemají, tedy hlavně kvůli "její" Adrianě. Jinak je Šárka stále ta sympatická slečna, jakou jí známe. V poslední době zavítala i s kolegou Vaškem Matějovským do Snídaně s Novou, což se nabízelo udělat si jedno selfie.

Sára Sandeva se v Ulici již neobjevuje, máte tedy spoustu času i na jiné projekty a také na své zájmy. Jeden z nich je i cestování. Svým fanouškům se nedávno pochlubila fotkou s Milána.

Zdá se, že cestování v zimě je populární u více herců z Ulice. S jednou momentkou z odletu se pochlubil i Vašek Matějovský. Sice neprozradil kam letí, ale třeba se to v nejbližší době opět z jeho instagramu dozvíme.

A na závěr opět nezapomínáme i na samotnou Ulici. Z jejího instagramu jsme tentokrát vybrali tuto fotku s Ljubou Krbovou, která se zdá se chystá na boxový zápas (nebo se z něj právě vrátila). Že by si vyřizovala účty s Jindrou? Uvidíme.

 

 

 

 

 

Ulice na síti - 8. část

Po vánočním speciálu si opět podíváme na to, jak se dařím hvězdám Ulice a co je u nich nového na sociálních sítí. Začínáme Hankou Holišovou, která svým fanouškům vždy ráda nabídne i svůj přehled divadelních představení, můžete se tak podívat, co jí čeká v lednu a třeba na nějaké představení zavítáte.

Zima udeřila a rozhodně ne malá, ale i na tu velkou zimu jsou hvězdy Ulice připraveni. Vašek Svoboda pro jistotu nosí kulicha i v autě.

Zimu si užívá i herečka Patricie Solaříková, která nikdy neodolá, aby mohla jít na procházku se svým psem. K tomu samozřejmě nezapomene i na pozdrav pro své fanoušky.

Se svými fanoušky je v kontaktu i herec Martin Hofmann, který se tento rok představil i v novém seriálu České televize, Trpaslík, a tak se mohl pochlubit i jednou promo fotkou právě k tomuto seriálu.

Herečka Sara Sandeva využila svůj instagram pro poděkování za končící rok 2016 a také rozloučení se seriálem Ulice, ve kterém jako Skyler končí. I když určitě někdy ještě zavítá do Ulice na návštěvu.

Zimu má ráda i herečka Anna Marie Valentová, která se na svým instagramovým účtu pochlubila fanouškům právě jednou zimní fotkou.

A na závěr jako vždy nesmíme zapomenout i na samotnou Ulici. Z instagramu Ulice jsme tentokrát vybrali jedno video (k shlédnutí právě na instagramu), na kterém jde vidět, že v Ulici nikdy nuda není i v zákulisí.

 

 

 

 

Ulice na síti - 7. část

Dnes je Štědrý den, takže je jasné, že i naši rubriku Ulice na síti čeká vánoční speciál, do kterého jsme vybrali jen vánoční příspěvky od hvězd Ulice. Co by vám popřála Hanka Holišová, Patricie Solaříková a další? Podívejte se právě teď.

Hana Holišová

Václav Svoboda

Patricie Solaříková

Anna Kadeřávková

Lukáš Jůza

Šárka Vaculíková

Matyáš Valenta

Ulice

 

 

Ulice na síti - 6. část

I hvězdy seriálu Ulice jsou s vámi stále ve spojení přes sociální sítě. Pojďme se tedy nyní podívat na to, co je u nich v poslední době nového. Začneme u Hanky Holišové, pro kterou byl letošní rok hodně náročný, a ne jinak tomu bude i v příštím roce. Už teď se připravuje na nový muzikál Rocky a na jejím facebooku se můžete podívat na reportáž z příprav.

Vaška Svobodu mají jeho fanoušci velmi v oblibě a on je také, proto pro ně neustále připravuje na svůj facebook něco zajímavého. Aktuálně se můžete podívat třeba na video z pečení vánočního cukroví nebo se připravit na jednu vánoční soutěž. Tak určitě jeho facebook sledujte.

Patricie Solaříková většinou sdílí jen samé pozitivní zprávy. Ale tentokrát musela udělat výjimku, bohužel i toto patří k životu hvězd. Řeč je o bulváru, který si nikdy nebere servítky, především když se snaží vymyslet titulek, to pak většinou přemýšlíme o inteligenci autorů článků, velká asi moc nebude. Tím si je jistá i Patricie.

Prosinec často sebou přináší i různé charitativní kalendáře pro nový rok. Jeden takový podporuje i Šárka Vaculíková, jedná se o kalendář Klokánku Hostivice, z dětmi se vyfotila do kalendáře i samotná Šárka a vy si tak kalendář můžete nyní zakoupit.

Vánoce jsou opravdu již za rohem, což můžete vidět i na sociálních sítí. Ondra Havel společně se svým kamarádem a kolegou Johanem Mádrem natočili zajímavé vánoční video.

Maminka herečky Sáry Sandevy slavila narozeniny, její krásná dcera jí popřála i na svých facebookových stránkách. A k tomu přidala i jednu fotku, ze srpnové premiéry filmu Strašidla. Na fotce je Sára i se svou maminkou, což nám poskytlo jen důkaz o tom, po kom je Sára tak krásná.

A na závěr jako vždy samozřejmě nemůžeme zapomenout i na samotnou Ulici. Redakce se na Instagramu tentokrát pochlubila například selfie Kryštofa Marečka i se svým tátou Lubošem, se kterým si rozhodně ještě užijeme spoustu legrace.

 

 

 

Ulice na síti - 5. část

Co se děje u hvězd seriálu Ulice v době, kdy netočí náš oblíbený seriál? I to můžeme zjistit díky sociálním sítím, na kterých jsou hvězdy Ulice v kontaktu se svými fanoušky. Anička Kadeřáková se vždy ráda pochlubí fotkou ze svého soukromí, a to třeba i se svým přítelem Johanem. Aby také ne, ráda se podělí o štěstí, které jí i my přejeme.

Vánoce se blíží, takže už velmi brzy budou sociální sítě zahlceny i fotkami vánočních dárků a vánočních selfíček. Jedno takové si pořídila už teď Patricie Solaříková, která se svým fanouškům pochlubila první várkou vánočního cukroví.

Nejen se svými fanoušky je online i herec Marek Salvet, který vzal nedávno do Ulice i svého malého brášku. Fanoušky ovšem překvapil i svou novinkou v podobě rovnátek.

Ulice dala dohromady nejen zamilované páry, ale i dobré kamarádství. Z obrazovek do reálného života své kamarádství přenesli i Ondra Havel, Vašek Matějovský a Johan Mádr. Všichni spolu nejen kamarádi, ale i pracují na různých projektech. V těchto dnech se Ondra pochlubil i touto momentkou.

A zapomenout samozřejmě nesmíme i přímo na samotnou Ulici, kde mají úplně jiné starosti než příprava na Vánoce. Vánoce v Ulici jsou totiž již dávno natočené, teď už se pro nás připravují lednové a únorové díly. Ale přeci jen jednou vánoční momentkou se v Ulici pochlubili.

 

 

 

Ulice na síti - 4. část

Hvězdy Ulice i v minulém týdnu byly v kontaktu se svými fanoušky na sociálních sítí. Patricie Solaříková pozvala své fanoušky na facebooku na svoji velkou road show, na které se s ní můžete přímo setkat. A šancí máte ještě stále hodně, třeba ve Zlíně, Olomouci, Pardubicích či Mělníku.

 

A Patricie dnes výjimečně ještě jednou. Patricie se totiž nedávno přidala i na instagram, kde má již přes 20 tisíc fanoušků a i zde přináší svým fanouškům i pohled do svého soukromí. Nedávno představila svou maminku a nyní se můžeme seznámit i s tatínkem, se kterým vyrazila na již vánoční nákupy.

Anička Kadeřávková vyrazila ve svátní svátek 17. listopadu přímo na Václavské náměstí do Prahy, kde se konala jedna z oslav tohoto svátku. Svým fanouškům pak poslala jasný vzkaz "Možná nevíme, co všechno nás čeká, ale víme, co chceme. Růžovou budoucnost." Dobře řečeno.

Po hodně dlouhé době se připomněla svým fanouškům na facebooku i herečka Berenika Kohoutová. Z toho samozřejmě její fanoušci měli velkou radost.

Také herečka Sára Sandeva nezapomíná na své věrné fanoušky na facebooku. V minulém týdnu se jim opět připomněla i s fotkou, kterou budou moc čtenáři vidět v prosincovém čísle časopisu InStyle Czech Republic.

Matyáš Valenta se kromě hraní v Ulici v těchto týdnech věnuje i svému filmu Chill, který připravuje s kolegou z Ulice Kubou Janatkou. Svým fanouškům bude přinášet samozřejmě i info ze zákulisí příprav. Teď využil Matyáš sílu facebooku a prosí fanoušky o pomoc. Přidáte se?

Na závěr i tentokrát nemůže chybět i to, co se děje v Ulici. Tam se toho děje samozřejmě vždy hodně. Ale my se zaměříme i na její instagram. Co je tam nového? Tentokrát jsme pro vás vybrali jednu momentku ze zákulisí natáčení z touto partičkou.

 

 

 

Ulice na síti - 3. část

Na sociálních sítích u hvězd Ulice se stále něco děje. Tak se pojďme podívat na ty nezajímavější příspěvky z poslední doby. Takový Václav Svoboda se opět raduje. Má radost ze svých fanoušků, protože už jich má na svých stránkách více jak 15.000, a to je důvod k radosti. Tak jen tak dál.

U Patricie Solaříkové se také stále něco děje. Především má pak stále plnou hlavu charitativního kalendáře, který se právě prodává. Ale čas od času je potřeba se odreagovat. Tento týden jako formu odreagování zvolila Patricie přehlídkové molo, na které vyrazila i s Míšou Tomešovou.

Šárka Vaculíková objíždí republiku se svým divadelním představením Milena má problém. Teď v listopadu v prosinci jí můžete například vidět v Brně, v Prachaticích či Náchodě. Takže, pokud máte zájem, určitě si kupte lístky a vyražte do divadle.

Po delší době se svým fanouškům na facebooku ozval i herec Aleš Háma. Na sv. Martina přidal stylovou fotku, i s husou na pekáči. Ale přidal k tomu i to, že prostě neví, co dřív.

Matyáš Valenta je další herec, který si od nás převzal neoficiální stránky na facebook, které se tak stávají oficiálními. Máme z toho radost a Matyáš taky. Hned začal se svými fanoušky komunikovat a přidávat pro ně příspěvky ze svého aktuálního, nejen pracovního života.

Na závěr samozřejmě i to, co nového v Ulici. Na svém instragramovém profilu tentokrát tvůrci Ulice přidali fotku jednoho z nejmladších členů uličního týmu, kterým je malý Lexík. S ním rozhodně není nuda jak před kamerou, tak za kamerou.

 

 

 

 

Ulice na síti - 2. část

Co je nového u hvězd Ulice na sociálních sítí? Je toho opět hodně, pojďte si s námi některé příspěvky prohlédnout. Hanka Holišová vyhlásila svou letní soutěž a chlubí se na facebooku vítězkami, jedna z vítězek vyhrála i večeři s Hankou.


Takový Václav Svoboda oslavil minulý týden se svou manželkou narozeniny. A i když jako Lumír své ženě Světlaně nechal kytici v hospodě, u své ženy tuto chybu Vašek neudělal a daroval jí nádhernou kytici, na kterou se sami můžete podívat.


Patricie Solaříková žila v posledních týdnech především pro svůj již pátý charitativní kalendář, který se už dokončil a už se prodává. Na prvním prodejním místě nemohla o víkendu chybět i samotná Patricie. Kdo dorazil do letňan, mohl si kalendář koupit přímo od Patricie.


Herec Lukáš Jůza sice již v Ulici nehraje, ale práce má stále dost, nejen v divadle, ale i jako spisovatel dětských knížek. Nyní zve Lukáš na dvě své pohádky, které se budou číst na Českém rozhlase. Pohádky O dětech z jiného těsta a divokých vajec se budou vysílat v listopadu a uslyšíte je v podání herce Martina Hofmanna.


Halloween už dávno zakotvil i v Česku, proto také můžete vidět spoustu vyřezávaných díní. Jednou se pochlubila i Sabina Rojková, ale to není vše, svým fanouškům se pochlubila i svými speciálními halloweenskými muffiny.


To Sabinin přítel Vincent Navrátil se sice žádnou dýní nepochlubil, ale svým fanouškům na instagramu nasdílel novou fotku i se Sabinou, se kterou vyrazili na romantickou podzimní procházku.


Zapomenout rozhodně nemůžeme i na Ulici, která kromě svého facebooku spravuje i instagram. Tento týden jsme pro vás vybrali jednu momentku z natáčení s Míšou Maurerovou.

 

 

 

 

Ulice na síti - 1. část

V našem fanclubu pro vás máme novinku nazvanou "Ulice na síti". V této rubrice se zaměříme na hvězdy Ulice, které vystupují na sociálních sítí. Vždy pro vás vybereme několik vybraných příspěvků přímo od hvězd a zjistíme tak, co je u nich nového. Tak jdeme na první část.

Vynechat jsme rozhodně nemohli facebookové stránky herečky Aničky Kadeřávkové, alias Roziny Maléřové. Ta se tento týden na svých stránkách pochlubila fotkou z Brna, kde hrála v divadle. Anička si brněnské publikum moc pochvaluje, což jí snad pražáci odpustí.


Facebooké stránky herečky Patricie Solaříkové sleduje již více jak 100 tisíc fanoušků, a to je opravdu hodně velké číslo, mezi českými herci je na tom Patricie velmi dobře. A takového počtu fanoušků si samozřejmě všimla i samotná Patricie, která nezapomněla svým fanouškům poděkovat a přidala fotku se svou kamarádkou, herečkou Nikol Štíbrovou. Mimochodem, velmi nás tento počet fanoušků těší, protože to byl náš Fanclub, který Patricii stránky na facebooku zakládal.


Václav Svoboda není úplně facebookový typ, ale má na to lidi. :) My jsme rádi, že i Vaškovi stránky jsme založili my a nyní se mu tak skvělé daří. Tento týden Vašek svým fanouškům připomněl svůj aktuální pracovní kolotoč, jak si sami můžete přečíst, má toho nyní hodně. A k tomu všemu dodal recept na dobití baterie, u Vaška je to jeho vnouček Kubík.


Také Hanka Holišová má své oficiální stránky, ke kterým se spojily fanouškovské stránky, které založil náš fanclub. Hanka sice sama své příspěvky nepříspívá, ale její spolupracovníci jsou na stránkách často aktivní. Tento týden například zavzpomínali na léto, kde hanka hrála v představení Noc na Karlštejně. K tomu se můžete podívat na fotku od fanynky.


A na závěr samozřejmě nesmíme zapomenout přímo na Ulici. Stránky seriálu můžete najít jak na facebooku, tak na instagramu, který nabízí většinou zajímavé selfie z natáčení. Z tohoto týdne jsme pro vás vybrali jedno selfie Tomáše Dastlíka, alias Martina Maléře, který zapózoval i se svou "zraněnou" rukou.